Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-26, 08:59   #4111
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Widze, ze wszytkie pracujemy nad "pogonieniem" dzieci- no niestety u nas ta metoda tez nie dziala Chociaz, juz miala nadzieje, bo bardzo silne bole w nocy mnie nawiedzily .... i minely
Szmidtka na 100% juz urodzila - poczekamy, az sama sie pochwali
Pysiu, mi znowu sie snilo, ze to Ty urodzilas
Oj juz doczekac sie nie moge ehhhhhhh
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 10:04   #4112
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
Pysiu, mi znowu sie snilo, ze to Ty urodzilas
Oj juz doczekac sie nie moge ehhhhhhh
hihi ...no niestety jeszcze nie urodziłam
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 10:21   #4113
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
hihi ...no niestety jeszcze nie urodziłam

a ja juz od rana o Tobie myslalam juz sobie wyobrazalam ze wchodze a tu wielkie czerwone napisy od sylwii ze pysia urodzila

ja jutro ide na kolejne ktg, ktore pewnie po raz kolejny potwierdzi brak skurczy ... ale juz mi to wszystko zwisa... ciagle sie kloce z mezem, mam go dosc... i wogole... juz wszystkiego mam dosc ide jesc ciasteczka
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 10:27   #4114
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
a ja juz od rana o Tobie myslalam juz sobie wyobrazalam ze wchodze a tu wielkie czerwone napisy od sylwii ze pysia urodzila

ja jutro ide na kolejne ktg, ktore pewnie po raz kolejny potwierdzi brak skurczy ... ale juz mi to wszystko zwisa... ciagle sie kloce z mezem, mam go dosc... i wogole... juz wszystkiego mam dosc ide jesc ciasteczka
oj myycho i ja od rana o tobie myślę
A czerwonych napisów brak... No nic musimy być dzielne, ja też podobnie jak ty miewam złe chwile, i tłumacze sobie że będzie co będzie i zwisa mi kiedy i nie będę o tym myslała...

Ale jakoś to działa na kilkanascie minut... i wraca mi szajba

Ty chociaz masz robione ktg, ja go jeszcze nigdy nie miałam ;( , a wczoraj moja pani dr. powiedziała że szyjka przygotowuje się do porodu, więc tak naprawdę nie zanosi się na już... w sumie jak zapytałam o termin to powiedziała że może być za kilka godzin, a równie dobrze i za 2 tygodnie !!! haha tyle to i ja wiedziałam bez kończenia medycyny!!!! WRRRRRRRR

No nic ...co ma wisieć to nie utonie... damy radę
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 10:36   #4115
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dziewczyny ale kanal - pogoda paskudna........
Mycha Ty poszlas na ciasteczka a ja pozeram czekoladki.
Dzis caly dzien sama... chcialam podjechac do mamy, skrytykowala mnie, ze jak przyjade autobusem to mnie ukatrupi (BO NAPEWNO MI TO SZASZKODZI- eeeee tam gadanie).
Co ja mam robic? sprzatac mi sie nie chce, pisac pracy takze- moglabym urodzic
Pysia jak masz fajnie - jeden dzien do terminu
najdluzsze dni w moim zyciu
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 10:38   #4116
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
oj myycho i ja od rana o tobie myślę
A czerwonych napisów brak... No nic musimy być dzielne, ja też podobnie jak ty miewam złe chwile, i tłumacze sobie że będzie co będzie i zwisa mi kiedy i nie będę o tym myslała...

Ale jakoś to działa na kilkanascie minut... i wraca mi szajba

Ty chociaz masz robione ktg, ja go jeszcze nigdy nie miałam ;( , a wczoraj moja pani dr. powiedziała że szyjka przygotowuje się do porodu, więc tak naprawdę nie zanosi się na już... w sumie jak zapytałam o termin to powiedziała że może być za kilka godzin, a równie dobrze i za 2 tygodnie !!! haha tyle to i ja wiedziałam bez kończenia medycyny!!!! WRRRRRRRR

