STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-05, 12:10   #1
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Arrow

STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki


Cześć!

Ślub planujemy dopiero na rok 2018 ale chce się dobrze przygotować logistycznie a przede wszystkim finansowo

Ślub i wesele chcemy mieć w stylu rustykalnym i tu moja prośba do Was Macie jakieś pomysły / proste DIY / sposoby na dekoracje w takim stylu? będę wdzięczna za każdą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d4a03767eef520fc8f4dfe9edee477d8.jpg (144,4 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ed3593d145771b63432e2433d1b107a8.jpg (25,0 KB, 105 załadowań)
__________________
Amelia 05.09.2011

Edytowane przez new_life
Czas edycji: 2016-09-05 o 12:17
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 11:43   #2
Orange2
Raczkowanie
 
Avatar Orange2
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

To absolutnie mój temat!
Z tym, że mój ślub za niecały miesiąc!

Ja w stylu rustykalnym/eko mam zaproszenia, winietki, tablicę z usadowieniem gości.
Dodatkowo, na sali będą: podwieszane kule papierowe (w niektórych z żarówką led), wazony ze słoików obwiązanych jutą i koronką, duuuużo świec też z jutą i koronką, skrzynki (takie po jabłkach) pomalowane na biało, gipsówka (w tym również suszona), juta jako bieżnik na stołach, itd... Inspiracji jest masa w Internecie
Orange2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 15:29   #3
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez Orange2 Pokaż wiadomość
To absolutnie mój temat!
Z tym, że mój ślub za niecały miesiąc!

Ja w stylu rustykalnym/eko mam zaproszenia, winietki, tablicę z usadowieniem gości.
Dodatkowo, na sali będą: podwieszane kule papierowe (w niektórych z żarówką led), wazony ze słoików obwiązanych jutą i koronką, duuuużo świec też z jutą i koronką, skrzynki (takie po jabłkach) pomalowane na biało, gipsówka (w tym również suszona), juta jako bieżnik na stołach, itd... Inspiracji jest masa w Internecie

Wiem wiem ale robiłaś sama dekoracje czy kupowałas?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 20:36   #4
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Witaj;-) Również biorę ślub w 2018 roku i wybrałam styl rustykalny. Większość dekoracji planuję zrobić sama, jedynie bukiety na stoły zamówię u florysty. Powoli zaczynam "kolekcjonować" potrzebne dekoracje. Wczoraj kurierem przyjechały do mnie jutowe biezniki na stoły, które zamówiłam w bardzo korzystnej cenie w hurtowni internetowej, klatki do dekoracji kupilam w pepco oraz Home&you. Sporo inspiracji można znaleźć na pinterescie. Ostatnio na olx widziałam kilka osób które sprzedawały rustykalne dekoracje ze swojego wesela, więc warto się rozglądać, można coś upolować w korzystnej cenie ;-)
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 07:48   #5
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Witaj;-) Również biorę ślub w 2018 roku i wybrałam styl rustykalny. Większość dekoracji planuję zrobić sama, jedynie bukiety na stoły zamówię u florysty. Powoli zaczynam "kolekcjonować" potrzebne dekoracje. Wczoraj kurierem przyjechały do mnie jutowe biezniki na stoły, które zamówiłam w bardzo korzystnej cenie w hurtowni internetowej, klatki do dekoracji kupilam w pepco oraz Home&you. Sporo inspiracji można znaleźć na pinterescie. Ostatnio na olx widziałam kilka osób które sprzedawały rustykalne dekoracje ze swojego wesela, więc warto się rozglądać, można coś upolować w korzystnej cenie ;-)
o super!
Musze w takim razie popatrzeć na OLX
kurde o Pepco nawet nie pomyślałam
Na pinterescie mam juz tablice gdzie zebralam wszelkie inspiracje
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 11:03   #6
Orange2
Raczkowanie
 
