Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 19:17   #1951
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ufff mały terrorysta śpi wykąpany i najedzony!!

Agatek ale sen!!masakra!!! po cholerę takie rzeczy oglądasz..

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
tam mi się wydawało ,że kiedyś tak pisałaś,ale moze cię pomyliłam z nawojką bo jakoś mi nie wiedzieć czemu na początku się myliłyście


14 tyg o matko jak mało,ale dobre i to.Ja zostaję z mała do roku,a później może szef mnie przyjmie z powrotem bo umowę miałam do dni porodu
kurcze tez bym chciała z małym chociaz do roku posiedziec ale $$ za mało ;/ dobrze chociaz, ze mama mi z nim zostanie i nie muszę nic kombinować...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:28   #1952
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Psotnika, oj żal mi Ciebie bardzo. Faceci rozumu nie mają i to jest prawda.

Dzieci potrafią robić, oo tak to im wychodzi idealnie.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:37   #1953
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
naoglądałam się filmów z aplikacji vidd o świerciach tragicznych dzieci w wypadkach samochodowych na fb i mi się śniło, że zabiłam siebie i K. albo samą K. jak poszłam spać przed 17stą a teściowa małą się opiekowała... ehh masakra... a jak ryczałam... jak żałowałam... muszę skasować to ścierwo

tez to oglądałam
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Hejka

Byłam dzisiaj u swojego szefa poinformowac go ze nie wracam do pracy zaraz po macierzynskim. Postanowiłam isc na wychowawcze( tu jest tylko 14 tyg), co prawda bezpłatne ale nie mam wyjscia. Nie wyobrazam sobie powrotu do pracy za 3 tyg Zareagował nawet ok, nawet sie spodziewał ze tak zrobie

Pogoda u nas dzisiaj ze mozna sie rozpłynac, normalnie szok

Ide przebrac Mili kupsztala i lece nadrabiac.......
Hejka

Psotnika zrób tak jak pisze Agatek Niech chłop poczuje ze jest ojcem i ma jakieś obowiązki a nie wielmożny pan obiadków jeszcze żąda
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:39   #1954
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Psotnika zrób tak jak pisze Agatek Niech chłop poczuje ze jest ojcem i ma jakieś obowiązki a nie wielmożny pan obiadków jeszcze żąda
jeszcze gacie i skarpety musi mieć uprane

ojj zrobiłabym coś takiego niech se radzi i poczuje smak tacierzyństwa cwaniak jeden
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:47   #1955
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie pierwsza najładniejsza Widzę że też jesteś na etapie kupowania sukieneczki.
Zwróć uwagę na wymar po paszkami bo one niby wszystkie są na 68 ale ta pierwsza ma 24cm x2 czyli 48cm a druga ma 22cm x2 czyli 44cm - to spora różnica

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
W poniedzialek zostalam ciocią a Tomek taki malusi nie moge wierzyc ze Lena tez kiedys taka była
Wazy,ł 2840 i 54cm , niestety jeszcze musza byc w szpitalu, bo za niska waga niby zeby wypisac troche żółtaczka ( chociaz nie ma naświetlen) i dzis niby maja mu robic usg serduszka, ale nie wiemy dlaczego
Moze dlatego, ze bratowa miala to nadciśnienie?
super, gratulacje ciociu!
To dziwne ze nie chcą jej wypuscić ze względu na wagę Asia przy urodzeniu miała 2600 a przy wypisie 2550 i nikt nie widział w tym problemu
Moze przez tą lekką zółtaczkę wolą dziecko zostawić.

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Czy kupy waszych dzieciaczków po nocy sa zielonee
u nas kupa normalna, ale raczej nie masz się czym przejmować - moja pediatra mówiła, ze zielony kolor jest ok

Cytat:
Napisane przez 19mala83 Pokaż wiadomość
Anabellita oby ospa szybko przeszła , ja miałam w wieku 22 lat masakra, miesiąc z życia wyjęty.

Co do sukienki na chrzciny patrzyłaś w smyku? tam mają takie wizytowe, przynajmniej jak byłam ostatnio to były.
Dziękujemy za kciuczki Ja też miałam ze 22 lata jak mnie ospa dopadła, ale jakoś nie wspominam tego źle

Patrzyłam w smyku, jedna mi się spodobała ale nie było rozmiaru, 80 był najmniejszy Chociaż dzisiaj wypatrzyłam identyczną na all i tak się zastanawiam bo jeszcze jedna mi w oko wpadła...

...no właśnie dziewczyny ja też proszę o radę... która ładniejsza? Do jutra muszę się zdecydować
1. http://allegro.pl/przepiekna-sukienk...362807092.html
2. http://allegro.pl/artistic-baby-slod...362242521.html

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
A i nie pochwaliłam się. A to najważniejsza informacja Lena wczoraj samodzielnie zrobila kupsztala, bez wielkiego wysilku, dwa pierdy i po krzyku
Zielona ale pani dr mowila ze po pepti bedzie zielona.
Super wiadomość! Oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Biedna Asia Oby szybko przeszlo

Szkoda, ze tej sukienki nie zdążysz zamówić, bo naprawdę jest fajna
niom, oby szybko przeszło... a sio wstrętna ospo!!! A kysz!
Mam na oku te dwie powyżej, na którąś się zdecyduję

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
naoglądałam się filmów z aplikacji vidd o świerciach tragicznych dzieci w wypadkach samochodowych na fb i mi się śniło, że zabiłam siebie i K. albo samą K. jak poszłam spać przed 17stą a teściowa małą się opiekowała... ehh masakra... a jak ryczałam... jak żałowałam... muszę skasować to ścierwo
Ja też chciałam na fejsie wejść na jeden taki filmik, ale coś się zacięło i w rezultacie nie wlazłam - na szczęście!
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:55   #1956
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hej hej nadrobiłam po łebkach eeeee... normalnie padam na łeb :/

