Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 16:23   #2701
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość



Gratulejszyn nowości!

Wrzucam zestaw morski Trollbeads:
- uzupełniona o nowości bransoletka + naszyjnik
( i chcę Meduzę )
po prostu love:lo ve: zwłaszcza ostatnia fotka

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza branso
bardzo sliczna szczególnie muszla z Apartu
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 16:34   #2702
ila777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Zamówiłam z chicochica.pl 3 koraliki na próbę żeby zobaczyć jak wyglądają bo znalazłam tam kilka identycznych jak na murrano.pl a tam znów mają je w cenie o wiele wyższej i nie wiem co jest grane, że Ci mają niektóre po 8,49 zł a z murrano.pl nawet po 30 zł.

vivien39 nic mi nie szkodzi przejść się do złotnika może uda się to sprwdzić "bez strat".

Znacie jakieś stronki z koralikami do pandory których jakość jest dobra, a cena nie powalająca ?
ila777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:18   #2703
toska33
Raczkowanie
 
Avatar toska33
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 258
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez ila777 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.... na tym forum jestem nowa : choć śledzę ten wątek nie od dziś. Nosiłam bransoletkę z charmsami zakupioną na allegro przez jakies 4 lata oczywiście moja wiedza nie była wtedy duża i kupiłam posrebrzaną z której wszystko zeszło. Od pewnego czasu chciałam kupić srebrną bransoletkę z YES ale ostatecznie znów zamówiłam na allegro bransoletkę wg. aukcji srebro. Bransoletka na wzór PANDORY lecz nie pisze na niej Pandora ani nic w tym stylu bo wiem, że za oryginalną cena jest wysoka koło 299 zł.
Nie jestem pewna czy na pewno moja bransoletka z allegro jest srebrna sprzedawca zapewniał, że tak ale do bransoletki nie było metki. Próba jest wybita ale pisz S925 co znaczy to "S" pierwsze widze takie coś. Jak narazie nie wyrzucam paragonu. Co o tym myślicie ?

link do aukcji na której kupiłam http://allegro.pl/bransoletka-modulo...712830803.html




jaka cena!!! , moja koleżanka handluje biżuterią z Hong Kongu i taka sama kosztuje 20 zł
__________________
Bo w oczach tkwi siła duszy.
toska33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:23   #2704
ila777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Ale czy ze srebra ?
ila777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:21   #2705
toska33
Raczkowanie
 
Avatar toska33
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 258
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez ila777 Pokaż wiadomość
Ale czy ze srebra ?

Próba wybita 925 , ale któż to wie czy to w ogóle koło srebra leżało, kupiłam mamuśce bo spodobała jej się moja pandorka, ale powiedziała, że ona nie chce oryginału, woli mi dołożyć a sama zadowoli się podróbką, zobaczymy jak to hongkongowe sreberko się bedzie zachowywało
__________________
Bo w oczach tkwi siła duszy.
toska33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:32   #2706
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Spóźniony prezent imienionowy od TZ-ta:
Naszyjnik z perłą Trollbeads
- czerwone piora, tęcz i wiara nadzieja i miłość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29072011 009.jpg (37,3 KB, 108 załadowań)
__________________
Nowe uzależnienie:
haftowanie

Moja córeczka to miłość mojego życia!

slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:36   #2707
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez slepafuria Pokaż wiadomość
Spóźniony prezent imienionowy od TZ-ta:
Naszyjnik z perłą Trollbeads
- czerwone piora, tęcz i wiara nadzieja i miłość
Śliczny
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 18:40   #2708
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez slepafuria Pokaż wiadomość
Spóźniony prezent imienionowy od TZ-ta:
Naszyjnik z perłą Trollbeads
- czerwone piora, tęcz i wiara nadzieja i miłość
piękny: love:
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:48   #2709
ila777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Ja też nie mam oryginału Pandory choć może pewnego dnia sobię kupię. Narazie szukam ładnych beadsów które odzwierciedliłyby moją osobowość. Jeżeli macie jakieś sprawdzone strony do kupna beadsów to bardzo proszę o odesłanie mnie do takowego wątku gdzie są podane lub zapodanie tutaj
ila777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:56   #2710
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez ila777 Pokaż wiadomość
Dz za odpowiedź. Też nad tym myslalam aby zaniesc bransoletke do złotnika ale jeśli okaże się że nie jest srebrna a on potrze ją jakimś specyfikiem i zostanie czarna plama to już nie będę mogła zwrócić bransoletki. Chyba, że znacie jakieś inne sposoby nie zostawiające śladów które sprawdzają czy to jest srebro. Przeczytalam gdzies ze jak sie nie przyczepia do magnesu to wtedy jest srebro i rzeczywiscie nic sie nie dzialo ale jest wiele metali do których się nie przyczepia.

