Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-20, 07:07   #4561
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Zależy od skóry. Ja używałam pierwsze 2-3 dni maść, bo krem był "za suchy". Tylko mój tatuaż na jednej sesji to całe przedramie na blachę.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 12:52   #4562
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja sie umawialam z jedna tatuatorka z drugiego konca Polski, na Śląsku. Projekt mialam zobaczyc na dzien przed dziaraniem. Darowalam sobie w koncu bo wydawalo mi sie, ze dziewczyna nie do konca czuje o co mi chodzi a zapewnianie mnie, ze 'bede zadowolona' jakos mnie nie przekonalo wtedy. Poza tym szkoda mi bylo kasy na rezerwacje biletow, urlopu i tak dalej gdyby na dzien przed terminem sie okazalo, ze faktycznie nie zrobila czegos co chcialam. Moim zdaniem juz przy takiej wspolpracy gdzie wchodza dodatkowe koszta typu dojazd, nocleg itp. artysta moglby nakreślić duzo wczesniej jakis totalnie wstepny, uproszczony szkic. Mysle, ze wtedy bylaby wieksza szansa, ze klient sie dogada i nie zrezygnuje - wiec jest zarobek. Rozumiem obawy i zalatanie tatuatorow ale to dziala we dwie strony. No ja nie potrafię jednak tak na zywiol, nie gdy mam konkretna wizje a tatuator wydaje mi sie, ze jej nie widzi i to nawet gdy znam dobrze jego styl i niby wiem czego sie spodziewac.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 12:54   #4563
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Ja sie umawialam z jedna tatuatorka z drugiego konca Polski, na Śląsku
Z kim się umawiałaś? (jeśli nie chcesz napisać - nie pisz)
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 15:22   #4564
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja juz po 😊 i jestem bardzo bardzo zadowolona. Od wykonania po atmosfere w studio.

Powiem tak, po "pierwszym szoku" przy konturach moglabym zasnac, taki skrobanie po skorze. Bolalo przy wypelnieniu, ale tez znosnie. Niemniej ciesze sie ze to udo, przy zebrach mogabym jednak kwiknac.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 17:40   #4565
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 17:42   #4566
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nigdy się nie spotkałam, żeby na konsultacjach był robiony projekt. Wtedy mówisz co chcesz/czego oczekujesz/jakie miejsce/mniej więcej koszta itp.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 17:52   #4567
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 14:33   #4568
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale dzis znalazlam taka ciekawostke na insta

https://www.instagram.com/p/Bg9UZB5B...ged=babytattoo
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 15:02   #4569
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale dzis znalazlam taka ciekawostke na insta

https://www.instagram.com/p/Bg9UZB5B...ged=babytattoo

Słodki Jezuuuu
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 15:21   #4570
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja mało znająca się na tatuażach, ale to mi się bardzo nie podoba

Przedstawiam moje tatuażowe rozdziewiczenie

https://www.instagram.com/p/Bhy7kK9B...ken-by=co.x.ie

Jestem bardzo zadowolona.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 16:22   #4571
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja mało znająca się na tatuażach, ale to mi się bardzo nie podoba

Przedstawiam moje tatuażowe rozdziewiczenie

https://www.instagram.com/p/Bhy7kK9B...ken-by=co.x.ie

Jestem bardzo zadowolona.


Ale ladneee!!-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-22, 09:30   #4572
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ale ladneee!!-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nice, bardzo sympatycznie, tylko te stopy wyglądają na wykręcone w drugą stronę...
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 14:27   #4573
7phoney7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Hmm... 5 dni zostało, a ja nadal nie nawiązałam kontaktu z tatuatorem. W studio zwalili to na brak czasu i zapewnili o profesjonalizmie. Kazali "molestować" mailowo i messengerowo, więc napisałam obszerny mail, ze wszystkimi szczegółami, ale nie mam odzewu, czy został przeczytany. Szczerze, sytuacja wywołuje u mnie olbrzymi dyskomfort
7phoney7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 15:07   #4574
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale dzis znalazlam taka ciekawostke na insta

