Szczotka do wlosow Tangle teezer. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 17:37   #61
aniuta26
Zadomowienie
 
Avatar aniuta26
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 524
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ja też się przyłączam do grona miłośniczek szczotki TANGLE TEEZER,otóż od kąd pamiętam to zawsze miałam problemy z rozczesywaniem moich długich,cienkich i rozjaśnianych włosów,nie są one zniszczone wręcz przeciwne są w idealnym stanie ale się plączą,po prostu taka ich natura i już
Szczotka mnie zainteresowała po obejrzeniu kilka filmików na youtube no i oczywiście recenzjach na wizażu,no i ....zachorowałam ,postanowiłam że muszę tę szczotkę koniecznie mieć
Zamówiłam na allegro za 65 zł, wersję podstawową koloru różowego,na pierwszy rzut oka oniemiałam widząc przed sobą kawałek tandetnie wykonanego plastiku naprawdę szczotka jest wykonana beznadziejnie no ale przeczesałam włosy i oniemiałam,bez minimalnego szarpnięcia rozczesałam w ciągu chwili włosy,nie wytrzymałam i musiałam włosy umyć żeby sprawdzić jej faktyczne działanie,bo mój największy horror zaczyna się po umyciu włosów.
Dziewczyny rewelacja,szczotka sunęła mi po włosach jak po maśle,bez najmniejszego szarpnięcia,dzięki niej ograniczyłam się nieco w odżywkach po spłukiwaniu dzięki czemu moje włosy są dłużej świeże
Teraz już bez tej szczotki nie wyobrażam sobie rozczesywania moich włosów
__________________
marzenia się spełniają:[/I]
laserowa korekcja wzroku- OP:25.03.2015 OL:26.03.2015 ....i życie staje się piękniejsze


Wymiana: guerlain aqua allegoria coconut fizz
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273321

Edytowane przez aniuta26
Czas edycji: 2011-03-09 o 17:38
aniuta26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:43   #62
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

[1=84378db4250d4e996e766a8 a3106a9585cd9f729_63b4c18 2461ec;25615927]no ja się szczerze rozczarowałam - dzisiaj właśnie przyszła ta szczotka i szarpie moje cienkie końcówki, jak każda inna szczotka. także nie wiem, skąd te zachwyty, może wypowiedzi są sponsorowane [/QUOTE]
nie ma co sie we wszystkim doszukiwać teorii spiskowych. Tak jak napisała maymay - może po prostu Tobie nie pasuje. A ja zapytam jeszcze od siebie: w jaki sposób rozczesujesz włosy? Wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste. Gdybym ja czesała je normalnie to nawet mimo świetnego działania TT też by szarpała końcówki (które również mam cienkie, jak i całe włosy, tyle że jest ich dużo wiec tego tak nie widać). Dlatego musze je czesać od dołu: rozczesuje końcówki, kilka razy jeszcze je przeczesuje dla pewności i przechodzę kilka cm wyżej, znów rozczesuje aż po końce i przechodzę znów wyżej całą operację powtarzając aż dojdę do czubka głowy i swobodnie szczotka będzie przesuwać się aż na same końce włosów. Spróbuj w ten sposób.
Może to też kwestia stanu Twoich końcówek włosów. Moją siostrę też TT szarpał, ale potem podcięła mocno zniszczone końce i szczotka radzi sobie rewelacyjnie.
Jeśli to nie pomoże, cóż-widać TT i Twoje włosy nie są dla siebie stworzone. Może spróbuj szczotek z naturalnego włosia???Polecam takie z tzw. rozplątywaczem.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
A moze po prostu Tobie nie służy i Twoim włosom. To jak z pielęgnacją - nie każdemu wszystko pasuje.
I chyba jednak nie chciałoby mi się rejestrować w 2008 roku, pisać 200 postów tylko po to by zareklamować jakąś szczotkę
Zresztą poczytaj sobie na Long Hair Community - większość dziewczyn zachwyca się, ale są i takie którym nie posłużyła. Po prostu, co jednemu pasuje nie znaczy że będzie pasowało każdemu .
Popieram. Zresztą zanim zarejestrowałam sie na wizażu, to nawet nie wiedziałam co to TT
Dokładnie jak napisałaś- to, co jednemu pasuje, dla innego może juz nie mieć takiego dobrego działania. Dla przykładu -ja nasłuchałam sie negatywnych opinii o tuszu Maybelline Colossal - moje przyjaciólki uważają, ze to najgorszy tusz w historii, a dla mnie rewelacja za niską cenę. Wszystkie mamy prawo do własnego zdania i tyle.

