Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 12:45   #4261
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Hej! My dzisiaj w końcu poszliśmy się przewietrzyć, bo dwa dni koczowaliśmy w domu, ze względu na tą podwyższoną temperaturę Radka. Ale dzisiaj już jest dużo lepiej i spacerek dobrze nam zrobił Moje przeziębienie już praktycznie przeszło,czasami tylko zakaszlę.Tak krótkiego kataru to chyba jeszcze nigdy nie miałam- trwał 2 dni
Nocka też super.Mały obudził się na karmienie o 22 zanim jeszcze położyłam się spać, a później jeśli dobrze kojarzę, wstawałam tylko 2 razy raz na karmienie po 3 i raz , żeby dać mu smoczek i rano spaliśmy do 7 już nie pamiętam kiedy tak się wyspałam
Ale w dzień nie poznaje swojego syna wystarczy, że na chwilę go wezmę na ręce to przy odkładaniu jest taki wrzask ze złością jakbym nie wiem co mu robiła jak się zajmie zabawą na macie to jest spokój, ale wystarczy, że go podniosę to już z powrotem nie da się odłożyć, muszę cudować i go zabawiać, ale pod wieczór już nawet to nie działa i zostaje noszenie, albo przynajmniej trzymanie na kolanach W ogóle widać, że coś mu dolega (zęby, albo jeszcze katar doskwiera), bo jak trzymam go na rękach to się kładzie na moim ramieniu i przytula gdzie nigdy tak nie robił, tylko zawsze głowa mu lata dookoła.
Zamówiłam wczoraj matę piankową (zrezygnowałam z puzzli, bo coś czuję, że Iza by je roznosiła po całym domu, bo tak robi ze swoimi puzzlami ) o taką http://allegro.pl/prince-lionheart-p...739027060.html jest duża, więc będzie idealnym podłożem pod nasz kojec. I podoba mi się ten wzór ulic, będzie świetny jak dzieciaki będą starsze do jeżdżenia samochodzikami Pamiętam jak z bratem byliśmy mali to szukaliśmy na dywanie prostych linii i udawaliśmy, że to ulice A teraz dzieciaki mają wszystko na tacy podane

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

A jeśli korzystacie z aplikacji mobilnej allegro to teraz można pobrać kupon rabatowy 35 zł na dział zabawki, ważny do 6 grudnia tylko zakupy trzeba przez tą aplikację zrobić na telefonie. Ja go wykorzystałam właśnie na ta matę

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Mala jak Twój patent się sprawdzi przez kilka dni to się podziel trzymam za powodzenie .
Berenika szok! Ale Ci numer mały wywinal Tak Się martwilas a tu takie zaskoczenie
Mój Radek to ewidentny leniuch,bo jak z nim ćwiczę to coraz lepiej mu wychodza obroty,a sam nawet na boki nie próbuje się przekrecac
Pradip lek nazywa się Sulfur-to są takie małe granulki,których Izie daje 3 dziennie. Opis karmienia rozbrajajacy :haha:
Karmisz malego leżąc na plecach,a on na Tobie?Ja tak kilka razy próbowałam,ale mały topil się w moich cyckach Radek nawet w nocy macha nogą
Simka wpisz na youtube "cwiczenia obrotowe",bo taki jest tytuł jednego z filmików wrzuconych przez Zophiee.Też jestem na telefonie,wiec linka nie wkleję.
Alingles za nocke.
Boginii za badanie małego.Oby jak najmniej było tego klucia
Poziomka współczuje nocki ja widzę,ze u nas zawsze na odwrót Jak Emilka pięknie śpi to Radek dokazuje w nocy i odwrotnie to pewnie oznacza,ze u nas piękne nocki za długo nie potrwaja i max za tydzień u nas tez się zacznie skok i dla Emilki za obroty i siedzenie zdolniacha z niej,u nas takie umiejętności daleko w polu
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 12:56   #4262
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Karolina. Super. Bardzo się cieszę z kolejnej przespanej nocy.
Super że przeziębienie odpuszcza tobie. Oby dzieciaki też szybko pozbyły się kataru.
Mata jest świetna. Dzieciaki jak będą starsze będą miały exstra miejsce do zabawy♡
Ja też pamiętam dywanowe zabawy. My ulice robiliśmy z bierek

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Dzięki za info o promocji all.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
Poziomka, zazdroszczę (siedzenia, nie nocki) 😍

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Ja sama nie wiem co z tą zimą zrobić. Zawsze cieszyłam się na śnieg jak dziecko, a teraz mam więcej obaw niż radości.
Jakoś przetrwamy i zimę i mrozy
Miałam się zapytać skąd wiesz jaką temperaturę masz w termosie jak robisz mm?
Na oko?