Avatar Orange2
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Oczywiście, że sama
Słoiki/butelki to raczej nie problem, potrzebna do tego koronka, juta, sznurek, ew. jakaś taśma i czas
skrzynki po jabłkach pomalowałam niedbale na biało
kule-lampiony kupiłam na allegro, podobnie jak akie pompony bibułowe - stwierdziłam, że tego nie opłaca mi się robić
zaproszenia, winietki i inne robótki papierowe robiłam sama (koszt przy ok. 50 zaproszeniach, 100 winietkach, zawieszek na wódkę i inne alkohole, planach stołu i paru innych drobiazgów wyszedł 115zl)
gipsówka z ogródka mamusiowego już się suszy, ale nie obejdzie się bez pomocy pań kwiaciarek - potrzebuję bukietu, butonierek i wianka (chociaż wianek na próbną fryzurę zrobiłam sama i stwierdziłam, że wyszedł mega )
- te świece i słoiki będą stały na takich podstawkach z drewna (wiesz pewnie co mam na myśli, taki pocięty pień) - drewienka z zasobów własnych i sąsiadów
- pudełko na koperty też zrobiłam sama z kartonu (chyba po jakichś butelkach, bo jest wysoki, tak jak chciałam), koronki, juty;
- pudełeczko na obrączki - kupiłam takie małe drewniane pudełeczko chyba za 6 zł (w sklepie do decoupage), ozdobiłam koronką, a w środku jest juta
Za jakiś czas, jak przybędę do domu zrobię parę fot jak to wygląda
Orange2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 15:26   #7
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez Orange2 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że sama
Słoiki/butelki to raczej nie problem, potrzebna do tego koronka, juta, sznurek, ew. jakaś taśma i czas
skrzynki po jabłkach pomalowałam niedbale na biało
kule-lampiony kupiłam na allegro, podobnie jak akie pompony bibułowe - stwierdziłam, że tego nie opłaca mi się robić
zaproszenia, winietki i inne robótki papierowe robiłam sama (koszt przy ok. 50 zaproszeniach, 100 winietkach, zawieszek na wódkę i inne alkohole, planach stołu i paru innych drobiazgów wyszedł 115zl)
gipsówka z ogródka mamusiowego już się suszy, ale nie obejdzie się bez pomocy pań kwiaciarek - potrzebuję bukietu, butonierek i wianka (chociaż wianek na próbną fryzurę zrobiłam sama i stwierdziłam, że wyszedł mega )
- te świece i słoiki będą stały na takich podstawkach z drewna (wiesz pewnie co mam na myśli, taki pocięty pień) - drewienka z zasobów własnych i sąsiadów
- pudełko na koperty też zrobiłam sama z kartonu (chyba po jakichś butelkach, bo jest wysoki, tak jak chciałam), koronki, juty;
- pudełeczko na obrączki - kupiłam takie małe drewniane pudełeczko chyba za 6 zł (w sklepie do decoupage), ozdobiłam koronką, a w środku jest juta
Za jakiś czas, jak przybędę do domu zrobię parę fot jak to wygląda

Brzmi idealnie!!! I jaki maly koszt w sumie!!! Super. Jak będziesz miała fotki to ja chętnie sie przyjrzę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 19:22   #8
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Również planuje dekorację na stoły z plastrów drewna, na tym ustawie słoiki owinięte sznurkiem jutowym Wczoraj zrobiłam na próbę, wygląda to bardzo fajnie przy niskim nakładzie finansowym. Nurtują mnie jednak dwie kwestie, pierwsza dotyczy dekoracji sufitu, nie wiem czy wykorzystać papierowe lampiony, czy girlandy jutowe( inspiracja 1 i 2 fotka ) Druga kwestia to ściana za nami, myślałam o naszych inicjałach zrobionych z kwiatów, albo o takiej dekoracji jak na 3 i 4 załączniku. A wy macie już jakąś wizję dekoracji ściany/ tła za parą młodą?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (264,9 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14256389_1260835213947388_1614030505_n.jpg (71,4 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e1155e917514493875646e6a850506d0.jpg (53,1 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c929ce9778d9ffbbd7f10cc780fc19cb.jpg (72,1 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez girlandzia
Czas edycji: 2016-09-09 o 19:24
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 08:05   #9
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

ja odnośnie sali to chce postawić na lampeczki...mnóstwo lampeczek!!!!

a co do sciany za nami to sama nie wiem... widzialam ta dekoracje z kwaitow na zylce i mi sie tez podobala. Ale mysle tez nad wiankiem takim duuuzym a w srodku zawieszka jakas dyndajaca :P
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 18:06   #10
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Również myślałam nad dużym wiankiem, tylko nie wiem raz jak go przymocować a dwa obawiam się,że będzie to spory koszt. Im więcej załatwiamy tym bardziej przerażają mnie te wydatki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 61920d9aee468721af13f0ad808d539c.jpg (92,2 KB, 57 załadowań)
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 18:56   #11
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Również myślałam nad dużym wiankiem, tylko nie wiem raz jak go przymocować a dwa obawiam się,że będzie to spory koszt. Im więcej załatwiamy tym bardziej przerażają mnie te wydatki.

