Rossmann - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 09:50   #3601
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
odżywka isana z olejem arganowym w sprayu - beznadzieja nie wiem o co chodzi z ta odzywka ale wlosy sa po niej takie tepe w dotyku...uzylam kilka razy i chyba się z nią pozegnam...nie wiem czy dawac jej jeszcze szanse...??
Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
niestety mam to samo doświadczenie, włosy po spryskaniu są sztywne, wręcz nieprzyjemne w dotyku niewarta zakupu
Dobrze, że piszecie dziewczyny, bo miałam ją zamiar kupić, a tak to wrócę do innych odżywek w spray'u albo wypróbuję Marion, bo też podobno są całkiem niezłe.
Taki sam efekt sztywnych włosów mam po odżywce dwufazowej Pantene - tej regenerującej. Mama sobie niedawno kupiła, nie mogłam nie spróbować no i niestety jak dla mnie to klapa.

Nareszcie kończy się moja odżywka z olejem arganowym Isany (ta do spłukiwania), wydobyć ją teraz to jakaś masakra. Chyba rozetnę opakowanie przy następnym użyciu i walnę resztę na włosy, bo nie mam najmniejszej ochoty dłużej się z nią męczyć.

Jako, że zdecydowałam zaoszczędzić trochę na kosmetykach, to pewnie duużo więcej będę kupowała z rossmannowych linii, w sumie to świetne kosmetyki.
Nawet namówiłam ostatnio mamę na zakup kilku, zdecydowała się na maseczki peel off i żele Isany.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 23:08   #3602
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Maseczka oczyszczająca Synergen, jest pakowana po 2 saszetki (2x15ml) i jest fantastyczna, świetnie oczyszcza skórę, wygładza i odświeża.

Cytat:
Napisane przez moni27
Tak, ta maseczka jest najlepsza! Też polecam.
fuksjaa, moni27 dziękuję pięknie!
mabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:54   #3603
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Hello
mam pytanie odnosnie odzywek z serii Isana profesional czy sa jakies warte polecenia..??bo te w sprayu dla mnie koszmar i mysle nad któraś z tych profesional..??do suchych włosów szukam...
a szampony jak..??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 13:30   #3604
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Czy zauważyłyście, że płyn facelle zmienia opakowanie na takie bez pompki? Wraz ze zmianą opakowania zmienia się skład. Wydaje mi się, że na gorsze, ale już nie pamiętam dokładnie, bo zakupy robiłam ponad tydzień temu.
W związku z tym w niedawnej promocji kupiłam 3 szt facelle sensitive. Przynajmniej wiem, że jest wypróbowana, nie podrażnia, zapobiega infekcjom, ponieważ ma dużo kwasu mlekowego w składzie i co najważniejsze mogę nim myc twarz pod prysznicem. Posiadanie dozownika też jest ważnym argumentem
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 13:54   #3605
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

cóż, pompka była w nim i tak felerna, więc może bez pompki nie będzie źle - zależy czy konsystencję zmienią na gęstszą
szkoda, jakby zmienili skład, ja dotąd wypróbowałam tylko wersję sensitive i też byłam zadowolona - jeden kosmetyk do wszystkiego, podejrzewam że nawet jako szmpon awaryjnie by sie sprawdzał

poczekamy, zobaczymy, może zmiana składu będzie na lepsze? ja u mnie w rossie jeszcze nie widziałam nowej wersji, ale jak będę to sprawdzę czy coś się zmieniło
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 13:49   #3606
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
cóż, pompka była w nim i tak felerna, więc może bez pompki nie będzie źle - zależy czy konsystencję zmienią na gęstszą
szkoda, jakby zmienili skład, ja dotąd wypróbowałam tylko wersję sensitive i też byłam zadowolona - jeden kosmetyk do wszystkiego, podejrzewam że nawet jako szmpon awaryjnie by sie sprawdzał

poczekamy, zobaczymy, może zmiana składu będzie na lepsze? ja u mnie w rossie jeszcze nie widziałam nowej wersji, ale jak będę to sprawdzę czy coś się zmieniło
Ja jeszcze nie widziałam nowych opakowań, ale mam nadzieję, że na gorsze nie zmienią składu, bo również bedę ubolewać..

