Tatuaż robiony samoróbką. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 18:05   #1
201804171603
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965

Tatuaż robiony samoróbką.


Ostatnio z kumpelą zdecydowałyśmy się na zrobienie tatuażu. Niestety nie mamy 18, a bez tego w profesjonalnym studiu dziary nam nie zrobią. Poza tym funduszy też brak. Kumpel zaoferował, że może zrobić nam dziarę samoróbką.
Chcę tatuaż pod pępkiem na prawo. Czy ktoś ma tam tatuaż i wie czy boli, jak trzymają się tatuaże robione samoróbką i czy tatuaż bardzo różni się od robionego profesjonalną maszynką ?
201804171603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:13   #2
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez akwem Pokaż wiadomość
Ostatnio z kumpelą zdecydowałyśmy się na zrobienie tatuażu. Niestety nie mamy 18, a bez tego w profesjonalnym studiu dziary nam nie zrobią. Poza tym funduszy też brak. Kumpel zaoferował, że może zrobić nam dziarę samoróbką.
Chcę tatuaż pod pępkiem na prawo. Czy ktoś ma tam tatuaż i wie czy boli, jak trzymają się tatuaże robione samoróbką i czy tatuaż bardzo różni się od robionego profesjonalną maszynką ?
Widziałam sporo takich dziar- koledzy sobie robią albo robili za dzieciaka maszynką skonstruowaną z długopisu itp.
takie dziary ładne nie są a zostają na całe życie- są nierówne, wyblakłe, pigment jest nierówno rozprowadzony...widać,że to nieprofesjonalne...

moi koledzy wstydzą się tych dziar i je przerabiają, mój Tż ma napisas H.W.D.P brzydkim, odręcznym pismem a la pismo trzecioklasisty podstawówki...
na szczęście ma na kostce i zakrywa...

jedynym wyjątkiem co do nieprofesjonalnych tatuaży jest wiezienie- kolega zrobił tam sobie naprawdę świetne, no ale w wiezieniu siedzą ludzie,którzy zajmują się tym bardzo długo tzw. samouki i wiedzą co i jak.

Twój kolega raczej wielkiego doświadczenia nie ma, choćby nie wiem jak się chwalił.
Nie masz 18lat a tatuaż to decyzja na całe życie. Jak myślisz, czemu jest dozwolony od 18lat? Żeby młode osoby nie robiły ich sobie pod wpływem impulsu...

tatuaż powinien być przemyślany i trzeba do niego dojrzeć.... po pierwsze radziłabym poczekać pare lat albo chociaż rok-przemyśleć wzór, sprawdzić czy chęć na tatuaż nie minie.

Po drugie-odłożyć pieniądze na profesjonalne studio. Jest gwarancja higieny, bezpieczeństwa i ładnego tatuażu...z cieniowaniem itp.
nie sądzę żeby twój kolega umiał cieniować...zrobi ci zwykły,brzydki wzorek a ty się oszpecisz w tak młodym wieku..na całe życie.

Z doświadczenia wiem,samoróbki nie wyglądają dobrze....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:36   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Chcesz sie oszpecic /okaleczyc na cala zycie ?

Wlasnie dlatego ze macie pstro w glowie w salonach nie przyjmuja niepelnoletnich.
rece opadaja:-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:38   #4
monisiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 238
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

ODRADZAM!!!!!!!!! Po pierwsze tak jak wyzej pisano sa one nie tak ladne jak robione w profesionalnym studio a poza tym jakos mnie to nie przekonuje a poza tym zasanow sie 100000 razy zanim zrobisz tatuaz na brzuchu ... zajdziesz w ciaze utyjesz potem skora juz nie wroci w 100%
monisiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:39   #5
201804171603
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Widziałam sporo takich dziar- koledzy sobie robią albo robili za dzieciaka maszynką skonstruowaną z długopisu itp.
takie dziary ładne nie są a zostają na całe życie- są nierówne, wyblakłe, pigment jest nierówno rozprowadzony...widać,że to nieprofesjonalne...

moi koledzy wstydzą się tych dziar i je przerabiają, mój Tż ma napisas H.W.D.P brzydkim, odręcznym pismem a la pismo trzecioklasisty podstawówki...
na szczęście ma na kostce i zakrywa...

jedynym wyjątkiem co do nieprofesjonalnych tatuaży jest wiezienie- kolega zrobił tam sobie naprawdę świetne, no ale w wiezieniu siedzą ludzie,którzy zajmują się tym bardzo długo tzw. samouki i wiedzą co i jak.

