XXL-ki chudną do M-ki :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 13:34   #4771
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

O, kulig Uwielbiam kuligi!

happenstance - zaliczysz to, spoko <głask, głask>

Ja dzisiaj jakdłospisowo do dupy - chyba zaczynam byc chora, bo nawet nie to, że nie mam apetytu - w sumie to mam jadłowstręt. Dalatego dziś tylko jabłko na śniadanie i potem na 2 posiłek (bo ani to 2 śniadanie ani obiad) dwie kromki pasterskiego chleba z sopocką. Muszę coś jeszcze zjeść, ale tak mi się nie chce... i zimno mi strasznie chociaż w mieszkaniu jest ze 25-27 stopni. Muszę chyba wygrzebać termometr, bo kiepsko to wygląda

O, i powiem wam, że kupiłam dziś takie fryzjerkie papiloty (z dużym obwodem). Wypróbuję na noc, zobaczymy czy wyjdzie ładnie. Marzę o blond falach!
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 13:49   #4772
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Wstałam po 10 a przed 11.
Miałam doła i bardzo złe złe myśli. Pół nocy nie spałam- ryczałam bo chciałam iść spać a nie mogłam, a uczyć sie też nie mogłam. Prawie zrobiłam coś koszmarnego- dobrze że kolega mną wstrząsnął. Poszłam się przewietrzyć z nim do apteki, wróciłam pije kawusię i zaraz będzie kapuśniak z dwoma kromkami chleba razowego potem zrobię jakąś owsiankę(mam zapas satino,serków wiejskich,orzechów i homo więc szykują się kolejne wypasione śniadania potem kurczaka z warzywami a koło drugiej wiejskiego z pomidorem lub rybkę wędzoną
ej dobrze że kolega był na miejscu , ja Ci tam takie głupie koszmarne rzeczy robić !!! no no no !!! taka duża i mądra kobieta ooo podziel się kapuśniaczkiem lubię to !
Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
nie strasz... pamietaj że mieszkam prawdopodobnie niedaleko, jak wpadnę i nakrzyczę

wybOOrowa ja też chce na saaanki (co dziwne bo nażekam na śnieg, ale pod względem sanek i kuligów ewentualnie, łaskawie toleruję)
na sanki to i ja bym poszła gdyby ktoś mnie pociągał choć troszkę a nie jako koń ciągnący ...ale i tak nie jest .źle . iĆ do careffura w promocji są sanki za 20zł i jaaaaaazdaaaaaaaaaa
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 13:56   #4773
czwarta_plaga_egipska
Raczkowanie
 
Avatar czwarta_plaga_egipska
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 412
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Brakuje mi 200 gram do 30 kilogramów! Oby jutro, oby jutro. Dzisiaj mój tata ma urodziny i zlecą się wszyscy okoliczni na żarełko i alkohol. Będą mnie zmuszać do picia, a ja nie stawię oporu.

Wiecie, co dzisiaj kupiłam? Sesese.
http://img528.imageshack.us/img528/9238/metkab.jpg

Spodniachy!

Żegnaj 44, już nigdy nie powracaj.
__________________

czwarta_plaga_egipska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 14:06   #4774
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez czwarta_plaga_egipska Pokaż wiadomość
Brakuje mi 200 gram do 30 kilogramów! Oby jutro, oby jutro. Dzisiaj mój tata ma urodziny i zlecą się wszyscy okoliczni na żarełko i alkohol. Będą mnie zmuszać do picia, a ja nie stawię oporu.

Wiecie, co dzisiaj kupiłam? Sesese.
http://img528.imageshack.us/img528/9238/metkab.jpg

Spodniachy!

Żegnaj 44, już nigdy nie powracaj.
Super !
Też noszę 44 i czekam kiedy
d**sko i reszta zmniejszą swoje rozmiary
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 14:07   #4775
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez czwarta_plaga_egipska Pokaż wiadomość
Brakuje mi 200 gram do 30 kilogramów! Oby jutro, oby jutro. Dzisiaj mój tata ma urodziny i zlecą się wszyscy okoliczni na żarełko i alkohol. Będą mnie zmuszać do picia, a ja nie stawię oporu.

