Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-13, 08:46   #2911
KarMa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja robiłam swój pierwszy tatuaż mając pierwszy dzień okresu - nawet ból brzucha (który zwykle jest dramatyczny) jakoś mi nie doskwierał
Ale wydaje mi się, że to jest mega indywidualne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarMa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 12:54   #2912
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny, mam termin do Magdy z Ink Miners na styczeń! Robię takiego malucha-kwiatka. Nie stać mnie w tym roku na duże tatuażowe szaleństwa, a te jej maluszki są takie subtelne i słodkie. Większość dziewczyn robi, jak widzę, na ręce, ale ja celuję w górę placów/kark. ---> klik! żeby zobaczyć galerię Magdy
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 06:47   #2913
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam termin do Magdy z Ink Miners na styczeń! Robię takiego malucha-kwiatka. Nie stać mnie w tym roku na duże tatuażowe szaleństwa, a te jej maluszki są takie subtelne i słodkie. Większość dziewczyn robi, jak widzę, na ręce, ale ja celuję w górę placów/kark. ---> klik! żeby zobaczyć galerię Magdy
O, też byłam w Ink Miners, ale u Blanki Od Magdy też mi się coś marzy, bo robi piękne prace, ale najpierw cover, na którego nie umiem znaleźć tatuatora
Ink Miners ma super studio i dziewczyny są super, fajnie doradzają jakie miejsce i ułożenie tatuażu będzie najlepsze
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:51   #2914
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja się coveruję w styczniu w Tajlandii. Po wymianie 20 maili wreszcie udało mi się dogadać
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 20:20   #2915
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Witam wszystkich.
Przyznaję bez bicia, że nie przejrzałam wszystkich wątków... Przeszukałam ten, lecz nie znalazłam informacji, które mnie interesują ;-)
Bardzo proszę o opinie nt. tej artystki:
https://www.facebook.com/kingaoj/photos/
Robił ktoś u niej?


Pierwotnie byłam zainteresowana wykonaniem tatuażu u tych osób:
https://www.facebook.com/levgen.eugeneknysh/
https://www.facebook.com/pliszkam/
ale napisałam do studia i odp. że takie tatuaże jak mnie interesuje robi właśnie ta pani Kinga.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 20:42   #2916
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Z ciekawości.
Pamiętam, że któraś z tutejszych wizazanek miała kota i później dorobiła do niego Alicję.
To ten kot czy to chamska podróba?
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...5c&oe=58BE7431
Czy to po prostu popularny motyw?

// Widzę teraz, że to inny.

Edytowane przez 397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Czas edycji: 2016-11-14 o 20:47
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 22:08   #2917
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

To ja, oba koty są Kingi, mój był robiony wcześniej, ten tu to oryginalny projekt, który przerobiłyśmy, a potem ktoś wziął oryginał. Nie przeszkadza mi to, zwłaszcza, że po dodaniu Alicji cały charakter tatuażu się zmienił.
A props polecania przez studio Kingi, częściowo (moim zdaniem) to też jest kwestia, że ona ma mniejsze obłożenie. A co Cię interesuje?

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2016-11-14 o 22:11
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 08:01   #2918
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Chciałabym kwiaty delikatne, bez konturów, takie, że niby akwarelami malowane, takie trochę wymieszanie z tych zdjęć.
Mniej więcej miejsce i wielkość jak z zał. 1.


Może polecicie kogoś innego kto by coś takiego zrobił?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 36-6.jpg (49,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cherry-blossoms-tattoos-on-arms.jpg (14,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ilwolhongdam-blue-cherry-blossom.jpg (38,9 KB, 61 załadowań)
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 08:07   #2919
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Chciałabym kwiaty delikatne, bez konturów, takie, że niby akwarelami malowane, takie trochę wymieszanie z tych zdjęć.
Mniej więcej miejsce i wielkość jak z zał. 1.