Twój kolega raczej wielkiego doświadczenia nie ma, choćby nie wiem jak się chwalił.
Nie masz 18lat a tatuaż to decyzja na całe życie. Jak myślisz, czemu jest dozwolony od 18lat? Żeby młode osoby nie robiły ich sobie pod wpływem impulsu...

tatuaż powinien być przemyślany i trzeba do niego dojrzeć.... po pierwsze radziłabym poczekać pare lat albo chociaż rok-przemyśleć wzór, sprawdzić czy chęć na tatuaż nie minie.

Po drugie-odłożyć pieniądze na profesjonalne studio. Jest gwarancja higieny, bezpieczeństwa i ładnego tatuażu...z cieniowaniem itp.
nie sądzę żeby twój kolega umiał cieniować...zrobi ci zwykły,brzydki wzorek a ty się oszpecisz w tak młodym wieku..na całe życie.

Z doświadczenia wiem,samoróbki nie wyglądają dobrze....

Właśnie chodzi o to, że kolega doświadczenie ma. Robił już dużo dziar i podobno są b. dobre.
201804171603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:44   #6
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez akwem Pokaż wiadomość

Właśnie chodzi o to, że kolega doświadczenie ma. Robił już dużo dziar i podobno są b. dobre.
co z tego,że robił dużo? Jest profesjonalistą- nie. Ile ma lat- 18-20? Od ilu lat w takim razie dzierga...od 5 góra...i na nieprofesjonalnym sprzęcie.... no coż, w takim razie nie wierzę,że jego dziary wyglądają profesjonalnie...
może są ładne dla ludzi, którzy nie mają porównania a tatuażami z salonu.

Moim kolegom też kiedyś się samoróbki podobały...przez rok po zrobieniu, potem wyblakły a koledzy mieli już porównanie z profesjonalnymi tatuażami i zaczeli się wstydzić, że mają taki syf wytatuowany....

twoje ciało wiec rób jak uważasz...ja nie chciałabym być królikiem doświadczalnym i tyle.

oczywiście są wyjątki- są młodzi ludzie z wielkim talentem... ale mimo, wszystko dla mnie za duże ryzyko bo to jest na całe życie. No i racja- brzuch to jedno z gorszych miejsc na tatuaż.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:46   #7
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Jak dla mnie - totalna głupota i brak wyobraźni.
Ok, chcesz się oszpecić do końca życia, twoj wybór.
To, że nie masz 18 lat, nie znaczy, że nie możesz zrobić tatuażu, wystarczy zgoda rodzica.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 19:00   #8
201804171603
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
Jak dla mnie - totalna głupota i brak wyobraźni.
Ok, chcesz się oszpecić do końca życia, twoj wybór.
To, że nie masz 18 lat, nie znaczy, że nie możesz zrobić tatuażu, wystarczy zgoda rodzica.

Tak, tylko zgody rodzica też nie posiadam.

Chyba lepiej poczekam z tym tatuażem do 18 i zrobię w profesjonalnym studiu.
201804171603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:25   #9
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Zawsze możesz sama napisać zgodę i podpisać własnym imieniem i nazwiskiem, oni naprawdę na takie rzeczy nie przykładają uwagi, nie żebym namawiała
Lepiej poczekaj do 18, tatuaż jest na całe życie, jeśli wybierzesz opcję *życzliwy kolega* to najprawdopodobniej będziesz się wstydziła tego rysunku do końca.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 09:28   #10
Izkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 59
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

podaruj sobie ten tatuaż. Wiem co mówię ,bo ja własnie miałam taki tauaż zrobiony pod wplywem impulsu. Usunięcie go troche kosztowało i było trudniej niż z profesjonalnym tatuażem , bo barwnik był umieszczony na różnej głębokości. Nie dość ,że ten tatuaż nigdy nie był dla mnie ozdobą , to przez wiele lat musialam go ukrywać ( miałam go na ramieniu) . Mimo tego ,że planujesz zrobić go sobie pod pępkiem , czyli w miejscu może nie odsłanianym na codzień to przyjdzie czas ,że i tam bedzie Ci przeszkadzał. Tak naprawde to jest Twoja decyzja , ale przemyśl ja dobrze , bo niestety nie jest łatwo z usunięciem.
Izkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 09:59   #11
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

