Zakupy w sklepach Tchibo. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 10:07   #91
lubie liczyc
Raczkowanie
 
Avatar lubie liczyc
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 180
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was kupowała meble w Tchibo? Mają teraz w ofercie kilka fajnych rzeczy, w przystępnych cenach i z przesyłką gratis, warto kupić, czy lepiej sobie darować?
też zwróciły moja uwagę, tylko takie jak Ikea trochę, nie? mnie się podoba kilka drobiazgów, ale zastanawiam się, co będzie do obejrzenia w sklepach stacjonarnych.
lubie liczyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 08:46   #92
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 841
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Dziewczyny, pomóżcie.
Kupilam wczoraj dwa opakowania kaw - jedną Afrykę i jedna Guatemalę. W tym jedna jest do ekspresu, a druga normalna do parzenia. Lecz teraz nie wiem, ktora to ktora. To cos strasznego? One bardzo sie roznia?
aleksjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:49   #93
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie.
Kupilam wczoraj dwa opakowania kaw - jedną Afrykę i jedna Guatemalę. W tym jedna jest do ekspresu, a druga normalna do parzenia. Lecz teraz nie wiem, ktora to ktora. To cos strasznego? One bardzo sie roznia?
różnią się tylko grubością zmielenia tylko nie pamiętam która (ta bardziej czy mniej zmielona) nadaje się do ekspresu.
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:17   #94
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

W sklepach Tchibo kupuję często szczególnie w czasie wyprzedaży. Wtedy warto.
Jakość - ok, przystępna cena.

Nie kupuję tylko ubrań wykonanych z wiskozy - tutaj akurat nie jestem przekonana. Miałam bluzkę która niestety szybko skończyła swój żywot (małe dziurki w miejscach najbardziej narażonych na obcieranie).
Najczęściej zamawiam ubrania dla dzieci - niska cena a jakość dobra, ręczniki do łazienki też mogę polecić.

Moim ostatnim zakupem był kubek termiczny - jak na razie się sprawdza, nic nie przecieka.

Warto zapisać się na subskrypcje - wtedy niektóre produkty możemy nabyć z większym rabatem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj%C4%99cie+aran%C5%BCowane_1.jpg (67,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg T6581501V5F03.jpg (114,9 KB, 9 załadowań)
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 17:23   #95
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
różnią się tylko grubością zmielenia tylko nie pamiętam która (ta bardziej czy mniej zmielona) nadaje się do ekspresu.
ta mniej zmielona nadaje się do ekspresu ciśnieniowego ta drobno zmielona do parzenia "po turecku". Kiedyś ekspedientka z tchibo się pomyliła i chociaż mówiłam, że to do ciśnieniowego to zmieliła tak że kawa miała konsystencję cukru pudru. Oczywiście zauważyłam dopiero w domu, wbrew logice () próbowałam zaparzyć, ale mi się ekspres zapchał.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:52   #96
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ostatnio zamówiłam kilka rzeczy z Tchibo i chciałam podzielić się wrażeniami.

Po pierwsze obie paczki dotarły do mnie bardzo szybko - po 3 dniach od wykonania przelewu.
Najpierw zamówiłam foremki do jajek na twardo oraz foremki do jajek sadzonych. Póki co wypróbowałam foremki do jajek na twardo - są superowe Zrobiłam zajączka i serduszko. Do wykonania zajączka, serduszka i muszelki potrzebną są mniejsze jajka a do wykonania piłki - duże jajko. Co wyjdzie poza to da się ładnie odciąć nożykiem.
Foremki do jajek sadzonych wypróbuję może dziś wieczorem lub jutro rano

Następnie pojawiła się kolekcja z ciuchami na wiosnę i zamówiłam żakiet (blezer) z dzianiny oraz koszulkę z przeceny. Obie rzeczy pasują pomimo tego, iż koszulkę wzięłam w nie swoim rozmiarze. Była tania, pomyślałam, że najwyżej zmniejszę po bokach ale nic nie muszę robić bo pasuje i fajnie taka luźniejsza wygląda Tylko trochę nitek wystających było więc je z pietyzmem poodcinałam. Natomiast żakiecik jest bombowy! Świetnie uszyty i odszyty, niczego nie muszę poprawiać, lekki, w sam raz na wiosnę. Jedyny minus - brak podszewki w rękawach, moim zdaniem to właśnie w rękawach podszewka jest konieczna no ale przeżyję.