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
heeej

wstyd się meldowac w tak rozkręconym nowym wątku. My się dalej bujamy z wagą, młoda waży 5900 a za 6 dni kończy 5 miesięcy. Byliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka, miała pobrany wymaz z pupy, ale gastrolog powiedziała, że wygląda nie tak źle i są dzieci grubsze i szczuplejsze i w ogole sprawiała wrażenie : czego wy tu szukacie..
W weekend zaliczyliśmy z Natalką pierwszą trasę do Krakowa i do Rzeszowa, poszło nawet gładko, tylko nie zdążyliśmy nawet wyjechać z Warszawy a ta już kupę zrobiła ( poprawiła następną jeszcze w Kielcach ), no ale jakoś dojechaliśmy i wróciliśmy.
Wczoraj na rehabilitacji młoda znowu cyrki odstawiała, płakała, krzyczała, wrzeszczała i rehabilitantki się przejęły, bo wszystkie postępy zaczęły się cofac ;/
miała zrobione jakieś próby ( łącznie z trzymaniem tylko za nogi glową w dół) i wyszło nienajgorzej, ale generalnie niewiadomo co jej jest i znowu jesteśmy na etapie załatwiania lekarzy. Rehabilitantka miała jeszcze jeden pomysł i na razie go testuję : wchodzę z młodą do wanny pełnej dość ciepłej wody i siedzi ze mną zanurzona po szyję przez 10 minut aby się wyciszyć, bo pręży nam się niesamowicie ostatnio i wygina w łuk cały czas do tyłu.

Nie wiem co z nią jest, chciałabym żeby nam w końcu ktoś coś powiedział, albo żeby ją zbadali, nie rozumiem czemu nie można takiemu dziecku zrobić głupiego badania, nawet usg tylko każdy nas cały czas odsyła i każe obserwować
trochę brak mi sił na to wszystko, jeszcze w międzyczasie wykryliśmy u psa chorobę genetyczną. Coś ma z sierścią i sypie się z niego taki jakby łupież, miał robioną biopsję i kurcze musimy się leczyć bo jeszcze pies nam może wyłysieć.
No siwy dym po prostu z tym wszystkim i dlatego nawet nie mialam jak wejść do Was. ( co nie znaczy, że codziennie nie zastanawiałam sie co tam u Cioć wizażowych słychować )

ps. zaczęłam Was nadrabiać i czytam, że rozszerzacie diety dziabągów tylko ja zostałam przy karmieniu wyłącznie (.)(.)?
oj nie nie, my też ciągle jeszcze na (.)(.)


Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Psotnika, oj żal mi Ciebie bardzo. Faceci rozumu nie mają i to jest prawda.

Dzieci potrafią robić, oo tak to im wychodzi idealnie.
TAAAAK!!
NIECH ŻYJE FEMINIZM !!
polać jej!! dobrze godo :P

Kurde faceci to są naprawdę... TŻ mówi, że w sobotę (26.05) możemy pójść też do jego mamy na cmentarz (jego mama nie żyje już 6 lat)...a ja na to "no, możemy" ... a ten się oburzył "co do Twojej mamy idziemy, a do mojej to nie możemy??" a a ja patrze na gościa o co mu chodzi, a on do mnie "powinnaś powiedzieć ;tak pójdziemy; a nie ;no, możemy;" ....jeeeeeeeeeeep i czy to jest naprawdę powód do obrazy ???

------------------
Dziś byliśmy na szczepieniu, Martynka ogólnie zniosła to OK nawet szczególnie się nie rozpłakała - jestem lżejsza o 456zł .5 lipca kolejne szczepienie.
MARTYNKA STAWIA SPÓŹNIONE KARMI - WCZORAJ SKOŃCZYŁA 3 MIESIĄCE!!

Kluseczka moja waży 3850g i mierzy 62cm ogólnie wszystko dobrze i strasznie się podobała lekarce, zresztą lekarka Martynce też - gadała do niej, śmiała się, jeszcze jak by umiała to by wyciągnęła ręce żeby ją wzięła

Potem byłam ze szwagierką w takiej kawiarni baby cafe - nowość otwarli u nas, dzieci się pobawiły my chwilę posiedziałyśmy oooo tu:

http://pinocchiocafe.pl/

a ii kupiłam sobie sandałki takie śmieszne (coś jak japonki tylko z paskiem na piętę) w BOTI przecenione na 29.99 zł

PaulaLnb!! - no widzisz zaś się spotykamy :P hehe coś nam to słabo wychodzi :P - ta dziewczyna na wózku (jest w moim wieku, tylko może poważnie wyglądała) to moja przyjaciółka, jest chrzestną mojego Tomusia

Lecę oglądać pierwszą miłość na ipla

papap
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:59   #1957
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość

Planuję kupić na Dzień Ojca body dla Wojtusia z napisem "Kocham mojego Tatusia" i z serduszkiem. Muszę tylko na allegro znaleźć cosik takiego
mam taki sam plan wydaje mi się że to super pomysł

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Zoska fajny ten Twój wózek.
Ja próbuję namówić babeczkę,żeby mi taniej sprzedała ten:
http://allegro.pl/wozek-jane-slalom-...370017064.html
Ten mi się najbardziej podoba.
a dlaczego sie rozglądasz za wózkiem jesli mogę spytać możliwe że o tym pisałaś jak tak to przepraszam musiałam przeoczyć


Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
MałaStópka dzięki

Dziś jadę spacerówą od bebecara na długi spacer - Alan wczoraj robił akrobacje w gondoli bo mu się nudziło.

Alan jak złapie mnie za palce to się sam podciąga do siadu.

