Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 16:52   #3301
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Co do nóg mam wręcz odwrotne wrażenie, niestety przez lansowanie figur modelek coraz więcej osób zdaje się uważać, ze zgrabne nogi to nogi ekstremalnie chude, choćby nie wiem jak negatywnie wpływało to na ich kształt.

Wcale nie uważam, że tylko śliczne nogi powinno się pokazywac, bo nogi to taka część ciała, którą nie zawsze da się schować. Ale faktem jest, że dużo blogerek chwali się wręcz swoimi skrajnie chudymi nogami, że niby takie eleganckie i ładne.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Otero Pokaż wiadomość
Z tymi Koreankami i Japonkami to nigdy nie wiadmo na ile to naturalna cera a na ile photoshop... oni mają prawdziwą obsesję na punkcie białej skóry. Pracowałam w Koreańkiej restauracji i szczerze nigdy nie spotkałam dziewczyny/kobiety o naprawdę mlecznej karnacji (a dużoo ich codzienie do nas przychodziło)?
Mlecznej to nie, ale spora część osób z północnej Azji ma zdecydowanie jasną cerę, szczególnie jeśli dbają, żeby się nie opalić.

Taką jak ta blogerka karnację to na pewno bez fotoszopa dużo Azjatów ma.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 16:52   #3302
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ale faktem jest, że dużo blogerek chwali się wręcz swoimi skrajnie chudymi nogami, że niby takie eleganckie i ładne.
Dokładnie to takie fashion : pajęcze nogi w różnych dziwnych powyginanych pozach i koniecznie w zbyt wielkich rozsznurowanych butach ...
__________________
Stoi paker z dziewczyną, przytulają się i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 16:55   #3303
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fashionfans Pokaż wiadomość
W zupełności się zgadzam. Niektórzy mogą uznawać coś takiego za piękne-takie właśnie proporcje ciała...
Dlatego myślę, że ona to specjalnie robi - widać konsekwencję i celowość w jej sposobie ubierania. Akurat nie zgadza się to z moimi wzorcami estetycznymi, więc jej zdjęcia wywołują u mnie mieszane uczucia - z jednej fajny styl i ciuchy, z drugiej - podkreślone dysproporcje sylwetki.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 17:03   #3304
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Dlatego myślę, że ona to specjalnie robi - widać konsekwencję i celowość w jej sposobie ubierania. Akurat nie zgadza się to z moimi wzorcami estetycznymi, więc jej zdjęcia wywołują u mnie mieszane uczucia - z jednej fajny styl i ciuchy, z drugiej - podkreślone dysproporcje sylwetki.
Dlatego kocham styl lat 40,50 te kobiety wyglądały poprostu zdrowo i apetycznie ze swoją bladością.
__________________
Stoi paker z dziewczyną, przytulają się i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 17:09   #3305
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Uważam, że piękno ma wiele odmian, zarówno mocno chude jak i mocno pulchne kobiety mogą wyglądać ładnie i zgrabnie, jak również wszystkie rozmiary pomiędzy nimi, po prostu nie każde chude jest ładne, tak samo jak nie każde pulchne brzydkie (ani odwrotnie). Można mieć bardzo cienkie i zgrabne nogi, można mieć bardzo cienkie, długie i paskudne nogi. Można mieć krótkie, zgrabne nóżki albo mocno pulchne i zgrabne. Większość ludzi jak dla mnie ma średnie nogi, ani szczególnie ładne, ani brzydkie, dlatego zawsze mnie dziwi jak ktoś kiepskie nogi z taką lubością podkreśla.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 19:01   #3306
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fashionfans Pokaż wiadomość
Dziękuję za ciepłe przywitanie! Ale, żeby nie było, że nie wnoszę nic do forum, ja na lookbooku znalazłam parę dziewczyn z Wielkiej Brytanii, które również mogą się pochwalić bladą skórą.
http://lookbook.nu/oliviaharrison
http://lookbook.nu/user/211839-Megan-M/looks
ta pierwsza mi się strasznie kojarzy z Tahti - bardzo podobny styl, podobnie pozuje do zdjęć... (nie orientuję się do końca jak teraz wygląda i ubiera się Tahti, kiedyś uważniej ją śledziłam, i taką ją zapamietałam).
Ta druga - kolor włosów... piękny
Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Dla tych, które lubią fiolet na ustach:
http://cosmeng.blogspot.com/2012/09/...he-czesci.html

