Chanel kolorówka część II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 15:53   #1111
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
I tego Ci życzę Przypomniałam sobie, skąd kojarzę Twój nick - z truskawkowego wątku ze starych, dobrych czasów Zgadza się?
tak jest
właśnie, truskawkowe ceny skutecznie osłabiły moje azjatyckie zakupy i sam wątek również. a szkoda...

dawno z tru niczego nie zamawiałam, więc nie wiem ja długo teraz idą paczki, ale będę odliczać dni. tyle się naczytałam o tej bazie, do tego świadomość, że jest trudno dostępna, nakręciła mnie niesamowicie
pilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:50   #1112
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Bazy juz nie ma na truskawie.... Tak sie zastanawialam, lazilam w kolko machajac ogonem i chyba sobie ja zamowie gdzie indziej. Nie do konca jestem pewna, czy mi ta baza potrzebna, ale 'sila wiekszosci' i chec 'bycia modna' przewazyly.

Czy ktoras z Was sie orientuje, gdzie mozna kupic perfumowane pudry do ciala Chanel? Podejrzewam, ze w sieciowkach polskich raczej nie znajde nic poza edt, edp i ewentualnie lotionem. A tak mi sie marzy Coco, 5tka czy cokolwiek innego chanelowego, by sobie zmatowic dekolt i okolobiuscie - bo mnie czasem staniki obcieraja.
Wiele jest roznych talkow, ale ja nie chce pachniec angielska konwalia ani kwieciem E Lauder :/.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze odczytałam datę to w lutym wchodzi limitowana linia bieli na Azję.
Ten róż- Fleur de Lotus ma być jej częscią. Czemu? Czemu? Czemu?
Pisałam o odczytaniu daty bo taką "białą"azjatycką kolekcję już kojarzę.

Zdjęcie pochodzi z serwisu Ebay.
Oooooo! Ciekawa jestem, czy jakies 'bieluchy pielegnacyjne' tez beda . Ja poluje wpierw na jakies pakiety probek, jakies wybielacze z duzym filtrem .
Co to jest, ze te wersje azjatyckie sa o niebo ciekawsze, niz nasze 'ogolne' ?
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:10   #1113
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Bazy juz nie ma na truskawie.... Tak sie zastanawialam, lazilam w kolko machajac ogonem i chyba sobie ja zamowie gdzie indziej. Nie do konca jestem pewna, czy mi ta baza potrzebna, ale 'sila wiekszosci' i chec 'bycia modna' przewazyly.

Czy ktoras z Was sie orientuje, gdzie mozna kupic perfumowane pudry do ciala Chanel? Podejrzewam, ze w sieciowkach polskich raczej nie znajde nic poza edt, edp i ewentualnie lotionem. A tak mi sie marzy Coco, 5tka czy cokolwiek innego chanelowego, by sobie zmatowic dekolt i okolobiuscie - bo mnie czasem staniki obcieraja.
Wiele jest roznych talkow, ale ja nie chce pachniec angielska konwalia ani kwieciem E Lauder :/.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------



Oooooo! Ciekawa jestem, czy jakies 'bieluchy pielegnacyjne' tez beda . Ja poluje wpierw na jakies pakiety probek, jakies wybielacze z duzym filtrem .
Co to jest, ze te wersje azjatyckie sa o niebo ciekawsze, niz nasze 'ogolne' ?
Jak zobaczyłam ten róż to już niewiel było trzeba do szczęścia
Ale to cała kolekcja, a za kolorówką stał jakiś bialy specyfik- niestety myślę, ze to filtr Chanel SPF 50 ten w białym opakowaniu.
Skusiłam się dwa razy, ale tu się wyleczyłam, zwykły filtr (jak La Roche Posay) a cena 200zł.
Swoją drogą coś co ma 50SPF i jeszcze nawilża i odżywia byłoby bardzo pożądanie
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:09   #1114
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczyny przyszłam po poradę Mam cień Tigerlily z wiosennej kolekcji i strasznie podoba mi się w opakowaniu jednak nie mam pomysłu jak go fajnie skomponować na powiekach przy jasnej skórze. Z jakimi odcieniami i w jaki sposób komponujecie takie złociste, miodowe odcienie?
Dzisiaj dodałam o nim post na blogu i jest tam też zdjęcie na mojej skórze.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 15:05   #1115
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam ten róż to już niewiel było trzeba do szczęścia
Ale to cała kolekcja, a za kolorówką stał jakiś bialy specyfik- niestety myślę, ze to filtr Chanel SPF 50 ten w białym opakowaniu.
Skusiłam się dwa razy, ale tu się wyleczyłam, zwykły filtr (jak La Roche Posay) a cena 200zł.
Swoją drogą coś co ma 50SPF i jeszcze nawilża i odżywia byłoby bardzo pożądanie
E, masz racje Bax, ja juz sie napalilam. Ja myslalam, ze cos takiego multifunkcyjnego by sie znalazlo. Obecnie na dzien uzywam: meski zel-krem Clarins supernawilzajacy, do tego wkraplam olejku arganowego i solidna kulke blokera 50 spf. Jak ide w plener, mieszam w to odrobine podkladu. Ogolnie - jestem bardzo zadowolona. To super metoda na zuzycie wszystkich specyfikow (jesli nie ma negatywnej reakcji) i ulepienie czegos na miare. Jednak, na policzku mam pozostalosc po 'zimnie' - tak, raz mi wyskoczylo, i chce to nie tyle przykryc, co jeszcze wyrownac...

