Poooomocy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 12:07   #31
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Poooomocy

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Nie sądzę jednak, że napisałabyś dobrą pracę, na jakikolwiek temat, w "kilka dni", jak to napisałaś wyżej .
napisałam zdana na 4,5. Praca inżynierska jest trudna do napisania ale licencjat jest banalny.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 15:41   #32
Mome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 188
Dot.: Poooomocy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
ale to wszystko zależy od tematu, kierunku studiów. Subkultury są tak popularnym tematem, że to nie jest absolutnie żaden problem.

a z tą literaturą to wystarczy przejść się do biblioteki i pogadać z bibliotekarkami, każda zawsze coś wie, coś znajdzie i taka jest prawda.
Akurat ze światem bibliotecznym jestem dość dobrze obeznana i naprawdę wiem, gdzie i w jaki sposób szukać źródeł i co mogą wiedzieć bibliotekarki, a do czego trzeba dotrzeć samemu. Dlatego wiem też, jaka jest prawda, ile to czasu zajmuje i że to nie jest chwila. Do żadnego tematu, nawet najbanalniejszego, nie ma gotowej bibliografii ułożonej na półeczce, która tylko czeka, aż przełamiesz lenistwo i po nią sięgniesz. Chyba że dobierasz literaturę na chybił trafił, byle tylko jakaś była. Sensowne sformułowanie tematu, a później planu pracy też zajmuje czas. Samo pisanie w tym wszystkim jest najprostsze.
Mome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-09 16:41:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.