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Poziomka co za noc
Oby dzień był lepszy.
To pewnie skok.
U Borysa też były okropne noce. Teraz trochę lepiej. Ale też nawija przez sen!
Brawa za siad
Zdolna bestia

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Berenika brawa dla Olusia!!!
Zdolny chłopak. Tylko nie chciał się chwalić

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Idziemy na spacer, bo dziecko coś nie chce usnąć...
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:04   #4263
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Berenika_26 popatrz jaki zdolny synek i do tego tajemniczy hehe Brawa
Ka rolina mam nadzieję, że znalazłaś patent na usypiane Super że choroby powoli odpuszczają. No i brawa za kolejną udaną nockę
Bardzo fajna mata, tej ostatnio taką oglądałam, właśnie nie wiem czy kupić tą, czy może puzzle

U nas nocka nie najgorsza 3 razy karmienie, ale przynajmniej zasnął bez gadania

Wrzucam te linki do ćwiczeń obrotowych
https://www.youtube.com/watch?v=mDGT...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=IWDOtcgsErc
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:30   #4264
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Dzisiaj kończymy pół roczku

Pamiętam jak na początku bardzo czekałam na ten moment. Myślałam, że Olek będzie już siedział, sam się bawił i w ogóle będzie lżej Jakże bardzo się myliłam haha

Dziś jest o niebo lepiej. Sam żel na dziąsła pomaga, wrócił mój radosny Oleczek, ciągle się uśmiecha. Pamiętam, że jak przy naszym pierwszym ząbku tak było, to po kilku dniach się przebił Liczę na to samo, bo ewidentnie lewa górna jedynka jest już blisko

Mały dziś przekręcił się przy mnie na macie na brzuch sam





Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Berenika a probowalas dac Camilie na ząbki? U nas też pomaga Calgel, dentinox i bobodent okazały się za słabe
próbowałam calgelu i dentinoxu. Calgel nie pomaga wcale. Dentinox jak jest lekki ból. A camilii nie próbowałam...
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:48   #4265
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Oluś
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 15:03   #4266
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Berenika dla Olusia za obroty i że w końcu się ośmielił przy mamie pokazać umiejętności. No i zdrówka i sto latek z okazji pół roczku.

Karolina ja nie wiem nic w temacie tej homeopatii, ale ważne że Izuni pomaga i są efekty. Nieważne jak. No i super że w końcu się wyspałaś.

Poziomka coś te nasze dzieci wczoraj nie chciały wogole współpracować. Mam nadzieje że dziś już lepiej.

Bogini jak tam badania? Jureczek na pewno dzielnie zniósł. A kto Wam zlecił to badanie i dlaczego? Nam nic nie mówiono o tym, no chyba że to przez insuline.

A co u nas-
Wczorajszy dzień był chyba najgorszym w karierze Miłoszka. Sam nie zasnął za nic, spał bardzo płytkim snem ale to co wyczynił pod wieczór mało niewytrąciło mnie z równowagi. Jak zjadł o 14 tak kolejne karmienie powienno standardowo być o 16, ale gdzie tam. Mlody głodny, ale jadł nie będzie. Co złapie cycka to puszcza i płacz. Smarowałam dziąsła ale nic to nie dawało. Odciągnełam mu troszeczke do butelki, wypił bez zawahania . Płakał chyba z godzine, w końcu włączyłam suszarke bo już nie wiedziałam co robić i padł bez jedzenia. Obudził się o 18.30 i wtedy normalnie zjadł. Czyli 4,5 h bez jedenia. Po kąpaniu to samo. W łazience juz sygnalizował głód, ubrałam go, przystawiam, krzyki wrzaski, nawet noszenie nie pomagało, jadł nie będzie W końcu po pół godziny walki zjadł i zasnął przy jedzeniu. Dzis jako tako, ale sam nie zostanie i koniec. Pojechałam zakupy, mama z nim została to choc tyle dychęłam.

Od kilku dni Miłoszek uskutecznia łapanie się za stopy . Przewraca się na boki bez żadnego problemu. Jak mu troszkę pomogę to przewraca się na brzuch i plecy. Ale do samodzielnego obrotu jeszcze trochę.

Mnie nadal męczy kaszel
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!

Edytowane przez __Sylwia__88
Czas edycji: 2014-11-26 o 15:20
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 15:15   #4267
Mala_Czarno_Biala
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Czarno_Biala
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 480
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

berenika gratuluję osiagneliście nekst level😜

Zophiee w butelkach odmierzone około 110 mililitrów zimnej i uzupełniam do 150 gorącą z termosu, sprawdziłam już wielokrotnie że taka jest idealna, nie za ciepła, nie za chłodna, letnia z tendencją do przyjemnie ciepłej 😉

Pochwalimy się że my też dzisiaj zaliczyłyśmy pierwszy przewrót na brzuszek jupi 😁

