poradzcie ...:| - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-04, 11:42   #1
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208

poradzcie ...:|


jakies 10 dni temu malowałam włoski na brązik.. ale juz po tych 11 dniach mi sie zmyła farba.. prawie.. i juz nie zamierzam malowac kolejny raz na ciemna.. choc naturalne mam.. średni brązik..:|lecz przez jakies 2 lata zawsze robilam pasemka blind z czarnym... jak myślicie...czy mogę w piąte już isc do fryzjera i znowu zrobic pasemka blond z czarnym??? plissssska doradzcie.. bo sama juz nie wiem co robic z włoskami..
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:54   #2
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: poradzcie ...:|

już się zmyła?

radziłabym jeszcze troszke poczekać przed rozjaśnieniem - myj włosy szamponem przeciwłupieżowym (zawiera drobinki, które ścierają farbe) im bardziej ciemny kolor sie zmyje tym ładnieszy blond uzyskasz

masz jakieś fotki z pasemkami czarny-blond?? jestem ciekawa jak to wygląda
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 19:07   #3
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

nio.. mam jakąś.. na ktorej cosik widac.... ale ja juz massakra nie moge wytrzymac... z tymi wloskami.. bo wydaja mi sie ze są rudawe.. eh.... :| własnie kiepska jest farba garnier 100% color opalizujący brąż chyba 512..:|:| ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg evel.jpg (59,4 KB, 301 załadowań)
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:58   #4
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

bardzo ładnie wyglądasz poczekaj jeszcze chwilke [lub pomóż czasowi - kup szampon przeciwłupieżowy :P) aż Ci jeszcze troszkę farba spłowieje i leć do fryzjera!
czekamy na foty!
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:37   #5
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

no własnie byłam u fryzjerki no i odradzila mi narazie pasemka .. powiedziła ze po rozjaśnianiu włoski zrobiły by sie jak guma.. eh... i musze jak najczęsciej robic maseczki z olejku rycynowego żółłtka i cytryny... i odzywke po umyciu zamiast 5 min trzymam ok. 15-20... moze cos podreperuje te włsinki bo są bardzo zniszczone... a kolor po ponad 2 tygodniach zszedl totalnie...:| moze to przez to codzienne mycie włosków..:|:|:| eh.. wiec zostaje mi czekac moze w przyszłym tyg sie wybiore bo juz nie moge wytrzymac..:P:P:P
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:13   #6
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

ja Ci jeszcze bym poleciła szampon Pantene Pro-V 2w1 (Szampon z odżywką) z Amino Pro-V Complex Intensywna regeneracja do włosów suchych i zniszczonych z serii "Złota linia" moje włoski przy myciu co 2-3 dni szybko wróciły do poprzedniego stanu! są gładnie, zdrowe i lśniące a i szampon nie jest taki drogi - ok.7 zł za 200 ml

a jak już pójdziesz do fryzjera to posyłaj foty!
ps. ile płacisz za te pasemka??
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:32   #7
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

hm.. mam włoski tak za łopatki , mam dość cienkie włosku i płacę ok. 120 zł .. hm.. to jest raczej jeden z lepszych salonów fryzjerskich u mnie w miescie.. jest jedna babka ale bierze 200 zl za balejaz.. ale mojej kolezance przed 100dniowka zwalila wlosy wyszly jej fioletowe a zaplacila ponad 200 zll..;/;/;/ wiec szkoda mi kasy....
eh..a ty cos sobie z włoskami robisz?? jasne ze wkleje..

ja to w ogole wiesz.. chcialam sie odminic i umalowalam na braz ale kompletnie czulam sie bardzo ciemno.. eh.. i jednak wroce do pasemek..
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 17:38   #8
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

wow.. :| u mnie moje kochana fryzjera za balejaż na moje włoski [troszke za ramiona] bierze coś ok.50-60zł .. właśnie taki jak Ty masz tyle że zamiast czarnego brąz
kurde kusisz mnie.. :P ja niby zrobiłam odrosty i mam jednolity kolor - 'palona kawa' z joanny - ale chce jakieś refleksy pasemka? balejaż? coś w tym stylu.. coś jaśniejszego nie tak ciemnego jak mam.. tylko nie chce znów aż tyle kasy wydawać i po raz n-ty niszczyć włosków :/ chciałabym na lato zrobić tak dzień przed końcem roku szkolnego.. ale mama namawia na koniec wakacji by do szkoły 'starczyło'
sama już nie wiem.. :P poczekam na Ciebie i zobacze co zrobie
a swoją drogą - co ty byś mi radziła? ;>

