Rossmann cz. XXIV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-10, 20:38   #631
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A ja wczoraj pytałam w Rossie czy czasem dodają jakieś gratisy do zakupów, a kasjerka odpowiedziała, że nie słyszała nigdy o czymś takim Powiedziała, że czasem jak zostają jakieś tam rzeczy, końcówki czy coś takiego, to dodają do większych zakupów powyżej 100 zł, ale baaaardzo rzadko No cóż, sporo się już naczytałam w wątkach rossmannowych o gratisach do przeróżnych zakupów o różnej wartości i tak się zastanawiam o co chodzi? Każdy Rossmann robi inaczej? Nie mają jednej i tej samej polityki??
Ja byłam w Rossie w Nowosolnej, bo akurat jechałam tamtędy do domu. Zrobiłyśmy z mamą zakupy za dokładnie 14zł i 19gr i każda z nas dostała po jednym, ładnym drobiazgu do włosów W dodatku w tym Rossmannie była promocja '-10% na wszystko'. Byłam ostatnio w 8 różnych Rossach i tylko w dwóch (w tym dzisiaj) widziałam tę promocję. Jak widać każdy sklep działa sobie jak chce Prezencik do zakupu to bardzo miła sprawa, szczególnie, że gumka do włosów z dużym, czarnym kwiatem mi się bardzo spodobała.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 20:50   #632
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja byłam w Rossie w Nowosolnej, bo akurat jechałam tamtędy do domu. Zrobiłyśmy z mamą zakupy za dokładnie 14zł i 19gr i każda z nas dostała po jednym, ładnym drobiazgu do włosów W dodatku w tym Rossmannie była promocja '-10% na wszystko'. Byłam ostatnio w 8 różnych Rossach i tylko w dwóch (w tym dzisiaj) widziałam tę promocję. Jak widać każdy sklep działa sobie jak chce Prezencik do zakupu to bardzo miła sprawa, szczególnie, że gumka do włosów z dużym, czarnym kwiatem mi się bardzo spodobała.
Bardzo miłe Zazdroszczę (w pozytywnym sensie of course) Powinno tak być w każdym Rossmannie. Pamiętam jak kiedyś w Superpharm (nie mam niestety na co dzień dostępu) dostałam mnóstwo gratisów do dość małych zakupów, a był to mój "pierwszy raz"w Superpharm i jaki miły
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 20:52   #633
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A ja wczoraj pytałam w Rossie czy czasem dodają jakieś gratisy do zakupów, a kasjerka odpowiedziała, że nie słyszała nigdy o czymś takim Powiedziała, że czasem jak zostają jakieś tam rzeczy, końcówki czy coś takiego, to dodają do większych zakupów powyżej 100 zł, ale baaaardzo rzadko No cóż, sporo się już naczytałam w wątkach rossmannowych o gratisach do przeróżnych zakupów o różnej wartości i tak się zastanawiam o co chodzi? Każdy Rossmann robi inaczej? Nie mają jednej i tej samej polityki??
Bo jak są gratisy to są rozdzielane na backstagu
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 20:57   #634
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Nie został wycofany, kupowałam go w tym tygodniu w Rossmannie
To ja nie wiem czemu u mnie niema
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 20:59   #635
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Bo jak są gratisy to są rozdzielane na backstagu
Nooo to jest najbardziej prawdopodobne
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 21:03   #636
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Nooo to jest najbardziej prawdopodobne
Mam styczność z przedstawicielami i jak dostaniemy od przedstawiciela próbki to one idą do klienta bo co ja mam z tym niby robić ? sprzedawać na allegro jak inni ?
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 21:13   #637
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Mam styczność z przedstawicielami i jak dostaniemy od przedstawiciela próbki to one idą do klienta bo co ja mam z tym niby robić ? sprzedawać na allegro jak inni ?
Oczywiście, że tak! Moja droga nie znasz się na interesach A skąd się biorą próbki Vichy czy innych nawet bardzo dobrych firm na alledrogo? a potem w aptekach słyszymy tekst - niestety próbek nie mamy Nie mówię, że we wszystkich tak jest, bo znam apteki, gdzie panie są miłe, chętnie dają próbki, udzielają porad itd.( i tam robię później zakupy) Jednakże w większości aptek tak nie jest. W drogeriach jak widać jest podobnie.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 21:16   #638
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Ale lipa ! Kupiłam w Rossmannie pomadkę Nivea Fruity Shine- truskawkową- zdj nr 1. Myślę sobie ok, znów zmienili opakowanie. Wcześniej miałam taką jak na zdj nr 2. Ta nowa ma zupełnie inny zapach wg mnie taki "słodko-pierdzący" i usta tylko są nabłyszczone. Poprzednia wersja nadawała delikatny czerwony kolor.
Czy widziałyście w sprzedaży jeszcze te "stare" pomadki? Czy znów wycofali coś co było dobre. Do dziś z sentymentem wspominam pomadkę Nivea grejfrutową .
Ehh też się tak wrobiłam. Moja mama bardzo lubi tą pomadkę truskawkową i ostatnio prosiła mnie żebym jej kupiła bo się skończyła. Kupiłam w Rosie w promo 5,99 i zauważyłam nowe opakowanie ale nie sądziłam że coś zepsują. A ostatnio mama mi mówi że ta nowa pomadka strasznie śmierdzi i nie daje takiego koloru jak ta poprzednia. No masakra i co mam teraz zrobić...
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Bo jak są gratisy to są rozdzielane na backstagu
Okrutne ...
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 21:23   #639
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Ostatnio jak bylam w aptece to do zestawu Nuxe dostałam kilkanaście próbek. Byłam zdziwiona bo o nic nie pytałam a Pani sama z zaplecza przyniosła... Po prostu są wypromować markę to musza czymś zachęcić.... Vichy to pół biedy - próbka będzie zawsze w Show,Party albo Poradniku Domowym XDDDDDDDDDDDDDDDD
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 22:33   #640
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Z próbkami to śmieszna sprawa, bo poszłam do Rossmanna i dostałam wrześniowego Skarba (już jakiś czas temu, oczywiście). Próbek nie było. Niedawno mama dostała tę samą gazetę, pani jej dała, bo uznała, że 'gazetka nieaktualna, ale są próbki, to szkoda wyrzucić, może się coś spodoba'. To w niektórych są próbki, w innych nie? Bo to nie był pierwszy taki przypadek
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 22:41   #641
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Z próbkami to śmieszna sprawa, bo poszłam do Rossmanna i dostałam wrześniowego Skarba (już jakiś czas temu, oczywiście). Próbek nie było. Niedawno mama dostała tę samą gazetę, pani jej dała, bo uznała, że 'gazetka nieaktualna, ale są próbki, to szkoda wyrzucić, może się coś spodoba'. To w niektórych są próbki, w innych nie? Bo to nie był pierwszy taki przypadek
Mi nigdy w Skarbie nie trafiły się próbki