Może polecicie kogoś innego kto by coś takiego zrobił?
Oj, to nie jest styl Kingi, ona jest dobra w kreskówkach. Zobacz sobie Sol albo Olyię Levchenko.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 08:13   #2920
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

No właśnie też tak mi się wydawało, że to nie ten styl...


Do Sol pisałam dwukrotnie... najpierw na maila (bez odp.) potem na fb (to odp. że nie może odnaleźć maila i poprosiła o napisanie tego samego na fb...ale do tej pory nie mam odp. więc szczerze mówiąc mam średnie podejście do niej...jak nie chce, nie może itp... to chociaż by odpisała, że się nie podejmie, a tak to taka zlewka).
Olyię sprawdzę
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 08:28   #2921
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Zrobiłam mały błąd w imieniu. https://www.instagram.com/laolya/
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 08:39   #2922
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Właśnie przeglądnęłam jej prace i ona ma takie bardziej mocne pastelowe kontury... a mi zależy na rozmyciu konturów, żeby te kwiaty się tak "rozlewały", czy też bardziej wtapiały w skórę.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 08:47   #2923
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam termin do Magdy z Ink Miners na styczeń! Robię takiego malucha-kwiatka. Nie stać mnie w tym roku na duże tatuażowe szaleństwa, a te jej maluszki są takie subtelne i słodkie. Większość dziewczyn robi, jak widzę, na ręce, ale ja celuję w górę placów/kark. ---> klik! żeby zobaczyć galerię Magdy
Piękne!
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 13:12   #2924
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez lady_90 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Zrobiłam sobie we wtorek swój pierwszy tatuaż i jestem zachwycona Nie bardzo mam się z kim podzielić swoimi emocjami, chłopak na razie się oswaja

Stosuje się do zaleceń tatuatora, wydaje mi się że na razie wszystko jest w porządku. Tylko dalej boli mnie skóra przy dotykaniu, przemywaniu może to kwestia miejsca ( żebra) ? Miałyście tak? Oczywiście mogę zadzwonić do studia, ale nie chce dzwonić ze wszystkim, jeżeli to zupełnie normalne

A t0 moje "maleństwo"

Hej, mogłabyś mi napisać jak Ci się pracowalo z Szymonem?
Chodzi mi o cały proces zapisów, projektowania wzoru, ceny. W jakim tempie peacuje Szymon? Szybko - wolno, potrzebuje kilka sesji?
Ja jestem już zdecydowana, że chcę u Niego zrobić tatuaż, bardzo podoba mi się jego styl Wolne terminy są dopiero za rok - poczekam, trudno.

Od lat noszę się z pomysłem tatuażu, który będzie wyglądał tak, jak kilka ekspresyjnych pociągnięć pędzla. Zależy mi na utrzymaniu kilku form plamy kolorystycznej, takiej delikatnej akwarelowej, która wręcz wtapia się w skórę oraz takiej wyraźnej przypominającej strukturę farby olejnej. Jeżeli tatuator potrzebowałby więcej miejsca niż przedramie (wynikałoby to z kompozycji) to nie widzę problemu by przeciągnąć tatuaż na ramię Generalnie zamysł już jest, widzę, że Sz.G mógłby się wpasować w tą moją wieloletnią myśl. Potrzebuję tylko opinii jego klientów

Załączam dwie jego prace, które mi się podobają ta na barkach/ramionach ma dokładnie takie plamy o jakie mi chodzi
a ta na z ramieniem/przedramieniem ma dokładnie taką formę ekspresji o jaką mi chodzi.

