Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 08:54   #2491
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Nie zamierzam farbować, ale zdecydowałam się dziś na ścięcie wszystkich farbowanych włosów i mam całe swoje włosy, pierwszy raz od nie pamiętam ilu lat
no to nie żegnaj się a dalej wspieraj
no ja tu dalej jestem
i jakoś mimo że całe naturalne to jakoś już mi się nie chce stąd odchodzić,
pokaż nowy fryz! ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:04   #2492
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Nie wiem, co się ze mną stało, ale wcale nie kuszą mnie farby.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:17   #2493
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

hej chciałam zapytać was o zdanie, zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru , mój naturalny kolor to gorzka czekolada ze złotymi refleksami, ostatnio farbowałam orzechowym brązem, który na moich włosach zawsze wychodzi kasztanowo mam włosy do połowy pleców i wizja półkilometrowych odrostów mnie przeraża a obciąć nie chcę bo lubię zaplatać warkocz myślałam też nad farbą roślinną, jest mniej inwazyjna a jakie jest wasze zdanie?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:40   #2494
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
hej chciałam zapytać was o zdanie, zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru , mój naturalny kolor to gorzka czekolada ze złotymi refleksami, ostatnio farbowałam orzechowym brązem, który na moich włosach zawsze wychodzi kasztanowo mam włosy do połowy pleców i wizja półkilometrowych odrostów mnie przeraża a obciąć nie chcę bo lubię zaplatać warkocz myślałam też nad farbą roślinną, jest mniej inwazyjna a jakie jest wasze zdanie?
Ja bym na Twoim miejscu pomalowała na gorzką czekoladę jeśli masz takie naturalne aby nie było widać odrostów za bardzo. I czekała
Może henna?
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:55   #2495
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

no dobranie najbardziej przybliżoną farbą włosy a potem tylko dbać i nic więcej.
Jak lubisz je zaplatać, to dobrze! wtedy odrost jest mniej widoczny ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 10:05   #2496
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość



Ooo... Ja piłam kilka dni drożdże, ale przerzuciłam się teraz na Humavit, zawsze tabletki drożdżowe dobrze na mnie wpływały, paznokcie mam jak skały A zauważyłaś po którychś tabletkach jakieś wyjątkowe efekty?

Stosujesz jakiś spray ochronny przed prostowaniem?
Po Humavivie widziałam największe efekty, paznokcie też miałam jak skały i niesamowicie szybko urosły, teraz po capivicie też widzę efekty i cera mam gładką i jak to w pracy określają "promienną"

Zawsze nakładam odżywke a potem jedwab z marionu. Tylko tyle narazie

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość

srebrna smuga - a te drożdże z pokrzywą to razem? tzn czy to jest jakiś preparat ? Czy drożdże pijesz swoją drogą a pokrzywę swoją?


Chce zacząć chyba też kuracje drożdżową ale raczej tabletkową. Ale czy one są tak samo skuteczne jak normalne drożdże?
Biorę drożdże w tabletkach i w składzie jest też pokrzywa, śmierdzą niesamowice xD biorę je dopiero 2 dzień więc za jakiś miesiąc opowiem czy coś zadziałało

Od jutra do 10 listopada czyli miesiąc i moje naturalki beda miały rok ale jestem szczęsliwa i dumna z siebie i z Was też dziewczyny jestem dumna i bardzo zadowolona, że mogłam z Wami tu być i tyle czasu dzięki Wam wytrwałam dziękuję!!
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:05   #2497
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cześć dziewczęta
W środę byłam u fryzjera no i pomalowałam włosiska zostawiając odrosty i mimo, że na początku miałam mieszane uczucia to teraz jestem zadowolona. Malowałam ciemnym blondem, mój naturalny to jasny blond - końcówki włosów wyszły brązowawe, ale reszta to ciemny bardzo naturalnie wyglądający blond z rudawym pobłyskiem. I odrosty dobrze się komponują Zdaję sobie sprawę, że to się bedzie wypłukiwać ale i tak wygląda dużo lepiej
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 13:07   #2498
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Ja w zasadzie nie ukrywam, nawet to polubiłam Ale lubię apaszki, z tym, że noszę chustki jak opaski, zwijam je i zawiązuję od spodu, jak Pani Alutka z Rodziny zastępczej. Pamiętam o myciu, bo tłuste włosy
od razu widać odrost. Ja mam włosy średniej długości, więc nie związuję, jeśli już to rzadko. Przy dłuższych włosach możesz się pokusić o jakieś loczki, czy fale, albo wysoko kucyka robić.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 13:26   #2499
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

