Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 14:47   #4771
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Vicky Christina Barcelona- podobało mi się Cruz fajnie zagrała tą rolę, za którą dostała oskara 7/10
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 15:51   #4772
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Vicky Christina Barcelona- podobało mi się Cruz fajnie zagrała tą rolę, za którą dostała oskara 7/10
Ja też obejrzałam- wczoraj w kinie- jestem zachwycona, jak każdym filmem Allena
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 16:15   #4773
dosia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: xxx
Wiadomości: 286
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Ja też obejrzałam- wczoraj w kinie- jestem zachwycona, jak każdym filmem Allena

ja tez bylam na tym filmie wczoraj w kinie, ciekawy, nie przewidywalny film, moim zdaniem bylo co ogladac 8/10
dosia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 18:03   #4774
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Dziennik nimfomanki" - hmmm po przeczytaniu książki chciałam obejrzec film, który był beznadziejny. Ani troszkę mi się nie podobał. Książka jest o wiele,wiele lepsza.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 18:49   #4775
saveme30
Raczkowanie
 
Avatar saveme30
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 368
GG do saveme30
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatnio obejrzałam Bernaldo Bertolucci RZYMSKA OPOWIEŚĆ o miłości o spotkaniu dwóch róznych kultur i połączeniu dwóch gatunków muzyki ciekawie nakrecony dobry na niedzielne popołudnie. A drugi film to BABEL Alejandro Gonzaleza Inarritu który przedstawia cztery historie rozgrywające się na trzech różnych kontynentach wielu róznych jezykach i dobrej obsadzie aktorskiej. Wciaga zaskakuje i daje dużo do myślenia
__________________
mam bloga
http://kiedyszyjeinieszyje.blogspot.com
saveme30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:03   #4776
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

ny nowa miłość- 7/10 mozna się pośmiać :d
historia kopciuszka- 10/10
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:23   #4777
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatnio, czytaj: dziś, obejrzałam anime „Vampire Hunter D: Żądza krwi” reżyserii Yoshiaki Kawajiri’ego z 2000 roku. Dotychczas miałam kontakt tylko z animacjami Miyazaki;ego, którymi zaraziła mnie przyjaciółka. Opierałam się długo, bo jakoś anime nie kręciło mnie w żaden sposób. Jednak „Ruchomy zamek Hauru” pnie powalił i wsiąkłam filmy tego reżysera. Trochę się obawiałam, że Vampire Hunter mnie znudzi po dwóch minutach, ale miło się rozczarowałam. Bardzo ładna kreska, fabuła dość ciekawa, choć w sumie typowa. Brakowało mi czegoś w głównej postaci. Czułam, że ma potencjał, a jakoś nie mógł się rozwinąć – pozostał mi niedosyt. Podobała mi się muzyka. Ogólnie 6/10.
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 08:52   #4778
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Butelki zwrotne polecam czeskie kino, można się oderwać od tej monotonii amerykańsko-europejskiej przesyconej kasą i kiczem.

Motyl i skafander dosyc wzruszający, ryczałam po tym filmie jakby mnie dotyczył.

Ladrones hiszpański, też interesujący. O złodziejstwie i przetrwaniu.

