Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 15:56   #3061
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Wynik betaHCG: 205,10
Gratulacje Piękna beta

Cytat:
Napisane przez Milagr0s Pokaż wiadomość
Czesc dziwczyny!
Dawno mnie tu nie bylo - nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta
Oczywiście, że pamiętamy
Właśnie niedawno robiłam porządek z pierwszym postem i tak o Tobie pomyślałam, że zapewne do nas wrócisz

Trzymam kciuki za naturalne starania!

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Vela - twoje dziecko będzie miało mamę szychę idziesz jak burza. I bardzo dobrze - proszę się teraz tam realizować a później się zgadamy ja na drugie ty na pierwsze
Monia, ja zaczynam w kwietniu 2017 Na pewno chcesz do mnie dołączyć?

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Powtorzylam właśnie test owu i jest tym razem już wybitnie pozytywny może dziś uda nam się poprzytulac ale nie wiem bo mało spałam po nocce żeby różne sprawy pozalatwiac i jeszcze samochód mi wysiadl na mieście - prawie godzinę czekałam na lawete wykończona jestem po prostu.
Nie rób nic na siłę i wbrew sobie bo to i tak nic nie da Lepiej wypocznij dzisiaj, a od jutra weź męża w obroty Owulacja do jutra Ci nie ucieknie
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:14   #3062
Megan1312
Raczkowanie
 
Avatar Megan1312
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 129
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Odebralam dzis bete i jest 3944 ☺ a 9 dni temu bylo 96 wiec chyba przyrost w normie? W pon mam znow powtorzyc oby bylo dobrze.
__________________
18.08.2012 Mąż i Żona
9tc 11tc 10tc 13tc
Megan1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:39   #3063
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Nonpic gratulacje!!! 👏
Pater86 u mnie plamienie nadal ciemne i nic się nie rozkręca..nie robiłam testu no bo to raczej nie ciąża. Nie mam objawów ale okresu tez jako tako nie mam.
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:42   #3064
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Wynik betaHCG: 205,10
Ekstra!

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica;57122666[B
]No testuje we wtorek. Mam troche nerwowo ostatnimi dniami i nie wiem czy coś z tego wyjdzie. A z objawów? Poza zagryzaniem śledzika czekoladowymi ciastkami to żadne [/B]



Piękna beta
Ja podobnie Z tym, że u mnie to zawsze przed @ występuję także nie mogę tego pod objawy zaliczyć

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Megan1312 Pokaż wiadomość
Odebralam dzis bete i jest 3944 ☺ a 9 dni temu bylo 96 wiec chyba przyrost w normie? W pon mam znow powtorzyc oby bylo dobrze.
Piękna beta

Dziewczyny, jakie testy ciążowe polecacie? Mam na myśli testy z apteki. Pink ekstra czuły ma 10, robiła któraś? Czy może jakieś inne czułe polecacie?
Panna Izabela ponawiam pytanie odnośnie śluzu - miałaś teraz po owu taki biały-kremowy i w dużych ilościach? Podobno w ciąży taki jest.
Krysztalek88 zerknęłam na Twój wykres na ovuf. i chyba stosujesz metodę stosunków co 2 dzień?
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:48   #3065
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Megan1312 Pokaż wiadomość
Odebralam dzis bete i jest 3944 ☺ a 9 dni temu bylo 96 wiec chyba przyrost w normie? W pon mam znow powtorzyc oby bylo dobrze.
Ale ulga Kamień z serca
Przyrost bardzo dobry!
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:49   #3066
Anna226
Raczkowanie
 
Avatar Anna226
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 31
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Dziewczyny, zrobiłam test dzisiaj bo do rana nie mogłam wytrzymać. I są 2 kreseczki druga jest słaba pod światło musze patrzeć ale jest, myślałam że mam jakieś zwidy ale mój też widzi ta kreskę. Jutro z rana zrobię jeszcze raz
Anna226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 16:51   #3067
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jakie testy ciążowe polecacie? Mam na myśli testy z apteki. Pink ekstra czuły ma 10, robiła któraś? Czy może jakieś inne czułe polecacie?
Ja ich używałam Ich oraz testy Pepino z Tesco, i jeszcze jakiś jeden z apteki DOZ. Żaden test nie pokazał II kresek mimo że beta wynosiła 19 i 21.
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 17:06   #3068
MowMiAna
Raczkowanie
 