pozdrawiam
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:20   #9
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

hm...... zalezy w jakim stanie masz te włosinki.. ja np. jeszcze troszke czekam żeby je zregenerowc.. hm.. i ty tez porob jakies maseczki.. ale nie rob samych jasnych pasemek.. lepiej z jakims kolorkiem.. jesli malujesz na palona kawe to.. <mysli> moze blondzik z jakims jasnym brązem.. fajne by wygladalo.... a co do daty to.. juz twoj wybor ja lubie miec zadbane wloski w wakacje.. b wtedy poznaje sie duzo ludzi..:P:P:P:P! a w sumie na rok szkoly tez fajnie meic cos nowego to moze zrob za jakis miesiac a do tego czasu zregeneruj troszke zeby nie byly w oplakanym stanie.. okey?? buziunie. . .
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:41   #10
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

no też tak myślałam a włoski staram się też regenerować szamponikiem o którym Ci pisałam i jeszcze chce kupić jedwab żeby je nawilżyć
hmm.. mówisz brązik z blondem? to by wyszedł taki balejażyk :P może tak zrobie.. coś ok. 8 sierpnia akurat na moje urodziny ;D [będzie wtedy połowa wakacji i starczy do szkoły! ] dzięki za rade
i dalej jak co czekam na Twoje foty w nowej fryzce a masz moze fotke z teraz z tym brązem??
busiam
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 22:49   #11
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

co ty nie mam.. człowieku nawet bym sobie nie zrobiła bo za ciemno sie w nich czułam.. a teraz nie zrobie bo... no.. wyblakły mi i mam cos w kolorze naturalnego blondu ciemnego..:|:|:|:| kup sobie olejek wycynowy 2 zł kosztuje w aptece.. a tak działa świetnie na włoski ze szok. :P! no zrob sobie zrob.. aktore urodzinki bedziesz miała w sierpniu?? to musisz zaszalec z nowym image..:P:P:P.. zdecydowanie wez sobie balejaż.. bo ja to nie lubie całych blond jakos..:P:P:P:P! a np. dzisiaj kolezanka namaiwa mnie zebym pomalowala sobie wlosy na brazową czekolade tylko szamponem koloryzującym... bo wszyscy w kolo uwazaja ze ladnie mi bylo w ciemnych bo mam ciemne brwi i oprawe oczu i niebieskie soczewki.. ale jak je wyjme to bede miala czarne..<uoee> i nie wiem ..:|:|:| masskra..:P wtedy to bede mulatka jakas..:P
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 10:05   #12
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

nie farbuj na brąz.. lepiej Ci w tym balejażyku sama też chyba będę mieć podobny >skusiłaś mnie < po olejek skocze jak taki tani to nie zaszkodzi :P a co do urodzinek to będe mieć 17-naste busiam
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 22:12   #13
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

zobaczymy .. bo w kazdej chwili moze mi sie zmienic koncepcja.. <lol> heh.. jak to u mnie bywa... a ty z jakiej firmy malujesz wloski??? szybko ci sie zmywa ten kolor?????? eh.. sama juz nie wiem... <uoee> moj karol wyjechał na miesiąc i nie mi kto doradzic w tej kwestii.. a on zawsze wie w czym mi dobrze. . . eh.. a 17 bedzie przednia pewnie..<lol>
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 22:34   #14
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

ja od dawna stosuje farbki joanny obecnie 'palona kawa' <- śliczny, zimny brąz kolor zmywa się[nie tyle zmywa co poprostu lekko blaknie może tak ] hmm.. po ok.1,5 miesiąca [dochodzą odrosty (szybko mi włoski rosną), poza tym ja myje włoski co 2-3 dni więc to też jakoś wpływa :P]
a co do kolorków.. to może poproś kogoś żeby zrobił Ci metamorfoze w różnych kolorkach/balejażach/pasemkach? takie które Ci się podobają.. zobaczysz jak będziesz wyglądać i napewno coś odpowiedniego wybierzesz ja jak już mówiłam najlepiej Cie widze w tym balejażyku co miałaś bosko na tym zdjęciu wyglądasz a masz może jeszcze jakieś w tej fryzurce??
busiam
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 09:55   #15
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

znalazłam jeszcze jedną fryzki które strasznie mnie kuszą ;D

1 i 2 - śliczny kolor i cięcie!
3 - tu też ładny kolorek i cięcie
4 - chciałabym mieć coś podobnego
5 - kolorek.. mmiodzioo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mandaryna3_1_.jpg (101,2 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mandaryna 2.jpg (54,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (37,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.JPG (115,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 104330.jpg (30,8 KB, 81 załadowań)
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:59   #16
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

mam fotke obecnie jaki mam kolorek.. bo skusiłam się na brązik.. ale szamponem koloryzującym.. ktry po 20 myciach wroci do normy teraz juz opalona jestem.... trzeba bylo sie grzac... przed weselem..<lol> i jak??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 379479.jpg (21,6 KB, 172 załadowań)
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 16:15   #17
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: poradzcie ...:|