Jako szampon sprawdza się całkiem nieźle. Trzeba się trochę namęczyć, żeby dobrze umyć włosy, ale są za to ładnie nawilżone.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 12:43   #3607
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

w moim rossmanie jeszcze nie ma nowych opakowań, patrzyłam wczoraj
ale do mnie zawsze nowości dochodzą późno

Vegusiazawsze się bałam spróbować go jako szamponu, że włosy będą niedomyte, szybko tłuste albo dostanę łupieżu
ale przy następnym opakowaniu chyba zaryzykuję
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 17:14   #3608
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
w moim rossmanie jeszcze nie ma nowych opakowań, patrzyłam wczoraj
ale do mnie zawsze nowości dochodzą późno

Vegusiazawsze się bałam spróbować go jako szamponu, że włosy będą niedomyte, szybko tłuste albo dostanę łupieżu
ale przy następnym opakowaniu chyba zaryzykuję
Melduję, że dziś byłam w Rossmanie i widziałam ten żel w nowym opakowaniu bez pomki. Zerknęłam oczywiście na skład i wydaje mi się, że będzie jeszcze lepszy, bo kwas mlekowy na 4 miejscu! Ogólnie uważam, że skład się nie pogorszył. Nie pamiętam jak z rumiankiem, itp., ale detergenty nadal łagodne i bez parabenów czy formaldehydowych konserwantów

Moja Droga! Myślę, że nie ma się czego obawiać, choć muszę przyznać, że mi po nim włosy się szybciej przetłuszczały, ale to normalne, jak się robi skok z slsowych szamponów na łagodniejsze. Jeśli myjesz włosy codziennie, to będzie ok. Łupieżu też mi nie nasilił. Zazznaczam, że do włosów nie stosowałam go regularnie ze wzg. właśnie na wzmożone przetłuszczanie. Ale wiadomo - w awaryjnej sytuacji czy na krótki wyjazd, to zawsze będę ten żel polecać i mam nadzieję, że nową wersję też
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 17:40   #3609
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: rossmann

ja juz zuzylam 3 butelki rossmanowego babydreama- szampon. na poczatku rzeczywiscie wlosy byly w gorszym stanie, przetluszczaly sie, jakies takie suche, nieukladaly sie. to tak trwalo prawie miesiac chyba, ale teraz jest super, wlosy sa miekkie,zdrowsze, to jedyny szampon do ktorego moje wlosy sie nie "przyzwyczaily"
nie rozstane sie z nim

teraz wlasnie czaje sie na zel z pompka. a Wy mowicie ze juz pompki nie ma, ale jak lepszy sklad to swietnie
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:19   #3610
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A na mnie krem Isany z mocznikiem się wałkuje wcale nie nawilża, tylko w pierwszym odczuciu, a potem jakby ściagnięcie. Szkoda, że mi nie służy ani ten do twarzy ani do ciała

Piszesz o Isanie Med do twarzy czy o Isanie kremie do ciala, a moze i o jednym i o drugim?

ja sie czailam na krem twarzowy wersja nocna, ale gdzies na niemieckim forum wyczytalam ze dla kilku osob te twarzowe Isany Med z mocznikiem sa za lekkie. Kremy przynosza ulge i zaraz skora jest sciagnieta i nadal brakuje jej nawilzenia. I tak sie czailam i czailam, az w sobote wrocilam po 3 tyg urlopu z PL u kremem nocnym z firmy Numis Med. To niemiecka firma dostepna w aptekach i dobrze zaopatrzonych drogeriach. za krem placilam kolo 21zl. jak na apteczny krem z mocznikiem to taniutko. Niemiecki Eubos, czy Eucerin jest drozszy. Wogle tej firmy nie znalam i nie mialam pojecia o jej istnieniu. Kosmetyki sa bez konserwantow, bez oleju mineralnego, bez zapachu, beu barwnikow i bez PEG. Uzylam raz ten kremik na suche usta i pozytywnie mnie zaskoczyl. Chcialam cos tresciwego i moze nie jest takim gesciuchem jak krem Nivea, ale jednak wyroznia sie. Mam nadzieje ze jak przyjda porzadne zimowe chlody i dotychczasowe kremy okaza sie slabe, to ten sie sprawdzi.