Avatar MowMiAna
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 209
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Witajcie, czy można się przyłączyć?
Jestem założycielką pierwszej części wątku jednak szybko zniknęłam bez słowa, bo życie spłatało mi ogromnego figla i załamana musiałam przełożyć staranka na późniejszy czas. Od lipca/sierpnia chcemy rozpocząć staranka. Pewnie ciężko mi się będzie wbić, bo Wy się już tu wszystkie znacie.. Muszę przewertować z grubsza obydwa wątki i wtedy będę już się udzielać na bieżąco jeśli oczywiście mnie przygarniecie
Przepraszam, że tak chaotycznie piszę
__________________

20.08.2016

Moje małe LOVE 13.11.2013

Edytowane przez MowMiAna
Czas edycji: 2016-03-10 o 17:08
MowMiAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 17:34   #3069
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Anna226 to gratulacje!! Jednak masz przeczucie 👏
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 18:28   #3070
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Anna226 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam test dzisiaj bo do rana nie mogłam wytrzymać. I są 2 kreseczki druga jest słaba pod światło musze patrzeć ale jest, myślałam że mam jakieś zwidy ale mój też widzi ta kreskę. Jutro z rana zrobię jeszcze raz
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 18:36   #3071
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomości: 918
GG do rybka20
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość

No a pomyśl sobie co by było gdyby winny (jaka to wina) był ON? Miałabyś do niego pretensje? Miałabyś żal o to że nie możesz mieć dziecka bo ON? Chciałabyś żeby się zadręczał tym że nie może dać Ci dziecka i płakał, dołował się?
Nie sądzę więc nie płacz
Leki Ci pomogą i będziesz hasać brzuchata
Oj wiesz i tu jest problem bo tak szczerze mówiąc nie zastanawiałam się... Ale było na bank ciężko jak cholera. Chociaż ON kiedyś mi powiedział, że mogę iść na lewo jak mi nie da tego co potrzeba. To jak mam go rozumieć? Myślę, że chce abym była szczęśliwa bo wie jak bardzo mi na nim zależy i na dzieciątku.
A co do leków już kupiłam jutro muszę jedno zakupić, bo niestety nie było w aptece i już zażyłam to na glukoze...

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna226 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam test dzisiaj bo do rana nie mogłam wytrzymać. I są 2 kreseczki druga jest słaba pod światło musze patrzeć ale jest, myślałam że mam jakieś zwidy ale mój też widzi ta kreskę. Jutro z rana zrobię jeszcze raz
wielkie gratulację Aniu

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MowMiAna Pokaż wiadomość
Witajcie, czy można się przyłączyć?
Jestem założycielką pierwszej części wątku jednak szybko zniknęłam bez słowa, bo życie spłatało mi ogromnego figla i załamana musiałam przełożyć staranka na późniejszy czas. Od lipca/sierpnia chcemy rozpocząć staranka. Pewnie ciężko mi się będzie wbić, bo Wy się już tu wszystkie znacie.. Muszę przewertować z grubsza obydwa wątki i wtedy będę już się udzielać na bieżąco jeśli oczywiście mnie przygarniecie
Przepraszam, że tak chaotycznie piszę
Zapraszamy no pewnie założycielka ma prawo do przebywania na forum ze swojego pomysłu pozdrawiam i życzę pozytywnych wyników.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ale ja Cię bardzo dobrze rozumiem. Mi też łatwo nie było, jak przez moją chorobę i mój słaby organizm straciliśmy dziecko. Teraz też to ja muszę się badać, latać po lekarzach i labach. Ale nie możesz myśleć, że Ty jesteś problemem. Ty MASZ problem ale zdecydowanie nim nie jesteś. Jedno z Was ma problem i nie jest ważne, które. Ważne, że możecie coś na to zaradzić. I zrobicie wszystko, co będziecie mogli, a reszta już od Was nie zależy. Nie łam się, maj już całkiem niedaleko. A jeśli chodzi o wszelkie leczenia, to pozytywne myślenie może naprawdę dużo zdziałać. Wypłacz się ile możesz jeśli to pomaga i wróć do życia z nową, pozytywną energią. Bo dołowanie się niestety nie sprzyja niczemu.
A my tu wszystkie trzymamy mocno kciuki a trochę nas tu jest

