Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 19:28   #31
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Właśnie kliknęłam pędzle na all.
Stronka Pixie wygląda zachęcająco. A widziałyście zdjęcia słoiczków, są na all przy pędzlach. Są śliczne. Wiem, wiem, że nie o słoiczek chodzi tylko o zawartość, ale jak sie połączy jedno i drugie, jest super.
Czekam na pędzle.
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:37   #32
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No a ja właśnie dzisiaj na all znalazłam te pędzle szukając Edm i teraz sama nie wiem. Chciałam kupić pędzel "EDM +4 darmowe próbki" podkładu ale skoro mówicie że jakościowo podobne... Wolałabym przetestować nasze rodzime minerałki mam nadzieję że się szybko coś pojawi
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:19   #33
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Matko nie wiem jak a to zrobiłam że nie zauważyłam wątku który sama miałam zamiar założyć jakiś czas temu, ale się powstrzymałam bo nie wiadomo było kiedy firma oficjalnie ruszy.
W każdym razie ja w posiadaniu pędzla jestem od września jakoś i chłopak ma się świetnie, nie ma co gadać to po prostu pędzle od porządnego producenta pedzli produkujacego dla EDM, Blushe etc. co zresztą można na stronie wyczytać.
Co do działania strony to jak byk napisane ,że katalog i sklep online pojawią się wkrótce więc nie wiem po co takie dziwne komentarze...
Jako ,że testuje produkty od początku jak tylko Sylwia zaczęła się z tym udzielać na wizażu to mogę się o nich wypowiedzieć.
Primer jest fantastyczny, w momęcie kiedy mi się skończył jakieś 3-5 dni temu to widzę zdecydowaną różnicę w trwałości makijażu...
Matowił mnie a nie wysuszył zmolestowanej skóry i był bardzo fajną bazą pod minerałowe podkłady, korektory etc.
Podkłady o mamoooo chyba tylko Sylwia zdaje sobie sprawę ile dzięki niej przetestowałam formuł, i zdecydowanie jej minerały odpowiadają mi najbardziej.
Kolory super się dopasowywują, wnikają w skórę i stają się niewidzialne!
Trzymają się perfekcyjnie, suppper kryją i nie robią mi takiego tynku na twarzy jak edm, efekt można stopniować więc sporo osób będzie usatysfakcjonowanych, że w zależności od potrzeb naszej skóry danego dnia będziemy mogły stopniować efekt krycia.
Co do wykańczającego pudru to jestem zadowolona ale jeszcze nie przetestowałam wszystkich mineralnych wykończeniówek innych firm i nie mogę jednoznacznie powiedzieć ,że akurat przy tym produkcie zostanę na pewno.
Najważniejsze dla mnie jest podejście do klienta idywidualne, skierowane na zaspokojenie moich potrzeb.Na moją prośbę Sylwia próbowała tak namieszać,żeby wyszło dobrze dla mojej skóry i fajnego efektu wizualnego,że czuje się w pełni zadowoloną klientką i nie mogę się doczekać kiedy postawię na toaletce te śliczne pudełeczka.Swoją drogą dużo ładniejsze i funkcjonalniejsze (bo z lusterkiem na wieczku) niż plastikowe maszkary z EDM.
No i nie mogę się doczekać oferty pędzlooowej, która na pewno bedzie poszerzana sukcesywnie zgodnie z prośbami klientek sklepu.
Ja jestem bardzo zadowolona i bardzo chciała bym żeby udało się wykorzystać te niszę na naszym ryneczku.Ufff ale się rozpisałam -mam nadzieję że rozwiałam trochę wątpliwości i pomogłam w czymkolwiek.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:26   #34
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ty kusicielko po Twoim poście już chyba wszystkie jesteśmy obślinione
No i bardzo ważne-ja wolę zostawiać swoje pieniądze u rodaka,czekam aż ruszy strona i mam nadzieję ze sampelki będą
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:26   #35
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

