XXL-ki chudną do M-ki cz.II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 21:38   #601
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Ja dziś zjadłam za mało Jakaś zalatana byłam i mała późno poszła spać więc trudno, jutro będzie lepiej.
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:13   #602
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Pokaż wiadomość
Ojej, przepraszam, umknęło mi gdzieś

BRAWA ZA GODZINNE ĆWICZENIA



W temacie NNKT - nie jem zbyt dużo, zastanawiam się nad zakupem :

http://www.megapower.pl/images/olimp...mega_sport.jpg

lub

http://storage.sfd.pl/1/images2009/20090716152506.jpg

Co o tym sądzicie ? Wiem, że to pójście swojego rodzaju na łatwiznę ...
Mi ostatnio kolezanka polecila(ona jest fitnes instruktorem,zebym sobie kupila l-karnityne i zielona herbate w kasulkach),mam w domu apleft i chrom,ale nie lykam,bo to jest raczej na zmiejszenie apetytu,a z tym na ogol nie mam az takiego problemu,raczej bym chciala ,zeby mi sie szybciej palil tluszcz,wec mysle nad tym zakupem.
Co myslicie?
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:20   #603
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez megaxxl Pokaż wiadomość
Mi ostatnio kolezanka polecila(ona jest fitnes instruktorem,zebym sobie kupila l-karnityne i zielona herbate w kasulkach),mam w domu apleft i chrom,ale nie lykam,bo to jest raczej na zmiejszenie apetytu,a z tym na ogol nie mam az takiego problemu,raczej bym chciala ,zeby mi sie szybciej palil tluszcz,wec mysle nad tym zakupem.
Co myslicie?
strata pieniędzy! i naiwność nie chcę pisać,że głupota.
z tabletkami czy bez efekt będzie taki sam
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:27   #604
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czytam Was na bieżąco, dziś rano już miałam odpisywać, ale czas mi nie pozwolił. Jak postanowiłam tak zrobiłam, od dziś wracam do zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Jestem już prawie zdrowa, mogę wreszcie gotować. Dziś ugotowałam moją ukochaną chińską zupę ostro - kwaśną kocham ją! W ogóle azjatyckie smaki ostatnio są bliskie mojemu sercu i żołądkowi Chwilę odpocznę i wskakuję na rowerek stacjonarny a sobotę ma być spadek na wadze bo jak nie....

Oj, kochana też to przerabiałam w zeszłym tygodniu, najważniejsze to przetrwać, a potem wziąć się w garść i wrócić do dobrych nawyków żywieniowych, zdrówka życzę!
wielkie dzięki za wsparcie faktycznie chyba skupię się na przetrwaniu, a zacznę wszystko bardziej ogarniać, jak będę wiedzieć co się dzieje z moim organizmem

a ta zupa wygląda pysznie

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Pokaż wiadomość
Kochana wytrzymasz i dasz radę
Za tydzień zanotujesz spadeczek, potem kolejny i zbędne kg pójdą w niepamięć

Zdrowiej !
dzięki na super spadek się nie nastawiam w tym tygodniu, ale zakładam, że wzrostu nie będzie
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:57   #605
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
strata pieniędzy! i naiwność nie chcę pisać,że głupota.
z tabletkami czy bez efekt będzie taki sam
Wiem,ze bedzie sie chudnac,ale mozna to wespprzec dodatkowo.
A skad ty jestes taka pewna ,ze to strata pieniedzy?Masz jakies osobiste doswiadczenia na ten temat?Dlaczego tak myslisz?
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 06:58   #606
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez megaxxl Pokaż wiadomość
Wiem,ze bedzie sie chudnac,ale mozna to wespprzec dodatkowo.
A skad ty jestes taka pewna ,ze to strata pieniedzy?Masz jakies osobiste doswiadczenia na ten temat?Dlaczego tak myslisz?
patrzyłam na l-karnityne, bo mam w domu jeszcze z czasów starań o dziecko (M. brał dla wzmocnienia plemników), przeczesałam internet i nie ma żadnych dowodów na to, ze przyśpiesza spalanie tłuszczu. Więc nie biore - szkoda wątroby. Zresztą ja nie wierze w żadne apteczne specyfiki, no chyba że typowe leki. Przy staraniach o dziecko brałam metformine (często ją dają osobom z pco) i po niej ładnie mi waga spadała, regulowało metabolizm itd.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 07:05   #607
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

F_ola ja robię oprócz brzuszków inne ćwiczenia, a raczej zestawy Brzuszki to taki dodatek.