Wiecie, co dzisiaj kupiłam? Sesese.
http://img528.imageshack.us/img528/9238/metkab.jpg

Spodniachy!

Żegnaj 44, już nigdy nie powracaj.
Łał, twoje wyniki są imponujące! Gratki
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 14:22   #4776
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

U mnie dzisiaj : płatki owsiane błyskawiczne ze startym jabłkiem oraz cynamonem, potem tortilla z sałatą,ogórkiem,pomidorem ,mnóstwem przypraw oraz sosem z o,5 łyżki majonezu i jednej łyżki jogurtu naturalnego. Teraz wcinam 4 maleńkie kanapki pieczywa z ziarnami z kapką margaryny, sałatą,ogórkiem oraz mnóstwem pieprzu
Później zrobię sobię ryż z zieloną fasolką szparagową, a na kolację jeśli będę głodna jajeczniczka
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 15:18   #4777
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Gratulujęęęęęęęęę!
A ja właśnie pochłonęłam rozpustną owsiankę. I

Pół szklanki mleka, 2łyżki płatków owsianych, pół jabłka, łyżeczka siemienia lnianego, łyżka otrębów żytnich, łyżka serka homo, łyżeczka kakao, pół ciastka lu go, 4kostki czekolady milki Bratapfel.
Koniec rozpusty! Bedą warzywa na patelnie z połową piersi kurczaka i jakaś białkowowarzywna przekąska nocna. Koniec psot!

Wyborowa dzięki. Ale tutaj to kwestia psychiki i starych nawyków pt: nie zasługujesz-na śniadanie, na obiad, na troskę, na szanowanie siebie, na spokój, nie uczyłaś się dostatecznie dużo-nie zasługujesz na sen. Kiedyś to było na porządku dziennym. Dzisiaj-już nie ale w ciężkich chwilach to wraca.
A "mądrość" jest książkowa, a nie życiowa...
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 15:54   #4778
LadyTo0fat
Rozeznanie
 
Avatar LadyTo0fat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 603
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Chleb graham jest jednym ze zdrowszych, mam rację? Spokojnie mogę szamać jak razowca?


Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
rano mi jest się w sumie łatwiej zmobilizować
Właściwie chyba racja; jak kieeedyś brzuchy robiłam i zostawiałam to na przed-sen, bo wcześniej mi się nie chciało, to w efekcie robiłam na pół przytomnie, bo już zasypiałam i robiłam na odwal tylko określoną dawkę i tyle.

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
O, i powiem wam, że kupiłam dziś takie fryzjerkie papiloty (z dużym obwodem). Wypróbuję na noc, zobaczymy czy wyjdzie ładnie. Marzę o blond falach!
Suuper są takie fale Ja akurat mam trzy włosy na krzyż, więc i tak by nic nie wyszło, ale ogólnie to rewelka.

Cytat:
Napisane przez czwarta_plaga_egipska Pokaż wiadomość
Brakuje mi 200 gram do 30 kilogramów! Oby jutro, oby jutro. Dzisiaj mój tata ma urodziny i zlecą się wszyscy okoliczni na żarełko i alkohol. Będą mnie zmuszać do picia, a ja nie stawię oporu.

Wiecie, co dzisiaj kupiłam? Sesese.
http://img528.imageshack.us/img528/9238/metkab.jpg

Spodniachy!

Żegnaj 44, już nigdy nie powracaj.
Aplauz!

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
-
A "mądrość" jest książkowa, a nie życiowa...
Mnie się wydaje, że bije od Ciebie mądrość z obu kategorii I nie ładnie myśleć o koszmarnych rzeczach!!
Ale u Ciebie na stronce wszystko smakowicie wygląda, mm.

