XXL-ki chudną do M-ki cz.II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 17:36   #421
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
a ja mam jakiegoś doła kolejny dzień mnie boli brzuch i tak jakoś zrobiło mi się strasznie smutno koło południa i dupa do tej pory. w sumie tak sobie myślę, że może to coś te hormony co biorę na tarczycę namieszały, bo w tym tygodniu biorę trochę inne dawki. ale aktualnie mi się wydaje, że jestem do niczego i nic mi się nie uda
zeżarłam dwa śledzie matjasy na obiad. tłuste toto, ale przynajmniej białka dużo.
No ja też mam jakoś tak smutno dzisiaj Smutna i nerwowa jestem - może to wina tej durnej pogody
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Ćwiczę 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:40   #422
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

u mnei też był dziś taki średni nastrój... pogoda taka jeszcze szara, przejściowa... dobrze że coraz cieplej się robi!! na poprawę humoru dodatkowo wycisnęłam sobie sok z pomarańczy i grejpfrutów
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:43   #423
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Pokaż wiadomość
No ja też mam jakoś tak smutno dzisiaj Smutna i nerwowa jestem - może to wina tej durnej pogody
no właśnie, rano wstałam z myślą, że wiosna idzie, ale jak potem przemarzłam to już nie miałam tego błogiego nastroju

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
u mnei też był dziś taki średni nastrój... pogoda taka jeszcze szara, przejściowa... dobrze że coraz cieplej się robi!! na poprawę humoru dodatkowo wycisnęłam sobie sok z pomarańczy i grejpfrutów
brzmi pysznie
MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:45   #424
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
brzmi pysznie
a jak samkuje żeby tę bombę witaminową podkręcić jeszcze- dodałam też sok z 1 cytryny- wyszło cudownie!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:53   #425
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
... i grejpfrutów
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Ćwiczę 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 18:03   #426
czwarta_plaga_egipska
Raczkowanie
 
Avatar czwarta_plaga_egipska
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 412
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

@.

To określa dziś całokształt mojego nastroju i samopoczucia. W dodatku rozjechało mi się wszystko pod kątem posiłków - mój obiad miał 100 kalorii.

I zjadłam kawałek tortu. Nie żałuję, bo był pyszny. O! Ale mam po nim tłuste uczucie na języku.

Smutno Wam? Mi też. Pół dnia słucham tego kawałka:
http://www.youtube.com/watch?v=SJKvE...eature=related
Nie jestem pewna, czy przypadnie Wam do gustu. Ten brodaty wychudzony kudłacz to mój guru, ten od fototapety.
__________________


Edytowane przez czwarta_plaga_egipska
Czas edycji: 2012-02-24 o 18:06
czwarta_plaga_egipska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 18:26   #427
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Pokaż wiadomość
Mnie tak wyczochrało jakieś 3 dni temu, dzisiaj leje, leje i jeszcze raz leje



Kurczę też bym musiała listę zrobić, ale dzisiaj jestem ogólnie nastawiona na NIE i nie wiem już co mam jeść
Chodzę jak bomba zegarowa
u mnie lało wczoraj , a wasze humory przygnębione pewnie z powodu niskiego ciśnienia jakie dziś było .
Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
a ja mam jakiegoś doła kolejny dzień mnie boli brzuch i tak jakoś zrobiło mi się strasznie smutno koło południa i dupa do tej pory. w sumie tak sobie myślę, że może to coś te hormony co biorę na tarczycę namieszały, bo w tym tygodniu biorę trochę inne dawki. ale aktualnie mi się wydaje, że jestem do niczego i nic mi się nie uda
zeżarłam dwa śledzie matjasy na obiad. tłuste toto, ale przynajmniej białka dużo.
śledzik pychotka może jak przemarzłaś to ciepła kąpiel
Cytat:
Napisane przez czwarta_plaga_egipska Pokaż wiadomość
@.

To określa dziś całokształt mojego nastroju i samopoczucia. W dodatku rozjechało mi się wszystko pod kątem posiłków - mój obiad miał 100 kalorii.

I zjadłam kawałek tortu. Nie żałuję, bo był pyszny. O! Ale mam po nim tłuste uczucie na języku.