Zobaczcie co ta glista robi w leżaczku:
hahaha dobre

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
mi tam wszystkei się podobają ale 1 najładniejsza

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
nic skromniejszego juz nie znalazłam, ale ta 1 tez mi jakoś najbardziej odpowiada. Mam jeszcze opcję ze mama uszyje mi sukienkę a babcia wyhaftuje mały łowicki wzorek na dole
współczuje ja na pierwszym szczepieniu ryczałam razem z małą i zemdlałam
świetny pomysł


Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Agatek mysle, ze lakieru nie mozna wymienic, no ale sprobuj

w ogole dla wszystkich szczepionych dziś dziciaczków. Nas tez czeka to niedługo

A i nie pochwaliłam się. A to najważniejsza informacja Lena wczoraj samodzielnie zrobila kupsztala, bez wielkiego wysilku, dwa pierdy i po krzyku
Zielona ale pani dr mowila ze po pepti bedzie zielona.
no to super - rrewelacja

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Zdecydowanie pierwsza najładniejsza Widzę że też jesteś na etapie kupowania sukieneczki.
Zwróć uwagę na wymar po paszkami bo one niby wszystkie są na 68 ale ta pierwsza ma 24cm x2 czyli 48cm a druga ma 22cm x2 czyli 44cm - to spora różnica


super, gratulacje ciociu!
To dziwne ze nie chcą jej wypuscić ze względu na wagę Asia przy urodzeniu miała 2600 a przy wypisie 2550 i nikt nie widział w tym problemu
Moze przez tą lekką zółtaczkę wolą dziecko zostawić.


u nas kupa normalna, ale raczej nie masz się czym przejmować - moja pediatra mówiła, ze zielony kolor jest ok


Dziękujemy za kciuczki Ja też miałam ze 22 lata jak mnie ospa dopadła, ale jakoś nie wspominam tego źle

Patrzyłam w smyku, jedna mi się spodobała ale nie było rozmiaru, 80 był najmniejszy Chociaż dzisiaj wypatrzyłam identyczną na all i tak się zastanawiam bo jeszcze jedna mi w oko wpadła...

...no właśnie dziewczyny ja też proszę o radę... która ładniejsza? Do jutra muszę się zdecydować
1. http://allegro.pl/przepiekna-sukienk...362807092.html
2. http://allegro.pl/artistic-baby-slod...362242521.html


Super wiadomość! Oby tak dalej
niom, oby szybko przeszło... a sio wstrętna ospo!!! A kysz!
Mam na oku te dwie powyżej, na którąś się zdecyduję


Ja też chciałam na fejsie wejść na jeden taki filmik, ale coś się zacięło i w rezultacie nie wlazłam - na szczęście!
2 jest śliczniutka

dziewczyny mam pytanie jak wy byście zareagowały - my mieszkamy tu w 5 ja tż jego mama z siostrą i jej córeczką
jego siostra od przedwczoraj ma katar i ona ma taką głupią manie całowania Majkelka w usta nie w policzki czy czułko tylko ciągle w usta na początku byuło mi głupio jej zwracać uwagę by sie nei obraziła no ale dziś niestety mały mi się obudził z mega katarkiem i powiedziałam sobie że jej zwrócę uwagę trudno niech się obraża ale zdrowie dziecka dla mnie jest ważniejsze
więc powiedziałam jej że mi małego zaraziła i przykro mi moze sie na mnie obrazic ale koniec z całowaniem w usta no i oczywiści ebył foch i pretensja ze przecież małego nie uchronie przed chorobami
ok spoko ale co innego jak mały załapie coś z powietrza a co innego jak będzie chorować przez jej głupote
no i jest obraza teraz
jak myślicie dobrze zrobiłam zwracając jej uwagę bo moze faktycznie ja to jakoś wyolbrzymiam? pozwoliłybyście na to by chore osoby całowały wasze dzieciaczki w usta?
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm

Edytowane przez MMONIKA9
Czas edycji: 2012-05-24 o 20:02
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 20:01   #1958
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Czubasek mi się ta bardzo podoba http://allegro.pl/piekna-ecru-zlota-...364324016.html
Za tą cenę to jak za darmo, no ale to na 9-cio miesięczną dzidzię, szkoda, ze wymiarów nie podali.

edit. teraz już jest dobry link, wcześniej źle skopiowałam
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".

Edytowane przez Anabellita
Czas edycji: 2012-05-24 o 20:04
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:04   #1959
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Anabelita pierwsza jest przepiękna

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Monika dobrze ze powiedzialas. Ja od poczatku zapowiedzialam wszystkim, ze nie ma całowania w usta, ani oblizywania smoczka( moj tz na poczatku ciagle tak robil az nie wytrzymałam i zwrocilam mu uwage)
Tak jak mowisz, tyle ile mozna, to trzeba chronic dzieci przed chorobami
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:07   #1960
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość


dziewczyny mam pytanie jak wy byście zareagowały - my mieszkamy tu w 5 ja tż jego mama z siostrą i jej córeczką
jego siostra od przedwczoraj ma katar i ona ma taką głupią manie całowania Majkelka w usta nie w policzki czy czułko tylko ciągle w usta na początku byuło mi głupio jej zwracać uwagę by sie nei obraziła no ale dziś niestety mały mi się obudził z mega katarkiem i powiedziałam sobie że jej zwrócę uwagę trudno niech się obraża ale zdrowie dziecka dla mnie jest ważniejsze
więc powiedziałam jej że mi małego zaraziła i przykro mi moze sie na mnie obrazic ale koniec z całowaniem w usta no i oczywiści ebył foch i pretensja ze przecież małego nie uchronie przed chorobami
ok spoko ale co innego jak mały załapie coś z powietrza a co innego jak będzie chorować przez jej głupote
no i jest obraza teraz
jak myślicie dobrze zrobiłam zwracając jej uwagę bo moze faktycznie ja to jakoś wyolbrzymiam? pozwoliłybyście na to by chore osoby całowały wasze dzieciaczki w usta?
tez bym się wściekła! w ogóle co za pomysł,zeby dziecko w usta całowąć? nawet ja ani tz nie całujemy małego w usta tylko włąsnie policzki/czółko/szyja (ma łaskotki niesamowicie się wtedy smieje), nie mówiąc już o dalszej rodzinie...już w ogóle jak ktos chory to do nas nie porzychodzi...