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Dziś sobie przemyślałam w pracy kilka rzeczy akurat mieliśmy postój i nie było roboty więc można było się wyciszyć i pomyśleć...
Współczuje ci kochana z powodu poronienia. Grunt, że teraz ci się udało i aby było jak najlepiej.
A i dzięki za kciukasy przydadzą się na pewno.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Kochane, dzisiaj 32dc, dzień spodziewanej miesiączki, zrobiłam dzisiaj test za namową mojego ukochanego tż i spójrzcie Załącznik 6266986 SZOK
Gratuluję, dobrze że ciebie namówił na teścior super cieszy mnie to że udało ci się
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 18:39   #3072
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Wynik betaHCG: 205,10
Super

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Niby po roku nieudanych starań powinno się przebadać, więc po części ma rację ale hormony przecież można od razu, nic nie przeszkadza a przynajmniej od razu wiesz na czym mniej więcej stoisz Teraz wiele kobiet ma problemy z tarczycą a nawet o tym nie wie.
Nie mówię o tym żeby badać się od stóp do głów, partnera również, ale te najważniejsze kobiece hormony warto przejrzeć

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------


Gratulacje!

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Milagr0s witaj znowu dobrze że mniej więcej wiecie na czym stoicie. Chemia na pewno osłabiła organizm Twojego Tż, ale skoro wyniki nie są złe to macie duże szanse. Powodzenia




---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Przepraszam że tak każdy post osobno, ale coś wizaż świruje i inaczej nie mogę

Mój Tż chory. Wczoraj z pracy wrócił zmęczony, ich szef chory siedział z grypą i jelitówką. A dziś Tż (w zasadzie to od nocy) rozgrzany. Temperaturę mierzył juz 3 razy to miał: 38,18, potem 39,68, a teraz ma 39,08 Kupiłam mu stertę leków i śpi pod kołdrą. Eh
Zdrowia dla tż


Cytat:
Napisane przez Megan1312 Pokaż wiadomość
Odebralam dzis bete i jest 3944 ☺ a 9 dni temu bylo 96 wiec chyba przyrost w normie? W pon mam znow powtorzyc oby bylo dobrze.
Pięknie

Cytat:
Napisane przez Anna226 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam test dzisiaj bo do rana nie mogłam wytrzymać. I są 2 kreseczki druga jest słaba pod światło musze patrzeć ale jest, myślałam że mam jakieś zwidy ale mój też widzi ta kreskę. Jutro z rana zrobię jeszcze raz
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez MowMiAna Pokaż wiadomość
Witajcie, czy można się przyłączyć?
Jestem założycielką pierwszej części wątku jednak szybko zniknęłam bez słowa, bo życie spłatało mi ogromnego figla i załamana musiałam przełożyć staranka na późniejszy czas. Od lipca/sierpnia chcemy rozpocząć staranka. Pewnie ciężko mi się będzie wbić, bo Wy się już tu wszystkie znacie.. Muszę przewertować z grubsza obydwa wątki i wtedy będę już się udzielać na bieżąco jeśli oczywiście mnie przygarniecie
Przepraszam, że tak chaotycznie piszę
Witaj pewnie że można
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 18:47   #3073
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Krysztalek88 zerknęłam na Twój wykres na ovuf. i chyba stosujesz metodę stosunków co 2 dzień?
Tak daje trochę TŻ odpocząć. Chociaż od niedzieli jakoś straciłam ochotę i nic nie było jeszcze. A i TŻ jakiś połamany był..Ehh wkurza mnie wszystko, ludzie, praca... Masakra mieszkać na firmie i pracować.. zero prywatności na szczęście max. we wrześniu już wracamy i szukamy pracy w PL. Z tego wszystkiego sama już nie wiem czego chcę. Z jednej strony chce dzidzię, a z drugiej jak sobie pomyślę, że do września muszę tu wytrzymać wśród tych BURAKÓW to mnie szlag trafia... Chora ta Polska 50 % młodych ludzi, żeby się czegoś dorobić bez kredytu musi emigrować. Uczy się człowiek pół życia, żeby potem wśród takiego.. przebywać... ehh nerwy mi puściły. Na szczęście to już bliżej jak dalej.