Estee Lauder ma rozne sera azjatyckie, ale dostepne tylko na ebaju albo w nielicznych sklepach internetowych w UK (o ile wypuszczaja to poza granice). A Chanel nie chce uszczknac nic z kapelusza. Te Chanelowe mazidla sa w cenie naszych europejskich wersji nawilzajacych lub ciutke wiecej, bo to pierwsza potrzeba. Funkcje wybielajace Chanel w Europie sobie ceni drozej...
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 15:10   #1116
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
E, masz racje Bax, ja juz sie napalilam. Ja myslalam, ze cos takiego multifunkcyjnego by sie znalazlo. Obecnie na dzien uzywam: meski zel-krem Clarins supernawilzajacy, do tego wkraplam olejku arganowego i solidna kulke blokera 50 spf. Jak ide w plener, mieszam w to odrobine podkladu. Ogolnie - jestem bardzo zadowolona. To super metoda na zuzycie wszystkich specyfikow (jesli nie ma negatywnej reakcji) i ulepienie czegos na miare. Jednak, na policzku mam pozostalosc po 'zimnie' - tak, raz mi wyskoczylo, i chce to nie tyle przykryc, co jeszcze wyrownac...
A jakiego filtra uzywasz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 15:16   #1117
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32213871]A jakiego filtra uzywasz?[/QUOTE]

Wykanczam matujacy Eucerin, ktory nie 'masli' twarzy. Po tygodniu pod palma wrocilam z biala twarza i ladnie wygrilowana reszta .
Ps. Szukam zastepcy o podobnych wlasciwosciach ze wzgledow ideologicznych
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 15:23   #1118
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Wykanczam matujacy Eucerin, ktory nie 'masli' twarzy. Po tygodniu pod palma wrocilam z biala twarza i ladnie wygrilowana reszta .
Ps. Szukam zastepcy o podobnych wlasciwosciach ze wzgledow ideologicznych
A czemu ten Eucerin Ci nie pasuje do konca (wnioskuje po tym, ze szukasz nastepcy)?

--------------------------------------

Walentynkowa kolekcja:

Roses Ultimes.
http://lachanelphile.com/2012/02/06/...-nail-colours/
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 15:41   #1119
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32214229]A czemu ten Eucerin Ci nie pasuje do konca (wnioskuje po tym, ze szukasz nastepcy)?

--------------------------------------

Walentynkowa kolekcja:

Roses Ultimes.
http://lachanelphile.com/2012/02/06/...-nail-colours/[/QUOTE]

