Włosomaniaczki cz. IV - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-05, 09:10   #721
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny !

Jak czytam to Wy bardziej zafobione niż ja

Taaa, a moja największa fobia to białe włosy mojego psa na moich czarnych ubraniach... walcze

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Owszem, może by mi to tak nie przeszkadzało, gdybym nie wiedziała w jaki sposób oni te zwierzęta traktują. U nas też przeraża mnie np ubój rytualny i uważam, że to niehumanitarne, ale (chyba ) nie obdzieramy żywcem zwierząt ze skóry i nie gotujemy na żywca. Jest w necie film pokazujący jak w Chinach traktuje się psy i koty, nie oglądałam go, bo nie byłam w stanie, za to TŻ go kiedyś obejrzał i powiedział, że żałuje, że to zrobił i że lepiej żebym nie oglądała.

To może przeczytaj najpierw książkę, bo podobno jest lepsza od filmu, chociaż mnie się podobał (tylko głównego bohatera mogli dać innego, tzn przystojniejszego)

Też się nad tym zastanawiam Zastanawiam się też ile sezonów i podejrzanych jeszcze będzie zanim dowiemy się ostatecznie kim jest A

Kurcze, nie mam pojęcia. Coś mi się kojarzy, ale nie mogę sobie przypomnieć


Ja nie wiem czy mam jakieś fobie
Oj, a myślisz, że czemu ludzie przechodzą na dietę wegańską? Zwierzęta hodowane na rzeź traktowane są tragicznie, dla nich to nie jest krótka i humanitarna chwila strachu, niestety...

Tak zrobię

Taaa, pewnie scenarzysta celowo daje nam błędne wskazówki
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 13:41   #722
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Przekopałam internet w poszukiwania 18 odcinka 5 sezonu 90210, w którym napisy nie będą się spieszyć i nie ma, więc stoję w miejscu z 90210 i nie wiem jak to obejść :/
Wzięłam się teraz za oglądanie The Originals, oglądacie?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 14:02   #723
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Przekopałam internet w poszukiwania 18 odcinka 5 sezonu 90210, w którym napisy nie będą się spieszyć i nie ma, więc stoję w miejscu z 90210 i nie wiem jak to obejść :/
Wzięłam się teraz za oglądanie The Originals, oglądacie?
Z tego co pamiętam to chyba się wkurzyłam i obejrzałam ten odcinek bez napisów, większość zrozumiałam więc było ok i mogłam iść dalej

The Originals nie oglądałam, mam w planach, ale mam takie tyły w serialach, że staram się nie zaczynać nic nowego. Nie pamiętam już nawet na czym skończyłam Pamiętniki ale na pewno nie obejrzałam do końca nawet poprzedniego sezonu, chyba się wkurzę i zacznę oglądać bez TŻ'a
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 15:57   #724
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to chyba się wkurzyłam i obejrzałam ten odcinek bez napisów, większość zrozumiałam więc było ok i mogłam iść dalej

The Originals nie oglądałam, mam w planach, ale mam takie tyły w serialach, że staram się nie zaczynać nic nowego. Nie pamiętam już nawet na czym skończyłam Pamiętniki ale na pewno nie obejrzałam do końca nawet poprzedniego sezonu, chyba się wkurzę i zacznę oglądać bez TŻ'a
U mnie to nie wchodzi w grę, mój angielski jest zbyt słaby, by obejrzeć bez napisów...

Wkurz się
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 16:07   #725
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
U mnie to nie wchodzi w grę, mój angielski jest zbyt słaby, by obejrzeć bez napisów...

