Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-16, 21:29   #781
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

O hesus, u mnie straszna burza... Grzmi i grzmi, błyska i leje. Brrr...

Dieta daje radę. Kupiłam dzisiaj 3 bluzeczki, zaszalałam, ale wszystkie były ponizej 40zł

Dobranoc
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:45   #782
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Problem, sukienkowy rozwiązany - idę w czymś innym. A zgadnijcie w czym? W landrynkowej sukieneczce . Tylko nie przemyślałam jednej rzeczy bo sukienka na dosyć płytki dekolt i cienkie ramiączka więc mogłam kupić bardotkę. A tak mi trochę widać stanika. Ale co tam, staniczek jest śliczny, różowy jak kiecka i do tego z cekinami (czyżby mi dieta odebrała gust? ) a włosy sobie rozpuszczę i trochę przygładzę prostownicą. Jak będę miała jutro czas to pstryknę fotkę, będzie w sam raz na zmotywowanie dla leniuszków)) . No to ja idę spać. Dobranoc kobietki
żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 22:10   #783
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Wklej wklej, bedzie dla mnie motywacja. Kurcze tak bym chciala wziac noz i sobie obciac troche boczkow i brzuszka..
Glod mi jakies dziwne pomysly podsuwa, we wtorek ide wybrac sobie jakies bikini. Mam 4 dni zeby schudnac 4 kilo co Wy na to..? Heh wiem, ze to niemozliwe.. Chociaz pewnie mozliwe ale bardzo nierozsadne, najwyzej kupie za male bikini i wyjde w nim dopiero pod koniec lipca. tez jakis pomysl
Jeszcze ta moja dziwna budowa, te zebra plaski tyleczek a nad nim jakis dziwny pasek tluszczu
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 08:39   #784
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Hello,

uch w bikini w tym roku to chyba nie wystąpię. Mam wrazenie, ze jestem tłusta jak nie wiem co. I nie chudnę, a jem wyraźnie mniej niz rzez zimę i trochę ćwiczę (więcej niz w w zimie, wtedy nic nie robiłam). Modliłam się żeby mnie paskudny zastój nie spotkał a tu co?

Camarilla nie kupuj za małego! Tylko się będziesz stresować niepotrzebnie. Kup sobie dobre, a jaka radocha będzie jak zrobi się lekko luźniejsze!!

pzdr i znikam do pracy
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 08:46   #785
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

To jeszcze raz ja, znalazłam na necie na stronce medycznej i i dzielę się z Wami

Organizm ludzki dąży do równowagi i niczego bardziej nie potrzebuje, jak ustalonego rytmu. Odstępy między posiłkami powinny być nie dłuższe niż 3-4 godziny. Inaczej organizm stara się jak najwięcej z tego, co zjedliśmy, zaoszczędzić i spowalnia przemianę materii. W ten sposób zabezpiecza się przed sytuacją "braku pożywienia" w przyszłości.

Podobnie jest ze stosowaniem restrykcyjnych diet odchudzających - podczas każdej z nich nasz organizm uczy się oszczędzania. Mówiąc najprościej: spala mniej kalorii, by większość z tego, co zjemy, mógł zmagazynować na "czas głodu" w postaci tkanki tłuszczowej. I gdy po zakończeniu diety wracamy do dawnych nawyków żywieniowych, dalej pamięta, że należy oszczędzać kalorie.

Do sposobów na przyspieszenie przemiany materii, należy stosowanie większej ilości przypraw, takich jak pieprz, imbir, cynamon. Byłoby dobrze jeść więcej potraw z jodem, które uaktywnią pracę tarczycy (ryby, owoce morza) i wzbogacić dietę w witaminy i składniki mineralne. Warto także pamiętać o piciu dużej ilości wody mineralnej i spożywaniu produktów bogatych w błonnik.