Co do kremu cielesnego to nie mialam i sie tutaj nie wypowiem, ale mialam miniaturke balsamu i milo wspominam. ladny zapach, fajnie nawilzyl, tylko czemu Isana zawiera zawsze pelna liste parabenow? naprawde nie da sie bez nich, albo chodz w mniejszej ilosci?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:42   #3611
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Piszesz o Isanie Med do twarzy czy o Isanie kremie do ciala, a moze i o jednym i o drugim?
O jednym i o drugim. Najpierw zakupiłam ten z czerwoną nakretka do twarzy, ucieszyłam sie, ale przedwczesnie, że tak fajnie działa nastepnie pomyslałam, że może ten do ciała fajnie mi zmiekczy i nawilzy skórę, a gdzie tam! w jednym i drugim przypadku porażka niestety, na całej lini wałkowanie sie po ciele/twarzy wyklucza u mnie w ogóle używanie, brrr
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 07:31   #3612
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

jeśli żel facelle działałby na włosy jak szampon babydream to byłabym zadowolona - po babydreamie miałam włosy długo świeże, nawet 4 dni, nie było jakichś złych reakcji na początku, przyzwyczajania się

do pielęgnacji bez sls raczej się nie przekonam na stałe, przynajmniej jeśli chodzi o włosy - muszę używać odżywek z silikonami, bo naprawdę takie najlepiej działają na moje kręcone włosy, właśnie odżywki bez silikonów je bardziej przetłuszczają, co mnie dziwi, ale cóż, może jestem ufo i dlatego reaguję odwrotnie niż wszyscy
więc te silikony muszę czymś zmywać...

u mnie nie ma jeszcze ani nowych wersji facelle ani nowych opakowań babydream, tylko seria fusswohl do stóp weszła w nowych opakowaniach
nie ma to jak mieszkać na prowincji
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 12:16   #3613
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
O jednym i o drugim. Najpierw zakupiłam ten z czerwoną nakretka do twarzy, ucieszyłam sie, ale przedwczesnie, że tak fajnie działa nastepnie pomyslałam, że może ten do ciała fajnie mi zmiekczy i nawilzy skórę, a gdzie tam! w jednym i drugim przypadku porażka niestety, na całej lini wałkowanie sie po ciele/twarzy wyklucza u mnie w ogóle używanie, brrr
A kto lubi walkowanie? ja tez nie, chodz musze przeznac raz w zyciu mi sie to tylko stalo, wiec i z tego poowdu czesto nie cierpialam, ale za to obklejenie folia plastikowa mi sie czesciez zdarzylo i to nie przy produktach z silikonami w skladzie, a przy naturalnych, ktore az za dobrze sie wchlanialy.

Moze sprobuj z tym Numis Med Urea Nachtcreme albo z dziennym, chodz ten pewnie bedzie lzejszy i ja go nie kupilam, poszukuje czegos tresciwego( oby nocny braciszek sie sprawdzil, wczoraj poszukalam po interrnetowych aptekach i w euro ta firma tez ma ceny az milo patrzec, teraz juz wiem czemu w zadnej aptece sie nie natknelam na te kosnetyki. jaka apteka wyklada na polki myjadlla po ok 3€, a kremy po ok 6€? Oni maja tylko te drogie firmy, a te reszte trzeba zamawiac, dlatego tez i aptecznego Sebamedu nie maja i musza zamawiac).
Przejrzyj sobie ich stronke , maja sklady podane przy kazdym produkcie i stronka jest tez po angielsku, kliknij na odpowiednia flage.

www.numismed.de
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 12:55   #3614
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A kto lubi walkowanie? ja tez nie, chodz musze przeznac raz w zyciu mi sie to tylko stalo, wiec i z tego poowdu czesto nie cierpialam, ale za to obklejenie folia plastikowa mi sie czesciez zdarzylo i to nie przy produktach z silikonami w skladzie, a przy naturalnych, ktore az za dobrze sie wchlanialy.