Edytowane przez Mocny Akcent
Czas edycji: 2009-04-28 o 09:28 Powód: ...bo nie lubię konfliktów i czepialstwa....
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:53   #4779
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Czeski sen - dwaj młodzi studenci organizują lipną kampanię reklamową nowego super-hiper marketu. Przez kilka tygodni w telewizji, prasie i radio pokazują sie reklamy tanich produktów. Hasła reklamowe są dosć "dziwne" bo brzmią: np. "nie idźcie tam". Kiedy przychodzi dzień otwarcia, zjawiaja sie tłumy, które po podejsciu do "fasady budynku" orientują się, że to oglromy plakat, a marketu tam nie ma a oni sami dali się nabrac na "ładną reklamę" i uwierzyli że produkty będą sprzedawane "prawie darmo". Film dość kontrowersyjny, wzbudził we mnie wiele emocji. Podobał mi sie do momentu kiedy drogą do "fasady" szła s 259d tarsza babcia o kulach - nie cierpię kiedy ktoś wykorzystuje naiwność starszych i schorowanych. 8/10
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 09:03   #4780
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dziennik nimfomanki - nie czytałam książki więc nie mam porównania, ale jak dla mnie fabula kiepska sceny seksu mnie nie raziły, uważam ze dobrze zrobione i wyważone. Ogólnie nie uważam żebym bardzo zmarnowała czas spędzony na oglądaniu, ale mogłoby być lepiej 5/10
Małe dzieci - historia pary, którą łączą wspólne problemy (wychowywanie dziecka, niezrozumienie ze strony współmałżonka) i wzajemna wielka, momentami niebezpieczna namiętność. Ich skomplikowane losy przeplatają się z historiami innych osób, między innymi ułomnego, uzależnionego od matki, byłego pedofila, który niedawno wyszedł z więzienia. Nieco wstrząsający, warty obejrzenia świetna rola Kate Winstlet! 8/10
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 10:45   #4781
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Motyl i skafander dosyc wzruszający, ryczałam po tym filmie jakby mnie dotyczył. Fakt- w zakończeniu główny bohater umiera....ups sorki dla tych, którzy nie oglądali.
skoro zauwazylas, ze zdradzilas zakonczenie, to trzeba bylo to skasowac, a nie pisac "ups sorki.." tym bardziej ze wzmianka o zakonczeniu nie wniosla nic do twojej wypowiedzi.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 10:50   #4782
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Hotel dla psów - lekki i przyjemny film familijny, przewidywalny do bólu, ale dzięki świetnym psiakom miło się oglądało
6/10
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:23   #4783
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Diabeł ubiera się u Prady" - może 4/10. Film miło sie ogląda, ale zbyt odbiega od ksiązki. Wszystko pieknie, miło i cukierkowo. Mozna się podbudowac oglądając ten film, ale nic więcej

Zaczęłam tez oglądać "Sierociniec", wystawię ocenę, jak go dzisiaj dokończe, bo wczoraj padłam i zasnęłam.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:32   #4784
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
skoro zauwazylas, ze zdradzilas zakonczenie, to trzeba bylo to skasowac, a nie pisac "ups sorki.." tym bardziej ze wzmianka o zakonczeniu nie wniosla nic do twojej wypowiedzi.
albo dać chociaż na biało
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:47   #4785
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

No to następnym razem się bardziej postaram
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 13:33   #4786
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Vicky Cristina Barcelona - mam mieszane uczucia. Z jednej strony nic złego o filmie powiedzieć nie mogę, chciałabym pochwalić znakomitą moim zdaniem grę Penélope Cruz. Fabuła ciekawa, jednak, nie wiedzieć czemu - trochę mi się na tym filmie ziewało, brak jakiegoś napięcia akcji... trochę się ciągnie jak flaki z olejem. Plus mogę dodać jeszcze za pomysł, temat - nie spotkałam się jeszcze z tego typu filmem Tak wiec ogólnie 6,5/10

EDIT: Jednak jeszcze jedna pochwała: wbrew tematyce mało scen erotycznych, a te, które są, nie są wielce wyuzdane, dzieki czemu film można oglądać w towarzystwie każdego i na pewno nie zrobi się nikomu głupio
__________________
3...

Edytowane przez nieprzytomna
Czas edycji: 2009-04-27 o 13:34
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 16:39   #4787
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Vicky Cristina Barcelona- fajny film,ma swoj klimat,nie spodziewałam się ze tak to sie skonczyNo i rola Penelope Cruz wiec daje 10
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:35   #4788
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Piorun - urocza kreskówka - ja śmiałam się mało ale TŻ się podobał, zdecydowanie chomik najśmieszniejszy dla dzieci jak znalazł 7/10
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:21   #4789
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
skoro zauwazylas, ze zdradzilas zakonczenie, to trzeba bylo to skasowac, a nie pisac "ups sorki.." tym bardziej ze wzmianka o zakonczeniu nie wniosla nic do twojej wypowiedzi.
Mnie też to zdziwiło, że napisała zakończenie, a potem ups sorki.... Jaki był tego cel?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 21:28   #4790
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mnie też to zdziwiło, że napisała zakończenie, a potem ups sorki.... Jaki był tego cel?
I po zwróceniu uwagi nie edytowała, tylko "nastepnym razem bardziej się postaram"

