Seks bez całowania - co jest?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-16, 00:46   #1
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664

Seks bez całowania - co jest?!


Otóż dobry rok temu po jednej z imprez popłynęłabym z moim znajomym (trzeźwo trzeźwo dziewczyny:P) w bardziej intymne kontakty jednak w międzyczasie powiedzieliśmy sobie stop, bo on też był wtedy w nie do końca zakończonym związku itp., ale mniejsza o to. Wtedy na początku zaznaczył że seks BEZ całowania w usta - zdziwiło mnie to trochę no ale przemilczałam. Dziś padła propozycja żeby się kiedyś spotkać itp. i ponownie to zaznaczenie że bez całowania w usta. Jest to zwykła znajomość, jednak postanowiliśmy sobie umilać trochę życie skoro jesteśmy zalatani w pracy i ogólnie, ale zastanawia mnie fakt co z tym całowaniem. Dla mnie jest to już przyjemność, gra wstępna i nie wyobrażam sobie bez tego początku stosunku (co mam w ogóle robić z głową, prosto trzymać sztywno i czekać aż wejdzie i wyjdzie?!). Dla mnie seks jest jednak większym zbliżeniem niż pocałunek, a tutaj odebrałam to jakby było to nie wiadomo co. Spotkałyście się z taką sytuacją? mnie to się zdarzyło pierwszy raz i jestem trochę zdezorientowana co mam z tym zrobić.
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 06:28   #2
unber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 283
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez pati949414 Pokaż wiadomość
Otóż dobry rok temu po jednej z imprez popłynęłabym z moim znajomym (trzeźwo trzeźwo dziewczyny:P) w bardziej intymne kontakty jednak w międzyczasie powiedzieliśmy sobie stop, bo on też był wtedy w nie do końca zakończonym związku itp., ale mniejsza o to. Wtedy na początku zaznaczył że seks BEZ całowania w usta - zdziwiło mnie to trochę no ale przemilczałam. Dziś padła propozycja żeby się kiedyś spotkać itp. i ponownie to zaznaczenie że bez całowania w usta. Jest to zwykła znajomość, jednak postanowiliśmy sobie umilać trochę życie skoro jesteśmy zalatani w pracy i ogólnie, ale zastanawia mnie fakt co z tym całowaniem. Dla mnie jest to już przyjemność, gra wstępna i nie wyobrażam sobie bez tego początku stosunku (co mam w ogóle robić z głową, prosto trzymać sztywno i czekać aż wejdzie i wyjdzie?!). Dla mnie seks jest jednak większym zbliżeniem niż pocałunek, a tutaj odebrałam to jakby było to nie wiadomo co. Spotkałyście się z taką sytuacją? mnie to się zdarzyło pierwszy raz i jestem trochę zdezorientowana co mam z tym zrobić.
Mi się to kojarzy z dwiema rzeczami - opryszczką, którą kumpel nie chce zarazić, i legendą miejską, że prostytutki nie całują w usta...
unber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 07:27   #3
Andora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: O.
Wiadomości: 372
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

może pocałunek od niego oznacza zaangażowanie emocjolnalne, a to ma być "tylko" seks?
Andora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 07:30   #4
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez unber Pokaż wiadomość
Mi się to kojarzy z dwiema rzeczami - opryszczką, którą kumpel nie chce zarazić, i legendą miejską, że prostytutki nie całują w usta...
A chcę jeszcze wspomnieć, że z usług owych dziewczyn na pewno korzystał bo kiedyś rozmawialiśmy na ten temat.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Andora Pokaż wiadomość
może pocałunek od niego oznacza zaangażowanie emocjolnalne, a to ma być "tylko" seks?
Dla mnie to trochę dziwne, bo spotykałam się z facetem który był jeszcze w związku i stwierdził, że dla niego pocałunek jest ok a seks tylko po zerwaniu z tamtą i że seks jest właśnie dla niego takim zaangażowaniem - i weź tu zrozum chłopa i nie zeświruj..
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 07:33   #5
Andora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: O.
Wiadomości: 372
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

może ten teraz ma jakieś spaczone pojęcie bliskości
Andora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 07:52   #6
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez Andora Pokaż wiadomość
może ten teraz ma jakieś spaczone pojęcie bliskości