Moze sprobuj z tym Numis Med Urea Nachtcreme albo z dziennym, chodz ten pewnie bedzie lzejszy i ja go nie kupilam, poszukuje czegos tresciwego( oby nocny braciszek sie sprawdzil, wczoraj poszukalam po interrnetowych aptekach i w euro ta firma tez ma ceny az milo patrzec, teraz juz wiem czemu w zadnej aptece sie nie natknelam na te kosnetyki. jaka apteka wyklada na polki myjadlla po ok 3€, a kremy po ok 6€? Oni maja tylko te drogie firmy, a te reszte trzeba zamawiac, dlatego tez i aptecznego Sebamedu nie maja i musza zamawiac).
Przejrzyj sobie ich stronke , maja sklady podane przy kazdym produkcie i stronka jest tez po angielsku, kliknij na odpowiednia flage.

www.numismed.de
Dziękuję Monika ale skoro piszesz, że ten polecany lżejszy, a tamten w pierwszym odczuciu z R. zbyt cięzki nie był to dla mnie za słaby ten z Numis będzie. Potrzebuję silnego czegoś, szczególnie teraz w okresie kaloryferowo-wiatrowym i od momentu, gdy zaczęłam regularnie uzywac minerały zauważyłam nienasycenie wręcz mojej skóry. Ale jak bys cos fajnego i dodatkowo w miłej cenie znalazła to będę wdzięczna, bo wciąz poszukująca jestem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 17:08   #3615
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

