Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-14, 08:20   #1081
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dżem Dobry Ale mi wczoraj wieczorkiem moja niunia dała popis kopniaków w brzuchol.. Nawet TŻ poczuł bo szalała jak głupia, aż się boję co to będzie później i czy będę w stanie to wytrzymać TŻ powiedział, że to pewnie dlatego, że trenuje przed kopaniem piłki z tatą, hihihihihih. Obiecał przy okazji, że nie zrobi z naszej dziewczynki babo-chłopa, bo trochę się tego bałam przy jego nastawieniu...Coś tak czuję, że będzie wspaniałym ojcem i lepszego kandydata nie mogłam sobie wymarzyć

Pysiaczku- a Wy piękne jak zwykle
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 12:36   #1082
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

hej dziewczyny u mnie wszystko ok-siedze i pisze prace-moze uda mi sie obronic jeszcze na poczatku lipca.........
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 12:38   #1083
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

szaramyszko sylwia-zuza pisz pisz, ja na szczęście mam już to za sobą , wiem najtrudniej zacząć potem jkoś idzie, pisz jak by ci się udało w lipcu to już byś miała z głowy... warto trzymam kciuki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 13:26   #1084
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

pysi alez ty sliczna
ja się czuje tak szaro
jakos nie lubie sie obnosic z brzuszkiem
jakas taka dziwna jestem moze temu ze czuje sie grubas
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 14:48   #1085
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witam! Dziś na poprawienie troszkę humoru postanowiłam, że pofarbuję sobie jednak włosy Czaiłam się i czaiłam i w końcu zadecydowałam Tyle zdążyłam się na ten temat oczytać,że właściwie nie mam już obaw co do farbowania podczas ciąży. Sporo szukałam i zdecydowałam się na CASTING LOREALA. Najważniejsze-nie zawiera amoniaku i to wydaje mi się najważniejsze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (10,0 KB, 10 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 16:30   #1086
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ale to jest szampon, nie farba-i moze ci nie chwycic-jaki masz kolor wyjsciowy i na jak chcesz zrobic?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 07:36   #1087
annula
Raczkowanie
 
Avatar annula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 182
GG do annula
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
pysi alez ty sliczna
ja się czuje tak szaro
jakos nie lubie sie obnosic z brzuszkiem
jakas taka dziwna jestem moze temu ze czuje sie grubas

oj ja tez nie moge sie przyzwyczaic do nowej figury... niby TZ twierdzi ze wszystko super ale jak wchodze na wage albo usiluje sie wbic w cos sprzed ciazy to popadam w depresje
mysle ze dobrym sposobem jest kupienie sobie jakiegos sexi ciazowego ciuszka - w weekend mam w planie wypad na sklepy
ps. czy wam dziewczyny tez ludzie zaczeli ustepowac miejsca w autobusie albo w kolejce w sklepie? dziwne uczucie... a myslalam ze jeszcze tak bardzo nie widac ze jestem w ciazy

Pysia - sliczna mamusia
annula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 09:01   #1088
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
ale to jest szampon, nie farba-i moze ci nie chwycic-jaki masz kolor wyjsciowy i na jak chcesz zrobic?
Mój kolor to ciemny brąz a ten odcień to też ciemny brąz - jedynie chcę pogłębić swój odcień, bo mam taki ciuń wypłowiały Zawsze farbowałam się DECOREM ciemnym brązem (ale to oczywiście farba)ze względu na to, nie chcąc ryzykować tak bardzo specjalnie wziełam szampon koloryzujący. Już za chwilę przekonam się jak wyjdzie-właśnie lecę do fryzjera
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 09:09   #1089
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

No dziewczyny to ja dziś mam kontrolę z ZUS, pisałam Wam kiedyś o dziewczynie którą szef zatrudnil na niby jak była w ciąży. Ona urodziła a u Nas teraz kontrola, a mało tego to na prośbe jej męża szef przedłużył jej umowę na 3 lata, tak by mogła mieć potem jeszcze wychowawczy (zazdroszcze ludziom, którzy potarfią być beszczelni, zawsze wiedzą co gdzie i jak wyłudzić, ludzie głodem przymierają i ręki po pomoc nie wyciągna a tacy mimo, że mają wszystko to jeszcze za te 400-600 zł kłopotu innym narobią ) No ale po co ja to piszę, chyba nie mam komu sie wyżalić.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 09:25   #1090
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