SugaMamo, oczywiście, że pomogłaś! Jestem pewna, że jak firma tylko poszerzy swój asortyment, na pewno u nich zamówię! Zrobiłaś im świetną reklamę
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:28   #36
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Może nie tyle rozwiałaś wątpliwości ile zrobiłaś (przynajmniej mi) wieeelką ochotę na ichniejsze minerały i pędzle!;d
Nie mogę się doczekac kiedy ich strona ruszy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:29   #37
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Suga mama przez Twojego posta zaczynam zbierać pieniądze na nową firmę. No normalnie się doczekać nie mogę!
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 21:38   #38
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny ja powiem wam tak pal licho ,że rodaczka.Chodzi o to jakie Sylwia ma podejście do prowadzenia firmy i do klienta.Ni etworzy atmosfery jak przyćpana Carina pod tytułem miłość,pokój kasa za kosmetyki i olanie klientek których się nie informuje o czymś tak "banalnym" jak zmiana składu kosmetyku.
Naprawdę po spróbowaniu podkładu Pixie stwierdziłam ,że to jest to i nie potrzebuję szukać dalej mimo, że w miedzy czasie kilka rzeczy się przez moje łapki przewinęło-innych firm mineralnych i zawsze coś nie grało.
A tu wiem, że mnie nie wysuszu,że przykryje co ma przykryć i będzie się trzymało pyszczydła tak jak sobie tego życzę.
Poza tym komfort zamówienia czegoś w Polsce nie mówiąc,że ja sie na pewno osobiscie z Sylwią spotkam i ją wycałuję,że stworzyła coś genialnego!Brak oczekiwania na przesyłkę miesiącami dumając gdzie się podziała i co po drodze widziała.Szybka akcja zakupowa i za 2-3 dni cieszę się swoimi nabytkami-bo oczekiwanie mnie szczerze i skutecznie odstrasza od zagramanicznych zakupów.
Także ja jestem dobrej myśli i trzymam kciukasy z całej siły
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2010-01-18 o 21:41
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:48   #39
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dokładnie, Sylwia szanuje każdego klienta, dba nie tlyko o swoje, a także o jego interesy Pamiętam, jakie było moje zdziwienie, gdy pędzelek otrzymałam po 2 dniach!

Do tego jakoś - włosie z EDM poodginane po niecałych dwóch miesiącach niecodziennego użutkowania, Flat - codziennie, codzienne pranie , a cały czas wygląda jak nowy. Ja mam nadzieję, że wprowadzą coś a'la zachwalany wszędzie skunks
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:54   #40
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja teraz zamówiłam biga EGM no i się doczekać nie mogę dlatego mam nadzieję, że Pixie będzie mi w 100% pasowało i nie będę się musiała martwić o paczkę... tym bardziej, że teraz EGM mi się zaczęło ważyć i wyglądać okropnie a do tego chyba mnie przesusza ... a stosuję jakieś 2 miesiące i dopiero teraz mi się tak dzieje. Możliwe, że to od Retinu ..ale żeby aż tak ?
Wracając do tematu bardzo się cieszę, że powstaje Polska firma z minerałkami a przede wszystkim taka w której obsługa walczy z całych sił o klienta i odpowiada na każde pytanie . Nie mogę się doczekać podkładów i nowych pędzelków. A świadomość, że paczka będzie u mnie w 2-3 dni jest po prostu cudowna
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:54   #41
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

akcja oszczędzanie od dzis

jeśli chodzi o podejście do klientek..mi po prostu brak słów..na każde pytanie dostawałam cały esej odpowiedzi i tłumaczeń. aż czasami siedziałam i czytałam to po pięc razy, że jeszcze takie złote kobiety istnieją i podchodzą z sercem do zupełnie obcego człowiekai właśnie właścicielka była pierwszym "powodem" do zainteresowania się tą firmą, bo nie wierzyłabym, że z takim profesjonalizmem i pasją można stworzyc jakiś chłam i widzę, że moje przypuszczenia potwierdzają się echh czekam ciagle na dzwonek do drzwi i paczkę, ale jeszcze w drodze..może jutro..
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 22:05   #42
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Pisałam już do Sylwii jakiś czas temu w sprawie skunksa i od razu skontakotowałą się z producentem-pędzel jest w ich ofercie i jeśli odpowiednie zainteresowanie będzie to sie na pewno pojawi a zainteresowanie jest jak same widzicie więc myśle że to kwestia kilku tygodni aż ruszą pełną parą i zamówią go po prostu ze swoim logiem.
Sylwia mnie strasznie urzekła, jest fantastyczną osobą i ja będę stać murem za Pixie Cosmetics bo warto choćby dla ideii
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:08   #43
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