Tak więc kolejne udane zakupy.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 10:52   #97
201608171256
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 792
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ja też bardzo lubię zakupy w Tchibo. Niestety nie wszystkie rzeczy są udane. Opiszę moje hity:

- skórzany pasek z ozdobną klamrą(sprawuje się super juz noszę go 2 rok i nie ma nawet śladów używania);
- skóropodobny portfel - jestem bardzo zadowolona: mieści wszystko co powinien, mimo codziennego miętoszenia w torebce (3 lata od zakupu!) wygląda jak nówka;
- młynek do pieprzu i ziół - sprawuje się bez zarzutu od kilku miesięcy, a jest używany przeze mnie właściwie co dziennie do mielenia ziaren pieprzu;
- 2 bawełniane koszulki - tanie i wygodne, bardzo je lubię
- donice ogrodowe (bardzo fajne)
- foremki na muffinki (rewelacyjne! piekę dość często, łatwo się myją, wyglądają wciąż jak nowe)

Zdarzyły się niestety i buble:
- srebrny dzbanek z podwójnymi ściankami do herbaty - zaczął niestety przeciekać - nie od razu ale gdzieś po roku
- kurtka ,,górska" - kupiłam ja na wypady w góry (niestety od razu zepsuł się zamek w obu kieszeniach, na szczęście główny działa bez zarzutu)
- minutnik kuchenny - nie działał od początku (niestety gdzieś posiałam paragon i nie reklamowałam).

Mimo tych kilku bubli naprawdę polecam, zwłaszcza na wyprzedaży
201608171256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 20:35   #98
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez meta_morfoza Pokaż wiadomość
aja odświeżę wątek i opiszę moją "przygodę" z tchibo. w sklepie internetowym kupowałam kilka razy, z produktów byłam zadowolona. Kilka razy czas przesyłki się wydłużył, ale nie było to dla mnie problemem. Na początku grudnia otrzymałam od tchibo maila, że saldo mojego konta wynosi niecałe 80zł. Weszłam na konto i rzeczywiście widniała tam taka kwota, zaczęła się zastanawiać skąd wynika, zadzwoniłamna infolinię, gdzie miła pani zapewniła mnie, że saldo jest poprawne i powiedziała jak moge wykorzystać środki przy realizacji zamówienia. Przed świętami było duzo ciekawych ofert, złozyłam więc zamówienie, paczkę otrzymałam już 2 dni później. Z zakupionej bielizny byłam zadowolona. Raptem dzisiaj otrzymuję maila (czyli miesiąc od realizacji zamówienia), że w wyniku błędu technicznego wysłano do mnie paczkę z nieopłaconym zamówieniem!!! i że teraz saldo mojego konta jest ujemne... Wiadomo,zepo miesiącu nie oddam używanej bielizny... Dla mnie to jest zwykłe naciąganie- zapewnianie klienta, że posiada środki, zachęcanie do ich wykorzystania i po czasie upominanie się o wpłatę.Z całą pewnością nic więcej u nich nie zamówię!!!!!!
Ja miałam ostatnio podobną historię.
Jakiś czas temu otrzymałam maila, że mam nadpłatę w kwocie 69zł, zignorowałam to, bo żadnej nadpłaty nie miałam. Chyba z 2 miesiące później robiłam zamówienie, paczka dotarła, zapłaciłam żądaną kwotę itd. I nagle dostaję wiadomość, że zapłaciłam o 69 zł za mało "w wyniku błędu technicznego". Odpisałam im maila, że mam w nosie ich błędy techniczne i nic nie dopłacę, ponieważ nie wiadomo czy dopłata też nie wynika z błędu technicznego. Na razie mi nie odpisali.