nie rób tego! lepiej poczekaj albo znajdź kogoś, kto zrobi to profesjonalnie! widziałam już takie dziary i naprawdę lepiej tego uniknąc ; O z tego co słyszałam, boli kilka razy mocniej, wykonanie jest po prostu szpetne i nieprofesjonalne.
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 10:10   #12
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez akwem Pokaż wiadomość
Ostatnio z kumpelą zdecydowałyśmy się na zrobienie tatuażu. Niestety nie mamy 18, a bez tego w profesjonalnym studiu dziary nam nie zrobią. Poza tym funduszy też brak. Kumpel zaoferował, że może zrobić nam dziarę samoróbką.
Chcę tatuaż pod pępkiem na prawo. Czy ktoś ma tam tatuaż i wie czy boli, jak trzymają się tatuaże robione samoróbką i czy tatuaż bardzo różni się od robionego profesjonalną maszynką ?
ale glupota. Ten blad popelnila moja kumpela, pozniej musiala robic cover ale i tak widac troche ten pprzedni. Lepiej poczekaj do urodzin i dobrze przemysl wzor. Mnie moj pierwszy tattoo sie nie znudzil i nie zaluje ale mysle nad drugim tylko ze obawiam sie ze ten drugi moze byc nietrafiony poniewaz non stop mi sie co innego podoba.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 10:21   #13
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

na przełomie lat 15-18 bardzo chcialam miec tatuaz. rysowalam wzory szkice z torym po ukonczeniu lat 18 mialam isc do salonu. bylam podekstytowana i nie moglam sie doczekac. dzis? mam 22 lata i nie zrobilam tego. jestem najszczesliwsza ze nie uleglam zgubnej modzie. za bardzo kocham swoje cialo zeby je swiatromie niszczyc i okaleczac. uwaga NIE NEGUJE tatuazy. nie mowie ze jest to cos zlego. ale decyzji tez trzeba byc swiadomym. ja jestem z siebie dumna ze tego nie zrobilam bo jak widac moj chec mi odeszla. skad wiesz jak bedzie u ciebie?
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 10:25   #14
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez akwem Pokaż wiadomość

Tak, tylko zgody rodzica też nie posiadam.

Chyba lepiej poczekam z tym tatuażem do 18 i zrobię w profesjonalnym studiu.
zdecydowanie
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 10:33   #15
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

zdecydowanie nie polecam to jednak jest na cale zycie
robia w salonie trzeba sie zastanowic co dopiero w taki sposob

moja kolezanka robila-kolega jej tak robil i do dzis zaluje bo wyszedl nie profesjonalnie,niezbyt dobry tusz i ogolnie wstydzi sie go dobrze ze moze go schowac

lepiej poczekac do 18 lat
i zrobic sobie superowy jakis wypasiony tatuaz
a nie taki jak z wiezienia


zdecydowanie widac roznice miedzy taki a takim
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 10:36   #16
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 197
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

poczekaj z tym, z takich samoróbek nic dobrego nie wychodzi, po pierwsze ładnie to na pewno nie wyjdzie, po drugie możesz złapać jakieś paskudztwo, po trzecie jak dostaniesz uczulenia na tą farbkę niewiadomego pochodzenia to bedziesz miała strupy i ropne wycieki, a potem blizne, warto?? pogadaj z rodzicami jak juz koniecznie musisz mieć tatuaż może zgodzą się na jakiś malutki lub taki który sam znika po kilku latach (na bazie jakiś naturanych barwinów nie wiem jak dokladnie się to nazywa)
waaampirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 10:53   #17
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Wiesz co??


moim zdaniem masz chyba 12 lat
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 11:00   #18
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Kumpela mamy robiła sobie taką "samoróbką", to było gdzieś ze 6 czy 7 lat temu. Efekt? Zielone dziary... Powodzenia życzę....
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:19   #19
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Dziara-samoróbka nie dość, że gorzej wygląda, to jeszcze bardziej boli i robi się ją zdecydowanie dłużej. Z reguły kolor wychodzi niebieski/granatowy, kontur niewyraźny i nierówny. Już nie mówiąc o możliwości różnych chorób. I kiepskim pigmencie. I braku podstawowych zasad higieny. No i ciężko jest wyczuć dobrą głębokość, na jaką tusz powinien wejść, więc może się zdarzyć tak, że z twojej dziary zostanie dziwna plama, bo część pigmentu się nie utrzyma, albo wręcz się rozleje pod skórą.