no właśnie, Sztynka podała sposoby na ewentualne ukrycie odrosu, można też poprostu odwrócić od niego uwagę super makijażem, strojem czy dodatkami-tak, żeby co innego przyciągało uwag, a nie włoski
no i na prostych włosach bardziej widać odrost, na falach czy lokach znacznie mniej
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 13:36   #2500
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Nie zamierzam farbować, ale zdecydowałam się dziś na ścięcie wszystkich farbowanych włosów i mam całe swoje włosy, pierwszy raz od nie pamiętam ilu lat
gratulacje klask i:
zostań tu z nami i świeć nam przykładem
no i foty konieeeeeecznie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 15:32   #2501
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę że nie macie dużego kontrastu w kolorze. Ja mam naturalne jasny blond, a pofarbowane na czarno... Ja nie wiem co zrobić... Jeszcze mi wypadają
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 15:55   #2502
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę że nie macie dużego kontrastu w kolorze. Ja mam naturalne jasny blond, a pofarbowane na czarno... Ja nie wiem co zrobić... Jeszcze mi wypadają
ja mam to samo. jak na razie mają chyba niecały cm, a już są koszmarnie widoczne :/


co do mojego wcześniejszego pytania - znalazłam w domu taką szeroką, materiałową czarną opaskę na włosy. robię koczek i nakładam opaskę (tak, żeby żadne włosy nie wychodziły z przodu) - super ukrywa odrost, fajnie wygląda i jest to mega wygodne ;D jednak mam pytanko - czy powinnam dawać ją za uszy? bo na ten moment mi zasłaniam uszka i mój TŻ się śmiał, że fajnie, ale wyglądam, jakbym ich nie miała ;d mam je trochę odstające, a jak opaskę daje za nie to jeszcze to podkreśla, a jak je zakrywam to wygląda to ślicznie. tylko zastanawiam się, czy nie jest to dziwne tak chodzić na co dzień z zakrytymi uszami xD
i to nie jest offtop, bo dotyczy zapuszczania odrostów, zeby nie było! ;D

Edytowane przez gabi97
Czas edycji: 2011-10-09 o 20:32
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:46   #2503
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Nie wiem jak wytrwam :/ odrost ledwo widać a już każdy mi odradza jego hodowanie bo wszyscy są za tym że w czarnych wyglądam najlepiej bo mam ciemne oczy. Nawet mój facet powiedział, że mam teraz ładne włosy i wymyślam bo wyglądam w nich lepiej niż w naturalkach. Tylko mój tata stwierdził, że zaprzestanie farbowania to dobry pomyśł, bo w końcu "kudły mi przestaną wypadać" he he Tylko to forum dodaje mi otuchy dobrze że jesteście przede mną dłuuuuga droga
__________________
No to masz... Czarne farbowańce...
I pomyśleć, że na własne życzenie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 08:53   #2504
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kochana nie poddawaj się.
to normalne że na początku wszyscy mówią że się źle wygląda, bo jednak odrost to odrost.
to takie spaczenie ludzkie że wszystko musi być idealne.
jeżeli zaczną znowu ci dogadywać, poproś ich żeby poczekali z osądami aż odrost sięgnie ci do ramion.
Jeżeli nie uszanują twojego zdania to znaczy że ludzie nie są warci w ogóle twojej uwagi i nie warto się nimi przejmować.
A facetowi powiedz żeby dał ci spróbować i samej przekonać się czy będzie ci dobrze czy źle.