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-03-10 o 08:45
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:29   #63
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

To dolacze i ja do grona wielbicielek TT.
Bardzo dlugo wahalam sie. Podchodzilam do TT bardzo sceptycznie. No bo co taki tandetny kawalek plastiku moze dobrego zrobic. I jeszcze za tyle pieniedzy. Ale w koncu postanowilam kupic szczotke dla malej siostrzenicy. Bo ma dlugie wloski i strasznie jej sie placza. W domu roz pakowalam i wyproboawalm na sobie. I przepadlam. Na drugi dzien lecialam znow do sklepu po TT dla siebie.
Ja tez mam dlugie wlosy i tez czasami byl problem z ich rozczesaniem. A TT rozczesuje jednym pociagnieciem. Nie wazne czy mokre czy suche, czy z odzywka czy bez, dla TT to nie problem.
Poza tym przy regularnym stosowaniu moje wlosy wyraznie sie wygladzily.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:16   #64
84378db4250d4e996e766a8a3106a9585cd9f729_63b4c182461ec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 41
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
nie ma co sie we wszystkim doszukiwać teorii spiskowych. Tak jak napisała maymay - może po prostu Tobie nie pasuje. A ja zapytam jeszcze od siebie: w jaki sposób rozczesujesz włosy? Wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste. Gdybym ja czesała je normalnie to nawet mimo świetnego działania TT też by szarpała końcówki (które również mam cienkie, jak i całe włosy, tyle że jest ich dużo wiec tego tak nie widać). Dlatego musze je czesać od dołu: rozczesuje końcówki, kilka razy jeszcze je przeczesuje dla pewności i przechodzę kilka cm wyżej, znów rozczesuje aż po końce i przechodzę znów wyżej całą operację powtarzając aż dojdę do czubka głowy i swobodnie szczotka będzie przesuwać się aż na same końce włosów. Spróbuj w ten sposób.
Może to też kwestia stanu Twoich końcówek włosów. Moją siostrę też TT szarpał, ale potem podcięła mocno zniszczone końce i szczotka radzi sobie rewelacyjnie.
Jeśli to nie pomoże, cóż-widać TT i Twoje włosy nie są dla siebie stworzone. Może spróbuj szczotek z naturalnego włosia???Polecam takie z tzw. rozplątywaczem.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------


Popieram. Zresztą zanim zarejestrowałam sie na wizażu, to nawet nie wiedziałam co to TT
Dokładnie jak napisałaś- to, co jednemu pasuje, dla innego może juz nie mieć takiego dobrego działania. Dla przykładu -ja nasłuchałam sie negatywnych opinii o tuszu Maybelline Colossal - moje przyjaciólki uważają, ze to najgorszy tusz w historii, a dla mnie rewelacja za niską cenę. Wszystkie mamy prawo do własnego zdania i tyle.
no ok, skoro już ją kupiłam to będę próbować, jednak po co się nad nią zachwycać i dawać 65 zł, skoro trzeba postępować, jak przy rozczesywaniu normalną szczotką!?...
ps.
co to jest ten "rozplątywacz" u szczotki z naturalnego włosia?
84378db4250d4e996e766a8a3106a9585cd9f729_63b4c182461ec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:36   #65
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

[1=84378db4250d4e996e766a8 a3106a9585cd9f729_63b4c18 2461ec;25650316]no ok, skoro już ją kupiłam to będę próbować, jednak po co się nad nią zachwycać i dawać 65 zł, skoro trzeba postępować, jak przy rozczesywaniu normalną szczotką!?...
ps.
co to jest ten "rozplątywacz" u szczotki z naturalnego włosia?[/QUOTE]
A może Twoje włosy są po prostu bardzo przesuszone? Bo jak tak to żadna szczotka tak naprawdę cudów nie zrobi. Nie zastąpi odżywki ani innych substancji które włosy potrzebują i wtedy przede wszystkim trzeba postawić na odżywianie.
No i co dziewczyny już wspomniały zależy jak rozczesujesz. Najpierw czesze się końcówki a potem roczesujesz coraz wyżej. No i trzeba być mimo wszystko przy tym delikatnym. Jak to ktoś powiedział, włosy traktuj jak najdelikatniejszą koronkę.