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Karola przysięgam że jak czytam Twoje opisy "udanych" nocek to mam okropne wyrzuty sumienia, już nie będę więcej narzekać na niewyspanie!
__________________
Blog: Projekt Rodzice
Mala_Czarno_Biala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 17:59   #4268
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

dzięki za kciukasy Jurek nawet nie pisnął a krew (na szczęście) była pobierana z palca. wyniki jutro.
tżet się wściekł, że takie liche badanie mogliśmy zrobić prywatnie a nie ryzykować, że mały się czymś zarazi w szpitalu, bo chorych dzieci masa ( na dole są poradnie dla dzieci różnego typu).
ja, tradycyjnie, mam inne zdanie - widok chorych dzieci i zapłakanych rodziców sprawia, że docenia się własne szczęście, że ma się zdrowe dziecko i każdy rodzicowi raz na jakiś czas należy się taki "kubeł zimnej wody"
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 18:42   #4269
Mala_Czarno_Biala
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Czarno_Biala
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 480
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Bogini, niezłe podejście ☺ zgadzam się co do doceniania ale to chyba była lekcja dla TZa bardziej bo Tobie pewnie niepotrzebna 😜
__________________
Blog: Projekt Rodzice
Mala_Czarno_Biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 18:56   #4270
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

hej. Borys śpi. w ogóle miał dziś fajny dzień.
Kąpiel była krótka, bo już kaprysił. Na popołudniowym spacerze ( a raczej wietrzeniu) bo spacerowaliśmy pod domem jakieś 30 minut, już nie zrobił drzemki, no i był już ledwo ciepły...
ale na szczęście zjadł prawie cale mleko.

dziś wróciliśmy do kaszki i deserku- chyba na razie będzie spokojniej z zębami. Dopóki góra nie ruszy...a że dziąsła ledwo już dają radę to pewnie znów nadejdzie gorszy okres

Bogini zdrowe podejście! trzeba doceniać to co się ma! Zdrowie najważniejsze
Trzymam kciuki za wyniki

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Mała Czarno Biala za obrót

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
berenika gratuluję osiagneliście nekst level😜

Zophiee w butelkach odmierzone około 110 mililitrów zimnej i uzupełniam do 150 gorącą z termosu, sprawdziłam już wielokrotnie że taka jest idealna, nie za ciepła, nie za chłodna, letnia z tendencją do przyjemnie ciepłej 😉

Pochwalimy się że my też dzisiaj zaliczyłyśmy pierwszy przewrót na brzuszek jupi 😁

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Karola przysięgam że jak czytam Twoje opisy "udanych" nocek to mam okropne wyrzuty sumienia, już nie będę więcej narzekać na niewyspanie!

dzięki za info o patencie
Jak już mnie zmęczy to bieganie po schodach to skorzystam.
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 19:34   #4271
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Gratuluję pierwszych obrotów dziewczyny
Moje dziecię śpi, pewnie zanim zaśnie na dobre obudzi się parę razy, ale trudno, taki na razie jego urok
Jutro idziemy na szczepienie, już mnie ciarki przechodzą, mam tylko nadzieję, że nie będzie płakał i za bardzo tego przeżywał
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 19:47   #4272
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Boże jak to moje dziecko się dzisiaj darlo i ze złości i dla zabawy,a mi bebenki w uszach pekaly No i noszenia ciąg dalszy współczuje dziewczynom,które mają to na codzień.
Pater jak mata dojdzie to dam znać,czy warta zakupu puzzle tez fajne,tylko tak jak pisałam przy Izie mogłyby się nie sprawdzić.
Dobrze,ze nocka u Was lepsza
Berenika fajnie,ze Olus dzisiaj miał lepszy humor i jeszcze raz sto lat dla niego
Sylwia współczuje tych cyrkow Radek po kapaniu nic nie zjadł,co prawda jadl godzinę wcześniej,ale zwykle i tak trochę possie jeszcze,a tu nic...ciekawe ile pospi...może przez zęby takie zachowanie
Mala hehe jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma -to tak apropos nocek Jak Iza była w wieku Radka to raz się budzila na karmienie,a przyjaciółka mi opowiadała,ze jej synek budzi się co 2 godziny i wtedy zastanawiałam się jak tak można funkcjonować.No to przekonałam się na własnej skórze,ze jakoś można
A jeśli chodzi o wstawanie o 7 to mi akurat pasuje,bo jak później wstajemy to z niczym się wyrobić nie mogę i cały dzień jakiś rozbity. Wole,żeby wieczorem dzieciaki szybciej zasypialy,zebym miała wieczór dla siebie Mały zazwyczaj śpi juz o 18:30
Bogini dla dzielnego Jureczka. Z tym docenianiem tego co się ma to oczywiście racja,ale z Twoim Tztem tez się zgadzam,bo teraz pełno wirusów krąży i lepiej nie narażać zdrowego dziecka na kontakt z chorymi.
Zophiee super,ze ząbki trochę odpuściły Boryskowi

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Pater za jutrzejsze szczepienie
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 20:09   #4273
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Moja dama grzecznie poszła spać dzisiaj nawet wcześniej niż zazwyczaj, a to dlatego, że musiałam wyskoczyć na pocztę i do Rosmanna (mąż zgubił mi kartę rosnnę ). Oczywiście nie dał rady jej uśpić w tym czasie, a między 17-18 ma krótką drzemkę, także poszła spać już chwilę po 19 oby tylko nie zachciało jej się o 3 gaworzyć
Też się chyba zaraz położę, żeby się wyspać w końcu.

