Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 21:12   #601
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Jeszcze .....9 dni..... do 14.05.06

Camarilla, super że jesteś. Smutno tak jak nikogo nie ma.

A propos pracy w wakacje i chudnięcia. Wiesz, czemu przytyłam 5 kg w ciągu pół roku? Dorabiam sobie w restauracji w kuchni I przez wakacje też będę tam pracować. Strasznie trudno jest trzymać dietę jak się widzi te pyszności w zasięgu ręki... Niby jest się cały czas na nogach, uwijanie się, stres, ale tu ziemniaczek, tam serek, tam chlebek i tak się zbiera. Teraz się pilnuję (mądry Polak po szkodzie), ale i tak jest trudno.

Uciekam, czas pouczyć sie na jutro

buziaki
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:19   #602
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Jeszcze .....9 dni..... do 14.05.06

JA tez moze bede pracowac w restauracji, ale ja mam tak, ze jezeli np cos gotuje to nie ciagnie mnie do jedzenia, nie mam takiego apetytu, no a pieniadze by sie na wakacje przydaly..
ZObaczymy, ja tez nie lubie jak jestem tu sama..
Milej nauki Do jutra..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:39   #603
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Ja dzisiaj zjadłam gołąbki... z ziemniaczkami... i z sosem
No ale gołąbki bez sosu i kartofelków to sensu nie mają

Za to o ile sobie przypominam to nie pozarłam nic co by czekolade miało

A i kupiłam dzisiaj kasete Callanetics co prawda z 86 roku, ale za to za 2 zł
Moze zaraz jeszcze sobie włącze i sie powyginam
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 00:15   #604
usiti
Raczkowanie
 
Avatar usiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 258
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Camarilla dzięki za baty! Od razu mi się okres skonczył Nie zjadłam dzis żadnej bomby kalorycznej. Samo musli,mleko, jogurt i w ciagu dnia ogólnie 4 kanapeczki. Muszę jednak sobie jakies bardziej urozmaicone menu wymyslic...
A no i nawet kilka cwiczen zrobiłam
Ach,wracam do mojego odchudzanka sasasasasasasa
usiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 05:56   #605
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

natals, camarilla - grunt to znaleźć coś dla siebie. Mnie na przykład nudzi jazda na rowerze i bieganie. Ale zakochałam się w energicznym aerobicu i teraz nie trzeba mnie namawiać na sesję z Pump it up czy susan cox . Wiem że callanetics i pilates działają cuda ale dla mnie to za wolne i nie ma sensu się do tego zmuszać

Gorzej idzie mi z dietą

Dzisiaj wyszło słonko to może akurat któraś się rozbudzi?
Na mnie już podziałało i wreszcie mam ochotę pouczyć się do bardzo ważnego kolokwium. Mam nadzieję że nie przejdzie mi jak tylko otworzę księżkę

Na początek dnia zrobię ćwiczonka rozciągające
żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 07:30   #606
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Witam Myszczeki ja juz mam za soba jajecznice z jedego jajka... wczoraj bylo ok tylko o 20 loda sie wcielo ale malego moze dzis wskocze na rowerek, lato coraz blizej a u mnie zadnej poprawy nie ma
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 08:27   #607
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Jeszcze ....8 dni.... do 14.05.06

Joł,

no, w końcu jakieś życie się pokazało Myślałam, głupia, że nikt się nie odchudza, a tu wszyscy jak najbardziej śmiagają

OK, znikam do nauki. Chociaż trudno to nauką nazwać: wkuwanie wzorów (albo malutka pomoc naukowa, jeszcze nie wiem ) i modlenie się, żeby oświecenie spłynęło na kole... ech...