Zwolnić tempo przemiany materii jest o wiele prościej niż je przyspieszyć. Ale aktywne spędzanie wolnego czasu oraz właściwa dieta pozwoli uporać się z problemem.
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 09:26   #786
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Heja laseczki!! dzis Żonko weselisko moze nie powinnam tego mowic ale na takich okazjach jak wesele zapomnij o diecie, wesele jest po to by sie najesc i napic do syta i napewno taki jeden wybryk Ci nie zaszkodzi. baw sie dobrze slonko. i wam zycze milego weekendu.ale my pewnie jeszcze spotkamy sie na wizaz.ps.ja to juz jestem od wizazu uzalezniona
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 10:56   #787
usiti
Raczkowanie
 
Avatar usiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 258
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Mam 28,12 % tłuszczu O mamusiu...
W dodatku stanęłam dzis na wagę i waże znowu 60!!
Ostatnio bardzo mało jem i chyba zwolniłam sobie przemiane materii. Ale myslałam,ze jak bede jesc jak na lekarstwo to organizm poprostu nie bedzie miał z czego czerpac i odkładac tłuszczu...
CHlip... to może byc to,dziewczyny??
usiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 12:18   #788
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

dziewczyny tam trzeba podac talie czy pas?? bo ja podalam talie i wyszlo ze mam 12.69 i musze przytyc 7kg
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 12:21   #789
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

a jezeli pas to mam ponad 36 szok
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 12:22   #790
usiti
Raczkowanie
 
Avatar usiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 258
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

i talie i pas
waist to talia,a pas... cos na "a" chyba Był rysuneczek objaśniający obok
usiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 12:41   #791
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Hej Zabieram sie za ten eksperyment z badaniem ilosci tluszczu
Tylko jedno pytanie gdzie jest talia a gdzie pas..?
Tali to tam gdzie najwieksze wciecie a pas na wysokosci pepka..?
Wazylam sie dzisiaj, spadly jakies 2 kilogramy, malo cos, ale wymiary sa wazniejsze
Kurcze cos chyba zle robie, bo sie zalogowac nie moge.. wychodzi mi, ze nieprawidlowe haslo.. no nic probuje dalej
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 14:16   #792
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

mi tez cos nie wychodzi ja na poczatku chba cos innego zrobilam, nawet sie nie zalogowalam teraz probuje
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 14:31   #793
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

no ladnie teraz mi ise udalo w ogole inaczej na poczatku zrobilam mam 26.4 troszke duzo myslalam ze nie jest az tak zle ale w sumie sie nie dziwie wiedzialam w jakim jestem stanei w ogole nie umiesnione
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 15:00   #794
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Jak Ty Natalas masz 26 to ja z 40 bede miala
Nadal nie moge sie zalogowac, dostalam maila z linkime, ktory ma potwierdzi, ze sie zarejstrowalam, kilkam. Jest wszystko ok. Pozniej chce sie zalogowac i nie wchodzi mi, pojawia sie, ze nieprawidlowe haslo lub nick ..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 16:01   #795
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Czesc laseczki

Nie miałam neta, totez nie było mnie i juz z dietą podupadłam. Ale wracam i moja dietka tez musi wrocic

kasia kasia a bo ja wiem Biegam (własnie wczoraj sobie odpusciłam ), wcieram te zestawy garniera, grzeje tyłek, uda i brzuch w folii - nałozona na maź z peelingu kawowego.
Moja udręka to własnie uda, pupa i brzuszek+boczki

Byłam juz ostatnio na basenie wiec musiałam sie pokazac w stroju miedzy ludzmi, smazyłam sie tez na słoneczku ale na prywatnej posesji domku wczasowego kumpeli chłopaka

Juz wyczaiłam linka od Kasi i juz sie zalogowałam, o zgrozo. Jak juz oblicze to sie Wam pochwale...
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 16:08   #796
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Nie wiem co mi dzisiaj jest podjadam, podjadam i jeszcze raz podjadam Chyba przez to, ze zjadlam pozno sniadanie i sie malo ruszalam z domu..
Juz dzien stracony..
Carrie witamy po dlugiej przerwie
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 16:33   #797
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

ja dzis narazie ok duzo arbuza i batonik musli ktory ma 100kcal kurcze chyba zaczynam liczyc kalorie, ja sie tez malo ruszalam ale musze zaczac bo te 26% tluszczu samo nie zniknie( troszke sie tym podlamalam
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:09   #798
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

No i wyszło szydło z worka 26,7 % mojego ciała to tkanka tłuszczowa, great.