Znalazłam też w necie pracę noł nejm, która też ma takie plamki, o które mi chodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Szymon-Gdowicz-Pain-Ting-18.jpg (33,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szymon-Gdowicz-Pain-Ting-10.jpg (90,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Incredibly-Artistic-Abstract-Tattoo-Designs-22.jpg (75,5 KB, 66 załadowań)
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 14:49   #2925
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądnęłam jej prace i ona ma takie bardziej mocne pastelowe kontury... a mi zależy na rozmyciu konturów, żeby te kwiaty się tak "rozlewały", czy też bardziej wtapiały w skórę.
Zobacz do galerii Magdy, którą wrzuciłam w ostatnim moim poście.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 18:17   #2926
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Zobacz do galerii Magdy, którą wrzuciłam w ostatnim moim poście.
Tez mi sie podobaja malenstwa Magdy

Co do malych i subtelnych tatuazy to podobaja mi sie prace Jakuba Nowicza, od dawna go obserwuje, ale zastanawiam sie jak takie delikatne tatuaze beda wygladaly za pare lat.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 18:26   #2927
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

polecacie jakies dobre i sprawdzone studio w krakowie badz kielcach_
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 19:39   #2928
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Czy Szymon G. przyjmuje w jakims studio?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 19:47   #2929
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Czy Szymon G. przyjmuje w jakims studio?

Tak, w Krakowie. Tutaj ich strona http://kulttattoo.pl/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 23:03   #2930
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
To ja, oba koty są Kingi, mój był robiony wcześniej, ten tu to oryginalny projekt, który przerobiłyśmy, a potem ktoś wziął oryginał. Nie przeszkadza mi to, zwłaszcza, że po dodaniu Alicji cały charakter tatuażu się zmienił.
A props polecania przez studio Kingi, częściowo (moim zdaniem) to też jest kwestia, że ona ma mniejsze obłożenie. A co Cię interesuje?
Dzięki za wyjaśnienie.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:56   #2931
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

wiecie może jaki tatuażysta podjął by się coveru (i zrobił to dobrze) napisu? generalnie zrobiłam sobie napis i niestety, po 5 latach od zrobienia zrobił się nieczytelny :/ "diagnoza" 2 tatuażystów z którymi rozmawialam nie jest taka że napis był za mały czy zła czcionka bo oni takie robią, ale taka że zbyt gruba igła i za głęboko barwnik (najśmieszniejsze jest to że robiłam w zachwalanym studio gdzie czeka sie latami i dałam za niego 500zł..) ale powiedzieli ze tylko laser mi zostaje byłam w studiu gdzie to robili, udowodniłam ze to u nich (mam zdjecie z robienia go) to zaoferowali mi laser za darmo, ale tylko rozjasnienie pod warunkiem coveru u nich (juz platnego) wiec zrezygnowalam bo nie zrobie coveru gdzies gdzie mi spier**** nawet jesli to polecane (nawet tu na wizazu) studio.

Napis byl przemyslany, nie znudził mi sie a slowa nadal maja znaczenie, ale co z tego jak jest nieczytelny i wyglada strasznie marze o tym zeby miec tam cos innego ale boje sie ze nie da rady... Moze pomozecie?

P.s.
Nie bardzo chce go wrzucac publicznie, wiec jesli ktoras z Was sie zna i chcialaby zreknac to podesle na priv
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:27   #2932
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
wiecie może jaki tatuażysta podjął by się coveru (i zrobił to dobrze) napisu? generalnie zrobiłam sobie napis i niestety, po 5 latach od zrobienia zrobił się nieczytelny :/ "diagnoza" 2 tatuażystów z którymi rozmawialam nie jest taka że napis był za mały czy zła czcionka bo oni takie robią, ale taka że zbyt gruba igła i za głęboko barwnik (najśmieszniejsze jest to że robiłam w zachwalanym studio gdzie czeka sie latami i dałam za niego 500zł..) ale powiedzieli ze tylko laser mi zostaje byłam w studiu gdzie to robili, udowodniłam ze to u nich (mam zdjecie z robienia go) to zaoferowali mi laser za darmo, ale tylko rozjasnienie pod warunkiem coveru u nich (juz platnego) wiec zrezygnowalam bo nie zrobie coveru gdzies gdzie mi spier**** nawet jesli to polecane (nawet tu na wizazu) studio.

Napis byl przemyslany, nie znudził mi sie a slowa nadal maja znaczenie, ale co z tego jak jest nieczytelny i wyglada strasznie marze o tym zeby miec tam cos innego ale boje sie ze nie da rady... Moze pomozecie?