Wkurz się
Mój angielski też nie jest rewelacyjny, ale dałam radę Nie zrozumiałam wszystkiego, dużo wyłapałam z kontekstu i z tego co się działo w filmie. Spróbuj
Chciałam obejrzeć film z Arią z PLL - Sorority Wars, ale jest tylko po angielsku, nie ma do niego ani napisów ani lektora, nie wiem czy dam radę i czy jest sens skoro pewnie połowy nie zrozumiem, ale chyba spróbuję

Ale razem tak fajnie się oglądało
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 17:40   #726
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mój angielski też nie jest rewelacyjny, ale dałam radę Nie zrozumiałam wszystkiego, dużo wyłapałam z kontekstu i z tego co się działo w filmie. Spróbuj
Chciałam obejrzeć film z Arią z PLL - Sorority Wars, ale jest tylko po angielsku, nie ma do niego ani napisów ani lektora, nie wiem czy dam radę i czy jest sens skoro pewnie połowy nie zrozumiem, ale chyba spróbuję

Ale razem tak fajnie się oglądało
U mnie to nie przejdzie, brak mi słownictwa. Ew. pominę ten odcinek...

Ja oglądam sama i nie narzekam, a Pamiętniki nie tracą swojej klasy, polecam w pewnym momencie zacząć oglądać The Originals, bo nawiązuje do Pamiętników
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 19:24   #727
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
U mnie to nie przejdzie, brak mi słownictwa. Ew. pominę ten odcinek...

Ja oglądam sama i nie narzekam, a Pamiętniki nie tracą swojej klasy, polecam w pewnym momencie zacząć oglądać The Originals, bo nawiązuje do Pamiętników
Mnie też brak słownictwa i wstyd się przyznać, ale mam problem, żeby coś powiedzieć czy napisać po angielsku, szyk zdania to dla mnie czarna magia, a słowa uciekają, chociaż wiem, że je znam. Ale oglądanie filmów i seriali z napisami dużo mi dało jeśli chodzi o osłuchanie się i rozumienie, zapamiętywanie różnych zwrotów, słówek itd.

Przed chwilą skończyłam oglądać wspomniane Sorority Wars, jasne, że nie zrozumiałam wszystkiego, tak jakbym oglądała po polsku, ale rozumiałam większość tego co mówili, wiedziałam o co chodzi a to już dobrze. Z tym, że muszę wtedy oglądać dosyć głośno, żeby słyszeć co mówią i próbować zrozumieć.

Jeśli chodzi o Pamiętniki to mam sentyment do oglądania razem z TŻ'em, zwłaszcza, że to ja go do tego serialu namówiłam i nie sądziłam, że mu się spodoba
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 21:21   #728
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Ja z gramatyczną stroną angielskiego nie mam problemu, ale słownictwa brakuje mi przeogromnie i nie dam rady obejrzeć odcinka po angielsku, kiedyś nadrobię

To co ten TŻ taki zajęty, że nie ma czasu oglądać jednego serialu, który emitowany jest raz w tygodniu i to jeszcze z przerwami?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 21:46   #729
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

A tak w ogóle znowu się dzisiaj wkurzyłam.
Byłam z mamą na bazarze w poszukiwaniu kurtki, w jednym miejscu znalazłam taką, która była na mnie dobra, w sumie wyglądałam w niej najlepiej z tych które ostatnio przymierzałam. Ale stwierdziłam, że nie będę kupowała od razu tylko jeszcze się przejdę i jak nic innego nie znajdę to wrócę. Nie znalazłam, wróciłam, przymierzyłam jeszcze raz ale nie podobały mi się szwy, bo zauważyłam, że w paru miejscach były trochę niedbałe i zastanawiałam się czy się nie poprują (większość ludzi nie zwraca pewnie na takie rzeczy uwagi, ale ja jak coś kupuję to oglądam z każdej strony i sprawdzam czy wszystko jest ok). No więc stoimy dłuższą chwilę, pytam mamę co o tym sądzi (jako krawcowa), brać czy nie brać, w końcu stwierdzam, że biorę bo to jedyna kurtka, w której dobrze wyglądam, a nici może będą trzymać i nic się nie stanie. Ale zobaczyłam jeszcze jedną kurtkę, której fason bardziej mi się podobał, więc stwierdziłam, że przymierzę. Oczywiście była za szczupła, więc pytam faceta czy ma rozmiar większą, a on do nas taki tekst "Wiecie panie co, idźcie sobie już stąd, bo stoicie tutaj i gadacie a ja właśnie straciłem klienta, bo nie mogłem poszukać rozmiaru". Ja szok, mama szok, mówię do faceta, że jeśli mu przeszkadzało, że stoimy akurat w tym miejscu a on chciał się tam dostać to mógł powiedzieć, żebyśmy się przesunęły. I że byłam zdecydowana, żeby kupić tę kurtkę, ale po tym co powiedział podziękuję. Ubrałam się, odwiesiłam kurtkę na wieszak i poszłyśmy. Przykro mi, że jestem taka niezdecydowana i muszę dłużej niż inni się zastanowić zanim wydam kilka stów. Tak więc stracił kolejnego klienta. Wiem, że uniosłam się dumą i żałuję, że nie wzięłam tej kurtki, bo nie wiem czy uda mi się znaleźć kolejną, która będzie na mnie pasować, ale po tym co powiedział nie byłam w stanie jej kupić, no po prostu nie mogłam.