SugaMamo a orientujesz się może jak cenowo będą wyglądały podkłady?
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:36   #44
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

heja, ja mam pedzelek edm LHK i z pixie flata i powiem szczerze ze z tej i z tej firmy są przecudne pędzlaki, włosie nie wypada nic sie nie odkształca wszystko jest na swoim miejscu ale.. nie ukrywam że czekam na skunksa z pixie jeśli będzie miał w ofercie odnośnie tych korektorków, to hmm ten różowy nie wygląda wam na takiego bardzo różowego? mi to wygląda na róż do policzków w kremie Jeśli któraś z was będzie testowała to proszę o opinie nie ukrywając ciekawe ile będa kosztowaly pudry bo sam korektorek na all 35zł z pixie a któras wie ile z edm kosztuje big?
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:46   #45
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Coś tam wiem ale nie czuje się upoważniona do składania takich deklaracji myślę jednak ,że nie będzie tak tanio jak w EDM'ie wychodzi.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 02:40   #46
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ale może będą taniej próbki, tzn jeśli chodzi o kwotę łączną z przesyłką i zawsze to wspieranie rodzimej gospodarki
Ja mam kabuki i to właściwie jest mój pierwszy pędzel, więc nie mam porównania z innymi np. EDM ale jak na moją niewprawną rękę wydaje się w porządku (no i jest taki mały i słodki )
Na kamuflaże na razie się nie skuszę, bo jeszcze nie miałam do czynienia z tego typu kosmetykiem, nie używałam nigdy korektora o barwie innej niż jasny beż xD
A takie podejście do klienta, jak opisujecie, bardzo dobrze rokuje, bo na pewno będzie przybywać klientek (obserwuję to na przykładzie właścicielki jednego z internetowych sklepów z bielizną )
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 06:50   #47
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Niech szybko zaczynają. Jestem bardzo ciekawa jakie są ich proszki. Jeśli ktoś z Pixie chciałby otworzyć sklep w Warszawie - to ja rzucam robotę i idę sprzedawać.
Ostatnimi czasy, tak sie zastanawiałam z siostrą, która jest tak samo zaproszkowana, że brakuje sklepu w którym można by było sobie "pomacać" proszki, sprawdzić kolory i nie kupować w ciemno. Coś jak Inglot.
Napaliłam się straszliwie, nawet chwilowo odłożę zakup biga z Lumiere.
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 07:08   #48
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

SugaMama1988 po Twoich słowach to właściwie nic już dodać nie potrafię testowałam primery, podkłady nie wiedząc jeszcze o realnym powstaniu Pixi, i zarówno produktami jak i podejściem Sylwii do tego czym się zajmuje jestem zachwycona
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 07:29   #49
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja kcem już te kosmetyki

co do ceny porównywanej z EDM - jeśli będzie lepszy skład to ja mogę wydać więcej na nie niż w EDM
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 07:48   #50
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ciekawa jestem bardzo tych kosmetyków no i cen i odcieni
Czyli będą wprowadzone próbki? Sama bardzo bym chciała przenieść swe uwielbienie na rodzimą firmę na razie stosuję tylko Buff'd Light oraz EGM Cover Me ale mimo fajnego looku czuję że to nie do końca to no i moja siostra od kilku miesięcy mocno zarażona przeze mnie minerałami wykończyła właśnie wszystkie próbki ode mnie i chce teraz coś z EDM zamówić ale chyba namówię ją by poczekała na Pixie tak samo koleżanka którą zaraziłam Buff'd Light.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 07:52   #51
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A do mnie wczoraj doszła paczuszka z pędzlami Flat i kabuki. Bardzo, bardzo mięciutkie, nic tylko się miziać ;-). Nie mam porównania z pędzlami EDM. Te mi wystarczą, a cena jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna.
Teraz czekam z niecierpliwością na podkłady, pudry i róże.
muszę przyznać, że kontakt z p. Sylwią jest bardzo dobry. Bardzo miła osoba, która odpowiada "pełnym zdaniem" na zadane pytania. Oby więcej takich sprzedających, co dbają o klienta.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 08:27   #52
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja też jestem bardzo ciekawa tych produktów. Jak na razie nie mam ulubionej firmy i formuły. Co jak co, ale nas te proszki trochę rozpieszczają, gdzie kiedyś bym tyyyyle wymagała od zwykłego podkładu, a teraz: niby dobrze, ale to jednak nie to
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 08:32   #53
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Arghhh teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać innych pędzli Pixie... Carina znowu wpadła na 'genialny pomysł'
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 08:47   #54
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Bardzo się cieszę, ze powstał ten wątek Jestem strrrasznie ciekawa tych polskich minerałów Mam nadzieję, że formuły mi podpasują, szkoda, że nie można ich już kupić
Strona wygląda profesjonalnie i zachęcająco

