Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 13:41   #3241
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość
Dziewczynki kupujecie pieluszki tetrowe? A jeśl tak to jakie bo są kwadratowe i prostokatne i już sama nie wiem które wybrać. Doradźcie proszę.
Pozdrawiam

Ja kupiłam te kwadratowe, bo tak mi poradziła mama. Poza tym zwracałam tez uwagę na ich grubość, aby nie były za cienkie. Kupiłam tylko 15 sztuk tetrowych i 5 flanelowych, bo tak nam radzono na szkole rodzenia. Chyba, że jak zamierzasz używać tylko tetrowych, a nie jednorazówek to potrzeba ok. 50 sztuk.
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:53   #3242
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cześć dziewczyny ja z wątku VI-VIII. Mamy kolejną mamusię!! Pozostały jeszcze tylko dwie do rozdwojenia. Chyba przestraszyły się, że Wasz wątek opóźnią . Ogromniaste buziaki dla wszystkich dwupaków. No i dla pierwszej mamusi i Jasia oczywiście też
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:56   #3243
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Z szkoly rodzenia wiem ze kwadratowe pieluszki jest latwiej "założyć" dziecku. Mysle wiec ze jesli ktos planuje uzywac tetry na codzien do przewijania to lepiej kwadratowe a tak sporadycznie to chyba nie ma wiekszego znaczenia
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:04   #3244
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ja kupilam jeszcze cos takiego http://www.allegro.pl/item230683987_..._baby_ono.html ale dalam za to 8zl-
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:15   #3245
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

Ivuś nie wstąpiłam na wizaż, bo kiepsko sięczułam, zledwością oddychałam do tego nos cały zapchany... nie w głowie był mi komputer

No a Kubuś masz rację jak nietoperek i to "NIETOPEREK GIGANT"
Jesteś usprawiedliwiona, kochana Pysiu to Ty z łóżka powinnaś nie wychodzić, bo to wszystko zaczyna się rozwijać w niedobrym kierunku.

Oj te nasze kochane nietoperki .

Dzisiaj mój mąż mnie rozwalił w nocy tekstem:

Obudził się, bo strasznie chrapał, więc ja go stuknęłam w bok, żeby przestał.
A on na wpół przytomny do mnie, że trzeba jeszcze dla łóżeczka laktator kupić. A ponieważ uwielbiam z nim takie "inteligentne" rozmowy przez sen prowadzić (on ze mną zresztą też ), to pytam A po co?

Jego logiczność wypowiedzi mnie przeraziła:
Bo łóżeczko ma laktację... Dobrze, że nie usiłował mi wmówić, że jest w ciąży zamiast mnie...

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
sms od Demonika
Jak znajde chwile i zorganizuje sobie czas, to odezwe sie na forum i wysle fotki. Jas jest przecudny, malenki i kruchy, rozczula mnie do lez. Ja zlapalam maly dolek, bo od tygodnia w zasadzie nie sypiam - albo karmie, albo zmieniam pieluszke,albo budze sie zlana potem z przerazenia, bo snia mi sie glupoty. Teraz jedziemy do szpitala na badanie sluchu,bo w zeszlym tyg.sprzet byl uszkodzony. Pozdrawiamy Demonik
No i już Moniś się odnalazła, to dobrze. Bidulka trudno jej wpaść w rytm, ale pewnie każdej z nas będzie na początku trudno .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:29   #3246
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Jesteś usprawiedliwiona, kochana Pysiu to Ty z łóżka powinnaś nie wychodzić, bo to wszystko zaczyna się rozwijać w niedobrym kierunku.

Oj te nasze kochane nietoperki .

Dzisiaj mój mąż mnie rozwalił w nocy tekstem:

Obudził się, bo strasznie chrapał, więc ja go stuknęłam w bok, żeby przestał.
A on na wpół przytomny do mnie, że trzeba jeszcze dla łóżeczka laktator kupić. A ponieważ uwielbiam z nim takie "inteligentne" rozmowy przez sen prowadzić (on ze mną zresztą też ), to pytam A po co?