https://www.instagram.com/p/Bg9UZB5B...ged=babytattoo
ahaha te serduszka
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 17:58   #4575
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez 7phoney7 Pokaż wiadomość
Hmm... 5 dni zostało, a ja nadal nie nawiązałam kontaktu z tatuatorem. W studio zwalili to na brak czasu i zapewnili o profesjonalizmie. Kazali "molestować" mailowo i messengerowo, więc napisałam obszerny mail, ze wszystkimi szczegółami, ale nie mam odzewu, czy został przeczytany. Szczerze, sytuacja wywołuje u mnie olbrzymi dyskomfort
A nie możesz zadzwonić?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 19:57   #4576
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ale ladneee!!-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękować

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Nice, bardzo sympatycznie, tylko te stopy wyglądają na wykręcone w drugą stronę...
I są przy okazji za małe Najważniejsze, że niebieski kłak jest - a to był element w którym się zakochałam gdy zobaczyłam gotowca. Sama sobie nie zrobię, bo za stara jestem i praca nie pozwala na wariacje więc mam niebieskowłose dziewczę na udzie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 20:13   #4577
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez 7phoney7 Pokaż wiadomość
Tak, wiem że niektórzy idą na żywioł i super dla nich, ja jednak nie wyobrażam sobie zrobienia tatuażu bez choćby jednej rozmowy z osobą, która mnie będzie dziarać. Studio przy zapisie poinformowało mnie, że szczegóły projektu ustalę bezpośrednio z tatuatorem.

Heh, doczytałam, że nie tak dawno sama miałaś robić tatuaż u Karo i żaliłaś się na forum, że czekasz na projekt, byś mogła zasugerować poprawki, a finalnie tak Ci się nie spodobał, że odwołałaś sesję, więc naprawdę ten protekcjonalny ton jest nie na miejscu.
Jaki znów protekcjonalny ton? Pytam po prostu co to są "szczegóły projektu" i co chcesz ustalać, a ty pytałaś jak było u nas, więc odpowiedziałam.

Z Karoliną była inna sytuacja, bo w tym konkretnym przypadku chciałam mieć projekt przed sesją (styl miał być troche inny niż Karolina dziara na co dzień), o co poprosiłam przy zapisie i tak ustaliłyśmy, a dostałam wieczór przed grafikę z wikipedii, więc te dwie sytuacje trochę jakby nie przystają xD

Cytat:
Napisane przez 7phoney7 Pokaż wiadomość
Hmm... 5 dni zostało, a ja nadal nie nawiązałam kontaktu z tatuatorem. W studio zwalili to na brak czasu i zapewnili o profesjonalizmie. Kazali "molestować" mailowo i messengerowo, więc napisałam obszerny mail, ze wszystkimi szczegółami, ale nie mam odzewu, czy został przeczytany. Szczerze, sytuacja wywołuje u mnie olbrzymi dyskomfort
A ustalałyście z tatuatorką, że wyśle projekt wcześniej, że zobaczysz go w dniu sesji zrobionego wcześniej, czy że będziecie rysować na miejscu? Powinna odpisać choćby "ok przeczytałam", ale wiem, że niektórzy odpisują na maile np. raz w tygodniu. No i zazwyczaj tatuatorzy odzywają sie wtedy, kiedy siadaja do pracy nad projektem. A co to za tatuatorka?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja mało znająca się na tatuażach, ale to mi się bardzo nie podoba

Przedstawiam moje tatuażowe rozdziewiczenie

https://www.instagram.com/p/Bhy7kK9B...ken-by=co.x.ie

Jestem bardzo zadowolona.
Bardzo za☠☠☠iste!
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 20:43   #4578
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale dzis znalazlam taka ciekawostke na insta

https://www.instagram.com/p/Bg9UZB5B...ged=babytattoo
Za każdym razem się zastanawiam czy tego typu treść dałoby się jakoś atrakcyjnie przedstawić w formie tatuażu. To że twórca ma zero talentu i poczucia estetyki to jedno; ale może jakby ktoś ogarnięty się za to wziął to może powstało by coś znośnego dla oczu.. i skóry?