Edytowane przez LadyTo0fat
Czas edycji: 2012-01-18 o 15:56
LadyTo0fat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:16   #4779
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj : płatki owsiane błyskawiczne ze startym jabłkiem oraz cynamonem, potem tortilla z sałatą,ogórkiem,pomidorem ,mnóstwem przypraw oraz sosem z o,5 łyżki majonezu i jednej łyżki jogurtu naturalnego. Teraz wcinam 4 maleńkie kanapki pieczywa z ziarnami z kapką margaryny, sałatą,ogórkiem oraz mnóstwem pieprzu
Później zrobię sobię ryż z zieloną fasolką szparagową, a na kolację jeśli będę głodna jajeczniczka
no te 5łych majonezu to przesada powinno być odwrotnie 5 jogurtu i jedna majonezu
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:22   #4780
LadyTo0fat
Rozeznanie
 
Avatar LadyTo0fat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 603
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
no te 5łych majonezu to przesada powinno być odwrotnie 5 jogurtu i jedna majonezu
Tam chyba jest pół łyżki
LadyTo0fat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:31   #4781
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez LadyTo0fat Pokaż wiadomość

Właściwie chyba racja; jak kieeedyś brzuchy robiłam i zostawiałam to na przed-sen, bo wcześniej mi się nie chciało, to w efekcie robiłam na pół przytomnie, bo już zasypiałam i robiłam na odwal tylko określoną dawkę i tyle.
u mnie wieczorem to najczęściej wyglądąło tak: eeee, nie mam siły, dziś już nie poćwiczę ... no i tak było prawie codziennie ale koneic z tym! poza tym ćwiczenia z rana pomagają mi się dobudzic
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 17:13   #4782
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
no te 5łych majonezu to przesada powinno być odwrotnie 5 jogurtu i jedna majonezu
0,5 łyżki Ale wybaczam
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Ćwiczę 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:47   #4783
LadyTo0fat
Rozeznanie
 
Avatar LadyTo0fat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 603
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Muszę przyznać, że oprócz liczenia w tabele-kalorii ciągle liczyłam kalorie też ręcznie. Ale stwierdziłam, że to bez sensu, a jak jakiś produkt mimo wszystko odbiega od mojego kaloriami, a co za tym idzie wartościami, to zawsze mogę sama wpisać to do kalkulatora.

Mój dzisiejszy jadłospis:
1) po 17g zmielonych: płatków owsianych, otrębów pszennych, otrębów orkiszowych; łyżeczka budyniu, 12g mleka odtłuszczonego w proszku, 5g kakao, 150ml mleka, słodziki*;
2) 250g jabłko, 100g mandarynki;
3) 200g jogurt owocowy FruVita 0% (łącznie 88kcal);
4) "makaron" z 2 jaj i 50g serka homo nat (z dietetyczneobzarstwo), sałatka z tuńczyka w sosie słodko-kwaśnym z puszki;
5) pasztecik sojowy (13g zmielonych kotletów sojowych, 30g twarogu, 5g oliwy), 1 kromka grahama, 1 plaster polędwicy wędzonej z kurczaka, 4g majonezu light, 6g orzechy włoskie;
+ fitness będzie, a po nim:
6) sałatka warzywna: 12g twarogu, 30g jogurtu nat, 100g pomidory, 105g kiszone, 150g pekińska, 60g kapucha czerwona, 20g rzodkiewka, 10g szczypioras + może pociągnę łyka mleka

*mało smaczne wyszło; nie ma to jak czysta owsianka, ewentualnie z pszennymi

1181kcal, B:84, W:136, T:30. Ah, te białka.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Czekam i czekam na polską wersję nowego odcinka Plotkary i doczekać się nie mogę.

Edytowane przez LadyTo0fat
Czas edycji: 2012-01-18 o 18:45
LadyTo0fat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:58   #4784
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Kurczaki fajnie że we mnie wierzycie
Wróciłam do formy. Nie odpuszczę tej sesji.
Trzeba powalczyć przecież nie jestem z tych, którzy się poddają.
Najwyżej będzie poprawka i będzie wstyd. Trudno. Zdrowie ważniejsze.