No z tymi kosztami to mam tak samo...
Ja no chętnie odkupie od Was jakies dekoracje juz po Waszych weselach np tych płaskich podstawek z drewna/pnia nie mam jak sobie załatwić jak tylko droga kupna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 21:18   #12
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

ooo widzę temat dla mnie

my ślubujemy 20.05.2017 styl rustykalny/boho i troszkę rzeczy mam już zrobionych generalnie uwielbiam robić takie rzezy i przeglądać inspiracje na pintereście, gdzie podpatrzyłam niektóre pomysły mam już pudełeczko na obrączki, kieliszki na szampana i wódkę, plan stołów zrobiony częściowo, skrzyneczkę na koperty i łapacze snów koronkowe, które chce wykorzystać w dekoracji

sala drewniana i też myślę, że wpasuje się w ten klimat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150902_135143.jpg (112,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150524_181305.jpg (131,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150902_135343.jpg (96,4 KB, 56 załadowań)
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 22:18   #13
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Również planuje dekorację na stoły z plastrów drewna, na tym ustawie słoiki owinięte sznurkiem jutowym Wczoraj zrobiłam na próbę, wygląda to bardzo fajnie przy niskim nakładzie finansowym. Nurtują mnie jednak dwie kwestie, pierwsza dotyczy dekoracji sufitu, nie wiem czy wykorzystać papierowe lampiony, czy girlandy jutowe( inspiracja 1 i 2 fotka ) Druga kwestia to ściana za nami, myślałam o naszych inicjałach zrobionych z kwiatów, albo o takiej dekoracji jak na 3 i 4 załączniku. A wy macie już jakąś wizję dekoracji ściany/ tła za parą młodą?
mi bardziej podobają się girlandy
ja będę miała podwieszane słoiczki z gipsówką na belkach przy suficie tak jak na 1 zdjęciu i girlandy może też
co do ' naszego' stołu to mam mnóstwo pomysłów
-podwieszana drabina i do tego słoiczki z gipsówką ale nie wiem czy się będzie dało taką przymocować
-tło z palet też jest fajne i w miarę proste jeśli ktoś chce sam robić do tego kwiaty i ślicznie to wygląda
-no i kawałek gałązki i na żyłce czy sznurku jutowym liście czy kwiaty - też proste a efektowne ja jeszcze może wplotę łapacze snów w taką dekoracje

tak jak mówię, pomysłów milion więc zobaczymy na czym stanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fa46f0fd4dd7ed9c82cc3c4c47be2e52.jpg (37,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c2afd8596680789e1d1fb6dabe0548b3.jpg (153,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f3847c84093c9717b60992004a45ea16.jpg (104,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6b8a2c672fd21337291a8df82ecedf7b.jpg (31,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55463e5149c5e3379489fab01e3fb1b9.jpg (93,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 60228386b6864c671ce9ec1276ca8a2b.jpg (112,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5fcfaa16ab482f565a1af35f6e6a2fbb.jpg (89,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eef54aca389ee5a50e4f29611c92212a.jpg (142,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6f6dfed7bb05ab9207344f68836d87e8.jpg (71,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88f66fcc6860c5b57b9f1c1c6bb4dbda.jpg (46,8 KB, 36 załadowań)
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 07:58   #14
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
mi bardziej podobają się girlandy
ja będę miała podwieszane słoiczki z gipsówką na belkach przy suficie tak jak na 1 zdjęciu i girlandy może też
co do ' naszego' stołu to mam mnóstwo pomysłów
-podwieszana drabina i do tego słoiczki z gipsówką ale nie wiem czy się będzie dało taką przymocować
-tło z palet też jest fajne i w miarę proste jeśli ktoś chce sam robić do tego kwiaty i ślicznie to wygląda
-no i kawałek gałązki i na żyłce czy sznurku jutowym liście czy kwiaty - też proste a efektowne ja jeszcze może wplotę łapacze snów w taką dekoracje

tak jak mówię, pomysłów milion więc zobaczymy na czym stanie
no Kochana to jestes gotowa!!! Super pomysły z tymi słoiczkami tylko ja bym sie bała że pospadają