Edytowane przez AylarLi
Czas edycji: 2018-04-22 o 20:44
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 09:51   #4579
7phoney7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Pytam po prostu co to są "szczegóły projektu" i co chcesz ustalać, a ty pytałaś jak było u nas, więc odpowiedziałam.
A ustalałyście z tatuatorką, że wyśle projekt wcześniej, że zobaczysz go w dniu sesji zrobionego wcześniej, czy że będziecie rysować na miejscu? Powinna odpisać choćby "ok przeczytałam", ale wiem, że niektórzy odpisują na maile np. raz w tygodniu. No i zazwyczaj tatuatorzy odzywają sie wtedy, kiedy siadaja do pracy nad projektem.
No właśnie cały czas tłumaczę - niczego nie ustalałam z tatuatorką!
Rezerwowałam termin przez studio. I oni przy zapisach mi napisali, że ok tydzień przed sesją wszystko mam dogadać bezpośrednio z nią. Pytałam też o to, czy jest szansa zobaczyć wcześniej projekt, odpisali, że jeśli ma luźniej, to czasem nawet 2 dni przed wysyła, ale nie mogą zagwarantować. I ok, rozumiem i zgadzam się na to, że mogę sam projekt zobaczyć dopiero w dniu sesji. Ale to tym bardziej chyba powinnyśmy pogadać wcześniej?

Przez szczegóły projektu rozumiem np.ustalenie, w którym stylu tatuaż bym chciała (z dwóch, w których ona tatuuje), dodatkowe elementy prócz głównego (np. chcesz ptaszka siedzącego na dłoni - to możesz dostać orła na dłoni umarlaka lub wróbelka na kobiecej) itp. Ale przede wszystkim chciałabym się upewnić, że ona rozumie i akceptuje to, czego ja oczekuję, albo usłyszeć, że czegoś się zrobić nie da, lub np. ona widziałaby to inaczej. I też ok, ja wbrew może pozorom jestem dość elastyczna i nie mam nie wiadomo jakich oczekiwań, ale bez choćby jednaj "rozmowy" kompletnie nie wiem, na czym stoję.

Oczywiście dzwoniłam już do studia, powiedzieli, że jest zapracowana i że na pewno będzie ok, żeby spróbować mailowo. Mail wysłałam i czekam na odzew ale weekend minął, zostały 4 dni i tak się zastanawiam, co mam zrobić, jeśli w ogóle nie doczekam się odpowiedzi? Jechać zupełnie w ciemno 300 km? (bilety też sporo kosztują). To ma być mój pierwszy tatuaż...

Edytowane przez 7phoney7
Czas edycji: 2018-04-23 o 09:55
7phoney7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 10:18   #4580
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
=Jakkolwiek;83106616
Bardzo za☠☠☠iste!
Dziękować

I ten tego... chcem więcej a pierwszy mam 3 dni

Szkoda, ze u mnie ograniczenia pracowe i ograniczenia czysto fizyczne. Za mało "bezpiecznych" fragmentów skóry bez znamion.

7phoney7 co Ci szkodzi napisać bezpośrednio na fb wiadomość? Czasami odpowiedź na fb może być szybciej, a nawet załapiesz się na normalny czat i wszystko szybko wyjaśnisz.

