Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-14, 14:14   #3961
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
W Pepco mówisz? Postaram się zajrzeć a jak Ty byś była i widziała to napiszesz mi?

Ufff myślałam że tylko ja podjadam kaszki dziecięce
Zdrówka dla Małej

To jak Ty tą dynie robisz że mąż podjada?
Masz racje z tym mieszanie leków Ale jakbyś potrzebowała to pisz. U nas też było raz lepiej raz gorzej aż przy którymś szczepieniu pediatra nacisnęła w dobrym miejscu i wyszła taka spora kulka potem 1,5 dnia było apogeum i co chwile przemywałam oczko bo aż go otworzyć nie mógł po spaniu bo się zaklejało. Zamówiłam w aptece krople i jak na drugi dzień z rana odebrałam to po ropie nie było już śladu czego i Wam życzę

a w którą stronę od Wawy uciekliście?

Ciesze się że to goście a nie dzieciaczki dają Ci w kość ale fajnie z tą sesją pochwalisz się zdjęciami

Świetnie że Ewunia lepiej sie czuje i że polubiła inhalator

Dobrze że jeszcze tacy lekarze istnieją bardzo sie cieszę że u Miłoszka wszystko ok

Gdzie i za co wygrałaś sesje?
Zażyczyłam sobie inhalator od Mikołaja
Kuba spał w śpiworku i w nocy jak się trochę ochłodziło w domu to okrywałam go kocykiem ale chyba niedługo dam mu jego kołderkę bo jak sie przekręcać zaczął to się awanturuje w nocy że go śpiwór ogranicza

Piszecie ze dzieci coraz bardziej ruchliwe... Zastrzelcie mnie a i tak nie będe wiedziała jak to sie stało ale Kuba dziś ZSZEDŁ z łóżka bo bez najmniejszego "łubudu" czy nawet jęknięcia znalazłam go na brzuszku koło łóżka wesoło przebierającego nogami
No to z Kubusia niezły aparat hihi
Wygrałam za polubienie strony. Byłam 100.
To taka młoda firma, dopiero wchodzą na rynek.
Nazywa się elephant cośtam.
Sprawdzę wieczorem w mejlu.
A ja wyjechałam do Rossmanna po kosmetyki makijazowe. A pitem na kawę i ciacho się umówiliśmy z koleżanką i jej synkiem rocznym.
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 16:51   #3962
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Serio serio tylko na łóżku? I u kogoś też? i nigdy nie miałaś wpadki? u nas łóżeczko z przewijakiem stoi zaraz przy łóżku i nie raz był taki sik że przewijak i podłogę ominięta a nasz łóżko olane
Te puzzle w realu to jaki wymiar mają? i gładkie są czy z wzorkami?
u nas przewijam na przewijaku, który mam na łóżeczku. A u kogoś na łóżku bezpośrednio. Takie wpadki, że zasikał/zas*** podłogę/łóżko/ścianę zdarzały się tylko na początku, przez pierwszy miesiąc-dwa. Od tej pory, odpukać, nic

puzzle takie, jak wszystkie raczej, 30x30cm. Są z cyferkami.




Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość

I NAJWAZNIEJSZE, KONCZYMY DZIS 5 miesiecy! <3 nio i niunia dzis w nocy duzo mniej kaszlala prawie wcale!

Mama Ssaka





Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Co do krwi utajonej- już troche czasu mineło- powtórzyłam to badanie i wynik drugi raz wyszedł pozytywny. Byliśmy u chirurga dziecięcego- bardzo fajna babeczka, bardzo rzeczowa.Wyoglądała Miłoszka wzdłuż i wszerz i powiedziała że nie ma powodu do obaw, po żelazie taki wynik nie jest niczym zaskakującym i pewnie większośc maluchów miało by taki wynik. Martwić trzebaby się było gdyby tej krwi było wyraźnie dużo widocznej gołym okiem ale to są minimalne jednostki i wtedy wynik badania zawsze jest pozytywny. Sprawdziła brzuszek, pupcie, ciemiączko, sprawdziło osłuchowo, pooglądała te naczynka na czole Miłoszka, profilaktycznie dała skierowanie na USG brzuszka (na 27 listopada mamy termin). Porozmawiała ze mną nt kup i powiedziała że śluz nie jestem niczym złym. Wszytko fachowo wyjaśniła, bez pośpiechu. Rzadko się zdarza taki lekarz.