Aha, dziewczyny, w takich wypadkach nie cytujcie postu, bo nawet jesli Mocny Akcent zedytowalaby swojego posta, to pozostaje on w poście Pani Ćmy, ktora go zacytowala.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:40   #4791
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
I po zwróceniu uwagi nie edytowała, tylko "nastepnym razem bardziej się postaram"

Aha, dziewczyny, w takich wypadkach nie cytujcie postu, bo nawet jesli Mocny Akcent zedytowalaby swojego posta, to pozostaje on w poście Pani Ćmy, ktora go zacytowala.
wiedzialam o tym, ale nie moglam sie powstrzymac, bo sie lekko wkurzylam.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:58   #4792
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Transamerica czyli historia konserwatywnego transseksualisty który oczekuje na operację zmiany płci, powiem tak film jest niebanalny i bardzo szczery , na pewno warto go obejrzeć podchodzi z niesamowitym dystansem do transseksualizmu , miejscami jest wręcz komiczny ale jest to przede wszystkim film o samotności, odmiennośćii,braku akceptacji .
Do tego niesamowita kreacja aktorska Felicity Huffman, 8/10

XXY niezwykle poruszająca historia 15 letniej/ego Alex/a który jest hemafrodytą .Opowiadający o odkrywaniu siebie i swojej orientacji seksualnej , film trudny i intrygujący zarazem z subtelnie ukazaną problematyką , skłaniający do refleksji , bardzo wciągajacy ze świetnymi zdjęciami , muzyką i grą aktorską , zdecydowanie wart polecenia 9/10
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:50   #4793
kurczak684
Rozeznanie
 
Avatar kurczak684
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 729
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Vicky Cristina Barcelona - prawie na nim zasnęłam, daje 3 na 10.
kurczak684 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 11:15   #4794
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Punisher"- leciał wczoraj na polsacie, obejrzałam w sumie aby zapełnić sobie czas.... taki średni jak dla mnie, historia- zabili mu rodzinę i się mści- oklepana, dobrze chociaż, że główny bohater nawet niezłe ciacho - ogólnie 5/10
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:43   #4795
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wczoraj obejrzałam dwa filmy:
1. "Chłpiec w pasiastej piżamie" (2008). Bardzo dobre kino, moim zdaniem film na miano Oskara. Końcówka wyciska łzy do ostatniej kropli. Na długo zapadnie mi w pamięci.
Polecam!!
2. "Ślubne wojny" (2009) w roli głownej wystąpiła Kate Hudson i Anne Hathaway. Nawet niezła komedia romantyczna w sam raz na babski wieczór Podobała mi sie
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 18:16   #4796
Avelina
Raczkowanie
 
Avatar Avelina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 130
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Vicky Cristina Barcelona- film nie był zły, ale lekko odrzucał mnie narrator, momentami odrobinę nudny. Najlepsza była Penelope Cruz, należał jej się Oscar, świetnie zagrała furię, przeplatała sceny po angielsku z tymi po hiszpańsku, bardzo naturalnie. Trochę irytowała mnie postać Vicky i jej męża, ale on akurat był bardzo karykaturalny, ta nieznana aktorka też trochę bezpłciowo w tym filmie. Scarlett średnio, dopóki nie było Penelope ok, ale później przy niej już blado. Javier, jak zawsze, w porządku. Daję gdzieś 6/10, za niezłą muzykę, rolę Penelope i piękne widoki Hiszpanii oraz sam język czasami używany dodam jeszcze, że film dużo bardziej by mi się spodobał, gdyby było więcej postaci Marii Eleny i narrator nie podawał wszystko na tacy, chyba każdy bez jego pomocy domyśliłby się przesłania.
__________________

Avelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:22   #4797
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Vicky Christina Barcelona - Nie wiem co było w nim nie tak ale po prostu mi się nie podobał, jakiś taki bez wyrazu, o niczym z kiepskimi dialogami i miejscami nudnawą fabułą ,kiedyś Allen mnie śmieszył ale ten film ani mnie nie wciągnął ani nie nasunął żadnych refleksji .Dam mu 3/10 za ładne zdjęcia i muzykę bo nawet gra Penelope Cruz mnie nie zachwyciła.
Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100% Nie mam pojęcia czym ludzie się zachwycają, a tym bardziej, iż określa się go najlepszym filmem Allena
Cytat:
Napisane przez kurczak684 Pokaż wiadomość
Vicky Cristina Barcelona - prawie na nim zasnęłam, daje 3 na 10.
Czyli nie jest jeszcze tak źle ze mną. Ufff A już chciałam wyprzedawać pamiątki rodzinne, zapożyczać się u przyjaciół, w najgorszym razie biec po kredyt do banku ;-)), a następnie szukać jakiejś schludnej kozetki u utytułowanego psychoanalityka, żeby mnie naprostował ;-))
No nie podobało mi się to Do tej pory zżymam się ;-)) na samo wspomnienie tej produkcji (oglądałam czas jakiś temu).
Cytat:
Napisane przez Avelina Pokaż wiadomość
Vicky Cristina Barcelona- film nie był zły, ale lekko odrzucał mnie narrator, momentami odrobinę nudny. Najlepsza była Penelope Cruz, należał jej się Oscar, świetnie zagrała furię, przeplatała sceny po angielsku z tymi po hiszpańsku, bardzo naturalnie. Trochę irytowała mnie postać Vicky i jej męża, ale on akurat był bardzo karykaturalny, ta nieznana aktorka też trochę bezpłciowo w tym filmie. Scarlett średnio, dopóki nie było Penelope ok, ale później przy niej już blado. Javier, jak zawsze, w porządku. Daję gdzieś 6/10, za niezłą muzykę, rolę Penelope i piękne widoki Hiszpanii oraz sam język czasami używany dodam jeszcze, że film dużo bardziej by mi się spodobał, gdyby było więcej postaci Marii Eleny i narrator nie podawał wszystko na tacy, chyba każdy bez jego pomocy domyśliłby się przesłania.
Nie wiem, czy Oscar należał się Penelopie, ale Vicky w wykonaniu R. Hall udało się przemycić sporo z allenowskiej neurozy. Moim zdaniem była świetna. I mam nadzieję, że wkrótce stanie się szerzej znana ;-))

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2009-04-28 o 19:25
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:55   #4798
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Czyli nie jest jeszcze tak źle ze mną. Ufff A już chciałam wyprzedawać pamiątki rodzinne, zapożyczać się u przyjaciół, w najgorszym razie biec po kredyt do banku ;-)), a następnie szukać jakiejś schludnej kozetki u utytułowanego psychoanalityka, żeby mnie naprostował ;-))
No nie podobało mi się to Do tej pory zżymam się ;-)) na samo wspomnienie tej produkcji (oglądałam czas jakiś temu).
Spokojnie Nikt Cię przecież nie zmusza do kochania tego filmu
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:56   #4799
Avelina
Raczkowanie
 
Avatar Avelina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 130
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Kwestia gustu- nie mówię, że była tragiczna, przesadziłam, ale dla mnie na poziomie Scarlett . A problem z Penelope tkwi, że ludzie nie widzą jak trudna naprawdę była jej rola, wydaje się, że taka prosta, pozory mylą.
A ten film w sumie nie budzi we mnie zachwytu, ale bez przesady- taki typowy film Allena z jego klimatem, żartami, fabułą często o niczym.
__________________

Avelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:03   #4800
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Spokojnie Nikt Cię przecież nie zmusza do kochania tego filmu
Całkowicie spokojnie nie kocham ;-))
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.