'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-20, 15:07   #1
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897

'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)


Mam kozaczki, czarne, na obcasie tak około 7 cm. Są fajne, tylko ża mam bardzo chude nogi i te kozaczki są dość szerokie (mają szerokie cholewki.. tak to się nazywa? w każdym razie ich obwód jest dużo większy niż obwód mojej łydki). Nie wygląda to jakoś specjalnie źle, ale nie wiem... myślicie że mogę założyć takie odstające u góry kozaczkki do spódniczki? Nie będą się ze mnie śmiać? Moim zdaniem to wygląda ok, ale nie znam się na ciuchach...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 15:15   #2
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Mi tez odstawały, ale zaniosłam do szewca i mi je zwęził odpowiednio do razmiaru łydki i już nic a nic nie odstawały
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 15:30   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Cytat:
Napisane przez lorinka
Mam kozaczki, czarne, na obcasie tak około 7 cm. Są fajne, tylko ża mam bardzo chude nogi i te kozaczki są dość szerokie (mają szerokie cholewki.. tak to się nazywa? w każdym razie ich obwód jest dużo większy niż obwód mojej łydki). Nie wygląda to jakoś specjalnie źle, ale nie wiem... myślicie że mogę założyć takie odstające u góry kozaczkki do spódniczki? Nie będą się ze mnie śmiać? Moim zdaniem to wygląda ok, ale nie znam się na ciuchach...
Moim zdaniem to czasem nawet fajnie wygląda . Zobacz tu:http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1135078568 (pozwoliłam sobie pożyczyć fotkę zamieszczoną przez Angelikę16 z wątku "Do klubu,pubu (...)" )
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 17:52   #4
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

o, na tej fotce rzeczywiście fajnie wyglądają moje kozaki na nodze wyglądają właśnie podobnie... myślicie że mogę tak wyjść na ulicę?
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 18:11   #5
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Myślę, że jeśli sama czujesz się dobrze to naprawdę nie ma problemu Mam to samo, nogi jak patyki a do tego duża jestem, numer buta w związku z tym też spory, a większe rozmiary oznaczają większe cholewy cóż, na razie kozaków nie szukam, ale nieźle będę musiała się namęczyć poszukując nowych glanów (dziś mierzyłam - co z tego że mi się podobały, skoro odstają...). W razie czego szewc powinien załatwić sprawę
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:52   #6
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
Moim zdaniem to czasem nawet fajnie wygląda . Zobacz tu:http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1135078568 (pozwoliłam sobie pożyczyć fotkę zamieszczoną przez Angelikę16 z wątku "Do klubu,pubu (...)" )
ale ta na zdjeciu to kowbojki a kowbojki jak najbardziej moga odstawac, taki ich urok. a kozaczki takie eleganckie mysle ze niezbyt wygladaja jak odstaja, sama mam ten problem i poprostu albo zwezam kozaczki u szewca lub nie nosze spodniczek.
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 07:38   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Cytat:
Napisane przez mirynka
ale ta na zdjeciu to kowbojki a kowbojki jak najbardziej moga odstawac, taki ich urok. a kozaczki takie eleganckie mysle ze niezbyt wygladaja jak odstaja, sama mam ten problem i poprostu albo zwezam kozaczki u szewca lub nie nosze spodniczek.
Mi sie podobaja takie odstające kozaki
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 00:38   #8
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Wyciągam wątek


W zeszłym tygodniu kupiłam sobie (wreszcie! ) saszki. Są czarne, na płaskim obcasie, niewysokie (25cm od podłoża).

Nabyłam je z myślą o noszeniu "pod" nogawki (wyprzedzam trendy i noszę rozszerzane spodnie ), ale teraz zapragnęłam ponosić je do tunik, długich swetrów i rajstop.
I tu pojawia się problem w postaci chudych (naprawdę chudych ) nóg. Moja łydka ma w obwodzie (w miejscu, gdzie kończy się cholewka) 24cm - saszki mają u góry obwód 33cm Wyglądam jak w kaloszach

Osobiście uważam, że jest git, ale obawiam się, że tylko ja tak uważam - nie chcę się wygłupić
Mogę tak nosić czy dać sobie spokój? (Wiem wiem, bez zdjęcia ciężko ocenić, ale ja wstydliwa jestem i wolałabym nie zamieszczać ).

Do elegancji mi daleko - to są moje pierwsze od wielu lat "kobiece" kozaczki. Generalnie pomykam w trampkach. Nie chcę, żeby było elegancko - to nie mój styl.