a próbowałaś kremy ziaji - naprawdę treściwe - oliwkowy, masło kakaowe i calma HLC
u mnie żaden nie zapychał, a też jak grzeją kaloryfery to moja mieszana skóra zamienia się w mieszano-łuszczącą z przesuszenia
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:12   #3616
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Iwona Isany Med nie mialam, wiem tylko ze ma miec niby stala konsystencje, ale byc lekki. Nie wiem tylko o ktorej wersji pisano czy dziennej czy nocnej. ja mialam krem mocznikowy Ombia z Aldi Süd i wlasnie niby byl gesty w sloiku, ale mial lekka konsystencje i szybko sie wchlanial, nie dajac tego czego buzia potrzebowala. Numis Med na noc jest inny. Ma wiecej tluszczu niz Ombia i dal moim usta ukojenie i nie spowodowal po wchlonieciu zaklejenia folia plastikowa jak mialam po Ombii. Dlatego sobie mysle ze mozesz byc zadwolona. Mnie Ombia byla za slaba nawet latem. geba mi sie po chwili sciagala i nie umiala oddychac pod tym plastikiem, a Numis Med Urea na noc jest inny.
Ziaja tez fajne kremy ma. sama jestem posiadaczka wielkiego opakowania lekkiej formuly oliwkowej, i nocnej wersji Aretina Q. Oliwke mialam w probkach i sie sprawdzila pod koniec zimy, przyniosla mi ulge, nawilzyla, a jednoczenie miala na tyle tluszczu, ze woda z naskorka ponownie nie uciekla. Jednak ciagnie mnie do mocznika. mam probke Sebamedu. Poprosilam ich o probki i mi odpisali ze nie maja, wiec kupilam cale opakowanie, a potem dostalam od nich miniaturke. Przetestuje czy i w tym roku bedzie mi za slaby. Ale rok temu zuzylam polowe i dalam kolezance, bo jednak na dlugi termin to krem byl mi za lekki. Sebamed jest lzejszy od Numis Med. Oczywiscie pisze ciagle o wersji na noc bo ta kupilam. Z zalozenie nie interesuja mnie kremy dzienne, bo maja lzejsza konsystencje niz nocne i czesto maja firltry, a tego mi na noc nie potrze, a na dzien uzywal prawdziwych filtrow.
Jak bys chciala to ja ci probke tego Numis Medu moge zrobic.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:44   #3617
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
a próbowałaś kremy ziaji - naprawdę treściwe - oliwkowy, masło kakaowe i calma HLC
u mnie żaden nie zapychał, a też jak grzeją kaloryfery to moja mieszana skóra zamienia się w mieszano-łuszczącą z przesuszenia
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Iwona Isany Med nie mialam, wiem tylko ze ma miec niby stala konsystencje, ale byc lekki. Nie wiem tylko o ktorej wersji pisano czy dziennej czy nocnej. ja mialam krem mocznikowy Ombia z Aldi Süd i wlasnie niby byl gesty w sloiku, ale mial lekka konsystencje i szybko sie wchlanial, nie dajac tego czego buzia potrzebowala. Numis Med na noc jest inny. Ma wiecej tluszczu niz Ombia i dal moim usta ukojenie i nie spowodowal po wchlonieciu zaklejenia folia plastikowa jak mialam po Ombii. Dlatego sobie mysle ze mozesz byc zadwolona. Mnie Ombia byla za slaba nawet latem. geba mi sie po chwili sciagala i nie umiala oddychac pod tym plastikiem, a Numis Med Urea na noc jest inny.
Ziaja tez fajne kremy ma. sama jestem posiadaczka wielkiego opakowania lekkiej formuly oliwkowej, i nocnej wersji Aretina Q. Oliwke mialam w probkach i sie sprawdzila pod koniec zimy, przyniosla mi ulge, nawilzyla, a jednoczenie miala na tyle tluszczu, ze woda z naskorka ponownie nie uciekla. Jednak ciagnie mnie do mocznika. mam probke Sebamedu. Poprosilam ich o probki i mi odpisali ze nie maja, wiec kupilam cale opakowanie, a potem dostalam od nich miniaturke. Przetestuje czy i w tym roku bedzie mi za slaby. Ale rok temu zuzylam polowe i dalam kolezance, bo jednak na dlugi termin to krem byl mi za lekki. Sebamed jest lzejszy od Numis Med. Oczywiscie pisze ciagle o wersji na noc bo ta kupilam. Z zalozenie nie interesuja mnie kremy dzienne, bo maja lzejsza konsystencje niz nocne i czesto maja firltry, a tego mi na noc nie potrze, a na dzien uzywal prawdziwych filtrow.
Jak bys chciala to ja ci probke tego Numis Medu moge zrobic.
Dziewczynki dziękuję za odzew i pomoc
Oczywiscie znam Ziaje, wersje z oliwka zarowno lekka, jak i normalna czasem kupuję, ale u mnie to ona bardziej natłuszcza niż nawilża, a wolę odwrotnie. Calma HCL u mnie to sie sprawdza ewentualnie latem Masło kakaowe nie miałam, ale mialam to do ciala chyba? i takie sobie teraz zimą na noc uzywam nocnej wersji Aretiny Q10 i lubie bardzo , ale pod oczami mam sucho no taka mam przedziwna skórę ostatnio: ciagle tylko by piła, ratuję się maseczkami, bo co zrobić i wciąż szukam.
Ja głównie i zasadniczo też na noc, bo na dzień to serum wit.C i filtry, choć czasem zamiast serum moglabym cos bardziej nawilzajacego mnie, szczególnie teraz po minerałach odczuwam taka potrzebę

Monika dziękuję za próbeczki nie będę Cie fatygowala, myslę, że dam radę w koncu po wielu testach cos spotkać poza tym kremy mi nie pasujace zuzywam do stop niestety z mocznikiem sie nie nadaja, bo tez się wałkują tam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 07:39   #3618
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Calma HCL u mnie to sie sprawdza ewentualnie latem
ale mówisz tu o kremie nawilżającym czy tym cięższym biolipidowym

a pod oczy ja od siebie polecam ten kremik, do kupienia raczej w małych drogeriach, fajny lekko tłusty
albo ten
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 09:55   #3619
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

ten Oeparol posiadam, ale dlugo jeszcze nie uzywalam. Dosc tresciwy. Z przyzwyczajenia sie raz mocno wysmarowalam i z opuchlizna sie obudzilam. W malej iosci bylo ok. jednak nie bylo jeszcze tak zimno, wiec uzywam piki co dalej Nivea Aqua Beauty.