No nic ...co ma wisieć to nie utonie... damy radę
No to Ci lekarka pomogla ... a czemu nie mialas ktg? ja juz 3 mialam.. jutro po raz 4 ide lezec 30 minut i sluchac serducha Nadinki
pysia a poganiasz troche Kubusia? slyszalam ze oprocz seksu chodzenie po schodach jest najlepszym przyspieszaczem

mam pytanko... czy ze szpitala przewozic bedziecie dziecko w foteliku? i czy ubezpieczacie wozek? bo moj maz wpadl na taki pomysl... mieszkam na 4 pietrze wiec wozek bedzie w tzw wozkarni czy jak to sie zwie... ale tam ma dostep kazdy z klatki wiec tz mowi zeby ubezpieczyc wozek od kradziezy

sylwia to fakt-to najdluzsze dni w zyciu ... a ciasteczka juz zjedzone
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 10:48   #4117
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

a mozna wozek ubezpieczyc ja chce kupic taki "lancuch" jak do rowera i bede przypinac na okres gdy bede wnosila malego na gore

Roxi, Edycia -czekamy na opis porodu
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 10:54   #4118
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
a mozna wozek ubezpieczyc ja chce kupic taki "lancuch" jak do rowera i bede przypinac na okres gdy bede wnosila malego na gore
nie mam pojecia... moj maz to wymyslil.. ale czy tak sie da to nie wiem .. natomiast twoj pomysl z lancuchem mi sie spodobal
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 10:55   #4119
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Sylwunia skąd ja to znam, ja też mam zabronione jady po mieście przez całą rodzinkę

My na to poprostu patrzymy inaczej, ale po części się zgadzam z tym i nie protestuje

Ps. Sylwunia wiem że nic się niechce mimo, że się nudzi , ale trochę pomarudze , bo za pisanie pracy to mogłabyś sięzabrać, po co ci to na głowie, im szybciej tym lepiej... wiem co mówię, bo mam to za sobą i jak napisałam i się obroniłam to wielki kamień... GŁAZ z serca.
Więc do roboty, dzień Ci szybciej zleci, a i psychicznie będziesz w lepszej formie, bo to jednak przynosi satysfakcję jak jest się bliżej celu Zaufaj mi !!!

myycha no własnie z tym ktg to jeszcze niemiałam ani razu Ale na każdej wizycje Pani dr. słucha serduszka Kubusia obowiązkowo.

Co do przyśpieszania to zaczeliśmy z mężem wczoraj dodatkowo umyłam okna, ale nic !!!
Zaraz ambitnie REALIZUJE PLAN: zabiorę się za sprzątanko, odkurzanko, ... może i spacerek z pieskiem i tym razem za twoją poradą zapomnę o windzie i postaram się stoczyć i wtoczyć po schodach Tylko że sąsiadki będą pukać sie w głowe, ale co mi tam... A do tego jak mąż przyjdzie z pracy ATAK !!!

Co do powrotu ze szpitala to my planujemy zabrać Kubusia w foteliku, baza już czeka zamontowana w samochodzie
U mnie niestety niema wózkarni , i wózeczek będzie w mieszkanu.
Co do ubezpieczenia, to w dzisiejszych czasach mozna wszystko ubezpieczyć. Tylko czy będzie sie wam to oplacało ? Może zorientuj się czy można i jaka jest skaldka ubezpieczenia, bo może sie okazac, że na wózek nikt się nie pokusi, a po kilku składkach prawie wydacie kasę na drugi ???
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 11:01   #4120
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witajcie Dziewczyny!
nie mam za bardzo czasu na nadrabianie zaległości w czytaniu wątku, więc na szybkiego melduje się, że już jestem. W trakciemojej nieobecności kuzyn naprawił koputer!!! Tyle, że teraz muszę troszkę poczekać, aż będę miała czas na wizazowanie. Póki co nie dam rady wstawić zdjeć małej, bo zadnego programu do zmniejszania zdjeć nie ma, a z aataru w tak duzym formacie wizaz nie wchłonie.
Jak wieciezmieniliśmy imię córuni, taka z niej Gabi "na sam wygląd", żadna Nastka
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom, relacje z porodu zdam, jak tylko znajdę chwilę. W tym momencie idę gotować obiadek, bo malutka śpi, powiem tylko, że w ciagu dnia jest bardzo spokojna, w nocy tylko budzi się co dwie godziny na karmienie. No i karmimy się sztucznie, bo pokarmu nadal brak
Dziękuję sylwii-zuzie, ze zdawała Wam relacje ode mnie i mnie powiadamiała, kiedy któraś z dziewczyn urodziła.
Jak wrócę na wątek to zasypie Was zdjęciami, któe robimy na biarząco, na razie wybarczcie za brak czasu i programu
Pozdrawiam wszystkie mamusie, z czasem pewnie i na odchowanie się odezwę
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 11:04   #4121
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Sylwunia skąd ja to znam, ja też mam zabronione jady po mieście przez całą rodzinkę

