W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 18:47   #2131
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez ursaliana Pokaż wiadomość
Przed chwilą skończyłam ćwiczyć kilera E. Chodakowskiej i prawie w cale nie oszukiwałam
suuuper! zazdraszczam. Mam nadzieję że i mi się niedługo uda, w poniedziałek próbowałam killera - doszłam do 20min i kaput... narazie lece ze skalpelem, delikatnie chce jeszcze spróbować skalpel wyzwanie i te nowe treningi Ewy total fitness w szczególności część 1 co ma działać na cellulit
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:01   #2132
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Dzieki, sama jestem pod wrażeniem, że dałam rade ale chodakowską będe robiła tylko raz na jakiś czas, na razie zostaje przy Mel i XHIT, one bardziej mnie motywują do ćwiczeń jakoś
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:03   #2133
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Fitnesowa, dobrze że do nas wróciłaś Witaj z powrotem

Ja w leginsach też chodzę, ale tylko do tuniki.
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:03   #2134
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez meedzik Pokaż wiadomość
suuuper! zazdraszczam. Mam nadzieję że i mi się niedługo uda, w poniedziałek próbowałam killera - doszłam do 20min i kaput... narazie lece ze skalpelem, delikatnie chce jeszcze spróbować skalpel wyzwanie i te nowe treningi Ewy total fitness w szczególności część 1 co ma działać na cellulit
Kupujesz plytki czy sciagasz z jakiejs stronki treningi Ewki? Jutro dopiero czwartek, a ja myslalam, ze juz piateczek...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:06   #2135
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez jolkas20 Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama :P Ja w walentynki zaplanowałam sobie mega wycisk :p
To jest myśl!

Cytat:
Napisane przez fasolka1295 Pokaż wiadomość

zrobiłam sobie wcierkę do włosów z kozieradki, może pomoże na moje zakola i włosy lecące z głowy garściami
A hormony badałaś? Bo akurat o włosach, hormonach itd., to sporo wiem, mogę pomóc.

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Cześć!

Mogę dołączyć? Co prawda dopiero zaczynam ćwiczyć, chcę w końcu pokonać swoje lenistwo Ważę około 55kg, 165cm. Chciałabym pozbyć się oponki z brzuszka, ud, nóg i być bardziej fit
Hejo. Powodzonka.

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
ja za Wami też! dziś muszę poćwiczyć tzn chcę poćwiczyć
Nie katuję się już ćwiczeniami codziennie, ćwiczę 3/4 razy w tygodniu. Tak mi lepiej i nie jestem zmęczona obsesją mierzenia się i załamaniem że brak efektów. Ćwiczenia są raczej dla mnie już teraz rozrywką, a nie sposobem na utratę cm. Zmiana myślenia a jeśli coś mi ma zniknąć (mam na myśli cm w obwodach) to i tak zniknie jeśli postawię na systematyczność i zdrowy rozsądek
Ostatnio widziałam znajomą z chudymi nogami ale w jakim stanie one były, cell i galareta, a ja mam masywnę ale przynajmniej nie trzęsą mi się przy każdym ruchu Ta dziewczyna powiada "muszę ograniczyć jedzenie bo chcę schudnąć" a na moje pytanie co robi w kierunku tego schudnięcia odpowiada "jem mniej ale nie będę ćwiczyć bo nie lubie" itd., pytam co tzn dla niej mniej tu pada odpowiedź "3 razy dziennie, w tym raz to jakiś fastfood" no cóż
Jakbym siebie sprzed x czasu słyszała... Z tym, że ja z tym "mniej" to mocno przegięłam. Ale całe szczęście zmieniłam zdanie o 180 stopni, teraz uwielbiam ćwiczyć.