Berenika dla Oliego za obroty! Widzisz, nie było czym się martwić, wszystko w swoim czasie No i jeszcze raz wszystkiego najlepszego
Bogini wiedziałam, że Jurek to dzielny chłop
Sylwia u nas dzisiaj ciąg dalszy niechęci do cyca. Nie jadła tyle co zawsze, ale na szczęście w porach dzremek przy lekkim zmuszeniu zassała, a jak zassała tak już mleczną drogą powędrowała do krainy snu Zastanawiam się, czy to nie przez zęby, jakoś tak mam przeczucie, że to może o to chodzi..
Karolina u nas też było wszystko w polu, jeszcze wczoraj musiałam ją podtrzymywać jak chciała siedzieć, dzisiaj się zagapiłam, patrzę, a ona sobie siedzi w najlepsze
Czarno biala dla Nuli za obroty!
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 20:14   #4274
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Od kilku dni Miłoszek uskutecznia łapanie się za stopy . Przewraca się na boki bez żadnego problemu. Jak mu troszkę pomogę to przewraca się na brzuch i plecy. Ale do samodzielnego obrotu jeszcze trochę.
za nowe umiejętności




Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
berenika gratuluję osiagneliście nekst level😜

Zophiee w butelkach odmierzone około 110 mililitrów zimnej i uzupełniam do 150 gorącą z termosu, sprawdziłam już wielokrotnie że taka jest idealna, nie za ciepła, nie za chłodna, letnia z tendencją do przyjemnie ciepłej 😉

Pochwalimy się że my też dzisiaj zaliczyłyśmy pierwszy przewrót na brzuszek jupi 😁[COLOR="Silver"]
ja robię tak samo, tyle, że mam to wszystko w kuchni, bo w sypialni nie mam nawet gdzie tego wszystkiego postawić. A do kuchni i tak mam parę kroczków.

za umiejętności



Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
Bogini, niezłe podejście  zgadzam się co do doceniania ale to chyba była lekcja dla TZa bardziej bo Tobie pewnie niepotrzebna 😜
też tak myślę Bogini zawsze w każdej najgorszej sytuacji potrafi znaleźć coś dobrego. Mimo częstych pobudek dawniejszych małego zawsze o tym pisała i tak z optymizmem i miłością Podziwiam




Aaa właśnie Sylwia mi przypomniała, że nie pisałam Wam, ale od kilku dni Olek też łapie za stópki. Tylko jest to o tyle zabawne, że tak przy tym stęka, jakby rzeczywiście ten brzuch mu przeszkadzał

Byłam na zakupach, kupiłam trochę słoiczków małemu, kaszkę, smoczki większe ale jednak wychodzi na to, że są za duże. Bo te co ma teraz (3-6mc) odciska mu się na buzi. A te które kupiłam (6-18mc) jak wsadzi do buzi, to mu się cofa Oprócz tego kupiłam jeszcze sobie ciapcie i Adasiowi takie fajne z buźką misia
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 20:33   #4275
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Berenika Adaś nosi kapcie? Ja z Iza musze walczyć,żeby jej skarpetki założyć,które i tak ściąga po 5 minutach a najchętniej gania nie dość,że na boso to jeszcze bez spodni
A jakie macie smoczki? My używamy z aventa i się nie odciskaja,bo ta plastikowa cześć jest płaska.
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 20:40   #4276
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Berenika Adaś nosi kapcie? Ja z Iza musze walczyć,żeby jej skarpetki założyć,które i tak ściąga po 5 minutach a najchętniej gania nie dość,że na boso to jeszcze bez spodni
A jakie macie smoczki? My używamy z aventa i się nie odciskaja,bo ta plastikowa cześć jest płaska.
nosi To co mu założę, w tym chodzi. Kapcie ściąga tylko jak wchodzi na łóżko, lub w fotelu siada. I potem najczęściej zapomina, że trzeba założyć. Ale czasem się zdarza, że mi sam je poda, żebym mu założyła
Smoczek mamy Lovi. Niestety Aventa, ani żadnego innego Olek nie zaakceptował. Ten jest jedyny Odciskać zaczął się od kilku dni, więc myślałam, że za mały...


Mam pytanie: czy któraś z Was myślała o BLW?
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 20:57   #4277
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Wczoraj namalowalam mu literki nad lozeczkiem spoko to wygląda..
Pokaż swoje dzieło
Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
Karola, gratuluję! Okazuje się ze grunt to patent na kazde dziecko ? ja dziś chyba też znalazłam sposób na zasypianie bez awantur ale wole się nie cieszyć na wyrost. Zobaczymy przez parę następnych dni.
Trzymam kciuki żeby to było to a pochwalisz się co wymyśliłaś jak sie sprawdzi?
[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49087661]Mój syn został dziś na chwilę z teściową i wiecie co zrobił? Ja przychodzę, a teściowa mi opowiada, że marudził trochę, to wzięła go do sypialni, położyła na łóżku, a on leżał sobie i robił fikołki. To ja pytam "jakie fikołki?", a ona, że normalnie się przekręcał na brzuch, tylko rączkę musiała mu poprawiać, bo mu utknęła pod brzuchem i nie mógł wyciągnąć. I tak kilka razy. No to ja zdziwiona, a ona mówi, że myślała, że się tak normalnie przekręca już od dawna. No ładnie, Olek przy matce udaje, że nie umie się przekręcać, a jak tylko matka wyjdzie, to sobie fika [/QUOTE]
Przyczajony tygrys z tego Twojego Olisia Brawa za obroty i pół roczku