Dzisiaj :

* płatki z otrębami z mlekiem
* do pracy : 2 kanapki z sałatą, szynką, rzodkiewką
* do pracy gdybym miała chęć na słodkie czy coś : kinder kanapka Waszego przepisu
* owoce (nie wiem jeszcze jakie)
* leczo warzywne ( wczoraj nie zjadłam)
* jogurt naturalny z jabłkiem i cynamonem
* kolacja : makrela wędzona

W międzyczasie woda, herbata czerwona
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Ćwiczę 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 07:37   #608
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

A ja nie wnikam w to czy działa czy nie, czy spala tłuszcz czy nie, czy się szybciej chudnie czy nie. W każdym razie efekt placebo na pewno działa, łykam też skrzyp na włosy i od razu jakieś gęstsze się wydają Także jeśli ktoś odczuwa taką potrzebę to jakiś ziołowy preparat z zieloną herbatą np. czy wspominane wcześniej tłuszcze omega 3 niech sobie łyka, nie zaszkodzą. Przy odchudzanie ważne jest dobre samopoczucie i jak komuś to pomaga lepiej się czuć to czemu nie.
Jak mi się nie chciało dzisiaj wstawać........... nadal gardło mnie pobolewa a nic nie pomaga. No ale nic, idę na uczelnię i ćwiczenia też dziś będą, może steper dla odmiany chociaż trochę mi skrzypi a nie chce mi się naoliwić
Miłego dnia wszystkim życzę
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:00   #609
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

suplementy diety NIE SA BADANE PRZED WPROWADZENIEM NA RYNEK! one z ,,reguły'' i ,,definicji'' mają działać, ale ilość tych aktywnych substancji jest na poziomie znikomym, bo w przeciwnym wypadku trzeba te (kosztowne) badania robić.

dopiero po nieporządanych zgłoszonych reakcjach, są wstrzymywane i badane .

ja osobiście wierzę, w działanie 2 suplementów(z tych sprawdzanych na sobie)
skrzyp i betakaroten (oczywiście wszystko zależy od dawki)
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:06   #610
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Skoro nie działają (albo działają na zasazie placebo) to na cholerke psuć sobie wątrobe? Jak juz łykać to coś co naprawde działa. No ale jak kto woli.

Gardło mnie boli, dzień zaczęłam od neoanginu
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:19   #611
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Dzień dobry

Wczoraj późno wróciłam z pracy i pomimo zmęczenia zrobiłam serię ćwiczeń "po 20 na każdą nogę"-jak to mówił spec od rehabilitacji - które wykonywałam podczas rehabilitacji kręgosłupa
Na razie skupiam się na tym, potem zwiększę ilość.
Wiem, że to niewiele, ale dla mnie to mały krok do przodu.

Utrzymałam się wczoraj z jedzeniem , co bardzo mnie cieszy

Dzisiaj znowu cały dzień poza domem, więc prowiant ze sobą zabiorę
No i łyżeczkę do torebki

Śniadanie: 2 kromki razowca, jedna z dżemem i do tego serek wiejski

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

a propos suplementów diety, to efekt placebo, który pomógł mi poprzednio schudnąć
jednak robiłam to pod okiem specjalisty
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 08:27   #612
olcia_79
Przyczajenie
 
