Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-07, 08:45   #31
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Poziom twojej wypowiedzi powala...jesteś tu po to, żeby innym dowalać, czy co? Dowartościowujesz swoje ego w ten sposób? Biedna...
Jeżeli moja wypowiedź zabrzmiała zbyt brutalnie to mi przykro. Ja miałam facetów "przyjaciół", niestety kiedy zaczęli mi się pchać do łóżka- zrozumiałam że nie jest to przyjaźń i się wycofałam. Ta strefa jest u mnie zarezerwowana dla facetów do których "czuje miętę".

Tytuł wątku kojarzy mi się z czymś w stylu: najadłam się czekolady, ogórków, popiłam octem i jest mi niedobrze. Co mam zrobić?

Czy czegoś się autorka wątku dowiedziała od Ciebie odkrywczego?
Czy po prostu nie mam prawa mieć własnego zdania?


little.b.blue a ja tu jakąś nutkę zazdrości wyczuwam

Zazdrościła bym i to bardzo wielkiej wspaniałej miłości a nie przypadkowego sexu

Niemniej jednak mam nadzieję, że wszytko się dobrze potoczy i ta przyjaźń będzie im dalej funkcjonować. Chociaż to już chyba nie to...
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:14   #32
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość
Jeżeli moja wypowiedź zabrzmiała zbyt brutalnie to mi przykro. Ja miałam facetów "przyjaciół", niestety kiedy zaczęli mi się pchać do łóżka- zrozumiałam że nie jest to przyjaźń i się wycofałam. Ta strefa jest u mnie zarezerwowana dla facetów do których "czuje miętę".

Tytuł wątku kojarzy mi się z czymś w stylu: najadłam się czekolady, ogórków, popiłam octem i jest mi niedobrze. Co mam zrobić?

Czy czegoś się autorka wątku dowiedziała od Ciebie odkrywczego?
Czy po prostu nie mam prawa mieć własnego zdania?


little.b.blue a ja tu jakąś nutkę zazdrości wyczuwam

Zazdrościła bym i to bardzo wielkiej wspaniałej miłości a nie przypadkowego sexu

Niemniej jednak mam nadzieję, że wszytko się dobrze potoczy i ta przyjaźń będzie im dalej funkcjonować. Chociaż to już chyba nie to...
Przepraszam, ale czytając Twój post to miałam wrażenie że aż ocieka jadem. Szczególnie przyczepiłaś się do zdania że to nie było bezuczuciowe bzykanie tylko było pięknie. No cóż odniosłam po prostu wrażenie, że widocznie brakuje Ci seksu skoro tak nerwowo zareagowałaś i jesteś zazdrosna ale jeśli tak nie jest to przepraszam.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 19:17   #33
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale czytając Twój post to miałam wrażenie że aż ocieka jadem. Szczególnie przyczepiłaś się do zdania że to nie było bezuczuciowe bzykanie tylko było pięknie. No cóż odniosłam po prostu wrażenie, że widocznie brakuje Ci seksu skoro tak nerwowo zareagowałaś i jesteś zazdrosna ale jeśli tak nie jest to przepraszam.
Ja też przepraszam jeśli kogoś uraziłam, czasem ostro się wypowiem bo w autorkach widzę siebie i moje niezbyt mądre postępowania
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 14:02   #34
usmiech_zycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 32
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Porozmawialiśmy, jak przyjaciel z przyjacielem.

Najpierw oczywiście byłam skrępowana, ale później śmialiśmy się sami z siebie, przyrzekliśmy że nigdy więcej bo nie chcemy psuć naszych relacji. Chciał mnie przepraszać, ale powiedziałam, że nie ma za co, bo z tego co pamiętam, to zarówno jak do tanga tak i do seksu trzeba dwojga.

Potem jeszcze długo, długo rozmawialiśmy. Jest okej

Dziewczyny, dziękuję za prywatne wiadomości podtrzymujące mnie na duchu, bo dla mnie to było naprawdę ciężkie. Bo nie wiedziałam jak do tego podejść. Z jednej strony bałam się, że może on stwierdzi, że przesadzam, że to takie niezobowiązujące i dla rozrywki (oczywiście okazało się że to było wyssane z palca i X takich rzeczy nie robi), lub że okaże się że mu się podobam, że go pociągam (tu stwierdził, że gdybym go pociągała to byłoby kazirodztwo, a gdybym mu się nie podobała, znaczy że jest gejem).

To była prawdziwa rozmowa od serca. I dzięki temu pozbyłam się też mojego kamienia z serca - mogłam z kimś szczerze porozmawiać o rozstaniu z narzeczonym, pierwszy raz od tamtej pory. I od tej rozmowy jestem już naprawdę szczęśliwa, bo zdałam sobie sprawę, że lepszego przyjaciela niż X nie mam.
usmiech_zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 14:19   #35
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

WOW, brawo!
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 15:33   #36
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

jesteście dorośli, nic strasznego się nie stało

Cytat:
Napisane przez usmiech_zycia Pokaż wiadomość
Porozmawialiśmy, jak przyjaciel z przyjacielem.