Kochana ja przejme wszelkie dekoracje jakie Ci zostaną

winietki robisz sama czy gdzies zamawiasz?
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 10:03   #15
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez new_life Pokaż wiadomość
no Kochana to jestes gotowa!!! Super pomysły z tymi słoiczkami tylko ja bym sie bała że pospadają

Kochana ja przejme wszelkie dekoracje jakie Ci zostaną

winietki robisz sama czy gdzies zamawiasz?
też się bałam ale moja dekoratorka obiecała, że nie spadną

winietki mam chyba w cenie dekoracji sali z tego co pamiętam ale zaproszenia i te wszystkie rzeczy, które wcześniej wymieniłam robiłam sama

a dekoracje pewnie będę gdzieś sprzedawać no bo po co mi one później
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:23   #16
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Dekoracje ze słoikami są super, też mam je w swoich tablicach inspiracji Niestety u nas w lokalu, między belkami a sufitem nie ma odstępu więc nie ma możliwości ich przymocowania. Muszę wykombinować inne rozwiązanie. Szczerze mówiąc zaczynam się poważnie zastanawiać nad wynajęciem dekoratorki żeby to wszystko ogarnęła. Na początku chciałam wynająć tylko florystę, żeby zrobił bukiety na stoły, a teraz już sama nie wiem, czy będę miała czas w tym wirze przygotować zająć się wszystkim. A wy jak rozwiązałyście tą kwestię, wynajmujecie dekoratorkę, żeby zajęła się częścią dekoracji?

Edytowane przez girlandzia
Czas edycji: 2016-09-13 o 19:24
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:30   #17
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Dekoracje ze słoikami są super, też mam je w swoich tablicach inspiracji Niestety u nas w lokalu, między belkami a sufitem nie ma odstępu więc nie ma możliwości ich przymocowania. Muszę wykombinować inne rozwiązanie. Szczerze mówiąc zaczynam się poważnie zastanawiać nad wynajęciem dekoratorki żeby to wszystko ogarnęła. Na początku chciałam wynająć tylko florystę, żeby zrobił bukiety na stoły, a teraz już sama nie wiem, czy będę miała czas w tym wirze przygotować zająć się wszystkim. A wy jak rozwiązałyście tą kwestię, wynajmujecie dekoratorkę, żeby zajęła się częścią dekoracji?
ja na początku chciałam zrobić całą dekorację sama - i wiem, że dałabym radę gdybym nie była PM dla mnie dekoracja i aspekt wizualny jest bardzo ważny dlatego wynajęłam dekoratorkę taką, że co jej nie powiem to zrobi zajmuje się całkowicie salą i kościołem resztę dekoracji robie sama
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 20:44   #18
phi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Bierzcie dekoratorke, pewne sprawy Was przerosną, dzień przed Panna Młoda powinna leżeć i pachnieć, a nie przeżywać mąderge bo coś nie wyszło, coś poszło za długo, albo efekt jest nie taki jak być powinien. Niestety różne są wypadki i nawet najlepiej przygotowana Panna Młoda może mieć problem. Wiem to pomojej przyjaciółce, zosia samosia, wszystko sama, miesiąc przed wszystko dopięte na ostatni guzik.

Przyszedł piątek i totalny rozgardiasz mimo,że było kilka osób do pomocy, ale ten nie wiedział jakcoś zrobić, tamten zrobił to nie tak, każdy był mądrzejszy od drugiego.