To się wyżaliłam.
Sorry, że takie długie, ale nie umiem inaczej pisać/opowiadać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 05:01   #730
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A tak w ogóle znowu się dzisiaj wkurzyłam.
Aga, nie pitol, albowiem chamstwu należy przeciwstawić się siłom i godnościom osobistom - jak nas majster Kobuszewski nauczał. Ty kupujesz, Twoje pieniądze, możesz stać i wybierać tydzień, a jego psim obowiązkiem, bo na takim stanowisku jest, jest Ci usługiwać. Wyobraź sobie do Twojego stanowiska podchodzi klient i mówi : proszę mi objaśnić zasady tego produktu. A Ty : nie, bo i tak pan nie zrozumie, a zresztą nie mam czasu; bierz pan i nie marudź. Wyobraziłaś sobie ? Miałaś identyczną sytuację. A szczęściem faceta jest , że trafił na kulturalne babska. A kurtka ... jeszcze znajdziesz ładniejszą.

Na serialach nie znam się .

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 15:03   #731
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Mojego laptopa głównie używam ja, więc to moje zarazki, ale odkurzam go i regularnie myję, natomiast komputer w pracy codziennie czyściłam
To w sumie tak jak ja

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kurcze, nie mam pojęcia. Coś mi się kojarzy, ale nie mogę sobie przypomnieć
Szkoda, będę szukać dalej
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przykro mi, że jestem taka niezdecydowana i muszę dłużej niż inni się zastanowić zanim wydam kilka stów. Tak więc stracił kolejnego klienta. Wiem, że uniosłam się dumą i żałuję, że nie wzięłam tej kurtki, bo nie wiem czy uda mi się znaleźć kolejną, która będzie na mnie pasować, ale po tym co powiedział nie byłam w stanie jej kupić, no po prostu nie mogłam.
Przykro Ci? Z jakiego powodu? To ten ziomek jakiś niedorobiony,że nie potrafi powiedzieć,że potrzebuję wziąć coś z wieszaka, przy którym stałyście Też bym zawinęła cztery litery i poszła stamtąd.
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 20:39   #732
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Aga, takiego to trzeba wziąć za kark i głową w beton przyp*erdzielić. Też bym tej kurtki nie kupiła, nawet jakby była moją wymarzoną.

Ale wciąga The Originals Uwielbiam rodzinkę pierwotnych
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 17:45   #733
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

To, że mi przykro, to był sarkazm. Żałuję, że nie podziękowałam chamowi za "bardzo miłą obsługę"

Mimo wszystko mi szkoda, bo ze wszystkich kurtek, które przymierzyłam, ta była najlepsza. No nic, mówi się trudno i szukam dalej.