Smutno Wam? Mi też. Pół dnia słucham tego kawałka:
http://www.youtube.com/watch?v=SJKvE...eature=related
Nie jestem pewna, czy przypadnie Wam do gustu. Ten brodaty wychudzony kudłacz to mój guru, ten od fototapety.
oj tyle miesięcy , ten jeden kawałek tortu się należał i nie utuczy
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 18:35   #428
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Nie wypiłam dziś ani jednej kawy! Sukces! Jutro też planuje bezkawowo i do niedzieli odwyk. A mnie średnio smutno. Raczej jestem zmęczona i zestresowana. Dziś WOLNY WIECZÓR! Jem zaraz obiadokolacje, oglądam głupie programy, gadam na GG i idę spać o północy!
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 18:41   #429
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Ja mieszkam w Irlandii,dzis byla poprostu przepiekna pogoda,w bluzie bylo cieplutko,bylam na spacerze z malym w parku,wiec godzinka spaceru zaliczona.No i mam w planie pobiegac,steper i inne cwiczonka,ale czekam na mojego TZ,kiedy wroci ze sklepu.Udalo mi sie dzis dietetycznyn jedzonkiem,po kolacji tez juz jestem.Korcily mnie troche batoniki w szafce,ale nie udalo im sie!!!!AAA,mój starszy syn juz odwolal bieganie ze mna,ma leniwa dupke,he.
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:19   #430
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

U nas też ogólnie ciepło tylko bardzo wieje więc nieprzyjemnie, bardzo nie lubię takiej pogody, nie nastraja optymistycznie.
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:25   #431
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

U mnie:
śniadanko kromka czerstwego chleba pokrojona w kostke umoczona w roztrzepanym jajku, przesmażona. Do tego trzy liście sałaty, troche makreli wędzonej i sos (jogurt + zielone pesto + czosnek)
II śniadanko mleczna kanapka (moja wersja, piekę w salaterce, przekrajam na pół i smaruje masą (serek twarogowy chudy + aromat + syrop z agawy), na to troche startej czekolady (1/2 kostki - nowy trik - dzięki temu, ze starta wydawało mi się ze więcej zjadłam, a tu tylko 1/2 kosteczki - gorzka 65%)
Obiad schabowy panierowany w zielonym pesto + warzywa na patelnie śródziemnomorskie z tesco
Kolacja twaróg chudy + banan (zjedzone po aerobicu)

w ciągu dnia wpadło kilka orzechów.

Ogólnie trzymam się nieźle, z tym ze pije za mało wody

I przeraza mnie brzuch, mam po ciąży mnóstwo skóry co robić

Nie mam weny co napisać. Spowiadam się, idę się wykąpać i spać
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami

Edytowane przez Scio
Czas edycji: 2012-02-25 o 09:29
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 20:37   #432
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Laski ! Uśmiech! Wolny wieczór! Ja nie piszę co zjadłam bo dwa posiłki to wstyd ale więcej bym nie wmusiła w siebie a jak wmuszałam to skończyło się romansem z muszlą.

Na pocieszenie: http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA
koleś w szlafroczku ma pocieszny uśmiech
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:34   #433
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Dzisiejszy dzień jakiś taki smutny był, macie rację. Ale czuję się już lepiej, przeżyłam go dietetycznie masakra bo byłam w gościach, nawet Wam nie opowiadam co jadłam na obiad i kolację

Cytat:
Napisane przez czwarta_plaga_egipska Pokaż wiadomość
@.
Smutno Wam? Mi też. Pół dnia słucham tego kawałka:
http://www.youtube.com/watch?v=SJKvE...eature=related
Nie jestem pewna, czy przypadnie Wam do gustu. Ten brodaty wychudzony kudłacz to mój guru, ten od fototapety.
Bardzo przyjemny kawałek
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:37   #434
LadyTo0fat
Rozeznanie
 
Avatar LadyTo0fat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 603
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

A u mnie dość średnio. Humor ogólny jako taki, ale:
a) przeraża mnie, że od poniedziałku znowu trzeba się będzie uczyć + nie zrobiłam nic a nic do matury, prezentacja maturalna = 0 znaków
b) denerwuje mnie strasznie, że obojętnie, czy mam trochę grzeszny dzień, czy nie, to mam wrażenie, że z każdym kolejnym dniem wcale mi nie ubywa, a coraz bardziej puchnę, coraz ciaśniej wciskam legginsy/spodnie, ogólnie jakaś masakra. To mnie trochę dobija i paradoksalnie ciągnie mnie do jedzenia, pff.