A wiesz że ja też chciałam iść na kosmetologie i do dziś żałuje że posłuchałam innych a nie siebie Wtedy może robiłabym to co lubie.
to super, że to jednak nic groźnego. I trzymam kciuki za USG brzuszka.

Ja też chciałam iść na kosmetologię, ale zachciało mi się dopiero jak byłam w pierwszej ciąży już, a musiałabym dojeżdżać do innego miasta, a z dzieckiem sobie tego nie wyobrażałam.


Co do glutenu, to ja ostatnio kupiłam małemu kaszkę z Nestle pomagającą wprowadzać gluten. I dodaję po pół łyżeczki do mleka raz dziennie od trzech dni
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 16:56   #3963
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
To jak Ty tą dynie robisz że mąż podjada?
Masz racje z tym mieszanie leków Ale jakbyś potrzebowała to pisz. U nas też było raz lepiej raz gorzej aż przy którymś szczepieniu pediatra nacisnęła w dobrym miejscu i wyszła taka spora kulka potem 1,5 dnia było apogeum i co chwile przemywałam oczko bo aż go otworzyć nie mógł po spaniu bo się zaklejało. Zamówiłam w aptece krople i jak na drugi dzień z rana odebrałam to po ropie nie było już śladu czego i Wam życzę
Obraną ugotowałam na parze, zblendowałam, dodałam trochę cukru i mroziłam. Powkładałam w foremki do lodów i potem wszytkie luzem włożyłam do zamrażarki. Tż uwielbia dynię, wczoraj mi przywiózł od sąsiada 3 średnie, w przyszłym tygodniu też tak zrobie, ale będę wkładać w kubeczki plaskikowe, tak do połowy to będą większe porcje.

My to już dwa razy zaliczyliśmy okulistę. Przeszliśmy już dwa razy przez krople i teraz kropimy 3 raz. 23 stycznia mamy mieć sądowanie. Ale Tomek musi być zdrowy, 6 tygodni przed nie może brać antybiotyku, ani szczepienia. I inne szmery - bajery.
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 17:03   #3964
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Jupi! Znalazłam ten śpiworek który chciałam za -43%
Już zamówiłam
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 17:07   #3965
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
W Pepco mówisz? Postaram się zajrzeć a jak Ty byś była i widziała to napiszesz mi?


Dobrze że jeszcze tacy lekarze istnieją bardzo sie cieszę że u Miłoszka wszystko ok

Piszecie ze dzieci coraz bardziej ruchliwe... Zastrzelcie mnie a i tak nie będe wiedziała jak to sie stało ale Kuba dziś ZSZEDŁ z łóżka bo bez najmniejszego "łubudu" czy nawet jęknięcia znalazłam go na brzuszku koło łóżka wesoło przebierającego nogami

Będę może w poniedziałek w pepco to sprawdzę i dam Ci znać.
A z tym "zejściem" z łózka to niezły numer wyciął. Chciałabym widzieć Twoją minę.

A co do pepco - rzadko tam chodzę bo do niego jest zejście po ok 10 schodach a z wózkiem to wiadomo.
I wogóle drażnią mnie straszne sklepy dziecięce do których trzeba wejsć po schodach

I wiecie z jaką nietolerancją się ostatnio spotkałam w sklepie dziecięcym- mały, blaszany sklepik, zaraz przy wejściu były kombinezony. Wózkiem nie było jak wjechac do tego sklepu tak ciasno. Było ciepło, słonecznie. Otworzyłam drzwi, wózek trzymałam na zewnątrz i szybko przeglądałam te kombinezony. A babka- której nawet nie widziałam tak było nawalone tym sklepie wszystkiego , a wózek na pewno widziała przez szybę do mnie z pretensjami żebym drzwi zamnkęła bo zimno. Owszem zamknęłam (albo i nie bo odwróciłam się na pięcie i wyszłam) ale z drugiej strony i na pewno tam nic nie kupie.