Tak z innej paki to zamawiałyście koraliki MURANO ze strony chicochica.pl ? jak się sprawa ma z jakością ?
Wybaczcie, że ja tak ni z gruchy ni z pietruchy podczytuję Was i sama niedawno kupiłam sobie pandorę i 4 koraliki (zbankrutowałam ). Najpierw bransoletkę kupiła moja mama (a ja dla niej pierwszy koralik - turkusowe murano i wpadłam po uszy!) za kilka dni sama nabyłam bransoletkę. Mama ma pandorę srebrną oksydowaną a ja srebrną W temacie (bo już się rozgaduję ) chciałam tylko napisać, że sama kilka miesięcy temu nabyłam na Allegro za 120 zł taką pełną niby pandorę i potwornie się zawiodłam. Zdjęcia z All prześliczne, ale bransoletka okropna! Na zapięciu jakiś napis "i love you" czy coś w tym guście, jeden koralik z "murano" pęknięty, z jednej ważki z cyrkoniami w pierwszy dzień wyleciała cyrkonia. W ten oto sposób bransoletka znalazła się głęboko w szafie. Wcześniej próbowałam ją reanimować i przykleić cyrkonię, nosiłam tę bransoletkę kilka dni, ale zaraz zaczęła mi brudzić rękę na czarno. Koraliki które miały być posrebrzane, nie miały nigdzie próby tak samo jak bransoletka. Myślę, że ta którą zakupiłaś jest lepsza od mojej i tego Ci życzę. Ogólnie chodzi mi o to, aby bardzo uważnie kupować koraliki i bransoletki bo naprawdę można się naciąć Sama zapewne będę kupować korale raz na jakiś czas ze względu na cenę, ale za to nie obawiam się, że moja pandora skończy jak pierwsza jej "krewniaczka".

Pocieszająco jeszcze napiszę, że mamy koleżanka ma podróbkę pandory i nie wiem gdzie kupuje korale (ale zapytam) i naprawdę jej bransoletka wygląda ładnie i porządnie
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:58   #2711
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez ila777 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam oryginału Pandory choć może pewnego dnia sobię kupię. Narazie szukam ładnych beadsów które odzwierciedliłyby moją osobowość. Jeżeli macie jakieś sprawdzone strony do kupna beadsów to bardzo proszę o odesłanie mnie do takowego wątku gdzie są podane lub zapodanie tutaj
jesli masz w planach pandorę to proponuję poczekać i pomalutku zbierac ( nasze wszystkie bransoletki z chico lezą teraz nieuzywane w szufladach- tez na początku kupowałam w chico ( jest najtańsze ma spory wybór) lecz jakosc srebra z pandory i muranek z chamilii i trollbeads nie ma sobie równych.
Pandorę kupujemy na promocjach lub e bayu chamilię też a trollbeads tez na promocjach ( teraz jest promo podwajamy zakupy wybierasz korale za wartosc bransoletki i zapięcia)>P
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 18:59   #2712
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Info dla Wrocławianek: jutro w Pandorze w Magnolii przy zakupie za 299 zł będzie dodawana srebrna zawieszka za 119 zł - koszyk piknikowy.
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:04   #2713
ila777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Co do bransoletki to już ją dziś otrzymałam i zaczynam się do niej przekonywac jej wykonanie jest ładne i mam nadzieje, że owa srebrna bransoletka nie przybierze innego koloru. Narazie rozglądam się za koralikami ale przyznam rację lepiej kupić sobie jeden porządny na jakiś dłuższy czas niż jakiś badziew.
A co do koralików z murano to slyszałam że lubią się rozbić/ubić wam się tak dzieje ?
ila777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:11   #2714
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez ila777 Pokaż wiadomość
Co do bransoletki to już ją dziś otrzymałam i zaczynam się do niej przekonywac jej wykonanie jest ładne i mam nadzieje, że owa srebrna bransoletka nie przybierze innego koloru. Narazie rozglądam się za koralikami ale przyznam rację lepiej kupić sobie jeden porządny na jakiś dłuższy czas niż jakiś badziew.
A co do koralików z murano to slyszałam że lubią się rozbić/ubić wam się tak dzieje ?
Hmm, że tak powiem, to koraliki murano nie mają prawa się obić, rozbić czy ubić... A na pewno nie te z Pandory, Trollbeadsów czy Chamilii Szkoło murano jest wytrzymałe, więc musiało by naprawdę o coś mocno uderzyć, żeby się rozbiło, ale na koraliku tego szkła jest dużo (tzn. gruba warstwa), więc nawet, jeśli spadnie na podłogę, to nic z nim się nie stanie