niestety takie jest zycie.........
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 09:55   #1091
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Witam! Ja mam dziś baardzo smutny dzień, ponieważ mój mąż wyjechał dziś za granicę na 3 miesiące może i na dłużej- wiadomo w jakim celu - wydatki się szykują znaczne. Przeprowadzamy się w po wakacjach do własnego M a chcemy to zrobić zanim dzidzia przyjdzie na świat...
Także smutno nam dziś, ale to musimy jakoś to przetrwać
Trzymaj się Izo, na pewno dasz sobie radę . Ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji, mój mąż wyjeżdża służbowo bardzo rzadko i zazwyczaj na krótko, dlatego pewnie trudno byłoby mi się do tego przyzwyczaić.
Co zaś do szamponu koloryzującego, to wydaje mi się, że powinien Ci wyjść kolor, jakiego oczekujesz . Z tego, co piszesz jest bardzo zbliżony do Twojego naturalnego.

Gosiaaaaczku i Poissonivy - dbajcie o siebie i nie przemęczajcie się. Czasem warto posłuchać męża .

Pysiu - ślicznie wyglądasz, radośnie i promiennie .

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
ja się czuje tak szaro
jakos nie lubie sie obnosic z brzuszkiem
jakas taka dziwna jestem moze temu ze czuje sie grubas
Cytat:
Napisane przez annula Pokaż wiadomość
oj ja tez nie moge sie przyzwyczaic do nowej figury... niby TZ twierdzi ze wszystko super ale jak wchodze na wage albo usiluje sie wbic w cos sprzed ciazy to popadam w depresje
Dziewczyny , spróbujcie cieszyć się z tego pięknego okresu. Gdy dopada mnie chandra (z natury jestem melancholijną realistką ), mąż zawsze przypomina mi, że ten moment już się nie powtórzy. Może będę po raz kolejny w ciąży, ale to będzie zupełnie inna, równie niepowtarzalna sytuacja. Powtarza mi, że wyglądam pięknie, ponętnie, że strasznie go kręci mój brzuszek. Teraz jesteśmy rozgrzeszone z dodatkowych kilogramów, to normalne, że w ciąży się tyje. Oczywiście nie należy traktować siebie jak "śmietnika", do którego wszystko można wrzucić, ale nie stresujmy się niepotrzebnie. Znam osoby (nawet wizażanki o tym pisały), które racjonalnie się odżywiały, unikały tzw. pustych kalorii, w miarę możliwości ruszały się i przytyły ponad 20 kg.

Ja np. mam już spory brzuszek, puchnę (mam skłonności do zatrzymywania wody w organizmie, zdarzało mi się to także przed ciążą), ale staram się dbać o siebie i uśmiechać. Często słyszę komplementy, choć czasem czuję się niekomfortowo.

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej dziewczyny u mnie wszystko ok-siedze i pisze prace-moze uda mi sie obronic jeszcze na poczatku lipca.........
Sylwio-Zuzo, trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
No ale po co ja to piszę, chyba nie mam komu sie wyżalić.
Ebeno, żal się, czasem trzeba się komuś wygadać, wypłakać. Ten wątek m.in. służy temu, byśmy dzieliły się naszymi radościami i smutkami .

Ja prawie od tygodnia mam dołek. W zeszłą środę moja koleżanka z pracy (32 lata, półtoraroczny synek) miała poważny wypadek samochodowy. Był to wyjazd służbowy do Sopotu. W okolicach Ostródy samochód, którym jechała (była pasażerką) uderzył w drzewo. Koleżanka miała zmiażdżone nogi, jednej nie udało się uratować, amputowano ją w okolicach kolana. Dziewczyna była nieprzytomna, utrzymywano ją farmakologicznie w stanie śpiączki ze względu na obrzęk mózgu. W piątek jej stan się pogorszył, a wczoraj dowiedziałam się, że zmarła...

Jestem w szoku, strasznie mi przykro, bo była niezwykle miłą, pogodną osobą. A na dodatek boję się, ponieważ codziennie jeździmy z meżem do pracy autem, a w piątek czeka nas dłuższa, ponad 200-km podróż na komunię mojej chrześnicy...

