Mój instruktor jazdy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-08, 15:59   #751
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

Kaname dziekuje za poparcie najgorsze jest tylko ze rozwód mam przed samymi swiętami i coś mi sie wydaje ze to bedą przepłakane swięta mam zal tak duzy ze własnie po sprawie chyba dam mu upust
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:11   #752
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mój instruktor jazdy

Może to nieodpowiednie pytanie w tej sprawie, ale jak długo trwało Twoje małżeństwo? Wiem, że żadne słowa skutecznie nie pocieszą, jednak może ten koniec stanie się początkiem czegoś lepszego, piękniejszego. Ja wierzę, że tak będzie.

Edytowane przez Kaname
Czas edycji: 2007-10-08 o 16:45
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:16   #753
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

3 lata
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 19:32   #754
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mój instruktor jazdy

profesjonal 666 biedulko .. współczuje z calego serduszka
kaname ma razcje jeszcze cie wiele w życiu moze pięknego spotkać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10696630 &posted=1#post10696630 CIUSZKI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10816597 KSIĄZKI
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 19:50   #755
Hotsy-Totsy
Raczkowanie
 
Avatar Hotsy-Totsy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Z Księżyca...
Wiadomości: 90
Dot.: Mój instruktor jazdy

A ja miałam nadzieję, że jednak nie wszyscy instruktorzy tacy są... Jestem w swoim zakochana... I nie wiem co mam myśleć... Znowu mętlik w głowie
Hotsy-Totsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:15   #756
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mój instruktor jazdy

zapewnie sa tez lojalni instruktorzy, moze ten twój jest wyjątkowy kocha cie i nie da uwiesc sie żadnej :d
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10696630 &posted=1#post10696630 CIUSZKI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10816597 KSIĄZKI
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:06   #757
Hotsy-Totsy
Raczkowanie
 
Avatar Hotsy-Totsy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Z Księżyca...
Wiadomości: 90
Unhappy Dot.: Mój instruktor jazdy

Tak, tylko jak to sprawdzić
Hotsy-Totsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 21:28   #758
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez Hotsy-Totsy Pokaż wiadomość
Tak, tylko jak to sprawdzić
Myślę, że to czas pokaże. Moim zdaniem nie można wszystkim instruktorom podpinać plakietki "podrywacz".
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:49   #759
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

Hotsy...nie sprawdzaj,nie ma sensu,predzej czy pozniej i tak to wyjdzie - kłamstwo ma krótkie nózki..ja potrafilam podesłac najłedniejszą kolezankę na jazdy do mojego męza zeby zobaczyc jego reakcje,nigdy nie dał sie złapac.Był uczciwy jesli o to chodzi.Miał natomiast inna wade....kontrolował mnie 24h/7dni w tyg,sprawdzal telefon,gg,maila...nie pozwalał sie ładnie ubrac do pracy..mialam dosc i odeszłam.Boli, strasznie boli ale przezyje to jakos.Musze!
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:54   #760
Hotsy-Totsy
Raczkowanie
 
Avatar Hotsy-Totsy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Z Księżyca...
Wiadomości: 90
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez profesjonal666 Pokaż wiadomość
Hotsy...nie sprawdzaj,nie ma sensu,predzej czy pozniej i tak to wyjdzie - kłamstwo ma krótkie nózki..ja potrafilam podesłac najłedniejszą kolezankę na jazdy do mojego męza zeby zobaczyc jego reakcje,nigdy nie dał sie złapac.Był uczciwy jesli o to chodzi.Miał natomiast inna wade....kontrolował mnie 24h/7dni w tyg,sprawdzal telefon,gg,maila...nie pozwalał sie ładnie ubrac do pracy..mialam dosc i odeszłam.Boli, strasznie boli ale przezyje to jakos.Musze!
I właśnie u mnie zaczyna się to samo. Ja o Nim wiem bardzo mało. Natomiast On o mnie- wszystko. Cały czas robi mi wyrzuty. I zawsze jest moja wina. Nie wiem co mam o tym myśleć... czasami brakuje mi sił....