Cytat:
Napisane przez eve(L)ek
mam fotke obecnie jaki mam kolorek.. bo skusiłam się na brązik.. ale szamponem koloryzującym.. ktry po 20 myciach wroci do normy teraz juz opalona jestem.... trzeba bylo sie grzac... przed weselem..<lol> i jak??
wyglądasz prześlicznie na powyższym zdjęciu duzo bardziej mi się podobasz w tym brązie niz w jasnych pasemkach. No ale ważne, żebys sie czuła dobrze sama z sobą
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 19:08   #18
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

patrze na jedno zdjęcie i na drugie.. i powiem Ci że bym Cie nie poznała! wyglądasz zupełnie inaczej co wcale nie znaczy że gorzej! jesteś przykładem że ładnemu we wszystkim ładnie

ps. zazdroszcze opalenizny
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 19:41   #19
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

dziekuje za milusie słowka... heh...<wstydniś> <wstydniś> . . . oj.... to pewnie przez roznice czasu.. zdjatko z pasemkami było w zaszłym roku robione.. musiałam coś zrobic z włosami bo w czwartek dowiedziałam się że ide na wesele.. a na pasemka sie nie odwazylam bo by mi sie moje zniszczone wlosski totalnie skruszyły.... całe wakacje przed Toba.. a co do opalenizny... pozostałosci po solarium i po wcześniejszym opalaniu + ehm.... od poniedziałku sie na tarasie grzałam.. <lol> + w miedzy czasie solarium.. i tak mi sie nie wyrownało..<uoee>.. mam teraz problem bo skora mi zaczyna schodzic i nie wiem jak temu zapobiec... wiesz moze co poradzic..??:/a wiesz co... jak mi sie ten szampon koloryzujący zmyje to chyba zrobie pasemeczka..a niech te 3 tyg sie jeszcze regeneruja.. buziuuuuuunie... a włoski już... mysle ze pomału zaczna sie zmywac.. robias kiedys szamponek koloryzujacym??? wiesz czy wroci mki kolor naturalny?? tzn. przed farbowaniem??
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 20:34   #20
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

..hehe mi to na nic :P opalenizne mam czerwoną.. piecze a potem skórka schodzi choć co chwile ją kremuje ;/ nie wiem jak temu zaradzić póki co stosuje balsam brązująco-relaksujący ..ładnie Ci w tym brązie chociaż ja wiem jak trudno wytrzymać nie eksperymentując :P chce już moje urodziny i wizyte u fryzjera potem mi się pochwal pasemkami lub balejażem - obowiązek! a co do szamponu - robiłam! palette "czekoladowy brąz" - wyszedł czarny :/ a miałam już tak bardzo wyblaknięty swój czarny że wyglądał jak brąz.. myślałam tym go ładniej poprawie i.. dupa :/:/ miałam czarne! długo mi się spierały.. czekałam z 2 miesiące i widać było lekką poprawe.. moje kumpela też na sylwka chciała mieć czerwone i myjąc codziennie włosy po 1,5 miesiącu było jej jeszcze lekko znać ten czerwony [wyblaknięty co prawda.. ale widac było lekką różnice z naturalnymi :/] .. tak więc wątpie byś miała takie jak przed koloryzacją.. tzn. jeśli chodzi o brąz to powinnien zostać taki.. może troche się zmyje ale wątpie byś miała jaśniutki brąz.. tam niby pisze do 20 myć.. ale wątpie.. chyba żebyś myła szamponem przeciwłupieżowym to może wtedy.. z pasemkami poczekaj jeszcze zakup jakieś środki żeby je wzmocnić - serum, jedwab, skrzypowite, wax itd. nie dość że szybciej odrosną to jeszcze się zregenerują buuuusiam

ps. śliczną miałaś sukienke na weselu
ps2. co myślisz o tych fotkach które zamieściłam??
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 15:00   #21
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