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Anabelita pierwsza jest przepiękna

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Monika dobrze ze powiedzialas. Ja od poczatku zapowiedzialam wszystkim, ze nie ma całowania w usta, ani oblizywania smoczka( moj tz na poczatku ciagle tak robil az nie wytrzymałam i zwrocilam mu uwage)
Tak jak mowisz, tyle ile mozna, to trzeba chronic dzieci przed chorobami
obliyzywanie smoczka tez nie wchodzi w grę.. ja nawet jak próbuję małemu zupkę czy nie za mocno podgrzałam to biorę oddzielną łyżeczkę, zeby jego łyżeczką nie próbować...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:08   #1961
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Anabelita druga jest piękna, przepiękna !

Martynko
u Ciebie TZ sie wkurza jak mówisz tak "no możemy", a u nas jest odwrotnie, bo u nas mnie to nerwuje , gdy mój facet mówi "no możemy", "no dobra", czuję sie wtedy, że totalnie mnie olewa.


Dzisiaj rozmawialam z dobra kolezanka, chodizlysmy razem do gimnazjum i dzis mi powiedziala, ze jej sie okres spoznia 9 dni, a ja tylko tak sobie juz marze, ze dzidziusia bedzie miala i bedziemy razem wozkami jezdzic Ona załamana , a ja do niej, zeby sie usmiechnela, bo ciuszkow po Lilce mam duzo

Monia ja sama czasem nie umiem sie powstrzymac i musze az moja Lilke w usta cmoknąc, nawet jak mam katarek.. Po prostu mnie az korci, zeby ja tak wycałować, a wiem ,ze to nie za dobrze.

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2012-05-24 o 20:12
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 20:11   #1962
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Czubasek mi się ta bardzo podoba http://allegro.pl/piekna-ecru-zlota-...364324016.html
Za tą cenę to jak za darmo, no ale to na 9-cio miesięczną dzidzię, szkoda, ze wymiarów nie podali.

edit. teraz już jest dobry link, wcześniej źle skopiowałam
a co myślisz o tej http://allegro.pl/cudna-sukienka-mco...351430163.html
i ma 44 pod paszkami
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:11   #1963
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
tez bym się wściekła! w ogóle co za pomysł,zeby dziecko w usta całowąć? nawet ja ani tz nie całujemy małego w usta tylko włąsnie policzki/czółko/szyja (ma łaskotki niesamowicie się wtedy smieje), nie mówiąc już o dalszej rodzinie...już w ogóle jak ktos chory to do nas nie porzychodzi...

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



obliyzywanie smoczka tez nie wchodzi w grę.. ja nawet jak próbuję małemu zupkę czy nie za mocno podgrzałam to biorę oddzielną łyżeczkę, zeby jego łyżeczką nie próbować...
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Anabelita pierwsza jest przepiękna

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Monika dobrze ze powiedzialas. Ja od poczatku zapowiedzialam wszystkim, ze nie ma całowania w usta, ani oblizywania smoczka( moj tz na poczatku ciagle tak robil az nie wytrzymałam i zwrocilam mu uwage)
Tak jak mowisz, tyle ile mozna, to trzeba chronic dzieci przed chorobami

ufff dzięki - bo już myślałam ze ja wydziwiam i się cąły czas zastanawiam po co ten foch jak my nie można było powiedzieć ok nie ma sprawy
jak to nie poskutkuję to będe mniej przyjemna powiem że sobie nie zyczę takich sytuacji a jak będą olewać to co do nich mówię to skończy sie na tym że będą miały ograniczony "dostęp" do Micha - bo babcia też momentami tak robi
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:21   #1964
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Zdecydowanie pierwsza najładniejsza Widzę że też jesteś na etapie kupowania sukieneczki.
Zwróć uwagę na wymar po paszkami bo one niby wszystkie są na 68 ale ta pierwsza ma 24cm x2 czyli 48cm a druga ma 22cm x2 czyli 44cm - to spora różnica


...no właśnie dziewczyny ja też proszę o radę... która ładniejsza? Do jutra muszę się zdecydować
1. http://allegro.pl/przepiekna-sukienk...362807092.html
2. http://allegro.pl/artistic-baby-slod...362242521.html


Super wiadomość! Oby tak dalej
niom, oby szybko przeszło... a sio wstrętna ospo!!! A kysz!
Mam na oku te dwie powyżej, na którąś się zdecyduję


Ja też chciałam na fejsie wejść na jeden taki filmik, ale coś się zacięło i w rezultacie nie wlazłam - na szczęście!
Jak dla mnie obydwie śliczne , ta pierwsza skromniejsza

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość



dziewczyny mam pytanie jak wy byście zareagowały - my mieszkamy tu w 5 ja tż jego mama z siostrą i jej córeczką
jego siostra od przedwczoraj ma katar i ona ma taką głupią manie całowania Majkelka w usta nie w policzki czy czułko tylko ciągle w usta na początku byuło mi głupio jej zwracać uwagę by sie nei obraziła no ale dziś niestety mały mi się obudził z mega katarkiem i powiedziałam sobie że jej zwrócę uwagę trudno niech się obraża ale zdrowie dziecka dla mnie jest ważniejsze
więc powiedziałam jej że mi małego zaraziła i przykro mi moze sie na mnie obrazic ale koniec z całowaniem w usta no i oczywiści ebył foch i pretensja ze przecież małego nie uchronie przed chorobami
ok spoko ale co innego jak mały załapie coś z powietrza a co innego jak będzie chorować przez jej głupote
no i jest obraza teraz
jak myślicie dobrze zrobiłam zwracając jej uwagę bo moze faktycznie ja to jakoś wyolbrzymiam? pozwoliłybyście na to by chore osoby całowały wasze dzieciaczki w usta?

