Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 20:39   #481
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

U mnie nadal duuuużo pracy, a na zapachy wciąż mi żołądek wywija fikołki.
U mnie to już początek 13 tygodnia, jestem w szoku jak ten czas szybko biegnie...Za tydzień USG.
A tak poza tym, to trochę jestem rozstrojona - ja mam grupę A Rh-, a mój TŻ ma 0 Rh+. Mam tylko nadzieję, że to prawda co piszą, że tylko 1% szans na wystąpienie konfliktu przy pierwszej ciąży...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 08:13   #482
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witajcie
fajnie, że u Was wszystko idzie dobrze.
Poissonivy, spokojnie. Porozmawiaj ze swoim lekarzem, powiedz, że się martwisz. Na pewno Cię uspokoi, bo pewnie dobrze wie co robi.
Ja mam lekkie bóle, trochę się nimi martwię, ale dziś idę do lekarza. Mam nadzieje, że po spokój W ogóle, mam tremę przed wizytą, choć wierzę, że wszystko jest w porzadku.
Oprócz tego mdłości i wymioty, ale tym się nie martwię. Póki co chodzę do pracy, najgorsze jest przedpołudnie...potem jakoś lepiej. Wszystko wraca wieczorem...
Przytyłam (choć dziwne, bo nie jem specjalnie więcej niż jadłam, no...doszedł tylko wieczorno-nocny posiłek) czuję to i widzę. Nie mam w domu sprawnej wagi, więc dziś u lekarza cała prawda wyjdzie dopiero na jaw

Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie.
Pozdrawiam
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 09:08   #483
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie z innej beczki, czy stosujecie juz jakies kosmetyki na rozstepy?

Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 09:22   #484
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

taszkin zdaj nam relację z wizyty a jesli chodzi o przytycie to nawet jak jesz tyle samo to przytyć trzeba bo dzidzi rośnie więc też nabiera wagi
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 10:46   #485
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

U mnie troszkę lepiej dziś ubrałam się i poszłam z pieskiem na spotkanie WIOSNY piękna pogoda.....

Edycia15 Ja tylko smaruję się oliwką , kupiłam sobie krem na rozstępy ale tak brzydko pachniał że nie mogę go stosować
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 11:09   #486
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dziewczyny wystarczy zwykla oliwka dla dzieci.
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 11:41   #487
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny wystarczy zwykla oliwka dla dzieci.
tez tak słyszłam, tylko trzeba regularnie i najlepiej min 2 razy dziennie
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 11:58   #488
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej, moze ktoras z Was mi pomoze. Otoz od 3 tygodni mam pokrzywke - wyskakuja mi bable i znikaja po kilku godzinach i znow potem gdzies indziej wyskakuja. Do ginekologa ide w poniedzialek. Bylam w piatek u dermatologa- to mnie uspokoila, ze to pokrzywka, ze moze to byc nawet dzialanie na hormony, ze i tak w ciazy tego nie mozna leczyc (chyba ze jest wyzsza koniecznosc).Ale powiedziala ze u mnie nawet nie ma takiej potrzeby. Powiedziala zeby skonsultowac na wziycie u ginekologa. A mi te objawy coraz gorsza forme przybieraja - coraz wiecej tych babli pojawia mi sie wieczorami( rano juz nic nie ma, wiec nawet nie bardzo co jest lekarzowi pokazac) i wczoraj mi strasznie spuchly usta. Dzis w sptece kupilam sobie wapno.
Co myslicie? Czy czekac do poniedzialku czy jeszcze jutro sie wybrac do gina???W zasadzie juz mi sie to ciagnie i jak biore wapno to pomaga.... Nie wiem - prosze poradzcie mi cos.