Jak ja miałam szczotkę z naturalnego włosia to była ona z dodatkiem nylonowego (twardszego) włosia w środku każdej kępki z naturalnego (to jak dla mnie ten rozplątywacz) - miało to pomóc w rozczesaniu włosów. U mnie jakś nie zdało egzaminu.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:54   #66
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

[1=84378db4250d4e996e766a8 a3106a9585cd9f729_63b4c18 2461ec;25650316]no ok, skoro już ją kupiłam to będę próbować, jednak po co się nad nią zachwycać i dawać 65 zł, skoro trzeba postępować, jak przy rozczesywaniu normalną szczotką!?...
ps.
co to jest ten "rozplątywacz" u szczotki z naturalnego włosia?[/QUOTE]

tylko że chodzi o to, że moich włosów nawet w ten sposób czasem nie da się rozczesać zwykłą szczotką, a przynajmniej nie da się bezboleśnie, więc dla mnie TT to naprawdę jest wybawienie.
Rozczesywacz opisała maymay. Inaczej czasem są określane szczotkami mieszanymi, tzn. to jakby zwykła szczotka, w której przy każdym ząbku jest włosie z tą różnicą, że w takich szczotkach "zwykłe" ząbki są ciut dłuższe niz włosie i to one jakby wnikają między włosy rozczesując je a włosie tylko przesuwa sie po powierzchni warstwy włosów.
tu masz przykład:
http://donegal.com.pl/szczotki-w/216...549207400.html

U mnie ten typ szczotki sprawdza się lepiej niż szczotka z samym tylko naturalnym włosiem, bo taka nie rozczesuje głebszych warstw włosów, a tylko wygładza wierzch. W rozczesywaniu jednak przoduje TT.
Może popytaj swojego fryzjera albo poobserwuj jaką szczotką on Cię czesze. Ewentualnie spróbuj popytać w sklepie z artykułami fryzjerskimi, a najlepiek idź i pomacaj ręką która szczotka jest dosć miękka i nie będzie Ci szarpała końcówek (podobno koza i borsuk są miękkie, ale takie szczotki są dość trudne do kupienia, bo zwykle sprzedają te z włosiem dzika)

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-03-11 o 11:58
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 14:56   #67
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Dziewczyny, jak myślicie, czy ta strona jest wiarygodna i można zamawiać szczotkę?

http://www.britisher.pl/product.php?id_product=47

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Łee, pytanie nieaktualne - nie wysyłają na mój adres
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 07:32   #68
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie, czy ta strona jest wiarygodna i można zamawiać szczotkę?

http://www.britisher.pl/product.php?id_product=47

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Łee, pytanie nieaktualne - nie wysyłają na mój adres
Ta szczotka wygląda identycznie jak moja
Ale chwila... tak piszą, że na Allegro jest drożej? Szczotka 59zł + 13zł wysyłka = 72zł
Na Allegro z wysyłką można ją nabyć już za 60zł
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 07:57   #69
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Zakochałam się w Tangle Teezerze! Kupiłam wczoraj w bootsie (w UK) zachęcona głównie filmikiem Nieesi25. Mam zamiar używać jej do rozplątywania mokrych włosów z odżywką, ale wczoraj przetestowałam na włosach suchych... I zakochałam się. Ta szczotka jest naprawdę nieziemska, cudowna, sunie po moich suchych, zniszczonych, kręconych włosach, nie wyrywa... Bajka!

