Macie tatuaż? - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 20:21   #3061
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Macie tatuaż?

lepiej sie orientuje we wrocławskich studiach-jedyna osobe ,która znam z opola jest Jawor-jełsi ktos lubi mroczne klimaty to polecam
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 20:23   #3062
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Macie tatuaż?

bylam ciekawa opinii czy
Darek z Evil Moon czy Jawor, pewnie i tak wyląduję u Jawora/

Dzięki za odpowiedź.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:16   #3063
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Macie tatuaż?

Zazdroszczę tatuaży wielu z Was, ja swój od kilku lat intensywnie ukrywam. To mój największy błąd młodości, do którego chyba nigdy się nie przyzwyczaję.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:18   #3064
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Macie tatuaż?

ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a robilas u nas?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:21   #3065
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
lepiej sie orientuje we wrocławskich studiach-jedyna osobe ,która znam z opola jest Jawor-jełsi ktos lubi mroczne klimaty to polecam

o to jak Wrocław to proszę o radę
idę do skullmaster, będzie mnie dziarał Ricardo - mogę iść bez stresu ?
to mój pierwszy tatoo i się trochę boje
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:22   #3066
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a robilas u nas?
nie
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:26   #3067
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Macie tatuaż?

uf, to dobrze

btw ładny masz avek
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 21:27   #3068
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Macie tatuaż?

Dzięki

Teraz intensywnie myślę nad przerobieniem tego co mam na coś innego,ale nie wiem właściwie do kogo się z tym udać. Muszę poczytać, popytać i może coś z tym zrobię.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:42   #3069
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Macie tatuaż?

wiesz co Darek z Evil Moon robi przyzwoite covery z tego co widziałam no i Jawor na stronie ma świetne.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:50   #3070
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Macie tatuaż?

Dzięki
Pooglądam zaraz

A powiedz mi jeszcze, nie wiesz jak u nich z terminami? Długo się czeka?
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:52   #3071
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Macie tatuaż?

nie wiem jak u Jawora, u Darka pewnie mega długo nie ale tak jak Miss pisała i znajomi mówią raczej myśl o Jaworze, jak chcesz cover to wiadomo, że lepiej dopłacić i poczekać ale mieć porządnie poprawione.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 21:56   #3072
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Macie tatuaż?

Tego całego Jawora też już mi ktoś kiedyś polecał, więc może rzeczywiście pomyśle nad tym poważnie. Jak będę w Opolu muszę się tam przejść, albo zadzwonić i dowiem się co i jak.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 22:14   #3073
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
krytykuje a i owszem techniczne braki w tatuażach-czyli słabych tatuatorów-bo nawet najprostsza bzdurka powinna byc jakościowo perfekt wykonana
a tu raczej przewijają się słabe technicznie rzeczy-jak nie widoczny rozdźwięk między projektem a realizacją to słabe kontury,brudno wbity kolor,słabe kompozycje
no cóż nad zepsutymi tatuażami nie zamierzam piać z zachwytu-coraz bardziej dochodze do wniosku że z pojmowaniem estetyki w narodzie słabo skoro nie rozróżnia pracy na dobrym poziomie artystycznym od zwykłego pratactwa
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 07:37   #3074
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
o to jak Wrocław to proszę o radę
idę do skullmaster, będzie mnie dziarał Ricardo - mogę iść bez stresu ?
to mój pierwszy tatoo i się trochę boje
Ricardo jest fajnym artystą-jeśli chodzi o wrocław to polecam tez myskowa i woyta z nautilus tattoo-młode chłopaki a bardzo zdolne
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 07:38   #3075
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
mazi mazi żadne działo, pazury jakby dziecko rysowało, kolory, które przeplatają się ze sobą są blade, nierówne, krzywe, no ale nie wolno krytykować, piszcie, że super dziara, bo przecież jest "super" - tyle, że dla właścicielki, bo każdy o zdrowym wzroku widzi, że wykonanie po prostu fatalne . I pękaj ze śmiechy pękaj...ehh..żal
czyli już nie jest ani siny ani nie ma krzywego dzioba, tak?