P.s.
Nie bardzo chce go wrzucac publicznie, wiec jesli ktoras z Was sie zna i chcialaby zreknac to podesle na priv

myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem tatuażysty, ale musisz mieć jakąs koncepcję tego coveru i jakiś styl w którym być go chciała i pod tym kątem szukać.
Być może opcja zaproponowana przez studio nie jest taka zła - pod warunkiem, że cover zrobi najlepszy u nich artysta i bez czekania miliona lat.
(nie ma co ukrywać, że w wielu studiach napisy i inne ''pierdoołki" robią początkujący tatuażyści).
Podejrzewam, że maszynka do tatuażu była źle ustawiona (zbyt duży skok i napięcie)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:43   #2933
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

no właśnie 2 bdb tatuażystów odmówiło coveru mówiąc że tylko laser i usuwanie na to
też mi sie wydaje że za głęboko i za gruba igła bo tatuaż mam wypukły miejscami a tak ponoć jest jak skóra zbyt "przeorana" :/
no właśnie facet który robił mi ten tatuaż tam pracuje i jest niby jeden z najlepszych a w studiu czeka sie 2 lata na termin - chyba miałam po prostu pecha... a coveru sie u nich boje, a dwa nie wiem ile by wzieli skoro wzieli 500zł za 2 wyrazowy napis i jeszcze go spierdzielili..

Problem jest też z miejscem, w załączniku wysyłam jak to wyglada (to nie moj tatuaz ale moj jest w identycznym miejscu i identycznej długosci) co baaaardzo ogranicza mozliwosci coveru :/

naprawde szkoda bo napis nadal jest mi bardzo bliski, natomiast dobijaja mnie ciagle pytania "a co tam jest napisaneee, w jakim to jezyku, to hebrajski?" a tatuaz jest po angielsku i miał byc wyrazny zawsze, nawet tatuazysta mnie zapewniał o tym, bo jeszcze pytałam czy na pewno wielkosc jest ok i czy sie nic nie rozleje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg love-wording-tattoo-on-upper-back.jpg (14,2 KB, 145 załadowań)
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:45   #2934
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Co do koncepcji.. bardzo podobaja mi sie tatuaze z kwiatem lotosu, w szczegolnosci na plecach (czekam na hejty ze oklepane, trudno, ale mi sie podoba), podobaja mi sie tez motywy lekko etniczne np wilk ktory do polowy jest normalny a pol pyska takie w stylu etno rysunku, takie klimaty, albo roże bardzo lubie

ale nic z tego nie zakryje tego napisu no i najgorsze jest to ze mam na lewej łopatce spore przebarwienie ktore lekko tez idzie pod 1 wyrazem tatuazu i na nim dermatolog zabronił cokolwiek dziarać a to też ogranicza możliwosc :/
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 11:04   #2935
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Pytanie jak bardzo jest ciemny ten tatuaż?

Najprościej i najskuteczniej byłoby pójść w ornament - wtedy można wszystko zakomponować tak, że zakryje się i napis i ominie znamię.
A i kwiat lotosu można wtedy jakoś tam umieścić również. Albo geometrię.
Tyle, że ornamenty w Polsce nie cieszą się dużą estymą a co za tym idzie niewielu jest dobrych artystów w tym stylu.
Ciekawy jest Vitaliy z Azazela, który łączy ornamenty z oldschoolem
https://www.facebook.com/pg/AzazelMo...18479054876231
https://www.instagram.com/blue_train69/
Najlepsza w Polsce jest Agnieszka Kulińska
https://www.facebook.com/avalan.tattoo/?fref=ts.

Ciemny czarny tatuaż przykryjesz tylko czernią ewentualnie granatem i ciemną zielenią (ja tak mam, ale potrzebne było dwukrotne wbijanie kolorów)

Idealnie do coverowania nadaje się styl orientalny - tam jest dużo zawijasów, zmian faktur i kolorów.