Ktoś wie, czy ta seria limitowana dotrze do nas?
mrrrau!
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 19:11   #3307
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Otero Pokaż wiadomość
Z tymi Koreankami i Japonkami to nigdy nie wiadmo na ile to naturalna cera a na ile photoshop... oni mają prawdziwą obsesję na punkcie białej skóry. Pracowałam w Koreańkiej restauracji i szczerze nigdy nie spotkałam dziewczyny/kobiety o naprawdę mlecznej karnacji (a dużoo ich codzienie do nas przychodziło)?

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------



Przy niej można popaść w kompleksy...
Ja jak zawsze widzę wycieczkę Azjatów, to musi być choć jedna kobieta z parasolką. Wszystkie mają pozasłaniane twarze, prawie zawsze zakryte ramiona. Ale fakt, wybitnie biali to oni nie są, chyba, że będą się starać, jak my, o to, aby jak najmniej zostać zaatakowanym przez słońce...
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 19:16   #3308
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Znalazłyście może jakiś bronzer, który przy jasnej karnacji nie wygląda jak rdza lub pomarańcz ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 19:39   #3309
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Znalazłyście może jakiś bronzer, który przy jasnej karnacji nie wygląda jak rdza lub pomarańcz ?

Nie! Dlatego przestałam wszelkie używać
__________________
Stoi paker z dziewczyną, przytulają się i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 20:04   #3310
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Otero Pokaż wiadomość
W tej drugiej coś mi nie gra, nie pasuje do siebie. (te włosy)
Natomiast Olivia robi na mnie piorunujące wrażenie ! Ciekawe ile ma wzrostu i jakie wymiary ?
Na pewno małe
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Co rozumiesz przez "wymagają czasu i pieniędzy"? Kąpiel rozjaśniająca to wydatek rzędu 15-40zł w zależności od długości włosów i efektu jaki chcesz osiągnąć, czasu zajmuje mniej więcej tyle ile zwykłe farbowanie. Dekoloryzacja faktycznie jest droższa.
Włosy mam prawie do pasa. Każda kwota jest dla mnie spora bo nie mam żadnego kieszonkowego ani nic...:/
Cytat:
Napisane przez Otero Pokaż wiadomość
Megan jest ładna jednak zbyt słodka, jej fryzura wyglądaja dla mnie zbyt sztucznie jak włosy żywcem zdjęte z Arielki .
Olivia Emily ma taką nieopisaną surowość w twarzy, fakt wygląda bardzo dziwnie z tymi dłuuugimi nogami, kojarzy mi się z jakimś elfem z krainy lodu i wiecznego śniegu
kocham twoje teksty


co do tych blogerek, wszystkie są jak z jednej linii produkcyjnej. Chude, blade, rude, w obwisłych ciuchach i wielgachnych buciorach, nienaturalnie powyginane, jakby się miały połamać... Pokazałaby się jakaś w brązowych, czy jakichśtam włosach, w pełniejszych rozmiarach... Choć takie już by pewnie nie robiły takiego wrażenia. Czasem ślinię się do takich wykałaczek a czasem podziwiam takie babki, jak u mnie w avatarze. Dziwna jestem