U mnie nikt nie całuje małej ewentualnie w rączkę ale teraz juz się ograniczają bo mała łapki do buzi pakuje
Nie byłabym taka przeczulona ale dzieciaki szwagierki non stop chorują więc cud ze mała doo tej pory nic nie złapała
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:26   #1965
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Monia my z tz calujemy malego w usta bo ja nie z takich chuchajaco dmuchajacych ale tylko MY nawet Niki nie pozwalam bo ma kontakt z dziecmi, a juz nie wyobrazam sobie by kto inny niz rodzice calowali dziecko w usta.
Kojarzycie ten wypsadek autokaru w Czechach?, ta najbardzie ranna osoba to moja szefowa wracali z Włoch
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:35   #1966
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
a co myślisz o tej http://allegro.pl/cudna-sukienka-mco...351430163.html
i ma 44 pod paszkami
Też się na nią czaiłam, bo mi się baaardzo podoba ale zrezygnowałam bo boję się że w razie czego nie zdąży do mnie dojść, wiesz jak to jest z tą naszą pocztą. Twoja Hania też ma 44cm w obwodzie?

Monika ja mam podobny problem. Syn mojej szwagierki ma manię całowania. Ja ktoś dorosły trzyma moją Asię na rękach a jemu akurat zachce się ją pocałować (on nie sięgnie do jej twarzyczki) to po prostu podchodzi i ciągnie małą za rękę lub nogę żeby móc ją dosięgnąć Jak mnie to wku.rwia! Na początku też się ptyczkowałam zeby go nie urazić bo on taka beksa jest ( ma prawie 8 lat) ale teraz już się nie czaję i głośno mówię zeby jej nie ciągnął. W ogóle to dziecko takie dziwne - chodzi od kilku dni ze zdjęciem mojej Asi i je całuje i mówi, ze on ją bardzo kocha i chce mieć ją przy sobie Nie wiem czy to normalne?
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:36   #1967
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Nadrobilam jedna strone na razie...

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Pearl bo ja sie kapie z nim w kostiumie. Jakos dziwnie by mi bylo nago :/
ojej, to dziwnie...
my tam na golaska sie pluskamy

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dziewczynki, który konkretnie tran kupujecie bąbelkom?? i konsultowałyście z lekarzem czy same dajecie??
ja kupilam Mollersa i nie konsultowalam tego z lekarzem
Czytalam na forach, ze niektorzy pediatrzy wlasnie polecaja bardziej tran niz sztuczne witaminy

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do mamy i babci, chętnie sie podejmą zadania

co do pogrubionego . Jak byłam z małą na 1 szczepieniu to była dziewczynka, moze miała z 2 latka, trzymały ją dwie pielęgniarki i mama i nie dały rady tak sie darła i wierzgała, musiał ojciec im pomóc....
To super, pochwal sie efektem !!!

no i wlasnie tego sie obawiam, ze przy kazdym szczepieniu bedzie tylko gorzej :/
juz dzisiaj Jasiek jak zobaczyl kolejna strzykawke, to kumal, ze zaraz znowu bedzie bolalo i tak sie patrzyl przykro na ta pielegniare, ze co ona mu robi

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Pearl spóźnione 100lat,ciągle miałam napisac i zapominałam
dziekuje

co za staniki? fajne jakies?

My niedawno wrocilismy ze spacerku Jasiek jest typowym Nietoperkiem i nie chodzi spac o 19ej jak na grzecznego bobasa przystalo. Idziemy sie kapac i moze pozniej usnie
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:40   #1968
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

no ja też nie jestem z tych chuchających dmuchających , jak smoczek spadnie na podłogę to nie lece odrazu pod kran tylko do buzi i potem małemu ale ja jestem mamą to mi się wydaje co innego - ona ma córkę która chodzi do przedszkola i ma kontak z chorymi dziecmi to przynosi do domu potem ona ją całuje przychodzi do nas i cąłuje małego i tu chodzi o roznoszenie zarazków i chorób i jest osobą "trzecią" która tak nie powinna robić
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm

Edytowane przez MMONIKA9
Czas edycji: 2012-05-24 o 20:42
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:44   #1969
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Też się na nią czaiłam, bo mi się baaardzo podoba ale zrezygnowałam bo boję się że w razie czego nie zdąży do mnie dojść, wiesz jak to jest z tą naszą pocztą. Twoja Hania też ma 44cm w obwodzie?

Monika ja mam podobny problem. Syn mojej szwagierki ma manię całowania. Ja ktoś dorosły trzyma moją Asię na rękach a jemu akurat zachce się ją pocałować (on nie sięgnie do jej twarzyczki) to po prostu podchodzi i ciągnie małą za rękę lub nogę żeby móc ją dosięgnąć Jak mnie to wku.rwia! Na początku też się ptyczkowałam zeby go nie urazić bo on taka beksa jest ( ma prawie 8 lat) ale teraz już się nie czaję i głośno mówię zeby jej nie ciągnął. W ogóle to dziecko takie dziwne - chodzi od kilku dni ze zdjęciem mojej Asi i je całuje i mówi, ze on ją bardzo kocha i chce mieć ją przy sobie Nie wiem czy to normalne?

Nie mierzyłam
Mama ma szyć małej sukienkę na chrzest a babcia ma wyhaftować łowicki wzorek jak nie wyjdzie to wtedy bede cudować
na razie oglądam tak w razie czego :p

co do drugiego to raczej normalne
siostrzenice tzta tez chodzą i paplają ze kochają Hanie itp starsza( 6 lat) jeszcze jako tako grzeczna ,ostrożna jest ale młodsza (2,5 roku) odstała parę razy zje.bki od tz i ode mnie bo niechcący puknęła małą w główkę zabwką a to swoją głową jak chciala ją przytulić więc ma wbijane do łebka ze musi uważać i jest w miarę ok
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 20:45   #1970
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
ojej, to dziwnie...
my tam na golaska sie pluskamy
właśnie ja nie wiem jak mam się kąpać z małą w wannie jak będę w DE, a tam jest wieeeelka wanna więc będę mogła z nią poszaleć a z tat a kąpiel to chyba nie wypada co? w slipach jakby się pokąpała? chciałabym, żeby oni jakiś 'kontakt' załapali że może się kąpać raz z mamą, raz z tatą... a jak widzi ojca raz na 1,5 miecha to różnie może zareagować
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:48   #1971
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
jeszcze gacie i skarpety musi mieć uprane

ojj zrobiłabym coś takiego niech se radzi i poczuje smak tacierzyństwa cwaniak jeden
ale to weź ściągnij tego mleka dużo tak co byś go na cały dzień mogła zostawić z małą

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
...no właśnie dziewczyny ja też proszę o radę... która ładniejsza? Do jutra muszę się zdecydować
1. http://allegro.pl/przepiekna-sukienk...362807092.html
2. http://allegro.pl/artistic-baby-slod...362242521.html
mi ta druga bardziej się podoba ale obie ładne

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87;34310135

[LEFT
Kluseczka moja waży 3850g
a nie waży więcej?