Gwarantuję Ci, że będziesz żałować. Na pierwszy rzut oka widać, czy dziara jest zrobiona profesjonalną maszynką czy też nie. Tym bardziej jak chcesz na brzuchu - to miejsce JEST bolesne przy normalnym dziaraniu w studiu, już nie mówiąc o domowym dziabaniu nieprofesjonalną maszynką. Naprawdę tak bardzo chcesz mieć tatuaż, że nie możesz poczekać do 18-stki? Lepiej jest mieć coś zrobionego profesjonalnie niż na "odwal się", szczególnie jak to coś ma zostać z tobą do końca życia.

A co do twojego pytania jak długo się trzymają samoróbki. Dziewczyno Tatuaż to tatuaż, on nie znika, on zostaje, nawet jak się wydziarasz w domu. To nie jest henna, że zniknie po 3 tygodniach. Dobrze, jakbyś wiedziała, że ryzyko, że coś pójdzie nie tak podczas dziarania w domu jest spore - tzn. licz się z tym, że może ci zostać po prostu brzydka plama. O ile tatuaż zrobiony w studiu można jeszcze jakoś usunąć, z samoróbką może być ciężko - właśnie przez brak kontroli nad głębokością, na jakiej znajduje się pigment. A - co do braku funduszy. Teraz kasy nie masz, więc zrobisz dziarę w domu, a później bedziesz musiała zbierać kupę kasy na cover dla tego "dzieła". A cover (już nie mówiąc o usunięciu) jest dużo droższy.
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 18:36   #20
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
jestem najszczesliwsza ze nie uleglam zgubnej modzie. za bardzo kocham swoje cialo zeby je swiatromie niszczyc i okaleczac.
Tatuaż to nie moda a pewien styl w zdobieniu swojego ciała. Co do świadomego okaleczania to można powiedzieć to samo o kolczykach w uszach.
Abstrahując od tego, NIE RADZĘ bawić się w samoróbki. to nie tyle kwestia jakości ile higieny.
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:06   #21
bulina
Raczkowanie
 
Avatar bulina
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez akwem Pokaż wiadomość
Ostatnio z kumpelą zdecydowałyśmy się na zrobienie tatuażu. Niestety nie mamy 18, a bez tego w profesjonalnym studiu dziary nam nie zrobią. Poza tym funduszy też brak. Kumpel zaoferował, że może zrobić nam dziarę samoróbką.
Chcę tatuaż pod pępkiem na prawo. Czy ktoś ma tam tatuaż i wie czy boli, jak trzymają się tatuaże robione samoróbką i czy tatuaż bardzo różni się od robionego profesjonalną maszynką ?
Również odradzam, nie masz pewności czy zostanie zachowana maksymalna higiena itd.(szczerze?wątpie) , pozatym tatuaż robiony "samoróbką" jest nic nie wart,pomijam już tutaj doświadczenie osoby wykonującej, ale sam efekt i ewentualne powikłania, a i przede wszystkim niezadowolenie...wstrzyma j się napewno nie będziesz miała czego załować
bulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:21   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez akwem Pokaż wiadomość
Ostatnio z kumpelą zdecydowałyśmy się na zrobienie tatuażu. Niestety nie mamy 18, a bez tego w profesjonalnym studiu dziary nam nie zrobią. Poza tym funduszy też brak. Kumpel zaoferował, że może zrobić nam dziarę samoróbką.
Chcę tatuaż pod pępkiem na prawo. Czy ktoś ma tam tatuaż i wie czy boli, jak trzymają się tatuaże robione samoróbką i czy tatuaż bardzo różni się od robionego profesjonalną maszynką ?
Nie bądź głupia!!! Chcesz się oszpecic lub złapac jakiegoś syfa? Takie tatuaże najczęściej wyglądają ohydnie, szybko tracą barwy, są za wypukłe, a potem jest wielki płacz i narzekanie. Poczekaj, zbierz kasę i idź do uznanego salonu. Nieprofesjonalny tatuaż od razu można odróżnic od robionego przez profesjonalistę. Śmieszą mnie osoby z takimi amatorskimi dziarami - ani to ozdoba, ani oznaka rozsądku (bo można się zarazic żółtaczką etc.). Moja siostra taki nieprofesjonalny tatuaż musiała potem ratowac licznymi poprawkami u profesjonalisty - teraz wygląda on całkiem nieźle, ale ona do tej pory żałuje tej decyzji, bo w miejsce tej dziary mogą miec coś ekstra wydziaranego. Już lepiej sobie zrób hennę u kosmetyczki póki co.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:32   #23
GanjaGanja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
O Jezu .