Gdyby chodziło o oficerki czy "zwykłe" kozaczki na obcasie, nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby przy takich łydkach nosić je do czegokolwiek innego niż spodnie, ale saszki są specyficzne, dlatego się zastanawiam. Tym bardziej że nie mam zamiaru nosić "grzecznych", materiałowych spódniczek, tylko długaśne swetry, wełniane tuniki - taki klimat z lekkimi grunge'owymi (a'la Kate Moss ) naleciałościami i powiewem lat 80

O zwężeniu saszek nie ma mowy; są wciągane bez żadnych zapięć.
Poza tym przy mojej chudości wszystkie kozaki po przeróbce straciłyby fason - a te już na pewno

Mam dwa wyjścia: przez wiele następnych lat (dopóki się nie roztyję ) chodzić jesienią i zimą w spodniach - albo nosić saszki do rajstop i mieć gdzieś, że mi tak odstają.

Co proponujecie?



Btw: Ona (one? nie poznaję, czy na pierwszym zdjęciu jest Kate czy Sienna ) może, a ja nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 184665313_d599c1ddde.jpg (45,8 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 183438914_0a2f82b4b8.jpg (79,1 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100606-sienna-miller-5.jpg (66,6 KB, 402 załadowań)
__________________

Edytowane przez Germini
Czas edycji: 2007-12-04 o 03:53
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:07   #9
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Kurczę - noś! Nie przejmuj się co pomyślą inni. Jak sama uważasz, że jest git, to znaczy, że jest . Sama mam dość grube łydki (mimo chudości reszty ciała) i naprawdę marzę o takich jakie masz Ty. I o tym żeby mi kozaczki tak od nich odstawały . Mi taki efekt się podoba!
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:41   #10
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Na pewno jest super

Kto powiedział,że cholewki muszą koniecznie przylegac do nogi. Zresztą saszki czy botki są tak zaprojektowane,że raczej nigdy nie będą przylegac.

Lepszy taki efekt niż taki jakbyś ledwo zapieła zamek na cholewce, a noga wydawała się jakby opuchnięta.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 11:24   #11
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Ja też mam saszki i tez są troche za duże w łydce, ale myślę, że taki ich urok. Moim zdaniem możesz spokojnie nosic
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 11:37   #12
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Moje kozaczki też mi odstają i nie uważam, że to jakiś problem

NOŚ ŚMIAŁO
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 11:44   #13
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Miałam ten sam problem co ty, kupiłam sobie saszki , które również dość pożądnie odstawały mi od łydek... na początku sie tym nie przejmowałam a teraz kupiłam sobie do tego getry i nosze je do bucików i oczywiście do spódniczki Wyglądają wtedy rewelacyjnie.. tym bardziej ze getry troszke są dłuższe polecam taki sposób
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:38   #14
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Tez mam chude lydki i ostatnio wymyslilam ze mozna by ubrac grube ocieplacze na nogi np do saszek, tak zeby troche wystawaly, moze fajnie by wygladalo? Macie gdzies takie fotki?
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:01   #15
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Ja też mam chude łydki i to tak konkretnie (30 cm w najgrubszym miejscu ) i mam straszny problem z kozakami. Wszystkie, ale to wszystkie są za szerokie. A odstające mi się nie podobają, mam wrażenie, że dodatkowo podkreślają nadmierną szczupłość. Zazdroszczę tym, które się tym nie przejmują A jeszcze bardziej tym, które mają normalne łydki
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:17   #16
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Oo jak dawno ten wątek zakładałam.
już się pozbyłam swojego problemu, po prostu zanoszę kozaki do szewca, zwęża mi je i leżą idealnie.

A saszki muszą odstawać, taki ich urok
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:43   #17
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Aktualnie moga odstawac i nawet ok to wyglada
zaobserwowalam na ulicy,a nawet zdjeciach np.Kate Moss takze chyba mozna
Zreszta ja tez tak chodze
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 19:59   #18
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Mi się osobiście jak najabrdziej odstające kozaczki od łydki podobają, chociaż fakt to zależy od fasonu. Jeśli eleganckie, to najlepiej byłoby, gdyby przylegały, ale to nie mój problem, bo ani takowych nie posiadam, ani się elegancko nie ubieram. Sama mam kozaczki w stylu kowbojek i bardzo mi się podoba to jak odstają od łydki, chociaż, każdy inny but tez by mi odstawał
Także jak ktoś się dobrze czuje w odstających butkach i uważa, ze to wyglada ok, to ja nie widzę najmniejszego problemu ^^
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 23:28   #19
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Dzięki, dziewczyny, za odpowiedzi

Wiecie, samopoczucie samopoczuciem, ale mimo wszystko jeśli ktoś założy różowe spodnie, czerwony sweterek i żółte buty, to nawet jeśli czuje się w tym dobrze, to i tak coś jest "nie halo" Dlatego zastanawiałam się, na ile "nie halo" są odstające saszki.
No niby to taki fason, ale nie powinny odstawać aż tak

Mimo wszystko postanowiłam się nie przejmować - zwłaszcza po tym, jak zarobiłam parę komplementów, gdy ubrałam kieckę (Bo wiecznie tylko spodnie i spodnie...)


Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja też mam chude łydki i to tak konkretnie (30 cm w najgrubszym miejscu ) i mam straszny problem z kozakami. Wszystkie, ale to wszystkie są za szerokie. A odstające mi się nie podobają, mam wrażenie, że dodatkowo podkreślają nadmierną szczupłość. Zazdroszczę tym, które się tym nie przejmują A jeszcze bardziej tym, które mają normalne łydki
Ja mam w najgrubszym 28cm - wygrałam
Bierz przykład ze mnie. Albo z Kate Moss

A wiosną/latem pomykasz w spódniczkach? (Tak z ciekawości pytam )
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 13:41   #20
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny, za odpowiedzi

Wiecie, samopoczucie samopoczuciem, ale mimo wszystko jeśli ktoś założy różowe spodnie, czerwony sweterek i żółte buty, to nawet jeśli czuje się w tym dobrze, to i tak coś jest "nie halo" Dlatego zastanawiałam się, na ile "nie halo" są odstające saszki.
No niby to taki fason, ale nie powinny odstawać aż tak

Mimo wszystko postanowiłam się nie przejmować - zwłaszcza po tym, jak zarobiłam parę komplementów, gdy ubrałam kieckę (Bo wiecznie tylko spodnie i spodnie...)



Ja mam w najgrubszym 28cm - wygrałam
Bierz przykład ze mnie. Albo z Kate Moss



A wiosną/latem pomykasz w spódniczkach? (Tak z ciekawości pytam )
Germini, no, faktycznie wygrałaś Ale może jesteś po prostu sporo niższa. Ja mam 164 cm
Tak, latem pomykam w spódniczkach/szortach. I to takich ekstremalnie krotkich, tuż za pupę Ale dopiero od zeszłego roku, mój chłopak mnie przekonał...
Do odstających kozaczków chyba jednak nic mnie nie przekona, przy moich łydkach odstają naprawdę sporo
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 22:58   #21
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Germini, no, faktycznie wygrałaś Ale może jesteś po prostu sporo niższa. Ja mam 164 cm
Tak, latem pomykam w spódniczkach/szortach. I to takich ekstremalnie krotkich, tuż za pupę Ale dopiero od zeszłego roku, mój chłopak mnie przekonał...
Do odstających kozaczków chyba jednak nic mnie nie przekona, przy moich łydkach odstają naprawdę sporo
Ano jestem niższa - o 5cm

Jeśli przy swoich patykach mam śmigać w kieckach, to tylko i wyłącznie do kozaczków - przynajmniej zasłaniają moje chude kostki. Do balerinek np. jeszcze się nie odważyłam - czuję się za goło i za chudo A zimą to przynajmniej kilka warstw na siebie zarzucę (grube rajstopy, wełniana spódnica, itp.), więc przynajmniej psychicznie czuję się "większa"
Ciebie za to podziwiam za odwagę
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 07:50   #22
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Ano jestem niższa - o 5cm

Jeśli przy swoich patykach mam śmigać w kieckach, to tylko i wyłącznie do kozaczków - przynajmniej zasłaniają moje chude kostki. Do balerinek np. jeszcze się nie odważyłam - czuję się za goło i za chudo A zimą to przynajmniej kilka warstw na siebie zarzucę (grube rajstopy, wełniana spódnica, itp.), więc przynajmniej psychicznie czuję się "większa"
Ciebie za to podziwiam za odwagę
Dzięki Ale uwierz mi, ubranie mini nie wymaga aż takiej odwagi Jak już raz to zrobisz, to potem już z górki Spróbuj latem. Serio serio.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 12:51   #23
alexxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: lurgan NI
Wiadomości: 31
Dot.: 'Odstające' kozaczki + chude nogi + spódniczka? :)

Miałam ten sam problem co ty, nie chciałam za bardzo się wyróżniać w tłumie więc dałam je do szewca. On zmierzył obwód mojej łydki i dopasował kozaka do mojej nogi. Teraz jest ok.pozdrawiam
alexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.