Możesz też pójść w kierunku totalnej abstrakcji - np parę postów wyżej masz przykład pracy Gdowicza - kilka kolorowych linii i mazów na ciele - czarna idealna do zakrycia napisu

SZkoda, że sezon konwentowy już się skonczył bo najlepiej przejechać się na konwencje do Krakowa czy Warszawy z tym tatuażem i bezpośrednio uderzć do obecnych artystów z pytaniem (nie wiem skąd jesteś - w ostatni weekend listopada jest konwencja w Łodzi - z tego co widzę skład tyłka nie urywa, ale jest kilka dobrych studio, więc zawsze można spróbować)

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2016-11-16 o 11:13
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 11:14   #2936
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dzieki wielkie jestem z Poznania
co do konwentow to szkoda, ale z drugiej strony to ze studio jest dobre to juz mnie obecnie nie przekonuje bo swoj spierdzielony robilam w jednym z lepszych, zachwalanych nawet tu na wizazu..

co do koloru niestety jest mega mega czarny, nic nie zbladł (co chyba przemawia dodatkowo za tym ze za gleboko bylo to wbite)
Bardzo podobaja mi sie tatuaze tego typu https://www.instagram.com/p/BM1WrirAwUw/ bo wlasnie podchodza pod moj gust, natomiast nie umiem sobie wyobrazic jak mialby wygladac ten wzor, zeby dal rade zakryc napis takiej szerokosci w takim miejscu
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 11:38   #2937
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Pooglądaj sobie tatuaże tutaj:
https://www.facebook.com/ethnictattoo/?fref=ts
https://www.instagram.com/swimmingnomad/
https://www.instagram.com/explore/tags/ornamenttattoo/

jest dużo wzorów z dużą ilością czarnych wypełnień - dobry artysta potrafi tak rozbudować wzór żeby tę czerń zrównoważyć

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie jestem z Poznania
co do konwentow to szkoda, ale z drugiej strony to ze studio jest dobre to juz mnie obecnie nie przekonuje bo swoj spierdzielony robilam w jednym z lepszych, zachwalanych nawet tu na wizazu..
pisałam bardziej w kontekscie tego, że można bezpośrednio zapytać tatuażystę czy w ogole się podejmie/ma jakiś pomysł, zamiast słać miliony maili ze zdjęciami
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 11:42   #2938
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

ten cover jest niesamowity <3 (co prawda u mnie taki wielki odpada ale i tak jestem zachwycona) https://www.facebook.com/avalan.tatt...type=3&theater jestem tylko ciekawa czy te chinskie krzaczki facet miał jakos rozjaśniane chociaz..

takie tatuaze bardzo mi sie podobaja https://www.instagram.com/p/BAaCnr7mmaT/ ale nie zakryja napisu...


Tak myslałam nad różami jeszcze - myslisz ze dałoby rade cos z rózami zrobic zeby ten paskudny napis zakryć?
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 14:41   #2939
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
ten cover jest niesamowity <3 (co prawda u mnie taki wielki odpada ale i tak jestem zachwycona) https://www.facebook.com/avalan.tatt...type=3&theater jestem tylko ciekawa czy te chinskie krzaczki facet miał jakos rozjaśniane chociaz..

takie tatuaze bardzo mi sie podobaja https://www.instagram.com/p/BAaCnr7mmaT/ ale nie zakryja napisu...


Tak myslałam nad różami jeszcze - myslisz ze dałoby rade cos z rózami zrobic zeby ten paskudny napis zakryć?
to już musiałby się konkretnie wypowiedzieć tatuażystka - może dałoby się wzór tak skomponować, żeby róże tylko częściowo byly na napisie.
Bo z ciemnymi różami jest ten problem, że muszą mieć dużo światła (bieli, prześwitu) w przeciwnym razie będą wyglądać jak dorodne kapusty
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 16:30   #2940
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Napisz, kto Ci ten napis tak spartolił, żeby przestrzec inne Wizażanki! (+ zaspokoić moją ciekawość )
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.