A ja swój zestaw zaliczyłam: Callenetics z Mariolą Bojarską 60 min.
Mel B: rozgrzewka, nogi, pośladki, ABS, brzuch, ramiona, cardio, rozciąganie
8 min.: rozciąganie, ABS
Tiffany: boczki
Potrafisz schudnąć: rozciąganie


Cytat:
Napisane przez ursaliana Pokaż wiadomość
Przed chwilą skończyłam ćwiczyć kilera E. Chodakowskiej i prawie w cale nie oszukiwałam

Gtratki.



---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez beatika Pokaż wiadomość

Ja w leginsach też chodzę, ale tylko do tuniki.
To ja tak samo. Z bluzką, jak dla mnie, źle wygląda.

Ale i tak wolę rajstopy. Albo jakie ładne pończochy.
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:07   #2136
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Ja dzisiaj Mel B. : rozgrzewka, pośladki i BR Cardio1
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:08   #2137
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość

[/COLOR]

Co na deser serwujesz? Bo mojemu się marzy suszibody czy jakoś tak
hahaha a ja lody zaserwuję nie no chciałam zrobić mus czekoladowy i podać z truskawkami, ale nie bede sie jeszcze z tym pieprzyć w kuchni i kupię lody waniliowe, pokroje truskawki i całość poleję ciepłą czekoladą deserową

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ja tam w leginsiorach chodzę od dawna :P
Gorsze gumisie już widziałam w leginach.
ja uwielbiam chodzić w legginsach :P w ciepłe dni to zakładam do nich tylko bokserkę i tak chodzę

już poćwiczone: rozgrzewka, brzuch, pośladki, nogi, cardio 15 min, 150 squatów i ćwiczenia rozluźniające.

dzisiaj kupiłam pończochy niach niach

Edytowane przez majlenka_
Czas edycji: 2014-02-12 o 19:11
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 19:13   #2138
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Kurde, tak sobie pomyslalam....

jakie to świetne, że jest nas tu już tyle i każda robi coś dla siebie i się motywujemy nawzajem, aż chce się ćwiczyć

jak widzę jakie dziewczyny robią postepy, to się sama micha cieszy, pamiętam siebie z początków
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:14   #2139
fasolka1295
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 153
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Aishinette nie badałam, mi zawsze dużo włosów wypadało i myślałam, że poprostu tak mam
Mojej siostrze lekarz powiedział, że wypada jej bardzo dużo włosów bo ma ich dużo na głowie i taka jej natura z tym, że ja nie mam gęstych włosów


mus czekoladowy to 2 min roboty roztapiasz czekoladę, miksujesz z ubitą kremówką i gotowe
__________________
talia : 74-72-70-68-66
biodra : 100-98-96
udo : 59-57-56-55-53
nad kolanem : 40-38-36
łydka : 40-38-36,5-34


Edytowane przez fasolka1295
Czas edycji: 2014-02-12 o 19:16
fasolka1295 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:15   #2140
xxxLOLKAxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxLOLKAxxx
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 2 037
GG do xxxLOLKAxxx
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
do Paryża? Sama? Zazdraszczam! Ale z drugiej strony, te wszędobylskie serduszka itd chyba by mnie dobiły, gdybym była singielką
No do Paryża, bo ja ogólnie we Francji obecnie mieszkam i jadę do kuzynki w odwiedziny ale tego walentynkowego klimatu raczej nie poczuję, bo będę późnym wieczorem tam, więc jedyne co zobaczę to podziemia w metrze