dziekuje slicznie.. wiesz co... ja to sie dziwie ze w ogole cos dobralam.. bo ejstem strasznie wybredna osobka.. ... heh.. no wlasnie.. ale ja mam dziwne wlosy.. jeszcze myje wloski codziennie.. tzn. najpierw szamponem.. potem odzywke i siedze w odzywce z 10 min jak nie mam czasu .. a na weekendzie to nawet 30 min..:P:P:P! i zmywam znowu woda.. i mi kolor szybko wlasnie schodzi..:|:|:|:| moze to za duzo.. ale chce pomoc wloskom jak tylko potrafie.. w sumie.. " co za duzo to nie zdrowo".. no ale cush... :P:P:P! a co do foteczek.. to strasznie podoba mi sie kolorem mandaryny.. kurcze.. ale to tylko jest mozliwe u prodesjonalnego fryzjera.. bo w jakis dziadowych salonach raczej bym blondziku nie robila.. jak juz cos.. to wole wydac wiecej kasy ale zeby bylo po mojej mysli(choc to zadko sie zdarza... <uoeee>) ten 4 kolorek tom... taki mleczny brazik jakis.... ładny jest.. ale moja kolezanka miala cos takiego i wygladal w sloneczku jak rudawy.... a ja jakos mam uraz do rudych osob.. <uoee> heh.. no ale mniejsza z tym.. poczekamy poczekamy i zobaczymy co i jak.. wiesz co.. jak cosik to masz nr. gg do mnie 5592311 ale oczywiscie tutaj tez bedziemy pisały sobie..:P:P:P heh..
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:28   #22
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

hehe skąś to znam :P:P
skoro tak to może ci się wypłucze wiem że co za dużo to nie zdrowo ale.. włosom to chyba nie zaszkodzi marzą mi się takie śliczne i zdrowe.. proste dziś zamówiłam jedwab z allegro zobaczymy jak się sprawdzi ;D a ty prostujesz włoski?? czy masz takie naturalne proste??
mandarynka ma serio ładne włosy nie wiem czy moja fryzjerka [bo sama sie boje] wyczarowałaby coś takiego.. poza tym ja mam ciemne z natury więc odrosty :/ już raz przez to przechodziłam ale pasemka? może się skusze a brązik ładny wiesz mi się zdaje że jednak większość brązów wpada w taki rudy po pewnym czasie ;/ >niestety!< choć moja fryzjerka radzi mi właśnie takie kolorki jak rudy, czerwień, rubin, oberżyna itd. :| ja siebie jakoś nie widze :P
za nr dziękuje napisze jak znajde chwilke

ps. zaczynam mieć coraz większego hopla na punkcie włosków jak widze ludzi to jakiś to pierwsze co robie to patrze na ich włosy chyba po LO pójde na fryzjerstwo już mam nawet obrane Studium Zdrowia i Urody a ty gdzie się wybierasz?? bo z tego co kojarze to chyba maturke w tym roku zdawałaś?
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 15:18   #23
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

ja... składam na prawo i na stosunki między narodowe i na filologie angielska heh.. ale najbardziej cchiałabym prawo... zobaczymy gdie sie dostane.. narazie.. trzeba czekan na wyniki matur 11 lipca.. <krzyk> heh.. a co do włoskow.. to tez mnie kręcą strasznie.. mojego Karola siostra jest o rok ode mnie mlodsza.. i chodzila do normalnego lo.. i poszla na jakis kurs fryzjerski bo za***i**** umnie wloski robik w kazdej postaci.. i... no.. teraz pomaga w czasie wolnych dni w renomowanym salonie fryzjerskim.. ale dzieki niej maja dużo klientow.. w sumie troche miala wtyki.. ale no zdolniacha jak nie wiem..:P:P:P:P! heh... troche sie spiekłam dzisiaj.. ałaaaaaa.. heh... hm.. wiesz co.. obecnie nie prostuje bo w sumie mam naturalne prosciutkie ale uzywam jakies mleczka prostujące.. wczesniej prostowalam prostownica z 1,5 roku codziennie..<uoee> ... byl i wciaz jest strasznie suchych zniszczonych wloskow szczegolnie na koncach.. miałam długie włosy sporo za łopatki.. ale sama widzisz co z nich zostalo.. wiec narazie ich stan jest w miare.. a ty prostujkesz ?? a myslalas moze o trwalej?? bo keidys to chciałam sobie zrobic...
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 16:11   #24
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