Szukam kosmetyku nie testowanego na zwierzetach. Sama formula jest ok.
Fajne te nowe kosmetyki. Ja sie juz gubie w kolekcjach Chanel. Jedna jeszcze na dobre nie zagoscila, a juz dwie inne wisza w eterze. Na dodatek jeszcze te lokalne wersje limitowane
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:02   #1120
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Nie wiem czy Was to zainteresuje ale ja bardzo lubię filtry Uriage, ten jest moim ulubionym KLIK. Nie bieli, nie zapycha, nawilża i nie tłuści mocno, tak w granicach rozsądku. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że jest to sprawa indywidualna W razie czego służę próbką, bo to najlepszy filtr jaki miałam, a trochę się już ich przewinęło
A żeby nie było już tak offtopowo- to trochę zaczynam się łamać w sprawie różu Horizon- mam kupon -10% ważny do dziś
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:25   #1121
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Was to zainteresuje ale ja bardzo lubię filtry Uriage, ten jest moim ulubionym KLIK. Nie bieli, nie zapycha, nawilża i nie tłuści mocno, tak w granicach rozsądku. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że jest to sprawa indywidualna W razie czego służę próbką, bo to najlepszy filtr jaki miałam, a trochę się już ich przewinęło
A żeby nie było już tak offtopowo- to trochę zaczynam się łamać w sprawie różu Horizon- mam kupon -10% ważny do dziś
Dziekuje. Wyprobuje.

Ja filtrow od jakos dwoch lat nie uzywam. Wiem, ze grzech . Po prostu jak mysle, ze mam czekac pol godziny (przepisowa ilosc filtru jest naprawde spora) az to mi sie wchlonie, to tego moj podklad strzeli focha na ten filtr, na dokladke filtr mnie zapcha i moze przesuszy a jakby tego bylo malo pobrudzi mi ubranie to odechciewa mi sie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 20:37   #1122
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32221836]Dziekuje. Wyprobuje.

Ja filtrow od jakos dwoch lat nie uzywam. Wiem, ze grzech . Po prostu jak mysle, ze mam czekac pol godziny (przepisowa ilosc filtru jest naprawde spora) az to mi sie wchlonie, to tego moj podklad strzeli focha na ten filtr, na dokladke filtr mnie zapcha i moze przesuszy a jakby tego bylo malo pobrudzi mi ubranie to odechciewa mi sie.[/QUOTE]

Ja nie wyobrażam sobie braku filtra na twarzy latem. Odkąd poszłam kiedyś do solarium bez żadnego filtra i wyszłam stamtąd z przebarwieniami na całej twarzy bardzo się pilnuję, żeby ta historia się nie powtórzyła. Natomiast reszty ciała zazwyczaj nie chce mi się smarować
Ostatnio używałam kremu z spf30 od I. Eris, po kilku minutach od nałożenia nakładałam podkład i nic się złego nie działo. Ale ten Uriage chętnie przetestuję
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:39   #1123
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja nie wyobrażam sobie braku filtra na twarzy latem. Odkąd poszłam kiedyś do solarium bez żadnego filtra i wyszłam stamtąd z przebarwieniami na całej twarzy bardzo się pilnuję, żeby ta historia się nie powtórzyła. Natomiast reszty ciała zazwyczaj nie chce mi się smarować
Ostatnio używałam kremu z spf30 od I. Eris, po kilku minutach od nałożenia nakładałam podkład i nic się złego nie działo. Ale ten Uriage chętnie przetestuję
Filtry Eris nie sa stabilne .
Byl jakis czas temu wizazowy szum na ten temat.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:45   #1124
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32222236]Filtry Eris nie sa stabilne .
Byl jakis czas temu wizazowy szum na ten temat.[/QUOTE]

To muszę w takim razie nadrobić zaległości. Mimo wszystko chyba spełniał swoją rolę, bo moja twarz w lecie ani trochę się nie opaliła
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:49   #1125
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Chanel kolorówka część II

fajna kolekcja
a w kwestii filtrów ja używam Liraca, latem bardzo się przykładam obecnie nie

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

a i właśnie wyczytałam, ze błyszczyk z letniej kolekcji 2011 osiąga koszmarne ceny na aukcjach, a ja się męczyłam żeby go skończyć
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:49   #1126
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja nie wyobrażam sobie braku filtra na twarzy latem. Odkąd poszłam kiedyś do solarium bez żadnego filtra i wyszłam stamtąd z przebarwieniami na całej twarzy bardzo się pilnuję, żeby ta historia się nie powtórzyła. Natomiast reszty ciała zazwyczaj nie chce mi się smarować
Ostatnio używałam kremu z spf30 od I. Eris, po kilku minutach od nałożenia nakładałam podkład i nic się złego nie działo. Ale ten Uriage chętnie przetestuję
Znam podobna historie z przebarwieniami.. Moja kolezanka poszla do kosmetyczki, a potem na solarium... Brazowe podkowy nosila pozniej kilka lat, nim udalo sie jej to kompletnie wywabic. Teraz A. mieszka 5ty rok w Indiach, wczesniej kilka lat w Afryce na misjach i... o dziwo, zapominala o filtrach i nic jej sie nie robilo. Na dodatek lojotok jej jakos ustapil i skora znormalniala. My tu mamy za to zjadliwe promienie