Robią ludzi w trąbę, jakbym wiedziała, że mi odjęło od rachunku cichaczem i w ukryciu kasę to bym nie zamówiła tyle rzeczy, to jest po prostu oszustwo.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 11:00   #99
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
W sklepach Tchibo kupuję często szczególnie w czasie wyprzedaży. Wtedy warto.
Jakość - ok, przystępna cena.

Nie kupuję tylko ubrań wykonanych z wiskozy - tutaj akurat nie jestem przekonana. Miałam bluzkę która niestety szybko skończyła swój żywot (małe dziurki w miejscach najbardziej narażonych na obcieranie).
Najczęściej zamawiam ubrania dla dzieci - niska cena a jakość dobra, ręczniki do łazienki też mogę polecić.

Moim ostatnim zakupem był kubek termiczny - jak na razie się sprawdza, nic nie przecieka.

Warto zapisać się na subskrypcje - wtedy niektóre produkty możemy nabyć z większym rabatem.
Dokładnie wisKoze nigdy więcej szkoda pieniĘdzy to samo robia sie dziurki

Natomiast pochwale Tchibo za reklamacje
Niecale 3 tyg temu oddałam czajnik który uzywalam ok 2 lat we wrześniu tego roku kończy sie gwarancja i o dziwo dzis kurier dostarczył mi nowy czajnik bardzo sie cieszę i jestem mile zaskoczona
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 12:07   #100
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ja również jestem wielce zawiedziona....
Ponad 3 tyg temu złożyłam zamówienie i opłaciłam może 2 dni później, i co? Dziś piszą mi, że produkt jest niedostępny!!!!! Potrzebowali na to aż tyle czasu?! Zdecydowanie nie będę tam więcej kupować.
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 13:02   #101
Vulcana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 353
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Sayuuki Pokaż wiadomość
Ja również jestem wielce zawiedziona....
Ponad 3 tyg temu złożyłam zamówienie i opłaciłam może 2 dni później, i co? Dziś piszą mi, że produkt jest niedostępny!!!!! Potrzebowali na to aż tyle czasu?! Zdecydowanie nie będę tam więcej kupować.
Dość często robię zakupy przez sklep internetowy Tchibo i jeszcze nigdy nie zdarzyło się tak, że aż tyle czekałam na przesyłkę. Przeważnie czas realizacji przesyłki trwa od 3 do 7 dni. Siostrze w prezencie urodzinowym kupiłam ekspres na kapsułki. Zamówienie złozyłam w poniedziałek, a w środę był już u mnie. Wczoraj wraz z koleżankami z pracy złozyłam dość obszerne zamówienie i wieczorem dostałam maila, że zamówienie zostało wysłane. Dodam tylko, że zawsze płacę przy odbiorze. Plusem jest to, że wszystko można zwrócić lub odesłać. Kilka razy zwracałam ubrania. I tu nie ma reguły. Kupuje zawsze ten sam rozmiar i raz jest za duzy raz za mały. Tak samo jest z rozmiarówką dzieciącą. Kupiłam piżamkę w rozmiarze 86/92 i była za mała, a 3-pack letnich koszulek w tym samym rozmiarze jest OK. rasz tylko wkurzyłam się, bo kupiłam lampe do kuchni i nie chcieli przyjąć jej w sklepie ze wzgledu na duży gabaryt, choć nie była duża. W sklepie nie przyjmują zwrotów mebli, lamp. Straciłam na przesyłce.
Reasumując polecam zakupy w Tchibo Ubrania sa przeważnie dobrej jakości, mają fajne akcesoria do domu. Na wyprzedażach można kupić taniej. Często mają jakieś promocje, zniżki, darmową dostawę itp. Z reklamacjiami, zwrotami nie ma problemów.
Vulcana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 11:16   #102
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Nie wiem czy jestem jakaś dziwna czy urodzona pod szczęśliwą gwiazdą ale złożyłam w Tchibo zamówienie na kurtkę-parkę. Towar otrzymałam w ciągu 2 dni po wpłaceniu pieniążków. Kurtka śliczna, rozmiar 36 idealnie trafiony. Kolejne udane zakupy ))