oo.. słyszałam że na prawo nie ma co iść.. bo baaaaaardzo ciężko o prace też kiedyś chciałam.. obecnie właśnie chce iść na fryzjerstwo.. tylko czy ja wiem czy jestem zdolna? moje jedyne osiągnięcia to farbowania :P i podcięcia grzywki no ale.. mysle że się na kursach i w studium coś naucze w każdym razie życze jak najlepszych wyników a dlaczego siostra twojego TŻ pomaga tylko w wolnym czasie? nie pracuje jako fryzjerka?? :|
zazdroszcze prostych.. ja prostowałam może przez miesiąc? fryzka tego wymagała.. a teraz już nie.. mam tak zniszczone włoski farbowaniem i rozjaśnianem że dość poza tym mam taką prostownice za [wtedy] 55zł z Reala.. taką z 3 nakładkami musze zakupić dopiero ceramiczną moje naturalne są takie ni to proste ni to kręcone.. niby mam sie dobrze jak chce mam proste a jak się odmieni - kręte :P heh..
co do trwałej to moja mam robi.. babcia i ciocia :/ ale niezbyt mi się to podoba moja kuzynka raz poszła zrobić ale nie chwyciło jej tak mocno.. dziwnie wyglądały wogóle.. :/ więc umyła je i miała takie lekkie falki przez 1 dzień.. poza tym ja aż tak nie chce trwałej skoro sama mam kręte wystarczy troche pianki [robie tak jak jedna dziewczyna poleciła - myje włoski a gdy jeszcze okapują z wody wcieram w nie pianke i ugniatam ręcznikiem.. i tak z 3 razy śliczne loczki -> choć moje włosy mają jedną wade.. nigdy nie zrobisz tej samej fryzki np. następnego dnia.. czasem mi się kręcą a czasem 'proste' jakbym nic nie robiła ehh.. ] ..


ps. a następną fryzką jaką będę miała po balejażu będzie coś takiego [taki kolorek] jak na moim avatarku ..ehh chciałabym żeby te włoski szybciej rosły żebym mogła je już jakoś ślicznie ściąć i ufarbować kurce :P
ps2. co myślisz o takiej fryzurze i kolorku?? http://www.ewelcia343.fotka.pl/
ps3. zastanawiam się tez na takim czymś.. [góra blond dół brąz?] ale wątpie by na takich do ramion [z tendencją do kręcenia] włosach się do udało raczej śmiesznie to będzie wyglądać.. :/ wiem jak jedna dziewczyna u mnie w sql tak ma.. masakra!
lub to drugie [góra brąz? dół rudy..] :P co myślisz??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SublimeHairStudio143.jpg (89,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2aa.JPG (41,6 KB, 50 załadowań)
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:42   #25
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

kurde strasznie podoba mi sie te wloski gdziej jest rudy i ciemny.. massakra zaje*****.. hehe.. cudenko.. <mniam> heh.. a ten blondzik tez fajniusio z tymi koncami brazowymi.. kurde ale dalas mi nowa koncepcje na fryzurke.. jej... jak znajdziesz wiecej to wiesz.. pokazuj.. a ta siostrzyczka "mojego":/ to wiesz... ona jeszcze sie uczy i poprostu przychodzi tam wwolne drzwi podpatrywac jak robia.. i dostaje jakies wynagrodzenie... heh... eh.. mam masakrycznie ciezkie dni.. i nawet nie chce mi sie o siebie dbac.. ciosssssssssssss.... eh.. ale trzeba sie za siebie wziąsc.. a powiem ci ze musze cos z wloskami zrobic.. bo mi sie juz zmywa kolor... jeszcze to slonce tak dziala.. ze lekko wyblakaja..<uoee> <krzyk> hehe... buziusssss..
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:27   #26
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