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
ja za Wami też! dziś muszę poćwiczyć tzn chcę poćwiczyć
Nie katuję się już ćwiczeniami codziennie, ćwiczę 3/4 razy w tygodniu. Tak mi lepiej i nie jestem zmęczona obsesją mierzenia się i załamaniem że brak efektów. Ćwiczenia są raczej dla mnie już teraz rozrywką, a nie sposobem na utratę cm. Zmiana myślenia a jeśli coś mi ma zniknąć (mam na myśli cm w obwodach) to i tak zniknie jeśli postawię na systematyczność i zdrowy rozsądek
Ostatnio widziałam znajomą z chudymi nogami ale w jakim stanie one były, cell i galareta, a ja mam masywnę ale przynajmniej nie trzęsą mi się przy każdym ruchu Ta dziewczyna powiada "muszę ograniczyć jedzenie bo chcę schudnąć" a na moje pytanie co robi w kierunku tego schudnięcia odpowiada "jem mniej ale nie będę ćwiczyć bo nie lubie" itd., pytam co tzn dla niej mniej tu pada odpowiedź "3 razy dziennie, w tym raz to jakiś fastfood" no cóż
No wreszcie, nastawienie zmieniłaś na bardzo dobre a koleżanka bardzo mądra


A co do legginsów to ja wolę niż jeansy, a najbardziej to lubię tak zwane jegginsy, czyli połączenie tego i tego

Edytowane przez xxxLOLKAxxx
Czas edycji: 2014-02-12 o 19:18
xxxLOLKAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:16   #2141
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Kupujesz plytki czy sciagasz z jakiejs stronki treningi Ewki? Jutro dopiero czwartek, a ja myslalam, ze juz piateczek...
nie kupuje, raczej zdobywam pokrętnymi drogami
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 19:25   #2142
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Ja tez lubie nosic leginy do bokserki lub tshirtu ale do tuniki tez.
Fajny pomysl z tym musem czekoladowym, kiedys robilam i wyszedl pyszny i do tego zblendowane truskawki, polane przed podaniem o tak
Dzieki za pomysl zrobie z gorzkiej caekolady z dodatkiem tylko mlecznej, bo nie lubimy jak jest za slodko

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez meedzik Pokaż wiadomość
nie kupuje, raczej zdobywam pokrętnymi drogami
Poprosze o szczegolowe info na pw
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:34   #2143
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fasolka1295 Pokaż wiadomość
Aishinette nie badałam, mi zawsze dużo włosów wypadało i myślałam, że poprostu tak mam
Mojej siostrze lekarz powiedział, że wypada jej bardzo dużo włosów bo ma ich dużo na głowie i taka jej natura z tym, że ja nie mam gęstych włosów


mus czekoladowy to 2 min roboty roztapiasz czekoladę, miksujesz z ubitą kremówką i gotowe
w sumie masz rację już tak robiłam, ale nie trzeba schłodzić w lodówce ze 2h?
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:38   #2144
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fasolka1295 Pokaż wiadomość
Aishinette nie badałam, mi zawsze dużo włosów wypadało i myślałam, że poprostu tak mam
Mojej siostrze lekarz powiedział, że wypada jej bardzo dużo włosów bo ma ich dużo na głowie i taka jej natura z tym, że ja nie mam gęstych włosów
Brak kompetencji lekarzy mnie poraża... Ja na własną rękę sobie znalazłam przyczynę wypadania, gdybym debilizmów specjalistów słuchała to już bym ich nie miała.

Na początek polecam TSH, FT3, FT4, żelazo, ferrytyna, może to kwestia tarczycy, anemii. Włosy od niczego nie lecą.
A poza tym jak u Ciebie z okresem? Masz dodatkowe owłosnie- wąsik, wokół sutków etc.? Jeśli tak, to wtedy koniecznie hormony płciowe trzeba pobadać, bo wtedy to albo PCO, albo łysienie androgenowe.