Jedyne co to kartonowe pudło było naderwane ale kurtka i tak była zapakowana w jeszcze jedno, dodatkowe pudełko więc dotarła cała i zdrowa
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 21:29   #103
Kotunia1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Witam Was moje drogie! A czy ktoś zamawiał może kurtkę dżinsową za 75 zł? Jest teraz na wyprzedaży, byłabym wdzięczna o opinię czy jest taka jak na zdjęciach( chodzi mi o kolor) Pozdrowionka
Kotunia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 10:35   #104
zuzka_1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Hej dziewczyny chciałabym zamówić sobie pulower z nowe gazetki, ale nie jestem przekonana co do jakości materiałów używanych przez Tchibo...nigdy nic od nich nie zamawiałam. Sweterek jest jednak tak śliczny, że chyba bym się skusiła. Co o nim sądzicie? http://www.promocyjni.pl/gazetki/117...tka-promocyjna - strona 10 - długi pulower
zuzka_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 19:02   #105
Vulcana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 353
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez zuzka_1234 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałabym zamówić sobie pulower z nowe gazetki, ale nie jestem przekonana co do jakości materiałów używanych przez Tchibo...nigdy nic od nich nie zamawiałam. Sweterek jest jednak tak śliczny, że chyba bym się skusiła. Co o nim sądzicie? http://www.promocyjni.pl/gazetki/117...tka-promocyjna - strona 10 - długi pulower
Nie mam go, ale jakość ubrań w Tchibo jest w większości przypadków OK. Z Tchibo mam dużo ubrań, łącznie z kurtką jesienną, zimową i nie narzekam. Zawsze towar możesz zwrócić w ciągu miesiąca
Vulcana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 17:56   #106
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

ja mysle nad spodniami ocieplanymi https://www.tchibo.pl/cieplochronne-...400037064.html
czy ktoras ma lub podobne ?
sa dosc drogie dlatego sie łamie
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 08:40   #107
Vulcana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 353
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez agajanta Pokaż wiadomość
ja mysle nad spodniami ocieplanymi https://www.tchibo.pl/cieplochronne-...400037064.html
czy ktoras ma lub podobne ?
sa dosc drogie dlatego sie łamie
Spodnie są fajnie Biorąc pod uwagę iż są ocieplone, to cena nie jest wygórowana. Jak nie będą pasować, to w ciągu 30 dni możesz zwrócić w sklepie Tchibo lub odesłać (liczy się data stempla pocztowego).
Vulcana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 19:40   #108
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Vulcana Pokaż wiadomość
Spodnie są fajnie Biorąc pod uwagę iż są ocieplone, to cena nie jest wygórowana. Jak nie będą pasować, to w ciągu 30 dni możesz zwrócić w sklepie Tchibo lub odesłać (liczy się data stempla pocztowego).

No to płace mam nadzieję zę bedą fajnie leżały ale nie mam żadnych ocieplanych więc powinny być fajne
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 12:15   #109
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Co sądzicie o butach do biegania?
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 16:15   #110
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Nie rozumiem fenomenu tego sklepu.

Większość rzeczy jest za drogich jak na swoją kategorię, i do tego w większości są to pierdoły jak dla mnie bez których spokojnie można się obyć.