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;48931761]u nas przewijam na przewijaku, który mam na łóżeczku. A u kogoś na łóżku bezpośrednio. Takie wpadki, że zasikał/zas*** podłogę/łóżko/ścianę zdarzały się tylko na początku, przez pierwszy miesiąc-dwa. Od tej pory, odpukać, nic


to super, że to jednak nic groźnego. I trzymam kciuki za USG brzuszka.

Ja też chciałam iść na kosmetologię, ale zachciało mi się dopiero jak byłam w pierwszej ciąży już, a musiałabym dojeżdżać do innego miasta, a z dzieckiem sobie tego nie wyobrażałam.

[/QUOTE]

U nas wpadka na łóżku zdarzyła się raz i to u nas w domu, bo nie chciało mi się iść do łazienki przebrać Młodego

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Jupi! Znalazłam ten śpiworek który chciałam za -43%
Już zamówiłam
Pokaż jaki
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!

Edytowane przez __Sylwia__88
Czas edycji: 2014-11-14 o 17:10
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 17:13   #3966
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

http://www.tublu.pl/lubimy-gdy-nam-c...ger-denim.html
O taki. Na tej stronie jeszcze droższy
I teraz spacerówka zimą mi nie straszna
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 17:54   #3967
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
pradip w stronę radomia
zophiee dobrze się tak zresetowac..

Mi jest potrzebny jeden dzień zęby ktoś się zajol młodym..a ja odpoczela..
Buu to w przeciwną niż my
Masz kogoś żeby Ci pomógł przy małym?
Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
No to z Kubusia niezły aparat hihi
Wygrałam za polubienie strony. Byłam 100.
To taka młoda firma, dopiero wchodzą na rynek.
Nazywa się elephant cośtam.
Sprawdzę wieczorem w mejlu.
A ja wyjechałam do Rossmanna po kosmetyki makijazowe. A pitem na kawę i ciacho się umówiliśmy z koleżanką i jej synkiem rocznym.
Gratulacje z wygranej
Super ten śpiworek ale cena z linka mnie powaliła
[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;48931761]u nas przewijam na przewijaku, który mam na łóżeczku. A u kogoś na łóżku bezpośrednio. Takie wpadki, że zasikał/zas*** podłogę/łóżko/ścianę zdarzały się tylko na początku, przez pierwszy miesiąc-dwa. Od tej pory, odpukać, nic

puzzle takie, jak wszystkie raczej, 30x30cm. Są z cyferkami.



Co do glutenu, to ja ostatnio kupiłam małemu kaszkę z Nestle pomagającą wprowadzać gluten. I dodaję po pół łyżeczki do mleka raz dziennie od trzech dni [/QUOTE]
No co Ty Oliś Wam obsikał ścianę?
Dzęki za info o puzzlach w moim Auchan też je wypatrzyłam ale ja poluje na większe i gładkie
Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Obraną ugotowałam na parze, zblendowałam, dodałam trochę cukru i mroziłam. Powkładałam w foremki do lodów i potem wszytkie luzem włożyłam do zamrażarki. Tż uwielbia dynię, wczoraj mi przywiózł od sąsiada 3 średnie, w przyszłym tygodniu też tak zrobie, ale będę wkładać w kubeczki plaskikowe, tak do połowy to będą większe porcje.
Posłodziłaś spryciulo? Ja niczym nie doprawiam i aż mi śmierdzi :/
Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Będę może w poniedziałek w pepco to sprawdzę i dam Ci znać.
A z tym "zejściem" z łózka to niezły numer wyciął. Chciałabym widzieć Twoją minę.
Dziekuję
Ja wolę nie widzieć swojej miny ale chętnie bym się dowiedziała jak mu się to udało
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 18:53   #3968
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Hejka dzisiaj.pospalam do 6.20!! Sukces przy regularnym wstawaniu o 5
Prapid niezle Cie Kuba musiał wystraszyc ja Emilke ostatnio ujrzalam zgiętą w pół w leżaczku, bo zapinalam ją pasami, ale luźno. Teraz ją scisnelam to robi mostki i nie chce siedziec