Chciałam tylko napisać, ze podoba mi się ich podejście do klienta BOWIEM w zeszłym roku zadałam pytanie producentowi czy prócz pędzli wprowadzą w swoją ofertę także podkłady, cienie, róże idp. mineralne. Natychmiast otrzymałam odpowiedź że po NR pojawią się kosmetyki kolorowe z przyjaznymi dodatkami : Miła Pani zapytała także czy nie chciałabym wypróbować ich podkładu, że może przesłać próbkę w beżowym odcieniu (wspomniałam, że używam kosmetyków EDM i Lauress). A ja głupia zapytałam czy nie mają czegoś w oliwkach/goldenach i w ten sposób straciłam szansę na próbkę bo nie mieli jeszcze nic z moich odcieni No a potem głupio mi było pisać, że wzięłabym ten beż, wiedziałabym przynajmniej jak się spisuje na mojej skórze. Ehhh...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 08:49   #55
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 08:53   #56
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Również miałam przyjemność brać udział w testach podkładów i primerów Pixie
Byłam bardzo zadwololna z tych kosmetyków. Świetnie wyglądały na twarzy. Kontakt z Sylwią wzorowy
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:13   #57
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zamówiłam korektor kamuflaż w odcieniu żółtym. W tym tygodniu powinien do mnie dotrzeć No i poprosiłam o choć jedną próbkę podkładu - jakiegokolwiek. Bardzo chciałabym wypróbować, może Pani Sylwia się zgodzi
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:14   #58
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

pixi jako nowa firma wchodząca na rynek musi robić dobre wrażenie żeby zdobyć klientów, żeby nie zbankrutować, więc fakt ze Pani jest miła i utrzymuje dobry kontakt teraz to chyba nie dziwi nikogo.

wiele z was nie pamięta ale w EDM tez zaczynaliśmy od 5 sampli własnego wyboru za 5$, były inne zestawy kitów, w razie zaginięcia towaru robili reshipa, próbki dochodziły średnio w tydzień. Tanio miło i przyjaźnie, dlatego watek EDM ma tyle części.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 11:45   #59
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardzo ciekawa tych produktów. Jak na razie nie mam ulubionej firmy i formuły. Co jak co, ale nas te proszki trochę rozpieszczają, gdzie kiedyś bym tyyyyle wymagała od zwykłego podkładu, a teraz: niby dobrze, ale to jednak nie to
Coldold duszko, jak miło Cie widzieć na minerałach Chodź na ploty


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Zamówiłam korektor kamuflaż w odcieniu żółtym. W tym tygodniu powinien do mnie dotrzeć No i poprosiłam o choć jedną próbkę podkładu - jakiegokolwiek. Bardzo chciałabym wypróbować, może Pani Sylwia się zgodzi
Zdaj relację koniecznie Ja się właśnie na tego żółtka czaję.

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
pixi jako nowa firma wchodząca na rynek musi robić dobre wrażenie żeby zdobyć klientów, żeby nie zbankrutować, więc fakt ze Pani jest miła i utrzymuje dobry kontakt teraz to chyba nie dziwi nikogo.

wiele z was nie pamięta ale w EDM tez zaczynaliśmy od 5 sampli własnego wyboru za 5$, były inne zestawy kitów, w razie zaginięcia towaru robili reshipa, próbki dochodziły średnio w tydzień. Tanio miło i przyjaźnie, dlatego watek EDM ma tyle części.
Święta prawda, miejmy nadzieję, że się nie zbiesi jak EDM

Ja się mogę tylko wypowiedzieć w kwestii pędzli- mam flata od nich, a mamie nabyłam flatka+LHK. Generalnie niemal idealne kopie EDM- wrażenie większej miękkości włosia być może dlatego, że edm-owe pędzlaki mam już 1,5h (korektorowy się puszy ), natomiast rączka flata jest faktycznie poręczniejsze- ma ok. 3mm mniejsze średnicę, niby nic, a jednak czuć różnicę Mam go os ok 2,5 miesiąca, nic się nie dzieje, nie zgubił ani jednego włoska. Używam na przemian z drugim.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 14:27   #60
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Skusiłam się i napisałam do p. Sylwii odpowiedź otrzymałam natychmiastowo! Dowiedziałam się, że mają teraz mnóstwo papierkowej roboty, są w trakcie testów, muszą obfotografowac wszystko i przewidują start za ok 6-7tyg max.
Pytałam także o pędzle. Napisali, iż kontaktowali się z firmą produkującą te pędzle i niestety jeżeli chcą jakieś nabyc to muszą w ilości 5000szt!!! i jakby chcieli z każdego rodzaju wprowadzic do oferty pędzle to musieliby zainwestowac strasznie dużo pieniędzy.

Ale nie zmienia to faktu, że czekam z niecierpliwoscia
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.