Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 14:58   #61
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja się mogę tylko wypowiedzieć w kwestii pędzli- mam flata od nich, a mamie nabyłam flatka+LHK. Generalnie niemal idealne kopie EDM- wrażenie większej miękkości włosia być może dlatego, że edm-owe pędzlaki mam już 1,5h (korektorowy się puszy ), natomiast rączka flata jest faktycznie poręczniejsze- ma ok. 3mm mniejsze średnicę, niby nic, a jednak czuć różnicę Mam go os ok 2,5 miesiąca, nic się nie dzieje, nie zgubił ani jednego włoska. Używam na przemian z drugim.
Ojoj... nie zwróciłam na to uwagi moje są chyba identyczne...albo nie potrafię wyczuć różnicy
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:21   #62
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
pixi jako nowa firma wchodząca na rynek musi robić dobre wrażenie żeby zdobyć klientów, żeby nie zbankrutować, więc fakt ze Pani jest miła i utrzymuje dobry kontakt teraz to chyba nie dziwi nikogo.

wiele z was nie pamięta ale w EDM tez zaczynaliśmy od 5 sampli własnego wyboru za 5$, były inne zestawy kitów, w razie zaginięcia towaru robili reshipa, próbki dochodziły średnio w tydzień. Tanio miło i przyjaźnie, dlatego watek EDM ma tyle części.

Tak tak wszystko było miło i przyjemnie aż do ery "genialnych pomysłów". Chodzi przecież o to żeby nie tylko dobrze zacząć ale też utrzymać wysoki poziom usług co u EDM nie wyszło, przynajmniej moim zdaniem. Zauważ też że w tych kilku częściach jest wiele narzekań, a ostatnio także ironii.

Tak w ogóle to ja też czek
am na ich produkty i byłam kilka dni temu na stronie ale nic nie wypatrzyłam oprócz obietnicy sklepu i katalogu. Mam nadzieje że będzie wystarczająco jasny odcień podkładu żebym mogła wypróbować no i oczywiście więcej pędzli

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2010-01-19 o 17:43
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:44   #63
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Bardzo bym chciała taki stojak na pędzelki pytałąm ale niestety nie planują sprzedawać.
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:49   #64
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość



Zdaj relację koniecznie Ja się właśnie na tego żółtka czaję.
Ma się rozumiec Próbek niestety nie dostane Ale dowiedziałam się, że przewidują sprzedaż próbek gdy uruchomią sklep.

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Ojoj... nie zwróciłam na to uwagi moje są chyba identyczne...albo nie potrafię wyczuć różnicy
Bliźniaczki
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:49   #65
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mogli by już próbki sprzedawać
wszyscy by potestowali, dobrali podkłady i później rzucili się na zakup bigów
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:49   #66
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Bardzo bym chciała taki stojak na pędzelki pytałąm ale niestety nie planują sprzedawać.
O szkoda
tez mialam na niego ochote
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:24   #67
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Stojak rzeczywiście bardzo ładny.

Mam ochotę na żółty korektor dostępny na allegro, ale jego cena jest dość wysoka. Ciekawi mnie czy będzie lepszy pod oczy, bo rzeczywiście prochy nie są aż tak dobre dla suchej cery. Boję się, że dostanę szybciej zmarszczek od używania sypkich korektorów pod oczy.
Ciekawi mnie równiez opinia na temat jego składu .

Ciekawe jakie będą mieli ceny podkładów.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 19:42   #68
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jakby mi tu jeszcze smudge, kabuki i kabuki juniora wypuścili to Carina mogłaby zejść ze strony głównej
ale narobiłyście mi smaka na tą firme
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:42   #69
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

braworka ----> myślę, że to może być jeszcze kwestia zafascynowania tematem i np charakteru przedsiębiorcy nie każdy się tak stara, kiedy biznes startuje. a niektórzy nawet rezygnują z ewentualnego zysku odradzając klientowi coś, co wg nich dla klienta byłoby złe (co w perspektywie oczywiście się opłaca)

a co do EDM, to wybieranie darmowych próbek było lepsze niż te zestawy jeśli mam jasną cerę, a chcę spróbować najjaśniejszego olive, to po co mi np ciemny olive medium