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie jak wy byście zareagowały - my mieszkamy tu w 5 ja tż jego mama z siostrą i jej córeczką
jego siostra od przedwczoraj ma katar i ona ma taką głupią manie całowania Majkelka w usta nie w policzki czy czułko tylko ciągle w usta na początku byuło mi głupio jej zwracać uwagę by sie nei obraziła no ale dziś niestety mały mi się obudził z mega katarkiem i powiedziałam sobie że jej zwrócę uwagę trudno niech się obraża ale zdrowie dziecka dla mnie jest ważniejsze
więc powiedziałam jej że mi małego zaraziła i przykro mi moze sie na mnie obrazic ale koniec z całowaniem w usta no i oczywiści ebył foch i pretensja ze przecież małego nie uchronie przed chorobami
ok spoko ale co innego jak mały załapie coś z powietrza a co innego jak będzie chorować przez jej głupote
no i jest obraza teraz
jak myślicie dobrze zrobiłam zwracając jej uwagę bo moze faktycznie ja to jakoś wyolbrzymiam? pozwoliłybyście na to by chore osoby całowały wasze dzieciaczki w usta?
bardzo dobrze zareagowałaś
ja non stop ryczę po starszej córce żeby nie całowała młodszej ale to jest nieuniknione bo starsza chce ją zacałować i wyściskać
lekarka ostatnio mi nawet powiedziała żeby starsza też nie całowała młodej po rączkach no bo wiadomo że młoda teraz wkłada rączki do buźki
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:50   #1972
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Nie mierzyłam
Mama ma szyć małej sukienkę na chrzest a babcia ma wyhaftować łowicki wzorek jak nie wyjdzie to wtedy bede cudować
na razie oglądam tak w razie czego :p

co do drugiego to raczej normalne
siostrzenice tzta tez chodzą i paplają ze kochają Hanie itp starsza( 6 lat) jeszcze jako tako grzeczna ,ostrożna jest ale młodsza (2,5 roku) odstała parę razy zje.bki od tz i ode mnie bo niechcący puknęła małą w główkę zabwką a to swoją głową jak chciala ją przytulić więc ma wbijane do łebka ze musi uważać i jest w miarę ok
Igorek tez ma małe fanki w rodzinie. a największą jest moja 2 letnia chrześnica... cały czas mówi, ze ona "tofa Igola" (czyt kocha Igora) i codziennie muszą jej pokazywać zdjecia Igusia... a jak któregos dnia (było jeszcze chłodno) rozmawiałam przez tel z jej mamą i ona zapytała co u Igorka to mała jak tylko usłyszała to imię to wyciagnęła z szuflady czapkę i szalik bo ona jedzie do Igola a jak jestesmy u nich czy oni u nas to stoi koło niego cały czas i się usmiecha i do swojej siostry (5lat)mowi "niania, powiedz tofam Igola"
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
właśnie ja nie wiem jak mam się kąpać z małą w wannie jak będę w DE, a tam jest wieeeelka wanna więc będę mogła z nią poszaleć a z tat a kąpiel to chyba nie wypada co? w slipach jakby się pokąpała? chciałabym, żeby oni jakiś 'kontakt' załapali że może się kąpać raz z mamą, raz z tatą... a jak widzi ojca raz na 1,5 miecha to różnie może zareagować
myślę ze w gatkach jak najbardziej a skoro taka big wanna to mozecie w trójkę
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:53   #1973
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
padam na pysk..
sama siedzę z mała cały dzień i całą noc
tż wstaje i wychodzi z domu tylko się pouśmiecha do Poli i wychodzi
wraca to chce bym mu dała obiad i idzie spać bo jest zmęczony..albo przy piwku odpoczywa przed tv.. k.rwa mać
a ja mam wszystko w domu robić mu gotować i zajmować się mała.. kiedy nie mam czasu nawet kanapki sobie zrobić bo Pola mi marudzi cały czas dziś co godzinę chciała albo do cyca albo na ręce i marudzi
a ja mam się jeszcze nauczyc tylko kiedy jak wieczorem też ja się nią zajmuję a potem już padam? przecież w nocy nie mogę siedzieć bo jak będę się potem zajmować dzieckiem??????
juz mu powiedziałam że obiadów nie będzie ja nie jadam a jeszcze jemu bede robić
jeszcze opierz wyprasuj posprzątaj - i słyszę tylko że jestem wogóle niegospodarna




teraz bym coś poczytała ale czytam i nie mam siły.. muszę 5 razy to samo zdanie by coś do mnie dotarło
zaraz muszę iść pod prysznic i potem usypiac małą cycem bo nie mam siły z nia trenować samodzielnego zasypiania... ( a jakże tylko ja to robię "bo mnie to lepiej wychodzi" co to k.. za teksty?
ja się do niego nawet nie odzywam... nie bede mu przeszkadzac w odpoczywaniu.. niech spada... chce tego to będzie miał

sorki że tak wam tu się wyżalam ale nawet nie mam komunawet wszystkie bliskie koleżanki to nasze wspólne znajome i nie rozmawiam z nimi o moich problemach z tż bo wspólna paczka znajomych z roku i tak się opieram..
ocho mała sie obudziła
spadam
dobranoc
oj bidulka
a dla tego twojego tż-ta
daj mu nauczke tak jak dziewczyny radzą niech potatusiuje