Laski moje kochane, to że wracamy do naturalnego koloru włosów jest NASZĄ a nie czyjąś decyzją. Pamiętajmy że odrost kilkucentymetrowy nie mówi o tym jak to w całości wszystko będzie wyglądać. Niech najbliżsi pozwolą nam popełniać błędy (ewentualne) bo po to one są żeby na nich się uczyć.
I jeszcze jedno, nie jedna z nas przyzna mi rację że efekt końcowy jest najbardziej widoczny przy całkowitym ścięciu farbowanych włosów. Dopiero wtedy widać efekt i dopiero wtedy można decydować czy lepiej było w farbowańcach, czy swoich naturalsach :P

Jeżeli wracacie do naturalnego koloru swojego jedynego w swoim rodzaju to OLEWAJCIE ZDANIE WSZYSTKICH DOOKOŁA!

o

czasem w takich momentach można się wiele ciekawego o swoich "znajomych" dowiedzieć :/
a czasem co gorsza o swoich partnerach.

Kochana Tate masz debeściaka! Słuchaj tylko TATY ! hyhy ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:16   #2505
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Laski moje kochane, to że wracamy do naturalnego koloru włosów jest NASZĄ a nie czyjąś decyzją. Pamiętajmy że odrost kilkucentymetrowy nie mówi o tym jak to w całości wszystko będzie wyglądać. Niech najbliżsi pozwolą nam popełniać błędy (ewentualne) bo po to one są żeby na nich się uczyć.
I jeszcze jedno, nie jedna z nas przyzna mi rację że efekt końcowy jest najbardziej widoczny przy całkowitym ścięciu farbowanych włosów. Dopiero wtedy widać efekt i dopiero wtedy można decydować czy lepiej było w farbowańcach, czy swoich naturalsach :P

Jeżeli wracacie do naturalnego koloru swojego jedynego w swoim rodzaju to OLEWAJCIE ZDANIE WSZYSTKICH DOOKOŁA!
amen! zgadzam się z tym w su procentach

mój odrost na początku też nie wyglądał za bardzo, ale ja się nie pytałam nikogo o zdanie czy ładny czy zapuszczać itp sama zdecydowałam i dalej trwam w postanowieniu, a im dłuższe naturalki tym lepiej wyglądają
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:33   #2506
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

farba jak to farba, wypłukuje się, blaknie itp itd, a naturalne włosięta zawsze lśnią i są piękne nawet mój mini odrost
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:40   #2507
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mój odrost ma tylko 2,5 cm wiec moze nie powinnam za bardzo się wymądrzac, ale sama wczesniej przejmowałam sie tym, co powie rodzina. Szczegolnie babcia, która ostatnia moja próbe wyśmiała (babcia mnie wychowała) mówiąc, że mój naturalny kolor jest zwyczajnie brzydki, szary, nijaki i zebym się nie oszpecała zapuszczając go. I ja sie okropnie przejęłam tymi słowami. zapmaiętałam je, utozsamiłam się z nimi. ALe przyszła refleksja. Że to MOJE włosy! I jak napisała Ivonea, że ocenic to mozna, jak całosc bedzie naturalna i wtedy cos zdecyodowac a nie po 5cm odrostu czy 10ciu, bo wtedy ludizom nie pasuje, ze nie jest idealnie.

sweet cake, nie rozumiem co ma chłopak do Twoich włosów? że jemu się podobaja? a on to kto jest.. ja romiem, ze bierzesz do siebie słowa taty, ale chłopaka? nie gniewaj sie, ale nie ten, to inny. No chyba ze to narzeczony to przepraszam. Jednak faceci maja to do siebie, ze nie lubia zmian, zwykle uwazaja, ze tak jak jest, jest dobrze i maja stracha, ze cos sie zmieni. I tyle, a jak sie juz mieni to sie boja, zeby znwó nie wróciło to, co poprzednio, bo ledwo sie przyzwyczaili bedzie inaczej. Wiec nie ma co sie chyba tym przejmowac?

Acha, zrestza naturalny kolor to nie na całe zycie.. jak sie znudzi zawsze mozna zafarbowac.. co to jest 2 lata w zderzeniu z całym zyciem?