Znajdziesz może na Rossnecie tą gumkę to włosów, którą dostałaś do zakupów? Jak ją opisałaś, to ona teraz mi ciągle chodzi po głowie
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 22:58   #642
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Tonik Cię zapchał? To w ogóle możliwe?

Oooo jutro bedzie moj!
Tak pozapychały brzydale
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 23:00   #643
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rossmann cz. XXIV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48479865]Mi nigdy w Skarbie nie trafiły się próbki

Znajdziesz może na Rossnecie tą gumkę to włosów, którą dostałaś do zakupów? Jak ją opisałaś, to ona teraz mi ciągle chodzi po głowie[/QUOTE]
W Rossnecie tego nie ma Jutro mogę zrobić zdjęcie, bo dysponuję tylko telefonem ze słabym aparatem, ale może w świetle dziennym jakoś to wyjdzie :P To taki kwiatek na gumce, którego można przypiąć też za pomocą agrafki jak broszkę. Dość zwyczajny, ale ja lubię takie rzeczy, szczególnie za darmo
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 23:59   #644
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Ale lipa ! Kupiłam w Rossmannie pomadkę Nivea Fruity Shine- truskawkową- zdj nr 1. Myślę sobie ok, znów zmienili opakowanie. Wcześniej miałam taką jak na zdj nr 2. Ta nowa ma zupełnie inny zapach wg mnie taki "słodko-pierdzący" i usta tylko są nabłyszczone. Poprzednia wersja nadawała delikatny czerwony kolor.