Miłego dnia!!
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 10:05   #608
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Hello laseczki

Ja dzisiaj biegałam, a po powrocie do domku zrobiłam 8 minut na pośladki i brzuch

Teraz jeszcze 10 min pokręce biodrami (niestety bez hula-hop bo nie posiadam) i to by było na dzisiaj tyle

Zycze miłego dnia dziewczynki i pamietajcie, że 14 coraz blizej
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 10:49   #609
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

ja juz sie dzis najadlam i iwecej nie jem bylam u babci i wiecie jakie to jedzenie babcie serwuja.zjadlam nalesnika i krokieta wiecie miesko w nalesniku z panierka
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 10:56   #610
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez natalas5
ja juz sie dzis najadlam i iwecej nie jem bylam u babci i wiecie jakie to jedzenie babcie serwuja.zjadlam nalesnika i krokieta wiecie miesko w nalesniku z panierka


Ja własnie zapycham sie owsianką
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:06   #611
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

owsianka to dobre danie na odchudzanie co innego to co ja zjadlam.. aj jak tu nie przytyc jak podsuwaja wszystko pod nos
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 14:11   #612
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

ZAjrzyjcie do watku o niskokalorycznych potraw, mozna wyzukac wiele ciekawych rzeczy, dzisiaj musze to przejrzec. Szczegolnie musze cos sobie posuzkac na obiadek bo te co jem teraz sa zbyt kaloryczne, kazdy srednio 400 kcl.. Co do cwiczen, a jak znow sie obijalam, ale dietki sie trzymam, lece po mleczko zeby miec z czym platki zjesc na kolacje. I tak jestem z siebie dumna, ze chociaz zdrowiej sie odzywiam.. Ciekawe ile waze.. ile mi spadlo czy w ogole cos spadlo ..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 16:52   #613
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Wiecie co, tak sie zastanaiwam, bo cos jest chyba nie tak..
Po najmniejszym wysilku, teraz zrobilam 500 podskowkow na skakance robi mi sie slabo.. jakas mgla przed oczami, dziwne uczucie..
Niemozliwe, zeby to bylo od tego, ze za malo jem.. nie wiem czy to takie chwilowe oslabienie ale troche sie zdziwilam.. przez to moje lenistwo sie jeszcze bardziej zwiekszy no i zacznie sie pojawiac niechec do cwiczen, ktore nie beda sprawialy mi przyjemnosci..
Moze to przez pogode.. nie wiem...
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:27   #614
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Camarilla
Po najmniejszym wysilku, teraz zrobilam 500 podskowkow na skakance robi mi sie slabo.. jakas mgla przed oczami, dziwne uczucie..
Niemozliwe, zeby to bylo od tego, ze za malo jem.. nie wiem czy to takie chwilowe oslabienie ale troche sie zdziwilam..
Może rzeczywiście to przez zmianę pogody? A może za duży wysiłek? Dbaj o siebie kobieto
żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:35   #615
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Carrie, właśnie sobie przypomniałam, ze zapomniałam Kupić płatki owsiane Mam jeszcze pół godziny do zamknięcia sklepu, ale paaaadaaaa...

Koło napisałam pociesznie, jutro wyniki to się pośmieję

Poza tym zainwestowałam w mrożoną rybkę, jogurcik, chudy serek i rogalik z makiem. To ostatnie tak na poprawę humoru...

Od wczoraj próbuję kupić Herbaton, nigdzie nie ma. W mojej aptece panie wczoraj zamówiły, przyszły 2 opakowania, ale biedaczki nie potrafią znaleźć

Wczoraj pierwszy raz od "ho ho ho" zrobiłam sobie masaż i wklepałam serum wyszczuplające. Żeby tak codziennie... A Wy dziewczyny smarujecie się czymś?? Codziennie??

pzdr
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:38   #616
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Ja tylko robie piling kawowy jesli chodzi o jakies takie zabiegi pomagajace w wyszczuplaniu sylwetki. Przy tym oczywiscie masuje brzuszek..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:54   #617
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Carrie


Ja własnie zapycham sie owsianką
Carrie jak ty robisz tą owsianke? mleko + płatki owsiane? czy jakiś bardziej skomplikowany przepis? Bo ja to sie nie znam, a zjadłabym z miłą chęcią

w weekend dietke zaniedbałam i to bardzo wczoraj bylo okej, ale wieczorem zjadłam talerzyk płatków fitness.. dziś to samo niech te płatki sie w końcu skończą!!

papa
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:54   #618
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Ja kupiłam sobie żel pod prysznic-peeling Palmolive do codziennego użyku. Ciałko mam gładziutkie ale co z tego jak mi nic nie ubywa?!!!! Waga stanęła w miejscu I to jeszcze zeby na 55 kg, ale nie na bo na 59. Dlaczego? Przecież codziennie ćwiczę, nie objadam się.