Tylko jak sie człowiek przemęczy, to juz nie wróci raczej do farbowania
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:55   #2508
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

To i ja pokażę mój odrościk ;-)

Mnie w mojej decyzji wspierają zdecydowanie: mama, tato i tż (chociaż czasami pyta mnie, czy jestem pewna swojej decyzji, bo jemu podobam się w blondzie)

Ostatni raz farbowałam w maju, ale niestety w czerwcu dałam się namówić na pasemka, a w lipcu rozjaśniałam wierzchnią warstwę rozjaśniaczem w spray'u.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0883.jpg (34,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 884.jpg (36,8 KB, 59 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:50   #2509
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dziewczyny, wy macie takie cudne naturalne włosy, a farbujecie. nie widze żadnego mysiego blondu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 12:15   #2510
ladyinheels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 25
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
ja mam to samo. jak na razie mają chyba niecały cm, a już są koszmarnie widoczne :/


co do mojego wcześniejszego pytania - znalazłam w domu taką szeroką, materiałową czarną opaskę na włosy. robię koczek i nakładam opaskę (tak, żeby żadne włosy nie wychodziły z przodu) - super ukrywa odrost, fajnie wygląda i jest to mega wygodne ;D jednak mam pytanko - czy powinnam dawać ją za uszy? bo na ten moment mi zasłaniam uszka i mój TŻ się śmiał, że fajnie, ale wyglądam, jakbym ich nie miała ;d mam je trochę odstające, a jak opaskę daje za nie to jeszcze to podkreśla, a jak je zakrywam to wygląda to ślicznie. tylko zastanawiam się, czy nie jest to dziwne tak chodzić na co dzień z zakrytymi uszami xD
i to nie jest offtop, bo dotyczy zapuszczania odrostów, zeby nie było! ;D
Takie początki są najgorsze... Też nosiłam opaskę, jak dopiero co odrastały. Myślę, że to wcale nie jest dziwne :P
Teraz mam już prawie do ramion, a zapuszczam dokładnie rok i cztery miesiące. Szybko rosną, inaczej bym się nie zdecydowała. Jak zwiążę w kucyk to tak nie rzuca się w oczy. Naturalny mam ciemny blond, a farbowałam na czarne ;/ nie mogę czasem na nie patrzeć.
ladyinheels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:34   #2511
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Hej dziewczyny, wrzucajcie zdjęcia swoich odrostów, bo zawsze są dla mnie motywacją do zapuszczania naturalek
W drugim wątku już wrzuciłam, więc tutaj też dam zdjęcia mojego odrostu.
Tak szczerze to nie zauważam go na codzień, dopiero na zdjęciu zobaczyłam, że jest już całkiem, całkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0883.jpg (34,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 884.jpg (36,8 KB, 49 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 13:42   #2512
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

dziewczyny, jak ja Was podziwiam, że żyjecie jakoś z tymi odrostami... ja dopiero zaczynam, a już dostaję szału jak patrzę w lustro. niemal białe odrosty na czerni, masakra. nie mogę na siebie patrzeć
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 15:45   #2513
ladyinheels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
farba jak to farba, wypłukuje się, blaknie itp itd, a naturalne włosięta zawsze lśnią i są piękne nawet mój mini odrost
naturalne są cudowne! zdrowe, lśniące, mocne... Do tego kiedy przestałam malować-przestały wypadać.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wytrwam :/ odrost ledwo widać a już każdy mi odradza jego hodowanie bo wszyscy są za tym że w czarnych wyglądam najlepiej bo mam ciemne oczy. Nawet mój facet powiedział, że mam teraz ładne włosy i wymyślam bo wyglądam w nich lepiej niż w naturalkach. Tylko mój tata stwierdził, że zaprzestanie farbowania to dobry pomyśł, bo w końcu "kudły mi przestaną wypadać" he he Tylko to forum dodaje mi otuchy dobrze że jesteście przede mną dłuuuuga droga
mi też na początku wszyscy mówili, że w czarnych wyglądam lepiej, a teraz jak odrost jest już do ramion prawie, to wszyscy twierdzą, że jednak lepiej w jasnych, naturalnym ciemnym blondzie. I mnie przy pozostaniu przy naturalnym mama ciągle popiera.

