Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-11, 10:29   #181
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Fajne te mini gt Szkoda, ze jak to podsumowałam to wraz z akcesoriami będzie i tak min 4tys (pałąk, śpiworek, torba, adaptery...). Większość akcesoriów nie jest potrzebna od razu więc jest to i tak warte rozważenia
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 19:53   #182
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co byście wybrały dla dziecka urodzonego pod koniec lutego? Zakładam, że gondola może być mała i będzie bardzo sporadycznie używana, dlatego najważniejsza będzie spacerówka i możliwość wpięcia fotelika. Spacerówka będzie pewnie używana zimą. Chciałabym komplet z fotelikiem (maxi cosi) i bazą (familyfix) zamknąć się w kwocie 3,5 tys. Czy to realne?

Fajnie jakby miał pompowane koła.

W oko wpadły mi na razie:
- Adamex Barletta
- Bebetto Murano albo Holland
- X-lander xpulse
- Anex Sport
- Mutsy igo albo urban rider, tu raczej tylko używki wchodzą w gre

Quinny mi się podobają bardzo z wyglądu (np Buzz) ale tyle negatywnych opinii już widziałam, że nie wiem czy tego chcę hehe

Który byście wybrały?
Adamex barletta tez mi się bardzo podobał ale w końcu zdecydowaliśmy się na camarello seville
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:26   #183
ulciaaa1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 242
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co byście wybrały dla dziecka urodzonego pod koniec lutego? Zakładam, że gondola może być mała i będzie bardzo sporadycznie używana, dlatego najważniejsza będzie spacerówka i możliwość wpięcia fotelika. Spacerówka będzie pewnie używana zimą. Chciałabym komplet z fotelikiem (maxi cosi) i bazą (familyfix) zamknąć się w kwocie 3,5 tys. Czy to realne?

Fajnie jakby miał pompowane koła.

W oko wpadły mi na razie:
- Adamex Barletta
- Bebetto Murano albo Holland
- X-lander xpulse
- Anex Sport
- Mutsy igo albo urban rider, tu raczej tylko używki wchodzą w gre

Quinny mi się podobają bardzo z wyglądu (np Buzz) ale tyle negatywnych opinii już widziałam, że nie wiem czy tego chcę hehe

Który byście wybrały?
Mi na lato podobają się Anexy, kupiliśmy Bebetto Murano, bo rodzę za 2 tygodnie, a ten wózek ma super gondolę na zimę w Holland podobno kosz na zakupy trze o koła jak jest bardziej wypełniony, a Mutsy mi w sklepie nie polecali na nasze drogi. Pozdrawiam
__________________
15.06.2013

CZEKAMY NA CIEBIE, CÓRECZKO!
ulciaaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 08:01   #184
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
Adamex barletta tez mi się bardzo podobał ale w końcu zdecydowaliśmy się na camarello seville
Subskrybuję na YT Magdę Pegowską. Ona miała ten wózek, ale z tego co mówiła sprawdził się tylko jako głęboki i teraz ma spacerówkę innej firmy (chyba Joie, coś jak Baby Jogger).
Dziś na insta inna Youtuberka sprzedaje wózek tego typu używany nawet nie pół roku. Coś musi być na rzeczy
Cytat:
Napisane przez ulciaaa1989 Pokaż wiadomość
Mi na lato podobają się Anexy, kupiliśmy Bebetto Murano, bo rodzę za 2 tygodnie, a ten wózek ma super gondolę na zimę w Holland podobno kosz na zakupy trze o koła jak jest bardziej wypełniony, a Mutsy mi w sklepie nie polecali na nasze drogi. Pozdrawiam
W sklepie polecają to z czego jest najlepsza prowizja.
Mutsy ma różne modele, także na pompowanych kołach, idealne na polskie drogi. Evo miała sąsiadka, sprawdzał się na drodze, ale ciężki i ona go zostawiała w samochodzie, nie wnosiła.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 11:33   #185
zie_l_ona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 627
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