Avatar olcia_79
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cześc dziewczyny. Jestem nowa na forum. mam do zrzucenia ok. 30 kg, ale nie spieszy mi się, spieszyłam sie w zeszłym roku i teraz walczę z mega jojo. Wasz sposób tzn, zdrowo i powoli wydaje sie najbardziej rozsadny. Zasady zdrowego odżywiania znam, potrzebuje czasem p0ogadać o jedzeniu no i wsparcia, bo mama dobra motywację tylko trochę szybko sie wypala. Czy można do was dołaczyć?
olcia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 09:34   #613
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Hejka, jakaś ospała dziś jestem, pogoda do bani, niskie ciśnienie, nawet kawka nie pomogła. Piekę chlebek

To cos dla nas:

http://demotywatory.pl/2771121/Wiosna

Olcia, witaj!

Scio, taka zdradliwa pogoda to i człowiek się szybko przeziębia, niby juz cieplej ale do wiosny jeszcze trochę, zdrówka życzę

Co do wszelich suplementów, wolę naturalne sposoby, zdecydowanie lepiej wypić kubek zielonej herbaty niż połknąć tabletkę i czekać na efekty.
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 10:35   #614
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

No chyba macie racje z tymi suplementami,dla mnie nie sa teraz potrzebne,bo caly czas chudne, tak srednio 700gram na tydzien,ale pewnie kazda z nas myslala o jakism specyfiku,ktory by pomogl zgubic niechciany tluszczyk.

Ja tez jestem chora,zatk any nos itp.A trzeba isc do roboty
Oby do soboty i urlopik

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Wlasnie zauwarzylam Natanielowi wychodzi 3ci zabek u gory

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Dodam jescze,ze dzis pierwszy raz tez zobaczylam magiczna 5tke po siodemce,hehe,czyli waze 75,7,a myslalam,ze przytylam pol kilo,ale teraz wiem,ze to byly wachania wody po piatkowej butelce wina,w sobote wypije sobie jeszcze raz,bo wyprawiam swoje urodziny,ale od tego czasu robie conajmniej miesieczna przerwe.
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:31   #615
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez megaxxl Pokaż wiadomość
Wiem,ze bedzie sie chudnac,ale mozna to wespprzec dodatkowo.
A skad ty jestes taka pewna ,ze to strata pieniedzy?Masz jakies osobiste doswiadczenia na ten temat?Dlaczego tak myslisz?
Nie obrażaj mnie posądzając o niszczenie wątroby tabletkami( niszczę ją tylko gdy muszę podczas okresu i przeziębień i podczas libacji alkoholowej raz na miesiąc czy dwa).i myśli o specyfikach. Nie uogólniaj

Nie jestem naiwna by napędzać koniunkture koncernom żerującym na desperacji i lenistwie milionów kobiet. I nie dam się odmóżdżyć! Tobie też radzę nie łudzić sie i nie dać się nabrać na reklamy.

Trzeba czytać składy, czytać opinie, zaputać kogoś kto jak happenstance się zna na tabsach i farmacji.
To pic na wodę fotomontaż. Ot magia reklam.Wszędzie na co lepszym wątku w sieci i wśród osób odchudzających się krąży nieciekawa opinia o specyfikach. A kobiety jak sięgały będą głupie sięgać po chrom,aplefity, jakieś proszki do wody mineralnej slim zamiast wydać tą kaskę na warzywa,zdrowe tłuszcze czy wypasione ciężarki lub karnet na siłownie lub fitness.

Jedyne co biorę to witaminę C,rutinoskrobin, ibuprom podczas okresu, kiedyś skrzyp i pokrzywę(na mnie nie działał)

Na włosy lepiej pić herbatę liściastą -napar z pokrzywy, odpowiedni szampon do włosów(najlepsze są dziecięce bo delikatne <3), jakaś naturalna maseczka na włosy od czasu do czasu.
Na paznokcie- maść z witaminą A, oliwa+olejek rycynowy+płynna witamina A i E i moczyć paznokietki. Do tego dobra odżywka
Na schudnięcie- regualne posiłki, ćwiczenia wspomagajace metabolizm i spalanie kalorii, dużo wody, herbata czerwona, zielona(liściaste! te torebkowe takie średnie po tym jak na liściaste się przerzuciłam)

Megaxxl to gratulacje z okazji spadku. Ma ładne imię. Teraz będzie Cię mógł pogryźć Wiesz skoro masz bejbe i to chłopca to za kasę przeznaczoną na specyfiki wydaj na nowe auto albo ciuchcie
Po redukcji przestaniesz brać specyfik i co? Gdzie będą nawyki picia herbaty, jedzenia nnkt w posiłkach itd?