Edytowane przez Hotsy-Totsy
Czas edycji: 2009-11-16 o 16:48
Hotsy-Totsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:43   #761
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

Hotsy...moja rada z własnego doświadczenia..jesli facet okazuje symptomy patologicznego zazdrosnika,casanovy,egoi sty to uciekaj póki nie masz zobowiązan..pożniej jest cięzko odejsc od męza który Cie nie szanuje i wmawia Ci niestworzone rzeczy ja sie męczylam i męczylam...ale powiedziałam sobie dosc gdy kazał wybierac miedzy nim a zwierzęciem (chore co ?) bo do tego doszło...a zaczeło sie od głupieg przeglądania smsów.Phi.To jest straszne...facet tak zrzuca na ciebie wszystko ze zaczynasz w to wierzyc,ale za co ?W imie czego masz sie męczyc?Lepiej zakonczyc takie cos wczesniej niż pózniej...ja mam już takie 2 nauczki i przeszlam 2 takie związki.Teraz juz wiem co sie liczy i jak ma mnie traktowac męzczyzna.Narazie jestem sama i mysle ze jeszcze długo bede,mam zal i uraze.Jestem zła sama na siebie ze związałam sie z tym facetem.Były symptomy a ja udawałam ze ich nie widze.....teraz pije co sobie sama naważylam
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 08:29   #762
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Nie jest ci wtedy głupio? Tzn, czy się nie rumienisz?
Oj,no przyznam ,ze to bylo troche krępujące ale udawalam ,ze nie widze tego :P

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Myślę, że to czas pokaże. Moim zdaniem nie można wszystkim instruktorom podpinać plakietki "podrywacz".
Zgadza sie,nie kazdy instruktor to podrywacz tak samo jak nie kazdy podrywacz to instruktor

Hmm wczoraj mialam ostatnie 2h jazdy z moim instruktorem...po zdanym egzaminie zadzwonilam i pochwalilam sie Cieszyl sie razem ze mną i w koncu powiedzial,ze wiedzial,ze zdam

Eh,ile ja tu napisalam na forum na temat tego kursu,instruktora...moze czasami az za duzo i część powinnam zachowac dla siebie...no ale juz trudno,stalo sie...jakos zaufalam temu forum i wizazankom [zwlaszcza z działu auto marianna ] tak ,ze moglam tu napisac wszystko ci mi lezy na sercu...wiec już pociągne to dalej.

Cytat:
Napisane przez profesjonal666 Pokaż wiadomość
ja np nie nosze do pracy dekoltów bo sie opędzic do kursantów nie moge - sa straszni,Mają obraczki na palcu ale podrywają ile wlezie
Ooo,jestes instruktorka? Hmm fajnie tak,tez w przyszlosci chcialabym i to nie jest jakas chwilowy spontaniczny pomysl,a juz od dawna wiedzialam,ze chcialabym robić w zyciu cos cokolwiek zwiazanego z motoryzacją,bo od zawsze tym sie interesowalam.Lubie innych pouczać co do jazdy,interesuje sie wszystkimi przepisami,ciekawi mni to po prostu,wiec kto wie ,kto wie...moze kiedys ,za 3 lata...Opowiedz jak to jest byc instruktorka? Jest ciekawa dla ciebie kazdego dnia czy juz nudzi po jakims czasie?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!


Edytowane przez mysiamysia
Czas edycji: 2007-10-11 o 22:25
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 14:43   #763
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mój instruktor jazdy

mysiamysai ale my nie mamy ci za zle ze pisałas duzo czasem jest co poczytac jeszcze raz gratuluje trzymaj za nas kciuki i za mnie 29 !!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10696630 &posted=1#post10696630 CIUSZKI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10816597 KSIĄZKI
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:54   #764
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mój instruktor jazdy

Dzieki za gratki Kciuki bede trzymala !
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 20:02   #765
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mój instruktor jazdy

chcialabym byc na twoim miejscu mysiamysia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10696630 &posted=1#post10696630 CIUSZKI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10816597 KSIĄZKI
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 20:19   #766
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