Wiesz Lady mi coś nie pasuje w twoim jadłospisie. Pozornie jest ok, ale...*będzie że się znowu czepiam ale jestem ciekawski stwór wzamian mogę parę brudnych sekretów o sobie powiedzieć żeby było po równo i żebyś mi mogła pociskać xD*
Małe pytanie: Tobie smakuje to co jesz? Czy wszystkie dzisiejsze połączenia Ci smakowały? Ale tak na serio powiedz. Każdy ma inne smaki itd. ale mi się wydają przekombinowane te połączenia i takie...suche, zaplanowane do szpiku kości z na siłę obniżoną kalorycznością. Takie mało smaczne i niecodzienne.
Idę jeść obiad haha. Nie ma to jak przestawione pory egzystencji.

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2012-01-18 o 19:00
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:07   #4785
LadyTo0fat
Rozeznanie
 
Avatar LadyTo0fat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 603
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Kurczaki fajnie że we mnie wierzycie
Wróciłam do formy. Nie odpuszczę tej sesji.
Trzeba powalczyć przecież nie jestem z tych, którzy się poddają.
Najwyżej będzie poprawka i będzie wstyd. Trudno. Zdrowie ważniejsze.

Wiesz Lady mi coś nie pasuje w twoim jadłospisie. Pozornie jest ok, ale...*będzie że się znowu czepiam ale jestem ciekawski stwór wzamian mogę parę brudnych sekretów o sobie powiedzieć żeby było po równo i żebyś mi mogła pociskać xD*
Małe pytanie: Tobie smakuje to co jesz? Czy wszystkie dzisiejsze połączenia Ci smakowały? Ale tak na serio powiedz. Każdy ma inne smaki itd. ale mi się wydają przekombinowane te połączenia i takie...suche, zaplanowane do szpiku kości z na siłę obniżoną kalorycznością. Takie mało smaczne i niecodzienne.
Idę jeść obiad haha. Nie ma to jak przestawione pory egzystencji.
Jaki tam wstyd! A zresztą dasz raaadę!
A co do moich posiłków, nie narzekam absolutnie. Jedynie na nieszczęsne śniadanie. Wychodzę z założenia, że skoro smakuje mi proste połączenie bez cudów na patyku, to po co mam dodawać jeszcze coś i tylko zwiększać kaloryczność, skoro mi odpowiada jak jest. Czasami zdarza mi się wcinać suchy chleb.
A ściślej odnosząc się do moich posiłków: w szkole (2i3) było mi jedynie zbyt hmm... tak nijako, przydałaby się tam bułka, bo to mnie nie bardzo zapchało. Ale tak to potem ten makaronik smaczny (bo ta sałatka jest mmmniami!), chleb z szynką and majonezem i pasztecik osobno też spoko, no a kolacja standardowo sałatka warzywna + jakieś białko (tutaj akurat mało, bo resztkę twarogu miałam. ).
Może "niecodzienne" i właściwie nie zawsze w moim jadłospisem jest coś typowo podchodzącego pod np. obiad, ale mi to nie przeszkadza; w sumie nie raz się zdarzało za "staro-jedzeniowych" czasów, że nie jadałam obiadu, bo był niedobry albooo była sama zupa czy coś. Może dlatego wcinam takie niezwiązane ze sobą rzeczy, bez łączenia albo wymyślności.

Edytowane przez LadyTo0fat
Czas edycji: 2012-01-18 o 19:10
LadyTo0fat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:08   #4786
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Ważne żeby Tobie smakowało
Tiaa daaaam ciała dam xD
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:44   #4787
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez LadyTo0fat Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że oprócz liczenia w tabele-kalorii ciągle liczyłam kalorie też ręcznie. Ale stwierdziłam, że to bez sensu, a jak jakiś produkt mimo wszystko odbiega od mojego kaloriami, a co za tym idzie wartościami, to zawsze mogę sama wpisać to do kalkulatora.