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2012-02-28 o 11:34
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:45   #616
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Ja tez bym chetnie wzięła tabletke i od razu 5 kg schudła, ale jakby to było takie proste to by nie było epidemii otyłości.

Ja nie brałam suplementów nawet w ciąży. Tylko kwas foliowy.

Co do dbania o włosy polecam wizażowe watki. NP. metoda omo. Mycie włosów odzywką, zwracanie uwagi na składy itd.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami

Edytowane przez Scio
Czas edycji: 2012-02-28 o 12:51
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:19   #617
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Wiecie co, nie ma sensu się sprzeczać bo zdania zawsze będą podzielone. Już każda swoje wyraziła Ja osobiście nie łykam nic poza skrzypem, tranem i witaminą c w sezonie chorobowym. Ale też nie krytykuję osób, które coś tam innego łykają, w końcu każdy ma swój mózg
A co do pielęgnacji włosów to nie zgodzę się z twierdzeniem o szamponach dziecięcych. One są stworzone dla dzieci, a włoski maleństwa są zupełnie inne niż nasze o czym każda mama na pewno wie. Przykładowo włosy dorosłego człowieka szybciej się przetłuszczają, a szampony dla dzieci nie są stworzone do dobrego oczyszczania głowy z łoju. Ale oczywiście tu zdania też (jak zawsze) mogą być podzielone, jednej z nas może taki szampon służyć, drugiej nie bo po prostu nie umyje przetłuszczonych włosów. Właśnie a propos wizażowych wątków na ten temat - kiedyś duuuużo tam siedziałam, czytałam, udzielałam się i testowałam różne metody i specyfiki bo zrobiłam sobie trwałą i włosy wymagały specyficznej pielęgnacji. I właśnie tam nagminnie obalano mit o dobroczynnym działaniu szamponów dziecięcych - owszem jest łagodny i pewnie jak się użyje raz na jakiś czas to nie zaszkodzi, no i jeśli ktoś ma włosy suche i zero problemów z przetłuszczaniem to pewnie się nada

Mniam, zjadłam moją zupkę Jeszcze muszę coś na drugie danie wymyślić...

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

A zmieniając temat: rozmnażałyście kiedyś Actimela albo jogurt? Polecam!
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:48   #618
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Ja poza tabletkami, które muszę brac ze względu na choroby, od 2 tyg. łykam witaminy, a od soboty jeszcze Vitapil z biotyną na włosy, bo zaczęły mi ostro wypadać, a na mój stary, sprawdzony Priorin nie mam kasy.
Tranu nie biorę bo i po co? Lepiej, zdrowiej i smaczniej wychodzi mi jedzenie 1-3 łyżek orzechów dziennie.

Dziś 0,2kg mniej. Jest równe 68kg.
Utkwiłam w łożku z gorączką, katarem, spcuhniętymi węzłami chłonnymi, bolącym gardłem i brakiem sił do życia czy czegokolwiek = TŻ mnie zaraził.
Do jutra MUSZĘ być zdrowa.
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:04   #619
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Widzę, że wszystkie po kolei nas choróbsko bierze. Halo, jest tu jeszcze ktokolwiek zdrowy?
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 14:14   #620
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Jeszcze mnie nic nie dopadlo, odpukać. Zjadłam pomidorową i zastanawiam się co jeszcze, chyba tortillę zrobię. chlebek upieczony, stygnie
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:36   #621
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Skoro nie działają (albo działają na zasazie placebo) to na cholerke psuć sobie wątrobe? Jak juz łykać to coś co naprawde działa. No ale jak kto woli.