Co do koralików tańszych firm, takich jak ChicoChica czy murrano to się nie wypowiadam, ale myślę, że one tak naprawdę nawet obok szkła murano nie leżały Zresztą ja od początku kupuję oryginalne koraliki, bo szkoda by mi było kasy na te tańsze, które po jakimś czasie i tak się rozlecą i tak. A w Pandorze czy Trollach tego problemu nie będzie
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:17   #2715
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Ani jedno murano Pandory czy Chamilii mi się jeszcze nie zniszczyło, choć wielokrotnie upadały.
Nie stać mnie na podróby, więc kupuję oryginały
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:21   #2716
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Ani jedno murano Pandory czy Chamilii mi się jeszcze nie zniszczyło, choć wielokrotnie upadały.
Nie stać mnie na podróby, więc kupuję oryginały
Podpisuję się pod tym rękami i nogami
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:24   #2717
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
piękny: love:
Dziękuję.
__________________
Nowe uzależnienie:
haftowanie

Moja córeczka to miłość mojego życia!

slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:50   #2718
toska33
Raczkowanie
 
Avatar toska33
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 258
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez ila777 Pokaż wiadomość
Co do bransoletki to już ją dziś otrzymałam i zaczynam się do niej przekonywać jej wykonanie jest ładne i mam nadzieje, że owa srebrna bransoletka nie przybierze innego koloru. Na razie rozglądam się za koralikami ale przyznam rację lepiej kupić sobie jeden porządny na jakiś dłuższy czas niż jakiś badziew.
A co do koralików z murano to słyszałam że lubią się rozbić/ubić wam się tak dzieje ?
ja właśnie taką decyzję podjęłam, noszę oryginalna pandorkę z oryginalnym pomarańczowym murankiem... koralik jak na razie jest cały, myślę że to dotyczy użytkowania, czasami jak mam bransoletkę na prawej ręce to w pracy przez przypadek uderzę nią o biurko, ale nic złego się z nim nie stało. Czekam do swoich urodzin teraz.... wiem, że coś mi przybędzie ale nie mam pojęcia co
__________________
Bo w oczach tkwi siła duszy.
toska33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:25   #2719
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez ila777 Pokaż wiadomość
A co do koralików z murano to slyszałam że lubią się rozbić/ubić wam się tak dzieje ?
ja mam koraliki trollbeads i chamilia i nic mi sie z nimi nie dzieje,chociaż niektóre już "skakały" mi z ręki Ogólnie nie zwracam na nie uwagi za bardzo,noszę i używam cały dzień i nic szczególnego się nie dzieje z nimi

właśnie próbuję zakupić cudne,głęboko niebieski lazurowe pęcherzyki jak mi się uda,to zaraz lecę do sklepu kupić drugie,zupełnie beżowe widziałam też w sklepie cudne czerwone pióra a mam zbierać na bon chamilia
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!

Edytowane przez aliena7
Czas edycji: 2011-07-29 o 20:30
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 20:36   #2720
bibal78
Raczkowanie
 
Avatar bibal78
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mogilno
Wiadomości: 292
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez slepafuria Pokaż wiadomość
Spóźniony prezent imienionowy od TZ-ta:
Naszyjnik z perłą Trollbeads
- czerwone piora, tęcz i wiara nadzieja i miłość
Śliczności! Tylko pozazdrościć TŻ!

Co do podrób to nie ma co sobie nimi głowy zawracać! Pandora , Chamilia czy Trollbeads są najpiękniejsze na świecie, chociaż widziałam bardzo ładne muranka z ChicoChica
bibal78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 21:38   #2721
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
po prostu love:lo ve: zwłaszcza ostatnia fotka

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------


bardzo sliczna szczególnie muszla z Apartu
dzięki bardzo
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 08:23   #2722
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Slepafuria-śliczny naszyjnik
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 12:49   #2723
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez slepafuria Pokaż wiadomość
Spóźniony prezent imienionowy od TZ-ta:
Naszyjnik z perłą Trollbeads
- czerwone piora, tęcz i wiara nadzieja i miłość
przepiękny prezent