Iwona ja mam taki sam problem od kiedy 30-tke sskonczylam. Co zime cera mi siee bardzo odwadnia. Na przedostatnia zime dalam sobie rade . Uzywalam rozowej emulsji do mycia Nivea i toniku. do tego krem na noc z lukrecja Nivea( nie ma go w Pl) i wlasnie tego kremu pod oczy wspomnianego wyzej tez Nivea, ale statnia zime o i to zawiodlo. Dopierro Penaten Panthenol-Creme mi pomogl. Tresciwy, wiec woda nie parowala z naskorka, lagody, nawilzyl odczuwalnie. W PL zakupilam kilka kremow min. tez z Ziaji, ale jak nic nie pomoze to wracam do Penatenu. U mnie wazne jest tez to czym zmywam buzie. Juz w trakciie mycia/demakijazu musze sie nawilzyc, bo sam krem nie da rady.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 10:17   #3620
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ten Oeparol posiadam, ale dlugo jeszcze nie uzywalam. Dosc tresciwy. Z przyzwyczajenia sie raz mocno wysmarowalam i z opuchlizna sie obudzilam. W malej iosci bylo ok. jednak nie bylo jeszcze tak zimno, wiec uzywam piki co dalej Nivea Aqua Beauty.

Iwona ja mam taki sam problem od kiedy 30-tke sskonczylam. Co zime cera mi siee bardzo odwadnia. Na przedostatnia zime dalam sobie rade . Uzywalam rozowej emulsji do mycia Nivea i toniku. do tego krem na noc z lukrecja Nivea( nie ma go w Pl) i wlasnie tego kremu pod oczy wspomnianego wyzej tez Nivea, ale statnia zime o i to zawiodlo. Dopierro Penaten Panthenol-Creme mi pomogl. Tresciwy, wiec woda nie parowala z naskorka, lagody, nawilzyl odczuwalnie. W PL zakupilam kilka kremow min. tez z Ziaji, ale jak nic nie pomoze to wracam do Penatenu. U mnie wazne jest tez to czym zmywam buzie. Juz w trakciie mycia/demakijazu musze sie nawilzyc, bo sam krem nie da rady.
Monika a próbowałaś oczyszczania twarzy olejami?jest wątek na wizażu o tym i naprawdę to jest tona sobie stosuję od paru tygodni i rzeczywiście w końcu mam nawilżoną skórę pod oczami
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 11:31   #3621
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
ale mówisz tu o kremie nawilżającym czy tym cięższym biolipidowym
Używałam obu i aktualnie z Ziaji to mi podpasowała bardzo aretina q10 na noc. Jakos moja skóra nie lubuje się w innych Ziajach
Nawet Dermosan kupiłam półtłusty (za tłusty i nawilżający (za słaby znowu .

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
a pod oczy ja od siebie polecam ten kremik, do kupienia raczej w małych drogeriach, fajny lekko tłusty
albo ten
O dziękuję zakupię na bank, bo fajny ma opis a gdzie ja mogę go dostać?? jakiś hipermarket, czy Rossmann albo Drogerie Natura?
Do tej pory uzywałam YR pod oczy z serii Riche Creme w brązowym słoiczku i mi pasuje i abdrzo lubie, ale potrzebuję odmiany i czegoś z mocniejszym uderzeniem nawilżenia

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Iwona ja mam taki sam problem od kiedy 30-tke sskonczylam. Co zime cera mi siee bardzo odwadnia. Na przedostatnia zime dalam sobie rade . Uzywalam rozowej emulsji do mycia Nivea i toniku. do tego krem na noc z lukrecja Nivea( nie ma go w Pl) i wlasnie tego kremu pod oczy wspomnianego wyzej tez Nivea, ale statnia zime o i to zawiodlo. Dopierro Penaten Panthenol-Creme mi pomogl. Tresciwy, wiec woda nie parowala z naskorka, lagody, nawilzyl odczuwalnie. W PL zakupilam kilka kremow min. tez z Ziaji, ale jak nic nie pomoze to wracam do Penatenu. U mnie wazne jest tez to czym zmywam buzie. Juz w trakciie mycia/demakijazu musze sie nawilzyc, bo sam krem nie da rady.
Monika, a u mnie to sie pojawiło (to przesuszenie, że cera ciagle woła: pić, pić), jak zaczęłam się malować minerałami, a że minerały mi pasuja, więc nie chce ich zmieniac, więc muszę szukac czegos, co to zrównoważy.
Momentami pod oczy to sobie smarowałam balsamem czerwonym Garniera z klonem do suchej skóry ja nie jestem wrazliwcem i skóra baaardzo to chłonęła
Monika, a pokaż, który Penaten to może sobie kupię, bo brzmi bardzo interesująco? Nie chcę wydawać kasy zbyt duzo na krem, bo mam juz całą szafke czekających na zuzycie do rak lub stóp, więc szukam w półce cenowej niskiej lub średniej.
Mam też, a propos urea balsam z LRP z Urea, ISO- Urea, miałam próbkę, był fajny i mama kupiła mi całe opakowanie, ale nie ejstem za bardzo zadowolona nie wiem, może ja juz się taka marudna zrobiłam i szukam ideału, którego nie ma ?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 14:40   #3622
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