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Wychodzi na to, ze nieliczne z nas karmia jeszcze tylko i wylacznie piersia..az na fb zapytam, tam wiecej mam sie udziela chyba..
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 18:55   #3969
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
http://www.tublu.pl/lubimy-gdy-nam-c...ger-denim.html
O taki. Na tej stronie jeszcze droższy
I teraz spacerówka zimą mi nie straszna
Gdzie kupiłaś taniej? bo wydaje się super
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 18:57   #3970
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Pradip ja kupiłam za 209 zł.
Cena do przyjęcia jak za taką jakość
Najtańsze widziałam na all za 360zl
Więc trafiła mi się super promocja!

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś taniej? bo wydaje się super
Limango
W strefie outlet♡
Ale była tylko 1 sztuka
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 19:34   #3971
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Hejka dzisiaj.pospalam do 6.20!! Sukces przy regularnym wstawaniu o 5
Prapid niezle Cie Kuba musiał wystraszyc ja Emilke ostatnio ujrzalam zgiętą w pół w leżaczku, bo zapinalam ją pasami, ale luźno. Teraz ją scisnelam to robi mostki i nie chce siedziec

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Wychodzi na to, ze nieliczne z nas karmia jeszcze tylko i wylacznie piersia..az na fb zapytam, tam wiecej mam sie udziela chyba..
No serducho mi stanęło i do tej pory się zastanawiam jak to możliwe
Można powiedzieć że Kuba jest na samej piersi bo niby spróbowałam dać mu dynię i marchewkę ale zjada nie więcej niż 2-4 łyżeczki dziennie i trochę z zazdrością czytam jak Wasze szkraby po pół słoiczka szamają na raz...
Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Pradip ja kupiłam za 209 zł.
Cena do przyjęcia jak za taką jakość
Najtańsze widziałam na all za 360zl
Więc trafiła mi się super promocja!
Limango
W strefie outlet♡
Ale była tylko 1 sztuka
No to Ci się trafiło

Kucyk Truskawkowy Ty chwaliłaś te pieluszki BD?
https://wizaz.pl/najlepsze-dla-dziec...hp?produkt=532

Edytowane przez Pradip
Czas edycji: 2014-11-14 o 19:53
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 20:08   #3972
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

pradip no niby ma ale ciągle cos się robi..może w końcu ktoś się zbierze..

Mlodybwyjatkowo nie spi czeka na tate..
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 20:22   #3973
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

U nas zębowe dramaty. Usnela dopiero trzymajac mnie za rękę a i tak trudno to nazwac spaniem po calym dniu darcia jutro zjezdzaja sie goscie wiec mam kupe roboty z krzyczacym dzieckiem na rekach. Ledwo zyje
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 06:53   #3974
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
No serducho mi stanęło i do tej pory się zastanawiam jak to możliwe
Można powiedzieć że Kuba jest na samej piersi bo niby spróbowałam dać mu dynię i marchewkę ale zjada nie więcej niż 2-4 łyżeczki dziennie i trochę z zazdrością czytam jak Wasze szkraby po pół słoiczka szamają na raz...

No to Ci się trafiło

Kucyk Truskawkowy Ty chwaliłaś te pieluszki BD?
https://wizaz.pl/najlepsze-dla-dziec...hp?produkt=532
Nie, to nie te. Są trzy rodzaje w rossmanie. Fun and fit, premium dry i zwykłe i ja miałam te zwykłe.


Mój zjada cały słoiczek plus kasze jaglaną do tego
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 07:19   #3975
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
U nas zębowe dramaty. Usnela dopiero trzymajac mnie za rękę a i tak trudno to nazwac spaniem po calym dniu darcia jutro zjezdzaja sie goscie wiec mam kupe roboty z krzyczacym dzieckiem na rekach. Ledwo zyje
Wspolczuje

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Nie, to nie te. Są trzy rodzaje w rossmanie. Fun and fit, premium dry i zwykłe i ja miałam te zwykłe.