Mój dzisiejszy jadłospis:
1) po 17g zmielonych: płatków owsianych, otrębów pszennych, otrębów orkiszowych; łyżeczka budyniu, 12g mleka odtłuszczonego w proszku, 5g kakao, 150ml mleka, słodziki*;
2) 250g jabłko, 100g mandarynki;
3) 200g jogurt owocowy FruVita 0% (łącznie 88kcal);
4) "makaron" z 2 jaj i 50g serka homo nat (z dietetyczneobzarstwo), sałatka z tuńczyka w sosie słodko-kwaśnym z puszki;
5) pasztecik sojowy (13g zmielonych kotletów sojowych, 30g twarogu, 5g oliwy), 1 kromka grahama, 1 plaster polędwicy wędzonej z kurczaka, 4g majonezu light, 6g orzechy włoskie;
+ fitness będzie, a po nim:
6) sałatka warzywna: 12g twarogu, 30g jogurtu nat, 100g pomidory, 105g kiszone, 150g pekińska, 60g kapucha czerwona, 20g rzodkiewka, 10g szczypioras + może pociągnę łyka mleka

*mało smaczne wyszło; nie ma to jak czysta owsianka, ewentualnie z pszennymi

1181kcal, B:84, W:136, T:30. Ah, te białka.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Czekam i czekam na polską wersję nowego odcinka Plotkary i doczekać się nie mogę.
Ciągle nie ma? Oglądaj bez - moim zdaniem ten odcinek był wyjątkowo łatwy językowo - na pewno zrozumiesz ja bym już umarła z niecierpliwości na twoim miejscu - w ogóle ja mam z serialami problem. jak się uzależnię to koniec!
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 22:29   #4788
LadyTo0fat
Rozeznanie
 
Avatar LadyTo0fat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 603
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Ciągle nie ma? Oglądaj bez - moim zdaniem ten odcinek był wyjątkowo łatwy językowo - na pewno zrozumiesz ja bym już umarła z niecierpliwości na twoim miejscu - w ogóle ja mam z serialami problem. jak się uzależnię to koniec!
Patrzałam tylko na iitv, niee ma. W sumie poczekam do jutra albo piątku i potrzymam się trochę dłużej w niepewności, będzie się oglądało z większym podekscytowaniem, hehe! Zresztą ja po angielsku słaabo raczej.
LadyTo0fat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 00:32   #4789
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Serialeeeeeeeeeeeeee *.*

Zeżarłam pół tuńczyka, pół pomidora i trochę serka homo -popiłam połową energetyczka xD

Miłego czwartku!
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 06:40   #4790
LadyTo0fat
Rozeznanie
 
Avatar LadyTo0fat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 603
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Śniadankowe: 30g płatków owsianych, 5g otrębów pszennych, 70g mleka, 5g słonecznika, 3g wiórek kokosowych, 4g orzecha włoskiego =
LadyTo0fat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 07:55   #4791
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

cześc dziewczyny macie imponujące rezultaty ;-) ja dopiero zaczynam /mam 85 kg i 170 cm mój cel to 70 kg albo i mniej ..............ale to takie trudne...........może pomożecie???????
kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 10:13   #4792
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny macie imponujące rezultaty ;-) ja dopiero zaczynam /mam 85 kg i 170 cm mój cel to 70 kg albo i mniej ..............ale to takie trudne...........może
pomożecie???????
każda chętnie Ci coś doradzi, jesli tylko będziesz chciała słuchać naszych rad

jakie zmiany w żywieniu wprowadziłaś, żeby schudnąć?
ćwiczysz cokolwiek?
pijesz duzo wody?
co jest twoją największą słąbością?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 10:51   #4793
natsjien
Raczkowanie
 
Avatar natsjien
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 377
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

zgłaszam się! mój wzrost to 166cm a waga 70kg chcę schudnąc chociaz to 10kg.
natsjien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 11:08   #4794
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

czeeeeść wszystki mlodym i starym ( stażem oczywiście )

ja wczoraj pogrzeszyłam. posiłkowo było ok, ale zaliczylam wczoraj ćwiczenia z biologii, nie pisze zbója więc opijałam ale nie było żadnych chipsów, paluszków słodyczy nic!