Teraz trochę poćwiczę bo mam wyrzuty sumienia że zjadłam normalny obiad. Nic tylko mnie Mogę zapomnieć o zazdrosnych spojrzeniach znajomych,a tak zależało żeby pójść na wesele w dopasowanej sukieneczce Buuu

Może jednak przejść na dietę 1000 kal? Wacham się bo nie mam ochoty na efekt jo-jo i rozstępy. Bożesz, co za życie, nic tylko płakać
żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:57   #619
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez kas!a
Carrie jak ty robisz tą owsianke? mleko + płatki owsiane? czy jakiś bardziej skomplikowany przepis? Bo ja to sie nie znam, a zjadłabym z miłą chęcią
Też jestem ciekawa. Ja zalewam płatki ciepłym mlekiem i dodaję dużo rodzynek wcześniej przelanych na sitku gorącą wodą (brzydzę się jeść nie umyte rodzynki)
żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 18:19   #620
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Żona_marcina
Teraz troche pocwicze bo mam wyrzuty sumienia ze zjadlam normalny obiad..
Moze jednak przejsc na diete 1000 kcl? Wacham sie bo nie mam ochoty na efekt jo-jo...
Mi niestety kaza w domu jesc normalny obiad. Ale mimo to staram jesc sie go mniej. W sumie to jak chodze do szkoly i musze sie jeszcze uczyc, to wydaje mi sie ze potrzebny jest chociaz jeden taki porzadny niedietetyczny posilek. Na szczescie niedlugo wakacje.. Od poniedzialku umowilam sie zkoleznka na rower bedziemy codziennie jezdzic, moge tez i sama, ale sama to pojezdze gora 1.5 godiznki a z kims to moge kilka dobrych godzin. Fajnie juz sie ciesze, byle tylko byla pogoda.. jejku teraz wszystko od pogody zalezy. Beda wakacje nie bedzie nauki mysle, ze i ruszac sie bede, mam nadzieje. A wracajac do tematu obiadu, to ja pomimo, ze jem normalny mieszcze sie w granicach 1200 kcl, uwazam, ze nie jest to drastycznie mala liczba kalorii tlko taka odpowiednia, nie czuje zebym nagle i bardzo syzbko tracila na wadze wiec nie boje sie jo-jo uwazam, ze Ty tez nie powinnas sie tego obawiac..
W ilu kaloriach dziennie sie miescicie dziewczyny, liczycie w ogole kalorie.. tak na oko, oczywiscie nie z taka wielka dokladnoscia.. mneij wiecej..?
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:11   #621
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Jakoś nie liczę teraz kalorii, zupełnie nie mam czasu.
Nie wiem, ile dziennie tego wychodzi, ale zawsze wieczorem poznaję, ile mniej więcej zjadłam. Jeśli ciągnie mnie do jedzenia (myślę ciągle o czymś tłustym albo słodkim), przypominam sobie co jadłam. I jak wychodzi mi, że 2 jajka i poza tym gotowane warzywa i surówki, to bez wyrzutów zjadam jakiś jogurt z płatkami czy serek czy coś tam jeszcze. Pilnuję się, żeby nie jeśc za mało kalorii, bo to tylko może zaszkodzić (zwolnienie przemiany materii, jo-jo). A jak zjem więcej, to wolniej będę chudła, ale ze zdrowiem nic mi się nie stanie

Pędzę do kuchni piec warzywka pod grillem. Jami!!

PS. Wpisałam sobie do wyszukiwarki "south beach before after" i wyskoczyło mi forum z tak motywującymi zdjęciami, ze aż zaraz poćwiczę!!!