Mój zjada cały słoiczek plus kasze jaglaną do tego
No to juz sporo zjada, my narazie raczej polowe sloiczka dajemy
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 07:56   #3976
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Hejka, moja dama właśnie ucina sobie drzemke, więc mam chwile na wizaz

Czy któraś z Was używala dady 4? Nie wiem, czy kupować.
No to pospala...eh.
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 08:01   #3977
TroppoSensibile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Dzień dobry Mamusie

Pewnie nie każda mnie pamięta, bo zniknęłam z forum jakiś dłuuuuższy czas temu, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie spowrotem do swego grona? :pli z:

Podczytywałam Was czasem na subskrypcjii i facebooku, ale tu nie byłam kupę czasu. Obiecałam sobie, że dopóki nie dokończę spraw "uczelniano-pilnie-obowiązkowych" to skrócę sobie czas na przyjemności... No, trochę to trwało, ale zajmuje się praktycznie sama maluszkiem i pisanie pracy w ciągu dnia graniczyło z cudem. Jakoś się udało teraz czekam na poprawki i liczę, że się to w końcu skończy...

Witam nowe mamusie pamiętam tylko chyba o Katiee i szkoda, że tyle mamuś umknęło... Widzę, że Kakusia całkiem zniknęła...

o przepraszam Simka

obiecuję że nadrobię choć parę stron

Edytowane przez TroppoSensibile
Czas edycji: 2014-11-15 o 08:03
TroppoSensibile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 09:56   #3978
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
No co Ty Oliś Wam obsikał ścianę?
Dzęki za info o puzzlach w moim Auchan też je wypatrzyłam ale ja poluje na większe i gładkie
tak, zrobił wtedy kupę, zaczęłam go na przewijaku przewijać. I nagle on znowu sruu, ale na pieluchę, co prawda już złożoną... i za chwilę jeszcze sik, obsikał siebie, mnie, ścianę za sobą (do dziś jest plama), pół podłogi i łóżko
Ja mam mało miejsca w domu, więc dwa opakowania takich mi wystarczyły, jest akurat.




Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
No serducho mi stanęło i do tej pory się zastanawiam jak to możliwe
Można powiedzieć że Kuba jest na samej piersi bo niby spróbowałam dać mu dynię i marchewkę ale zjada nie więcej niż 2-4 łyżeczki dziennie i trochę z zazdrością czytam jak Wasze szkraby po pół słoiczka szamają na raz...
mój to zjada cały słoiczek i jeszcze mlekiem popija bo mu mało




Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamusie

Pewnie nie każda mnie pamięta, bo zniknęłam z forum jakiś dłuuuuższy czas temu, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie spowrotem do swego grona? :pli z:

Podczytywałam Was czasem na subskrypcjii i facebooku, ale tu nie byłam kupę czasu. Obiecałam sobie, że dopóki nie dokończę spraw "uczelniano-pilnie-obowiązkowych" to skrócę sobie czas na przyjemności... No, trochę to trwało, ale zajmuje się praktycznie sama maluszkiem i pisanie pracy w ciągu dnia graniczyło z cudem. Jakoś się udało teraz czekam na poprawki i liczę, że się to w końcu skończy...

Witam nowe mamusie pamiętam tylko chyba o Katiee i szkoda, że tyle mamuś umknęło... Widzę, że Kakusia całkiem zniknęła...

o przepraszam Simka

obiecuję że nadrobię choć parę stron
pamiętamy, witaj z powrotem
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 10:48   #3979
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Dzień dobry.
U nas dzisiaj 2 pobudki.
Z tym że jedna z nich koło 2 godzinna.
Ale za to do 9.30 w łóżku♡

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamusie

Pewnie nie każda mnie pamięta, bo zniknęłam z forum jakiś dłuuuuższy czas temu, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie spowrotem do swego grona? :pli z:

Podczytywałam Was czasem na subskrypcjii i facebooku, ale tu nie byłam kupę czasu. Obiecałam sobie, że dopóki nie dokończę spraw "uczelniano-pilnie-obowiązkowych" to skrócę sobie czas na przyjemności... No, trochę to trwało, ale zajmuje się praktycznie sama maluszkiem i pisanie pracy w ciągu dnia graniczyło z cudem. Jakoś się udało teraz czekam na poprawki i liczę, że się to w końcu skończy...

