operacja nosa - do niepełnoletnich - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-16, 13:40   #1
Luanny
Przyczajenie
 
Avatar Luanny
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 27

operacja nosa - do niepełnoletnich


Chcę skierować ten post do osób, które jeszcze nie ukończyły szkoły średniej. Pamiętam, że gdy kilka lat temu przeglądałam zbiorcze wątki dot. operacji nosa, trafiłam na wpisy jakiejś dziewczyny, którą paraliżowała myśl o pójściu do pracy i zarobieniu na operację, bo miała tak duże kompleksy i fobię społeczną. Byłam w podobnej sytuacji i mnie też ta wizja przerażała, a poza tym obawiałam się rozpoczynania studiów z rocznym poślizgiem, z ludźmi młodszymi ode mnie o rok. Ale powiem wam jedno: teraz, z perspektywy czasu, widzę, że lepiej się przemęczyć, zrobić sobie gap year, pójść do pracy, zarobić na operację nosa i studia rozpocząć już z nowym nosem (żeby nie powiedzieć: nową twarzą, biorąc pod uwagę, jak wiele może zmienić sam nos), niż czekać Bóg wie na co. Mówię to z własnego doświadczenia - niczego tak nie żałuję, jak właśnie nieogarnięcia tego tematu tak wcześnie, jak mogłam. Teraz, w wieku 24 lat, jestem już po studiach i mimo że o operacji nosa marzę już połowę swojego życia, to nadal jej nie miałam, a ten najlepszy okres w życiu upłynął mi pod znakiem masy kompleksów i braku pewności siebie, przez co nie był tak piękny, jak mógłby być. Nie popełniajcie mojego błędu!
Luanny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 09:47   #2
TheRotten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 4
Dot.: operacja nosa - do niepełnoletnich

Też tak uważam powinno się godzić ze swoimi kompleksami, natomiast nie każdy jest w stanie to zrobić, dlatego w takim przypadku lepiej zrobić tą operację i mieć komfort zdrowia psychicznego
TheRotten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-19 10:47:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.