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
No i jestem z niej taka dumna coraz chetniej sie obraca i dzisiaj pierwszy raz stabilnie siedziala pare minut!! siegala nawet z tej pozycji po zabawki i ani razu nie przewrocila sie

Prapid - rozśmieszyłaś mnie opisem cyckania Kuby
Brawo dla Emi za siedzenie i obroty
Mi nie jest aż tak do śmiechu z piąchą między żebrami i paluchem od stopu w oku
Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Hej! My dzisiaj w końcu poszliśmy się przewietrzyć, bo dwa dni koczowaliśmy w domu, ze względu na tą podwyższoną temperaturę Radka. Ale dzisiaj już jest dużo lepiej i spacerek dobrze nam zrobił Moje przeziębienie już praktycznie przeszło,czasami tylko zakaszlę.Tak krótkiego kataru to chyba jeszcze nigdy nie miałam- trwał 2 dni
Nocka też super.Mały obudził się na karmienie o 22 zanim jeszcze położyłam się spać, a później jeśli dobrze kojarzę, wstawałam tylko 2 razy raz na karmienie po 3 i raz , żeby dać mu smoczek i rano spaliśmy do 7 już nie pamiętam kiedy tak się wyspałam
Ale w dzień nie poznaje swojego syna wystarczy, że na chwilę go wezmę na ręce to przy odkładaniu jest taki wrzask ze złością jakbym nie wiem co mu robiła jak się zajmie zabawą na macie to jest spokój, ale wystarczy, że go podniosę to już z powrotem nie da się odłożyć, muszę cudować i go zabawiać, ale pod wieczór już nawet to nie działa i zostaje noszenie, albo przynajmniej trzymanie na kolanach W ogóle widać, że coś mu dolega (zęby, albo jeszcze katar doskwiera), bo jak trzymam go na rękach to się kładzie na moim ramieniu i przytula gdzie nigdy tak nie robił, tylko zawsze głowa mu lata dookoła.
Zamówiłam wczoraj matę piankową (zrezygnowałam z puzzli, bo coś czuję, że Iza by je roznosiła po całym domu, bo tak robi ze swoimi puzzlami ) o taką http://allegro.pl/prince-lionheart-p...739027060.html jest duża, więc będzie idealnym podłożem pod nasz kojec. I podoba mi się ten wzór ulic, będzie świetny jak dzieciaki będą starsze do jeżdżenia samochodzikami Pamiętam jak z bratem byliśmy mali to szukaliśmy na dywanie prostych linii i udawaliśmy, że to ulice A teraz dzieciaki mają wszystko na tacy podane

Pradip lek nazywa się Sulfur-to są takie małe granulki,których Izie daje 3 dziennie. Opis karmienia rozbrajajacy :haha:
Karmisz malego leżąc na plecach,a on na Tobie?Ja tak kilka razy próbowałam,ale mały topil się w moich cyckach Radek nawet w nocy macha nogą
Super że ze zdrówkiem lepiej i że nocki ładne
Świetna ta mata i dzięki za info o zniżce na allegro mogłam się wstrzymać z kupowaniem puzzli
Coś sie chyba nasze chłopaki na nas obrazili ze mówiłyśmy że tacy niedotykalscy są :/ ja jestem prawie pewna że u Kuby 3 ząb dokucza i dlatego albo na ręce albo do cyca Właśnie przy pierwszym zębie takie karmienie na brzuchu nam wyszło bo leżał sobie na mnie aż tu nagle pociągnął za koszule a że śpię w takiej do karmienia to guziki puściły i nie czekając ani chwili dossał się do mnie a ostatnie co zobaczyłam to uśmiech satysfakcji Radek do teraz macha? Kuba jak był młodszy machał nóżka przy jedzeniu jak szczeniaczek kiedy go są uchem podrapać
Ten lek jest w takich małych kolorowych fiolkach?
Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
A co u nas-
Wczorajszy dzień był chyba najgorszym w karierze Miłoszka.

Od kilku dni Miłoszek uskutecznia łapanie się za stopy . Przewraca się na boki bez żadnego problemu. Jak mu troszkę pomogę to przewraca się na brzuch i plecy. Ale do samodzielnego obrotu jeszcze trochę.