Sam fakt, że tam nie ma pazurów jest dla mnie wystarczająco ukazujący Twoje złośliwe uwagi, bo ktoś śmiał coś na Ciebie powiedzieć... Komentujesz kolory - a ich po prostu nie widać dobrze bez świetnego aparatu i światła dziennego - już to świadczy o Twoim braku profesjonalizmu. Na każdym kurie fotograficznym pierwsze słowa, które padają to "zdjęcie nie odda rzeczywistości tak jak widzi ją człowiek". Jesteś nieprofesjonalna, nie potrafisz do końca precyzować o co dokładnie Ci chodzi i krytykujesz, bo w Twoim mniemaniu krytykowanie jest "fajne".. Tyle z mojej strony
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:15   #3076
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
Ricardo jest fajnym artystą-jeśli chodzi o wrocław to polecam tez myskowa i woyta z nautilus tattoo-młode chłopaki a bardzo zdolne
uff...
Czyli idę bez stresu
Oglądając Jego galerię na stronie widać, że ma mega talent, nie ma tam tatuażu w którym bym czegoś fajnego nie widziała ale jak poszłam zapytać się o mój wzór i umówić się to troche miałam stracha, że trafię na Folgina chociaż widać, że ciężko pracuje, szkoli się i uczy.
Jednak...
Widać różnicę między mistrzem a uczniem
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:21   #3077
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
czyli już nie jest ani siny ani nie ma krzywego dzioba, tak?

Sam fakt, że tam nie ma pazurów jest dla mnie wystarczająco ukazujący Twoje złośliwe uwagi, bo ktoś śmiał coś na Ciebie powiedzieć... Komentujesz kolory - a ich po prostu nie widać dobrze bez świetnego aparatu i światła dziennego - już to świadczy o Twoim braku profesjonalizmu. Na każdym kurie fotograficznym pierwsze słowa, które padają to "zdjęcie nie odda rzeczywistości tak jak widzi ją człowiek". Jesteś nieprofesjonalna, nie potrafisz do końca precyzować o co dokładnie Ci chodzi i krytykujesz, bo w Twoim mniemaniu krytykowanie jest "fajne".. Tyle z mojej strony
A ty po prostu nie umiesz przyjąć krytyki i rzucasz się tu jak małe dziecko, któremu coś jest nie po myśli. Tyle z mojej strony. ""
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:32   #3078
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Macie tatuaż?

Dziewczyny, prośba jest. Gdybyście mogły na chwilę przerwać sprzeczkę i wypowiedzieć się byłabym bardzo wdzięczna...

http://www.black8.com.pl/

Galeria Pabla. Możecie powiedzieć co sądzicie? To mój znajomy, więc mogę nie być obiektywna i choć planuję 'tylko' litery to chcę żeby wszystko było idealnie.
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 16:39   #3079
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
o to jak Wrocław to proszę o radę
idę do skullmaster, będzie mnie dziarał Ricardo - mogę iść bez stresu ?
to mój pierwszy tatoo i się trochę boje
ja oczywiście polecam Ci mantatattoo.pl Zrobił mi 8 tatuaży i są OK

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prośba jest. Gdybyście mogły na chwilę przerwać sprzeczkę i wypowiedzieć się byłabym bardzo wdzięczna...

http://www.black8.com.pl/

Galeria Pabla. Możecie powiedzieć co sądzicie? To mój znajomy, więc mogę nie być obiektywna i choć planuję 'tylko' litery to chcę żeby wszystko było idealnie.
obejrzałam galerię w całości i przyznam, że prace Pabla są OK Niektóre są naprawdę bardzo ładne, a napisy robi bardzo dokładnie - ale to moja opinia
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 16:47   #3080
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------


obejrzałam galerię w całości i przyznam, że prace Pabla są OK Niektóre są naprawdę bardzo ładne, a napisy robi bardzo dokładnie - ale to moja opinia
Uhhh...cieszę się niezmiernie, że właśnie Ty tak twierdzisz. Twoje tatuaże są rewelacyjne, masz doskonałe poczucie estetyki więc to bardzo wartościowa dla mnie opinia.
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:38   #3081
twee
Raczkowanie
 
Avatar twee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: Macie tatuaż?