mi na zimę, kiedy bardzo się łuszczyłam pomógł zwykły krem do rak i ciała neutrogena, czerwonego kremu garniera też używałam i nie był zły
co do kremów pod oczy - mincer do kupienia w małych drogeriach, oeparol w aptekach, szczególnie zielarskich
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 17:57   #3623
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
mi na zimę, kiedy bardzo się łuszczyłam pomógł zwykły krem do rak i ciała neutrogena, czerwonego kremu garniera też używałam i nie był zły
co do kremów pod oczy - mincer do kupienia w małych drogeriach, oeparol w aptekach, szczególnie zielarskich
Neutrogene znam, ale wolę Garniera i Loreala do ciała. Spróbuję zapolowac na ten krem Mincer pod oczy, choć u mnie z małymi drogeriami własnie problem, bo jakos nie wpadają mi w oko
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:09   #3624
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cześć Dziewuszki Jestem tu nowa, ale od razu lecę do Was z pytaniem. Otóż niedawno byłam w rossie i zauważyłam, że cena mojego ulubionego kremu do rąk z mocznikiem spadła na 4,99 i co więcej jest to CND... Czy wiecie coś może na temat jego wycofania, ewentualnie zmiany opakowania (oby) bo jeśli wycofają go na amen to chyba strzele na rossmanna focha jakiego świat nie widział i będę protestować przed ich sklepami... nie mogą mi tego zrobić
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:16   #3625
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Monika a próbowałaś oczyszczania twarzy olejami?jest wątek na wizażu o tym i naprawdę to jest tona sobie stosuję od paru tygodni i rzeczywiście w końcu mam nawilżoną skórę pod oczami
Oleje mnie wysuszaja, a Öl-Seifen-Reinigungs jest ok, chodz nie na codzien, tez moze wysuszyc.



Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Używałam obu i aktualnie z Ziaji to mi podpasowała bardzo aretina q10 na noc. Jakos moja skóra nie lubuje się w innych Ziajach
Nawet Dermosan kupiłam półtłusty (za tłusty i nawilżający (za słaby znowu .



O dziękuję zakupię na bank, bo fajny ma opis a gdzie ja mogę go dostać?? jakiś hipermarket, czy Rossmann albo Drogerie Natura?
Do tej pory uzywałam YR pod oczy z serii Riche Creme w brązowym słoiczku i mi pasuje i abdrzo lubie, ale potrzebuję odmiany i czegoś z mocniejszym uderzeniem nawilżenia



Monika, a u mnie to sie pojawiło (to przesuszenie, że cera ciagle woła: pić, pić), jak zaczęłam się malować minerałami, a że minerały mi pasuja, więc nie chce ich zmieniac, więc muszę szukac czegos, co to zrównoważy.
Momentami pod oczy to sobie smarowałam balsamem czerwonym Garniera z klonem do suchej skóry ja nie jestem wrazliwcem i skóra baaardzo to chłonęła
Monika, a pokaż, który Penaten to może sobie kupię, bo brzmi bardzo interesująco? Nie chcę wydawać kasy zbyt duzo na krem, bo mam juz całą szafke czekających na zuzycie do rak lub stóp, więc szukam w półce cenowej niskiej lub średniej.
Mam też, a propos urea balsam z LRP z Urea, ISO- Urea, miałam próbkę, był fajny i mama kupiła mi całe opakowanie, ale nie ejstem za bardzo zadowolona nie wiem, może ja juz się taka marudna zrobiłam i szukam ideału, którego nie ma ?

