Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-29, 10:46   #151
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
dzięki
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 10:58   #152
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

widziałam kiedyś anexa na żywo. Zwrócił moją uwagę tym czarno-białym wzorkiem, który jest nieudolną kopią wzoru comic z mojego Xlandera Dla mnie masakra jak można tak zżynać z innych firm.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:07   #153
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
widziałam kiedyś anexa na żywo. Zwrócił moją uwagę tym czarno-białym wzorkiem, który jest nieudolną kopią wzoru comic z mojego Xlandera Dla mnie masakra jak można tak zżynać z innych firm.
Mu się podobają te dwukolorowe.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 14:11   #154
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
widziałam kiedyś anexa na żywo. Zwrócił moją uwagę tym czarno-białym wzorkiem, który jest nieudolną kopią wzoru comic z mojego Xlandera Dla mnie masakra jak można tak zżynać z innych firm.
Wczoraj widziałam tego x-landera i się zdziwiłam ale teraz tak naprawdę wszystkie wózki są na jedno kopyto


Listopadowa mnie również zachwycił i będę go zamawiać
Wyglądał super, dobrze wykończony , porównując do Bebetto itp. Był bardzo zgrabny i w miarę lekki Myślałaś o 2w1 czy 3w1? Fajny jest ten ich fotelik pan w sklepie powiedział że o wiele lepszy niż właśnie z Bebeto , Adamexów itp. I się zastanawiamy czy wymieniać na Maxi Cosi czy nie, pan stwierdził że gdybyśmy chcieli taki Kiddy to wtedy warto wymienic ale np do Maxi Cosi City jest bardzo podobny. Spacerówka mi się bardzo podobała. Nie rozkłada się na całkiem płasko tylko jest lekko pochylona mi to nie przeszkadza bo jest to minimalne. W gondoli super było to że jest zapinana na zamek a nie zakładana na gumkę jak w innych, dziecko się nie odkopie itp. No i rewelacyjna budka która ma kilka poziomów składania a w innych wózkach tego nie ma. No i w spacerówce budką możemy zasłonić prawie cały wózek
__________________
Marcelinka

Edytowane przez xjustyniaaax
Czas edycji: 2016-07-30 o 14:18
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 21:01   #155
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Wczoraj widziałam tego x-landera i się zdziwiłam ale teraz tak naprawdę wszystkie wózki są na jedno kopyto


Listopadowa mnie również zachwycił i będę go zamawiać
Wyglądał super, dobrze wykończony , porównując do Bebetto itp. Był bardzo zgrabny i w miarę lekki Myślałaś o 2w1 czy 3w1? Fajny jest ten ich fotelik pan w sklepie powiedział że o wiele lepszy niż właśnie z Bebeto , Adamexów itp. I się zastanawiamy czy wymieniać na Maxi Cosi czy nie, pan stwierdził że gdybyśmy chcieli taki Kiddy to wtedy warto wymienic ale np do Maxi Cosi City jest bardzo podobny. Spacerówka mi się bardzo podobała. Nie rozkłada się na całkiem płasko tylko jest lekko pochylona mi to nie przeszkadza bo jest to minimalne. W gondoli super było to że jest zapinana na zamek a nie zakładana na gumkę jak w innych, dziecko się nie odkopie itp. No i rewelacyjna budka która ma kilka poziomów składania a w innych wózkach tego nie ma. No i w spacerówce budką możemy zasłonić prawie cały wózek
Tylko 2w1. Fotelik osobno dokupimy, patrzymy na testy zderzeniowe.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Dla mnie tez te wozki wszystkie sa na jedno kopyto, nie maidealnego, w kazdym znajdą sie jakieś wady, ceny podobne, a anexa wyroznia lekkość no i najlepiej się prowadził ze wszystkich wozkow. Po co mam brac wozek 3 kg cięższy. a tutaj bez problemu chociaż samą gondolę podniosę.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 23:46   #156
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Witam! mam szybkie pytanie. Posiadam wozek mamas and papas skate.. mam sama gondolo-spacerowke ale z racji tego ze mieszkam na 2 pietrze to ciezko mi go znosic juz nie mowiac o wnoszeniu.. a jak chce wyjsc na chwile to problem.. kupilam fotelik m&p viaggio.. czy bedzie on pasowac czy potrzebuje jakies adaptery? troszke szukalam na necie i na innym watku dziewczyny pisaly wlasnie o tym viaggio... ze razem z wozkiem on jest..
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 21:28   #157
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Oba to ciężkie kloce (13 czy 14 kg) i jakości wątpliwej.