Gardło mnie boli, dzień zaczęłam od neoanginu
jak by działały to ten który wymyślił by tabletkę samą spalającą tłuszcz byłby milionerem
Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
suplementy diety NIE SA BADANE PRZED WPROWADZENIEM NA RYNEK! one z ,,reguły'' i ,,definicji'' mają działać, ale ilość tych aktywnych substancji jest na poziomie znikomym, bo w przeciwnym wypadku trzeba te (kosztowne) badania robić.

dopiero po nieporządanych zgłoszonych reakcjach, są wstrzymywane i badane .

ja osobiście wierzę, w działanie 2 suplementów(z tych sprawdzanych na sobie)
skrzyp i betakaroten (oczywiście wszystko zależy od dawki)
dokładnie
Cytat:
Napisane przez olcia_79 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny. Jestem nowa na forum. mam do zrzucenia ok. 30 kg, ale nie spieszy mi się, spieszyłam sie w zeszłym roku i teraz walczę z mega jojo. Wasz sposób tzn, zdrowo i powoli wydaje sie najbardziej rozsadny. Zasady zdrowego odżywiania znam, potrzebuje czasem p0ogadać o jedzeniu no i wsparcia, bo mama dobra motywację tylko trochę szybko sie wypala. Czy można do was dołaczyć?
Pewnie witAJ . Napisz nam coś o sobie i jak zamierzasz schudnąć
Cytat:
Napisane przez martikaj Pokaż wiadomość
Hejka, jakaś ospała dziś jestem, pogoda do bani, niskie ciśnienie, nawet kawka nie pomogła. Piekę chlebek

To cos dla nas:

http://demotywatory.pl/2771121/Wiosna

Olcia, witaj!

Scio, taka zdradliwa pogoda to i człowiek się szybko przeziębia, niby juz cieplej ale do wiosny jeszcze trochę, zdrówka życzę

Co do wszelich suplementów, wolę naturalne sposoby, zdecydowanie lepiej wypić kubek zielonej herbaty niż połknąć tabletkę i czekać na efekty.
naturalnie najlepiej ;] , pogoda faktycznie do ... :x demot super tyle że z mojej 2 letniej opony ciążowej został kapeć (czyt.zwis po ciążowy)
Cytat:
Napisane przez megaxxl Pokaż wiadomość
No chyba macie racje z tymi suplementami,dla mnie nie sa teraz potrzebne,bo caly czas chudne, tak srednio 700gram na tydzien,ale pewnie kazda z nas myslala o jakism specyfiku,ktory by pomogl zgubic niechciany tluszczyk.

Ja tez jestem chora,zatk any nos itp.A trzeba isc do roboty
Oby do soboty i urlopik

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Wlasnie zauwarzylam Natanielowi wychodzi 3ci zabek u gory

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Dodam jescze,ze dzis pierwszy raz tez zobaczylam magiczna 5tke po siodemce,hehe,czyli waze 75,7,a myslalam,ze przytylam pol kilo,ale teraz wiem,ze to byly wachania wody po piatkowej butelce wina,w sobote wypije sobie jeszcze raz,bo wyprawiam swoje urodziny,ale od tego czasu robie conajmniej miesieczna przerwe.
gratuluję synkowi 3 ząbka i życzę zdrówka . Na prawdę gdyby ktoś wymyślił tabletkę samą spalającą tłuszcz byłby milionerem, takie rzeczy nie istnieją .
No i za wagę ;P
Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
Ja poza tabletkami, które muszę brac ze względu na choroby, od 2 tyg. łykam witaminy, a od soboty jeszcze Vitapil z biotyną na włosy, bo zaczęły mi ostro wypadać, a na mój stary, sprawdzony Priorin nie mam kasy.
Tranu nie biorę bo i po co? Lepiej, zdrowiej i smaczniej wychodzi mi jedzenie 1-3 łyżek orzechów dziennie.