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Znalazłyście może jakiś bronzer, który przy jasnej karnacji nie wygląda jak rdza lub pomarańcz ?
i temu, jak wyżej, ich nie używam
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 20:05   #3311
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Znalazłyście może jakiś bronzer, który przy jasnej karnacji nie wygląda jak rdza lub pomarańcz ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-and-body.html Lubię, używam, polecam
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 20:41   #3312
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
o, właśnie pytałam o niego na wątku h&m, ale nikt nie odpowiedział - one są cały czas do kupienia ? Bo ja się nie znam na kosmetykach z h&m i nie wiem, czy oni mają jakąś stałą ofertę, która cały czas jest
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 21:25   #3313
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
o, właśnie pytałam o niego na wątku h&m, ale nikt nie odpowiedział - one są cały czas do kupienia ? Bo ja się nie znam na kosmetykach z h&m i nie wiem, czy oni mają jakąś stałą ofertę, która cały czas jest
Wydaje mi się, że są w stałej ofercie. Ja swój kupiłam jakoś przed wakacjami. Do wyboru są dwa, mniejszy za 14.90 i większy za 24.90, kupiłam w ciemno i z przyjemnością używam
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 21:43   #3314
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że są w stałej ofercie. Ja swój kupiłam jakoś przed wakacjami. Do wyboru są dwa, mniejszy za 14.90 i większy za 24.90, kupiłam w ciemno i z przyjemnością używam
Używałam tego bronzera kiedy się jeszcze opalałam w wieku jakiś 16-19 lat, wtedy bardzo mi pasował teraz sobie nie wyobrażam.
Dla podkreślenia delikatnej opalenizny świetna rzecz.
Nie znam się zbytnio na wizażu jednak nie mam pojęcia jak można ładnie, naturalnie (!) konturować bardzo bladą twarz...
???

Bardzo nie podoba mi się gdy dziewczyny próbują to robić różem, efekt takiej ostrej krechy z boku twarzy mnie przeraża ! U mnie róż ma za zadanie tylko udawać naturalny rumieniec, (ożywiać twarz.)
Ludzie często dają się nabrać że mam takie lico z natury (I tak ma być ;P)
__________________
Stoi paker z dziewczyną, przytulają się i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem

Edytowane przez Otero
Czas edycji: 2012-09-16 o 21:51
Otero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 21:49   #3315
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Otero Pokaż wiadomość
Używałam tego bronzera kiedy się jeszcze opalałam w wieku jakiś 16-19 lat, wtedy bardzo mi pasował teraz sobie nie wyobrażam.
Dla podkreślenia delikatnej opalenizny świetna rzecz.
Nie znam się zbytnio na wizażu jednak nie mam pojęcia jak można ładnie, naturalnie (!) konturować bardzo bladą twarz...
???
Ja nie "podkreślam opalenizny" tylko konturuje właśnie. Kupując bronzer inspirowałam się Mariną Łuczenko Oczywiście ja nie nakładam go tak dużo.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 22:01   #3316
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Włosy mam prawie do pasa. Każda kwota jest dla mnie spora bo nie mam żadnego kieszonkowego ani nic...:/
Masz dostęp do jakiegoś skelpu fryzjerskiego? Można tam dostać bardzo tani rozjąsniacz i wodę utlenioną. Np. rozjasniacz 3,50 za saszetkę, woda utleniona podobnie. Do kąpieli rozjasniajacej nie będziesz potrzebować dużo. W zwykłej drogerii też można kupić np. Joanny tani rozjaśniacz. So kąpieli rozjaśniającej nie trzeba w sumie aż tak się cackać z rozjaśniaczem, wystarczy jakikolwiek, i tak sięgo rozwadnia. No i grunt z kąpielą (i w ogóle rozjasniaczem) - lepiej trzymać za krótko niż za długo.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ja nie "podkreślam opalenizny" tylko konturuje właśnie. Kupując bronzer inspirowałam się Mariną Łuczenko Oczywiście ja nie nakładam go tak dużo.
Spróbuj znaleźć róż w beżowym czy brązowym odcieniu (chłdonym lub ciepłym w zalezności od twojej karnacji), najlepiej matowy lub satynowy. Często majalepsze odcienie do konturowania niż bronzery. Zresztą można też konturować ciemniejszym pudrem lub podkładem od biedy.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 22:06   #3317
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Czyli co, ten bronzer z h&m jest za ciemny ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 22:07   #3318
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

To musisz mieć niezłe umiejętności ... u mnie wszelkie próby kończą się większymi lub mniejszymi koszmarkami ;/

Nigdy nie doceniałam konturowania, wydaje mi się, że nie wiele to daje (w bardzo naturalnym dziennym makijażu) ? Uświadomcie mnie jak bardzo się mylę ?
__________________
Stoi paker z dziewczyną, przytulają się i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 22:11   #3319
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

BTW jeśli nigdy nie widziałyście blogerek o innych figurach niż wieszakowate, to sporo was ominęło.