Po przełożeniu rączki wózka nie da się prowadzić. Lepszym rozwiązaniem jest przekładanie siedziska.

Nie ma jednak lekkich wózków z pompowanymi kołami (przynajmniej z tych tańszych) z taką funkcją.

Przyjrzałabym się tym wózkom
http://www.skapiec.pl/site/cat/2607/comp/16533668
http://www.pinkorblue.pl/joie-wozek-...edium=referral
http://www.skapiec.pl/site/cat/2607/comp/11271912#ceny
http://www.skapiec.pl/site/cat/2607/comp/16268344
http://www.skapiec.pl/site/cat/2607/comp/16456178

Żaden nie ma odwracanego siedziska, ale są lekkie i siedzisko na tyle duże, że powinny wystarczyć do końca.
Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Peg perego book plus ma przekladane siedzisko.
Mój syn jeździ bookiem podstawowym (bez przekładania siedziska) od kiedy skończył 6 miesięcy i bardzo bardzo lubię ten wózek. Moje dwie kolezanki maja wersję "plus" i również nie mają zastrzeżeń. Wozek świetnie się składa, jest dość lekki jak na tego typu spacerówke, jest zwrotny i płynnie jeździ. Ma piankowe koła ale ja nie zauważyłam żeby młodego przesadnie telepalo.
W filmie jest pokazana wersja 3w1, ale bez problemu można kupić sama spacerówke.
https://youtu.be/ruKegwC8-kE
Cytat:
Napisane przez jbak Pokaż wiadomość
moze którys z zappow od quinny? spelnia Twoje wymagania, dodatkowo ma regulowany podnozek, wiec wiekszemu dziecku nie beda nozki wisialy jak sie zdrzemnie
Dzieki za rady. Najbardziej przemawia do mnie Peg Prego ale jeszcze sie zastanawiam
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 07:35   #158
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, czy w wózkach anex można do stelaża zamontować fotelik maxi cosi?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 10:06   #159
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w wózkach anex można do stelaża zamontować fotelik maxi cosi?
Można z adapterami za ok 50zł
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 10:10   #160
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Czy ktoś miał styczność z wozkiem abc design rodeo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 16:45   #161
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Mam możliwość odkupienia wózka Tako City Move, miałyście z nim styczność?
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 19:38   #162
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Mam możliwość odkupienia wózka Tako City Move, miałyście z nim styczność?
To jest ciężki wózek. Nie bierz go.
Stelaż ze spacerówką 17kg!
http://www.tomi.pl/tako-city-move.html
Cytat:
spacerówka 100 x 40 cm, waga 5,5 kg
stelaż po złożeniu: 88 x 39 cm, waga 11,4 kg
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 20:18   #163
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To jest ciężki wózek. Nie bierz go.
Stelaż ze spacerówką 17kg!
http://www.tomi.pl/tako-city-move.html
Tak myślałam, dzięki.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 22:35   #164
LittleAna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Tak, w kolorze Berry Red z kolekcji 2016
Z tego co wyczytałam na stronie producenta amortyzacja jest. Podobną odpowiedź dostałam od ekspedientki w sklepie. Mieszkam w mieście, nasze spacery będą głównie po chodnikach, płaskich terenach, mam nadzieję że w takich warunkach to co tam jest wystarczy. Cytując producenta ze strony: Wózki x-move, x- pulse, x- Cite – przy tylnych kołach znajdują się krótkie sprężyny, przednie widelce amortyzowane. Ponad to model x-move, x-pulse, posiada koła pompowane, które poprawiają dodatkowo komfort jazdy.