hehe ciesze się sama też tak mam.. już nie wiem co zrobić :| tyle że ja nie mam prostych włosków :/ i nie wiem jakby się to trzymało mi.. bym musiała cały czas prostować.. no nic.. :P poszukam jeszcze jakiś i napewno wkleje wiesz jak masz jakieś pomysły albo coś to też wklejaj
aa.. myślałam że siostrzyczka już dorosła i to mnie dziwiło a po szkole wybiera się na fryzjerstwo?? bo ja już mam całkowitego bzika!!
no mi w wakacje też się za bardzo nie chce.. ale musze znów zrobić sobie południe z łazienką maski, kremiki, depilacja, balsamy, mycie włosków itd. ehhh.. trzeba troszke o siebie za dbać bo w rok szkolny nie mam tyle czasu ja też już się nie moge doczekać aż pójde do fryzjera.. ostatnio znalazłam super farbe! 'Rdzawy brąz' z Marionu robisz najpierw farbką taki ni to rudy ni to jasny brąz.. i pasemka blond ślicznie na opakowaniu wyglądało! tylko chyba będę musiała najpierw swoje ciemne rozjaśnić :/ -> http://sklep.salonik.com.pl/sklep/pr...oducts_id/1950 <- tu jest ale małe foto ehhh.. sama już nie wiem! dziś mi chłopak przyniósł jedwab ;D nareszcie dostałam z allegro.. + jeszcze olejek rycynowy trzeba iść wypróbować .. jak co napisze potem jak działają buuusiam

ps. mam Twój nr gadu ale jakoś nigdy Cie nie ma.. :/ jak co masz mój 4973992
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:32   #27
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: poradzcie ...:|

a powiem ci ze musze cos z wloskami zrobic.. bo mi sie juz zmywa kolor... jeszcze to slonce tak dziala.. ze lekko wyblakaja..<uoee> <krzyk> hehe... buziusssss.. [/quote]

a jaki masz naturalny kolor włosów?ja mam naturalny ciemny blond a teraz mam pasemka platynowy blond+ciemny braz, ale chce sobie zafarbowac szamponem koloryzujacym wlosy na jasny brazik. Tylko nie wiem jak mi chwyci na ten jasny blond i czy sie za szybko nie spierze
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 18:25   #28
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

hmm.. chyba eve(L)ek wyjechał..
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:44   #29
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: poradzcie ...:|

jestem jestm juz.. byłam chwilowo w WWA.. no i znowu trzeba sie wybrac za kilka dni.. chłopaka nie ma w mieście to ja szaleje..<LOL> eh... a pozatym mama sie drze ze sie zabije tym samochodem kiedyś..:|:|:| troche wierzy w córke.. <uoee> a co do włosków.. to powiem wam ze mi sie jakis ładny kolor zrobił.. kazdy mowi ze bardzo ładnie.. bo jeszcze od słoneczka sie rozjasniły.. i nie wiem czy cos kombinowac..<lol> troche jestem zmienna heh... no nareszcie sie wyspie ... wylukałam superowy salon fryzjerski..<lol> i mysle ze moze tam jak za pare dni bede w wawce.. hyh... podobno swietnie robi wlosy... zobaczymy zobaczymy.. i soreczka ze was zaniedbałam ja wlasnie siedze sobie w maseczce z olejku.. bo dawno nie robilam.. mam nadzieje ze nikt mnie nie bedzie chcial juz dzisiaj wyciagnac a tak w ogole.. to jak u ciebie efekty po maseczce i jedwabiu??
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 22:54   #30
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: poradzcie ...:|

hey.. jakoś ostatnio zaniedbuje wizaż wakacje pełną parą hehe :P jak maturka? dobrze zdana? a! no i wszystkiego NAj z okazji urodzin [stat na gg ]
moje włoski dziwne.. bo rudo-brązowo-czarne :| z tyłu zaczynają rudzieć.. z przodu brązowe.. a końcówki czarne.. niby nie wygląda źle ale.. hehe poszłam do mojej kochanej p. Ani i dostałam za darmoche utleniacz 12% mam do tego dodać mnóstwo odżywki i na włoski zejdzie mi ten kolor będą całe rude a potem daje na to mieszanke -> cała tubka 'ciemny bląd' z londy i pół tubki 'jasny bląd' też z londy [nr 15 i 17 ] w efekcie będę mieć jasnobrązowe włosy i chyba na tym narazie poprzestane [jak co zawsze moge wrócić do ciemnych ]
włoski dzięki olejkowi i jedwabowi odzyskały zdrowy wygląd są gładkie, miękkie i lśniące tyle że jedwab mi się już kończy nie wiem czy nie kupie tym razem odżywki z Gliss Kura 'płynny jedwab' i zamiast szamponu Pantene serie Ziaja [szampon i odżywka] z olejem rycynowym.. żeby szybciej mi włoski rosły.. ale póki co to jeszcze takie 'głośne myślenie'
a co Ty wymyśliłaś?? zostawiasz czy zmieniasz??
busiaki

ps. teraz tak patrze, że napisałaś ost. odpowiedź w dzień Naszych [moich i Patryka] 17 miesiący razem hihi
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.