Do tego ostatni tydzień to mnóstwo załatwiania Waszego-dopięcie na ostatni guzik jakiś szczegółów, ustalenia/zawiezienie rzeczy na salę, opłaty, odebranie sukni, spowiedzi, Wasze wizyty u kosmetyczki-paznokcie itp. Do tego często dom jest samemu strojony to też trochę roboty. Ostatnie dogrania i przypomnienia dla usługodawców i mnóstwo innych rzeczy. Nawet "głupie"sprzątanie w domu

Nie róbcie tego sobie bo czasem naprawdę nie warto

A jak ktoś doszedł do końca tej przemowy to mam pytanie


MACIE POMYSŁ JAK OZDOBIĆ KRZESŁA, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY BIAŁE POKROWCE (KONIECZNE) w stylu rustykalnym?I jakimś tańszym kosztem? Zwykła kokarda z jutu wyjdzie droga na ilość krzeseł.

Ktoś? Coś? Czym to przewiązać bądź w jaki sposób to przewiązać żeby było ok.
phi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 21:28   #19
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez phi1 Pokaż wiadomość
Bierzcie dekoratorke, pewne sprawy Was przerosną, dzień przed Panna Młoda powinna leżeć i pachnieć, a nie przeżywać mąderge bo coś nie wyszło, coś poszło za długo, albo efekt jest nie taki jak być powinien. Niestety różne są wypadki i nawet najlepiej przygotowana Panna Młoda może mieć problem. Wiem to pomojej przyjaciółce, zosia samosia, wszystko sama, miesiąc przed wszystko dopięte na ostatni guzik.

Przyszedł piątek i totalny rozgardiasz mimo,że było kilka osób do pomocy, ale ten nie wiedział jakcoś zrobić, tamten zrobił to nie tak, każdy był mądrzejszy od drugiego.

Do tego ostatni tydzień to mnóstwo załatwiania Waszego-dopięcie na ostatni guzik jakiś szczegółów, ustalenia/zawiezienie rzeczy na salę, opłaty, odebranie sukni, spowiedzi, Wasze wizyty u kosmetyczki-paznokcie itp. Do tego często dom jest samemu strojony to też trochę roboty. Ostatnie dogrania i przypomnienia dla usługodawców i mnóstwo innych rzeczy. Nawet "głupie"sprzątanie w domu

Nie róbcie tego sobie bo czasem naprawdę nie warto

A jak ktoś doszedł do końca tej przemowy to mam pytanie


MACIE POMYSŁ JAK OZDOBIĆ KRZESŁA, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY BIAŁE POKROWCE (KONIECZNE) w stylu rustykalnym?I jakimś tańszym kosztem? Zwykła kokarda z jutu wyjdzie droga na ilość krzeseł.

Ktoś? Coś? Czym to przewiązać bądź w jaki sposób to przewiązać żeby było ok.

właśnie dlatego biorę dekoratorke wiem, ze byłabym w stanie ogarnąć te dekoracje ale nie bede miała na to niestety czasu


co do krzeseł to cieżko .. moze jakoś delikatnie gałązka z gipsówki ? zawieszona na sznurku?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 21:52   #20
phi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

dokładnie chodzi tylko i wyłącznie o czas w piątek jest tyle spraw jeszcze do przemyślenia/dogrania, że żadna Panna Młoda nie jest w stanie się całkowicie oddać tej dekoracji w tym dniu, a niestety mało osób wie ile czasu trzeba na ogarnięcie takiej dekoracji.

Właśnie ta gipsówka byłaby chyba najtańszym rozwiązaniem, ale nie będzie pasowała bo bedzie bardzo duzo żywych kwiatów, w których gipsówka nie jest przewidziana, będzie się gryzło
phi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 22:08   #21
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez phi1 Pokaż wiadomość
dokładnie chodzi tylko i wyłącznie o czas w piątek jest tyle spraw jeszcze do przemyślenia/dogrania, że żadna Panna Młoda nie jest w stanie się całkowicie oddać tej dekoracji w tym dniu, a niestety mało osób wie ile czasu trzeba na ogarnięcie takiej dekoracji.