P.S. Plago, ciekawa nuta.
Folka, a mi się nawet podobają okaaa tego granatowego.

Edytowane przez LadyTo0fat
Czas edycji: 2012-02-24 o 21:41
LadyTo0fat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 23:59   #435
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

hej dziewczyny! nie odzywałam się bo mam problemy z ułożeniem sobie planu na uczelniach żeby mieć czas na cokolwiek i nie mieć okienka za okienkiem.. i jeszcze internet mi chodzi jak chce

dieta niezbyt mi idzie.. biorę ze sobą na uczelnie pojemniczki z jedzeniem ale mimo wszystko siedzenie tam od 8mj do 20 mnie dobija..! jeszcze w ten weekend zjazd;/ o ćwiczeniach nie ma mowy kompletnie.. mam nadzieje że ten tydzień minie i ze jakoś do ładu z tym dojdę bo jestem mega zmęczona już;/
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 00:32   #436
wiwi89
Przyczajenie
 
Avatar wiwi89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 19
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

hej czas odchudzania sie zaczął. I ja, podczytując Was i widząc Wasze efekty, również zapragnęłam coś zmienic i troszeczke spaść z wagi, a w sumie tyle ile sie da xD czy przyjmiecie??
wiwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 07:44   #437
czwarta_plaga_egipska
Raczkowanie
 
Avatar czwarta_plaga_egipska
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 412
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez wiwi89 Pokaż wiadomość
hej czas odchudzania sie zaczął. I ja, podczytując Was i widząc Wasze efekty, również zapragnęłam coś zmienic i troszeczke spaść z wagi, a w sumie tyle ile sie da xD czy przyjmiecie??
Pewka, że przyjmiemy. Na początek pamiętaj, że ja tu jestem największym trollem. Pozdrawiam adminów.
Ale najpierw dawaj swoją kartę przetargową: kim jesteś, skąd jesteś, jak żyjesz, ile Ci bozia wzrostu dała, ile kilogramów sobie sama nazbierałaś. I skąd masz takie fajne włosy.
__________________

czwarta_plaga_egipska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 09:20   #438
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! nie odzywałam się bo mam problemy z ułożeniem sobie planu na uczelniach żeby mieć czas na cokolwiek i nie mieć okienka za okienkiem.. i jeszcze internet mi chodzi jak chce

dieta niezbyt mi idzie.. biorę ze sobą na uczelnie pojemniczki z jedzeniem ale mimo wszystko siedzenie tam od 8mj do 20 mnie dobija..! jeszcze w ten weekend zjazd;/ o ćwiczeniach nie ma mowy kompletnie.. mam nadzieje że ten tydzień minie i ze jakoś do ładu z tym dojdę bo jestem mega zmęczona już;/
Ja wstałam po 11 godzinach snu i też mega zmęczona jestem
Ejjj nie pękaj! Będzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez LadyTo0fat Pokaż wiadomość
A u mnie dość średnio. Humor ogólny jako taki, ale:
a) przeraża mnie, że od poniedziałku znowu trzeba się będzie uczyć + nie zrobiłam nic a nic do matury, prezentacja maturalna = 0 znaków
b) denerwuje mnie strasznie, że obojętnie, czy mam trochę grzeszny dzień, czy nie, to mam wrażenie, że z każdym kolejnym dniem wcale mi nie ubywa, a coraz bardziej puchnę, coraz ciaśniej wciskam legginsy/spodnie, ogólnie jakaś masakra. To mnie trochę dobija i paradoksalnie ciągnie mnie do jedzenia, pff.