Dziś 0,2kg mniej. Jest równe 68kg.
Utkwiłam w łożku z gorączką, katarem, spcuhniętymi węzłami chłonnymi, bolącym gardłem i brakiem sił do życia czy czegokolwiek = TŻ mnie zaraził.
Do jutra MUSZĘ być zdrowa.
no kobieto szalejesz i zdrÓwka
Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Widzę, że wszystkie po kolei nas choróbsko bierze. Halo, jest tu jeszcze ktokolwiek zdrowy?
ja zdrowaaaa jeszcze



lecę jeść obiad : tuńczyk z makaronem
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:47   #622
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

ja wczoraj byłam na urodzinach :/ tort i wódka obowiązkowe... i jak tu sie odchudzac?!

ale zaniedbałam ćwiczenia, więc zacznę od dzisiaj i to od początku programu. a co, ma byc dokładnie!
plus wracam do masaży chińską banka, bo zaczynam widziec efekty, a skóra też jest milusia

ja jestem zdrowa (jeszcze) ale pogoda jest pościelowa, najchętniej bym nie wychodziła z łóżka! ba! jeszcze jakiegoś wysokiego bruneta mogłabym przygarnąć !

o co chodzi z rozmnażaniem jogurtu? ja jedynie rozmnażam grzybka tybetańskiego....
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:10   #623
olcia_79
Przyczajenie
 
Avatar olcia_79
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Tak zgodzę się, że bańka chińska, choć do przyjemnych nie należy to potrafi dużo zdziałać

Ja jestem mamą dwóch chłopców (3 i 5 lat), pracującą po ok. 80 godzin/tydzień, nie mama zbyt wiele czasu dla siebie, ale postanowiłam teraz ten czas, który mi zostaje przeznaczyć na zajęcie się sobą.
Nie myślcie, że jestem wyrodną matką, ale dla mojego zdrowia psychicznego muszę zmienić wygląd i nawyki żywieniowe( mąż dołączył, nawet mu smakuje dietetyczne jedzenie). Mój starszy syn już zauważył, że trochę różnię się od mam jego kolegów i zadaje mnóstwo krępujących pytań, niestety nie tylko w domowym zaciszu

Zamierzam odżywiać się zdrowo, na liczenie kalorii nie ma szans, ale głównie białko, warzywa, do południa owoce, na razie muszę wykluczyć cukry proste, przetworzone produkty, wysooczyszczone zboża.
No i mama w planach dużo ruchu, na razie w siłowni, ale jak tylko zaświeci słońce, to będę biegać, jeździć do pracy na rowerze, po południu z moimi smerfami na rolkach.
Mam zamiar się tego trzymać , bo jak nie to:
__________________
Pozdrawiam OLA
Jest- 88 kg
1 cel- 83 kg
2 cel-78 kg
3 cel 72 kg
4 cel 65 kg
potem się zobaczy.................. ......
olcia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:49   #624
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
ja wczoraj byłam na urodzinach :/ tort i wódka obowiązkowe... i jak tu sie odchudzac?!

ale zaniedbałam ćwiczenia, więc zacznę od dzisiaj i to od początku programu. a co, ma byc dokładnie!
plus wracam do masaży chińską banka, bo zaczynam widziec efekty, a skóra też jest milusia

ja jestem zdrowa (jeszcze) ale pogoda jest pościelowa, najchętniej bym nie wychodziła z łóżka! ba! jeszcze jakiegoś wysokiego bruneta mogłabym przygarnąć !

o co chodzi z rozmnażaniem jogurtu? ja jedynie rozmnażam grzybka tybetańskiego....
poproszę tortu oooo nie lepiej nie no właśnie jak tam twój grzybek ? duży?? smaczny? widać żyjesz to i ja się skuszę
Cytat:
Napisane przez olcia_79 Pokaż wiadomość
Tak zgodzę się, że bańka chińska, choć do przyjemnych nie należy to potrafi dużo zdziałać