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
...no właśnie dziewczyny ja też proszę o radę... która ładniejsza? Do jutra muszę się zdecydować
1. http://allegro.pl/przepiekna-sukienk...362807092.html
2. http://allegro.pl/artistic-baby-slod...362242521.html
dwójeczka


Mmonika ja nikomu nie pozwalam całować dzieci w usta, sama tez tego nie robię, jakies takie mega niehigieniczne mi sie wydaje
i dobrze powiedziałaś, ale szkoda, ze nie wcześniej...szwagierka sie pofochuje i jej przejdzie...
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:59   #1974
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość

myślę ze w gatkach jak najbardziej a skoro taka big wanna to mozecie w trójkę
nie no nie taka big jak ma Pearl jest strasznie dłuuuga i można się położyć w całości a na szerokość to jak zwykła wanna mam właśnie problem, bo mała wyrasta z wanienki, w PL jest prysznic ale strasznie płytki... muszę teścia namówić, żeby zdemontował ten prysznic a wstawił coś takiego z głębokim brodzikiem bo zanim dobudujemy się większej łazienki (gdzie wszystko podłączone jest ale musi być dobudówka kuchni) to miną wieki
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:04   #1975
19mala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 167
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Dziękujemy za kciuczki Ja też miałam ze 22 lata jak mnie ospa dopadła, ale jakoś nie wspominam tego źle

Patrzyłam w smyku, jedna mi się spodobała ale nie było rozmiaru, 80 był najmniejszy Chociaż dzisiaj wypatrzyłam identyczną na all i tak się zastanawiam bo jeszcze jedna mi w oko wpadła...

...no właśnie dziewczyny ja też proszę o radę... która ładniejsza? Do jutra muszę się zdecydować
1. http://allegro.pl/przepiekna-sukienk...362807092.html
2. http://allegro.pl/artistic-baby-slod...362242521.html

Ja niestety bardzo ciężko przeszłam ospę, wysypana byłam dosłownie wszędzie, ból niesamowity, pierwsze 5 dni ani leżeć, ani siedzieć, ewentualnie stać. Nocki masakra, nie dało się całej nocy stać wysypka 4 tygodnie taka konkretna a to było lato 30 stopni w cieniu a ja długi rękaw. Twarz miałam jak potwór, dobrze że zeszło bo ryczałam jak na siebie patrzyłam. Kurcze brzmi jakbym traumę miała

Co do rozmiaru sukienki szkoda że nie było, a fajne mają, u nas byłą akurat cała rozmiarówka no ale to jakieś 3 tyg temu pewnie dopiero się zaczęły.

A co do sukienek na all obie śliczne, pierwsza skromniejsza druga bardziej strojna, ciężki wybór
19mala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:06   #1976
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
nie no nie taka big jak ma Pearl jest strasznie dłuuuga i można się położyć w całości a na szerokość to jak zwykła wanna mam właśnie problem, bo mała wyrasta z wanienki, w PL jest prysznic ale strasznie płytki... muszę teścia namówić, żeby zdemontował ten prysznic a wstawił coś takiego z głębokim brodzikiem bo zanim dobudujemy się większej łazienki (gdzie wszystko podłączone jest ale musi być dobudówka kuchni) to miną wieki
no dlatego jak my urządzaliśmy mieszkanie to zamontowaliśmy wannę zamiast brodzika.. teraz tz się w niej wyleguje a ja nie mam czasu ;D Chociaz to było za moja namową- w wannie tez mozna wziąć szybki prysznic ale w brodziku juz się nie da poleżec
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:08   #1977
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Już zamówiłam tą pierwszą sukieneczkę ze Smyka TŻ na mnie nawrzeszczał ze jak jeszcze pozwlekam kilka dni z kupnem to dziecko pójdzie do chrztu w bodziaku, w sumie to i racja
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:09   #1978
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

helołłł
bylam dzis ponownie u alergologa i nowa pani dr stwierdzila wtorne azs i zalecila odstawienie drobiu, jajek a reszty niet co dr to inna teoria i dostalismy masc hydrokortyzon plus syropek, zobaczymy co bedzie bo ostatnio go skora na nogach i glowie swedziala, biedulek

potem w pracy bo musialam zalatwic urlopy po macierzynskim, ustalic date powrotu i pokazac dziecko szefowej
a jutro pokaz u tż w pracy
i tyle u nas wiec zabieram sie za nadrabianie....
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e, nienawidze szczepien !!!!
Moj Malutek tak sie nacierpial Jeszcze te ☠☠☠☠y caly czas sie patrzyly na mnie jak na wariatke,ze wymyslilam sobie szczepionki oczyszczone i ze nie szczepie 5 czy najlepiej ☠☠☠☠a 6 w 1.
Biedak teraz usnal, ale co sie naplakal to masakra Mam nadzieje, ze juz zapomnial
zapomnial na pewno!