MowMiAna zapraszamy
Anna226 gratulacje!!!
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 18:48   #3074
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Anna226 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam test dzisiaj bo do rana nie mogłam wytrzymać. I są 2 kreseczki druga jest słaba pod światło musze patrzeć ale jest, myślałam że mam jakieś zwidy ale mój też widzi ta kreskę. Jutro z rana zrobię jeszcze raz
Nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować

Zauważyłam że nowe dziewczyny nie zdążą nawet dobrze się przedstawić i zadomowic a tu już II kreski widzą
Szkoda tylko że niektórym dziewczynom które są od początku z nami się nie udaje i nie mają tyle szczęścia. "Stare" staraczki nawet nie wiecie jak mocno trzymam za Was kciuki!


Cytat:
Napisane przez MowMiAna Pokaż wiadomość
Witajcie, czy można się przyłączyć?
Jestem założycielką pierwszej części wątku jednak szybko zniknęłam bez słowa, bo życie spłatało mi ogromnego figla i załamana musiałam przełożyć staranka na późniejszy czas. Od lipca/sierpnia chcemy rozpocząć staranka. Pewnie ciężko mi się będzie wbić, bo Wy się już tu wszystkie znacie.. Muszę przewertować z grubsza obydwa wątki i wtedy będę już się udzielać na bieżąco jeśli oczywiście mnie przygarniecie
Przepraszam, że tak chaotycznie piszę

Hej A jednak do nas dołączyłaś Rozgość się śmiało. Tak jak mówiłam, gdyby nie Ty nie byłoby tego wątku, jakby nie patrzeć na pokaźną listę mamus - wciąż magicznego


Cytat:
Napisane przez rybka20 Pokaż wiadomość
Chociaż ON kiedyś mi powiedział, że mogę iść na lewo jak mi nie da tego co potrzeba.
Że co? Mam nadzieję że powiedział to bezmyślnie i w przypływie jakiejś złości.
Gdyby mi tak mąż powiedział oj bidny by był, bidny
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 19:03   #3075
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Nonpic gratulacje!!! 👏
Pater86 u mnie plamienie nadal ciemne i nic się nie rozkręca..nie robiłam testu no bo to raczej nie ciąża. Nie mam objawów ale okresu tez jako tako nie mam.
Zrób Ty kobieto test jutro rano 😜
A w ogóle ile kreseczek się posypało, super!!!! Brawo, brawo, brawo 😀😀
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 19:24   #3076
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
To ty spij a tz niech robi co do niego nalezy


Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Panna Izabela ponawiam pytanie odnośnie śluzu - miałaś teraz po owu taki biały-kremowy i w dużych ilościach? Podobno w ciąży taki jest.
Pytanie nie do mnie
Ja mam taki śluz podczas dni 'teoretycznie płodnych'

Cytat:
Napisane przez Anna226 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam test dzisiaj bo do rana nie mogłam wytrzymać. I są 2 kreseczki druga jest słaba pod światło musze patrzeć ale jest, myślałam że mam jakieś zwidy ale mój też widzi ta kreskę. Jutro z rana zrobię jeszcze raz