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 10:13   #1092
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej mamusie!
U nas wszystko ok. Wczoraj byłam u lekarza. Dzidzia ma się dobrze Macica też rośnie. Zapytałam lekarza czy to że mam mały brzuszek to jest ok. Powiedział że wszystko jest dobrze, taką mam urodę i tyle. A poza tym łatwiej jest urodzić dzidziusia. Miałam też kontrolę piersi. Od pewnego czasu zauważyłam takie żółte "wypustki" na brodawkach. Lekarz powiedział że to jest normalne po prostu zaczyna wydzielać się siara. I zabronił drażnić i dotykać sutki, bo przez to wydziela się oksytocyna, która powoduje przyśpieszenie porodu. Powiedział, że teraz to jeszcze nie jest groźne, ale po 30 tygodniu jest niewskazane.
Dlatego dbajcie o swoje cycuszki Nadal nie znam płci dzidzi, a następne USG prawdopodobnie pod koniec czerwca

Pysiu ależ pięknie wyglądacie!!!!
Sylwia-zuza życze powodzenia w pisaniu
Ebena chamstwo ludzi nie zna granic!!!!!

Szczególne pozdrwonienia dla dziewczyn których TŻ wyruszyli "za chlebem"
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 10:13   #1093
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

przykro mi demoniku to takie straszne jak umieraja mlode osoby-szczegolnie matki tak malutkich dzieci.......
nie martw sie tym wyjazdem -jedzcie powolutku......
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 10:24   #1094
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość

Ja prawie od tygodnia mam dołek. W zeszłą środę moja koleżanka z pracy (32 lata, półtoraroczny synek) miała poważny wypadek samochodowy. Był to wyjazd służbowy do Sopotu. W okolicach Ostródy samochód, którym jechała (była pasażerką) uderzył w drzewo. Koleżanka miała zmiażdżone nogi, jednej nie udało się uratować, amputowano ją w okolicach kolana. Dziewczyna była nieprzytomna, utrzymywano ją farmakologicznie w stanie śpiączki ze względu na obrzęk mózgu. W piątek jej stan się pogorszył, a wczoraj dowiedziałam się, że zmarła...

Jestem w szoku, strasznie mi przykro, bo była niezwykle miłą, pogodną osobą. A na dodatek boję się, ponieważ codziennie jeździmy z meżem do pracy autem, a w piątek czeka nas dłuższa, ponad 200-km podróż na komunię mojej chrześnicy...
Demoniku tak mi przykro i jedzcie ostrożnie
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 11:04   #1095
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Chyba zacznę brać sobie do serca z tym uważaniem, mąż dzisiaj strasznie mnie ochrzanił, wymyśliłam sobie przesadzanie kwiatków. Ja chyba tak nie do końca zdaję sobie sprawę z tego co może mi zaszkodzić.
Ja też mam podobnie, nie jestem przezwyczajona do tego by nic nie robić i ciągle jestem w ruchu i coś robię w sobotę wykorzystaalm nieobecność męża i wypucowałam całe mieszkanie, wieczorem myślałam, ze umrę z bólu, w nocy nie mogłam wstać z łożka. Mam zwyrodnienie kręgosłupa i nie mogę sie przemęczać tym bardziej, że jestem w ciąży teraz no ale nie potarfię nic nie robić, mąż jak wrócił wieczorem to strasznie na mnie nakrzyczał, że mam nic nie robić i zrobiło mi się przykro, bo myślałam, ze sie ucieszy i nie będzie musiał sprzątać.
A na week muszę jechać na wieś przypilnować gospodarstwa (kury, 4 psy), bo mama wyjeżdza z siostrą a moj "szanowny tatuś" niczym się nie interesuje, nic nie pomaga mamie, mam nadzieję, że jakoś to przeżyję,mąż chyba będzie pracował to mi nie pomoże- szkoda

Demonik przykro mi z powodu Twojej koleżanki

Myślicie, że niuńka będzie jeszcze bardziej kopać? bo teraz 24 t.c. a już czasem boli jak kopie. W zeszłą niedzielę czułam jak sie przekrecała, pomagała sobie chyba rączkami, bo czułam jak z góry przez cały brzuch na dól jakby ktoś od środka raczkował, piekne uczucie, coś niesamowitego.
Aha no i dostałam skierowanie na test glukozy, ale na szczęście robię tylko po wypiciu glukozy, bo na czczo miałam robiona już wcześnie i nie trzeba będzie

Edytowane przez ebena
Czas edycji: 2007-05-15 o 11:50
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 11:47   #1096
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Mój mąż tez wyjeżdża za granicę do pracy i jakoś nie mogę sie do tego przyzwyczaić. Dziś przyjechał i za trzy tygodnie znowu jedzie.