Co do filtrow: to jest baaaardzo indywidualna sprawa. Mnie czesc zapychala albo tworzyla taka paskudna luszczaca sie powloke. O bieleniu juz nie wspomne. Mysle, ze dobre filtry to te, co sa matujace i maja raczej rzadsza formule. Latwiej sie stapiaja ze skora i nie kleja. Za to na miejsca bardzej wrazliwe: policzki, skronie - daje tlustszy sztyft 50tke. Jak sie policzki poblyszcza, to pol biedy . Czasem na dloni mieszam troche sztyftu i troche rozu w pudrowym musie i nawet matowo wychodzi. (Sztyft mialam z Vichy - ok, ale chce wyprobowac podobny od Clarins).
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:57   #1127
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszłam po poradę Mam cień Tigerlily z wiosennej kolekcji i strasznie podoba mi się w opakowaniu jednak nie mam pomysłu jak go fajnie skomponować na powiekach przy jasnej skórze. Z jakimi odcieniami i w jaki sposób komponujecie takie złociste, miodowe odcienie?
Dzisiaj dodałam o nim post na blogu i jest tam też zdjęcie na mojej skórze.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
Witaj Nevado,

Ja mam Tigerlily, w którym jestem absolutnie zakochana i stosuje go solo. Fakt, że nie mam kompletnie talentów "makijażowych" jestem blondynką , mam niebieskie oczy, raczej chłodny typ urody. Rozcieram cień na środku powieki, delikatnie tworząć lekką poświatę..może trochę podobnie jak na reklamie Chanel.
Widziałam Twoją fotkę na blogu i uważam, że bardzo ładnie wygląda nałożony przez Ciebie cień z kredką ( równie piękną, jak cała kolekcja, ech....).

Gdybym jednak miała cień z czymś łączyć to wybralabym chyba jakieś lekko błyszczące odcienie czekolady i wszelkie warjacje brązów..No, może w ramach szaleństa jakaś leciutka smuga cukierkowego różu.
Pozdrawiam.

PS masz super blog

Edytowane przez Senna34
Czas edycji: 2012-02-11 o 09:58
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:18   #1128
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Chanel kolorówka część II

dziewczyny, czy jest na wizażu wątek miłośniczek YSL? bo poszukuje i znaleźć nie umię
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:29   #1129
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy jest na wizażu wątek miłośniczek YSL? bo poszukuje i znaleźć nie umię
http://www.google.pl/search?sourceid...olorowka+wizaz
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 13:34   #1130
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32232746]http://www.google.pl/search?sourceid...olorowka+wizaz[/QUOTE]
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:34   #1131
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Senna34 Pokaż wiadomość
Witaj Nevado,

Ja mam Tigerlily, w którym jestem absolutnie zakochana i stosuje go solo. Fakt, że nie mam kompletnie talentów "makijażowych" jestem blondynką , mam niebieskie oczy, raczej chłodny typ urody. Rozcieram cień na środku powieki, delikatnie tworząć lekką poświatę..może trochę podobnie jak na reklamie Chanel.
Widziałam Twoją fotkę na blogu i uważam, że bardzo ładnie wygląda nałożony przez Ciebie cień z kredką ( równie piękną, jak cała kolekcja, ech....).

Gdybym jednak miała cień z czymś łączyć to wybralabym chyba jakieś lekko błyszczące odcienie czekolady i wszelkie warjacje brązów..No, może w ramach szaleństa jakaś leciutka smuga cukierkowego różu.
Pozdrawiam.