myycha no własnie z tym ktg to jeszcze niemiałam ani razu Ale na każdej wizycje Pani dr. słucha serduszka Kubusia obowiązkowo.

Co do przyśpieszania to zaczeliśmy z mężem wczoraj dodatkowo umyłam okna, ale nic !!!
Zaraz ambitnie REALIZUJE PLAN: zabiorę się za sprzątanko, odkurzanko, ... może i spacerek z pieskiem i tym razem za twoją poradą zapomnę o windzie i postaram się stoczyć i wtoczyć po schodach Tylko że sąsiadki będą pukać sie w głowe, ale co mi tam... A do tego jak mąż przyjdzie z pracy ATAK !!!

Co do powrotu ze szpitala to my planujemy zabrać Kubusia w foteliku, baza już czeka zamontowana w samochodzie
U mnie niestety niema wózkarni , i wózeczek będzie w mieszkanu.
Co do ubezpieczenia, to w dzisiejszych czasach mozna wszystko ubezpieczyć. Tylko czy będzie sie wam to oplacało ? Może zorientuj się czy można i jaka jest skaldka ubezpieczenia, bo może sie okazac, że na wózek nikt się nie pokusi, a po kilku składkach prawie wydacie kasę na drugi ???
Wam rodzinka zabrania jazdy po miescie a mnie maz to by ganial wszedzie i to pieszo...

to dobrze, ze lekarka slucha serduszka, ale ktg jeszcze te skurcze pokazuje... ale jak mialabys isc i sie dowiedziec ze skurczy brak to lepiej nie isc

haha .. zazdroszcze Wam ze przyspieszacie dzieciaczki seksem, mi sie ani troszke nie chce a poza tym boli mnie strasznie ostatnio wszystko w srodku

jesli chodzi o to ubezpieczenie to mi sie pomysl wydal smieszny, bo wlasciwie kto bedzie chcial ukrasc wozek? a i sylwia ma racje, lepiej przypiac lancuchem i problem z glowy a i Ty masz pysiu racje, ubezpieczenie moze byc zbyt drogie
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 11:06   #4122
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Roxette fajnie że jesteś... całuski dla Ciebie i Gabi
No i czekamy cierpliwie na fotki..

Sylwunia, myycha znalazłam cosik dla WAS :
http://www.allegro.pl/item246387043_...n_gratis_.html
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 11:10   #4123
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

haha pysia dobre jak mi wozek ktos dotnie i zacznie wyc to beda jaja dopiero na caly blok
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 11:28   #4124
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny ale kanal - pogoda paskudna........
Mycha Ty poszlas na ciasteczka a ja pozeram czekoladki.
Dzis caly dzien sama... chcialam podjechac do mamy, skrytykowala mnie, ze jak przyjade autobusem to mnie ukatrupi (BO NAPEWNO MI TO SZASZKODZI- eeeee tam gadanie).
Co ja mam robic? sprzatac mi sie nie chce, pisac pracy takze- moglabym urodzic
Pysia jak masz fajnie - jeden dzien do terminu
najdluzsze dni w moim zyciu
Ja też chcę czekoladkę
Niestety nie można karmiącym... normalnie załamka.