Ps. na poniedzialkowej wizycie mi zalezy, bo jestem umowiona na podwojna wizyte - na USG i doktor ma potwierdzic ciaze, zalozyc karte ciazy itp... Wiec i tak musze sie pojawic w poniedzialek.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 12:21   #489
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja też na początku ciązy dostałam alergię na krem i stosowałam tylko wapno-bo można go stosować w ciąży i pomogło.Przeszło mi po trzech dniach
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 12:25   #490
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Aha a na rozstępy ja też stosuję narazie tylko oliwkę Bambino, ale jest troche tłusta, znacie może jakieś mniej tłuste? Myślę, że zostanę przy oliwce dla dzieci do końca ciaży, czytałam gdzieś na jakimś forum, że składniki kremów na rozstępy są trochę szkodliwe dla płodu a później po porozdie dostają się do pokarmu jak sie karmi dzidzię ale nie wiem ile w tym prawdy, lepiej jednak być ostrożnym
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 12:33   #491
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ja uwielbiam oliwkę z Oriflame dla dzieci. Superowo się wchłania, nie plami ubrań i jest też rewelacyjna do kąpieli. Ale to moje zdanie bo się w niej ciapciam i smaruje i jestem zadowolona
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 13:41   #492
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej dziewuszki!
Dawno mnie nie było, bo rodzice przyjechali z Anglii w odwiedzinki i muszę się nimi nacieszyć.
Dziś idę na kolejną wizyte u ginekologa i na 2 USG
Strach mnie oblatuje, ale to chyba normalne.
Dam znać jak nam poszło dziś i może uda mi sie dołączyć zdjęcie fasolki
Pysia- nie choruj tyle!! Natychmiast się popraw

Ach i co najgorsze! Będę się znów musiała skonfrontować z moją szefową, bo muszę donieść zwolnienie... Okropne! Ostatnio potraktowała mnie jak oprawcę!! Czy u Was też tak reagują??
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 13:51   #493
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ja tez smaruje sie oliwka... co czasami mnie juz denerwuje ... nie ma to jak zwykly balsam do ciala ... ale podobno oliwka lepiej dziala... wiec ciapkam sie nia codziennie ... a jak sie wogole dziewczyny czujecie? ja dzis zauwazylam ze cos mi sie brzuchol zaokraglil ... tylko te mdlosci... kiedy one przejda
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 15:08   #494
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiamn, świetnie, że czujesz się już lepiej i że przeziębienie przechodzi . Teraz niestety dopadło mnie Na razie to tylko katar, więc staram się go zwalczyć domowymi sposobami. Mam nadzieję, że przejdzie. Na zwolnienie nie mogę pójść co najmniej do piątku, więc na leżenie mam czas dopiero po pracy.



Droga szaramyszko U mnie np. szef się na mnie obraził. Na początku powiedział, że ok i że gratuluje, ale od czasu jak poszłam na dwutygodniowe zwolnienie to cały czas się dąsa. Ignoruje mnie na korytarzach i prawie się nie odzywa, a jak każe mi coś zrobić to najczęściej pisze maila. Ale przyznam, że u niego obrażanie się jest na porządku dziennym, więc nie wzrusza mnie to jakoś szczególnie. Ostatnio jest obrażony na kilka osób w dziale .


Co do kosmetyków na rozstępy to ja na razie używam zwykłego balsamu, ale zamierzam wkrótce zastosować oliwkę. Z wielu źródeł słyszałam, że jest najlepsza.
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 15:18   #495
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Szaramysz, ja taż jestem na zwolnieniu i zawsze chorobowe wysyłam poleconym aby uniknąć nieprzyjemności, a wyobraź sobie, że mam gorzej niż Ty.
Byłam wczoraj u lekarza i miałam robione już 3 usg, a u mnie 11 tydz (czy Wy też już tyle miałyście?). Bąbelek, który ma 37,7 mm tak fajniutko machał rączką . Miałam mierzone ciśnienie i wyszło 105/60, dlatego wiem czemu tak słabo się czuję. Czy Wy dobrze się czujecie i macie ciśnienie w normie?
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 15:30   #496
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

A w ktorym tygodniu powiedzialyscie w pracy?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 17:16   #497
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez mamaczkowa Pokaż wiadomość
Bąbelek, który ma 37,7 mm tak fajniutko machał rączką . Miałam mierzone ciśnienie i wyszło 105/60, dlatego wiem czemu tak słabo się czuję. Czy Wy dobrze się czujecie i macie ciśnienie w normie?
Ja już nie mogę się doczekać do środy i mojego USG, gratulacje!!!