hihi nie mogę się doczekać próbek Pixie
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 06:45   #70
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jutro powinnam mieć żółty korektor
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 08:24   #71
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jutro powinnam mieć żółty korektor
Z niecierpliwością czekam na Twoją relację
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 09:00   #72
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Z niecierpliwością czekam na Twoją relację
Oj ja zastanawiam się jaka będzie moja reakcja. Jestem dobrej myśli
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:29   #73
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

myślę Susanno ,że będziesz zadowolona
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:34   #74
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A nie zauważyłam na aukcji informacji o dacie ważności tego produktu.
Chyba nie jest on "wieczny", jak kosmetyki sypkie?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:36   #75
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Sus, czekam niecierpliwie na Twoje wrażenia odn. korektora. Potrzebuje czegoś pod oczy a Magic Heleny Rubinstein nie daje całkiem rady moim sińcom
Ciekawe czy ten korektor będzie też w próbkach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:40   #76
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
myślę Susanno ,że będziesz zadowolona
SugaMamo nawet nie wspomnę kto tak mnie skusił tymi kosmetykami Nie bedę pokazywać paluchami
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:45   #77
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja też się czaję na korektory (chociaż obawiam się tej konsystencji....) i spróbuję osławione pędzle
Mam nadzieję, że starczy mi na opłaty domowe
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:47   #78
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Aga z racji, że to jest limitowana edycja korektorów-w pudełeczkach testowych i dopiero po ich sprzedaży i określeniu zainteresowania nimi ewentualnie zostaną wprowadzone do sprzedaży to nie wiem czy Sylwia pokusi się o ich sample...
A chciałam jeszcze powiedzieć kilka słów do posta którejś z dziewczyna a propos odpowiedniej jasności kolorów, to ja testowałam wcale nie za jasne kolory mimo, że się plasuje w kolorach na poziomie jasnych oliwek,czyli kolorów generlanie jasnych ale nie najjaśniejszych i takie srednio jasne się pięknie wtapiały w skórę i absolutnie żadnej maski nie robiły więc myśle ,że każdy znajdzie coś dla siebie- pozatym jak Sylwia pisała mają około 60 kolorów także mówi to samo za siebie
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:52   #79
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Aga z racji, że to jest limitowana edycja korektorów-w pudełeczkach testowych i dopiero po ich sprzedaży i określeniu zainteresowania nimi ewentualnie zostaną wprowadzone do sprzedaży to nie wiem czy Sylwia pokusi się o ich sample...
A chciałam jeszcze powiedzieć kilka słów do posta którejś z dziewczyna a propos odpowiedniej jasności kolorów, to ja testowałam wcale nie za jasne kolory mimo, że się plasuje w kolorach na poziomie jasnych oliwek,czyli kolorów generlanie jasnych ale nie najjaśniejszych i takie srednio jasne się pięknie wtapiały w skórę i absolutnie żadnej maski nie robiły więc myśle ,że każdy znajdzie coś dla siebie- pozatym jak Sylwia pisała mają około 60 kolorów także mówi to samo za siebie
szkoda bardzo bo nie są tanie i wolałabym przed zakupem je przetestować
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 10:42   #80
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Aga ale tak myśle ,że zawsze można by go kupić na 3-4 osoby(najlepiej z jednego miasta) i podzielić go żeby sprawdzić jak się sprawuje a wtedy wyjdą groszowe sprawy
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:51   #81
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Sus, czekam niecierpliwie na Twoje wrażenia odn. korektora. Potrzebuje czegoś pod oczy a Magic Heleny Rubinstein nie daje całkiem rady moim sińcom
Ciekawe czy ten korektor będzie też w próbkach
Napisze jak tylko dostanę. No i zrobię real foto. Z tego co widzę to jest dość dużo tego korektora w słoiczku.