Cytat:
Napisane przez MowMiAna Pokaż wiadomość
Witajcie, czy można się przyłączyć? )
Witaj znowu

Cytat:
Napisane przez rybka20 Pokaż wiadomość
Oj wiesz i tu jest problem bo tak szczerze mówiąc nie zastanawiałam się... Ale było na bank ciężko jak cholera. Chociaż ON kiedyś mi powiedział, że mogę iść na lewo jak mi nie da tego co potrzeba. To jak mam go rozumieć? Myślę, że chce abym była szczęśliwa bo wie jak bardzo mi na nim zależy i na dzieciątku.
A co do leków już kupiłam jutro muszę jedno zakupić, bo niestety nie było w aptece i już zażyłam to na glukoze...
Też czasem gadałam takie głupoty. Dopóki nie dowiedziałam się że Tż też ma problem. Wtedy zaczęło się pocieszanie Męża
Kiedyś obwiniałam siebie, potem jak dowiedziałam się o problemach Tż - nie obwiniam nikogo. Przecież to nie nasza wina że jest tak a nie inaczej

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Zdrowia dla tż


Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Szkoda tylko że niektórym dziewczynom które są od początku z nami się nie udaje i nie mają tyle szczęścia. "Stare" staraczki nawet nie wiecie jak mocno trzymam za Was kciuki!
A no szkoda Kiedyś się uda, prawda


Chyba i mnie Tz zaraził a ja w weekend mam uczelnię
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 19:30   #3077
nonpic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 116
Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Dziękuję za wszystkie gratulacje i całą serdeczność, dziewczyny
Powinnam już wcześniej wiedzieć, że coś jest nie tak, bo ostatnio spałam całą noc -cały dzień - całą noc. W dodatku swędziały mnie sutki i śluz był gęsty i biały krótko po zagnieżdżeniu, strasznie bolała mnie też głowa. No a podbrzusze bolało i piersi jak przed miesiączką. Teraz, po dzisiejszym testowaniu, już wszystko złożyło się w logiczną całość - dzidzia

Edytowane przez nonpic
Czas edycji: 2016-03-10 o 19:31
nonpic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 19:31   #3078
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Ja tak miałam w zeszłym tygodniu, temperatura od razu wysoka i sie utrzymywała taka kilka dni. Niech bierze od razu wysoka dawkę przeciwgorączkowego, bo ja brałam ibuprofen 200mg i prawie nic nie dawał a jak zaczęłam brać 400mg to wreszcie gorączka spadała.

Milagr0s, pewnie ze pamietam. Fajnie, ze zajrzałaś!
Nie chcemy też przedawkować tego
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 19:34   #3079
nonpic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 116
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Od dzisiaj zaczęłam łykać kwas foliowy. Tż powiedział rodzinie o ciąży, ja jeszcze nic nie mówię. Powiedziałam tylko dwóm przyjaciółkom.
nonpic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 19:42   #3080
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Od dzisiaj zaczęłam łykać kwas foliowy. Tż powiedział rodzinie o ciąży, ja jeszcze nic nie mówię. Powiedziałam tylko dwóm przyjaciółkom.
Sam kwas to w trakcie przygotowan do ciazy a teraz to mysle ze moglabys juz brac specjalne witaminki dla kobiet w ciąży
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 19:46   #3081
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Nie no kwas foliowy obowiązkowo w 1 trymestrze
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 20:02   #3082
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Nie nadrobie Was ale ale, u mnie 27dc i od wczoraj pobolewaja mnie piersi hmmm
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 20:05   #3083
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

hej dziewczyny od jakiegoś czasu was podczytuję, można się przyłączyć?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 20:14   #3084
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Nie no kwas foliowy obowiązkowo w 1 trymestrze
Ale chyba lepiej juz brac witaminy specjalnie dla ciezarnych w ktorych jest m.in.kwas a nie tylko sam kwas foliowy

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
hej dziewczyny od jakiegoś czasu was podczytuję, można się przyłączyć?
Witam i zycze powodzenia,dlugo sie staracie czy dopiero zaczynacie?
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 20:15   #3085
nonpic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 116
Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Rozmawiałam przez tel. z ginekologiem moim, mówił o kwasie foliowym i zakazie ciepłych kapieli, i zdrowym odżywianiu i po świętach zgłosić się do niego.