Robicie problemy .
Mam 14 lat ,sam mam tatuaż robiony samoróbką na nodze [ moje imię po Chińsku,sam też go robiłem ].
Nie wygląda najgorzej . Z efektu jestem zadowolony . Tak wiem, zaraz bedziecie pisać że bedze tego żałował . Nie, bo bedę się dziergał dalej . Mam w planach na karku wydziergać sobie A.C.A.B.

To jest twoja decyzja i dobrze ją przemyśl .Tatuaż jest na całe życie a usunięcie go bedzie kosztowało Cie trochę gotówki i bulu [ też usuwałem se tatuaż z nadgarstka tyle że sam se go wypalałem ,więc wiem po własnym doświadczeniu]

Pozdrawiam i radzę to przemyśleć .
GanjaGanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 00:00   #24
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Cytat:
Napisane przez akwem Pokaż wiadomość

Właśnie chodzi o to, że kolega doświadczenie ma. Robił już dużo dziar i podobno są b. dobre.
Cytat:
Napisane przez akwem Pokaż wiadomość

Tak, tylko zgody rodzica też nie posiadam.

Chyba lepiej poczekam z tym tatuażem do 18 i zrobię w profesjonalnym studiu.
Podobno to mu się uda i na tobie zrobic b. dobry...
jeżeli chcesz naprawde mieć tatuaż to nie widze problemu w poczekaniu troche i zrobieniu sobie rpezentu na urodziny

a jak chcesz zlapac jakiegos syfa, miec dziwna nierowna plame na ciele - to korzystaj z usug kolegi. Prawda jest jednak taka, ze nawet najzdolniejszy koles na beznadziejnym sprzecie nic dobrego nie zdziala... Wiesz to tak jak porównywac rynkowy lakier do paznokci za 2zł do porzadnego lakieru... cóż nawet "maluje" się inaczej... tylko, że to można zmyć a Ty w razie czego oszpecisz się na całe życie i jak kumpel coś sknoci to nawet nic z tym nie zrobisz bo sama podejmujesz to ryzyko

Cytat:
Napisane przez GanjaGanja Pokaż wiadomość
Robicie problemy .
Mam 14 lat ,sam mam tatuaż robiony samoróbką na nodze [ moje imię po Chińsku,sam też go robiłem ].
Nie wygląda najgorzej . Z efektu jestem zadowolony . Tak wiem, zaraz bedziecie pisać że bedze tego żałował . Nie, bo bedę się dziergał dalej . Mam w planach na karku wydziergać sobie A.C.A.B.

To jest twoja decyzja i dobrze ją przemyśl .Tatuaż jest na całe życie a usunięcie go bedzie kosztowało Cie trochę gotówki i bulu [ też usuwałem se tatuaż z nadgarstka tyle że sam se go wypalałem ,więc wiem po własnym doświadczeniu]

Pozdrawiam i radzę to przemyśleć .
no tak świetnie... sam sobie robisz, sam sobie wypalasz... Matko może jeszcze sam sobie zrób operację mózgu - bo co nie można ?!

czego to ludzie nie wymyślą... juz predzej bym mojemu dziecku dawala co 2 miesiace kase na henne az mu sie nie znudzi niz powiedziala "nie" i potem miala powypalane pomazane niewiadomo czym dziecko ;/

haha swoją drogą zoabczyłam bym chętnie jak sam sobie bazgrzesz po karku.. to bylby szczyt perfekcji na pewno


zreszta tekst " nie wyglada najgorzej" jak dla mnie mowi sam za siebie.... Cóż... dla mnie "nie najgorzej" to coś co trzeba zmienić na lepsze a nie się z tego cieszyć....
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 01:05   #25
asymilacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

pewie jeszcze tuszem od dlugopisu ;D
poczekajcie do 18stki i idzcie do fajnego salonu, inaczej sie zniechecicie i oszpecicie, nie warto, 100 raz zmieni sie Wam koncepcja wzoru, charakter wykonia itp. Rozejrzyjcie sie po salonach, ale niepchajcie sie w cos takiego, bo naprawde szkoda ciala, szczegolnie brzucha, u kobiet to tragiczne miejsce, nie tylko ze wzgledu na ciaze...W salonie zrobia Wam dobrym tuszem,dobra maszynka a jak dobrze traficie to nawet znieczula. Pozdrawiam!
a i bol samorobka to malo powiedziane!
asymilacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 06:49   #26
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: O Jezu .