Właśnie ta gipsówka byłaby chyba najtańszym rozwiązaniem, ale nie będzie pasowała bo bedzie bardzo duzo żywych kwiatów, w których gipsówka nie jest przewidziana, będzie się gryzło


A np takie zielone gałązki ? tez powinny fajnie wyglądać

IMG_1473887157.257102.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 22:24   #22
phi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

ekstra pomysł! dziękuję to będzie świetnie wyglądać
phi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 12:57   #23
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Dziewczyny dzięki za porady, w poniedziałek jestem umówiona z dekoratorką ;-)
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 13:24   #24
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez phi1 Pokaż wiadomość
ekstra pomysł! dziękuję to będzie świetnie wyglądać

nie ma za co

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za porady, w poniedziałek jestem umówiona z dekoratorką ;-)

super, pochwał sie po spotkaniu co załatwiłaś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 13:47   #25
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

dobra a ile taka dekoratorka sobie zyczy? zebym wiedziala ile musze oszczedzac juz
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 14:02   #26
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez new_life Pokaż wiadomość
dobra a ile taka dekoratorka sobie zyczy? zebym wiedziala ile musze oszczedzac juz

to zależy od wielu czynników podejrzewam ja za dekoracje sali i kościoła płace 5 tys z tym, ze mam tam w zasadzie wszystko. Kwiaty jakie bede chciała, dekoracje stołów, winietki, plan stołów, menu na stoły, wszystkie lampiony swieczuszki, słoiczki, pokrowce na sztućce czy wódkę z juty, dekoracja stołu i tła za nami - co jej nie powiem to zrobi, świecący napis 'love' i wiele wiele innych rożnych dekoracji podejrzewam ze cena dekoratorka jest uzależniona od regionu i pewnie od pakietu jaki wybierzesz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 16:31   #27
Orange2
Raczkowanie
 
Avatar Orange2
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Sprawdźcie sobie tego linka. Kobietka fajnie opowiada
Orange2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 14:50   #28
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez Orange2 Pokaż wiadomość
Sprawdźcie sobie tego linka. Kobietka fajnie opowiada
o to nawet kobietka z mojego miasta
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 17:56   #29
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Hej, zdaje relację ze spotkania z dekoratorką Zdecydowałam się na kompleksową usługę, a więc dekorację sufitu, tła za parą młodą, dekorację stołów, kwiaty, wejście do sali, dekoracja kominka itp. W związku z tym, że do ślubu mamy jeszcze dwa lata, nie ustalałyśmy dokładnych szczegółów takich jak wybór kwiatów i konkretnych dekoracji. Z rzeczy pewnych ustalony został styl, a wiec rustykalny oraz dekoracja sufitu. Jeżeli chodzi o dekorację kościoła, to sprawa wygląda następująco, kościół który wybraliśmy jest katedrą i jest on najbardziej rozchwytywany. W moim mieście raczej jest tak, że pary które biorą ślub tego samego dnia dogadują się co do dekoracji kościoła i robi to wynajęta firma, natomiast jeżeli jest sytuacja tego typu że nie uda się osiągnąć między parami kompromisu, to kwiaty na ołtarzu są takie żeby pasowały do każdego ślubu a dekorację są zmieniane pomiędzy ślubami. Mam nadzieje, że obejdzie się bez zgrzytów i kompromis będzie osiągnięty
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 18:52   #30
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: STYL RUSTYKALNY od sukienki po winietki

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Hej, zdaje relację ze spotkania z dekoratorką Zdecydowałam się na kompleksową usługę, a więc dekorację sufitu, tła za parą młodą, dekorację stołów, kwiaty, wejście do sali, dekoracja kominka itp. W związku z tym, że do ślubu mamy jeszcze dwa lata, nie ustalałyśmy dokładnych szczegółów takich jak wybór kwiatów i konkretnych dekoracji. Z rzeczy pewnych ustalony został styl, a wiec rustykalny oraz dekoracja sufitu. Jeżeli chodzi o dekorację kościoła, to sprawa wygląda następująco, kościół który wybraliśmy jest katedrą i jest on najbardziej rozchwytywany. W moim mieście raczej jest tak, że pary które biorą ślub tego samego dnia dogadują się co do dekoracji kościoła i robi to wynajęta firma, natomiast jeżeli jest sytuacja tego typu że nie uda się osiągnąć między parami kompromisu, to kwiaty na ołtarzu są takie żeby pasowały do każdego ślubu a dekorację są zmieniane pomiędzy ślubami. Mam nadzieje, że obejdzie się bez zgrzytów i kompromis będzie osiągnięty

super tak z ciekawości ile taki pakiet ? ja tez szczegóły z dekoratorka bede ustalała bliżej wesela, narazie napisała tylko ze w stylu rustykalnym / boho


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 12:17:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.