Fajny temat, widziałam kilka tatuaży, które naprawdę mi się spodobały.
Ja na razie nie mam czym się pochwalić, ale za to podzielę się tatuażami, które uważam za genialne Chętnie zrobiłabym sobie kilka u osoby, która je wykonała
twee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 20:21   #3082
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Uhhh...cieszę się niezmiernie, że właśnie Ty tak twierdzisz. Twoje tatuaże są rewelacyjne, masz doskonałe poczucie estetyki więc to bardzo wartościowa dla mnie opinia.
bardzo Ci dziękuję za ten przemiły komplement Cieszę się, że tak myślisz, jestem bardzo wymagająca odnośnie tattooMoże w takim razie wytatuuj się w Sławka Nie mówię tego, żeby go wiesz reklamować, ale bardziej dlatego, że jest tego po prostu wart
Skoro jednak robisz napis, Pablo chyba go dobrze wykona, pokażesz???

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
czyli już nie jest ani siny ani nie ma krzywego dzioba, tak?

Sam fakt, że tam nie ma pazurów jest dla mnie wystarczająco ukazujący Twoje złośliwe uwagi, bo ktoś śmiał coś na Ciebie powiedzieć... Komentujesz kolory - a ich po prostu nie widać dobrze bez świetnego aparatu i światła dziennego - już to świadczy o Twoim braku profesjonalizmu. Na każdym kurie fotograficznym pierwsze słowa, które padają to "zdjęcie nie odda rzeczywistości tak jak widzi ją człowiek". Jesteś nieprofesjonalna, nie potrafisz do końca precyzować o co dokładnie Ci chodzi i krytykujesz, bo w Twoim mniemaniu krytykowanie jest "fajne".. Tyle z mojej strony
zacznij czytać ze zrozumieniem moje poprzednie posty do Ciebie, nie oceniaj po swojemu i nie unoś się niepotrzebnie i nie drwij, bo nie ma z czego!
Nie wmawiaj ludziom, że to wina zdjęcia, bo ja mam beznadziejne zdjęcia swoich tattoo nie mam super aparatu, a jakoś widać dokładnie jak jest zrobiony tatuaż. Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, nie możesz mi wmówić, że Twój tatuaż MA mi się podobać, bo jest fatalny i tyle. Nie mam potrzeby krytykowania Ciebie, najważniejsze, że Tobie się podoba, ja bym się załamała mając coś takiego na ciele, ale skoro naprawdę jesteś zadowolona to koniec tematu, bo to najważniejsze, a nie jakaś tam moja opinia. Wyluzuj dziewczyno.
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 20:43   #3083
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Macie tatuaż?

heh kilka dni człowiek nie zagląda a tu taka farsa

jedno mam do powiedzenia
ludzie to muszą się naprawdę źle czuć sami ze sobą, że tak brak im pewności siebie w kwestii czegoś co mają na własnym ciele żeby takie kłotnie wszczynać...

tak trudno jest powiedzieć "ok, tobie się nie podoba ale ja go uwielbiam i już"
trudno prawda ?
Ale tłumaczenie komuś : a bo on wygląda inaczej naprawdę, jest 10 razy lepszy... to ma sens ?! Nie ma.. bo każdy z nas dobrze wie, że zdjecia przekłamują ale niestety nie na tyle, żeby nagle komuś opinia się zmieniła.