A na sam początek to koniecznie dobre witaminki kup (z Olimpu vita-min sport ma bardzo fajny skład), bo może to kwestia niedoborów witamin z grupy B, to dla Ciebie byłoby najlepiej.
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:48   #2145
fasolka1295
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 153
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Aishinette okres mam bardzo nieregularnie, z owłosieniem też mam problem.. ale mnie wystraszyłaś żelazo miałam badane jak miałam badania krwi niedawno, zresztą lekarz mi powiedział że mogę sobie wyniki powiesić w ramce nad łóżkiem, takie są dobre ale to była tylko krew.. no nieee znowu do lekarza??


majlenka_
ja nigdy nie daję do lodówki, czekolada szybko zastygnie nawet w temp. pokojowej może lepiej by było potrzymać chwilę w lodówce ale u nas nigdy się mus tego nie doczekał zostaje zjedzony od razu
__________________
talia : 74-72-70-68-66
biodra : 100-98-96
udo : 59-57-56-55-53
nad kolanem : 40-38-36
łydka : 40-38-36,5-34

fasolka1295 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:54   #2146
littleroksi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

dziewczyny, powiedzcie mi, ile +/- spala sie kalorii w ciagu 10 minut z Mel? pewnie nie ma ich zbyt wiele, ale zawsze cos. staram sie przytyc, ale jakos slabo mi to idzie :/ jak jeszcze pomysle, ze powinnam nadrobic spalone kalorie to totalna zalamka. czuje sie jak jakas kostucha ble (
littleroksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:57   #2147
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fasolka1295 Pokaż wiadomość
Aishinette okres mam bardzo nieregularnie, z owłosieniem też mam problem.. ale mnie wystraszyłaś żelazo miałam badane jak miałam badania krwi niedawno, zresztą lekarz mi powiedział że mogę sobie wyniki powiesić w ramce nad łóżkiem, takie są dobre ale to była tylko krew.. no nieee znowu do lekarza??
Jak jest owłosienie, to stawiam na nadmiar androgenów (hormonów męskich)... Czyli androstendion, testosteron wolny, 17 OH Progesteron i DHT (DHT nie wszędzie robią) koniecznie do zbadania. A. I to w 5-7 dniu cyklu się bada. Niestety, na koszt własny. Ale jak Ci na potęgę włosy lecą, to myślę, że warto. Zresztą zaraz wynajdę te moje badania, sprawdzę czy jakiegoś hormonu nie pominęłam jak chcesz.
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:15   #2148
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fasolka1295 Pokaż wiadomość
Aishinette okres mam bardzo nieregularnie, z owłosieniem też mam problem.. ale mnie wystraszyłaś żelazo miałam badane jak miałam badania krwi niedawno, zresztą lekarz mi powiedział że mogę sobie wyniki powiesić w ramce nad łóżkiem, takie są dobre ale to była tylko krew.. no nieee znowu do lekarza??
Znam ból wypadania włosów Fasolka nie martw się. Dobrze dobrane leki i będzie okey! Mi wypadały przez stres wszystkie badania ok, pani doktor zaleciła się nie stresować, tia...
Napiszę Ci na priv co mi pomogło ;-) Bo nie chcę tu robi reklamy


---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

amalltea nie ma się czym chwalić, jeśli chodzi o faceta
Wygląda jak facet ręce, dwie nogi
Nie wiem czy będzie to coś na dłużej. Zobaczymy

W ogóle dziękuję za miłe przywitanie


Edytowane przez fitnesowapani
Czas edycji: 2014-02-12 o 20:16
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:15   #2149
littleroksi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
Znam ból wypadania włosów Fasolka nie martw się. Dobrze dobrane leki i będzie okey! Mi wypadały przez stres wszystkie badania ok, pani doktor zaleciła się nie stresować, tia...
Napiszę Ci na priv co mi pomogło ;-) Bo nie chcę tu robi reklamy

moge tez prosic o wiadomosc prywatna? moglabys napisac co Ci pomoglo? teraz juz wlosy wypadaja mi mnie, ale wstyd mi nosic je rozpuszczone, bo jets ich tak malo... a chcialabym na wiosne sciac sobie grzywke i jakos je ogarnac do lata stosowalam alpicort, loxon, kaminomoto, dermacol z vichy ( nie wiem czy nie przekrecilam nazwy) i tyyysiac innych rzeczy i nic :/ bede wdzieczna za wiadomosc
littleroksi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 20:17   #2150
fasolka1295
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 153
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Dzięki dziewczyny za rady na badania pójdę na pewno bo już się wygadałam chłopakowi i on mi teraz nie odpuści mam nadzieję, że to nic poważnego
__________________
talia : 74-72-70-68-66
biodra : 100-98-96
udo : 59-57-56-55-53
nad kolanem : 40-38-36
łydka : 40-38-36,5-34

fasolka1295 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:25   #2151
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Looooolka, wyyyyślij mi pocztówę z Parisa