Wyciągnęłam rower z piwnicy i już kilka razy pojechałam nim na ćwiczenia Nawet wymyśliłam 3 plusy jazdy na rowerze - po 1. mam rozgrzewkę przed ćwiczeniami a po ćwiczeniach jeszcze trochę ruchu, po 2. jestem w domu trochę szybciej niż jakbym wracała autobusem, a po 3. przy 3 zajęciach w tygodniu oszczędzam w ciągu miesiąca 5 dych na biletach autobusowych
Szkoda tylko, że podobno pogoda ma się popsuć. Dzisiaj była już u mnie burza i straszna ulewa.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 23:53   #734
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Podkusiło mnie coś, żeby wybrać się dzisiaj (a raczej już wczoraj ) rowerem na ćwiczenia i w połowie drogi zaczęło lać... w pewnym momencie poczułam nawet takie jakby grudki lodu Do tego całą drogę jechałam pod wiatr i tym samym deszcz miałam prosto w twarz. Jak dojechałam to byłam cała mokra, a stwierdziłam, że nie będę się wracać, bo to moje ulubione zajęcia i nie chce ich opuszczać W drodze powrotnej oczywiście też zaczęło padać.
Wyjaśnijcie mi ten fenomen, że nieważne w którą stronę się idzie to wiatr i deszcz zawsze jest prosto w twarz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 05:06   #735
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wyjaśnijcie mi ten fenomen, że nieważne w którą stronę się idzie to wiatr i deszcz zawsze jest prosto w twarz
To Ty nie wiesz, że biednemu to wiatr zawsze w oczy wieje ?

A ja na randce wczoraj byłam. Nad morzem i też padało. Tylko że ja pod dachem, w góralskiej chacie. Tak, jest w Sopocie taka restauracja w stylu góralskim. Oscypka i kwaśnicę dają. Nie wiedziałam. Z tym randkowiczem to ja przyszłości nie widzę. Pilot wojskowy i na naszą znajomość chce koszarowe nawyki przenieść. Trzecia randka, a on mnie już po katach chce ustawiać i moje psy tresować. Buty do chodzenia każe mi kupować i dziesięciokilometrowe spacery obiecuje. No i rower ma dla mnie. I księcia Juliana nie zna. Paszoł won ! Powiedziałam mu, że w samotności ciężko żyć, ale nie aż tak, żebym dla zminiany tej sytuacji zrezygnowała z prawa stanowienia o sobie i z tego, że nic nie muszę. Ciut się zreflektował, bo ... baaardzo zainteresowany. Ja - baaardzo mniej.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 09:34   #736
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !

Pilot wojskowy... Buty do chodzenia każe mi kupować i dziesięciokilometrowe spacery obiecuje. No i rower ma dla mnie.

Miłego dnia
Poznaj mnie z nim.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wyciągnęłam rower z piwnicy i już kilka razy pojechałam nim na ćwiczenia Nawet wymyśliłam 3 plusy jazdy na rowerze - po 1. mam rozgrzewkę przed ćwiczeniami a po ćwiczeniach jeszcze trochę ruchu, po 2. jestem w domu trochę szybciej niż jakbym wracała autobusem, a po 3. przy 3 zajęciach w tygodniu oszczędzam w ciągu miesiąca 5 dych na biletach autobusowych
Szkoda tylko, że podobno pogoda ma się popsuć. Dzisiaj była już u mnie burza i straszna ulewa.
A gdzie rower zostawiasz na ćwiczeniach?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 12:23   #737
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ale wciąga The Originals Uwielbiam rodzinkę pierwotnych
Chyba obejrzę w czasie wakacji
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To Ty nie wiesz, że biednemu to wiatr zawsze w oczy wieje ?
O to to!
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A ja na randce wczoraj byłam. Nad morzem i też padało. Tylko że ja pod dachem, w góralskiej chacie. Tak, jest w Sopocie taka restauracja w stylu góralskim. Oscypka i kwaśnicę dają.
To nie Gesslerki rewolucja? Słyszałam ostatnio,że była jakaś restauracja góralska nad morzem A mówią,że to kobiety tak planują przyszłość