Wiem, że nie powinnam, ale dziś z tż kupiliśmy ImageUploadedByWizaz Forum1457641024.252288.jpg

Edytowane przez nonpic
Czas edycji: 2016-03-10 o 20:17
nonpic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 20:20   #3086
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Witam i zycze powodzenia,dlugo sie staracie czy dopiero zaczynacie?
Mieliśmy zaczynać w tym cyklu, ale Tż wyjeżdża służbowo w moje dni płodne, więc w tym cyklu nic z tego nie będzie, podobnie jak w kolejnym miesiącu. Na 100% ze staraniami ruszamy w maju
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 20:24   #3087
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Rozmawiałam przez tel. z ginekologiem moim, mówił o kwasie foliowym i zakazie ciepłych kapieli, i zdrowym odżywianiu i po świętach zgłosić się do niego.

Wiem, że nie powinnam, ale dziś z tż kupiliśmy Załącznik 6267901
śliczne,bardziej chyba na dziewczynke ale i na chlopca spokojnie bedaw tym tempie to musisz chyba caly pokoj przeznaczyc na rzeczy dla bobasaczasem te ciuszki sa tak slodkie ze ciezko sie oprzec

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Mieliśmy zaczynać w tym cyklu, ale Tż wyjeżdża służbowo w moje dni płodne, więc w tym cyklu nic z tego nie będzie, podobnie jak w kolejnym miesiącu. Na 100% ze staraniami ruszamy w maju
Jakies przygotowania poczyniliscie czy narazie na luzie?choc ostatnio jak dziewczyny dolączają do nas to odrazu fasolkaTobie tez zycze zeby sie szybko udalo
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 20:26   #3088
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Witamy z powrotem Milagr0s! 😊

I MowMiAna też, często zastanawiałam się co się z Tobą dzieje, że założyłaś wątek i zniknęłaś 😉 witaj ponownie 😊

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Gratuluję


Gosmina - tak rośniemy z tym, że mój syn ulokował się chyba w okolicy pupy bo tam rosnę najbardziej
Vela - twoje dziecko będzie miało mamę szychę idziesz jak burza. I bardzo dobrze - proszę się teraz tam realizować a później się zgadamy ja na drugie ty na pierwsze
Heh, rośnij gdziekolwiek, byle zdrowie było ok😊

Gratuluję nonpic i Anna, jakie szybkie akcje😉


U mnie koszmarny dzień, a miało być super, pojechałam na kawę do jednej przyjaciółki (w ciąży), fajnie było, ale w drodze powrotnej do domu tel od drugiej przyjaciółki, że jest w ciąży w 5 tyg. Bardzo się z nimi cieszę i fajnie, ale teraz już WSZYSTKIE dziewczyny z mojego otoczenia z wyjątkiem pracy są w ciąży. Załamałam się kompletnie, wyryczałam, nie mówiłam nawet nic mężowi bo on tego nie rozumie, jestem kompletnie wyprana psychicznie. Mieliśmy niedługo iść wszyscy na sushi to do dupy pójdziemy bo wszystkie 3 dziewczyny z wyjątkiem mnie są w ciąży. Idę sobie strzelić w łeb. Miałam nie narzekać ale nie mogłam inaczej.