PS masz super blog
Senno, bardzo dziękuję Jutro pokombinuję coś z Tigerlily... i oczywiście zapraszam do regularnego odwiedzania bloga Niedługo będę testować nowe podkłady Vitalumiere Aqua w kompakcie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 21:17   #1132
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Nevada, mam do Ciebie zapytajke, bo widze, ze sie dobrze orientujesz we wszelkich nowosciach itd. Czy wiesz, czy w Manku, Sephorze czy Dougim mozna znalezc perfumowane sypkie pudry do ciala, nie zaden glitter np. Chanel albo innej marki z wyzszej polki? Taki talkowy, pachnacy i najlepiej z puszkiem.

Wiem, ze Estee Lauder ma tego sporo, ale wiekszosc dostepnych zapachow w pudrze to jak babcia na rolkach .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 09:23   #1133
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nevada, mam do Ciebie zapytajke, bo widze, ze sie dobrze orientujesz we wszelkich nowosciach itd. Czy wiesz, czy w Manku, Sephorze czy Dougim mozna znalezc perfumowane sypkie pudry do ciala, nie zaden glitter np. Chanel albo innej marki z wyzszej polki? Taki talkowy, pachnacy i najlepiej z puszkiem.

Wiem, ze Estee Lauder ma tego sporo, ale wiekszosc dostepnych zapachow w pudrze to jak babcia na rolkach .
Na teraz niewiele mi wiadomo
Takie talki i pudry pachnące ma na pewno w ofercie Lush Po za tym mam taki puder prasowany z puszkiem Aqualina Pink Sugar, także myślę, że nie jest to wyjątek tylko mało się o takich kosmetykach mówi... Spróbuję się coś więcej dowiedzieć i dam znać
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 09:35   #1134
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Agatko, dlaczego Twój blog nie działa? Chciałam sobie w niedzielny poranek ładne zdjątka pooglądać, a tu komunikat "forbidden"...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:21   #1135
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Agatko, dlaczego Twój blog nie działa? Chciałam sobie w niedzielny poranek ładne zdjątka pooglądać, a tu komunikat "forbidden"...
bo przenoszony jest na nowy serwer
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:12   #1136
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

A mnie dzisiaj pomalowano błyszczykiem Bagatelle i przepadłam z kretesem Był ostatni, więc zgadnijcie co zrobiłam A miałam już nic nie kupować w tym miesiącu...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 12:32   #1137
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczyny, mam nadzieję, że mogę napisać, może akurat którąś to zainteresuje
Chętnie wymieniłabym się na jakieś inne kosmetyki kolorowe Chanel, bo ostatnio dostałam puder i dwie szminki Coco Shine, które leżą nieużywane Jakby któraś z Was była zainteresowana, to zapraszam do wątku w podpisie
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 13:16   #1138
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczyny, ma ktoras puder prasowany Chanel Poudre Universelle Compacte w odcieniu Clair?

Jak bardzo ciemny on jest?

Zastanawiam sie czy dla mojej przecudownie strzaskanej sloncem karnacji sie nada .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:45   #1139
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nevada, mam do Ciebie zapytajke, bo widze, ze sie dobrze orientujesz we wszelkich nowosciach itd. Czy wiesz, czy w Manku, Sephorze czy Dougim mozna znalezc perfumowane sypkie pudry do ciala, nie zaden glitter np. Chanel albo innej marki z wyzszej polki? Taki talkowy, pachnacy i najlepiej z puszkiem.

Wiem, ze Estee Lauder ma tego sporo, ale wiekszosc dostepnych zapachow w pudrze to jak babcia na rolkach .
Chanel nie ma takich pudrów Jeśli chodzi o ofertę w Sephora to żadna z ich marek nie ma pudrów perfumowanych.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Agatko, dlaczego Twój blog nie działa? Chciałam sobie w niedzielny poranek ładne zdjątka pooglądać, a tu komunikat "forbidden"...
Serwer został przeciążony. Za 2-4 dni wszystko powinno wrócić do normy
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
bo przenoszony jest na nowy serwer


Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nadzieję, że mogę napisać, może akurat którąś to zainteresuje
Chętnie wymieniłabym się na jakieś inne kosmetyki kolorowe Chanel, bo ostatnio dostałam puder i dwie szminki Coco Shine, które leżą nieużywane Jakby któraś z Was była zainteresowana, to zapraszam do wątku w podpisie
Ja bardzo chętnie przygarnę także w wolnej chwili zajrzę do Ciebie, ale też zapraszam do mnie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 16:21   #1140
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Chanel nie ma takich pudrów
A skad takie informacje?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.