Mnie nadal męczy kaszel
Oby wiecej takich dni jak wczoraj nie było
Brawo dla Miłoszka Kuba wczoraj po raz pierwszy liznął sobie dużego palucha i też byłam wniebowzięta
Zdrówka
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:02   #4278
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Berenika Adaś nosi kapcie? Ja z Iza musze walczyć,żeby jej skarpetki założyć,które i tak ściąga po 5 minutach a najchętniej gania nie dość,że na boso to jeszcze bez spodni
A jakie macie smoczki? My używamy z aventa i się nie odciskaja,bo ta plastikowa cześć jest płaska.
My też mamy Aventa i jest ok, nie odciska się. A znów Lovi się od samego początku odciskał.
A u Ciebie też od środka zachodzi takim czymś matowym? Bo u nas to już brzydko wygląda.

Poziomka ja w sumie też już nie wiem o co to moje dziecko marudzi bo albo zęby, albo brzuch albo skok. Podjerzewam też brzuch bo się napina i pręży i krzycyz przy tym. Podałam mu Ibuvit na kolkę dziś, przespał się i już było w miarę ok. Poza tym że trzeba przy nim siedzieć bo tak to się złości jak mu zabawka wypadnie i nie może dostać.

Berenika Miłoszek łapie się za stópki jak nie ma spodni a jak ściagne pieluche to ciężko mu siuraska wytrzeć bo nogi ciągle w górze . Dziś złapał się po jedzeniu i się biedak porzygał



Jutro na 9 jedziemy na USG brzuszka tak że trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:47   #4279
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Heloł! My jednak poszłyśmy na to szczepienie dzisiaj. Poszłam do przychodni głównie żeby mi lekarka Małą osłuchała i zajrzała w gardło, no i powiedziała, że czysto i generalnie można szczepić, lepiej nie będzie. Może i dobrze, że dzisiaj, chyba był dobry dzień, bo Mała nawet nie pisnęła

W nagrodę za dzielne zachowanie przyszedł dzisiaj jej kocyk minky: różowo-szary, jest piękny Już pod nim śpi.

Nasz chrzestny dostał zaświadczenie ze swojej parafii: bla, bla bla,.... a na końcu "nie uczestniczy w mszach św. Decyzję pozostawiam księdzu proboszczowi" Hehe super, jeszcze się okaże, że drugi raz będę musiała chrzest przekładać

Wy tu piszecie o śniegu, a u mnie nawet słońce trochę dzisiaj wyszło i fajnie się spacerowało. Oby jak najdłużej tak było
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 21:49   #4280
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Gratuluję pierwszych obrotów dziewczyny
Jutro idziemy na szczepienie, już mnie ciarki przechodzą, mam tylko nadzieję, że nie będzie płakał i za bardzo tego przeżywał
kciuki na jutro
[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49102738]
Mam pytanie: czy któraś z Was myślała o BLW?[/QUOTE]
Myślałam i najprawdopodobniej jak z każdej metody wezmę tylko to co będzie mi pasowało
Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Jutro na 9 jedziemy na USG brzuszka tak że trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
robi się
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 22:49   #4281
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość

Znalazłyście sposób na wypadające włosy? Możecie polecić jakiś szampon, odżywkę, maskę?
Tak, przeczekać do 7 miesiąca Dzisiaj włosa w pampersie znalazłam

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej
Chyba tak nie robi, ale za to uwielbia być brana pod paszki i udawać, że chodzimy lub że tańcujemy z bratem. W mieszkaniu słychać wtedy piski radości
Oj tak zabawy z bratem to jest to! Jak starszak wraca z przedszkola i Mała go zobaczy to od razu takiego banana na buzi dostaje, że szok. Zakochana w nim na maxa, z wzajemnością Ostatnio hitem jest u nas maskotka Angry birds czerwonego - chłopacy kopią ją sobie jak piłkę, a my z Helką ją gonimy i jest chichranie na całego


[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49068518]
[/COLOR]Czy któraś ma jeszcze tą linię ciemną na brzuchu? Podobno miała zniknąć do 6mc po porodzie, a ja nadal mam!![/QUOTE]

Ja też mam, ale już bardzo bladą i od pępka w dół.
dla teściowej

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Poza tym cały czas szukamy firmy, która zrobi nam meble na wymiar. Właśnie wróciliśmy z jednej, która zrobiła nam projekt i wycenę i powiem Wam dziewczyny, że pójdziemy z torbami czemu wszystko jest takie drogie... Musimy znaleźć inną bo na tą nas nie stać...
A może spróbujcie wybrać się do salonu black red white? Tam Wam też zrobią projekt i wycenę, czasami mają promocje np. kuchnie bez vat. Mają kilka szerokości i pewnie można by coś dopasować. Zawsze będziecie mieć porównanie. A jaką chcecie kuchnię?

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość


Myślałyście już o kubkach niekapkach? Polecacie jakiś?
Przy starszym miałam TT i Avent, ale u nas szału z niekapkami nie było. Mleko długo pił z butelki, a soczki szybko z kubeczka zwykłego albo przez słomkę

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
hej

dziś Jurek kończy 5 m-cy! OMG! jak ten czas szybko leci za szybko
Brawo


Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Ja kupiłam czajnik, który podgrzewa wodę do 40 stopni.
.
A co to za czajnik?