Najpierw oczywiście byłam skrępowana, ale później śmialiśmy się sami z siebie, przyrzekliśmy że nigdy więcej bo nie chcemy psuć naszych relacji. Chciał mnie przepraszać, ale powiedziałam, że nie ma za co, bo z tego co pamiętam, to zarówno jak do tanga tak i do seksu trzeba dwojga.

Potem jeszcze długo, długo rozmawialiśmy. Jest okej

Dziewczyny, dziękuję za prywatne wiadomości podtrzymujące mnie na duchu, bo dla mnie to było naprawdę ciężkie. Bo nie wiedziałam jak do tego podejść. Z jednej strony bałam się, że może on stwierdzi, że przesadzam, że to takie niezobowiązujące i dla rozrywki (oczywiście okazało się że to było wyssane z palca i X takich rzeczy nie robi), lub że okaże się że mu się podobam, że go pociągam (tu stwierdził, że gdybym go pociągała to byłoby kazirodztwo, a gdybym mu się nie podobała, znaczy że jest gejem).

To była prawdziwa rozmowa od serca. I dzięki temu pozbyłam się też mojego kamienia z serca - mogłam z kimś szczerze porozmawiać o rozstaniu z narzeczonym, pierwszy raz od tamtej pory. I od tej rozmowy jestem już naprawdę szczęśliwa, bo zdałam sobie sprawę, że lepszego przyjaciela niż X nie mam.
życzę Ci, żeby ta przyjaźń przetrwała i gorsze huragany
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 15:43   #37
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

napisz smsa że musicie pogadac o tym co sie ostatnio stało
dla niego to tez nie bedzie fajne ale podejdz do tego na luzie co sie stalo to sie nie odstanie
powiedz że byłaś pijana i nie chcesz żeby to miało jakikolwiek wpływ na wsza przyjaźn
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 22:28   #38
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

w dzisiejszych czasach to nie jest znowu jakaś tragedia, wszystko można wyjaśnić i może ... powtórzyć, głowa do góry, lepiej być ze sobą w łóżku niż się pokłócić na całego... nie ma tego złego....
__________________

......
jotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:50   #39
immortal_92
Raczkowanie
 
Avatar immortal_92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 183
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Jeśli to prawdziwy przyjaciel to rozmowa jakoś sama się potoczy.
Powiedz tylko, że chcesz o tym pogadać a później jakoś pójdzie. I pisz zaraz jak poszło!
immortal_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 10:02   #40
usmiech_zycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 32
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Już napisałam

Jestem ciekawa naszych dalszych relacji, bo na razie nie mamy dla siebie nawzajem zbyt czasu, on praca, ja zaległości naukowe.

Ale na pewno jeszcze napiszę jak będzie cos nie tak, nie potrafię trzymać nic w sobie w środku.

Dzięki dziewczyny za każde dobre słowo
usmiech_zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 13:43   #41
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

To znaczy, że mogłaś się z nim przespać, ale zwiazać się z nim nie możesz, bo to przyjaciel? A może by było fajnie.
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 16:03   #42
usmiech_zycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 32
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Dopamine99 Pokaż wiadomość
To znaczy, że mogłaś się z nim przespać, ale zwiazać się z nim nie możesz, bo to przyjaciel? A może by było fajnie.
nie nie mogę, tylko nie chcę
__________________
66 65 64 63 62 61,5 61 60 59 58 57 56 55 54 53
od 15.09: rower/twister/skakanka/bbl/insanity

zapuszczam włosy -> jest 73 cm.
usmiech_zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 22:41   #43
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Muszę zacząć upijać kobiety
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 09:37   #44
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Tez bym chciala zeby mnie ktos tak upil

a tak powaznie, to sadze, ze niestety nie bedzie juz tak jak bylo miedzy Wami mimo ze oboje tak deklarujecie, zawsze zostanie jakas rezerwa - obawa by sie za blisko nie zblizyc, bo ta druga osoba moze to opacznie zrozumiec (mowie o wlasnym doswiadczeniu), no i skoro raz juz zobaczyliscie w sobie Kobiete/Mezczyzne a nie tylko przyjaciela...
Mam nadzieje ze sie myle
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 09:53   #45
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Tez bym chciala zeby mnie ktos tak upil

a tak powaznie, to sadze, ze niestety nie bedzie juz tak jak bylo miedzy Wami mimo ze oboje tak deklarujecie, zawsze zostanie jakas rezerwa - obawa by sie za blisko nie zblizyc, bo ta druga osoba moze to opacznie zrozumiec (mowie o wlasnym doswiadczeniu), no i skoro raz juz zobaczyliscie w sobie Kobiete/Mezczyzne a nie tylko przyjaciela...
Mam nadzieje ze sie myle
prawdopodobieństwo, że nie będzie tak samo jest wysokie. ale ja bym ich nie skreślała przyjaźń po czymś takim JEST możliwa mysle, ze bedzie dobrze, ale wszystko zależy od was! szczerość, zrozumienie wzajemnych oczekiwań i jasno wytyczone granice, to może was uratować
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:29   #46
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez usmiech_zycia Pokaż wiadomość
Porozmawialiśmy, jak przyjaciel z przyjacielem.