Piszę z telefonu-pozdro szejset

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

A, i dodam, że mimo że od prawie miesiąca biorę Bromergon, to wczoraj znowu miałam mleko w piersiach i ciągle je czuję więc pewnie prolaktyna dalej kosmiczna i okres dostanę może w następnym wcieleniu 😫

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 20:27   #3089
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Jakies przygotowania poczyniliscie czy narazie na luzie?choc ostatnio jak dziewczyny dolączają do nas to odrazu fasolkaTobie tez zycze zeby sie szybko udalo
Nie dziękuję Póki co to w grudniu odstawiłam pigułki (brałam 6 lat), od stycznia biorę kwas foliowy, w lutym wyleczyłam zęby a w tym miesiącu chcę jeszcze zrobić podstawowe badania
Ze mną się jeszcze pomęczycie, do maja jeszcze duuużo czasu
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 20:38   #3090
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Megan1312 Pokaż wiadomość
Odebralam dzis bete i jest 3944 ☺ a 9 dni temu bylo 96 wiec chyba przyrost w normie? W pon mam znow powtorzyc oby bylo dobrze.
O matko jaka wielka beta!!

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Ekstra!

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------



Ja podobnie Z tym, że u mnie to zawsze przed @ występuję także nie mogę tego pod objawy zaliczyć

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------



Piękna beta

Dziewczyny, jakie testy ciążowe polecacie? Mam na myśli testy z apteki. Pink ekstra czuły ma 10, robiła któraś? Czy może jakieś inne czułe polecacie?
Panna Izabela ponawiam pytanie odnośnie śluzu - miałaś teraz po owu taki biały-kremowy i w dużych ilościach? Podobno w ciąży taki jest.
Krysztalek88 zerknęłam na Twój wykres na ovuf. i chyba stosujesz metodę stosunków co 2 dzień?
Miałam napisać, ale tapatalk mi szalał. Ja miałam taki w płodne, w pierwszej ciąży miałam ten śluz. Teraz biały i dużo w płodne więc taka tylko różnica, że powinnam mieć suchy śluz przed @ a miałam go sporo.
Cytat:
Napisane przez Anna226 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam test dzisiaj bo do rana nie mogłam wytrzymać. I są 2 kreseczki druga jest słaba pod światło musze patrzeć ale jest, myślałam że mam jakieś zwidy ale mój też widzi ta kreskę. Jutro z rana zrobię jeszcze raz
Gratuluję!!!

Cytat:
Napisane przez MowMiAna Pokaż wiadomość
Witajcie, czy można się przyłączyć?
Jestem założycielką pierwszej części wątku jednak szybko zniknęłam bez słowa, bo życie spłatało mi ogromnego figla i załamana musiałam przełożyć staranka na późniejszy czas. Od lipca/sierpnia chcemy rozpocząć staranka. Pewnie ciężko mi się będzie wbić, bo Wy się już tu wszystkie znacie.. Muszę przewertować z grubsza obydwa wątki i wtedy będę już się udzielać na bieżąco jeśli oczywiście mnie przygarniecie
Przepraszam, że tak chaotycznie piszę
Witaj!! za starania!!!

Cytat:
Napisane przez rybka20 Pokaż wiadomość
Oj wiesz i tu jest problem bo tak szczerze mówiąc nie zastanawiałam się... Ale było na bank ciężko jak cholera. Chociaż ON kiedyś mi powiedział, że mogę iść na lewo jak mi nie da tego co potrzeba. To jak mam go rozumieć? Myślę, że chce abym była szczęśliwa bo wie jak bardzo mi na nim zależy i na dzieciątku.
A co do leków już kupiłam jutro muszę jedno zakupić, bo niestety nie było w aptece i już zażyłam to na glukoze...

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------


wielkie gratulację Aniu

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



Zapraszamy no pewnie założycielka ma prawo do przebywania na forum ze swojego pomysłu pozdrawiam i życzę pozytywnych wyników.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------


Dziś sobie przemyślałam w pracy kilka rzeczy akurat mieliśmy postój i nie było roboty więc można było się wyciszyć i pomyśleć...
Współczuje ci kochana z powodu poronienia. Grunt, że teraz ci się udało i aby było jak najlepiej.
A i dzięki za kciukasy przydadzą się na pewno.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



Gratuluję, dobrze że ciebie namówił na teścior super cieszy mnie to że udało ci się
Ja tego nie nazywam poronieniem, Wiki była za duża, no i poronienie mi się nie kojarzy z normalnym porodem sn

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-11 21:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.