A czy ktoś miał do czynienia z wózkami firmy El-jot? Bardzo spodobał mi się model Giulietta, ale bardzo mało jest opinii w internecie, a nie mam gdzie obejrzeć na żywo. Cena i parametry bardzo zachęcające (zdaję sobie sprawę z braku skrętnych kół).
zie_l_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 13:07   #186
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Subskrybuję na YT Magdę Pegowską. Ona miała ten wózek, ale z tego co mówiła sprawdził się tylko jako głęboki i teraz ma spacerówkę innej firmy (chyba Joie, coś jak Baby Jogger).
Dziś na insta inna Youtuberka sprzedaje wózek tego typu używany nawet nie pół roku. Coś musi być na rzeczy .
mi zależało na fajnej gondoli, kupiłam go używanego więc spacerówkę chcę kupić inną i tak. Na spacerówkę prawde mówiąc mało co patrzyłam dla mnie gondola jest super- duża i wygląda elegancko koleżanka ma ten wózek i baaardzo chwali (nawet spacerówkę)
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2016-08-12 o 13:12
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 20:33   #187
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Zastanawiam się nad zakupem Bebetto Murano, ktoś użytkuje?
Miałam spacerówkę Bebetto Nico i jestem bardzo zadowolona, dlatego kolejny wózek chciałabym Bebbetto.
surka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 21:22   #188
karolinkamartusia
Przyczajenie
 
Avatar karolinkamartusia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: iPad 😜
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Nie czytałam całego watku ale moze komuś sie przydadzą moje uwagi.moja obecnie 3 latka użytkowała w sumie 4 wózki.na samym początku był to jakis no name ,nie pamietam zreszta dokładnie czy nie Tako -bardzo wygodny ,obszerny wózek ,z torba w zestawie i ciepłym pokrowcem (urodziła sie na początku kwietnia wiec jeszcze bywało chłodno) ,pózniej zachciało mi sie markowego i sprowadziliśmy z Berlina I'Coo.z ledowymi lampkami i MP4 zamontowanym w budce zeby dziecko mogło słuchać kołysanki .szczerze 800 euro poszło sie ...tak mało zwrotnego,niewygodnego wózka nie widziałam jak żyje.nieporeczny kosz na zakupy ,dziecko nie mogło sie wygodnie położyć.kolka plastikowe ,chyba cudem sie nie urwały.z ulga przesiadła sie na Emmaljunga Cangaroo.i to był strzał w dziesiątke.miala mega komfort.swietny ,szeroki ,do tego duzy kosz na zakupy ,poręczne kieszonki na drobiazgi,fajna płachta przeciwdeszczowa.kupilam go w zimie i okazało sie ze jest stworzony na ta porę roku ,duża buda z szybka ,wszystko super chroniło przed deszczem i śniegiem.i w dodatku bardzo lekko sie prowadzi .
Ze spacerówek moge polecić jeszcze mamas and papas,całkiem fajna parasolka ,taniutka ,taka w sam raz dla 2 latka,my użytkowaliśmy latem i Chico .
__________________
Mama małej Hiszpanko-Francuzki
karolinkamartusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 06:14   #189
mag.jas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dodaj

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
mag.jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 09:08   #190
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez ulciaaa1989 Pokaż wiadomość
Mi na lato podobają się Anexy, kupiliśmy Bebetto Murano, bo rodzę za 2 tygodnie, a ten wózek ma super gondolę na zimę w Holland podobno kosz na zakupy trze o koła jak jest bardziej wypełniony, a Mutsy mi w sklepie nie polecali na nasze drogi. Pozdrawiam
Co do Mutsy to na drogi to on rzeczywiście nie jest, ale na chodnik w mieście jak najbardziej ja mam Mutsy Igo i strasznie sobie go chwalę. Jest lekki zwrotny i stelaż po złożeniu nie zajmuje całego bagażnika. Jako wózek miejski to baaaardzo polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 21:33   #191
azawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Aktualnie użytkuje wózek firmy Bebetto, model Torino. Gorąco polecam, prowadzi się lekko i zwinnie i co ważne ma dużą wygodną gondolę, co docenia mój dzidziuś wyprawiając w nim swoje akrobacje
azawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-15, 07:02   #192
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Co do Mutsy to na drogi to on rzeczywiście nie jest, ale na chodnik w mieście jak najbardziej ja mam Mutsy Igo i strasznie sobie go chwalę. Jest lekki zwrotny i stelaż po złożeniu nie zajmuje całego bagażnika. Jako wózek miejski to baaaardzo polecam.
A miałaś okazję jeździć nim już po ośnieżonym chodniku? Jeśli tak, to jak się sprawuje? Szukam wózka w 99% miejskiego, 1% pozostawiam na drogi w nieznanych mi miejscach na wakacjach czy coś
Na zimę będę przesiadać się do spacerówki. Rozważam właśnie też mutsy... tylko czy spacerówka mutsy da radę zimą w mieście?