Witam nowe mamusie pamiętam tylko chyba o Katiee i szkoda, że tyle mamuś umknęło... Widzę, że Kakusia całkiem zniknęła...

o przepraszam Simka

obiecuję że nadrobię choć parę stron
Hej hej.
Pamietamy.
Pewnie, są sprawy ważne i ważniejsze.
Ale będzie miło jak powrócisz.
Napisz co tam u was?

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Hejka, moja dama właśnie ucina sobie drzemke, więc mam chwile na wizaz

Czy któraś z Was używala dady 4? Nie wiem, czy kupować.
No to pospala...eh.
Ech.
Te krótkie drzemki. Uwielbiam.
Mój jest mistrzem 20-minutowek.
Masakra

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Nie, to nie te. Są trzy rodzaje w rossmanie. Fun and fit, premium dry i zwykłe i ja miałam te zwykłe.


Mój zjada cały słoiczek plus kasze jaglaną do tego
U nas też słoiczek cały na raz.
Dziś zrobię jeszcze podejście do kaszy. Bo jak na razie kiepsko to szło.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Poziomkka ja kupilam tylko białe 1 dady.
Potem 3 huggisy.
I zawsze wracam do pampersow. Jednak są najlepsze.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
U nas zębowe dramaty. Usnela dopiero trzymajac mnie za rękę a i tak trudno to nazwac spaniem po calym dniu darcia jutro zjezdzaja sie goscie wiec mam kupe roboty z krzyczacym dzieckiem na rekach. Ledwo zyje
Współczuję.
Mam nadzieję że noc byla spokojna i zregenerowałaś siły.
Oby goscie się nie zasiedzieli.
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 12:04   #3980
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Hejka, moja dama właśnie ucina sobie drzemke, więc mam chwile na wizaz

Czy któraś z Was używala dady 4? Nie wiem, czy kupować.
No to pospala...eh.
Kupilismy jedno opak ale młody ma na nie uczulenie

Najbardziej mi pasują ( a przetestowalam wiele włącznie z pampersami) z Tesco loves baby i z Lidia toy rusy

My juz jakiś czas na 4 jesteśmy..

Ja po zakupach -jak zwykle młodemu kupilam a sama z jedna bluzka wyszlam
Został z babcia- a się kobicina napocila- miała mu owoce z kasza dac- ja wracam a babka mokra, młody na rekach się wije, oczywiście się zakrztusil babci i ja dodatek cały podrapany
No i mowie do mamy a czemu nic nie posprzatane
Mała zemsta za to ze mnie ostatnio zdenerwowala--
A ona biedna przejeta- a bo mi się zakrztusil, chciałam no chciałam go nakarmić no i zobacz co z tego wyszło? Wychodzi na to ze ja mogę go ponosić najwyzej
Mowie do niej bo ja głowa bolala to zostań w domu z małym a ja pójdę drewno z nosi...a ona..,,nie nie juz mi trochę przeszło, świeże powietrze dobrze mi zrobi,,
No i Musielak go nakarmic

Miłego weekendu
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham

Edytowane przez simka234
Czas edycji: 2014-11-15 o 12:05
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 12:27   #3981
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Kupilismy jedno opak ale młody ma na nie uczulenie

Najbardziej mi pasują ( a przetestowalam wiele włącznie z pampersami) z Tesco loves baby i z Lidia toy rusy

My juz jakiś czas na 4 jesteśmy..

