najlepszy filtr mineralny 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-31, 15:46   #1
sofi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3

najlepszy filtr mineralny 50


Witam, jestem nowicjuszka w tematach dotyczących korzystania z kremów z filtrem , do tej pory tylko raz takowy używałam . Teraz jestem zdecydowana na kolejny zakup natomiast w ogóle nie orientuję się na czym swoją decyzję oprzec. Wiem tylko że chcę krem mineralny z filtrem 50 który by nie kolidował z pudrem mineralnym i nie tworzył jakiejś teatralnej maski , bardzo bym chciała aby działał odbijając a nie rozpraszając promieni. Dodam że mam zamiar zrobic kwasy i mikro . Moja siostra używa SVR 50 raz próbowałam ( całkiem ok ) ale nie wiem jak zareaguje w połączeniu z pudrem.Myślałam tez o Avene ( krem czy mleczko?jak wygląda na twarzy ? ). Proszę o szybką pomoc
sofi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 16:31   #2
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: najlepszy filtr mineralny 50

Cytat:
Napisane przez sofi07 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowicjuszka w tematach dotyczących korzystania z kremów z filtrem , do tej pory tylko raz takowy używałam . Teraz jestem zdecydowana na kolejny zakup natomiast w ogóle nie orientuję się na czym swoją decyzję oprzec. Wiem tylko że chcę krem mineralny z filtrem 50 który by nie kolidował z pudrem mineralnym i nie tworzył jakiejś teatralnej maski , bardzo bym chciała aby działał odbijając a nie rozpraszając promieni. Dodam że mam zamiar zrobic kwasy i mikro . Moja siostra używa SVR 50 raz próbowałam ( całkiem ok ) ale nie wiem jak zareaguje w połączeniu z pudrem.Myślałam tez o Avene ( krem czy mleczko?jak wygląda na twarzy ? ). Proszę o szybką pomoc
jeżeli chodzi o filtry to niestety trzeba testować na sobie (z resztą jak wszystko). bo to, że coś u mnie działa nie znaczy, że u ciebie też. to że mój filtr współgra z moimi minerałami na twarzy i się nie tworzy efekt "ciasta" na buzi, nie znaczy, że u ciebie też.
ja używam spf45 z benefitu, ale nie robię kwasów, mikro ani nic, więc ciężko mi pomóc jakoś.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 17:32   #3
sofi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: najlepszy filtr mineralny 50

i jeszcze jedno czy filtry chemiczne zmieniają DNA skóry ? jaka jest różnica pomiędzy kremem mineral a chemicznym? dla skóry oczywiście,
naprawdę nie wiem na co się zdecydowac a nie chcę "strzelic kulą w płot" Proszę o info
sofi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:03   #4
anabel85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: najlepszy filtr mineralny 50

Ja używam SVR50 już od 1,5 roku i jestem zadowolona nie ma żadnych reakcji nieporządanych i fajnie się nakłada i łączy
anabel85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:25   #5
DariaKwia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 57
Dot.: najlepszy filtr mineralny 50

Moja przyjaciółka również używa SVR50 i z tego, co wiem, jest zadowolona. Ja osobiście nie używam i makijaż kończę na samym pudrze mineralnym. W zupełności mi to wystarcza. A pod puder używam kremu z filtrem na naczyńka, bo to niestety mój problem.
DariaKwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 12:33   #6
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: najlepszy filtr mineralny 50

od lat dzień w dzień uzywam filtrów, przetestowałam już naście rodzajów i póki co najchętniej wracam do LRP anthelios 50 "ultra lekki", mam tonujący (barwiący fluid) i nie, oba fajne, przyjemnie wspominam też matujący vichy
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 17:00   #7
danusia1354
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 24
Dot.: najlepszy filtr mineralny 50

Przeczytałam z zainteresowaniem bo mam zamiar stosować 50
danusia1354 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-20 18:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.