Jaaacie, myślałam, że mało z nas chodzi w legginsach, a tu proszę - każda ot, jakie wygodnickie! w dżinach nie wygodnie, co? ja już nie mogę się doczekać cieplejszych dni, zawsze obiecuję sobie, że będę w kieckach chodzić i o.... Tylko robią sztuczny tłum w mej szafie


dziiizas, ale napieprzacie z tymi postami
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:25   #2152
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fasolka1295 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady na badania pójdę na pewno bo już się wygadałam chłopakowi i on mi teraz nie odpuści mam nadzieję, że to nic poważnego
Powiem Ci tak- jak Ci wyjdzie coś nie tak w wynikach, to się ciesz. O właśnie, i koniecznie zrób USG jajników! Bo nieregularne miesiączki i owłosienie bardzo często jest powiązane z policystycznymi jajnikami. Gorzej jak jest w wynikach wszystko okey, wtedy jest to nadwrażliwość mieszków włosowych na DHT, a to jest dopiero masakra.
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:26   #2153
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

ja jestem już po 33 pośladkach Mel B i 4 abs Mel B. z czego te 4. ostatnie zrobiłam już w całooooości bez oszukiwania Duma mnie rozpiera Jak wrocę do mieszkania to sie pomierzę. Zrobiła mi się szparka miedzy udami, pośladki wydają się twardsze może boczki też mi troszkę już zeszły

Mam zły dzień! Smutno mi. Wszystko mnie irytuje Jak jakaś pierdzielona księżniczka!
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:34   #2154
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
ja jestem już po 33 pośladkach Mel B i 4 abs Mel B. z czego te 4. ostatnie zrobiłam już w całooooości bez oszukiwania Duma mnie rozpiera Jak wrocę do mieszkania to sie pomierzę. Zrobiła mi się szparka miedzy udami, pośladki wydają się twardsze może boczki też mi troszkę już zeszły

Mam zły dzień! Smutno mi. Wszystko mnie irytuje Jak jakaś pierdzielona księżniczka!
Jezu, jak mi się ta szparka podoba.
I mam takie pytanie- ta "szparka" to jest kwestia szerokiej miednicy? Bo jaj mam dość wąską- przy 173cm mam 89cm w biodrach, uda 52cm i szparki ni ma. A bym ją chciała.

Swoją drogą pamiętam jak w wakacje miałam ponad 90cm w biodrach, brzuchu i piersiach. Dobrze, że te czasy już za mną.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Looooolka, wyyyyślij mi pocztówę z Parisa

Jaaacie, myślałam, że mało z nas chodzi w legginsach, a tu proszę - każda ot, jakie wygodnickie! w dżinach nie wygodnie, co? ja już nie mogę się doczekać cieplejszych dni, zawsze obiecuję sobie, że będę w kieckach chodzić i o.... Tylko robią sztuczny tłum w mej szafie


dziiizas, ale napieprzacie z tymi postami
Ja w jeansach w ogóle nie chodzę, nie lubię. Cała zima w kieckach, tunikach, spódnicach... Jestem znana z tego, że cały rok w krótkich rękawach latam.
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:35   #2155
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Nie, Aishinette też mam miednicę około 89 cm. Ale Może to kwestia ćwiczenia mięśni przywodzących przyśrodkowo? Nie mam pojęcia. Tak już mam, że szparka mi się pojawiła, jeszcze nie zgłębiałam wiedzy dlaczego tak jest ^^
A zauważyłam ją jak spadał mi długopis na kolokwium i zacisnęłam uda a długopis i tak spadł ^^ hi hi hi

Ja chciałabym chodzić cały rok w sukienkach, ale póki co to czasem nie mam czasu się uczesać a co dopiero w sukienki stroić i "wyglądać" hii
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!