W Krakowie też pada, ale chyba tylko wtedy jak jestem na dworze Wróciłam właśnie z IKEA i dokupiłam kilka rzeczy do nowego wyglądu kuchni+pokoju Jutro zwożę już rzeczy do domu,bo na dniach zaczyna się sesja i w wakacje praktyki.
Czekam jeszcze tylko na 17 maja i Czyżynalia- Podisadło, Zalewski, Koteluk, Brodka, Pendulum,The Neighbourhood
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 12:46   #738
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Chyba obejrzę w czasie wakacji
O to to!
To nie Gesslerki rewolucja? Słyszałam ostatnio,że była jakaś restauracja góralska nad morzem A mówią,że to kobiety tak planują przyszłość

W Krakowie też pada, ale chyba tylko wtedy jak jestem na dworze Wróciłam właśnie z IKEA i dokupiłam kilka rzeczy do nowego wyglądu kuchni+pokoju Jutro zwożę już rzeczy do domu,bo na dniach zaczyna się sesja i w wakacje praktyki.
Czekam jeszcze tylko na 17 maja i Czyżynalia- Podisadło, Zalewski, Koteluk, Brodka, Pendulum,The Neighbourhood
Oglądaj wcześniej, nie masz dużo do nadrobienia, bo niecały 1 sezon

U mnie też pada, a wczoraj jak byłam w Krakowie to tak zmarzłam, że modlę się żebym tego chorobą nie odpokutowała, a byłoby mi to w tym czasie ogroooooooooomnie nie na rękę.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 16:43   #739
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Oglądaj wcześniej, nie masz dużo do nadrobienia, bo niecały 1 sezon
Weeeeź, mam sesję Chyba,że ogarnę to jakoś przez Święta.
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
U mnie też pada, a wczoraj jak byłam w Krakowie to tak zmarzłam, że modlę się żebym tego chorobą nie odpokutowała, a byłoby mi to w tym czasie ogroooooooooomnie nie na rękę.
Dobrze,że dałaś znać,że byłaś
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 16:51   #740
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
A gdzie rower zostawiasz na ćwiczeniach?
Na zewnątrz, są stojaki na rowery. I są pod dachem, więc deszcz nie pada.

Dzisiaj jadę autobusem, bo niebo zachmurzone. Nie mam ochoty na kolejny prysznic

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2014-04-10 o 16:53
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 18:26   #741
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Weeeeź, mam sesję Chyba,że ogarnę to jakoś przez Święta.

Dobrze,że dałaś znać,że byłaś
Sesja nie zając, nie ucieknie
Żartuję oczywiście

W poniedziałek znowu się wybieram i możliwe, że będę musiała do wtorku zostać

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Na zewnątrz, są stojaki na rowery. I są pod dachem, więc deszcz nie pada.
c
Ja bym sie bała, że ukradną mi rower
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 09:38   #742
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja bym sie bała, że ukradną mi rower
Też się trochę boję, ale mam nadzieję, że nikomu nie będzie się chciało bawić w przecinanie zapięcia... Jak jeżdżę rowerem do pracy to też zostawiam go na zewnątrz, bo do środka nie mogę go wprowadzić, i na razie jeszcze nikt mi go nie ukradł, więc mam nadzieję, że tak zostanie

Zapomniałam napisać, że tydzień temu byłam na koncercie Closterkeller

A dzisiaj w ramach deseru mam w planach pieczenie dietetycznych ciasteczek z płatkami owsianymi Tylko pestek słonecznika nie udało mi się kupić, więc będą musiały być bez pestek, może dodam rodzynki. Jeśli mam w domu, bo nie chce mi się wychodzić do sklepu, chociaż do Biedronki mam 5 minut drogi
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 14:39   #743
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też się trochę boję, ale mam nadzieję, że nikomu nie będzie się chciało bawić w przecinanie zapięcia... Jak jeżdżę rowerem do pracy to też zostawiam go na zewnątrz, bo do środka nie mogę go wprowadzić, i na razie jeszcze nikt mi go nie ukradł, więc mam nadzieję, że tak zostanie