mysiamysia..nie narzucaj sie mu..on pewnie ma takich telefonów około 10 dziennie..od rozradowanych rozkochanych kursantek.Ja przepraszam za szczerosc ale...znam te branże od podszewki.
mysiamysia jesli chodzi o zawód instruktora..ja prowadze nauke jazdy i jestem instruktorem,teraz staram sie o uprawnienia egzaminatora...więc tak : jezdzisz codziennie przez conajmniej 8h (tak pozwalają przepisy :P) tymi samymi ulicami (obowiązuje trasa egzaminacyjna),klepiesz co 2h to samo.Tak masz codziennie...fajnie jest przez pierwszy miesiąc,potem każdy młody instruktor zaczyna sie lekko wypalac..nie zalezy mu juz tak na tym czy taknaprawde kursant zda czy nie...i nie mowie tego tylko o własnych odczuciach.To jak codzienne naklejanie znaczków...monotonne starasz sie,mówisz a ludzie dalej robią po swojemu z reguły.Lepiej sie jezdzi z kobietami - one słuchają.Faceci Cie podrywaja i są przy tym bezczelni i zbyt pewnie siebie na drodze.Nie daj Bog jestes ladną dziewczyna...na placu koledzy sie podmiewają z Ciebie ze uprawiasz męski zawód i co Ty możesz o tym wiedziec...Coż..zawód jak zawód...męczący.Ma plusy i minusy.Jesli chodzi o zarobek to jest zależne od miasta.W Szczecinie to około 14zł/1h.Policz 8h dziennie przez 27 dni w miesiącu.
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 20:27   #767
Averse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 70
Dot.: Mój instruktor jazdy

kurcze z tymi instruktorami to jednak coś jest, ja się cieszę że już skończyłam kurs, bo mój TŻ już nawet o instruktora się czepiał no ale nie dziwie mu się
__________________
How can I make you say you want to be, -with me?
Averse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 20:42   #768
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

ja wiem jedno...nigdy na faceta instrutora.Sama to przezylam,wyszlam za mąz nawet i nigdy wiecej!A kolegów w pracy...nie zazdroszcze ich żonom/dziewczynom.
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 20:56   #769
Hotsy-Totsy
Raczkowanie
 
Avatar Hotsy-Totsy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Z Księżyca...
Wiadomości: 90
Dot.: Mój instruktor jazdy

Już się strasznie pogubiłam... Czy to w ogóle ma sens?

Edytowane przez Hotsy-Totsy
Czas edycji: 2009-11-16 o 16:47
Hotsy-Totsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 21:13   #770
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

Hotsy moj mąz byl ode mnie 10 lat. Nie odczuwałam tej roznicy.Nikt nie odczuwał wiek nie ma znaczenia..chyba ze przekracza ponad 20 lat..wtedy wizualnie jest dla niektórych niesmaczny.
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:34   #771
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez profesjonal666 Pokaż wiadomość
mysiamysia jesli chodzi o zawód instruktora..ja prowadze nauke jazdy i jestem instruktorem,teraz staram sie o uprawnienia egzaminatora...więc tak : jezdzisz codziennie przez conajmniej 8h (tak pozwalają przepisy :P) tymi samymi ulicami (obowiązuje trasa egzaminacyjna),klepiesz co 2h to samo.Tak masz codziennie...fajnie jest przez pierwszy miesiąc,potem każdy młody instruktor zaczyna sie lekko wypalac..nie zalezy mu juz tak na tym czy taknaprawde kursant zda czy nie...i nie mowie tego tylko o własnych odczuciach.To jak codzienne naklejanie znaczków...monotonne starasz sie,mówisz a ludzie dalej robią po swojemu z reguły.Lepiej sie jezdzi z kobietami - one słuchają.Faceci Cie podrywaja i są przy tym bezczelni i zbyt pewnie siebie na drodze.Nie daj Bog jestes ladną dziewczyna...na placu koledzy sie podmiewają z Ciebie ze uprawiasz męski zawód i co Ty możesz o tym wiedziec...Coż..zawód jak zawód...męczący.Ma plusy i minusy.Jesli chodzi o zarobek to jest zależne od miasta.W Szczecinie to około 14zł/1h.Policz 8h dziennie przez 27 dni w miesiącu.
Witaj Profesjonal666 a jak nazywa się szkoła jeśli mozna wiedzieć? Też jestem w trakcie robienia prawa jazdy, a dokładniej jazdy mam za sobą teraz to już tylko egzamin mi został.
pozdrawiam
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:37   #772
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Mój instruktor jazdy

Wreszcie odezwałam się na tym wątku bo cały czas go jedynie podczytywałam - dużo szczęścia Trusmilk Ci życze i bardzomiło czyta się tak o czyimś szczęsciu. Ja też mam szczęście (mąż). Pozdrawiam ciepło
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:45   #773
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

Iguana wybacz ale nie bede podawała nazyw...już i tak nagadalam na moich instruktorów roznie bywa...a jak jestes jedną z zon tych nędzników ?:P
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:53   #774
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez profesjonal666 Pokaż wiadomość
Iguana wybacz ale nie bede podawała nazyw...już i tak nagadalam na moich instruktorów roznie bywa...a jak jestes jedną z zon tych nędzników ?:P