Folka, a mi się nawet podobają okaaa tego granatowego.
Hihi wybaczcie. Ale wczoraj miałam akt desperacji i robiłam dziwne rzeczy xD Ja o posiłkach się nie wypowiadam.bo wczoraj raczej prawa nie mam ; )
Zluzuuj ja prezentacje maturalną robiłam jakoś na trzy dni przed?
I zdałam elegancko na osiemnastkę.


Cytat:
Napisane przez wiwi89 Pokaż wiadomość
hej czas odchudzania sie zaczął. I ja, podczytując Was i widząc Wasze efekty, również zapragnęłam coś zmienic i troszeczke spaść z wagi, a w sumie tyle ile sie da xD czy przyjmiecie??
Cytat:
Napisane przez czwarta_plaga_egipska Pokaż wiadomość
Pewka, że przyjmiemy. Na początek pamiętaj, że ja tu jestem największym trollem. Pozdrawiam adminów.
Ale najpierw dawaj swoją kartę przetargową: kim jesteś, skąd jesteś, jak żyjesz, ile Ci bozia wzrostu dała, ile kilogramów sobie sama nazbierałaś. I skąd masz takie fajne włosy.
Heeeeloooł! Jeśli jest na wizażu jakikolwiek admin-polecam państwu okulistę! Mogę się nawet na wizytę zrzucić, bo zamiast banować spamerów, osoby które powinny być na Krzywym Zwierciadle dajecie ostrzeżenia normalnym użytkowniczkom.
Zgadzam się te włosyy
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 09:29   #439
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

hejDziendoberek
Wczoraj pisalam,ze na wieczor chcialam cwiczyc,no i czesciowo mi sie to udalo,ale tylko z bieganiem i cwiczeniami na brzuch.No i moj chlopak musial zaprosic znajomych,wypilam butelke bialego wina,76kcal na 100ml,butelka miala 750ml,czyli okolo 600kcal,na szczescie nic do tego nie zarlam.
A macie tak,ze na drugi dzien po piciu wazycie mniej o ok 1 kg?a potem na drugi dzien waga wraca do normy?
Picie to wróg odchudzania!!!!!!!!!!!
Wystrzegajcie sie tego!!!!!!
Dzis start;7 dni do pracy z rzedu,no a potem 9 dni urlopu,to sobie pocwicze,tyle ile bede mogla
Milego dnia,oby ten byl udany z odchudzaniem.
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 09:41   #440
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

F-olka, ja też wysyłam admina do okulisty, ja dostałam ostrzeżenie za tekst że g śmierdzi. A co, nie jest tak?
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 09:44   #441
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Ogólnie trzymam się nieźle, z tym ze pije za mało wody

I przeraza mnie brzuch, mam po ciąży mnóstwo skóry co robić

Nie mam weny co napisać. Spowiadam się, idę się wykąpać i spać [/QUOTE]

Hej,mój brzuch to tez najwiekszy problem,ale go akceptuje,ale na dzien dzisiejszy nie pokazalabym sie z nim na plazy.Wczoraj byla u mnie kolezanka,ona jest fitnes instruktorem.Pokazala mi nowe cwiczenie na brzuch,ogolnie jest duzo roznych i sporo.Powiedziala,ze musze wiecej czasu poswiecac na cwiczenia na brzuch.
Cwiczenie;lezysz wyprostowana na macie lub podlodze twarza do maty,ponosisz sie do gory na palcach od nog,i na przedramionach,tak,ze reszta ciala jest w powietrzu,trzy masz tak od 15sek.do 25sek.zalezy jakie masz miesnie,tylko nie wypinaj tylka zbytnio do gory,powinnas byc w miare rownolegle do maty.powtorz to kilkakrotnie.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

To wyzej bylo do Scjo
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:32   #442
LadyTo0fat
Rozeznanie
 
Avatar LadyTo0fat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 603
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

http://kwejk.pl/obrazek/966099/owocowa,pizza.html

^ Jaka smakowita, chyba sobie zrobię dzisiaj coś na wzór tego
LadyTo0fat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:45   #443
MsKurtyzana
Raczkowanie
 