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Aga z racji, że to jest limitowana edycja korektorów-w pudełeczkach testowych i dopiero po ich sprzedaży i określeniu zainteresowania nimi ewentualnie zostaną wprowadzone do sprzedaży to nie wiem czy Sylwia pokusi się o ich sample...
Mi też tak odpisała, ze to limitówka i dopiero jeśli się sprawdzą to może będą sample

Cytat:
A chciałam jeszcze powiedzieć kilka słów do posta którejś z dziewczyna a propos odpowiedniej jasności kolorów, to ja testowałam wcale nie za jasne kolory mimo, że się plasuje w kolorach na poziomie jasnych oliwek,czyli kolorów generlanie jasnych ale nie najjaśniejszych i takie srednio jasne się pięknie wtapiały w skórę i absolutnie żadnej maski nie robiły więc myśle ,że każdy znajdzie coś dla siebie- pozatym jak Sylwia pisała mają około 60 kolorów także mówi to samo za siebie
Łiii to coś dla mnie. Tez używam jasnych oliwek 60 kolorów
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:35   #82
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a mi sie marzy dobry podkład w tonacji bardzo chlodnej oliwkowo-niebieskiej chlodnej w znaczeniu: niebieskiej, a nie bron boze rozowej sredniej jasnosci

wiekszosc producentow ma w swojej ofercie kategorie Olive, ale czesto sa to dosc cieple/ocieplajace sie odcienie, z wyraznymi brzoskwiniowo-pomaranczowymi tonami.

moze wsrod 60 odcieni znajdzie sie i taki milo by bylo miec podklad, do ktorego nie bede musiala dosypywac duzej ilosci niebieskiego cienia zeby wyeliminowac ta brzoskwinke
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:36   #83
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
szkoda bardzo bo nie są tanie i wolałabym przed zakupem je przetestować
Aguś obie jesteśmy z Łodzi, a do mnie już leci ten korektor, więc jakby co to dam Ci znak i się możemy umówić, albo Ci prześlę ciutkę na wypróbowanie
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:12   #84
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
a mi sie marzy dobry podkład w tonacji bardzo chlodnej oliwkowo-niebieskiej chlodnej w znaczeniu: niebieskiej, a nie bron boze rozowej sredniej jasnosci

wiekszosc producentow ma w swojej ofercie kategorie Olive, ale czesto sa to dosc cieple/ocieplajace sie odcienie, z wyraznymi brzoskwiniowo-pomaranczowymi tonami.

moze wsrod 60 odcieni znajdzie sie i taki milo by bylo miec podklad, do ktorego nie bede musiala dosypywac duzej ilosci niebieskiego cienia zeby wyeliminowac ta brzoskwinke
Widzę, że mamy podobny problem. Tez mi się marzy taki podkład, co by po kilku godzinach jak cegiełka nie wyglądać. Liczę, że może nasza rodzima firma sie postara. Zresztą widać, że jak sie kupuje w Polsce kosmetyki to kolory raczej nie są dopasowane do naszych buziek.
Wczoraj z tej radości (o mamo 60 różnych kolorów podkładu ) napisałam do Sylwi mejla, o tym że sie ciesze, że polska firma, że to super pomysł i takie tam. Odpowiedź Sylwi błyskawiczna, serdeczna i taka kobieca.
Podejście mi sie podoba, strona mi sie podoba, zapowiedzi mi sie podobają, mam tylko nadzieję, że sie nie rozczaruje.
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:14   #85
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Muszę napisać, że nie mogę się już doczekać naszych polskich minerałków, jednak właśnie czytam sobie dział 'Nowości' na stronce Pixie i widzę, że będą tylko 2 formuły podkładów (może z czasem pojawi się więcej) i troszkę czuję się zawiedziona, ponieważ będzie tylko:
'Cover De Luxe Foundation - podkład typu full coverage
Natural Finish Foundation - podkład średnio kryjący z nieco bardziej satynowym wykończeniem'

A zawiedziona jestem dlatego, że brakuje mi czegoś lekko kryjącego, ale matującego. Chociaż może po prostu błędnie kojarzę ten 'full coverage' z za ciężkim dla mnie intensive EDMu

No i kolejne zdanie:
'Oprócz składników typowo mineralnych będą inne ciekawe i innowacyjne 'dodatki' ' Ciekawam o jakie dodatki chodzi
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:52   #86
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Aga z racji, że to jest limitowana edycja korektorów-w pudełeczkach testowych i dopiero po ich sprzedaży i określeniu zainteresowania nimi ewentualnie zostaną wprowadzone do sprzedaży to nie wiem czy Sylwia pokusi się o ich sample...
A chciałam jeszcze powiedzieć kilka słów do posta którejś z dziewczyna a propos odpowiedniej jasności kolorów, to ja testowałam wcale nie za jasne kolory mimo, że się plasuje w kolorach na poziomie jasnych oliwek,czyli kolorów generlanie jasnych ale nie najjaśniejszych i takie srednio jasne się pięknie wtapiały w skórę i absolutnie żadnej maski nie robiły więc myśle ,że każdy znajdzie coś dla siebie- pozatym jak Sylwia pisała mają około 60 kolorów także mówi to samo za siebie