Jego logiczność wypowiedzi mnie przeraziła:
Bo łóżeczko ma laktację... Dobrze, że nie usiłował mi wmówić, że jest w ciąży zamiast mnie...



No i już Moniś się odnalazła, to dobrze. Bidulka trudno jej wpaść w rytm, ale pewnie każdej z nas będzie na początku trudno .
Od Pani Dr. dostałam lekarstwa i syropki homeopatyczne, mam nadzieje że się polepszy...
No to wieczorną konwersacją z mężusiem mnie rozwaliłaś aż mi sie cały brzucholek rusza


A co Demonika to super że się odezwała, pewnie racja że każdej z nas nie będzie łatwo na początku
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:39   #3247
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Poissy to mowisz,ze Twoje lozeczko ma laktacjedobre, dobre
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 14:48   #3248
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Od Pani Dr. dostałam lekarstwa i syropki homeopatyczne, mam nadzieje że się polepszy...
No to wieczorną konwersacją z mężusiem mnie rozwaliłaś aż mi sie cały brzucholek rusza
No cóż Pysiu lecz się i mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy


Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
Poissy to mowisz,ze Twoje lozeczko ma laktacjedobre, dobre
Hmm, to mój mąż tak twierdzi, oczywiście dzisiaj usiłuje mi cały dzień wmówić, że to mi się śniło .

Ależ Ci faceci przeżywają, a wszystko wzięło się zapewne od naszej wieczornej rozmowy o laktatorze, który w końcu (po tygodniu ) do mnie dotarł. Ale nie żałuję czekania, bo jest super.

I ja mu tłumaczę, jakie to ważne, aby całość pokarmu ściągać, bo może być zapalenie piersi itp, itd. A on słucha i słucha, i nic nie pyta, tylko słucha. Ja mu pokazuje, jak go się używa... Nawet nie wiedziałam, że mu to tak w pamięci pozostanie . Normalnie potem przez pół godziny miałam problem z uśnięciem, tak się z niego chicholiłam.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 15:05   #3249
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

nie uzalam sie nad soba,ale ... nie mam pojecia na temat dojrzalosci moich wod plodowych waga dziecka tez nie jest mi znana

bylam u lekarza, nic sie nie dowiedzialam. uczyl studentke jak "wymacac" dzidziusia i tylko dzieki temu wiem,ze glowka jest na dole.ona nawet nie wiedziala jakie leki sa dla mnie bezpieczne w ciazy,ja wiedzialam i lekarz mnie pochwalil ona tylko smarkala .co mnie bardzo draznilo, bo zagluszala mi doktora i mogla mnie zarazic !!!
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 15:35   #3250
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
nie uzalam sie nad soba,ale ... nie mam pojecia na temat dojrzalosci moich wod plodowych waga dziecka tez nie jest mi znana

bylam u lekarza, nic sie nie dowiedzialam. uczyl studentke jak "wymacac" dzidziusia i tylko dzieki temu wiem,ze glowka jest na dole.ona nawet nie wiedziala jakie leki sa dla mnie bezpieczne w ciazy,ja wiedzialam i lekarz mnie pochwalil ona tylko smarkala .co mnie bardzo draznilo, bo zagluszala mi doktora i mogla mnie zarazic !!!
Użalaj się maatra, bo uważam że masz powód .

No to już naprawdę śmieszne i straszne zarazem. Przecież to jakaś paranoja, nic zupełnie nie powiedział o tej wydzielinie???