Karolina super, że u Izy poprawa i ze skórą i z zasypianiem

Poziomka dla Emilki za siedzenie

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
[/COLOR]A jeśli korzystacie z aplikacji mobilnej allegro to teraz można pobrać kupon rabatowy 35 zł na dział zabawki, ważny do 6 grudnia tylko zakupy trzeba przez tą aplikację zrobić na telefonie. Ja go wykorzystałam właśnie na ta matę [COLOR="Silver"]
Dzięki

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49097203]Dzisiaj kończymy pół roczku
.[/QUOTE]

Super

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
dzięki za kciukasy Jurek nawet nie pisnął a krew (na szczęście) była pobierana z palca. wyniki jutro.
:
Twardziel I kciuki za wyniki

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Jutro idziemy na szczepienie, już mnie ciarki przechodzą, mam tylko nadzieję, że nie będzie płakał i za bardzo tego przeżywał


[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49102738]:e
Mam pytanie: czy któraś z Was myślała o BLW?[/QUOTE]

Myślałam, ale poczekam jeszcze jak Mała będzie stabilnie siedzieć

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Jutro na 9 jedziemy na USG brzuszka tak że trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 04:53   #4282
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Sylwia dla Miłoszka za usg

Za jakie grzechy ja sie pytam Emilka dzis przeszla.sama siebie a ja pierwszy raz jestem tak wytracona z rownowagi. Obudzila sie przed polnoca i balowala do 1.30 (zasnela po pol godz noszenia, maz mi na szczescie pomogl). Teraz jak obudzila sie o 4.30 tak znowu koniec. Nie mam sily, jak tak ma byc caly miesiac to musze chyba wspomagac sie lekami na uspokojenie
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 06:51   #4283
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Pradip tak mały cały czas ta noga macha przy karmieniu A lek Izy jest w małej zielonej fiolce-tak jak większość tych homeopatycznych,różnią się tylko nazwą. Kubuś zasuwa z tymi zębami
Berenika zastanawiałam się nad blw,ale pewnie z wygodnictwa skorzystam jednak z papek
Sylwia w smoczku tylko ta silikonowa cześć,która dziecko ssie zrobiła się matowa i trzeba będzie je wymienić. za usg!
Kamilla w sumie lepsze takie szczepienie z zaskoczenia- nie zdążysz się zestresować
Ciekawe jak proboszcz zinterpretuje to zaświadczenie oby nie robił problemów.
Poziomka to faktycznie mała daje Ci do wiwatu współczuję.Takie długie przerwy w spaniu są gorsze niż częste pobudki
U nas dzisiaj trochę gorzej niż poprzednie dwie nocki...tzn Radek spał pięknie,tylko Iza dwa razy się obudzila i tak głośno płakała,ze Radka zdążyła obudzić,ale jemu na szczęście wystarczył smoczek i zasypial znowu A z Iza większość nocy spałam i trochę połamana jestem,bo ona zawsze mnie przygniecie do brzegu łóżka,a sama rozwali się w poprzek
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:26   #4284
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

hej

dzięki za kciuki - Jurek cukrzycy nie ma oboje o cukrzycy możemy zapomnieć (ja, pewnie do następnej ciąży).

Sylwia za usg u nas też smoczek aventa się przymatowił

Poziomka współczuję nocki. u mnie jest teraz bardzo podobnie i tez podejrzewam zęby + skok

Karolina daj znać jak się sprawuje mata, bo tez się na nią czaję

u nas pojawił się problem ze spaniem i tym dziennym i nocnym. mały nie może się wyciszyć, ciągle wybudza się z płaczem, zrobił się strasznie marudny i jedyną osobą, która umie go pocieszyć jestem ja więc tżet ma wolne ostatnio

Jurek zrobił się bardzo ekspresyjny, wierzga, kopie, chywta, szczypie, wije się. Co jest trochę niebezpieczne, bo ostatnio nabił tżetowi limo






[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49102216]
Bogini zawsze w każdej najgorszej sytuacji potrafi znaleźć coś dobrego. Mimo częstych pobudek dawniejszych małego zawsze o tym pisała i tak z optymizmem i miłością Podziwiam
[/QUOTE]

O! jakie to miłe co napisałaśa pobudki małego to wcale nie przeszłość - nadal mamy 3 (ok północy, 2:30 i 5:00 )

Gratuluję wszystkich postępów maluszków Każdego dnia zaskakują nas czymś nowym

W jakim rozmiarze kupiłyście kombinezon dla malucha?
Nie wiem czy brać 74 czy 80? chcę żeby starczył na całą zimę
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:27   #4285
Rybka12321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

ja jak zawsze czytam na bieżąco, ale na pisanie panna nie pozwala zazwyczaj 😜

Ja kombinezon mam 74 (tak jak obecnie ciuszki) kosztował sporo a jakiś wąski jest, bo małej prawie ręce łamię, żeby włożyć a ona przecież szczuplutka, muszè się chyba rozejrzeć za nowym.