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że ja tak ni z gruchy ni z pietruchy podczytuję Was i sama niedawno kupiłam sobie pandorę i 4 koraliki (zbankrutowałam ). Najpierw bransoletkę kupiła moja mama (a ja dla niej pierwszy koralik - turkusowe murano i wpadłam po uszy!) za kilka dni sama nabyłam bransoletkę. Mama ma pandorę srebrną oksydowaną a ja srebrną W temacie (bo już się rozgaduję ) chciałam tylko napisać, że sama kilka miesięcy temu nabyłam na Allegro za 120 zł taką pełną niby pandorę i potwornie się zawiodłam. Zdjęcia z All prześliczne, ale bransoletka okropna! Na zapięciu jakiś napis "i love you" czy coś w tym guście, jeden koralik z "murano" pęknięty, z jednej ważki z cyrkoniami w pierwszy dzień wyleciała cyrkonia. W ten oto sposób bransoletka znalazła się głęboko w szafie. Wcześniej próbowałam ją reanimować i przykleić cyrkonię, nosiłam tę bransoletkę kilka dni, ale zaraz zaczęła mi brudzić rękę na czarno. Koraliki które miały być posrebrzane, nie miały nigdzie próby tak samo jak bransoletka. Myślę, że ta którą zakupiłaś jest lepsza od mojej i tego Ci życzę. Ogólnie chodzi mi o to, aby bardzo uważnie kupować koraliki i bransoletki bo naprawdę można się naciąć Sama zapewne będę kupować korale raz na jakiś czas ze względu na cenę, ale za to nie obawiam się, że moja pandora skończy jak pierwsza jej "krewniaczka".

Pocieszająco jeszcze napiszę, że mamy koleżanka ma podróbkę pandory i nie wiem gdzie kupuje korale (ale zapytam) i naprawdę jej bransoletka wygląda ładnie i porządnie
witaj!
z nieoryginalnymi koralikami bardzo trzeba uważać - tak jak piszesz, to co na zdjęciu wygląda ładnie, w rzeczywistości już niekoniecznie. dlatego czasem lepiej jest wydać więcej, co jakiś czas, i mieć naprawdę ładny, precyzyjnie wykonany koralik czy bransoletkę
koniecznie pokaż nam swoją bransoletkę

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Ani jedno murano Pandory czy Chamilii mi się jeszcze nie zniszczyło, choć wielokrotnie upadały.
Nie stać mnie na podróby, więc kupuję oryginały
dokładnie
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 13:34   #2724
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez bibal78 Pokaż wiadomość
Śliczności! Tylko pozazdrościć TŻ!

Co do podrób to nie ma co sobie nimi głowy zawracać! Pandora , Chamilia czy Trollbeads są najpiękniejsze na świecie, chociaż widziałam bardzo ładne muranka z ChicoChica
Dziękuję

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez vivien39 Pokaż wiadomość
Slepafuria-śliczny naszyjnik
Dziękuję

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
przepiękny prezent
Miło mi.
__________________
Nowe uzależnienie:
haftowanie

Moja córeczka to miłość mojego życia!

slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 19:12   #2725
kluczymordka
Rozeznanie
 
Avatar kluczymordka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 526
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Slepafuria
śliczna kompozycja
kluczymordka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:10   #2726
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

ja tez mam murano z pandory i trolli i nic mi sie z nim nie dzieje. a bransoletki nosze duzo i np pisze w nich na klawiaturze, one obijaja sie o biurko itp

i tez jestem fanka oryginalnych korali, a jak juz ktos chce tansze, to moim zdaniem lepiej niz z chch czy innych stron podrabiajacych korale, lepiej poszukac na ebayu ludzi, ktorzy robia artystyczne murano nie dosc, ze to ladniejsze, to jeszcze wspiera sie ludzi kreatywnych, a nie firmy kopiujace pomysly innych
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 09:32   #2727
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Moje ostatnie nabytki: pandorowe, czerwone murano w kropki kupione okazyjnie na Allegro i krukowy charms z wczorajszej promocji -10% . Sorry za jakość zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciuszki maj 2010 055.jpg (79,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuszki maj 2010 056.jpg (96,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuszki maj 2010 054.jpg (114,1 KB, 67 załadowań)
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 09:54   #2728
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki: pandorowe, czerwone murano w kropki kupione okazyjnie na Allegro i krukowy charms z wczorajszej promocji -10% . Sorry za jakość zdjęć
Śliczne Masz mój ukochany koralik w kwiaty z Pandory
Kiedyś sobie taki kupię

Dawno tu nie zaglądałam. Wszystkie nowości jak zawsze piękne
Muszę trochę ponadrabiać - jestem na urlopie i mało czasu...
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 09:58   #2729
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

A to moja najnowsza zdobycz - słodziak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_func.php.jpg (20,2 KB, 6 załadowań)
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 10:09   #2730
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.9

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki: pandorowe, czerwone murano w kropki kupione okazyjnie na Allegro i krukowy charms z wczorajszej promocji -10% . Sorry za jakość zdjęć
Sliczne muranko tez je mam - 2 pozostałe tez bomba- widzę ze murana w realu niebawem będą jak na twoim avku.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
A to moja najnowsza zdobycz - słodziak
jest piękny
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.