http://www.penaten.de/produkte/R/3/2...enol-creme.htm

tak wyglada to krem na pupcie dziecka. W Rossmannie tez jest babydream o takiej nazwie, ale jest bez parafiny i jak by cubke lzejszy, jednak Penaten mi lepiej podpasil. 5% panthenolu calkiem fajnie nawilza i lagodzi. Moja naczynkowa cera jak sie tak wysuszy to mam ciagle rumien i jest bardzo wrazliwa.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:48   #3626
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: rossmann

Byłam na zakupach rossmanowych obkupiłam się
- żel Isana wakacyjny limitowany
- szampon BD
- żel do HI i podpaski Facelle (genialne)
- krem do ciała Isana z oliwą ten w pudełeczku
- krem do stóp z łoju jelenia
- pierścionek w kształcie węża, który oplata mi palec

I jeszcze coś tam nie pamiętam , wydałam ok 50 zł

Taka mnie refleksja naszła po otwarciu mi rossa pod nosem. Od pracy do przystanku autobusowego mam jakieś 30 metrów. Rossman jest po przeciwnej stronie ulicy od mojego przystanku. Tylko światła na przejściu dla pieszych mnie powstrzymują, żeby nie łazić do Rossa codziennie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 20:13   #3627
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Ja dziś jestem delegacyjnie w mieście ze Schleckerem i też mnie naszła refleksja, że dobrze, że u mnie go nie ma, bo już wespół z R. doprowadziłby mnie do bankructwa

Także dziś szaleństwo w Sz. a w R. spokojnie Kupiłam sobie miniaturkowe chusteczki intymne Facelle - długo czekałam na ten produkt.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 22:03   #3628
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
http://www.penaten.de/produkte/R/3/2...enol-creme.htm

tak wyglada to krem na pupcie dziecka. W Rossmannie tez jest babydream o takiej nazwie, ale jest bez parafiny i jak by cubke lzejszy, jednak Penaten mi lepiej podpasil. 5% panthenolu calkiem fajnie nawilza i lagodzi. Moja naczynkowa cera jak sie tak wysuszy to mam ciagle rumien i jest bardzo wrazliwa.
Monika dziękuję po Twoim opisie jestem mocno zachęcona, bo tez mam naczynka i znam Twoje objawy z autopsji Czy w zwykłej aptece zakupie ten krem? Bo chce dokładnie ten, co wkleiłaś
EDIT: Juz znalazlam , że zakupie go w aptece chyba sie skuszę

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Taka mnie refleksja naszła po otwarciu mi rossa pod nosem. Od pracy do przystanku autobusowego mam jakieś 30 metrów. Rossman jest po przeciwnej stronie ulicy od mojego przystanku. Tylko światła na przejściu dla pieszych mnie powstrzymują, żeby nie łazić do Rossa codziennie
No to kusidełko blisko

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja dziś jestem delegacyjnie w mieście ze Schleckerem i też mnie naszła refleksja, że dobrze, że u mnie go nie ma, bo już wespół z R. doprowadziłby mnie do bankructwa

Także dziś szaleństwo w Sz. a w R. spokojnie Kupiłam sobie miniaturkowe chusteczki intymne Facelle - długo czekałam na ten produkt.
U mnie w mieście ejst ten Schlecker, na Pietrynie nawet, ale nigdy nie byłam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-10-14 o 22:07
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 07:23   #3629
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


U mnie w mieście ejst ten Schlecker, na Pietrynie nawet, ale nigdy nie byłam
Oj to idź Fajna seria dzieciaczkowa. Maseczki do twarzy też lubię.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 10:12   #3630
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Oj to idź Fajna seria dzieciaczkowa. Maseczki do twarzy też lubię.
A ja się ostatnio zakochałam w szlekoerowskim szamponie - seria AS naturals albo jakoś tak - biała butla, super jest. Bez sls, ekstrakty roślinne dość wysoko w składzie, a półlitrowa butla kosztuje 4,99
Wzięłam ostatnią - mam nadzieję że następnym razem uda mi się zrobić zapas ;D
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.