Zapomniałam napisać, że tydzień temu byłam na koncercie Closterkeller

A dzisiaj w ramach deseru mam w planach pieczenie dietetycznych ciasteczek z płatkami owsianymi Tylko pestek słonecznika nie udało mi się kupić, więc będą musiały być bez pestek, może dodam rodzynki. Jeśli mam w domu, bo nie chce mi się wychodzić do sklepu, chociaż do Biedronki mam 5 minut drogi
Lipa z tymi rowerami pod tym względem, ja chciałam jeździć swoim na treningi, ale boję się go przed szkołą zostawiać i to jeszcze wieczorami.

Dawno już na Closterze nie byłam

Ja się do Krakowa właśnie zbieram, a nie chce mi się jak cholera
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 15:28   #744
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Lipa z tymi rowerami pod tym względem, ja chciałam jeździć swoim na treningi, ale boję się go przed szkołą zostawiać i to jeszcze wieczorami.
W sumie zależy też od okolicy. Na ćwiczenia sporo osób przyjeżdża rowerem, czasami brakuje stojaków i przypinają rowery do poręczy. Na razie nie słyszałam, żeby komuś ukradli i mam nadzieję, że mnie to nie spotka.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Dawno już na Closterze nie byłam
Fajną basistkę mają A Anja chyba schudła Była w takich obcisłych legginsach z dziurami i w krótkiej koszulce

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja się do Krakowa właśnie zbieram, a nie chce mi się jak cholera
Pozdrów Kraków ode mnie

Zrobiłam ciasteczka, dobre wyszły Tylko płatki owsiane, banany, otręby i rodzynki, orzechy, pestki słonecznika do wyboru - dietetyczne
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 16:50   #745
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja się do Krakowa właśnie zbieram, a nie chce mi się jak cholera
Mnie też Dlatego przyjadę na same zajęcia i od razu do domu.
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 05:50   #746
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zrobiłam ciasteczka, dobre wyszły Tylko płatki owsiane, banany, otręby i rodzynki, orzechy, pestki słonecznika do wyboru - dietetyczne
Tjaaa ! A najbardziej dietetyczne to właśnie te banany i rodzynki. Ale jak dobre, to nie ma co kopii o nazewnictwo kruszyć

Cholerka, byłam w Gdańsku i w Gdyni, ale nie miałam możliwości dotrzeć do Sephory czy Douglasa. Wściekła z tego powodu jestem. Więc jak katarynka powtórzę : nie mam podkładu.

U mnie zimnica i deszcz leje prawie bez przerwy. Będzie ta wiosna czy nie ?

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 16:58   #747
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Fajną basistkę mają A Anja chyba schudła Była w takich obcisłych legginsach z dziurami i w krótkiej koszulce

Pozdrów Kraków ode mnie

A czemu Krzyśka nie ma?
Anja uwielbia się stroić

Nie pozdrowiłam, nie lubię Krakowa
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 11:53   #748
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Nie pozdrowiłam, nie lubię Krakowa
Czemu?

Ja nie lubię od dziś Chciałam wrócić do domu,a w Galerii Krakowskiej dostali "anonimowy telefon o podłożonym ładunku wybuchowym" Policji, straży i karetek od groma. A najlepszy był ochroniarz, który wyszarpał mnie z busa dla mojego bezpieczeństwa (bo przecież większe prawdopodobieństwo,że zginę byłoby w czasie 3min wyjazdu z dworca niż stanie na placu przez 10min) Atrakcje w ramach ćwiczeń straży pożarnej.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Plus http://www.rmf24.pl/goraca-linia/was...us,nId,1409969 . Ich też mijałam w drodze do domu
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".





Edytowane przez ImmortalLover
Czas edycji: 2014-04-15 o 13:10
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:05   #749
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Duże, rozkopane miasto pełne samochodów i tramwajów, w którym brakuje przyrody.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:18   #750
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Nie jest tak źle z tą przyrodą
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-06 13:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.