Cytat:
Napisane przez GanjaGanja Pokaż wiadomość
Robicie problemy .
Mam 14 lat ,sam mam tatuaż robiony samoróbką na nodze [ moje imię po Chińsku,sam też go robiłem ].
Nie wygląda najgorzej . Z efektu jestem zadowolony . Tak wiem, zaraz bedziecie pisać że bedze tego żałował . Nie, bo bedę się dziergał dalej . Mam w planach na karku wydziergać sobie A.C.A.B.

To jest twoja decyzja i dobrze ją przemyśl .Tatuaż jest na całe życie a usunięcie go bedzie kosztowało Cie trochę gotówki i bulu [ też usuwałem se tatuaż z nadgarstka tyle że sam se go wypalałem ,więc wiem po własnym doświadczeniu]

Pozdrawiam i radzę to przemyśleć .

zdecydowanie, czytajac takie posty faktycznie odczuwam 'bul'.



czego to ludzie nie wymysla byle by tylko nie zaplacic profesjonaliscie... zeby wyrwac zeba szukamy kowala, tak?
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 08:30   #27
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: O Jezu .

To chyba jakiś żart, bo nie wierzę, że można być aż tak pozbawionym wyobraźni....
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:14   #28
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Mojej koleżance 'kolega' na przerwie w psychiatryku robił tatuaż
zwykły kwiatek bez żadnego cieniowania . nic, zwykły szkic .
Może jak by się go podrasowało to by lepiej wyglądał póki co nie zachwyca

Ja też niedługo będę robiła sobie tatuaż i też nie w studiu tylko, że tutaj nie ma
co porównywać tych dwóch spraw . Bo mój tatuażysta ma profesjonalny sprzęt,
pracował w studiu tatuażu, wygrał jakiś konkurs na najlepszego tatuatora województwa wiec raczej nie boję się powierzyć u mojego nadgarstka .

__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:34   #29
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Zwariowalas?Wiesz jak wygladaja tatuaze robione przez "kolegow profesjonalistow"?Jak ma ci robic ktos taki to juz lepiej w ogole nie rob,nie dosc ze bardziej boli bo takie osoby nie maja doswiadczenia i robia wszystko bez wyczucia to jeszcze bedziesz go pozniej 100 razy przerabiac zeby wygladal tak jak mial wygladac.Skoro masz tyle odwagi zeby zrobic sobie tatuaz to czemu nie masz tyle odwagi zeby zapytac o zgode rodzicow?Wtedy bedziesz mogla zrobic sobie w profesjonalnym salonie,czystym sprzetem.

Cytat:
Napisane przez GanjaGanja Pokaż wiadomość
Robicie problemy .
Mam 14 lat ,sam mam tatuaż robiony samoróbką na nodze [ moje imię po Chińsku,sam też go robiłem ].
Nie wygląda najgorzej . Z efektu jestem zadowolony . Tak wiem, zaraz bedziecie pisać że bedze tego żałował . Nie, bo bedę się dziergał dalej . Mam w planach na karku wydziergać sobie A.C.A.B.

To jest twoja decyzja i dobrze ją przemyśl .Tatuaż jest na całe życie a usunięcie go bedzie kosztowało Cie trochę gotówki i bulu [ też usuwałem se tatuaż z nadgarstka tyle że sam se go wypalałem ,więc wiem po własnym doświadczeniu]

Pozdrawiam i radzę to przemyśleć .
Wow tylko pogratulowac,nie dosc ze 14 lat to jeszcze sam robisz sobie tatuaze i co najwazniejsze sam je wypalasz pozniej!No wlasnie wypalasz to znaczy co trzymales reke w plomieniu palnika?Czy polales sobie ja zracym kwasem bo niewiem.

Edytowane przez domininia
Czas edycji: 2009-06-12 o 11:45
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:23   #30
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Tatuaż robiony samoróbką.

Moja znajoma miała ma łopatce zrobionegó amatorsko delfina, który niestety wyglądał jak banan- okropnie. Musiała go poprawiać w salonie.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.