Ogólnie to zawsze wśród znajomych przytuli, zaznaczę że tylko mnie spośród znajomych i czasem "cmoknie" w głowę, aczkolwiek jaśnie Pan rozkazał że żadnych pocałunków w usta więc ja nie mam mieć chyba nic do gadania tylko od razu rozłożyć nogi i w ogóle leżeć no bo co mi pozostało...
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 08:04   #7
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Może seks kojarzy mu się raczej z przyjemnością cielesną a pocałunek już w większym uczuciem- miłością
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 13:36   #8
Harry Hole
Raczkowanie
 
Avatar Harry Hole
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: tam, gdzie fiordy z ręki jedzą
Wiadomości: 207
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

A nie możesz go po prostu zapytać dlaczego ma taką zasadę. Bo sama jestem ciekawa
__________________
Jak zwykle było niezwykle.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
"kocha się za nic" w odniesieniu do jakiś daremnych facecików: cwanych w sprawie kasy, małych tyranów, pijusów, zdradzaczo-ruchaczy pospolitych itp. - jest więcej niż śmieszne, jest ... żałosne.
Harry Hole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 14:16   #9
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Chwila, chwila, chwila. Moment. Bo albo ja źle zrozumiałam, albo Wy się umówiliście na sam seks. Więc w czym problem? Pocałunek to być może dla niego coś więcej. Skoro nie wiąże z Tobą żadnych planów, to może nie chce pokazać Ci czegoś więcej niż jest?
Albo po prostu ma opryszczkę

Niemniej jednak tak jak ktoś wyżej napisał, mnie to kojarzy się tylko z prostytutkami.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 14:38   #10
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Może mu się nie podobasz z twarzy i on nie ma ochoty przez to Cię całować
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 16:17   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Czemu sie oburzacie?
Jesli ja spotykam sie z facetem tylko dla seksu, NIGDY nie caluje go w usta. Dla mnie to juz zaangazowanie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 17:56   #12
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez Harry Hole Pokaż wiadomość
A nie możesz go po prostu zapytać dlaczego ma taką zasadę. Bo sama jestem ciekawa


Dzisiaj to zrobię, bo mnie ciekawość gryzie trochę
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 18:47   #13
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Czemu sie oburzacie?
Jesli ja spotykam sie z facetem tylko dla seksu, NIGDY nie caluje go w usta. Dla mnie to juz zaangazowanie.
Czy mogłabym prosić o jakiś powód, dlaczego tak sądzisz? Nie żebym Cię atakowała, ale po prostu jestem ciekawa, dlaczego pocałunek w usta to wyższy stopień intymności, niż stosunek. Zawsze myślałam, że o tych prostytutkach to taki urban legend i nikt tak naprawdę tego nie rozdziela. Mnie pocałunki w usta kojarzą się jednoznacznie seksualnie, a nie romantycznie, może dlatego nie umiem tego zrozumieć...
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 21:38   #14
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

skojarzylo mi sie z pretty woman
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 21:57   #15
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Czemu sie oburzacie?
Jesli ja spotykam sie z facetem tylko dla seksu, NIGDY nie caluje go w usta. Dla mnie to juz zaangazowanie.
A dla mnie to przedziwna racjonalizacja
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 23:21   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Może całuje się z osobami, z którymi łączy go coś więcej niż seks. Może mu się nie podobasz z buzi. Może nie umie całować. Może nie lubi się całować. Może to go podnieca.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 00:03   #17
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Czemu sie oburzacie?
Jesli ja spotykam sie z facetem tylko dla seksu, NIGDY nie caluje go w usta. Dla mnie to juz zaangazowanie.
Taka sama zasada. Dla mnie sam w sobie seks z znajomym to przyjemność, rozładowanie napięcia i potrzeb. Pocałunek świadczy o czymś więcej, o zaangażowaniu i uczuciu.
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 17:47   #18
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