Naprawdę warto, oczywiście o ile będzie się sprawowała dobrze jeśli chodzi o jakość...
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 22:31   #70
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Muszę ją mieć

Tylko boję się kupować na allegro,że będzie jakaś podróba czy coś (swoją drogą zastanawiam się, jak można podrobić szczotkę )..
ale chyba nie mam wyjścia
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 07:39   #71
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Muszę ją mieć

Tylko boję się kupować na allegro,że będzie jakaś podróba czy coś (swoją drogą zastanawiam się, jak można podrobić szczotkę )..
ale chyba nie mam wyjścia
A może masz możliwość poprosić jakąś Wizażankę z UK o zakup??
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 07:45   #72
miluck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 115
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Najpewniej jest kupić na stronie producenta (jeśli nie mamy nikogo ,kto kupił by nam w Anglii), wysyłają do Polski i wtedy masz pewność co do oryginalności :
tu link.
http://www.tangleteezer.com/order-now/

Od miesiąca jestem posiadaczką szczotki i dla mnie jest super!
__________________

miluck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:19   #73
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

oj to może ta szczotka będzie dobra dla mojej córci ...
co myślicie o tym
http://www.sallybeauty.com/detanglin...efault,pd.html
cena atrakcyjna, prawda.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:26   #74
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
oj to może ta szczotka będzie dobra dla mojej córci ...
co myślicie o tym
http://www.sallybeauty.com/detanglin...efault,pd.html
cena atrakcyjna, prawda.
Tylko ze to jest amerykanska strona wiec przesylka bedzie juz mniej atrakcyjana i bedzie szla miesiac.
Lepiej znajdz cos w PL, na all, lub zamow ze strony producenta, lepiej na tym wyjdziesz.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:44   #75
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

tam jest tylko do US i Canady. Wiadomo można się uśmiechnąć do koleżanki z US ... tylko czy to warte zachodu
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:47   #76
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
tam jest tylko do US i Canady. Wiadomo można się uśmiechnąć do koleżanki z US ... tylko czy to warte zachodu
A kolezanka ze stanow wysle ci za darmo?? Bo jak nie to moim zdaniem cena wcale nie jest atrakcyjna.
Ale jesli masz kogos kto moze Ci zalatwic i wysylka bedzie tansza niz cena i wysylka w PL lub z UK topewnie ze bierz
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:05   #77
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

https://tangleteezer.com/order-now/
wysyłają do PL
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:00   #78
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A kolezanka ze stanow wysle ci za darmo?? Bo jak nie to moim zdaniem cena wcale nie jest atrakcyjna.
Ale jesli masz kogos kto moze Ci zalatwic i wysylka bedzie tansza niz cena i wysylka w PL lub z UK topewnie ze bierz
właśnie .. tylko czy rzeczywiście sens. ile się oszczędzi 10-15 zł bo na allegro za 57-65zł są ...
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:34   #79
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Aljaka, na eBayu są jeszcze taniej - tyle, co najtańsze na All znalazłam tam już z przesyłką. Chyba założę konto na eBayu ;P
Mam istną szopę włosów i kika razy dziennie sporo ich sobie wyrywam przy czesaniu, toteż czaję się na to cudo właśnie, a po lekturze wątku - "muszę mieć" ;D

Aha, na niemieckim Amazonie jest poniżej 10 euro ale nie znam niemieckiego

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2011-03-25 o 22:36
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 23:06   #80
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość

Aha, na niemieckim Amazonie jest poniżej 10 euro ale nie znam niemieckiego
Dokladnie 9.99€ + wysylka do PL 6€
Ja placilam 12.99€ na terenie DE
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-25 o 23:08
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:27   #81
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

ja nie mam problemów z rozczesywaniem itp. Ale moja córcia ma gęste, falowane / kręcone włosy które się baaaardzo plączą Do tego jest ich dużo ... i do tego srylion nowych

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Aljaka, na eBayu są jeszcze taniej - tyle, co najtańsze na All znalazłam tam już z przesyłką. Chyba założę konto na eBayu ;P
Mam istną szopę włosów i kika razy dziennie sporo ich sobie wyrywam przy czesaniu, toteż czaję się na to cudo właśnie, a po lekturze wątku - "muszę mieć" ;D

Aha, na niemieckim Amazonie jest poniżej 10 euro ale nie znam niemieckiego
Amazony wszędzie takie same, ja kupuję na USowskim i UKejskim
Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dokladnie 9.99€ + wysylka do PL 6€
Ja placilam 12.99€ na terenie DE
no właśnie człowiek rzuca się na internet, a to czasami sensu nie ma
A pamiętasz gdzie ją kupiłaś, bo do Niemiec moja przyjaciółka jeździ non stop ... właściwie to jutro jedzie, mogłaby kupić
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2011-03-26 o 10:28
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:47   #82
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja nie mam problemów z rozczesywaniem itp. Ale moja córcia ma gęste, falowane / kręcone włosy które się baaaardzo plączą Do tego jest ich dużo ... i do tego srylion nowych
Ze zdjęcia (avatar) wynika, że ma takie włosy jak ja , ale może jeszcze jej się zmienią... ;-)

Pamiętam, jak nie cierpiałam czesania jako dziecko, więc szczotka się przyda Twojej małej.