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
naoglądałam się filmów z aplikacji vidd o świerciach tragicznych dzieci w wypadkach samochodowych na fb i mi się śniło, że zabiłam siebie i K. albo samą K. jak poszłam spać przed 17stą a teściowa małą się opiekowała... ehh masakra... a jak ryczałam... jak żałowałam... muszę skasować to ścierwo
bosheee po co ty to ogladasz... malo ci wrazen
Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
padam na pysk..
sama siedzę z mała cały dzień i całą noc
tż wstaje i wychodzi z domu tylko się pouśmiecha do Poli i wychodzi
wraca to chce bym mu dała obiad i idzie spać bo jest zmęczony..albo przy piwku odpoczywa przed tv.. k.rwa mać
a ja mam wszystko w domu robić mu gotować i zajmować się mała.. kiedy nie mam czasu nawet kanapki sobie zrobić bo Pola mi marudzi cały czas dziś co godzinę chciała albo do cyca albo na ręce i marudzi
a ja mam się jeszcze nauczyc tylko kiedy jak wieczorem też ja się nią zajmuję a potem już padam? przecież w nocy nie mogę siedzieć bo jak będę się potem zajmować dzieckiem??????
juz mu powiedziałam że obiadów nie będzie ja nie jadam a jeszcze jemu bede robić
jeszcze opierz wyprasuj posprzątaj - i słyszę tylko że jestem wogóle niegospodarna


teraz bym coś poczytała ale czytam i nie mam siły.. muszę 5 razy to samo zdanie by coś do mnie dotarło
zaraz muszę iść pod prysznic i potem usypiac małą cycem bo nie mam siły z nia trenować samodzielnego zasypiania... ( a jakże tylko ja to robię "bo mnie to lepiej wychodzi" co to k.. za teksty?
ja się do niego nawet nie odzywam... nie bede mu przeszkadzac w odpoczywaniu.. niech spada...chce tego to będzie miał

sorki że tak wam tu się wyżalam ale nawet nie mam komu nawet wszystkie bliskie koleżanki to nasze wspólne znajome i nie rozmawiam z nimi o moich problemach z tż bo wspólna paczka znajomych z roku i tak się opieram..
ocho mała sie obudziła
spadam
dobranoc
nalezy u sie porzadne co za tz
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Hejka

Byłam dzisiaj u swojego szefa poinformowac go ze nie wracam do pracy zaraz po macierzynskim. Postanowiłam isc na wychowawcze( tu jest tylko 14 tyg), co prawda bezpłatne ale nie mam wyjscia. Nie wyobrazam sobie powrotu do pracy za 3 tyg Zareagował nawet ok, nawet sie spodziewał ze tak zrobie

Pogoda u nas dzisiaj ze mozna sie rozpłynac, normalnie szok

Ide przebrac Mili kupsztala i lece nadrabiac.......
to nie wracasz nawet na te 2 dni nie chcesz dziecka z tz zostawic

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Kupilam sobie wino i wypilam na ogrodzie w błogiej ciszy

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
PIERWSZA
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Czy kupy waszych dzieciaczków po nocy sa zielonee
czasem nam sie zdarzy ale nie to ze akurat po nocy
Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
heeej,
młoda pod karuzelą więc mam chwilkę.

Dzięki Wam bardzo, do chirurga ide dzisiaj na 18 bo nie wytrzymam do jutra dzisiaj już ledwo chodze i kolejnej nocy nie zniosę więc już mi wszystko jedno czy mnie na żywca pokroją czy ze znieczuleniem

kropeczko my płacimy 100 zł za wizytę a chodzimy 2 razy w tygodniu od 3 miesięcy. Kasy idzie co nie miara no ale grunt, że młodej pomaga. Rehabilitantkę mamy zaleconą przez neurologa i czytałam o niej, że jak do niej trafi dziecko to będzie go tak cwiczyć aż wyćwiczy ciekawe co powie jutro, bo ma ją wziąc w obroty jak zapowiedziałą

kuuurde już bym wolala rodzić drugi raz niz dać sie kroić
i jak tam zabieg daj znac bo sie martwimy tutaj, oby wszystko juz bylo ok

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
tu foto jeszzce przed zwężeniem
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:10   #1979
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Kamciurka przykro mi z powodu szefowej. Z tego co wiem to nikt tam nie zginął całe szczęscie.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:19   #1980
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
no i wlasnie tego sie obawiam, ze przy kazdym szczepieniu bedzie tylko gorzej :/
juz dzisiaj Jasiek jak zobaczyl kolejna strzykawke, to kumal, ze zaraz znowu bedzie bolalo i tak sie patrzyl przykro na ta pielegniare, ze co ona mu robi
Pearl moja starsza latorośl pamiętam że im była starsza tym mniej płakała jak miała może z pół roczku chyba bo już dobrze nie pamiętam to nie płakała wogóle no i mam nadzieję że młodsza też będzie taka dzielna

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
właśnie ja nie wiem jak mam się kąpać z małą w wannie jak będę w DE, a tam jest wieeeelka wanna więc będę mogła z nią poszaleć a z tat a kąpiel to chyba nie wypada co? w slipach jakby się pokąpała? chciałabym, żeby oni jakiś 'kontakt' załapali że może się kąpać raz z mamą, raz z tatą... a jak widzi ojca raz na 1,5 miecha to różnie może zareagować
jak to nie wypada! nie wypadałoby jakby córka miała z 7 lat a nie mały niemowlak moja D kąpała się z tatą nawet chyba w wieku 2-3 lat zresztą u nas jak na razie nie ma czegoś takiego że tata się wstydzi przed córką swojej nagości ona nie raz go widuje nagiego np jak się kąpie albo po kąpieli i nie widzę w tym nic złego
i nie wyobrażam sobie kąpać się z dzieckiem w wannie w stroju
ale wiadomo że każdy ma inne odczucia i to jest tylko moje zdanie

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez 19mala83 Pokaż wiadomość
Ja niestety bardzo ciężko przeszłam ospę, wysypana byłam dosłownie wszędzie, ból niesamowity, pierwsze 5 dni ani leżeć, ani siedzieć, ewentualnie stać. Nocki masakra, nie dało się całej nocy stać wysypka 4 tygodnie taka konkretna a to było lato 30 stopni w cieniu a ja długi rękaw. Twarz miałam jak potwór, dobrze że zeszło bo ryczałam jak na siebie patrzyłam. Kurcze brzmi jakbym traumę miała
kurcze nie strasz ja mam już prawie 31 lat i ospy nie miałam i za każdym razem truchleję chociaż nie wiem może jakoś łagodnie przeszłam tą ospę i mama nie zauważyła bo córka miała rok temu i byłam pewna że złapię od niej i nic nie załapałam i nie wyobrażam sobie już przechodzić przez ospę w moim wieku
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.