Ta moje jest w "normie", czyli jakieś 90/75, no w porywach dobroci mojego układu krążenia mogę mieć nawet 95/75...
Natomiast jak idę do lekarza, obojętnie jakie profesji i mam mieć mierzone ciśnienie, to mam nawet 135/80 . Tak się straszenie stresuję każdą wizytą u lekarza... i nic ani nikt nie jest mi w stanie przetłumaczyć, że to tylko wizyta u lekarza.

Natomiast moje rekordowe ciśnienie było takie, że pielęgniarka nie mogła go zmierzyć, mierzyła trzy razy i w końcu wkurzona wpisała 85/80. Stwierdziła, że z takim ciśnieniem krwi, to ja powinnam być gdzie indziej.


A ja w pracy jeszcze nie powiedziałam... Czekam do środy, a powiem w czwartek.

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2007-03-07 o 17:17 Powód: Skleroza galopująca...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 07:18   #498
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja też nie powiedziałam w pracy, przyznam się dopiero jak zauważą. Kurde w dodatku pracuję z samymi mężczyznami i to starszymi to chyba rozumiecie, że trudno cokolwiek komukolwiek mówić.
Dziś się obudziłam i zauważyłam że mam zaokrąglony i stwardniony brzuszek tak poprostu z dnia na dzień, trochę się martwię, że taki twardy (a może tylko przesadzam),mąż mnie uspokajał, że tylko mi się tak wydaje, na szczęście dziś mam po pracy wizytę u lekarza.
I śniło mi się, że masowałam brzuch i dzidziuś się poruszał i byłam zdziwiona, że tak wcześnie (13tc i 5 dni).
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 08:23   #499
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witajcie

Celka2000, jeśli bardzo Ci to dokucza-idź do lekarza. W poniedziałek i tak pójdziesz na badanie. Wszystko zależy od tego jak bardzo jest to dokuczliwe. Mi dla odmiany pękają dziąsła i usta. Nie są suche-po prostu sobie krwawią od czasu do czasu. Same, przy dotyku. Mam nadzieję, że to minie
Szaramysz, też miałam wczoraj trzecie USG (12 tydzień).

Malec machał nam rączką w ogóle wiercił się jak wariat, nie można było go zmierzyć. Widzieliśmy nawet jak otwiera buzie W końcu udało się ustalić, ze ma ok. 7 cm od główki do pośladków. Pani doktor wszystko dokładnie sprawdziła z każdej strony, wszystkie narządy i organy rozwijają się prawidłowo (mózg, serce, kość nosowa, kręgosłup, kończyny). Bardzo mi ulżyło po wczorajszej wizycie, denerwowałam się ze względu na bóle.
Przez to, że chorowałam i czasem wymiotuję - nie przybrałam na wadze ani grama. Mam niską morfologię, przepisała mi żelazo i kazała jeść, co posłusznie wykonałam zaraz po przyjściu do domu, mimo nudności.
Ebeno, ja tez mam twardy brzuch, czasem nie mogę go wciągnąć. Mój M. mówi, że też to czuje. Mimo, iż nie jest jakoś większy-ugniata mnie, pewnie dlatego właśnie, że stał się twardszy.

Jeśli chodzi o rozstępy, to jeszcze niczym sie nie smarowałam (przed ciążą również nie było to częste), będzie mi trudno o systematyczność...ale jak trzeba to trzeba

U mnie w pracy wie tylko kilka osób w tym szef. Pracujemy z M. razem, firma rodzinno-koleżeńska - nie dało się inaczej. Wiedzą niemal od początku. Oficjalnie, wszystkim, z ''bombonierką'' (taki się w firmie zwyczaj wytworzył), jeszcze nie mówiliśmy.