Więc mały apel
jak pewne osoby tu są takie pewne siebie to chociaż to okażcie poprzez przyjęcie krytyki i dalsze zakochanie we własne dziarce a nie jak małe dzieci kłocicie się, przekonujecie - tak naprawdę bez żadnego celu.
Bo przekonywać to może siebie ale nie innych ludzi. Wasze słowa cudzej estetyki nie zmienią tak samo jak krytyka nie powinna zmieniać waszego poczucia własnej wartości.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:30   #3084
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziękuję za ten przemiły komplement Cieszę się, że tak myślisz, jestem bardzo wymagająca odnośnie tattooMoże w takim razie wytatuuj się w Sławka Nie mówię tego, żeby go wiesz reklamować, ale bardziej dlatego, że jest tego po prostu wart
Skoro jednak robisz napis, Pablo chyba go dobrze wykona, pokażesz???
W przyszłym tygodniu na pewno pokażę
Swoją drogą chętnie skonsultuje sam pomysł.

Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy

Kaligraficzną czcionką. Nie wiem czy łopatka czy raczej środek pleców...

eyo święte słowa. Niestety psychika niektórych osób jest na tyle słaba, że krytyka (zwłaszcza czegoś co uznawali za doskonałe a czego nie da się tego zmienić) wywołuje reakcję obronną. W tej sytuacji jedyną taktyką jaką można przyjąć jest przekonywanie, że coś co nie jest ok jest świetne. Aparat, jakość zdjęć, oświetlenie niewiele ma do rzeczy. Dzieło sztuki stworzone na serwetce z obskórnego baru będzie więcej warte niż kiczowaty bohomaz oprawiony w złotą ramę. Kwestia tego kto co chce zobaczyć...

Edytowane przez ZielonaOliwka
Czas edycji: 2010-08-18 o 21:38
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:49   #3085
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Macie tatuaż?

myslę że spytac mogę, jest tu kilka dziewczyn które się znają i kilka które udaja że się znaja ;-)

ale do rzeczy. naszukałam się dużo w internecie- nie wiem może źle szukam.
interesuje mnie tatuaz w formie biomechaniki .... motywem docelowym - wszystko związane z motoryzacją, motyw tworzący coś kobiecego.
w październiku ide pod "igłę" projekty sa w głowie ale nie na papierze.

obecnie mam 3tatuaże , ale marzy mi się cały lewy rękaw lub do łokcia (od ramienia)

wrzucam link luźnego skojarzenia o co mi chodzi, może ktos mnie zrozumie. będę wdzięczna.
(w tle tegoż kwiatuszka elementy motoryzacji)

http://www.tattoofest.pl/kult/pliki/image/NEWS/Guy.jpg
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:01   #3086
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Macie tatuaż?

ka.si bardzo podoba mi się pomysł jednak zastanawiam się jak chcesz połączyć biomechanikę z motoryzacją. Spróbuj naprowadzić mnie na Twój tok myślenia bo bardzo mnie to intryguje. Motoryzacja to stricto mechanika, jak chcesz wpleść w to bio? Pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi na myśl to połączenie motywu ludzkiego serca i silnika, ale może ja źle myślę...
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:12   #3087
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
eyo święte słowa. Niestety psychika niektórych osób jest na tyle słaba, że krytyka (zwłaszcza czegoś co uznawali za doskonałe a czego nie da się tego zmienić) wywołuje reakcję obronną. W tej sytuacji jedyną taktyką jaką można przyjąć jest przekonywanie, że coś co nie jest ok jest świetne. Aparat, jakość zdjęć, oświetlenie niewiele ma do rzeczy. Dzieło sztuki stworzone na serwetce z obskórnego baru będzie więcej warte niż kiczowaty bohomaz oprawiony w złotą ramę. Kwestia tego kto co chce zobaczyć...
Jajć. Miałam się już nie odzywać, ale aż nie mogę. Bo to chyba jakieś picie do mnie?
Nie wiedziałam, że to, że twierdzę, że tatuaż na żywo wygląda o niebo lepiej (co jak dotąd każdy, kto widział najpierw zdjęcie, a potem ciało, potwierdza), oznacza, że mam słabą psychikę? Przy okazji od początku mówiłam, że nie jest idealny i będą poprawki, ale mnie się PODOBA. Nazwijcie to brakiem poczucia estetyki, bezguściem, zaślepieniem, ale mojej opinii nie zmienicie. Szkoda tylko, że ten tatuaż wywołał taką burzę tutaj Tak jak ktoś mądrze powiedział, tatuaż ma się podobać osobie, która go nosi i to zadanie u mnie spełnia znakomicie. Również wszystkim moim bliskim się podoba, więc wszystko w porządku. Wam podobać się nie musi, chyba, że spotkacie mnie kiedyś na żywo, spojrzycie na niego z odległości 10cm i nie zmienicie zdania.
Tyle ode mnie. Wyłączam subskrypcję wątku, wrócę kiedyś z poprawioną wersją i porządnym zdjęciem - prawdopodobnie.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:19   #3088
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
myslę że spytac mogę, jest tu kilka dziewczyn które się znają i kilka które udaja że się znaja ;-)