jeżeli korzystał z usług pań lekkich obyczajów to bym chyba poprosiła o badania.
jak coś złapał od nich to i Tobie przeniesie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 19:26   #19
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Nie wyobrażam sobie. Pocałunek nie znaczy dla mnie zbyt wiele w obecnych czasach, ale nie wyobrażam sobie seksu bez pocałunków, dotyku, czułości.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 21:17   #20
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;42309050]Nie wyobrażam sobie. Pocałunek nie znaczy dla mnie zbyt wiele w obecnych czasach, ale nie wyobrażam sobie seksu bez pocałunków, dotyku, czułości.[/QUOTE]
zależy co dla Ciebie znaczy seks
bo gdyby to było tylko na zasadzie "poposuwać, zaspokoić się i spadaj do domu" to pewnie te czułości by nie były potrzebne
a tak to wiadomo, chce się poczuć bliskość drugiej osoby, uczucia, że go kręcisz, podniecasz ale tak normalnie a nie jak kawałek mięsa na jedną noc.
a jak facet miał styczności z prostytutkami to nie wiem czy i na pocałunek bym się skusiła, bóg wie z kim i bóg wie czy nie chorym coś robił a na bank się nie badał po tych "przypadkach".
rozumiem seks z kumplem, dla samego seksu ale jak już nie mógł wytrzymać i poleciał do prostytutki (a przecież mógł sobie poderwać fajną dziewczynę na imprezie) to jest z nim coś nie tak i raczej tylko mu zależy żeby siebie zaspokoić i nie będą go obchodziły potrzeby drugiej strony.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:28   #21
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
zależy co dla Ciebie znaczy seks
bo gdyby to było tylko na zasadzie "poposuwać, zaspokoić się i spadaj do domu" to pewnie te czułości by nie były potrzebne
a tak to wiadomo, chce się poczuć bliskość drugiej osoby, uczucia, że go kręcisz, podniecasz ale tak normalnie a nie jak kawałek mięsa na jedną noc.
a jak facet miał styczności z prostytutkami to nie wiem czy i na pocałunek bym się skusiła, bóg wie z kim i bóg wie czy nie chorym coś robił a na bank się nie badał po tych "przypadkach".
Chodzi tu o sam seks, nie chcą być razem. Więc seks bez całowania wydaje się być normalny w tej sytuacji bo nie ma tej chemii, tego "seksu w powietrzu" który jest z partnerem życiowym.
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:29   #22
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez MalaWredna Pokaż wiadomość
Chodzi tu o sam seks, nie chcą być razem. Więc seks bez całowania wydaje się być normalny w tej sytuacji bo nie ma tej chemii, tego "seksu w powietrzu" który jest z partnerem życiowym.
no jak najbardziej ale to nie zmienia faktu, że trzeba mieć w takiej sytuacji na uwadze zdrowie prawda? o to mi chodzi. bo sam seks, to tam seks, wiadomo, dla zaspokojenia potrzeb tylko, że to grozi chorobami wenerycznymi (po takich dziwnych doświadczeniach).
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:55   #23
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez MalaWredna Pokaż wiadomość
Chodzi tu o sam seks, nie chcą być razem. Więc seks bez całowania wydaje się być normalny w tej sytuacji bo nie ma tej chemii, tego "seksu w powietrzu" który jest z partnerem życiowym.
Ja nie mówię że do seksu potrzeba jest miłości czy wspólnego budowania przyszłości. Ale seks jest przyjemniejszy gdy są pocałunki bo to element gry wstępnej. W przeciwieństwie do większości kobiet lubię dobry i długi seks, czasem mocniejszy, a nie czułe głaskanie i szeptanie kocham cię i innych pustych zbyt słodkich słówek.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 13:00   #24
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Cytat:
Napisane przez MalaWredna Pokaż wiadomość
Taka sama zasada. Dla mnie sam w sobie seks z znajomym to przyjemność, rozładowanie napięcia i potrzeb. Pocałunek świadczy o czymś więcej, o zaangażowaniu i uczuciu.
Otóż to. Pocałunki tylko dla tych, kogo kocham.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 14:39   #25
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

Dwie rzeczy mi się nasunęły:

- Pretty Woman - tam główna bohaterka nie całowała klientów w usta
- skoro pan korzystał z usług pań do towarzystwa - poproś o aktualne wyniki badań, zanim przystąpicie do dzieła. Uprawiając z kimś seks, uprawiasz go ze wszystkimi poprzednimi partnerami tej osoby.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:39   #26
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Seks bez całowania - co jest?!

a ja nie widzę w tym nic złego i dziwnego. Sama mam czasami takie dni że całowanie mnie denerwuje i czasami mam ochotę na sex bez pocałunków i nie wiem co w tym dziwnego. Może facet po prostu nie lubi się całować i tyle- nie musi w tym być nic więcej.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.