Przeraża mnie angielska opieka zdrowotna.... I jeszcze ta chorowita. Pamiętam, jak byłam u lekarza i jedna dziewczyna strasznie kasłała, lekarz wyszedł z gabinetu i kazał jej wyjść, bo są tu kobiety w ciąży i żeby nie zarażała.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 15:45   #3251
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
nie uzalam sie nad soba,ale ... nie mam pojecia na temat dojrzalosci moich wod plodowych waga dziecka tez nie jest mi znana

bylam u lekarza, nic sie nie dowiedzialam. uczyl studentke jak "wymacac" dzidziusia i tylko dzieki temu wiem,ze glowka jest na dole.ona nawet nie wiedziala jakie leki sa dla mnie bezpieczne w ciazy,ja wiedzialam i lekarz mnie pochwalil ona tylko smarkala .co mnie bardzo draznilo, bo zagluszala mi doktora i mogla mnie zarazic !!!
Absolutnie nie chcę CIę dołować, ale dla mnie to nie do pojęcia

Moja przyjaciółka, która mieszkała w Angli, miała tylko 2 USG, lekarz o niczym jej nie informował... opowiadała mi że tam nikt sięnie rozczula nad kobietą w ciąży.

WIęc kilka razy przylatywała do Polski do rodziców by tu u nas zrobić dokłądnie badania USG i dowiedzieć się co i jak ( to dopiero w Polsce dowiedziała się że ma przodujące łożysko i musi na siebie uważać i że ma embargo na sex) tam lekarz nic nie mówił i wylądowała raz w szpitalu nawet dokłądnie nie wiedziała dlaczego miała krwawienie i wzieli ją na kontrolę...wreszcie na koniec zdecydowała się tu przylecieć i tu urodzić Po kilku miesiącach po porodzie pojechała z małą z powrotem...

Ja nie wiem jak tam jest dokłądnie, ale słyszałam, że są też ponoć prywatni Polscy lekarze, czy nie możesz skorzystać z takiej opieki medycznej, myślę że była by lepsza i bardziej kompletna
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 15:50   #3252
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Użalaj się maatra, bo uważam że masz powód .

No to już naprawdę śmieszne i straszne zarazem. Przecież to jakaś paranoja, nic zupełnie nie powiedział o tej wydzielinie???

Przeraża mnie angielska opieka zdrowotna.... I jeszcze ta chorowita. Pamiętam, jak byłam u lekarza i jedna dziewczyna strasznie kasłała, lekarz wyszedł z gabinetu i kazał jej wyjść, bo są tu kobiety w ciąży i żeby nie zarażała.
powiedzial,ze wyniki moczu sa dobre,ale poszlam nie tylko z tym...wczoraj cos sie stalo z moimi plecami i moja "internetowa wizazowa polozna" powiedziala,ze musze koniecznie isc do lekarza. niestety nic nie wymyslil,dal paracetamol i tyle ...
mama pow ze to moze byc na tle nerwowym(wczoraj wydazylo sie cos co mnie bardzo wyprowadzilo z rownowagi)
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 16:00   #3253
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

oj bidulka z Ciebie- ja juz bym tam kogos udusila
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 16:05   #3254
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak tam jest dokłądnie, ale słyszałam, że są też ponoć prywatni Polscy lekarze, czy nie możesz skorzystać z takiej opieki medycznej, myślę że była by lepsza i bardziej kompletna
maatra może spróbuj tak jak radzi Pysia, może popytaj i spróbuj jakiegoś polskiego lekarza znaleźć.

Nie rozumiem, jak się mają wyniki moczu do tej wydzieliny. To jakieś chore.

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
oj bidulka z Ciebie- ja juz bym tam kogos udusila
Ja bym zastrzeliła , po co się przemęczać.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 16:14   #3255
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;5135942]Maatra, moze faktycznie postaraj sie znalezc blisko siebie polskiego lekarz. Napewno finansowo cie to szarpnie po kieszeni, bo wiadomo ile taki lekarz wezmie, ale jesli masz jakies watpliwosci to nie wahaj sie...[/quote]