No to w takim razie pewnie znajdę coś dla siebie
Też miałam na oku te korektory ale ja myślałam o zielonym na moje czerwone poliki. Jeśli wasze recenzje będą dobre to może się skuszę
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:54   #87
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam korektor kolor zółty.


po obejrzeniu zdjęc na aukcji, nigdy nie zdecydowałabym się na zakup różowego bądź zielonego, gdyż wynikało, że są one maksymalnie napigmentowane- teraz trochę żałuję. moim problemem jest skórka jak opłatek pod oczami, niebieskie żyłki i popękane naczynka wokół oka, co tworzy fioletowe, "przećpane" obwódki. przeważnie korektor ważył się po paru minutach, dlatego nie nakładałam. dzisiaj pierwszy raz nałożyłam kamuflaż pixie na cały dzień i jestem bardzooo zadowolona

ma on dosc twardą konsystencję- nie nakładamy go jak krem, a raczej ślizgamy palcem po powierzchni, tak jak niektóre błyszczyki. i dzięki Bogu, bo zapłakałabym się, że wydałam 35 zł na takie maleństwo- jednak sądzę, że wystarczy na bardzo, bardzo długo. na paluchu zostaje faktycznie mocno zółta maź, jednak po ociepleniu od dotyku i nałożeniu pod oczy, staje się newidoczny, dobrze kryje i pięknie rozświetla jedyne co mi przeszkadza, to zachowywanie się na zasadzie oleju kokosowego- od ciepła staje się minimalnie..oleisty? dobrze się trzyma, łatwo przykryc odrobinką podkładu,żeby całkowicie zagłuszyc żółte tony. w kazdym razie, jak pisałam wyżej- jestem bardzo zadowolona i sądzę, że w najbliżyszym czasie skuszę się na różowy nie jestem pewna, czy dobrze poradzi sobie z bardzo dużymi sińcami.. jednak nie posiadam ciemnych, nakładałam minimalną ilośc, więc nie będę sie wypowiadała pod tym kątem do tego dostałam z 10 ml kremu po oczy, super nawilża i rozmiękcza skórkę, a pachnie..jak fix do dań chińskich, wiem, że to głupie hehe mam nadzieję, że pomogłam, z zastrzeżeniem , że potrzebuję tylko ujednolicenia i rozświetlenia tej strefy na niespodzianki również nałożyłam i sprawdził się
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 17:06   #88
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Prosze daj znać jak ten kremik pod oczy,mam podobne problemy do Twoich i jestem ciekawa jak się będzie sprawował,bo skład ma super
Mam nadzieje że PIXIE będzie też mialo pielęgnacje,może Sylwia ukręcila by cos na wzór Multi Fruita
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 17:26   #89
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Heh, myśle że gdyby Sylwia dysponowała takimi pieniędzmi to na pewno ruszyła by z pielęgnacją- miałam okazję używać kremu przez nią robionego i był fantastyczny
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 17:35   #90
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Rozumiem wasze podekscytowanie nowa mineralna firma w Polsce ale posty niektorych osob zaczynaja sie ocierac o spam. Zeby nie bylo, ze mi-sie-tylko-wydaje oddalysmy z Rozi ten watek pod obserwacje szefostwa, sami zdecyduja
Przypominam, ze reklama na Wizazu jest platna i osoby podejrzane o "szeptany marketing" poniosa konsekwencje.
Zaznaczam, ze nie zwracam sie do nikogo konkretnie, wiec jesli komus przyjdzie odpowiadac na ten post w sposob obronny niech sobie zawczasu daruje. Ja tu tylko sprzatam

Tez jestem ciekawa czym nas Pixie mile zaskoczy ale moze poczekajmy na konkrety zamiast siac peany na wyrost?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.