Pozdrawiam Was!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 08:33   #500
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

MNIE męczą te mdości. Jestem wykończona. Nic rano już nie jem,dopiero w pracy tak ok. 8-9. Wymioty mnie męczą bardzo,nawet z rana to nie mam przecież czym wymiotować a wymiotujeTo prawie 9tc,kiedy się to skończyDodatkowo jestem tak wyczulona na zapachy,że dostaję fisia,wszystko mi przeszkadza.Nawet zapach mięsaBrzuszek,a i owszem rośnie
Co do smarowania,również smaruję się oliwką-choć przyznaję już mam powoli dość-a to dopiero początekTęsknie za balsamem miom ukochanym AA z masŁkiem kakaowym
Dziewczyny malujecie czuprynki?Czy dajecie na wstrzymanie do rozwiązania
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 08:52   #501
annula
Raczkowanie
 
Avatar annula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 182
GG do annula
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

czesc dziewczeta! troche mnie tu dlugo nie bylo, mialam jakies problemy z zalogowaniem sie ale juz ok.
bylismy w poniedzialek na dlugo oczekiwanym drugim USG i okazalo sie ze wszystko ok! a tak bardzo i dlugo niepotrzebnie sie martwilam.... jednak okazuje sie ze czasem takie przypadki opoznienia owulacji o 2 tyg sie zdarzaja fasol ma 1,8cm dlugosci czyli 8 tygodni i widzielismy bijace serduszko!!!
naprawde ogromny kamien spadl mi z serca po tym wszystkim co uslyszalam od roznych konowalow...
natychmiast powiedzialam szefowi bo sie denerwowalam jak zareaguje i wolalam miec to za soba... tym bardziej ze tez pracuje z samymi facetami i w branzy budowlanej wiec sie balam co bedzie... na szczescie zareagowal pozytywnie i stwierdzil ze "jakos to bedzie" z dalsza wspolpraca. Niestety na zwolnienie nie moge sobie pozwolic bo w tym przypadku moja pensja bylaby minimalna... takie zycie... na szczescie na razie dobrze sie czuje, jedynie popoludniami meczy mnie zoladek no i w nocy wstaje do toalety, bo inaczej to nie wiem jak by bylo... mam nadzieje pracowac do samego konca, no chyba ze naprawde zle bede sie czula
pozdrowienia dla wzystkich, najserdeczniejsze zyczenia dla wszystkich kobiet w dniu ich swieta!!! zebyscie zawsze czuly sie podziwiane i kochane!!!
annula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 08:59   #502
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja miałam wczoraj usg i dzidzia ma 4 cm dużo urosła od ostatniego razu .

Wszystko dobrze a tak się martwiłam, zawsze mam stracha przed usg .



Ja też smaruję sie oliwką, ale kupiłam sobie tez krem na rozstępy z Ziaji dla kobiet w ciąży, tylko ze mozna go stosować dopiero od 4 miesiaca więc sobie troche poczekam.

Ciśnienie mam prawidłowe, nigdy nie miałam z tym kłopotu, 120/70
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 09:21   #503
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

U mnie ciśnienie zawsze podobne, ok. 125/70.
U mnie to 13 tydzień i też jestem po trzech badaniach usg. Ostatnio, czyli tydzień temu dzidzia mierzyła aż 6,3 cm, sprawdzono, czy kończyny są uformowane, czy posiada kość nosową, właściwą przezierność karkową, narządy wewnętrzne itp. Bardzo się tego badania bałam, ale na szczęście wszystko jest w porządku. Nie mogę się doczekać kiedy zacznę wyczuwać ruchy naszego maleństwa
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 09:34   #504
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Kochane,a jak u Was idzie wybieranie imion?Przyznam szczerze,że czym dalej,to nie mam weny.Nawet mój mąż o dziwo już nie wymyśla jakichś dziwactw
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:05   #505
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

