Face Okey - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 09:22   #61
pannaswieczka
Raczkowanie
 
Avatar pannaswieczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Face Okey

A dlaczego tak piszesz? Sprobowalas tego suplementu? Bo ja tak i dzieki temu nie musialam zazywac kolejnych antybiotykow i tlustych masci od dermatologa.
Zaskorniki w fazie wysypu zmienily sie na syfki. Teraz nie ma po nich sladu.
pannaswieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 10:54   #62
AgeleSS
Zadomowienie
 
Avatar AgeleSS
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 495
GG do AgeleSS
Dot.: Face Okey

Nie próbowałam tych tabletek. Ale próbowałam miliard innych, składem do nich podobnych. Powiedziałam, że nie wiem jak to działa na pojedyncze pryszcze. Wiem jak działają na trądzik. Ufam swojemu dermatologowi, bo bez żadnych tłustych maści potrafił i nadal potrafi mi pomóc ;p Jeszcze raz powtarzam. Te tabletki na dłuższą metę ani nie pomogą, ani nie zaszkodzą.
Pozdrawiam
__________________


" (...) Pragnęłam go tak, jak pragnęłam powietrza, by oddychać. Nie był to wybór – ale konieczność." ♥


... Daria, 22 lata.
Nauczycielka wf i instruktorka fitness
W trakcie mgr z bezpieczeństwa morskiego państwa. Służby mundurowe <3



AgeleSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 14:26   #63
pannaswieczka
Raczkowanie
 
Avatar pannaswieczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Face Okey

To jak wytlumaczysz to, ze mnie pomogly i pierwszy raz od kilku lat mam czysta cere?
pannaswieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:16   #64
AgeleSS
Zadomowienie
 
Avatar AgeleSS
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 495
GG do AgeleSS
Dot.: Face Okey

A czy wiesz czym różnią się od siebie pryszcze, zaskórniki, wągry i każdy z czterech typów trądziku? ;> Jeżeli nie, to proszę - poczytaj. Nie chcę być złośliwa. Przedstawiłam po prostu swoją opinię wzorując się na życiowym doświadczeniu ;]
__________________


" (...) Pragnęłam go tak, jak pragnęłam powietrza, by oddychać. Nie był to wybór – ale konieczność." ♥


... Daria, 22 lata.
Nauczycielka wf i instruktorka fitness
W trakcie mgr z bezpieczeństwa morskiego państwa. Służby mundurowe <3



AgeleSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 12:22   #65
pannaswieczka
Raczkowanie
 
Avatar pannaswieczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Face Okey

Odpowiadam na pytanie: wiem. Przeszlam przez tradzik, pryszcze, zaskorniki i wagry. Prosze tylko o uzasadnienie Twojej wypowiedzi, w ktorej piszesz, ze to nie pomaga (cytat:"ŻADNE tabletki 'suplement diety' nam nie pomogą"). Bo ja tez sie dziele tu swoim doswiadczeniem, a Ty to negujesz.
pannaswieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:19   #66
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Face Okey

Witam, ja właśnie od dziś zaczynam kurację Face Okey. Stosuję też Istorexin,Clindacne i żel do mycia twarzy Purritin.


Dam znać o efektach
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 10:53   #67
Negra11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Face Okey

Ja biore FACE OKEY juz 20 dzień...nie powiem,żebym widziala jakas wielka poprawe...codziennie patrze w lustro i przeraza mnie ilosc zaskórników w okolicach szczęki...i codziennie jakas malo bo mala ale niespodzianka w tych okolicach...przeraza mnie to bo robi sie naprawde duzo tych podskornikow;/ mam nadzieje, ze to jest ten proces oczyszczaia czy wysypu o ktorym mowiliscie i ze w koncu to sie skonczy?mam pytanie do osob ktore to przeszły i sa na etapie dalszym i ktore oczywisce braly tabletki regularnie codziennie po 2...jest ktos komu to przeszło??
Poinformuje jak skoncze opakowanie...
Negra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 12:01   #68
Negra11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Face Okey

Właśnie skonczylam 1 opakowanie...jadłam tabletki systematycznie po 2 dziennie...
Jakie rezultaty...powiem tak: szału nie ma...może faktycznie stan twarzy mi sie poprawil ale nadal codzinnie pojawia mi się cos nowego na twarzy...
w sumie to nie ma dnia zebym czegoś nie zauwazyla...
Jednoczesnie uzywalam masc Avene (chyba na bazie kwasów), teraz mi sie skonczyła i wrociłam do masci epiduo...troche wysuszajaca ale mam zamiar wrocic do avene bo jest bardzo dobra..
na dzien stosuje krem perfecta z dax no problem...dobre sa tez maseczki gruszkowe z tej samej serii...
Nie wiem jak podsumowac Face Okey ale mam zamiar kupić kolejn eopakowanie, poniewaz boje sie, ze jak przestane je brac to bedzie jeszcze gorzej...
Chciałam jeszcze dodac ze podskorniki u mnie wystepuja tez na plecach i dekoldzie...a tam nie stosowalam zadnej masci...dlatego moze wyglada top gorzejw tych miejscach...takze musze to jednak powiedziec: nie ma szału z Fcae Okey niestety...
Negra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 22:30   #69
Negra11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Face Okey

Zaczęłam 2 opakowanie FO, już jakoś tydzień ponad...ostanio miałam straszny wysyp bolacych syfków...jakaś masakra...około 6 sztuk...już nie wiem co mam z tym robić...kremy (avene), maseczki z daxa, Fcae Ok...a tu nadal tylko ciagle pacykowanie bez rzadnych efektow...rece mi opadaja...wczesniej stosowalam tez Unidox (antybiotyk) ale po zażyciu 2 tabletki całą noc wymiotowalam...
Może ma ktoś jeszcze jakieś rady?

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Witam, ja właśnie od dziś zaczynam kurację Face Okey. Stosuję też Istorexin,Clindacne i żel do mycia twarzy Purritin.


Dam znać o efektach
mijjenka a jak tam kuracja u Ciebie..z tego co widze to od grudnia zaczęłaś?
Jakieś efekty"?
Negra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:07   #70
drobak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Face Okey

chodzi też o to, żeby podczas brania tabletek i stosowania maści czy antybiotyków, nie zanieczyszczac skóry różnymi paskudztwami (czyt. nie malować się!). Wiem, że to okropne chodzić po ulicy z wielkimi, czerwonymi, nieładnie wyglądającymi pryszczami, ale to naprawdę skutkuje. Face Okey jest tylko suplementem i na pewno SAM nie zdziała wszystkiego. Dobrze jest go stosować jednocześnie z jakąś maścią, która będzie działała od zewnątrz.
Trudno też pisać czy Face Okey w 100 % pomaga. Każdy ma inną cerę i problem trądziku dotyczy go w różnym stopniu, dlatego też działanie poszczególnych leków może przynieść tak samo różne efekty.
Wytrwałości!
drobak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.