wyprawka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 11:27   #91
lidka_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: wyprawka

hmm H&M? zawsze sceptycznie podchodziłam do jakości ich ubrań, ale może zerknę, co mają
lidka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 11:39   #92
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: wyprawka

wyprawka w postaci ubranek chyba gotowa - mamusiuuu ile tego wszystkiego jest w tych sklepach i wszystko takie piękne śliczne i w ogóle - wszystko bym kupiłaaa - ale ceny też kosmos... na pewno coś jeszcze dokupię bo przecież nie wytrzymam hehe;p na razie muszę dokupić tylko dwie pary dresików z h&m w rozmiarach 56 i 62 ale niestety obawiam się że może ich nie być tzn odwiedziłam na razie jednego h&m u mnie w mieście i rozmiary zaczynały się od 68 - mimo że na str są podane od 50 bodajże...no ale jak nie znajdziemy to poszukamy gdzie indziej... na razie chyba wszystko mamy i jak to stw ubranek w prezentach chwilowo nie potrzebujemy - na pewno nie na początek - bo podejrzewam że młody tego co kupiliśmy nie zdarzy zniszczyć albo i nawet założyć...

teraz czas na wybór wózka - to jest po prostu masakra:/ już mam dość tych wózków opinii o nich etc... oglądaliśmy ost w sklepie jeden wózek - baby design lupo - jak dla mnie wszystko ok ma wszystko co chcę z wyjątkiem jednego... a mianowicie wagi... ciężko było mi podbić sam wózek z gondolą a co dopiero mówić z torbą i pasażerem w środku...także na pewno odpada...a szkoda bo wizualnie ładny zgrabny jeszcze w takim ładnym zielonym kolorze, ma wszystko co chciałam, można wpiąć fotelik maxi cosi no ale prawie 15kg wózek bez pasażera to dla mnie za ciężko:/
wczoraj wynalazłam lekkie "cudo" - Navington Cadet - zachwycona że nareszcie coś lekkiego - zaczęłam czytać opinie i...znowu mina mi zrzedła... skrzypi trzeszczy etc... cholera czy na prawdę nie ma wózka że tak powiem idealnego?
jutro chyba jedziemy coś więcej obejrzeć - jak na razie moje typy do obejrzenia to :

Mutsy Evo, 4rider, transporter
Navington Cadet
Xlander Xcite - ciekawe czy gdzieś w ogóle można obejrzeć - xpulse, xmove
jane muum reverse - chociaż wygląd nie powala
graco symbio - chociaż podoba mi się najmniej z nich wszystkich
Jedo fyn 4ds - też wygląd nie powala
phil&teds navigator

jeśli któryś okaże się mega lekki i mnie zachwyci i będzie posiadał to co bym chciała, powiedziałam sobie że chyba przestanę czytać opinie bo takto w życiu nie kupię wózka...

a poza tym u nas w porządku - rośniemy hehe;p byliśmy na usg połówkowym -3d- i echo serducha - odpukać wszystko jest w porządku uf...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 18:36   #93
Fajna Mama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 31
Dot.: wyprawka

jeśli chodzi o ubranka to trzeba szukać;/jedno jest fajne w danym sklepie inne ubranko będzie na raz, bardzo fajne body,pajacyki kupowałam w c&a,f&f z dobrej jakości bawełny
Fajna Mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 17:20   #94
Dorot_k_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Dot.: wyprawka

ostatnio oglądałam wózki,jeśli będziesz szukać zobacz sobie koniecznie wózek buzz bardzo fajny lekki,łatwo się składa,spokojnie zapakuje do samochodu na prawdę wózek mnie bardzo zaskoczył,pozytywnie
Dorot_k_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 18:20:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.