Czytając Twoje posty mam wrażenie że szukam czegoś podobnego Mam jeszcze trochę czasu ale już się rozglądam. Oglądałam X-landery i bardzo podoba mi się X-Move. X-Pulse też fajny, ta sama gondola, ale wózek mniejszy i bardziej zgrabny. Boję się tylko o amortyzację - bo takowej jednak będę potrzebować i mimo, ze testowałam tylko w sklepie to x-move prowadził mi się dużo lepiej, był bardziej mięciutki, lepiej się podbijał.
Mam doświadczenie z wózkami, bo pracowałam kilka lat jako niania, więc mniej więcej wiem, czego oczekuję, gorzej, że wszystkich tych cech nie jestem w stanie znaleźć w jednym modelu
Oprócz x-move napalam się też na Teutonię Be You. Używałam Cosmo- fajny wózek, a model Be You podobny i czytałam że ma większe koła i lepszą amortyzację. Na żywo w sklepie niestety nie widziałam Beyou - ale i tak celowałabym w używany. Może któraś z Was ma\miała i coś doradzi?

Po przejrzeniu forum wpadł mi w oko wózek jedo Trim. Bardzo fajny się wydaje, ale chyba jeszcze mało kto go używa - a tak bez opinii to nie chciałabym raczej kupować.
Brałam pod uwagę też Maxi Cosi Mura ale zdecydowanie dla mnie za ogromna - jestem drobna i przy niej bardzo to odczuwam

Proszę oceńcie, czy moje typy są sensowne
LittleAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 00:18   #165
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez LittleAna Pokaż wiadomość
Czytając Twoje posty mam wrażenie że szukam czegoś podobnego Mam jeszcze trochę czasu ale już się rozglądam. Oglądałam X-landery i bardzo podoba mi się X-Move. X-Pulse też fajny, ta sama gondola, ale wózek mniejszy i bardziej zgrabny. Boję się tylko o amortyzację - bo takowej jednak będę potrzebować i mimo, ze testowałam tylko w sklepie to x-move prowadził mi się dużo lepiej, był bardziej mięciutki, lepiej się podbijał.
Mam doświadczenie z wózkami, bo pracowałam kilka lat jako niania, więc mniej więcej wiem, czego oczekuję, gorzej, że wszystkich tych cech nie jestem w stanie znaleźć w jednym modelu
Oprócz x-move napalam się też na Teutonię Be You. Używałam Cosmo- fajny wózek, a model Be You podobny i czytałam że ma większe koła i lepszą amortyzację. Na żywo w sklepie niestety nie widziałam Beyou - ale i tak celowałabym w używany. Może któraś z Was ma\miała i coś doradzi?

Po przejrzeniu forum wpadł mi w oko wózek jedo Trim. Bardzo fajny się wydaje, ale chyba jeszcze mało kto go używa - a tak bez opinii to nie chciałabym raczej kupować.
Brałam pod uwagę też Maxi Cosi Mura ale zdecydowanie dla mnie za ogromna - jestem drobna i przy niej bardzo to odczuwam

Proszę oceńcie, czy moje typy są sensowne
Nie brałabym używanej Teutonii, one są podobno awaryjne ( tak słyszałam w No) i koszt naprawy nie mały, a w używce gwarancji mieć nie będziesz. Już lepiej jakąś Emmaljungę , te ze skrętnymi kołami są zgrabne, przyjemne w użytkowaniu, łatwiej kupić i potem sprzedać
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 06:29   #166
LittleAna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie brałabym używanej Teutonii, one są podobno awaryjne ( tak słyszałam w No) i koszt naprawy nie mały, a w używce gwarancji mieć nie będziesz. Już lepiej jakąś Emmaljungę , te ze skrętnymi kołami są zgrabne, przyjemne w użytkowaniu, łatwiej kupić i potem sprzedać
Kurczę, to ja słyszałam odwrotne opinie, że właśnie wcale nie są awaryjne. Nowe wózki mają 3 lata gwarancji i juz po wstępnym rozeznaniu widziałam, że dużo jest ofert wózków rocznych, gdzie trochę tej gwarancji pozostało. I taki bym też kupowała, podobają mi się te z kolekcji 2015
I w zasadzie nie brałam pod uwagę co gdyby jednak wózek się popsuł. A trzeba...
Emmaljunga do mnie jakoś nie trafia. No i nie ma ich w sklepach stacjonarnych. I jeśli kupowałabym wózek z tej półki cenowej to też używany.