Fajny jest blog Fuller Figure, Fuller Bust, jego autorka - Georgina jest naprawdę stylowa, urocza a do tego niegłupia. Dziewczyna jest w naprawdę dużym rozmiarze a wygląda bombowo. Promuje różnorodność figur i czesto daje linki do różnych modelek i blogerek o bardzo różnych typach figury, osobiście lubię sobie popatrzec jak kobiety o różnych figurach potrafią się ładnie ubrać (lub czasem rozebrać), całkiem pouczające.
fullerfigurefullerbust.co m

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Otero Pokaż wiadomość
To musisz mieć niezłe umiejętności ... u mnie wszelkie próby kończą się większymi lub mniejszymi koszmarkami ;/

Nigdy nie doceniałam konturowania, wydaje mi się, że nie wiele to daje (w bardzo naturalnym dziennym makijażu) ? Uświadomcie mnie jak bardzo się mylę ?
Nie każdemu pasuje. Nie każdemu się podoba.

Osobiście uważam, że konturowanie zanadto wyostrza mi rysy twarzy, a i tak nie jest w stanie zmienić tego, co mi się nie podoba, więc raczej modeluję twarz rozświetlaczem jak już. Przy sztucznym świetle można też używać fiołkowego pudru (burżuj kiedyś robił i wciąż mam).

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-09-16 o 22:28
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 22:19   #3320
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Fuller Figure, po szybkim przeglądzie już mi się babka podoba !
Po pierwsze: odwaga bo przełamuje pewne tabu, choć mi akurat jej figura się podoba !
Po drugie: widzę zamiłowanie do gorsetów, i bielizny retro : nylony+ modelujące pasy do pończoch... to jest to

Będę zagladać !
__________________
Stoi paker z dziewczyną, przytulają się i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 08:03   #3321
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

O mamo, ja chcę TAKI kolor włosów

To znaczy miałam prawie taki... po ostatnim farbowaniu gdzieś do trzeciego mycia

Wy się tu blogerkami przerzucacie a jeszcze chciałam tylko napomknąć, wracając do rozmowy o firmie essence... że te ich cienie quattro nie są złe. Powiem tak - jak na cztery kolory za 12zł to są zarąbiste. Po 5 godzinach intensywnego użytkowania oczu trzymały się nienaruszone (a mam lekko opadające powieki, nie używam bazy - tylko podkład i puder na powiekę), zmyłam bo szłam spać Nic się nie osypywało, poważnie nie widzę różnicy między tymi a osławionymi inglotami, które robią mi często krechę w miejscu zgięcia powieki.

Powiedziałam co wiedziałam
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 08:07   #3322
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3657216 6]O mamo, ja chcę TAKI kolor włosów

To znaczy miałam prawie taki... po ostatnim farbowaniu gdzieś do trzeciego mycia

Wy się tu blogerkami przerzucacie a jeszcze chciałam tylko napomknąć, wracając do rozmowy o firmie essence... że te ich cienie quattro nie są złe. Powiem tak - jak na cztery kolory za 12zł to są zarąbiste. Po 5 godzinach intensywnego użytkowania oczu trzymały się nienaruszone (a mam lekko opadające powieki, nie używam bazy - tylko podkład i puder na powiekę), zmyłam bo szłam spać Nic się nie osypywało, poważnie nie widzę różnicy między tymi a osławionymi inglotami, które robią mi często krechę w miejscu zgięcia powieki.