Kupuję tam tylko kawę
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 18:40   #111
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ja tam też nie kupuję, bo drogo. Natomiast moja chrzestna z Niemiec robi tam zakupy nagminnie i mnie się czasem też coś dostaje Szczególnie ciuchy i drobny sprzęt do kuchni.
Ale trzeba przyznać, że ubrania są dobrej jakości.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 23:52   #112
pimi77
Przyczajenie
 
Avatar pimi77
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ja jestem wierną fanką Tchibo i stałą klientką, zwłaszcza sklepu internetowego. Robię tam zakupy regularnie, niemal od samego początku istnienia sklepu w sieci. Co ciekawe nie kupuję tam kawy, bo nie odpowiada mi jej smak i aromat, natomiast kupuję ciuchy i rzeczy do wyposażenia domu i nigdy nie zawiodłam się na jakości, która jest poprostu świetna. Odzież w pięknych kolorach, z materiałów wysokiej jakości. Niektóre ciuchy noszę już kilka lat i wciąż wyglądają jak nowe. Bluzka nie rozpadnie się po pierwszym praniu, jak niektóre z sieciówek. Elementy wyposażenia mieszkania są śliczne, zwłaszcza do kuchni. Za niewielkie pieniądze można wyczarować z kuchni bajkę i nie tylko z kuchni. Rzeczy cieszą oko i są bardzo przydatne. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale ja wszystkim polecam ten sklep z całego serca.
pimi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 07:55   #113
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez pimi77 Pokaż wiadomość
Ja jestem wierną fanką Tchibo i stałą klientką, zwłaszcza sklepu internetowego. Robię tam zakupy regularnie, niemal od samego początku istnienia sklepu w sieci. Co ciekawe nie kupuję tam kawy, bo nie odpowiada mi jej smak i aromat, natomiast kupuję ciuchy i rzeczy do wyposażenia domu i nigdy nie zawiodłam się na jakości, która jest poprostu świetna. Odzież w pięknych kolorach, z materiałów wysokiej jakości. Niektóre ciuchy noszę już kilka lat i wciąż wyglądają jak nowe. Bluzka nie rozpadnie się po pierwszym praniu, jak niektóre z sieciówek. Elementy wyposażenia mieszkania są śliczne, zwłaszcza do kuchni. Za niewielkie pieniądze można wyczarować z kuchni bajkę i nie tylko z kuchni. Rzeczy cieszą oko i są bardzo przydatne. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale ja wszystkim polecam ten sklep z całego serca.
zgadzam się z Tobą ceny niestety nie zawsze są przyjazne, ale naprawdę jakość im odpowiada
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 20:14   #114
Marysia899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ostatnio zakupiłam świetne buty do biegania w Tchibo i jestem bardzo zadowolona...Jako , że brakuje mi czasu zamówiłam przez internet i opłacało się, ponieważ zdobyłam dodatkowy rabat i było sporo taniej...http://kodyrabatowe.interia.pl/kupon...hibo...Polecam...
Marysia899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 20:06   #115
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Czy w sklepach Tchibo (pytam o stacjonarne) sprzedają syropy do kawy???
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 20:16   #116
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czy w sklepach Tchibo (pytam o stacjonarne) sprzedają syropy do kawy???
ja widziałam tam syropy Monini.
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 20:25   #117
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
ja widziałam tam syropy Monini.
Dzięki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 14:51   #118
zespol_tchibo
Przyczajenie
 
Avatar zespol_tchibo
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Oczywiście, w sklepach stacjonarnych Tchibo można kupić syropy do kawy Monin. Do wyboru są różne pojemności oraz smaki Pozdrawiamy!
zespol_tchibo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 17:21   #119
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez zespol_tchibo Pokaż wiadomość
Oczywiście, w sklepach stacjonarnych Tchibo można kupić syropy do kawy Monin. Do wyboru są różne pojemności oraz smaki Pozdrawiamy!
Dziękuję za zainteresowanie potencjalną klientką.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 21:12   #120
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Jest w ofercie jeszcze pojemnik do gotowania na parze w mikrofali? Bo słyszałam dobre opinie
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 19:13:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.