Ja mam dzisiaj urodzinki i jest mi smutno, bo mój maż chyba o nich zapomniał, w ogóle mam wrażenie że te odjazdy nas oddalaja od siebie. Chyba mam doła i muszę się wyżalić. Zamiast się cieszyć ze przyjechał to jest mi coraz bardziej smutno, nie wiem może to tylko takie humory ciężarnej .

Buziaki.
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 12:18   #1097
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Mój mąż tez wyjeżdża za granicę do pracy i jakoś nie mogę sie do tego przyzwyczaić. Dziś przyjechał i za trzy tygodnie znowu jedzie.


Ja mam dzisiaj urodzinki i jest mi smutno, bo mój maż chyba o nich zapomniał, w ogóle mam wrażenie że te odjazdy nas oddalaja od siebie. Chyba mam doła i muszę się wyżalić. Zamiast się cieszyć ze przyjechał to jest mi coraz bardziej smutno, nie wiem może to tylko takie humory ciężarnej .

Buziaki.

Wszystkiego najlepszego i głowa do góry

A co to za urok z tymi małżonkami Mój jak już wspominałam wyleciał w sobotę

Właśnie wróciłam od fryzjera - kolorek wyszedł super - bardzo poprawiłam sobie nastrój Bałam się, że może " nie chwyci", ale jest Dzidzia moja ukochana też się pewnie cieszy,że mamusia się dobrze czuje i wygląda

Mamuśki, a jak tam z wyborem imion?



__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 12:21   #1098
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edycia15 wszystkiego naj...naj z okazji urodzin.
Nie martw się-bo Twoje ukochane maleństwo jest wtedy nieszczęśliwe, a chyba nie chcesz by mu było smutno. Chyba doły to ma każda z nas od czasu do czasu po pierwsze, ze jestesmy w ciąży a po drugie jesteśmy kobietami. Ciesz się, z każdej chwili z mężem, wiem, że to czasem trudne, ale straconego czasu nigdy już nie da się nadrobić
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 12:46   #1099
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edycia15 - przede wszytskim wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin
iza251 - co do imion to wlasnie mialam sie pytacczy macie juz swoje typy?duza czesc z wrzesniowo-pazdziernikowych mamuś zna juz płeć wiec byc moze i imiona sa juz wybrane?
My mimo ze nie wiemy czy bedzie chłopiec czy dziewczynka wiemy ze bedzie to Blanka albo Mikołaj
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 12:54   #1100
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

kobitki apropos płci to u Was chyba znow bedzie wysyp dziewczynek
na wątku majowym była przewaga dziewczynek, na naszym czerwcowym zdecydowana przewaga chłopców wiec u Was wypada na dziewczynki

PS. czemu nie chwalicie sie brzusiami na forum "nasze zdjecia..." juz pewnie ładnie wyglądaja więc trzeba sie pochwalic z tego co widziałam to tylko pysiamn i biankaaa i demonik wklejały swoje skarby
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 13:15   #1101
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
iza251 - co do imion to wlasnie mialam sie pytacczy macie juz swoje typy?duza czesc z wrzesniowo-pazdziernikowych mamuś zna juz płeć wiec byc moze i imiona sa juz wybrane?
U nas jak narazie Matylda- mąż wybrał (ale wszystko może się zmienić0 choć ja już sie przezwyczaiłam i czasem mówię do niuni Matysia
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 13:35   #1102
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edycia15 wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa

Co do imion to nasze typy: Lilianna, Amelia, Emilia lub Tymoteusz, Igor, Rafał

Kancia też stawiam na dziewczynki w naszym wątku co do zdjęć to w najbliższym czasie postaram się wkleić parę fotek
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 14:23   #1103
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj urodzinki i jest mi smutno, bo mój maż chyba o nich zapomniał, w ogóle mam wrażenie że te odjazdy nas oddalaja od siebie. Chyba mam doła i muszę się wyżalić. Zamiast się cieszyć ze przyjechał to jest mi coraz bardziej smutno, nie wiem może to tylko takie humory ciężarnej .
Edyciu, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin . Spełnienia marzeń, wielu powodów do uśmiechu, a przede wszystkim zdrowia. Nie smuć się w tak pięknym dniu .