Własnie sciagnełam pump it up i chyba sie własnie za to zabiore
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:38   #799
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Carrie mam pytanie co do logowania sie na tej stronie... Moze bedziesz mogla mi pomoc
Jak wypisalam wszystkie informacje, dostalam zwrotnego maila, kliknelam na ten link to jeszcze cos musze robic czy moge sie juz logowac..?
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 18:55   #800
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Camarilla
Carrie mam pytanie co do logowania sie na tej stronie... Moze bedziesz mogla mi pomoc
Jak wypisalam wszystkie informacje, dostalam zwrotnego maila, kliknelam na ten link to jeszcze cos musze robic czy moge sie juz logowac..?
tylko sie zalogowac

No i potem sie przekonac co i jak
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:58   #801
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

A co do cwiczen, jak zwykle to bywa u mnie przy aerobikach szybko sie denerwuje, jak ciezko mi złapac krok, ktory musze interpretować w lustrzanym odbiciu , tak więc przy pump it wytrzymałam tylko 10 minut, a potem wziełam sie za o wiele prostszą skakanke i poskakałam 10 minut jeszcze

Ciekawe ile kcal spaliłam
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:47   #802
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Carrie
tylko sie zalogowac

No i potem sie przekonac co i jak

No to robie wszystko dobrze, a zalogowac sie nie moge. No nic troche jeszcze poprobuje
Juz mam z 3 konta takim sposobem
Az jestem ciekawa tego tluszczyku, na pewno mam go duzo, jestm pewna
Co do cwiczen przed monitorem mam podobnie tez sie szybko denerwuje, skakanka jest latwiejsza w obsludze, moze zaraz tez poskacze, dzisiaj mam dien obijania i nieprzestrzegania diety
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:57   #803
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cama zaloguj sie w tej stronie którą Ci przysyłają juz po potwierdzeniu danych.
A potem przejdz do bodyfit czy jakos tak.
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 20:48   #804
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Chyba jestem nieudaczna Robia wszystko dobrze (tak mi sie wydaje) nawet niektore slowa w slowniku sprawdzalam, myslalam, ze moze pomylilam ich znaczenie, ale nie
Dostaje ten link, chce sie na tej samej stronie zalogowac i nic. Dostaje jeszcze link do skasowania konta i jakis jeszcze jeden na samej gorze, ale ta strona nie chce mi sie wyswietlic. To chyba znak zbeym lepiej sie nie dowiadywala ile mam % tluszczu
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 23:57   #805
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Ojoj. Camarilla chciałam się zalogować od początku i Ci wszystko po kolei napisać, ale mi patafian pisze za każdym razem, że "taki email już zajęty, wybierz inny". Wpisałam moje 3 adresy, a ten w kółko to samo... Coś jakieś błędy mają na serwerze Ale próbuj, moze chociaż Tobie wyjdzie mało

No ładnie, takiego dołującego linka wstawiłam do wątku. Kurczę, teraz normalnie myślę non stop, jaka ja tłusta jestem. Jeśli mam prawie 25% tłuszczu, to jest 13 kilo!!!!!!!!! No wiadomo, sadełko widac, ale nie 13 kilo! Cała reszta musi być gdzieś tam w środku! Bueh..

MUSZĘ SIĘ ZABRAĆ ZA SIEBIE!!

PS. No wypada zmienić nick na kasia_sadełko
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 08:26   #806
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