Czy widziałyście w sprzedaży jeszcze te "stare" pomadki? Czy znów wycofali coś co było dobre. Do dziś z sentymentem wspominam pomadkę Nivea grejfrutową

Polecacie jakiś zamiennik truskawkowej- głównie chodzi mi o nabłyszczony, delikatny czerwony kolor.
Polecam Nivea fruity shine wiśniową. Moja ulubiona, lekko barwi usta
Cytat:
Napisane przez majcia2 Pokaż wiadomość
Czy ten jedwab http://www.rossnet.pl/Produkt/Green-...1742,1836,5821 został wycofany?? Bo nigdzie w moich R niema a na ich stronie jest. Gdzie go znajdę jeszcze oprócz N??
U mnie był, potem wycofali, a po przebudowie sklepu znów wrócił na półki
Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
hej
Jakieś pół roku temu znalazłam dobry fluid dla siebie tej firmy :

KLIK

a od około 3 mies nie ma go dalej na półce.. czy coś ktoś wie na ten temat ? Czy pojawi się jeszcze ?
Wycofany niestety.
Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A ja wczoraj pytałam w Rossie czy czasem dodają jakieś gratisy do zakupów, a kasjerka odpowiedziała, że nie słyszała nigdy o czymś takim Powiedziała, że czasem jak zostają jakieś tam rzeczy, końcówki czy coś takiego, to dodają do większych zakupów powyżej 100 zł, ale baaaardzo rzadko No cóż, sporo się już naczytałam w wątkach rossmannowych o gratisach do przeróżnych zakupów o różnej wartości i tak się zastanawiam o co chodzi? Każdy Rossmann robi inaczej? Nie mają jednej i tej samej polityki??
W Rossie są kroki wyprzedażowe. Jeśli coś jest na oucie to zazwyczaj w końcu wchodzi to na kasę za 1gr, ale w przypadku jeśli zrobi się zakupy za 100 lub więcej złotych. Inaczej na kasę nie wejdzie.
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Bo jak są gratisy to są rozdzielane na backstagu
aha
Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak! Moja droga nie znasz się na interesach A skąd się biorą próbki Vichy czy innych nawet bardzo dobrych firm na alledrogo? a potem w aptekach słyszymy tekst - niestety próbek nie mamy Nie mówię, że we wszystkich tak jest, bo znam apteki, gdzie panie są miłe, chętnie dają próbki, udzielają porad itd.( i tam robię później zakupy) Jednakże w większości aptek tak nie jest. W drogeriach jak widać jest podobnie.
Kolejne AHA., w Rossie praktycznie nie wysyłają próbek. Teraz po bardzo dłuuugiej przerwie przysłali próbki nowego podkładu Max Factor, normalnie wow.
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 04:22   #645
ergesta
Raczkowanie
 
Avatar ergesta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 72
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Teraz w Naturze jest w promocji
ergesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 06:47   #646
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXIV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48479865]Mi nigdy w Skarbie nie trafiły się próbki

Znajdziesz może na Rossnecie tą gumkę to włosów, którą dostałaś do zakupów? Jak ją opisałaś, to ona teraz mi ciągle chodzi po głowie[/QUOTE]

Mi się pare razy trafiły
W nr 10 nie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 06:49   #647
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ehh też się tak wrobiłam. Moja mama bardzo lubi tą pomadkę truskawkową i ostatnio prosiła mnie żebym jej kupiła bo się skończyła. Kupiłam w Rosie w promo 5,99 i zauważyłam nowe opakowanie ale nie sądziłam że coś zepsują. A ostatnio mama mi mówi że ta nowa pomadka strasznie śmierdzi i nie daje takiego koloru jak ta poprzednia. No masakra i co mam teraz zrobić...

Okrutne ...
Dziś skuszę się na pomadkę, którą poleciła tutaj jedna z Wizażanek-Miss sporty dr Balm, powinna tez lekko barwić i mam nadzieje, że tak nie śmierdzi. Albo pomadka maybelline baby lips- na zdjęciach wygląda jeszcze lepiej- też polecana.

Cytat:
Napisane przez muchahahaha Pokaż wiadomość
Polecam Nivea fruity shine wiśniową. Moja ulubiona, lekko barwi usta
Na razie odpuszczam sobie Nivea, foch musi być
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."