U mojej tatuażystki było napisane, że zapisy przez fb studia lub ich mail, ale najpierw uderzyłam do niej na fb czy wzór jest jeszcze w ogóle wolny. Kiedy wyjaśniło się, że wolny to spytałam czy dalsze szczegóły u niej czy przez studio, okazało się że mogłam wszystko przez nią załatwić.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2018-04-23 o 10:28
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 10:26   #4581
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez 7phoney7 Pokaż wiadomość
No właśnie cały czas tłumaczę - niczego nie ustalałam z tatuatorką!
Rezerwowałam termin przez studio. I oni przy zapisach mi napisali, że ok tydzień przed sesją wszystko mam dogadać bezpośrednio z nią. Pytałam też o to, czy jest szansa zobaczyć wcześniej projekt, odpisali, że jeśli ma luźniej, to czasem nawet 2 dni przed wysyła, ale nie mogą zagwarantować. I ok, rozumiem i zgadzam się na to, że mogę sam projekt zobaczyć dopiero w dniu sesji. Ale to tym bardziej chyba powinnyśmy pogadać wcześniej?

Przez szczegóły projektu rozumiem np.ustalenie, w którym stylu tatuaż bym chciała (z dwóch, w których ona tatuuje), dodatkowe elementy prócz głównego (np. chcesz ptaszka siedzącego na dłoni - to możesz dostać orła na dłoni umarlaka lub wróbelka na kobiecej) itp. Ale przede wszystkim chciałabym się upewnić, że ona rozumie i akceptuje to, czego ja oczekuję, albo usłyszeć, że czegoś się zrobić nie da, lub np. ona widziałaby to inaczej. I też ok, ja wbrew może pozorom jestem dość elastyczna i nie mam nie wiadomo jakich oczekiwań, ale bez choćby jednaj "rozmowy" kompletnie nie wiem, na czym stoję.

Oczywiście dzwoniłam już do studia, powiedzieli, że jest zapracowana i że na pewno będzie ok, żeby spróbować mailowo. Mail wysłałam i czekam na odzew ale weekend minął, zostały 4 dni i tak się zastanawiam, co mam zrobić, jeśli w ogóle nie doczekam się odpowiedzi? Jechać zupełnie w ciemno 300 km? (bilety też sporo kosztują). To ma być mój pierwszy tatuaż...
Dobrze kojarzę, że chodzi o Wrocław? Do kogo konkretnie się wybierasz?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 10:32   #4582
7phoney7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
7phoney7 co Ci szkodz napisać bezpośrednio na fb wiadomość? Czasami odpowiedź na fb może być szybciej, a nawet załapiesz się na normalny czat i wszystko szybko wyjaśnisz.
Ja już dawno pisałam na fb - też uważam, że najlepiej byłoby pogadać bezpośrednio przez messengera. Zresztą tak sugerowało studio - żeby kontaktować się przez fanpage. Ale nie doczekałam się żadnej reakcji.
Dlatego prócz fb napisałam też mail. To doradzili w studio jak zadzwoniłam. I czekam... (termin klepnięty, zaliczka wpłacona).

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Dobrze kojarzę, że chodzi o Wrocław? Do kogo konkretnie się wybierasz?
Wolałabym nie pisać Ale studio jest duże, znane i ma bardzo dobre opinie, podobnie sama tatuatorka.

Edytowane przez 7phoney7
Czas edycji: 2018-04-23 o 10:54
7phoney7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 16:44   #4583
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez 7phoney7 Pokaż wiadomość
Ja już dawno pisałam na fb - też uważam, że najlepiej byłoby pogadać bezpośrednio przez messengera. Zresztą tak sugerowało studio - żeby kontaktować się przez fanpage. Ale nie doczekałam się żadnej reakcji.
Dlatego prócz fb napisałam też mail. To doradzili w studio jak zadzwoniłam. I czekam... (termin klepnięty, zaliczka wpłacona).