Pysiu specjalnie dla Ciebie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ola25.jpg (53,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ola26.jpg (52,0 KB, 19 załadowań)
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 11:30   #4125
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;5382800]Sylwunia, myycha znalazłam cosik dla WAS :
http://www.allegro.pl/item246387043_...n_gratis_.html[/quote]

Normalnie zapomnialm o tych wozkach i skojarzylam z czym innym Jako ochrona przed kolejna ciaza[/quote]

oj lea, lea

No dobra ja robię papa na razie i idę realizowac swój dzisiejszy plan
Buziaki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 11:31   #4126
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Sylwunia skąd ja to znam, ja też mam zabronione jady po mieście przez całą rodzinkę

My na to poprostu patrzymy inaczej, ale po części się zgadzam z tym i nie protestuje

Ps. Sylwunia wiem że nic się niechce mimo, że się nudzi , ale trochę pomarudze , bo za pisanie pracy to mogłabyś sięzabrać, po co ci to na głowie, im szybciej tym lepiej... wiem co mówię, bo mam to za sobą i jak napisałam i się obroniłam to wielki kamień... GŁAZ z serca.
Więc do roboty, dzień Ci szybciej zleci, a i psychicznie będziesz w lepszej formie, bo to jednak przynosi satysfakcję jak jest się bliżej celu Zaufaj mi !!!
wiem Pysiu,ze powinnam pisac ale-
A moja kochana pani promotor nie przeczytala jeszcze ani jednego z rozdzialow - wiec nie wiem czy moga takie byc
B kompletnie nas olala- mielismy sie z nia spotkac w sierpniu - a ona wyznaczyla pierwszy termin spotkania na jutro (czyli koniec wrzesnia)
C mam nie omowiony plan 3 rozdzialu (ostatniego)- i szczerze powiedziawszy nie wiem co pisac. napisze a ona powie , ze wszystko zle(bo to u niej norma) tylko zmarnuje czas i nerwy
poczekam jak maly sie urodzi- i bede mogla spokojnie do niej pojechac i pogadac - bo ciezko ja dorwac(jest prorektorem)

chcialabym , juz byc po obronie
Cytat:
Napisane przez Roxette Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
nie mam za bardzo czasu na nadrabianie zaległości w czytaniu wątku, więc na szybkiego melduje się, że już jestem. W trakciemojej nieobecności kuzyn naprawił koputer!!! Tyle, że teraz muszę troszkę poczekać, aż będę miała czas na wizazowanie. Póki co nie dam rady wstawić zdjeć małej, bo zadnego programu do zmniejszania zdjeć nie ma, a z aataru w tak duzym formacie wizaz nie wchłonie.
Jak wieciezmieniliśmy imię córuni, taka z niej Gabi "na sam wygląd", żadna Nastka
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom, relacje z porodu zdam, jak tylko znajdę chwilę. W tym momencie idę gotować obiadek, bo malutka śpi, powiem tylko, że w ciagu dnia jest bardzo spokojna, w nocy tylko budzi się co dwie godziny na karmienie. No i karmimy się sztucznie, bo pokarmu nadal brak
Dziękuję sylwii-zuzie, ze zdawała Wam relacje ode mnie i mnie powiadamiała, kiedy któraś z dziewczyn urodziła.
Jak wrócę na wątek to zasypie Was zdjęciami, któe robimy na biarząco, na razie wybarczcie za brak czasu i programu
Pozdrawiam wszystkie mamusie, z czasem pewnie i na odchowanie się odezwę
Fajnie, ze juz jestes.
Ciocia dobra rada- wejdz w paint- obraz - rozciagnij/pochyl- w pionie i poziomie wpisujesz 50%- jak juz sie zmiejszy to zrob to jeszcze raz - bo nadal bedzie za duze - czyli ponownie obraz - rozciagnij/pochyl- w pionie i poziomie wpisujesz 50%- pozniej w pliku-zapisz jako - i to juz wszystko
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Roxette fajnie że jesteś... całuski dla Ciebie i Gabi
No i czekamy cierpliwie na fotki..