nie ma polskiego lekarza,bo juz szukalam. to znaczy jest,ale rodzinny,nie ginekolog,a jego wiedza duzo nie bedzie sie roznila od tego co juz wiem i wizyta u niego nie bylaby nawet platna bo pracuje panstwowo.
teraz juz wiem dlaczego anglicy nie lubia polskich i hinduskich lekarzy,bo oni poprostu sa wyksztalceni!!!!!!! i marnie wypadaja na ich tle ;/

dzis sie dowiedzialam,ze mam tez dentyste za darmo (w ang sa tylko prywatni stomatologowie)...niby tak dbaja o kobiety w ciazy,wszystko co da sie kupic w aptece mamy za darmo (od 1 miesiaca ciazy do 12 miesiaca dzieciaczka)ale nie umieja udzielic podstawowych informacji ;/
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 16:31   #3256
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
teraz juz wiem dlaczego anglicy nie lubia polskich i hinduskich lekarzy,bo oni poprostu sa wyksztalceni!!!!!!! i marnie wypadaja na ich tle ;/

dzis sie dowiedzialam,ze mam tez dentyste za darmo (w ang sa tylko prywatni stomatologowie)...niby tak dbaja o kobiety w ciazy,wszystko co da sie kupic w aptece mamy za darmo (od 1 miesiaca ciazy do 12 miesiaca dzieciaczka)ale nie umieja udzielic podstawowych informacji ;/
To naprawdę wiele tłumaczy, choć ja od dawna wiem, że wykształcenie w UK to o du.. potłuc. Miałam kiedyś na korkach ucznia, który tam siedział z rodzicami przez kilka lat, potem wrócili do Polski, ja już nie wspomnę o polu koła (marzenia, aby to z niego wydusić ,a poziom naszego liceum), on nawet nie znał twierdzenia Pitagorasa.

Przez te całą Twoją historią tak się zdenerwowałam , że poszłam pożreć 3 kanapki, jak mi teraz lekarz w piątek powie, że za dużo ważę to powiem, że to przez angielską służbę zdrowia...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 16:35   #3257
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Przez te całą Twoją historią tak się zdenerwowałam , że poszłam pożreć 3 kanapki, jak mi teraz lekarz w piątek powie, że za dużo ważę to powiem, że to przez angielską służbę zdrowia...
Ivuś przestań już dziś z tymi tekstami bo brzuchol mi się trzesie ze śmiechu już po raz kolejny, jak będę miała skurcze i zacznie rodzić to ja powiem że to przez Ciebie

Dobra muszę się zmobilizować i iść pozmywać gary ...
Omijam dziś kuchnie, zwłaszcza zlew jak by tam grasował jakiś potwór z bagien

Boże spraw, by mi się chciało ... tak jak mi się nie chce
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 16:43   #3258
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Mnie też przeraża ta angielska służba zdrowia tym bardziej ze za rok moja siostra wychodzi za anglika za mąż i będą myśleli o dziecku. Teraz jak była na wakacjach to umawiałam ja na wizyte do mojego gin. bo chciała sobie badania porobić i porządnie się skontrolować bo jak tam poszła to położna jej chciała cytologię robić. Siora zauważyła ze panna nie berdzo wiedziała jak sie do tego zabrać więc zapytała ja czy juz to kiedykolwiek robiła. A ta że nie ale że kiedys musi się nauczyć. Na to moja poirytowana siostra odp. że nie jest królikem doświadczalnym i niech się na "swoich" uczy. Trzasneła drzwiami i tyle ją widzieli.
Natomiast moim gin. była zachwycona. Zbadał ją od A do Z porobil badania i jeszcze powiedział ze jak bedą wyniki nie dobre to on do niej zadzwoni i weźmie ją na wizyte w sobote jak bedzie taka koniecznośc. Naszczescie badania były dobre.