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



Wolałabym nie pisać Ale studio jest duże, znane i ma bardzo dobre opinie, podobnie sama tatuatorka.
Udało Ci się dogadać? Zrobiłaś ten tatuaż?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 17:45   #4584
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny takie pytanie. Tatuaz ma juz tydzien. Ladnie sie goi, wylinka juz sie konczy. Nadal uzywam szarego mydla i bepantenu. Mydelko 3 razy dziennie, bepanten wg potrzeb wiec czesciej. Ile tak jeszcze? Bepanten dluzej, ale szare mydlo kiedy moge sobie darowac? Jestem od dzis na wyjezdzie i zaczyna sie robic niewygodnie.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 20:32   #4585
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja po 2 tygodniach bo tyle dokładnie goi mi się rana zawsze. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 12:00   #4586
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dzięki za info. Czyli jednak nie będę cudować. Szare mydło nadal w użyciu
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 08:06   #4587
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Ja sie umawialam z jedna tatuatorka z drugiego konca Polski, na Śląsku. Projekt mialam zobaczyc na dzien przed dziaraniem. Darowalam sobie w koncu bo wydawalo mi sie, ze dziewczyna nie do konca czuje o co mi chodzi a zapewnianie mnie, ze 'bede zadowolona' jakos mnie nie przekonalo wtedy. Poza tym szkoda mi bylo kasy na rezerwacje biletow, urlopu i tak dalej gdyby na dzien przed terminem sie okazalo, ze faktycznie nie zrobila czegos co chcialam. Moim zdaniem juz przy takiej wspolpracy gdzie wchodza dodatkowe koszta typu dojazd, nocleg itp. artysta moglby nakreślić duzo wczesniej jakis totalnie wstepny, uproszczony szkic. Mysle, ze wtedy bylaby wieksza szansa, ze klient sie dogada i nie zrezygnuje - wiec jest zarobek. Rozumiem obawy i zalatanie tatuatorow ale to dziala we dwie strony. No ja nie potrafię jednak tak na zywiol, nie gdy mam konkretna wizje a tatuator wydaje mi sie, ze jej nie widzi i to nawet gdy znam dobrze jego styl i niby wiem czego sie spodziewac.
u mnie bylo podobnie ale ja zaufalam i nie zaluje bo kazda praca to totalnie byl moj styl
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 13:09   #4588
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Czyli jednak nie będę cudować. Szare mydło nadal w użyciu
ja myłam płynem do higieny intymnej
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 12:02   #4589
7phoney7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;83230836]Udało Ci się dogadać? Zrobiłaś ten tatuaż?[/QUOTE]

Tak. Nawiązałyśmy kontakt na 2 dni przed, projekt w sumie powstawał przy mnie i finalnie jestem bardzo, bardzo zadowolona. Sama się z siebie śmieję, że jak się jest control freak to ciężko tak pójść na żywioł. Na drugi raz podejdę już do tematu bez stresu i napinki Myślę jednak, że w studio mogli od razu uprzedzić, jaki dziewczyna ma sposób pracy, choć z drugiej strony kto wie, czy wtedy w ogóle zdecydowałabym się podjąć ryzyko. Ale teraz już wiem, że jak ktoś ma niezaprzeczalny talent, który widać w każdym wykonanym tatuażu, to trzeba po prostu zaufać i oddać się w czyjeś ręce.
A ból okazał się niezbyt dotkliwy, więc w głowie pojawiły się już pomysły na następne...
7phoney7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 12:27   #4590
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez 7phoney7 Pokaż wiadomość
Tak. Nawiązałyśmy kontakt na 2 dni przed, projekt w sumie powstawał przy mnie i finalnie jestem bardzo, bardzo zadowolona. Sama się z siebie śmieję, że jak się jest control freak to ciężko tak pójść na żywioł. Na drugi raz podejdę już do tematu bez stresu i napinki Myślę jednak, że w studio mogli od razu uprzedzić, jaki dziewczyna ma sposób pracy, choć z drugiej strony kto wie, czy wtedy w ogóle zdecydowałabym się podjąć ryzyko. Ale teraz już wiem, że jak ktoś ma niezaprzeczalny talent, który widać w każdym wykonanym tatuażu, to trzeba po prostu zaufać i oddać się w czyjeś ręce.
A ból okazał się niezbyt dotkliwy, więc w głowie pojawiły się już pomysły na następne...
No to ekstra.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.