Nie nie, mój maż instruktorem nie jest, tylko kolegę mam. a byłam ciekawa bo ze Szczecina jestem (a Ty wlaścicielka) i długo nie mogłam zdecydować sie na szkołę jazdy, a duzy jest wybór . A ja jeździlam z kilkoma instruktorami (4) w tym 1 starszy pan co na mnie krzyczał, a pozostali oki i tylko na to liczyłam, że się nauczę jeździć i w miarę miło będę spędzać czas bo jazdy miałam 1 lub 2h .
Pozdrawiam Profesjonal666 trzymaj sie, bo czytałam, ze masz kłopoty, dużo cierpliwości i spokoju
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 09:06   #775
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

A dziekuje
Wybacz ale na necie równie bywa..wolałabym nie trafic na jakąs kobiete która ma do czynienia z chlopakami ode mnie z firmy
W Szczecinie jest wiele firm,na dzien dzisiejszy około 80ciu Szczerze polecałabym szkoły wieksze z tradycją aniezeli małe i nowe..z reguły mają one niedoświadczonych instruktorów i 1 autko Ale z drugiej strony wieksze szkoły są tak oblegane ze długo na jazdy sie czeka
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 09:31   #776
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez profesjonal666 Pokaż wiadomość
A dziekuje
Wybacz ale na necie równie bywa..wolałabym nie trafic na jakąs kobiete która ma do czynienia z chlopakami ode mnie z firmy
W Szczecinie jest wiele firm,na dzien dzisiejszy około 80ciu Szczerze polecałabym szkoły wieksze z tradycją aniezeli małe i nowe..z reguły mają one niedoświadczonych instruktorów i 1 autko Ale z drugiej strony wieksze szkoły są tak oblegane ze długo na jazdy sie czeka

Niestety szkoły oblegane , tak bywa, każdy chce zrobić prawko przed końcem roku i zmianą przepisów A że jest ich tak dużo to nie wiedziałam
pozdrawiam
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 10:54   #777
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

maj gad....dlaczego każdy kursant twierdzi ze bedzie zmiana od nowego roku?przepis nie wszedł jeszcze.Jesli szkolimy teraz kursatnów starą metodą to bedą mieli egzamin starą metodą..jesli rzad podpisze ustawe/rozprzadzenie to my pierwsi sie o tym dowiemy zeby zmienic tok nauczania.Nie spiesz sie az tak.
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 11:24   #778
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez profesjonal666 Pokaż wiadomość
maj gad....dlaczego każdy kursant twierdzi ze bedzie zmiana od nowego roku?przepis nie wszedł jeszcze.Jesli szkolimy teraz kursatnów starą metodą to bedą mieli egzamin starą metodą..jesli rzad podpisze ustawe/rozprzadzenie to my pierwsi sie o tym dowiemy zeby zmienic tok nauczania.Nie spiesz sie az tak.


To mnie pocieszyłaś - dziękuję ale i tak prawko robię juz długo, bo teorię zaczęłam (aż wstyd pisać) dawno, ale dopiero teraz dojrzałąm do jazd (te zrobiłam w wakacje) i teraz chciałabym byc już kierowca . No przynajmniej zacząć jeździć samodzielnię bez pomocnego instruktora , który zawsze cos doradzi.
pozdrawiam
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 12:37   #779
profesjonal666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

Skonczyłas juz jazdy?zdałas egz wew???zapisuj sie na egz,z tego co wiem dzis zapisują na 30 listopad juz więc im szybciej tym lepiej.Najfaniej egzamn sie zdaje przed swietami lub sylwestrem...nie oblewają za brak dynamiki :P
profesjonal666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 14:36   #780
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez profesjonal666 Pokaż wiadomość
Skonczyłas juz jazdy?zdałas egz wew???zapisuj sie na egz,z tego co wiem dzis zapisują na 30 listopad juz więc im szybciej tym lepiej.Najfaniej egzamn sie zdaje przed swietami lub sylwestrem...nie oblewają za brak dynamiki :P

Tak po wewnętrznym już jestem, a mam pytanie radzisz zdawać na raty tzn. najpierw teoria a innego dnia praktyka czy umówić się od razu na całośc jednego dnia?
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-29 21:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.