mnie tez ten wynik zdolowal to znak ze jeszcze nie koniec mojej meki wiem ze tu dieta nie pomoze teraz cwiczenia ale ja jestem takim leniem jeszcze nie znalazlam tego co by mi odpowiadalo chcialabym pump it up ale u mnie na dvd sie nie otwiera ta plytka ktora dostalam od Żonki a u mojego TZ bez problemu.. tak to juz jest ze jak sie kupuje nowosci i to za duza sumke to najprostsze pozniej po czasie wychodza ulepszone i tansze sciagnac se tez nie sciagne bo moj brat nie cierpi jak cos motam w kompie i w dodatku w tym pokoju gdzie jest komp nie ma miejsca na cwiczenie wiec pozostaje mi dvd, plytke z tamile kupilam orginalna bo nie mialam wyjscia ale nie wytrzymuje dlugo na tych cwiczeniach no poprostu jestem zalamana. mam jakies tabletki boy mi kupil na silowni ktore maja mi ladne suche miesnie zrobic, nie mylic z napompowanymi bulami, to takie maja byc delikatne jak juz pisalam suche, ale po oc mi to jak ja nic nie robie to jak ma to zaczac dzialac? ach tylko sie pochlastac.
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 10:12   #807
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Same tabletki nie utworza Ci miesni, do tego potrzebne sa rowniez cwiczenia. natalas na pewno znajdziesz cos co Ci sie spodoba i bedziesz to robila z checi a nie z przymusu. ja juz znalazlam rower, plywanie no i gry zespolowe. Na te ostatnie mam najmniej czasu no i tez czasami brakuje chetnych, nie bede sama w siatkowke grala
Ty na pewno tez sobie cos dopasujesz, musisz tylko probowac i nie zniechecac sie po pierwszych treningach.
Kasia_kasia z ta stronka to tez mi sie wydaje, ze maja jakis blad, przy 3 logowaniu sie tez pojawia mi sie ciagle, ze adres mailowy jest juz zajety pomimo, ze wpisuje ciagle rozne, nie powtarzam ich. Mowie Wam, ze to znak, zebym lepiej tego nie widziala Z tego co pisalyscie na tym forum wczesniej juz mialyscie takie wielkie przemiany, natalas schudla 17kg, Ty Kasiu 10.. inne sie chyba nie chwalily, no i widze wasze wymiary, to jestem pewna, ze u mnie tego tluszczyku sie nazbieralo wiecej niz 25%.. chociaz nie wiem od czego to zalezy.. i na jakiej zasadzie oni to wyliczaja, no nic..
Wczoraj ogladalam (jakos tak wyszlo) kilka programow o ludziach z problemem otylosci, niekoniecznie byly to programy typowo tematyczne o otylych osobach, ale przewijaly sie tam ich problemy. Jedne mialy tlyko kilo nadwagi, inne wiecej, ale kazda siebie w pelni akcpetowala. Przy nich jestesmy jak chudzinki. Wypowiadalo sie tez kilku partnerow takich osob, kazdy mowil, ze nie wyobraza sobie jego ukochanej o 10 kilo chudszej i ze kochaja w nich kazdy centymetr ciala .. Troche mnie to pocieszylo
Pozdrawiam
Ale mimo to i tak sie odchudzamy dalej, te kilka zdan o obejrzanych wczoraj programach to po to abysmy wiedzialy, ze jezlei nie bedziemy wazyly wymarzonych 45 czy 50 kilogramow, to swiat sie nie zawali, ze z @5% tluszczyku tez mozna czuc sie piekna i akcpetowac to. Mozemy dazyc do zmienienia tego ale nie za wszelka cene. Natalas ja po Twoich fotkach z piekna sylwetka bym Ci na okolo 10% tluszczu dala a nie 26.. nie wiem gdzie TY to masz
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 10:48   #808
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

natalas pewnie dlatego nie mozesz jej otworzyć na swoim DVD, że nie masz DivX-a a Twoj chłopak pewnie ma.

Cama, dla mnie nie jest celem wyglądac jak szczypiorek Nie do twarzy mi w 55 kg (przy wzroscie 168) - poliki mi sie zapadają i wyglądam okropnie. A faktem jest ze mam ciezkie kosci, od zawsze wazyłam sporo wiecej od rowiesniczek choc (kiedys) byłam znacznie od nich chudsza.
Moim celem nie jest waga jako taka, chociaz wiem ze 57-8 kg to moje optimum w ktorym czuje sie i wyglądam dobrze. Ale najwazniejsze, żeby ten tyłek a'la J.Lo mi sie troche poprawił i uda uda uda
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 11:08   #809
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

zgadzam sie z wami kochane w 100procentach ja chodz schudlam gorzej sie czuje teraz siebie wlasnie nie akceptuje, te obsesyjne mysli o jedzeniu wrecz zatrowaja moje zycie no i zycie innych przy okazji.wazylam 17kg wiecej czasami zdazalo mi ise miec dola z etego powodu ale na codzien nie myslalam o tym uwielbialam wyskoczyc ze znajomymi np do kfc, na pizze zajmowalam se czas innymi sprawami i co najwazniejsze akceptowalam w pelni siebie szkoda ze inni nie akceptowali mnie.. tak se mysle ze odchudzanie to nie jest choroba ciala bardziej duszy, te ciagle mysli o tym, jestem pewna ze chodz wyznaczylyscie sobie cel np dobic 55kg i mowicie ze tylko tyle wam brakuje do szczescia nie poprzestaniecie na tym.wiem to po sobie moim celem najpierw bylo 60kg potem 57,55 i tak pokolei a teraz odchudzanie mna zapanowalo.ps. jem loda hihh
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 11:30   #810
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Carrie wklepilam foto w forum jak wygladacie na plotkowym, pisze bo mnie chyba nie widzialas jak mialam tu fotki tylko ze tam jest sama twarz
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.