Ja po zakupach -jak zwykle młodemu kupilam a sama z jedna bluzka wyszlam
Został z babcia- a się kobicina napocila- miała mu owoce z kasza dac- ja wracam a babka mokra, młody na rekach się wije, oczywiście się zakrztusil babci i ja dodatek cały podrapany
No i mowie do mamy a czemu nic nie posprzatane
Mała zemsta za to ze mnie ostatnio zdenerwowala--
A ona biedna przejeta- a bo mi się zakrztusil, chciałam no chciałam go nakarmić no i zobacz co z tego wyszło? Wychodzi na to ze ja mogę go ponosić najwyzej
Mowie do niej bo ja głowa bolala to zostań w domu z małym a ja pójdę drewno z nosi...a ona..,,nie nie juz mi trochę przeszło, świeże powietrze dobrze mi zrobi,,
No i Musielak go nakarmic

Miłego weekendu
Tez dużo dobrego czytałam o tescowych pieluszkach.
Są tam małe paczki - około 20-30 sztuk. Więc można spróbować.
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:47   #3982
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Nie, to nie te. Są trzy rodzaje w rossmanie. Fun and fit, premium dry i zwykłe i ja miałam te zwykłe.


Mój zjada cały słoiczek plus kasze jaglaną do tego
Czyli te?
http://www.rossnet.pl/Produkt/Babydr...8010,1666,6099
No proszę jak Maks ładnie wcina
Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamusie

Pewnie nie każda mnie pamięta, bo zniknęłam z forum jakiś dłuuuuższy czas temu, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie spowrotem do swego grona? :pli z:
Fajnie że wracasz co u Was?
[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;48938353]tak, zrobił wtedy kupę, zaczęłam go na przewijaku przewijać. I nagle on znowu sruu, ale na pieluchę, co prawda już złożoną... i za chwilę jeszcze sik, obsikał siebie, mnie, ścianę za sobą (do dziś jest plama), pół podłogi i łóżko
Ja mam mało miejsca w domu, więc dwa opakowania takich mi wystarczyły, jest akurat.

mój to zjada cały słoiczek i jeszcze mlekiem popija bo mu mało
[/QUOTE]
O kurcze ale Cię mały urządził
I Oliś taki głodomorek? Na zdrówko niech mu idzie
Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
U nas też słoiczek cały na raz.
Dziś zrobię jeszcze podejście do kaszy. Bo jak na razie kiepsko to szło.
I jak poszło z kaszą?
Też dziś spróbowałam dać manną i też po 2 łyżeczkach Kuba odmówił współpracy... Zaczynam się obawiać że mój syn do 30 będzie tylko na mleku i to cyckowym bo butla przecież też jest beee
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Najbardziej mi pasują ( a przetestowalam wiele włącznie z pampersami) z Tesco loves baby i z Lidia toy rusy

My juz jakiś czas na 4 jesteśmy..

Ja po zakupach -jak zwykle młodemu kupilam a sama z jedna bluzka wyszlam
Został z babcia- a się kobicina napocila- miała mu owoce z kasza dac- ja wracam a babka mokra, młody na rekach się wije, oczywiście się zakrztusil babci i ja dodatek cały podrapany
No i mowie do mamy a czemu nic nie posprzatane
Mała zemsta za to ze mnie ostatnio zdenerwowala--
A ona biedna przejeta- a bo mi się zakrztusil, chciałam no chciałam go nakarmić no i zobacz co z tego wyszło? Wychodzi na to ze ja mogę go ponosić najwyzej
Mowie do niej bo ja głowa bolala to zostań w domu z małym a ja pójdę drewno z nosi...a ona..,,nie nie juz mi trochę przeszło, świeże powietrze dobrze mi zrobi,,
No i Musielak go nakarmic

Miłego weekendu
Wrzuć link do tych tescowych bo też jest ich kila różnych
Co kupiłaś?
No to się babcia zestresowała
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:52   #3983
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Hejka, moja dama właśnie ucina sobie drzemke, więc mam chwile na wizaz

Czy któraś z Was używala dady 4? Nie wiem, czy kupować.
No to pospala...eh.
Ja kupowałam czasem Izie, ale mają mniejszą chłonność niż Pampersy czy tescowe, które też kupuję

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Najbardziej mi pasują ( a przetestowalam wiele włącznie z pampersami) z Tesco loves baby i z Lidia toy rusy
Ja tez często kupuję tescowe - te zielone. Moje ulubione pieluchy. Do zwykłych Pampersów mam mieszane uczucia. Raz się sprawdzają, raz nie. Przewaga Pampersów jest taka, że są cieńsze i tak bardziej neutralizują zapach, a tescowych, że nigdy nie wylatuje kupka pleckami, chyba, że już pielucha nie daje rady. A to dla mnie ogromny plus. Jak ktoś ma problem i za każdym razem musi robić pranie po kupce to polecam wypróbować.

