OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-01, 16:06   #1
Biżuteriomaniaczka
Raczkowanie
 
Avatar Biżuteriomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Exclamation

OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp?


Jestem z Olsztyna i nie natrafiłam jeszcze na żadną pasmanterię w której byłyby koraliki godne kupienia... moze znacie jakieś dobre sklepy? Podobno w Empiku są, niedługo sie przejdę aha i oczywiście interesują mnie nie tylko koraliki, także półfabrykaty, troche nieobeznana jestem, nie wiem gdzie są "męskie" sklepy w których mogłabym chociażby drut kupić Z góry dzięki za wypowiedzi
__________________
Just a little more love,
just a little more peace...
It's all it takes, to live a dream...


Biżuteriomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 11:04   #2
Biżuteriomaniaczka
Raczkowanie
 
Avatar Biżuteriomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp?

Nie ma tu nikogo z Olsztyna?
__________________
Just a little more love,
just a little more peace...
It's all it takes, to live a dream...


Biżuteriomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 11:21   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp?

Może i jest ktoś, ale z pewnoscią najpierw poleci ci przeszukanie forum - znajdziesz tu informacje. Szczeglnie w watku o polecanych sprzedawcach internetowych.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 12:56   #4
Biżuteriomaniaczka
Raczkowanie
 
Avatar Biżuteriomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp?

szukałam juz w wyszukiwarce, juz jakaś dziewczyna kilka miesięcy temu pytała o to samo co ja, ale nikt jej nie odpowiedział, liczyłam na to że może od tego czasu jakieś olsztynianki sie tu pojawiły... a co do sprzedawców internetowych, to jedyna laska z Olsztyna która sprzedaje na Allegro, nie chce słyszec o możliwości przekazania kupionych rzeczy w inny sposób niż wysyłkowo... a ja jestem dotykowcem,lubie popatrzec, dotknąć na żywo zanim coś kupię
__________________
Just a little more love,
just a little more peace...
It's all it takes, to live a dream...


Biżuteriomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 19:38   #5
kuksonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 37
Dot.: OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp?

ja jestem z olsztyna. kupuję w internecie. w naszym alfowym empiku nie ma jeszcze koralikow. w ogole wielu rzeczy nie ma. jest za to FIMO do samodzielnego wykonywania korali. kolezanka widziala ladne drewniane koraliki w pasmanterii, gdzies w okolicach dworca (jeszcze tam nie bylam, nie wiem gdzie to dokladnie jest). kupuję regularnie w:
http://www.qnszt.pl
http://www.swiatkoralikow2.pl

zdarzylo mi sie zrobic zakupy na ganei i kilka razy na allegro.


raz zamowisz w internecie na probe i sobie pomacasz, a potem bedziesz juz wiedziala z czym masz do czynienia
kuksonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 21:15   #6
Biżuteriomaniaczka
Raczkowanie
 
Avatar Biżuteriomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp?


Wiem chyba gdzie koło Dworca...taka duża pasmanteria w wieżowcu... jak dla mnie nic tam nie ma, kilka koralików i to takich dziecinnych za 6 zł a przez neta zamawiam oczywiście, tylko często sie zdarza ze kolory są inne niz na zdjeciu,mniej soczyste..i to mi psuje wizję A do Alfy mam zamiar sie jutro wybrac... na szczescie teraz "zaprzęgłam" kolezanki i oddaja mi swoje stare biżuterie itp
__________________
Just a little more love,
just a little more peace...
It's all it takes, to live a dream...


Biżuteriomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 19:59   #7
Viridis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp?

Ja jestem z Olsztyna Na przeciwko dworca w takim ciągu sklepów jest hurtownia pasmanteryina( tak to się pisze?) Niektóre koraliki są ładne, ale cudów nie ma. Przynamniej - kiedy ja byłam tam po raz ostatni. W pasmanteri w Manhattanie na pierwszym piętrze tez jest coś-niecoś, ale mało i drogo. Tam kupuję zapięcia, kiedy mi ich zabraknie. Również ww Manhattanie w jubilerskim na dole są zapięcia, ale tylko złote (kolor; nie metal). W Indiach (dalej manhattan) sprzedają biżuterie która się "rozleciała" po obniżonych cenach. W Alfie - jak pisała Kuksonik jest niestety modelina - koralików niet. Ja zaopatruję się jeszcze w ducik miedizany w OBI Acha! Jeszcze coś. W malwie, w takim "kąciku" jubilerskim przy wyjściu sprzedaje się koraliki z kamieni półszlachetnych w różnych kształtach. Po ok. 3zł. za sztukę. A poza tym - pozostaje kupowanie przez internet. Niestety.
Viridis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 11:57   #8
Biżuteriomaniaczka
Raczkowanie
 
Avatar Biżuteriomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp?

Dziękuję Ci bardzo Viridis za odpowiedź, jak te śniegi troche miną to sie wybiorę do Manhattanu, ostatnio byłam w Empiku i ogladałam Fimo, ale stwierdziłam,ze chyba bawienie się tym to nie dla mnie
__________________
Just a little more love,
just a little more peace...
It's all it takes, to live a dream...


Biżuteriomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:49   #9
Viridis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: OLSZTYNIANKI! - gdzie kupujecie koraliki itp?

Ja Fimo lubię, ale 6zł za kostkę to niestety za dużo, żeby kupic sobie "na raz" tyle kolorów ile bym chciała. A co do śniegu - właśnie topnieje, bo pada deszcz (przynajmniej tu u mnie) i dopiero teraz bedzie niewesoło...
Viridis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.