Nasz synek będzie miał na imię Jan.
Jan Michał .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 14:30   #1104
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja chce córeczce ( jak to będzie ona ) dać WERONIKA . Jednakże moje otoczenie uważa,że jest tzn.obyte,obciachowe itp. Można dostać

Co do chłopca to zupełnie już nie wiem,mąż przed wyjazdem wymyślił SZCZEPANA

Mi nadal, nieustannie podoba się KONRAD ... ale trudno będzie to przeforsować, chociaż mam już zwolenniczkę w osobie mojej kochanej mamuni ona jest na tak
Natomiast co do imienia dla dziewczynki podoba się jej BLANKA

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 14:33   #1105
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Edyciu, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin . Spełnienia marzeń, wielu powodów do uśmiechu, a przede wszystkim zdrowia. Nie smuć się w tak pięknym dniu .


Nasz synek będzie miał na imię Jan.
Jan Michał .

Moja cioteczna siostra ma rocznego Jaśka - jest przecudnym dzieciaczkiem
Także dobrze wróży to imię
Mąż się śmieję,że zapatrzyliśmy się na niego i wyszło nam "nasze dzieło"
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 14:51   #1106
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dzięki dziewczynki za mile słowa
Edycia Wszystkie najlepszego i spełnienia marzeń...
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 14:52   #1107
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Mi nadal, nieustannie podoba się KONRAD ... ale trudno będzie to przeforsować, chociaż mam już zwolenniczkę w osobie mojej kochanej mamuni ona jest na tak
Natomiast co do imienia dla dziewczynki podoba się jej BLANKA
Konrad- to imię mojego mąża -jest cudownym męższczyzną, ludzie chętnie się z nim zaprzyjaźniają, ale czy to wpływ imienia czy osobowość???
Znalam też innego Konrada-ochyda, co za czlowiek,potrafił własną żone i dzieci poniewierać.
Imię nie do końca świadczy o charakterze człowieka, ale imię Konrad jest ładne i ma dobre znaczenie i fajne pochodzenie.
Wg. mnie nie ma co dawać imion zbyt popularnych, bo potem w klasie jest 10 Kacpów i 10 Wiktorii- bo to traz najmodniejsze imiona, oczywiście bez urazy, bo niektórzy lubią popularne imiona.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 15:07   #1108
szmidtka
Raczkowanie
 
Avatar szmidtka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witam!!!
Ja mam termin na 20 września...dzień po moich urodzinkach

Obecnie jestem w 20tygodniu ciąży...jak ten czas szybko leci...
Mój malec kopie już i to zaskakująco mocno Siedze - kopie,leżę - kopie...Najczęściej czuję to jak już kładę się spać i jak rano wstaję...Mały łobuz mnie budzi bardzo często
Wy też tak macie? Wydaje mi się że mam bardzo silnego fasolka i że to chłopiec bedzie...a jak wy myślicie??

Pozdr
__________________
Dzieci są skrzydłami człowieka...
szmidtka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 15:34   #1109
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

hej witamy cie serdecznie
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 15:39   #1110
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiu obie wyglądacie prześlicznie.

Demoniku bardzo mi jest przykro z powodu śmierci Twojej koleżanki .

Anaid mi także bardzo podoba się imię Amelia, a zwłaszcza zdrobnienie Amelka, kojarzy mi się z karmelkami . A nasza dziewczynka zapewne będzie mieć imię na A (ja i mąż mamy oboje imiona na A i już dawno ustaliliśmy, że nasze dziecko też będzie mieć na A), ja biorę dwa pod rozpatrywania: Amelia i Aleksandra.

Ebena tak już jest na tym świecie ludzie dzielą się na ludzi i na kombinatorów, tylko myślą jakby tu wydrzeć jak najwięcej dla siebie i nie ważny jest sposób, tylko ich cel. Ja nie wyobrażam sobie leżenia w łóżku, chyba dostałabym świra. Jednak zaczęłam ciut się martwić tym łożyskiem. Mam nadzieję, że wszystko będzie jednak w porządku.


Na szczęście moja córeczka jest baaardzo wyrozumiała. Rusza się owszem, ale bardzo ospale (jakby wiedziała, że musi dać znak życia, bo inaczej zacznę się martwić). Tak porządnie to skopała mnie dwa razy (raz słusznie, raz za męża
). Pierwszym razem wyrodna matka zbyt mocno ścisnęła spodniami (dziecko się wkurzyło i skopało porządnie). Drugim razem to przygoda z nadawaniem imienia, no, ale kto nie zdenerwowałby się za Romana (tym bardziej, że jest się dziewczynką ).
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.