Edytowane przez agravvka
Czas edycji: 2014-10-11 o 06:54
agravvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 08:26   #648
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Na razie odpuszczam sobie Nivea, foch musi być

I to jest typowa kobieta!
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 11:49   #649
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja byłam w Rossie w Nowosolnej, bo akurat jechałam tamtędy do domu. Zrobiłyśmy z mamą zakupy za dokładnie 14zł i 19gr i każda z nas dostała po jednym, ładnym drobiazgu do włosów W dodatku w tym Rossmannie była promocja '-10% na wszystko'. Byłam ostatnio w 8 różnych Rossach i tylko w dwóch (w tym dzisiaj) widziałam tę promocję. Jak widać każdy sklep działa sobie jak chce Prezencik do zakupu to bardzo miła sprawa, szczególnie, że gumka do włosów z dużym, czarnym kwiatem mi się bardzo spodobała.
Kupilam kiedys w Rossmanie dosłownie: pudełko chusteczek i małą kinder czekoladke dla malago chorowitka, i w gratisie dostałam próbkę śmiejżelków😊
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 11:57   #650
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Kupiłam pomadkę Maybelline Baby Lips- wiśnia. Pachnie bardzo ładnie, nawilża i co najważniejsze daje piękny delikatny kolor. Akurat jest w promocji za 6,99 zł. Polecam jako zamiennik starej NIVEA

Dodatkowo kupiłam (też w promocji) mój ulubiony dezodorant Fa Mystic Moments (fioletowy)- ma świetny zapach.
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 12:01   #651
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez muchahahaha Pokaż wiadomość

W Rossie są kroki wyprzedażowe. Jeśli coś jest na oucie to zazwyczaj w końcu wchodzi to na kasę za 1gr, ale w przypadku jeśli zrobi się zakupy za 100 lub więcej złotych. Inaczej na kasę nie wejdzie.
Ale jak widać, do małych zakupów też dodają gratisy, więc na kasę muszę te gratisy wchodzić jednak.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 14:25   #652
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Seria cała jest rewelacyjna czy jakaś konkretna ?
Miałam na myśli tą olejkową
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 14:30   #653
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Kupiłam pomadkę Maybelline Baby Lips- wiśnia. Pachnie bardzo ładnie, nawilża i co najważniejsze daje piękny delikatny kolor. Akurat jest w promocji za 6,99 zł. Polecam jako zamiennik starej NIVEA

Dodatkowo kupiłam (też w promocji) mój ulubiony dezodorant Fa Mystic Moments (fioletowy)- ma świetny zapach.
Ooo to musze ją zobaczyć ale na razie mam Nivea starą.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:56   #654
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ale jak widać, do małych zakupów też dodają gratisy, więc na kasę muszę te gratisy wchodzić jednak.
To są gratisy innego typu, do poszczególnych promocji przysyłane już jako typowy gratis z centrali. Np, akurat śmiejżelki były dołączone przez pewien czas do każdych zakupów bez względu na cenę.
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:49   #655
Sachmet512
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet512
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 463
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Kupiłam wczoraj tą żółtą maskarę Lovely, eyeliner Wibo i dwie maseczki Rival de Loop
Sachmet512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:50   #656
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Sachmet512 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj tą żółtą maskarę Lovely, eyeliner Wibo i dwie maseczki Rival de Loop
I probowalas juz maskare?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:08   #657
Sachmet512
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet512
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 463
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Próbowałam, ale na razie tylko w domu. Ładnie podkręca i wydłuża rzęsy. W poniedziałek, jak pójdę do szkoły sprawdzę wytrzymałość
Sachmet512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:41   #658
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Wrzucam dla Abisans link do zdjęcia drobiazgów z Rossmanna Przepraszam za jakość.
http://pics.tinypic.pl/i/00584/orblw3fhps44.jpg

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2014-10-11 o 20:42
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 22:02   #659
psawyer
Rozeznanie
 
Avatar psawyer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: znienacka ;)
Wiadomości: 672
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Wie może któraś z Was, czy w gdańskich R. na Zaspie i w Galerii Przymorze jest jeszcze -10% na cały asortyment?
psawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 22:13   #660
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Na Zaspie jest nadal.
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 22:04:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.