Najpierw oczywiście byłam skrępowana, ale później śmialiśmy się sami z siebie, przyrzekliśmy że nigdy więcej bo nie chcemy psuć naszych relacji. Chciał mnie przepraszać, ale powiedziałam, że nie ma za co, bo z tego co pamiętam, to zarówno jak do tanga tak i do seksu trzeba dwojga.

Potem jeszcze długo, długo rozmawialiśmy. Jest okej

Dziewczyny, dziękuję za prywatne wiadomości podtrzymujące mnie na duchu, bo dla mnie to było naprawdę ciężkie. Bo nie wiedziałam jak do tego podejść. Z jednej strony bałam się, że może on stwierdzi, że przesadzam, że to takie niezobowiązujące i dla rozrywki (oczywiście okazało się że to było wyssane z palca i X takich rzeczy nie robi), lub że okaże się że mu się podobam, że go pociągam (tu stwierdził, że gdybym go pociągała to byłoby kazirodztwo, a gdybym mu się nie podobała, znaczy że jest gejem).

To była prawdziwa rozmowa od serca. I dzięki temu pozbyłam się też mojego kamienia z serca - mogłam z kimś szczerze porozmawiać o rozstaniu z narzeczonym, pierwszy raz od tamtej pory. I od tej rozmowy jestem już naprawdę szczęśliwa, bo zdałam sobie sprawę, że lepszego przyjaciela niż X nie mam.
No i super, że wszystko sobie wyjaśniliście widać, że jesteście naprawde dobrymi przyjaciółmi, pozadrościć
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 19:48   #47
natalkamar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska, cały świat
Wiadomości: 2
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Witam wszystkich. Jestem pierwszy raz na tym forum, ale myślę, że nie ostatni. Też miałam, a raczej mam podobny problem. W sierpniu spotkałam się z moim przyjacielem, którego nie widziałam dość długi okres czasu. Znamy się od ponad dwóch lat i miedzy nami zawsze była chemia. Ale nigdy nie pozwoliliśmy, aby coś między nami zaszło. Stało się to owej sierpniowej nocy. Wiem, że oboje tego chcieliśmy i choć zdarzyło sie to po kilku piwach, wiem, że nawet na trzeźwo by się to wydarzyło. Chemia miedzy nami sięgneła zenitu i choć ja zainicjowałam tą sytuację, to pewnie by się zdarzyło tak czy inaczej. Nie żałuję tego i wiem, że ON też nie. Chyba się zakochałam i myślę, że ON też coś do mnie czuje. Nie wiem co będzie, jeśli zdecydujemy się spróbować razem. Uprawiamy zawód, który powoduje, że możemy się nie widzieć przez długi okres czasu. Ale myślę, że warto spróbować. Pozdrawiam!
natalkamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 19:18   #48
natalkamar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska, cały świat
Wiadomości: 2
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

Witam ponownie po prawie 3 latach. Po tym co się stało dostałam ciekawą propozycje pracy w Irlandii, dostałam kontrakt na 2 lata i wyjechałam. On do mnie pisał, nieraz dzwonił, ale nie zawsze miałam czas i okazje żeby mu odpisać lub odpowiedzieć. Niedawno wróciłam do kraju. W moje urodziny otrzymałam od niego sms z życzeniami. Okazało sie, że jest w Polsce i spotkalismy się. Poszlismy na piwo, ale widziałam, że nie ma między nami tego co kiedyś. Okazało się, że jest dalej sam, ale chyba już nie czuje do mnie tego co wcześniej. Rozstaliśmy się chyba po trzech godzinach. Wsiadłam do autobusu i łzy same popłynęły po moich policzkach. Wtedy poczułam, że ja go naprawdę kocham. Myślałam, że się jeszcze do mnie odezwie, ale to nie nastąpiło. Może zaprzepaściłam szansę na miłość swojego życia, a może i dla mnie jeszcze zaświeci słońce.
natalkamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 19:40   #49
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

A to nie możesz sama się odezwać?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 21:07   #50
Pilar_Ternera
Raczkowanie
 
Avatar Pilar_Ternera
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 190
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

hmm .
rozmowa wszystko wyjaśni
Pilar_Ternera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 17:58   #51
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Poszłam do łóżka z przyjacielem. Pomóżcie!

jak się spotkacie to śmiechem, żartem zacznij o tym rozmowę Poniosło Was i tyle
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.