Ja jestem mamą dwóch chłopców (3 i 5 lat), pracującą po ok. 80 godzin/tydzień, nie mama zbyt wiele czasu dla siebie, ale postanowiłam teraz ten czas, który mi zostaje przeznaczyć na zajęcie się sobą.
Nie myślcie, że jestem wyrodną matką, ale dla mojego zdrowia psychicznego muszę zmienić wygląd i nawyki żywieniowe( mąż dołączył, nawet mu smakuje dietetyczne jedzenie). Mój starszy syn już zauważył, że trochę różnię się od mam jego kolegów i zadaje mnóstwo krępujących pytań, niestety nie tylko w domowym zaciszu

Zamierzam odżywiać się zdrowo, na liczenie kalorii nie ma szans, ale głównie białko, warzywa, do południa owoce, na razie muszę wykluczyć cukry proste, przetworzone produkty, wysooczyszczone zboża.
No i mama w planach dużo ruchu, na razie w siłowni, ale jak tylko zaświeci słońce, to będę biegać, jeździć do pracy na rowerze, po południu z moimi smerfami na rolkach.
Mam zamiar się tego trzymać , bo jak nie to:
no dobre postanowienia , dużo ruchu
Dobrze że ja się zdecydowałam na zrzucenie nadbagażu zanim moje dziecko zacznie dobrze mówić
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:10   #625
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Wiecie co, nie ma sensu się sprzeczać bo zdania zawsze będą podzielone. Już każda swoje wyraziła Ja osobiście nie łykam nic poza skrzypem, tranem i witaminą c w sezonie chorobowym. Ale też nie krytykuję osób, które coś tam innego łykają, w końcu każdy ma swój mózg
A co do pielęgnacji włosów to nie zgodzę się z twierdzeniem o szamponach dziecięcych. One są stworzone dla dzieci, a włoski maleństwa są zupełnie inne niż nasze o czym każda mama na pewno wie. Przykładowo włosy dorosłego człowieka szybciej się przetłuszczają, a szampony dla dzieci nie są stworzone do dobrego oczyszczania głowy z łoju. Ale oczywiście tu zdania też (jak zawsze) mogą być podzielone, jednej z nas może taki szampon służyć, drugiej nie bo po prostu nie umyje przetłuszczonych włosów. Właśnie a propos wizażowych wątków na ten temat - kiedyś duuuużo tam siedziałam, czytałam, udzielałam się i testowałam różne metody i specyfiki bo zrobiłam sobie trwałą i włosy wymagały specyficznej pielęgnacji. I właśnie tam nagminnie obalano mit o dobroczynnym działaniu szamponów dziecięcych - owszem jest łagodny i pewnie jak się użyje raz na jakiś czas to nie zaszkodzi, no i jeśli ktoś ma włosy suche i zero problemów z przetłuszczaniem to pewnie się nada


A zmieniając temat: rozmnażałyście kiedyś Actimela albo jogurt? Polecam!
Nie....Ale spróbuje

Moje włosy się nie przetłuszczają.Musiałabym ich nie myć z półtorej tygodnia by zaczęły być tłuste. Są suche jak siano. I wyglądały jak siano zazwyczaj. Jedyne co mnie właśnie ratuje od bankructwa to polecony przez znajomą włosomaniaczkę szampon dla dzieci i mycie nim na zmianę z szamponem keratynowym. Teraz myje tylko dziecięcym i raz na dwa tygodnie szamponem, potem maski z keratyną. Czasami maseczka naturalna na włosy =) Każdy ma inne włosy - moja koleżanka za głowe się łapie bo ona myje codziennie włosy. Dla mnie to był szok To jak z balsamami. Muszę mieć taki, a nie inny,bo mnie nie nawilżają choć pół wizażu pieje z zachwytu. Odżywki do paznokci? Mi chwalone eveline zdemolowało paznokcie- utwardzone łamały się.
Chrzanie wizaż i jego oceny bo dziewczyny w połowie się nie znają na rzeczy i piszą swoje opinie, a w połowie są półprofesjonalistkami,któ re wprawdzie mają wiedzę i potrafią doradzić to nie biorą pod uwagę oryginalnych predyspozycji danej osoby.