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Amazony wszędzie takie same, ja kupuję na USowskim i UKejskim
Niemiecki mnie przerósł ;/

Też zleciłam zakup przyjaciółce z Niemiec, ale ona nie rozumie po co mi to No i chyba muszę się wypchać.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 13:07   #83
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak nie cierpiałam czesania jako dziecko, więc szczotka się przyda Twojej małej.
Ja tez nienawidzilam czesania. mialam wlosy do PD,przepiekne i geste, ale przez to czesanie jedyne o czym marzylam to obciecie ich. Moze byloby inaczej ale mama nie pozwolila mi nigdy samej sie czesac. Jeszcze w wieku 11 lat czesala mnie mama
No i oczywiscie uzywala najmniej odpowiedniego narzedzia do moich wlosow jakim byl Grzebien Sferyczny
http://www.pro-fryz.pl/images/tmp/4/...wy.640x480.jpg
Grrr


Cytat:
Też zleciłam zakup przyjaciółce z Niemiec, ale ona nie rozumie po co mi to No i chyba muszę się wypchać.
Nie rozumiem. A co ja to obchodzi po co ci to To jest przyjaciolka???
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:35   #84
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja nie mam problemów z rozczesywaniem itp. Ale moja córcia ma gęste, falowane / kręcone włosy które się baaaardzo plączą Do tego jest ich dużo ... i do tego srylion nowych


Amazony wszędzie takie same, ja kupuję na USowskim i UKejskim

no właśnie człowiek rzuca się na internet, a to czasami sensu nie ma
A pamiętasz gdzie ją kupiłaś, bo do Niemiec moja przyjaciółka jeździ non stop ... właściwie to jutro jedzie, mogłaby kupić
Ja kupowalam na Amazon Twoja przyjaciolka raczej w zadnym sklepie nie dostanie tej szczotki w DE
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:05   #85
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

[QUOTE=kocurzyca;25973728]Ja tez nienawidzilam czesania. mialam wlosy do PD,przepiekne i geste, ale przez to czesanie jedyne o czym marzylam to obciecie ich. Moze byloby inaczej ale mama nie pozwolila mi nigdy samej sie czesac. Jeszcze w wieku 11 lat czesala mnie mama
No i oczywiscie uzywala najmniej odpowiedniego narzedzia do moich wlosow jakim byl Grzebien Sferyczny
http://www.pro-fryz.pl/images/tmp/4/...wy.640x480.jpg
Grrr

Dokładnie takie same mam wspomnienia z dzieciństwa! Szopa długich, kręconych i suchych włosów - splątanych do granic możliwości i czesanie przez mamę, bo ja zawsze czesałam się źle i za długo z ranka nie było czasu na takie fanaberie...

Dlatego rozumiem Aljakę, która chce uchronić córeczkę przed takim losem ponurym ;-)

A co do szczotek, to się właśnie waham czy kupić wersję "podstawową" czy tę kompaktową. Znalazłam porównanie na jakimś blogu i myślę...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:28   #86
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Dokładnie takie same mam wspomnienia z dzieciństwa! Szopa długich, kręconych i suchych włosów - splątanych do granic możliwości i czesanie przez mamę, bo ja zawsze czesałam się źle i za długo z ranka nie było czasu na takie fanaberie...

Dlatego rozumiem Aljakę, która chce uchronić córeczkę przed takim losem ponurym ;-)
Ja mialam proste i grube i zawsze zaplecione w warkocz ale mimo wszystko strasznie ciagnelo jak mnie mama czesala. Podejrzewam ze gdyby robila to jakakolwiek szczotka zamiast tego przekletego grzebienia to by tak nie ciagnelo i nie znienawidzilabym swoich cudnych wtedy wlosow. Scielam w wakacje przed 5 kl..
Teraz moja wlosy maja polowe dawnej objetosci i nigdy juz nie urosly do dawnej dlugosci. Teraz dbam i zapuszczam.