Powiedziałam co wiedziałam [/QUOTE]
Ja też nie rozumiem najeżdżania na te cienie, co prawda mam tylko jedną czwórkę, ale jest super i pod względem kolorystycznym jak i trwałości
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 08:11   #3323
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Ja też nie rozumiem najeżdżania na te cienie, co prawda mam tylko jedną czwórkę, ale jest super i pod względem kolorystycznym jak i trwałości
No właśnie ja kupiłam pierwszy raz, bo mi się kolorystyka spodobała - taka paletka na dzień. Zawsze polegałam na burżujkach, inglotach... Bo droższe to lepsze... No i jakoś nie widzę różnicy. Może burżujki te do smokey eyes i jeszcze takie "stretch" faktycznie są ciut lepsze (mogę je nakładać niedbale i na szybko a mimo to ekspresowo się rozcierają i pięknie wtapiają) ale zachwytów nad inglotem już nie ogarniam.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 11:07   #3324
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No i jestem teraz zła. że ja do natury mam tak nie po drodze.. ;/
Już mam ochotę na róż essence, tusz do rzęs, cienie i jeszcze myślałam nad rozświetlaczem (jaki polecacie? ) no i jeszcze muszę zmacać ten podkład..
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:21   #3325
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

nefty mi sie ingloty ciut lepiej rozcierają od tanioszek (mam heana, mysecret i cośtam jeszcze), i przy tych tańszych wydaje mi sie że podczas rozcierania kolor mi znika strasznie.
Rozświetlacz był fajny z catrice w limitce Pół internetu też podnieca się rozświetlaczem z theBalm.
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:23   #3326
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Ja też nie rozumiem najeżdżania na te cienie, co prawda mam tylko jedną czwórkę, ale jest super i pod względem kolorystycznym jak i trwałości
Ja też mam tylko jedną czwórkę.. trwałości nie oceniam, bo zawsze mam bazę, ale pigmentacja jest mocno średnia
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:32   #3327
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
No i jestem teraz zła. że ja do natury mam tak nie po drodze.. ;/
Już mam ochotę na róż essence, tusz do rzęs, cienie i jeszcze myślałam nad rozświetlaczem (jaki polecacie? ) no i jeszcze muszę zmacać ten podkład..
Jak kiedyś wpadniesz do natury to pół sklepu wyniesiesz...
Ja też mam okropnie nie pod drodze, zawsze proszę małża żeby mnie podwiózł Lubię ten sklep ostatnio.

A na rozświetlaczach się nie znam, nie pomogę.
Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
nefty mi sie ingloty ciut lepiej rozcierają od tanioszek (mam heana, mysecret i cośtam jeszcze), i przy tych tańszych wydaje mi sie że podczas rozcierania kolor mi znika strasznie.
To ja pewnie trafiłam ja jakieś wyjątkowo niewspółpracujące, albo za mało się z nimi bawiłam. Jakiś beżyk np 456, z drobinkami - to oczywiście, super jest. Ale miałam taką piękną "gorzką czekoladę", jeszcze ze trzy inne ciemniejsze i jaśniejsze brązy... pochlastać się miałam ochotę. Plamy się robiły przy rozcieraniu, ścierały się też nierównomiernie. A ja jestem prosty człowiek, lubię rozcierać cień tym samym pędzelkiem co nakładam, albo paluchami Wiem, pewnie w tym problem. No ale, złej baletnicy...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:37   #3328
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Paluchami to ja tylko plamy robić umiem Rozcierać się dopiero ucze, pyndzel mam, wiedze też teraz trzeba maziać Niestety każda firma ma swoje wpadki. Ja je lubie też za ilość kolorow.
U mnie ingloty się tylko ścierają na środku powieki po całym dniu.
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:38   #3329
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Spróbuj znaleźć róż w beżowym czy brązowym odcieniu (chłdonym lub ciepłym w zalezności od twojej karnacji), najlepiej matowy lub satynowy. Często majalepsze odcienie do konturowania niż bronzery. Zresztą można też konturować ciemniejszym pudrem lub podkładem od biedy.
Nie znalazłam, dlatego z powodzeniem używam brązującego z H&M ciemniejsze pudry zawsze robiły się po czasie pomarańczowe.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:51   #3330
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;36577128]Ja też mam tylko jedną czwórkę.. trwałości nie oceniam, bo zawsze mam bazę, ale pigmentacja jest mocno średnia [/QUOTE]
Może to zależy od koloru? Ja mam takie zgniłe zielenie
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.