Jeżeli chodzi o pieluszki tetrowe to też chciałam tylko kilka tak pod główkę jak sie bedzie ulewać czy coś wytrzec. Więc jak piszecie że 15szt. wystarczy to oki kupie zatem kwadratowe tylko ze u mnie ciężko właśnie takie grubsze znaleźć wszystko takie jak sito
Jedna babka w sklepie powiedziała że jak się je wypierze w 90C to one sie troche zbiegna i bedą grubsze ale nie wydaje mi się. Narazie kupiłam jedną. Wypiorę i zobaczę co z niej zostanie Wciąż szukam jeszcze jakichś lepszej jakości.
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 17:44   #3259
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Przez te całą Twoją historią tak się zdenerwowałam , że poszłam pożreć 3 kanapki, jak mi teraz lekarz w piątek powie, że za dużo ważę to powiem, że to przez angielską służbę zdrowia...

:rot fl: juz mi lepiej


lea29 musisz miec recepte .jesli chodzi o certyfikat, to ja moj odeslalam(do dokumentow w sprawie macierzynskiego) i dzis mnie pani grzecznie poinformowalam,ze powinni mi odeslac jakas plastikowa karte potwierdzajaca to ze jestem w ciazy,do tej pory nikt sie o to nie czepial.
dzis dostalam 200 tab paracetamolu...

~Ania26 moja polozna nie chciala uwierzyc,ze mialam robiona cytologie w ciazy w pl (w 6 tc ), mowila,ze to niemozliwe... ze w ciazy?...przeciez tak sie nie robi.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 21:08   #3260
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

dzis dostalam 200 tab paracetamolu...

~Ania26 moja polozna nie chciala uwierzyc,ze mialam robiona cytologie w ciazy w pl (w 6 tc ), mowila,ze to niemozliwe... ze w ciazy?...przeciez tak sie nie robi.
A to paracetamolu masz teraz zapas na rok co najmniej...
No jasne, że niemożliwe.

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;5138150]Wlasnie, ja tez caly czas dzis podjadam, i teraz juz wiem dlaczego
A ja jutro mam wizyte u lekarza. Angielskiego specjalisty[/quote]

No właśnie pisałyście, że dużo Wam kilogramów przybyło, teraz to ja się nie dziwię, bo przy takim stresie, jaki Wam serwują angielscy specjaliści, to nic tylko ten stres zajadać.

No dobra schodzę z tematu angielskiej służby zdrowia, bo już po kolacji jestem i chciałabym, aby tak pozostało .

Napisz lea jak po wizycie...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 00:47   #3261
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

...mąż śpi, kot śpi mi na kolanach i mruczy, bom chyba cieplejsza niż zwykle, a ja gram na kurniku. Nie mogę spać...mimo, iż gonię (tylko po domu, ale jednak) cały dzień...no, z małymi przerwami na drzemkę. Dziś miałam (chyba) pierwszy, solidny skurcz. Długi, nasilał się, ale zachowałam stoicki spokój...oddychanie przeponą pierwszy raz tak na prawdę się przydało (ale trochę późno sobie o nim przypomniałam
Dziś przyszła pościel i fotelik, chyba mamy już wszystko. Torba spakowana...byle nic się nie wydarzyło do niedzieli (ale po cichutku liczę, że jednak wrócę do domu by wrócić tam, ale za tydzień).


Lea, koniecznie napisz co u specjalisty. Nie miałam pojęcia, że tak to tam wygląda.... Współczuję (Wam) dziewczynom w ciąży zdanym na UKowskich lekarzy, nie tylko im, w ogóle pacjentom.

No...to śpijcie tam sobie smacznie mam nadzieje, że macie spokojną noc, a ja idę dalej gromić przeciwników