W środę w końcu alergolog, trzymajcie kciuki, żeby jakaś konkretna była i pomogła mojej córci.

Zbiorowo gratulujè miesięcy i nowych umiejętności.

To tyle, panna wzywa 😍
Rybka12321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:27   #4286
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Heloł! My jednak poszłyśmy na to szczepienie dzisiaj. Poszłam do przychodni głównie żeby mi lekarka Małą osłuchała i zajrzała w gardło, no i powiedziała, że czysto i generalnie można szczepić, lepiej nie będzie. Może i dobrze, że dzisiaj, chyba był dobry dzień, bo Mała nawet nie pisnęła

Nasz chrzestny dostał zaświadczenie ze swojej parafii: bla, bla bla,.... a na końcu "nie uczestniczy w mszach św. Decyzję pozostawiam księdzu proboszczowi" Hehe super, jeszcze się okaże, że drugi raz będę musiała chrzest przekładać
Super że szczepienie za Wami i że gardło czyste
Co do księdza to wrednie się zachował mam nadzieje że Wasz proboszcz nie będzie miał zastrzeżeń

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
dzięki za kciuki - Jurek cukrzycy nie ma oboje o cukrzycy możemy zapomnieć (ja, pewnie do następnej ciąży).

Jurek zrobił się bardzo ekspresyjny, wierzga, kopie, chywta, szczypie, wije się. Co jest trochę niebezpieczne, bo ostatnio nabił tżetowi limo

W jakim rozmiarze kupiłyście kombinezon dla malucha?
Nie wiem czy brać 74 czy 80? chcę żeby starczył na całą zimę
Huraa cukrzyco precz
Poważnie ma Tż ma limo? Je nie jednokrotnie dostaje z plaskacze podczas karmienia albo z główki (nie daj Boże założyć Kubie czapkę z daszkiem ) ale siniaków jeszcze nie miałam
Bierz 80 kombinezon my na misiowym mamy napisane 6-9 miesięcy a na zimowym 12-18
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:41   #4287
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Bogini - Emilka ma dokladnie to samo- kopie, macha rączkami, odwraca sie jak tylko cos uslyszy..dlatego usypianie i karmienie to teraz walka
Kombinezon- mam 68 i 74. Kupuje zawsze okazyjnie, wiec moge sobie pozwolic na kombinezon w kazdym rozmiarze 68 kupilam w f&f za 30 zl, a ten r.74 wylicytowalam za 12,50 do r.80 jeszcze jek daleko, dopiero wyrasta z 68.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

No ale jak Jurek nosi wszystko juz na 74 to lepiej wziac 80
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:02   #4288
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Hej hej

Poziomka współczuję nocki.
U nas lepiej więc Tomek chyba nie przechodzi skoków...
Wczoraj jak zasnął o 19.30, to spał do 9 z karmieniami o 22, 3, 6.

Jeśli chodzi o kombinezon, to mamy jeden na 74 i już ledwo wchodzi, mamy na 6-9 miesięcy lekko przy duży, a misiowy mamy na 68 z HM i jeszcze dużo nam posłuży, a np body z HM 74 już przy małe..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:25   #4289
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Ja na szybko
Dzień dobry
Smoczki awent też są matowe. Ale tylko te zaakceptował:-D
kombinezony mamy też 2.
Jssienne na razie. Jeden na 80, drugi na 86.
Bogini kup większy i na zamek, będziesz miała łatwiej z ubieraniem.
A zima pewnie do marca będzie

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Noc średnia, i pobudka o 5.45 i dziś o tej porze dzień się rozpoczął. ..
Ale przynajmniej Borys uśmiechnięty
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:47   #4290
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Już po USG. Wg lekarza wszystko jest ok. Na kontrolę więc nie musimy iść. Przy okazji zaliczyliśmy spacer.

Bogini ja kombinezon kupiłam na 68 z 5.10.15 ale Miłoszek raczej z tych mniejszych dzieci i póki co się w nim topi bo ten kombinezon jest dosyć duży. A jak zima się przedłuży to mam jeszcze dwa inne na 12 mcy.

Poziomka Miłoszek też zaczyna być co raz bardziej energiczny. Nie raz wywali nogi na brzegi leżaczka czy wózka. A karmienie u nas jedynie w sypialni się odbywa gdzie jest cisza. Przy tv nie ma szans go nakarmić bo woli oglądać jak jeść i nikt nie może się odzywać bo namiętnie słucha.
A i wszystko mi z rąk chce wyrywać łącznie z jedzeniem

U nas chyba 3 karmienia w nocy O ile dobrze pamiętam bo po pierwszym wziełam Młodego do siebie i tylko przechodziłam z prawej na lewa stronę i tak wydedukowałam rano

A wczoraj poczytałam sobie nasz wątek z poczekalni z końca czerwca. Ależ my tam pytania miałyśmy teraz wszsytko takie oczywiste.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-05 11:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.