nie wiem co chce dzisiaj zjeść na obiad -standard

fOla weszłam na twojego bloga z fiołkowym jedzeniem jaaaakie to wszystko pyszne


a i mam pytanko: robiła któraś z was serek topiony z twarogu kiedyś? bo ja próbowałam i już 2 raz nie wyszło :/
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 12:57   #4795
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Wczoraj też miałam ciężkiego dnia- i była rozpustna owsiankaaaa z czekoladą i energetyk. Sesja dobijaaaa. Musze jutro po rajstopy bluzkę i sweter jechać do bałtyckiej. Chyba lepiej rano to zrobię-mniejszy tłok nie? xD
Jak masz ochotę- zjedz zwykły topiony. To sama woda i tłuszcz, ale można sobie pozwolić.

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2012-01-19 o 13:00
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:47   #4796
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez LadyTo0fat Pokaż wiadomość
Tam chyba jest pół łyżki
no chyba faktycznie nie douważyłam tego malutkiego zera
Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Pokaż wiadomość
0,5 łyżki Ale wybaczam
przepraszam , nie zauważyłam tego malutkiego zera przed
Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Kurczaki fajnie że we mnie wierzycie
Wróciłam do formy. Nie odpuszczę tej sesji.
Trzeba powalczyć przecież nie jestem z tych, którzy się poddają.
Najwyżej będzie poprawka i będzie wstyd. Trudno. Zdrowie ważniejsze.
no i oby tak dalej 3maj się , "zesraj się a nie daj się "
Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny macie imponujące rezultaty ;-) ja dopiero zaczynam /mam 85 kg i 170 cm mój cel to 70 kg albo i mniej ..............ale to takie trudne...........może pomożecie???????
pomożemyyyyyyyyy !!!!!!! witaj napisz coś więcej o sobie
Cytat:
Napisane przez natsjien Pokaż wiadomość
zgłaszam się! mój wzrost to 166cm a waga 70kg chcę schudnąc chociaz to 10kg.
Witamy napisz coś o sobie . Jakie postranowienia itp .
Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
czeeeeść wszystki mlodym i starym ( stażem oczywiście )

ja wczoraj pogrzeszyłam. posiłkowo było ok, ale zaliczylam wczoraj ćwiczenia z biologii, nie pisze zbója więc opijałam ale nie było żadnych chipsów, paluszków słodyczy nic!

nie wiem co chce dzisiaj zjeść na obiad -standard

fOla weszłam na twojego bloga z fiołkowym jedzeniem jaaaakie to wszystko pyszne


a i mam pytanko: robiła któraś z was serek topiony z twarogu kiedyś? bo ja próbowałam i już 2 raz nie wyszło :/

ta na banQ chodziło Ci o wiek a nie o staż
no F_olcia pyszności robi na blogu
a co do topionego z twarogu nie robiłam i nawet nie wiedziałam że coś takiego się robi


czekam czekam i czekam na @ mógłby już przyjść zanim wszystko zjem
wrrr
zjadłam popcorn bijcie lejcie nie patrzcie
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:53   #4797
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

dzisiejsze 8 min stretch + 8 min buns zaliczone
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:16   #4798
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
dzisiejsze 8 min stretch + 8 min buns zaliczone


Wreszcie po tygodniach wymówek wzięłam się za ćwiczenia ...
Wybrałam Jillian 30 day shred i
wysiadłam po niecałych 10 minutach
Kondycja moja tragedia
No ale od czegoś muszę zacząć - lepiej niecałe 10 minut niż 5 minut
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:24   #4799
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

ja ćwiczę, żeby podciągnąć trochę kondycję, bo powoli przymierzam się do biegania
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:41   #4800
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Eldo_rado a Ty w jaki sposób się odchudzasz ? Masz piękny spadek Może także w Twoim sposobie znajdę coś dla siebie
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.