No nie jestem w szoku, większość z Was w 12 tygodniu już po 3 USG ???
Rany u mnie dziś zaczoł się 12 tydzień a miałam tylko jedno, musze poprosić P.Doktor o USG tak bym chciała zobaczyć maleństwo

Może dlatego jeszcze nie miałam , bo ostatnio jak u mniej byłam to powiedział że badań nie zleca musze się wykurować.... więc się kuruję

U mnie z mdłościami dużo lepiej nawet zapominam że istnieją czasem jednak zapachy robią swoje ale to sporadycznie

Pozdrawiam was serdecznie buziaki dla Was i dla maleństw
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:26   #506
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
No nie jestem w szoku, większość z Was w 12 tygodniu już po 3 USG ???
Rany u mnie dziś zaczoł się 12 tydzień a miałam tylko jedno, musze poprosić P.Doktor o USG tak bym chciała zobaczyć maleństwo

Może dlatego jeszcze nie miałam , bo ostatnio jak u mniej byłam to powiedziaaaał że badań nie zleca musze się wykurować.... więc się kuruję

U mnie z mdłościami dużo lepiej nawet zapominam że istnieją czasem jednak zapachy robią swoje ale to sporadycznie

Pozdrawiam was serdecznie buziaki dla Was i dla maleństw
Ja podobnie jestem zdziwiona trochę,bo ja mam prawie 9tc a nie miakam jeszcze usg...dopiero we wtorek bo idę do mojego lekarza na pierwsze usg. Troszkę jestem niespokojna o to badanie, ale musi być dobrze z moją dzidziunią

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO śWIęTA
8 MARZEC
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:33   #507
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

z tym USg to zalezy do jakiego lekarza chodzicie Ja np chodze prywatnie i USG teraz mam co miesiac i podgladam sobie małego chociaz te 4 tygodnie wydaja się wiecznoscia

iza251 no z mdłosciami wymiotami to róznie mnie trzymały do 13 tygodnia

a co do farbowania kłaczkow to poczekałam sobie do 13 tygodnia i zafarbowałam rózne opinie chodza więc postanowiłam poczekac az sie uformuja podstawowe organy
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:37   #508
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Ja podobnie jestem zdziwiona trochę,bo ja mam prawie 9tc a nie miakam jeszcze usg...dopiero we wtorek bo idę do mojego lekarza na pierwsze usg. Troszkę jestem niespokojna o to badanie, ale musi być dobrze z moją dzidziunią

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO śWIęTA
8 MARZEC
Dzięki za życzonka-ja pierwsze USG miałam 9tc 5 dni i to narazie to jedyne, dzis ide do p. Doktor (13 tc i 5 dni)zobaczymy czy wyśle mnie na USG czy nie, bo ona jest raczej za zdrowym trybem zycia itd. mówi, że częste i długie USG są szkodliwe.
Więc trudno mi przewidzieć co zadecyduje.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:38   #509
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

z całym szacunkiem ebena ale ładne kity pani doktor wciska. Nie udowodniono szkodliwosci USG. Mozna poczytac na necie różne publikacje na ten temat swoją drogą może sie martwi ale uważam, ze okłamywanie pacjentów nie jest fair
ale to jak z farbowaniem włosów, tez nie udowodniono szkodliwości farby i nie mozna jednoznacznie powiedzieć szkodzi lub nie szkodzi. Jedynie uzytkownik moze podjąc decyzje
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 11:16   #510
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

hej dziewczyny ale sie rozpisalyscie....... Ciesze sie ze u was wszystko ok. zazdroszcze wam tez bym juz chciala 13 tc. mam do was prosbe zaluzcie sobie suwaczki - bo nie zawsze pamietam ktory macie juz tydzien
Wczoraj drugi raz wymiotowalam- i od tego momentu boli mnie glowa- nie mocno, tylko cmi, a i bola mnie lydki mam za malo magnezu albo zelaza- no i znowu zaatakowaly mnie mdlosci - dopiero jem skromniutkie sniadanko
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.