Sylwunia, myycha znalazłam cosik dla WAS :
http://www.allegro.pl/item246387043_...n_gratis_.html
o rany jakie to wielki i drogie - ja bardziej myslalam o czyms takim
http://www.allegro.pl/item246955706_..._germany_.html
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 11:34   #4127
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
o rany jakie to wielki i drogie - ja bardziej myslalam o czyms takim
http://www.allegro.pl/item246955706_..._germany_.html
Z pracą jesteś usprawiedliwiona

A co łańcucha z alarmem to sobie żartowałam to waży 1kg!!!!
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 12:31   #4128
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007


Nie zaglądałam na Wizaż parę dni i proszę! Jak ładnie się koleżanki "rozdwoiły" .

Motylku78, Biankooo, Edytkop, Roxette, Maatro, Anaid5, Edytko2
przyjmijcie najserdeczniejsze gratulacje z okazji narodzin Waszych pociech!




Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Ja też chcę czekoladkę
Niestety nie można karmiącym... normalnie załamka.
A ja od czasu do czasu pozwalam sobie na kafelek czy dwa...

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Pysiu specjalnie dla Ciebie:
Piękna stópka!

Rozczulające są te miniaturowe, dziecięce stópki, dłonie, paluszki, paznokietki...
Całe ciałko maleńkie - do przytulania i całowania . Przy każdej zmianie pieluchy obcałowuję Jasiowe nożynki, trzymam go za rączkę podczas karmienia, a na spacerach ciągle na niego zerkam obserwując cały zestaw słodkich min .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 13:53   #4129
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Pysiu specjalnie dla Ciebie:
Ivuś Dziekuję ... cudne fotki : love::l ove: aż pochlipałam ze wzruszenia......
No nie dla tego widoku...Sama chciałaś torbę mam już spakowaną, zbieram się i do Ciebie i Oleńki

lea ale Ci dobrze... ja już dziś wysprzątałam całe mieszkanko... a teraz idę do sklepu... niech Kubuś się dotleni
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 13:56   #4130
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Kurcze dziewczyny!!! Chyba urodzę!! No tak mnie wkurzyli w banku dziś, że normalnie wszystko mnie boli Pozabijałabym!!!
Na pocieszenie dotarł śpiworek do wózka

Szmidtka Enya Pysiamn Agy Mamaczkowa Myycha - zarządzam szybkie rozwiązania, bo ja mam już dość czucia się słonikiem, a aż tak w kolejkę nie chce się wpychać Więc szybciutko dziewczyny rodzić!!! rodzić!!!! Raz Dwa, a ja zaraz po Was

Idę pichcić zapiekankę!!

A to śpiworek właśnie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP4995.JPG (57,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4998.JPG (80,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP5001.JPG (74,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP5003.JPG (89,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP5004.JPG (106,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP5005.JPG (109,2 KB, 10 załadowań)
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 14:19   #4131
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Szaramysz ile zapłaciłaś za ten śpiworek? Ja się nad podobnym zastanawiałam, ale dziewczyny raczej odradziły więc zrezygnowałam... Na szczęście zima jeszcze daleko więc jakby co to zdążę kupić
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 15:16   #4132
szmidtka
Raczkowanie
 
Avatar szmidtka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Szmidtka będzie najprawddopodobnie rodzić w czwartek czyli jutro bo już nudzi jej sie to leżenie w szpitalu
__________________
Dzieci są skrzydłami człowieka...
szmidtka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 16:09   #4133
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

[quote=szaramysz;5384175]
Na pocieszenie dotarł śpiworek do wózka

Szmidtka Enya Pysiamn Agy Mamaczkowa Myycha - zarządzam szybkie rozwiązania, bo ja mam już dość czucia się słonikiem, a aż tak w kolejkę nie chce się wpychać Więc szybciutko dziewczyny rodzić!!! rodzić!!!! Raz Dwa, a ja zaraz po Was [/quote]

Śpiworek fajniutki, i co mi się podoba nadaje się i do gondoli i do fotelika, uważam to za dobre rozwiązanie...
Mój też już dotarl tylko musimy z mężem odebrać go z poczty, bo wczoraj akurat byłam u lekarza

A co twojego zarządzenia to ja się podpisuję pod petycją...., ale po dzisiejszym sprzątaniu nadal NIC, nawet brak windy nic nie daje
No nic liczę dziś na wiczorny potencjał mojego mężusia