Najważniejsze to nie słuchać innych. To Tobie ma się podobać, Ty masz się dobrze czuć
ladyinheels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 17:26   #2514
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Heh, dzięki dziewczyny to była chwilowa załamka po waszych odpowiedziach widzę, że rzeczywiście negatywne opinie nie będą problemem, bo mi to już normalnie się po nocach śnią moje naturalki, nie mogę się ich doczekać Love

mysia m - dobrze to ujęłaś on po prostu boi się zmian jeszcze się przekona

kaguya - ile centymetrów liczą sobie Twoje naturalki??
__________________
No to masz... Czarne farbowańce...
I pomyśleć, że na własne życzenie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 07:52   #2515
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

tez mi się czasem śni,że mam długie i naturalne najbardziej tesknię za warkoczem...:prosi :

moje naturalki mają troche ponad centymetr,ale przy czerni świecą z daleka
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 08:00   #2516
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
To i ja pokażę mój odrościk ;-)

Mnie w mojej decyzji wspierają zdecydowanie: mama, tato i tż (chociaż czasami pyta mnie, czy jestem pewna swojej decyzji, bo jemu podobam się w blondzie)

Ostatni raz farbowałam w maju, ale niestety w czerwcu dałam się namówić na pasemka, a w lipcu rozjaśniałam wierzchnią warstwę rozjaśniaczem w spray'u.
piękny kolor już widzę ^_^
bardzo ładnie się zapowiada

ostatnio moja przyjaciółka w końcu przyjechała do polski, znowu jej urosły włosy.. DO PASA! całe naturalne! (kiedyś farbowała) no przecież aż zazdrość mnie bierze! Przepiękne ma włosy! ^_^ muszę ją namówić żeby wam je pokazała:P
ona jest moją cudowną inspiracją
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 08:35   #2517
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

gabi, amadziaz --> witajcie, ja też mam jasny odrost przy czerni i też doprowadza mnie to do szału

zdjęcie sprzed tygodnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlgh2.jpg (43,5 KB, 36 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:05   #2518
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja się dziś trochę przeraziłam bo garść włosów mi wypadła
i nie wiem co jest przyczyną bo już tak dobrze było.... ale znów zaplotę warkocz i cały dzień nie wyjdzie mi żaden włos, dopiero jak rozplotę na noc.
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:07   #2519
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

hej dziewczęta!
Byłam szczęśliwą posiadaczką zwykłego, naturalnego, ciemnego blondu, aż coś mi strzeliło do głowy i kupiłam rozjasniacz joanny... Efekty miały być po 4-5 'psiknięciach', a już po 2 na mojej głowie zawitał kolor żółto-rudy.... jestem zrozpaczona !! kupiłam niebieski szampon i próbuję jakoś się uporać z tym 'pięknym' kolorem.... najgorzej jest przy samej twarzu7y, bo ten kurczakowy kolor nie pasuje do mojej zimnej, jasnej cery...
Na jutro umówiłam się do fryzjerki na konsultacje, może doradzi mi co zrobić, żeby nie umrzeć z rozpaczy...
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:42   #2520
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez ania4488 Pokaż wiadomość
hej dziewczęta!
Byłam szczęśliwą posiadaczką zwykłego, naturalnego, ciemnego blondu, aż coś mi strzeliło do głowy i kupiłam rozjasniacz joanny... Efekty miały być po 4-5 'psiknięciach', a już po 2 na mojej głowie zawitał kolor żółto-rudy.... jestem zrozpaczona !! kupiłam niebieski szampon i próbuję jakoś się uporać z tym 'pięknym' kolorem.... najgorzej jest przy samej twarzu7y, bo ten kurczakowy kolor nie pasuje do mojej zimnej, jasnej cery...
Na jutro umówiłam się do fryzjerki na konsultacje, może doradzi mi co zrobić, żeby nie umrzeć z rozpaczy...

Współczuję ja też rozjaśniałam tym spray'em (efekt widoczny na zdj kilka postów wyżej). Nie warto go używać mam nadzieję, że szampon pomoże i nie będziesz musiała farbować włosów a psikałaś wszystkie warstwy włosów czy tylko te z wierzchu? Może da je się tak pocieniować, żeby nie było aż tak bardzo widać tych rozjaśnionych..
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.