Dziś podejdę jeszcze raz do sklepu dotknąć x-landera, on od początku w głowie mi siedzi
LittleAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 08:59   #167
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez LittleAna Pokaż wiadomość
Czytając Twoje posty mam wrażenie że szukam czegoś podobnego Mam jeszcze trochę czasu ale już się rozglądam. Oglądałam X-landery i bardzo podoba mi się X-Move. X-Pulse też fajny, ta sama gondola, ale wózek mniejszy i bardziej zgrabny. Boję się tylko o amortyzację - bo takowej jednak będę potrzebować i mimo, ze testowałam tylko w sklepie to x-move prowadził mi się dużo lepiej, był bardziej mięciutki, lepiej się podbijał
Hej. W sklepie powiedziano mi że jeżeli chodzi o x-pulse to jest on jakby pośrodku tych trzech modeli - najmocniejszy i najbardziej solidny jest x-move, on też jest większy i nadaje się bardziej na spacery poza miastem, jak ktoś np wie, że będzie często chodził na spacery do lasu czy na nierówne tereny. Z tego co pamiętam ma wszystkie koła pompowane no i pewnie waży więcej.
X-pulse jest pośrodku, dla osób takich jak ja, czyli takich, które mieszkają w mieście, chcą wózek używać głównie na płaskich terenach, ale na pewno nie zawiodą się jak wezmą go na dłuższy spacer poza miasto. X-pulse ma tyle koła pompowane no i jak napisałaś jest zgrabniejszy.
X-cite to mam wrażenie że wózek, który jest najdelikatniejszy. W ogóle nie brałam go pod uwagę
Mam nadzieję że coś pomogłam. Najlepiej idź do sklepu i popytaj sprzedawców
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 09:49   #168
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziewczyny a widzialyscie moze wózek Emmaljunga Viking? Ostatnio zwróciłam na niego uwagę, niestety tylko na monitorze ma lekki stelaż ze skretnymi kołami, ale czy bedzie on tak samo wytrzymały jak te z topowych modeli, gdzie koła nie sa skrętne? zastanawiam sie jeszcze nad Cameleonem, ale tego akurat znam i Emmaljunga podoba mi sie bardziej
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 11:23   #169
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Mam za duży wybór, zgłupiałam zupełnie. Czy istnieje lekki wózek 2w1 lub 3w1 z dobrą amortyzacją? Zastanawiałam się nad Graco, Easygo i Mutsy.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 11:28   #170
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dziewczyny a widzialyscie moze wózek Emmaljunga Viking? Ostatnio zwróciłam na niego uwagę, niestety tylko na monitorze ma lekki stelaż ze skretnymi kołami, ale czy bedzie on tak samo wytrzymały jak te z topowych modeli, gdzie koła nie sa skrętne? zastanawiam sie jeszcze nad Cameleonem, ale tego akurat znam i Emmaljunga podoba mi sie bardziej
Hej, ja mam ten wózek i polecam. Ja mam piankowe koła ale w nowej kolekcji są z pompowanymi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 13:03   #171
ulciaaa1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 242
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

My długo zastanawialiśmy się nad wózkiem. Zakochałam się w Bebetto Torino, a koniec końców kupiliśmy Bebetto Murano (poprawiona wersja Torino). Podobał mi się również Anex Sport, ale Bebetto wygrał rozmiarem i głębokością gondoli. Nasze dziecko urodzi się pod koniec sierpnia i chciałabym, aby pojeździło w gondoli do lutego, brałam więc ten aspekt bardzo pod uwagę przy wyborze.
Wózek jest bardzo fajnie wykonany, co do reszty wypowiem się jak zaczniemy go użytkować, ale opinie wśród znajomych są dobre.
Na pewno nie polecam osobom, które muszą codziennie nosić wózek np. po schodach, bo jest on ciężki. Raczej nie jest też dla osób z małym bagażnikiem samochodowym.
__________________
15.06.2013