Cytat:
Napisane przez szmidtka Pokaż wiadomość
Szmidtka będzie najprawddopodobnie rodzić w czwartek czyli jutro bo już nudzi jej sie to leżenie w szpitalu
To trzymamy kciuki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 16:29   #4134
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Szaramysz ile zapłaciłaś za ten śpiworek? Ja się nad podobnym zastanawiałam, ale dziewczyny raczej odradziły więc zrezygnowałam... Na szczęście zima jeszcze daleko więc jakby co to zdążę kupić
Kupiłam za 59zł http://www.allegro.pl/item243337651_...a_0_13kg_.html


Myślę, że na zimę będzie jak znalazł, no i jest nieduży więc mieści mi się, jak widzać na zdjęciach i do fotelika i do gondolki, a jak mała będzie większa, to mam taką dopinkę na nóżki do spacerówki, więc większy śpiworek będzie zbędny
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 16:35   #4135
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
A co twojego zarządzenia to ja się podpisuję pod petycją...., ale po dzisiejszym sprzątaniu nadal NIC, nawet brak windy nic nie daje
No nic liczę dziś na wiczorny potencjał mojego mężusia

No właśnie, ja też już i po schodach i na ścierze latam i za okna się biorę i po mieście śmigam i NIC!!!!
za dobrze tam małej
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 16:37   #4136
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

no tak.. i kolejny dzien pod znakiem NIC.. tylko nerwy i nerwy... i to przez niby najblizsza osobe... zaraz zwwwwwwwariuje

srednio dziennie ok 4 razy schodze i wchodze na 4 pietro... i NIC... takze to chyba jednak zla metoda a seksu nie chce, bo na meza z nerwow to juz nawet patrzec nie moge
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:35   #4137
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja dziś byłam u fryzjera i to w nowym salonie bo w tym do którego dotychczas chodziłam nie pracuje już "moja" p. fryzjerka bo pojechała do Anglii.
Salon super, wyposażony w specjalny kącik zabaw dla dzieci, z tablica i kredą, mnóstwem zabawek i nawet rowerkiem z napisem Policja, bo salon o dużym metrażu to dziecko moze pojeździc w miedzyczasie gdy sie mama na piekność robi.
Z fryzurki tez jestam zadowolona nawet bardziej niż u poprzedniej fryzjerki.
Humorek więc dziś mam cały dzień wspaniały.
Pozdrawiam Ania
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 20:01   #4138
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ivuś Dziekuję ... cudne fotki : love::l ove: aż pochlipałam ze wzruszenia......
No nie dla tego widoku...Sama chciałaś torbę mam już spakowaną, zbieram się i do Ciebie i Oleńki

Oj leć leć do nas, wszyscy czekamy na Ciebie i Kubusia.

Pewnie teraz masz upojną "misję" z mężem, aby wykurzyć Kubusia.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 20:08   #4139
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witam Drogie Mamy, te rozdwojone i te oczekujące

Przypadkiem wlazłam na forum podpatrzeć jaka napieta sytuacja panuje
Tez jestem mamą - 28 lutego tego roku urodzilam synka - Kubusia...
Wpadłam przypomnieć sobie nerwy jakie Wy teraz macie...
Przepiekne uczucie, prawda? Ja sie juz drugiej ciąży doczekac nie moge!!!

mycha u nas seks pomogl

Powodzenia Kochane!!! Ucałujecie swoje Maluszki - nawet jesli to ma byc buziak w brzuszek - o ile dacie rade
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 07:32   #4140
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dziewczyny ratunku!!!!!!!!!!!!! zaczynam puchnac
Nie zmienilam diety, nie sole.........obraczki nie sciagne, kostek prawie nie widac
Why?
Bola mnie plecy na wysokosci nerki(przypomina poczatek kolki nerkowej), mam stan podgoraczkowy i wypieki na twarzy.
Rano troche mija, ale wieczorem makabra.
Chyba mi nerki siadaja
Jak zrobie sobie wyniki na mocz to cos da, czy musze tez morfologie?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.