Avatar MsKurtyzana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez LadyTo0fat Pokaż wiadomość
http://kwejk.pl/obrazek/966099/owocowa,pizza.html

^ Jaka smakowita, chyba sobie zrobię dzisiaj coś na wzór tego
Smakowita, aż ślinka cieknie
Dziewczyny, ja mam takie pytanie, co z żółtymi serami? ewentualnie pleśniowymi, jestem serowy potwór od jakich serów mam sie trzymać z daleka? (pewnie od wszystkich ;P )
__________________
73...72...71...70...69...68...67...66...65...64 ...63

w/b/t/b
164/104/86/104


cel I 68
cel II 65
cel III 63
... potem czas pokaże
MsKurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:55   #444
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

MsKurtyzana co do serów to żołte i peśniowe są po prostu tłuste i na nie trzeba uważać, tzn. nie mówię żeby nie jeść wcale bo jak pizzę robię to lekko posypuję po wierzchu i jak widac waga i tak spada. Myślę że wszystko z rozsądkiem.
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:05   #445
LadyTo0fat
Rozeznanie
 
Avatar LadyTo0fat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 603
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Dokładnie, nie ma co sobie odmawiać całkowicie, ale najlepiej zastępować serami light, co mają mniej tłuszczu. Oczywiście z tymi light'owymi też nie przesadzać z ilością, bo to nadal sery i nadal tłuste
LadyTo0fat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:08   #446
wiwi89
Przyczajenie
 
Avatar wiwi89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 19
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez czwarta_plaga_egipska Pokaż wiadomość
Ale najpierw dawaj swoją kartę przetargową: kim jesteś, skąd jesteś, jak żyjesz, ile Ci bozia wzrostu dała, ile kilogramów sobie sama nazbierałaś. I skąd masz takie fajne włosy.
dziękuje dziękuję ;D Mam na imię Marta i jestem z północy jak na razie jeszcze studiuje i mam nadzieje, że w czerwcu zakończę ;D i się obronię lic a od października będę mogła zacząć mgr xD z kilogramami to jest różnie, ostatnio jak się ważyłam miałam 83. Teraz dopiero zważe się po @.
No cóż, że tak napiszę włosy same urosły xD

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Zgadzam się te włosyy
dziękuję bardzo xD nie wiedziałam, ze aż tak mogą się podobać

megaxxl ja zawsze po imprezie mam taką fajną gładka i jaśniutką cerę

Cytat:
Napisane przez LadyTo0fat Pokaż wiadomość
http://kwejk.pl/obrazek/966099/owocowa,pizza.html

^ Jaka smakowita, chyba sobie zrobię dzisiaj coś na wzór tego
o mamo jakaż ona by była dobra
wiwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:18   #447
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

LadyTo0fat przeglądałam Twojego bloga, co to za czekoladki? Jak je zrobiłaś? Mniamuśnie wyglądają.
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:21   #448
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Heeeeloooł! Jeśli jest na wizażu jakikolwiek admin-polecam państwu okulistę! Mogę się nawet na wizytę zrzucić, bo zamiast banować spamerów, osoby które powinny być na Krzywym Zwierciadle dajecie ostrzeżenia normalnym użytkowniczkom.
Zgadzam się te włosyy
Cytat:
Napisane przez martikaj Pokaż wiadomość
F-olka, ja też wysyłam admina do okulisty, ja dostałam ostrzeżenie za tekst że g śmierdzi. A co, nie jest tak?
Też dostałam !
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Ćwiczę 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:33   #449
czwarta_plaga_egipska
Raczkowanie
 
Avatar czwarta_plaga_egipska
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 412
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Pokaż wiadomość
Też dostałam ! [warna - przyp. autora]
To potwarz!
__________________

czwarta_plaga_egipska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:38   #450
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez martikaj Pokaż wiadomość
LadyTo0fat przeglądałam Twojego bloga, co to za czekoladki? Jak je zrobiłaś? Mniamuśnie wyglądają.
też jestem ciekawa!

wiwi, witaj


AAAA! Waga w dół! W końcu!
68,8kg Czyli łącznie -19,7kg
Rany, nareszcie zobaczyłam 68!
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.