Nie miałam chyba pieluch z Lidla, muszę zobaczyć jak będę kiedyś robić zakupy.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 15:11   #3984
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Tez dużo dobrego czytałam o tescowych pieluszkach.
Są tam małe paczki - około 20-30 sztuk. Więc można spróbować.
A dla mnie tescowe to porażka Jak widać każdemu co innego pasuje. 4 mają taki twardy brzeg z tyłu, jak się kończy chłonny wkład. Zwróćcie uwagę...

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Czyli te?
http://www.rossnet.pl/Produkt/Babydr...8010,1666,6099
No proszę jak Maks ładnie wcina
:
Tak te. Tylko ja miałam 3. Jeszcze 4 nie próbowałam.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 16:02   #3985
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
A dla mnie tescowe to porażka Jak widać każdemu co innego pasuje. 4 mają taki twardy brzeg z tyłu, jak się kończy chłonny wkład. Zwróćcie uwagę...



Tak te. Tylko ja miałam 3. Jeszcze 4 nie próbowałam.
Mam tescowe 3 i Pampers 4 w domu - wygląda to podobnie nie zauważałam, żeby dziewczynom to w czymkolwiek przeszkadzało, ale rozumiem, że Ci nie pasuje

Ja z kolei miałam BD i dla mnie to były najmniej chłonne pieluchy jakiekolwiek miałam - po 2 godzinach mokre i dodatkowo to wszystko jakby takie zduszone. Ale być może była to kwestia rozmiaru, bo to też różnie bywa. Także tak jak piszesz każdemu co innego pasuje
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 17:01   #3986
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Chyba wyprobuje tescowe, poki co kupilam dady i tak - kupe zatrzymaly, e na noc bede zakladac pampersy jednak.
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 17:18   #3987
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

U nas idą na raz 2 dolne jedynki. Już czuje pod palcem.
To winowajca ostatnich wscieklych dnu i nocy. ..
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:13   #3988
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Wow, 2 na raz, wspolczuje..ale bedzie z glowy przynajmniej, bo wyjda w jednym czasie
Moja Emilka sie przemieszcza!! Podnosi tylek do gory, glowę do maty i pełza
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:37   #3989
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Mam tescowe 3 i Pampers 4 w domu - wygląda to podobnie nie zauważałam, żeby dziewczynom to w czymkolwiek przeszkadzało, ale rozumiem, że Ci nie pasuje

Ja z kolei miałam BD i dla mnie to były najmniej chłonne pieluchy jakiekolwiek miałam - po 2 godzinach mokre i dodatkowo to wszystko jakby takie zduszone. Ale być może była to kwestia rozmiaru, bo to też różnie bywa. Także tak jak piszesz każdemu co innego pasuje
Może jakaś felerna paczka mi się trafiła albo tylko 4 takie coś mają. Nawet tż zauważył że coś twardego jest w tych pieluchach
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:29   #3990
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Hej My juz po sesji...w sumie sama nie wiem jak wyszła.Z małym nie było większych problemów,chociaż ciężko było go przekonać,żeby wyciągnął rączki z buzi no i po jakimś czasie się zmeczyl i musieliśmy położyć go spać. Za to gorzej z Iza,bo miała ochotę na pozowanie przez 5 minut,a pozniej wszystko na nie i ciągle odwracala się tyłem do aparatu,albo głową w dół w końcu udało mi się namówić ją na układanie puzzli,a później na tańczenie,wiec mam nadzieje,ze kilka dobrych ujęć udało się złapać.Ale nie wiem,czy jakieś sensowne zdjęcie w czwórkę będziemy mieli Na pewno pochwale się efektami,sama nie mogę się doczekać
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-05 11:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.