Edytowane przez Marcusia
Czas edycji: 2014-02-12 o 20:36
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:37   #2156
fasolka1295
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 153
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

nic no, zostało mi tylko iść na te badania.. dobrze, że nam teraz w przychodni zmienili lekarza i jest młody, uśmiechnięty pan, który jak nie wie z czym jest problem to wysyła do specjalisty, nie ma problemów ze skierowaniami jak to było wcześniej i w ogóle cud miód

ja mam tą `szparke` bo w najszerszym miejscu uda na górze mam 56cm a na środku uda 48cm
__________________
talia : 74-72-70-68-66
biodra : 100-98-96
udo : 59-57-56-55-53
nad kolanem : 40-38-36
łydka : 40-38-36,5-34

fasolka1295 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:40   #2157
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Nie, Aishinette też mam miednicę około 89 cm. Ale Może to kwestia ćwiczenia mięśni przywodzących przyśrodkowo? Nie mam pojęcia. Tak już mam, że szparka mi się pojawiła, jeszcze nie zgłębiałam wiedzy dlaczego tak jest ^^
A zauważyłam ją jak spadał mi długopis na kolokwium i zacisnęłam uda a długopis i tak spadł ^^ hi hi hi

Ja chciałabym chodzić cały rok w sukienkach, ale póki co to czasem nie mam czasu się uczesać a co dopiero w sukienki stroić i "wyglądać" hii
Jakie to ćwiczenia? Bo ja to tępa jestem i takich mądrych terminów nie rozumiem.
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:41   #2158
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Looooolka, wyyyyślij mi pocztówę z Parisa

Jaaacie, myślałam, że mało z nas chodzi w legginsach, a tu proszę - każda ot, jakie wygodnickie! w dżinach nie wygodnie, co? ja już nie mogę się doczekać cieplejszych dni, zawsze obiecuję sobie, że będę w kieckach chodzić i o.... Tylko robią sztuczny tłum w mej szafie


dziiizas, ale napieprzacie z tymi postami
Kryć się kto może Ceciii strzela
Może i ja bym zaczęła kiecki zakładać na wiosnę
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:42   #2159
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fasolka1295 Pokaż wiadomość
nic no, zostało mi tylko iść na te badania.. dobrze, że nam teraz w przychodni zmienili lekarza i jest młody, uśmiechnięty pan, który jak nie wie z czym jest problem to wysyła do specjalisty, nie ma problemów ze skierowaniami jak to było wcześniej i w ogóle cud miód

ja mam tą `szparke` bo w najszerszym miejscu uda na górze mam 56cm a na środku uda 48cm
A to ja mam podobnie- na górze 52cm. na środku koło 45. Ogólnie swoje nogi to całkiem lubię. Gdyby mi tak z reszty ładnie schodziło.
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:43   #2160
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Aishnette najłatwiej to zaciskanie kolan poprostu. ale uwaga cytat! Ale nie wiem szczerze z czego to wynika, może kiedyś się dowiem
"Susan Ringwood, przewodnicząca organizacji zajmującej się osobami z zaburzeniami odżywiania tłumaczy, że szparę pomiędzy udami mają przeważnie osoby z niedowagą lub w młodym wieku. Dodaje, że dla większość zdrowych kobiet i dziewczyn taka przerwa jest nieosiągalna. "

Mój wskaźnik BMI wynosi 19,7 a wg niektórych tabeli <19,4 jest niedowaga, w innych <20...
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!

Edytowane przez Marcusia
Czas edycji: 2014-02-12 o 20:50
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 15:58:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.