Jak nie to już wolę kupić xlandera x-move na pompowanych kołach

Ciekawe jak x-pulse by się zimą sprawdził? Podoba mi się wyglądowo bardziej niż x-move ale ma 2 pompowane i 2 piankowe i gorzej mi się nim jeździło
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 10:41   #193
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Ja mialam mutsy 4 rider ale tego igo ostatnio oglądałam. Wg mnie sprawdzi sie na pewno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 18:25   #194
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
A miałaś okazję jeździć nim już po ośnieżonym chodniku? Jeśli tak, to jak się sprawuje? Szukam wózka w 99% miejskiego, 1% pozostawiam na drogi w nieznanych mi miejscach na wakacjach czy coś
Na zimę będę przesiadać się do spacerówki. Rozważam właśnie też mutsy... tylko czy spacerówka mutsy da radę zimą w mieście?

Jak nie to już wolę kupić xlandera x-move na pompowanych kołach

Ciekawe jak x-pulse by się zimą sprawdził? Podoba mi się wyglądowo bardziej niż x-move ale ma 2 pompowane i 2 piankowe i gorzej mi się nim jeździło
Od kiedy go używam śniegu nie było, ale jechałam nim po piasku i po trawie. Nie będę twierdzić że prowadzi się tak samo jak wózki z amortyzacją i pompowanymi kołami, bo jest ciężej, ale daje radę. Na śniegu teraz powinno być ok, choć śmiem twierdzić że patrząc na ostatnie zimy to raczej tego nie sprawdzimy

Sent from my SM-T280 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 07:14   #195
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
A miałaś okazję jeździć nim już po ośnieżonym chodniku? Jeśli tak, to jak się sprawuje? Szukam wózka w 99% miejskiego, 1% pozostawiam na drogi w nieznanych mi miejscach na wakacjach czy coś
Na zimę będę przesiadać się do spacerówki. Rozważam właśnie też mutsy... tylko czy spacerówka mutsy da radę zimą w mieście?

Jak nie to już wolę kupić xlandera x-move na pompowanych kołach

Ciekawe jak x-pulse by się zimą sprawdził? Podoba mi się wyglądowo bardziej niż x-move ale ma 2 pompowane i 2 piankowe i gorzej mi się nim jeździło
Ja ma IGO i nie mam problemu z jezdzeniem po śniegu. Już 2 zimy w nim przeżyliśmy i jestem zadowolona Jeździmy nim też po lesie i jest okej.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
Nadeńka 30.06.2014

Edytowane przez NecroKitty
Czas edycji: 2016-09-16 o 07:15
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 10:54   #196
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jeśli spacerówka najważniejsza to
Baby Jogger City Mini GT z gondolą Deluxe
Baby Jogger City Premier z gondolą Deluxe
Maxi Cosi Stella
czy Baby Jogger City Mini GT nadaje sie dla dziecka około 6 miesiecy?

Moje dziecko ma obecnie 3,5 miesiąca. Nie kupowaliśmy nowego wózka, mieliśmy możliwość pożyczenia używanej gondoli i obecnie z niej kożystamy. Założenie było taki, że teraz mamy tą właśnie gondole a potem dokupimy sobie jakąś fajną spacerówkę, bo naczytalam się jakie to wózki 2w1 są słabe i niepolecane, że każdy narzeka na spacerówkę i dokupuje inną. Synek powoli wyrasta z gondoli (a liczyłam, że przejeździmy w niej zimę, ale chyba nie da rady) więc trzeba by zacząć się rozglądac za spacerówką. Tylko, że synek jest malutki, do samodzielnego siedzenia to jeszcze długa droga... podoba mi się BJ City Mini GT ale nie wiem czy się w ogóle nadaje dla tak malutkiego dziecka? Czy małe dziecko będzie chciało jeździć tyłem do mamy?
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 16:43   #197
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
czy Baby Jogger City Mini GT nadaje sie dla dziecka około 6 miesiecy?

Moje dziecko ma obecnie 3,5 miesiąca. Nie kupowaliśmy nowego wózka, mieliśmy możliwość pożyczenia używanej gondoli i obecnie z niej kożystamy. Założenie było taki, że teraz mamy tą właśnie gondole a potem dokupimy sobie jakąś fajną spacerówkę, bo naczytalam się jakie to wózki 2w1 są słabe i niepolecane, że każdy narzeka na spacerówkę i dokupuje inną. Synek powoli wyrasta z gondoli (a liczyłam, że przejeździmy w niej zimę, ale chyba nie da rady) więc trzeba by zacząć się rozglądac za spacerówką. Tylko, że synek jest malutki, do samodzielnego siedzenia to jeszcze długa droga... podoba mi się BJ City Mini GT ale nie wiem czy się w ogóle nadaje dla tak malutkiego dziecka? Czy małe dziecko będzie chciało jeździć tyłem do mamy?
Wg mnie żadna spacerówka nie jest odpowiednia dla dziecka, które samodzielnie nie siedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
surka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 18:13   #198
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Surka - tez tak zawsze myslalam a co proponujesz jesli dziecko mi sie na prawde do gondoli nie zmiesci? Ogolbie to bardzo licze na to ze w listopadzie/grudniu synek usiadzie, a wczesniej uda sie dojezdzic w gondoli
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 18:17   #199
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Jeśli dla dziecka nie siedzącego to tylko taka która rozkłada się całkowicie na płasko.