A to link do fajnej stronki z rzetelną oceną diet, po angielsku http://www.weightlossresources.co.uk...ach_review.htm
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.

Edytowane przez kasia_kasia
Czas edycji: 2006-06-06 o 19:14 Powód: dodałam se linka ;)
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:34   #622
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Uff.. zrobiłam Pupm it up i Tamelee brzuch, zastanawiam się czy mam siłę na Tameele pośladki.Postanowiłam że skoro tylko to mnie kręci to tylko to będę robić. W sumie może pojeździłabym na rowerze ale nie mam z kim. Mąż jest leniem, koleżanki też.
Chyba jednak dam sobie spokój z ćwiczeniami na dzisiaj, wezmę szybką kąpiel i do nauki. Camarilla i kasia_kasia - dobrze wiedzieć że nie tylko ja muszę zakuwać . Szkoda tylko że nie będę miała wakacji
żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:48   #623
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez kas!a
Carrie jak ty robisz tą owsianke? mleko + płatki owsiane? czy jakiś bardziej skomplikowany przepis? Bo ja to sie nie znam, a zjadłabym z miłą chęcią

Zawsze tak samo.
1 szklanka mleka + 3-4 łyzki owsianki wrzucam jeszcze zanim mleko sie zagotuje, no i potem stoje i mieszam zeby nie wykipiało, aż do spęcznienia, czyt. zgęstnienia


Kiedys dodawałam cukru, teraz nie dodaje NIC, chyba ze jak jest na stanie do pół skrojonego banana, albo pomaranczy, a teraz to już bedą truskaweczki

Smacznego
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 20:00   #624
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Camarilla
W ilu kaloriach dziennie sie miescicie dziewczyny, liczycie w ogole kalorie.. tak na oko, oczywiscie nie z taka wielka dokladnoscia.. mneij wiecej..?
Ja nie licze kalorii, staram sie jedynie jeść mniej kaloryczne potrawy. Zrezgnowałam z ziemniaków, białego chleba (tak tak, wczoraj zjadłam ziemniaki a dzisiaj dwie kromki jasnego pieczywa, ironia losu? to tylko moje uzaleznienie)

Kiedys próbowałam liczyc, ale jakos sie szybciej zniechecałam, bo byłam przyzwyczajona do paróweczek, żółtego sera, no i wiadomo.

A teraz szczerze, to mi sie po prostu nie chce.

W ogólnie nie lubie rygorystycznych diet.
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 12:51   #625
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

ja tez nie licze kalori bo jak bym tak liczyla wszystko lacznie z sokami itp. to by wyszlo sporo, a tak jem mniej zdrowiej nie opycham sie.co do kremow to stosuje z avonu ten najnowszy i eveline 3d oraz 2-3 razy w tygodniu rowniez pilling ale taki normalny nie specjalny do odchudzania. a no i jeszcze zel pod prysznic nivea z ta nasadka i nieraz robie se masaz rekawica z wypustkami
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 12:55   #626
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Natalas zadowolona jetses z tego zelu z nasadka z nivea..bo ja sie zastanawialam czy go sobie nie kupic czasem..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:09   #627
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

nie kupuj moim zdaneim nie warto lepiej kupic jakas dobra rekawice i taniej wyjdzie ja stosuje juz 3 ten zel i nie widze zadnych efektow
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:12   #628
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

To moze poszukam jakiejs rekawicy, nigdy nie stosowalam takich wynalazkow.. To ma za zadanie ujedrniac cialko tak? PO uzywaniu rekawicy widac jakies efekty..?
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:45   #629
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

no ma ujedrnic i zminimalizowac celluit mysle ze to w jakims stopniu spelnia swoje zadanie bo taki masaz poprawia ukrwienie sprezystosc skory, ale wiadomo jak w przypadku innych metod skutecznosc przynosi tylko systematyczne dlugo trwale stosowanie
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:59   #630
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Ale pewnie i samopoczucie lepsze po takim masazu.. Chyba sprobuje
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.