Problem skóry w miejscach intymnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-04, 17:51   #1
Justynaaaaa180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1

Problem skóry w miejscach intymnych


Witam , mam dość krępujący problem . moja skóra na wargach większych jest bardzo różowa , mówiąc bardzo znaczy że jest ciemno różowa , nie taki leciutki róż tylko ciemny , sama nie wiem jak to opisać , martwię się czy to coś poważnego , i dlatego pytam się was , proszę od razu nie krytykować mnie czy wysyłać mnie do ginekologa , bo boję się tej wizyty , podkreślę że jeszcze nie miałam stosunków płciowych , tez mnie nic nie swędzi ani nie pieczę tylko ten kolor mnie martwi ;/
Justynaaaaa180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 22:32   #2
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Problem skóry w miejscach intymnych

Od kiedy to masz?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 08:13   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Problem skóry w miejscach intymnych

Dlaczego boisz się wizyty u ginekologa?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 09:11   #4
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: Problem skóry w miejscach intymnych

Nie ma się czego bać jeśli chodzi o wizyte u gina, to nic strasznego, nie znam się na tym dokładnie,ale z tego co się orientuję, to kobiety mogą miec rozne zabarwienie, lekko rózowe, bardziej rozowe, moze Twoje akurat miesci sie w normie
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 16:13   #5
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Problem skóry w miejscach intymnych

Cytat:
Napisane przez Justynaaaaa180 Pokaż wiadomość
Witam , mam dość krępujący problem . moja skóra na wargach większych jest bardzo różowa , mówiąc bardzo znaczy że jest ciemno różowa , nie taki leciutki róż tylko ciemny , sama nie wiem jak to opisać , martwię się czy to coś poważnego , i dlatego pytam się was , proszę od razu nie krytykować mnie czy wysyłać mnie do ginekologa , bo boję się tej wizyty , podkreślę że jeszcze nie miałam stosunków płciowych , tez mnie nic nie swędzi ani nie pieczę tylko ten kolor mnie martwi ;/
Bardziej cię powinno martwić że mając 20 lat nie byłaś jeszcze u ginekologa. Warto dla świętego spokoju pójść. Im dłużej będziesz zwlekać tym trudniej będzie ci się przemóc. Poczytaj opinie, wybierz dobrego lekarza i idź. Strasznie mnie wkurza to u kobiet że nie chodzą do ginekologa. Czego się do cholery boicie? Moja matka nie chodziła latami, a jak już ją zaciągnęłam to się okazało że ma poważne zmiany i musiała natychmiast przejść operację.

Kolor miejsc intymnych ludzie maja różny, tak samo jak i reszty skóry. Myślę że nie masz się czym przejmować.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-26 17:13:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.