Nagminnie widzę na oko 3 miesięczne dzieci i to z podniesionym oparciem, nie wiem co ludzie mają w głowach bo mnie od samego patrzenia kręgosłup boli 😬😑

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-16, 19:44   #200
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
a co proponujesz jesli dziecko mi sie na prawde do gondoli nie zmiesci?
Większą gondolę?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 19:45   #201
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Nie wyobrażam sobie zeby 3,5 mies dziecko nie mieściło się w gondoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 19:45   #202
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Jeśli dla dziecka nie siedzącego to tylko taka która rozkłada się całkowicie na płasko.
I z przekładaną rączką, lub siedziskiem. Chociaż ja sobie takiego malucha w spacerówce, nawet tej rozkładanej na płasko, nie wyobrażam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 20:40   #203
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

ale synek ma 3,5 miesiąca i jeszcze mi się mieści myslę, że jeszcze ze 2 miesiące damy radę. Ja się pytam co polecacie zrobić w listopadzie, jak będzie miał 6 miesięcy no a przecież nie wiem czy wtedy usiądzie a na 2 miesiące trochę mi się nie widzi kupowanie gondoli
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 21:26   #204
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Pomyślisz za dwa miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 21:34   #205
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Mój synu zaczął jeździć w peg perego book jak miał trochę ponad pol roku. Nie siedział jeszcze, book się rozkłada na płasko. Wersja book plus ma przekladane siedzisko, przy czym składa się razem z siedziskiem, co czyni go tak czy siak dość kompaktowym wózkiem.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 09:30   #206
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
Surka - tez tak zawsze myslalam a co proponujesz jesli dziecko mi sie na prawde do gondoli nie zmiesci? Ogolbie to bardzo licze na to ze w listopadzie/grudniu syęnek usiadzie, a wczesniej uda sie dojezdzic w gondoli
Musisz mieć nadzieję, że jak wyrośnie z gondoli, to będzie umiał siedzieć.
Na poważnie, ja wybierając wózek głęboki szukam takiej gondoli, żeby dziecko swobodnie, jak najdłużej w niej jeździło. Pierwsza córka jeździła do 9 m-ca w gondoli. Siadać zaczęła koło 8, więc teraz też szukam sporej gondoli, bym nie miała takiego dylematu, jak ty
surka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 09:44   #207
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Musisz mieć nadzieję, że jak wyrośnie z gondoli, to będzie umiał siedzieć.
Na poważnie, ja wybierając wózek głęboki szukam takiej gondoli, żeby dziecko swobodnie, jak najdłużej w niej jeździło. Pierwsza córka jeździła do 9 m-ca w gondoli. Siadać zaczęła koło 8, więc teraz też szukam sporej gondoli, bym nie miała takiego dylematu, jak ty
Ja mam podobny problem jak Paulinagm. Syn ma 3 miesiące a ubranka już 68 lub 72 nosi. W życiu bym nie pomyślała że będę mieć tak duże dziecko, więc nie zwracałam uwagi na wielkość gondoli ... grr teraz tylko mieć nadzieję że szybko dziecko siądzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 09:45   #208
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Musisz mieć nadzieję, że jak wyrośnie z gondoli, to będzie umiał siedzieć.
Na poważnie, ja wybierając wózek głęboki szukam takiej gondoli, żeby dziecko swobodnie, jak najdłużej w niej jeździło. Pierwsza córka jeździła do 9 m-ca w gondoli. Siadać zaczęła koło 8, więc teraz też szukam sporej gondoli, bym nie miała takiego dylematu, jak ty

Artek tak samo Urodzony w czerwcu, do marca jeździł w gondoli, na końcu po prostu mu ją dźwigałam (była taka opcja), żeby sobie oglądał świat Miałam gondolę chyba z 80 cm (albo i więcej).
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 09:47   #209
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Ja też miałam wielką gondolę, w której synek jeździł 8 m-cy.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 10:14   #210
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Tez miałam gondole 80cm, na upartego to i do roku bym młodego mogła w niej upchnac no przesadzam, ale pewnie z 9 miesięcy na wcisk. Problem w tym ze w wieku pol roku mój chłop ważył już z 10kg. I niestety noszenie go w gondoli po schodach było dramatycznym przeżyciem
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 15:15:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.