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Widzę, że wszystkie po kolei nas choróbsko bierze. Halo, jest tu jeszcze ktokolwiek zdrowy?
Pomijając katar i bolące gardło to jestem zdrowa

olcia pracoholicy mile widziani! welcome
happenstance Ty jak mój profesor jeden. Tylko bruneci
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:29   #626
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Widzę, że wszystkie po kolei nas choróbsko bierze. Halo, jest tu jeszcze ktokolwiek zdrowy?
Ja jestem w 100% zdrowa

Cytat:
Napisane przez olcia_79 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny. Jestem nowa na forum. mam do zrzucenia ok. 30 kg, ale nie spieszy mi się, spieszyłam sie w zeszłym roku i teraz walczę z mega jojo. Wasz sposób tzn, zdrowo i powoli wydaje sie najbardziej rozsadny. Zasady zdrowego odżywiania znam, potrzebuje czasem p0ogadać o jedzeniu no i wsparcia, bo mama dobra motywację tylko trochę szybko sie wypala. Czy można do was dołaczyć?
Witaj
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Ćwiczę 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:51   #627
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
happenstance Ty jak mój profesor jeden. Tylko bruneci
no i co z tego, jak w teorii dominują blondyni... ? oczywiście, nie pogardzę,ale jednak....

wyborowa nadwyżki grzybka co jakiś czas wyrzucam, bo wystarczy mi szklanka kefiru dziennie... ale piję zawsze wieczorem, jako kolację, z łyżeczką dżemu. naprawde dobre. i mam wrażenie, że działa trochę przeczyszczająco...
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:04   #628
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Dziewczyny co to za grzybek i co się z nim robi?

Konczy się piec pizza, miałam robić trtillę ale jednak zdecydowałam się na pizzę, pierwszy raz robię taką zupełnie dietetyczną, cieniutkie ciasto z pełnoziarnistej, chyba F-ola wrzucała przepisy.
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:05   #629
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
no i co z tego, jak w teorii dominują blondyni... ? oczywiście, nie pogardzę,ale jednak....
A u mnie brunetów i szatynów masa łuhuuuu! Tylko paru blondynów mamy
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:19   #630
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Rozmnażanie jogurtu/Actimela wygląda następująco: bierzemy dowolną ilość mleka (im więcej tym dłużej musi się przygotowywać). Na jednego Actimela daję ok. pół litra mleka. Wlewamy mleko do garnka i podgrzewamy do temperatury ok. 40 stopni - kto ma termometr kuchenny to nie ma problemu, kto nie ma to wsadza palec do garnka i sprawdza - mleko ma mieć taką temperaturę, żeby było gorące, ale nie parzyło. Wyłączamy gaz. Wlewamy Actimel/jogurt. Mieszamy. Jeśli dodamy pół łyżeczki cukru to bakterie bardziej się namnożą. Jeśli dajemy jogurt/Actimel smakowy z cukrem w składzie to nie trzeba dawać cukru w ogóle. Przykrywamy garnek (ja zawijam folią aluminiową) i odstawiamy w ciepłe miejsce na kilka godzin, im dłużej tym więcej bakterii = gęstszy. Ja zostawiam najpierw na kuchence gorącej, potem przestawiam koło kaloryfera. Można zawinąć w koc albo wsadzić pod pierzynę metodą naszych babć Ponoć można też przelać do termosu i tam ciepło samo się trzyma, ale nie próbowałam jeszcze. Potem stawiamy do lodówki - w tym momencie kończy się namnażanie bakterii jogurtowych. Zazwyczaj zostawiam na noc i mam gotowe na śniadanie, ale np. wczoraj trzymałam w lodówce tylko godzinę i zjadłam
Najlepiej rozmnażać jogurty naturalne bo smak się nie rozmnaża ale z owocowym też nieźle wychodzi
A o co chodzi z tym grzybem?
Ćwiczyłam 20 min. na steperze i 25 na rowerku stacjonarnym
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.