CZEKAMY NA CIEBIE, CÓRECZKO!
ulciaaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 11:29   #172
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez simbami Pokaż wiadomość
a czy któras z mam ma wózek quinny i dokupowała do niego parasolkę?bo planuje ja dokupić, ale mam wątpliwości czy nie będzie się zbytnio nagrzewała
ale ze parasolka bedzie sie nagrzewala czy dziecko ? :P
Parasolka z quinny ma material z filtrem UV 40+ (informacja od Pani sprzedajacej), wiec warto ją mieć. . Ja co prawda uzywałam sporadycznie, ale nie zauwazyłam zeby cokolwiek sie nagrzewalo :P a jaki masz wózek? my mamy zappa i teraz zdecydowanie wole postawic bude, bo mlody juz na tyle duzy, że za bardzo go ta parasolka interesuje (
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 10:55   #173
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dla szukających lekkiego wózka OD URODZENIA Inglesina Zippy Light, waga 6,9 kg
http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-ingl...6-p-23018.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inglesina_zippy_light_s_g_16_d.jpg (169,9 KB, 48 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 12:07   #174
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Trochę przypomina mi nieudolną podróbkę yoyo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 13:44   #175
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Trochę przypomina mi nieudolną podróbkę yoyo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yoyo nie nadaje się do codziennego użytku, bo nie ma amortyzacji, a Inglesina ma i to całkiem niezłą
Model Zippy jest już chyba ponad dekadę na rynku i jest stale udoskonalany.
Zarówno Inglesina jak i Peg Perego to nie są marki modowe, tylko doświadczeni producenci wózków, którzy nie znikają nagle z rynku.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 08:29   #176
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, co byście wybrały dla dziecka urodzonego pod koniec lutego? Zakładam, że gondola może być mała i będzie bardzo sporadycznie używana, dlatego najważniejsza będzie spacerówka i możliwość wpięcia fotelika. Spacerówka będzie pewnie używana zimą. Chciałabym komplet z fotelikiem (maxi cosi) i bazą (familyfix) zamknąć się w kwocie 3,5 tys. Czy to realne?

Fajnie jakby miał pompowane koła.

W oko wpadły mi na razie:
- Adamex Barletta
- Bebetto Murano albo Holland
- X-lander xpulse
- Anex Sport
- Mutsy igo albo urban rider, tu raczej tylko używki wchodzą w gre

Quinny mi się podobają bardzo z wyglądu (np Buzz) ale tyle negatywnych opinii już widziałam, że nie wiem czy tego chcę hehe

Który byście wybrały?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 10:33   #177
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

X-Lander x-pulse ma tylko tylne koła pompowane, wszystkie pompowane ma x-move.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 17:47   #178
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co byście wybrały dla dziecka urodzonego pod koniec lutego? Zakładam, że gondola może być mała i będzie bardzo sporadycznie używana, dlatego najważniejsza będzie spacerówka i możliwość wpięcia fotelika. Spacerówka będzie pewnie używana zimą. Chciałabym komplet z fotelikiem (maxi cosi) i bazą (familyfix) zamknąć się w kwocie 3,5 tys. Czy to realne?

Fajnie jakby miał pompowane koła.

W oko wpadły mi na razie:
- Adamex Barletta
- Bebetto Murano albo Holland
- X-lander xpulse
- Anex Sport
- Mutsy igo albo urban rider, tu raczej tylko używki wchodzą w gre

Quinny mi się podobają bardzo z wyglądu (np Buzz) ale tyle negatywnych opinii już widziałam, że nie wiem czy tego chcę hehe

Który byście wybrały?
Jeśli spacerówka najważniejsza to
Baby Jogger City Mini GT z gondolą Deluxe
Baby Jogger City Premier z gondolą Deluxe
Maxi Cosi Stella
http://www.mulan.pl/stella-wozek-wie...spacerowa.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 06:54   #179
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jeśli spacerówka najważniejsza to
Baby Jogger City
Obawiam się, że baby jogger przekroczy budżet 3,5tys, poza tym chyba nie ma pompowanych kół?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 09:52   #180
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że baby jogger przekroczy budżet 3,5tys, poza tym chyba nie ma pompowanych kół?
Mini gt ma pompowane
http://www.sklep-tosia.eu/baby-jogge...-mini-gt_p2841
http://www.sklep-tosia.eu/baby-jogge...mpaktowa_p2844
http://dino.sklep.pl/nowy/fotelik-2w...6-p-21578.html

City Premier ma koła terenowe, cokolwiek producent miał na myśli
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 15:15:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.