ale do rzeczy. naszukałam się dużo w internecie- nie wiem może źle szukam.
interesuje mnie tatuaz w formie biomechaniki .... motywem docelowym - wszystko związane z motoryzacją, motyw tworzący coś kobiecego.
w październiku ide pod "igłę" projekty sa w głowie ale nie na papierze.

obecnie mam 3tatuaże , ale marzy mi się cały lewy rękaw lub do łokcia (od ramienia)

wrzucam link luźnego skojarzenia o co mi chodzi, może ktos mnie zrozumie. będę wdzięczna.
(w tle tegoż kwiatuszka elementy motoryzacji)

http://www.tattoofest.pl/kult/pliki/image/NEWS/Guy.jpg
jeśli nteresują cię takie klimaty to poszukaj galerii autora tego tatuażu-guya atchinsona
w polsce mocne biomechaniczne klimaty robi sid z sopotu(była cykada)-można go na myspacie znaleźć
widziałam tez kiedys rękaw w takim klimacie robiony przez tofiego z rynika
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:59   #3089
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
ka.si bardzo podoba mi się pomysł jednak zastanawiam się jak chcesz połączyć biomechanikę z motoryzacją. Spróbuj naprowadzić mnie na Twój tok myślenia bo bardzo mnie to intryguje. Motoryzacja to stricto mechanika, jak chcesz wpleść w to bio? Pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi na myśl to połączenie motywu ludzkiego serca i silnika, ale może ja źle myślę...
hmmm...... chciałabym tatuaż zawierający elementy tylko i wyłącznie motoryzacji, te elementy mogłyby tworzyć "coś" aby pokryły cały rękaw
na ta godzinę jestem w stanie tylko tak odp.

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
jeśli nteresują cię takie klimaty to poszukaj galerii autora tego tatuażu-guya atchinsona
w polsce mocne biomechaniczne klimaty robi sid z sopotu(była cykada)-można go na myspacie znaleźć
widziałam tez kiedys rękaw w takim klimacie robiony przez tofiego z rynika
poważnie? i tu pytam i Tofiego? no popatrz, a dziargał mnie 2x
czas się do niego wybrać.

w niedzielę będę w Sopocie do środy, muszę się przejść do tego studia, znasz adres?

btw. znasz, kojarzysz Prykasa? z Rybnika.
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding

Edytowane przez ka.si
Czas edycji: 2010-08-18 o 23:01
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 23:10   #3090
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Macie tatuaż?

kojarze prykasa-i nie lubię jego stylu i właściwie odkąd zetknęłam się z jego pracami estetycznie mi nie odpowiadały(od czasów jego pokręconych tribali-trzeba lubić takie klimaty
oj kurcze nie wiem gdzie teraz się miesci cykada bo wiem że mieli się przenosić
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.