ps. chyba mam źle ustawiony zegar na wizażu, tak na prawde jest za 10 druga, a wyświetla mi godzinkę wcześniej, ciekawe czy Wasze posty też widze z przekłamanym czasem...
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 07:57   #3262
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dziewczyny robia mi sie zajady co sie na nie stosuje
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:01   #3263
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny robia mi sie zajady co sie na nie stosuje
witamine B compleks (tak mi zalecil ginekolog, kiedy myslalam ze mam opryszczke - powiedzial, ze to zajady).
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:04   #3264
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny robia mi sie zajady co sie na nie stosuje
Doustnie witaminę B oczywiście (sklerotyk ze mnie) (ale nie pamiętam którą i czy można w ciąży). Najlepiej nawilżać zajady witaminą A+E w kapsułkach. Mi zawsze pomagała ta metoda, a przed ciążą miała praktycznie w zimie raz w miesiącu.
Albo zwykłą oliwą z oliwek lub wazeliną. Wszystko jedno, aby tylko było tłuste.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:07   #3265
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dzieki dziewczyny -swoja droga opryszcze w tej ciazy tez juz zaliczylam
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:21   #3266
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja raz tylko miałam zajady na początku ciąży i smarowałam maścią witaminową i zeszlo po kilku dniach.
Mam pytanie. Jak kupowałyście biustonosze do karmienia to jaki rozmiar? Taki jak macie obecnie czy większy?
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:28   #3267
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość
Ja raz tylko miałam zajady na początku ciąży i smarowałam maścią witaminową i zeszlo po kilku dniach.
Mam pytanie. Jak kupowałyście biustonosze do karmienia to jaki rozmiar? Taki jak macie obecnie czy większy?
Tak maść witaminowa też jest dobra (zawiera właśnie wit. A+E) ważne, aby tłuste było i nie wysuszające (kiedyś próbowałam spirytus salicylowy... znalazłam się pod sufitem i do tego owszem wysuszyło się strasznie, ale nie polecam).

Ja kupiłam ciut większe, ale teraz to mam nadzieję, że rzeczywiście piersi mi bardziej wybrzuszy po porodzie, bo teraz są za duże lekko. Nie wisi na mnie, ale czuję się mało komfortowo, jak nie mam stabilnie podtrzymanych piersi.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:29   #3268
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Poissonivy chyba masz rację z tym zachowaniem facetów... Odbyłam wczoraj z moim mężem poważną rozmowę na temat jego poporodowych wyobrażeń- chyba będzie dobrze Staram się zluzować i mieć wszystko gdzieś...ciekawe jak długo mi sie uda

Pysiu- dziękuję za słowa otuchy... w sprawie męża on ogólnie nie jest zły, tylko czasem mnie z równowagi wyprowadza i ma taki duży luz zawsze- w przeciwieństwie do mnie i to mnie czasem denerwuje, bo nie mogę pojąć jak można mieć taki spokój w sobie, jak tu tyle jeszcze do zrobienia...a czasem okazuje sie, że on też się denerwuje tylko wewnętrznie bardziej
A swoją drogą gratuluję dorodnego Kubusia

Sylwia-Zuza ostatnio teściowa opowiadała mi jak to jej koleżąnka chodziła prawie 12 miesięcy w ciąży I to jest na fakcie Poszła do lekarzaw listopadzie, bo jej sie okres spóźniał i ten matoł stwierdził ciążę, której nie było, a ona myśląc , że jest w ciąży pofolgowała sobie z mężem i faktycznie zaszła, a że kiedyś te wizyty ciążowe nie były tak dokładne i częste to ciążę miała liczoną od listopada i w listopadzie następnego roku urodziła takżę wszystko przed nami moje kochane

Dobrze, że Demonik się odezwała Bo juz się martwiłam. Pewnie jej tak szybko na wizażu nie zobaczymy

lecę się pozbierać i jadę w odwiedziny do rodzinki, bo pewnie niedługo już nie będę mogła
Całusy I nie piszcie tyle, bo potem nie nadążam czytać i sie gubię w tym wszystkim
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:38   #3269
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja już po wizycie.
Mała waży 2200g, ułożona główką w dół. Szyjka miękka.
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:51   #3270
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ale sie wscieklam. Jakas malpa mnie przelicytowala na allegro
Poissy u jakiego sprzedawcy kupowalas ubranka dla Oli?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.