A moja siostrzenica ma identyczne wlosy jak mialam ja i patrzylam jak sie biedulka meczy. I tez juz chciala obciac, ale kupilam jej TT i jest o woile lepiej.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 22:01   #87
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Ze zdjęcia (avatar) wynika, że ma takie włosy jak ja , ale może jeszcze jej się zmienią... ;-)

Pamiętam, jak nie cierpiałam czesania jako dziecko, więc szczotka się przyda Twojej małej.



Niemiecki mnie przerósł ;/

Też zleciłam zakup przyjaciółce z Niemiec, ale ona nie rozumie po co mi to No i chyba muszę się wypchać.
Rodzina upiera sie że to moje zdjęcie ... bo jesteśmy identyczne jako dzieci puki co. Ale to ona, jakis rok temu .. teraz włosów jest ... więcej.
Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ja kupowalam na Amazon Twoja przyjaciolka raczej w zadnym sklepie nie dostanie tej szczotki w DE
aaa rozumiem
Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Dokładnie takie same mam wspomnienia z dzieciństwa! Szopa długich, kręconych i suchych włosów - splątanych do granic możliwości i czesanie przez mamę, bo ja zawsze czesałam się źle i za długo z ranka nie było czasu na takie fanaberie...

Dlatego rozumiem Aljakę, która chce uchronić córeczkę przed takim losem ponurym ;-)

A co do szczotek, to się właśnie waham czy kupić wersję "podstawową" czy tę kompaktową. Znalazłam porównanie na jakimś blogu i myślę...
ja kupuje podstawową, bo ta druga część mi i tak zginie prędzej czy później / obstawiam prędzej


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja mialam proste i grube i zawsze zaplecione w warkocz ale mimo wszystko strasznie ciagnelo jak mnie mama czesala. Podejrzewam ze gdyby robila to jakakolwiek szczotka zamiast tego przekletego grzebienia to by tak nie ciagnelo i nie znienawidzilabym swoich cudnych wtedy wlosow. Scielam w wakacje przed 5 kl..
Teraz moja wlosy maja polowe dawnej objetosci i nigdy juz nie urosly do dawnej dlugosci. Teraz dbam i zapuszczam.

A moja siostrzenica ma identyczne wlosy jak mialam ja i patrzylam jak sie biedulka meczy. I tez juz chciala obciac, ale kupilam jej TT i jest o woile lepiej.
ja po pierwsze widze diametralną różnicę od czasu, gdy zaczełam jej myć włosy odżywką. Mokre rozczesuję grzebieniem (super jest), na co dzień używam szczotki (też bardzo fajna)... ale zawsze trochę ciągnie .. a jeszcze po jakiejś szalonej zabawie to szkoda gadać
Postanowione, nawet Tż marudzący na wszelakie wynalazki, jak usłyszał dla kogo i po co ta Tangle teezer, nakazał nabyć drogą kupna .. niestety nie nakazał źródła ... ech te dylematy
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 22:12   #88
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja po pierwsze widze diametralną różnicę od czasu, gdy zaczełam jej myć włosy odżywką. Mokre rozczesuję grzebieniem (super jest), na co dzień używam szczotki (też bardzo fajna)... ale zawsze trochę ciągnie .. a jeszcze po jakiejś szalonej zabawie to szkoda gadać
Mi nie wolno bylo uzywac odzywki chyba do 16 roku zycia.

A mojej siostrzenicy siostra oleje naklada i jest lepiej. Choc ona nie ma suchych wlosow. Ale tak dlugie wlosy zwyczajnie sie placza. Normalne rzecz.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 07:37   #89
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ja mialam zawsze problemy z rozczesywaniem. Teraz myślę, że to z powodu fali, dodatkowo mam cienkie włosy których jest bardzo dużo. Moi rodzice sami kupowali mi odżywkę kokosową z Oriflame, żeby włosy się dało rozczesać...

Nadal polecam TT - wydaje mi się, że znacznie mniej włosów wypada lub jest wyrywanych . Zdecydowanie kupiłabym tę szczotkę każdej dziewczynce
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 13:06   #90
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

moja (znaczy córy ) już jedzie do mnie (znaczy do niej )
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-11 21:47:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.