Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-18, 06:15   #1531
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
POP a w lecie tez ?
Ja po lecie bede moim dawać .
Moje sa codziennie na dworze .


KLADUSKA mam wrażenie ze twoja mała jest "większa od ciebie" ogólnie , noooo ze z ciebie wyszła i jeszcze drugie rośnie , szok.
Strasznie drobniutka jestes .
Silniejszy wiatr i za latawiec możesz robic , albo balonik z helem .
Komplementy , zeby nie było ze sie nabijam .
to Cię zaskocvzę, przez rok ćwiczyłam taekwondo i nawet kopiąc mnie nie połamali więc tak źle nie jest
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 06:40   #1532
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

sara, w zeszłym roku miałam lirene dla dzieci i używałam dla siebie i małej.
Mam jeszcze jedno zafoliowane opakowanie więc i w tym roku będę ją smarować i tym. Te kremy są niedrogie, fotostabilne, nie pachną i nie lepkie
takie (ale jedno miałam w starszej wersji opakowania)
i małe (do zostawiania jej w przedszkolnej szafce)

jest też 30 do ciała
tu cała gama

dla siebie vichy matujący i/lub ziaja matująca ( w zeszłym roku ziaja wypuściła nową fotostabilną serię filtrów)
miałam też próbki ziaji tonującej i też mi się podobała

zdrówka dla twojej bandy
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 08:58   #1533
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Mam dzisiaj wolne w pracy. Piekę tort na kolejną turę urodzin.
Żmijka mi się chyba rozchoruje. Obudziła się w kiepskiej formie, płacz ze chce do tatusia, nie chce kaszleć ... Zaprowadziłam do przedszkola jako wyrodna matka
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 09:28   #1534
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Dzień dobry!!!

chcę oddac w dobre ręce dziecko!!! od tego siedzenia w domu z niaja mam nerwicę a ona wcale sie nie słucha...dziś juz dostała kalpsiora.. ale to nie pomaga.. więc kara na tv i gry i kom.. itd.. ma tylko swojego boomboxa..

A teraz coś milszego... wczoraj o 19 pojechalismy do CH i do 22 nam zeszło.. ale mam płyny doprania chusteczki te w składzie dobre zakupiłam itd...


SARA...http://www.srokao.pl/2012/04/filtry-...i-analiza.html poczytaj i wybierz co uważasz... niektóre niby dobre kremy zawierają filtry przenikające a o tym tu poczytasz http://www.srokao.pl/2011/05/szokuja...wiadomosc.html
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 09:33   #1535
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

czesc dziewczyny!!

ja tylko na chwilke! chciałam wam życzyć spokojnych wesołych świat!!
no i spóźnione życzenia dla wszystkich solenizantów! bo jak ostatnio wpadłam to nawet nie złożyłam życzeń;/

my się pakujemy i wyjeżdżamy w góry! mam nadzieję ze pogoda nam dopisze. bo u nas od rana słoneczko świeci! i tak wiosennie jest. a rodzice jechali już wczoraj i mówili że w górach śnieg leży.

a zniknęłam na tak długo bo miałam trochę do roboty w ogrodzie. no i stresów związanych ze studiami. musiałam wybrać promotora i od razu temat pracy podać... na szczęście wszystko się udało! mam fajną promotorkę i temat o witaminie D! więc jak będę miała gotową ankietę to poproszę was o pomoc i wypełnienie

a jeszcze nie odpisałam monce o tym przedszkolu... nie chce małej zapisywać na zmiane popołudniową do przedszkola. ale byliśmy ostatnio na dniach otwartych w prywatnym przedszkolu waldorfowskim. do mnie ta ich cała ideologia nie przemawia ale przedszkole otwarte w październiku sale duże, ładne, ogródek z warzywami przed każdą salą. gotują obiady sami. ogród ogromny z placem zabaw. no i nie jest tak źle cenowo. największy problem to dojazd! tzn to jest problem dla mnie bo nadal nie usiadłam za kółkiem;/ chciałam kale od września zapisać wiec mam jeszcze troche czasu żeby się przełamać...

dobra uciekam pakować walizy (a raczej jedna ogromną!) do samochodu i jedziemy...
machaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:16   #1536
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
to Cię zaskocvzę, przez rok ćwiczyłam taekwondo i nawet kopiąc mnie nie połamali więc tak źle nie jest
wow to mnie też zaskoczyłaś
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj wolne w pracy. Piekę tort na kolejną turę urodzin.
Żmijka mi się chyba rozchoruje. Obudziła się w kiepskiej formie, płacz ze chce do tatusia, nie chce kaszleć ... Zaprowadziłam do przedszkola jako wyrodna matka
zdrówka dla was ,oby sie nie rozchorowała

A my byliśmy dzisiaj znowu u lekarza , chyba rekord ,3 razy w tym tyg ale wolałam iść teraz niż później w święta miałambym gdzieś jeździć i szukać.Dostał jednak drugą butelkę antybiotyku ,jeszcze leki do inhalacji nebud i berodual.
Pogoda się znowu popsuła
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:23   #1537
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Machaj spokojnej i bezpiecznej podróży

Liczę na najnowsze doniesienia i wskazania dot. wit. D

Libra Wam tez zdrówka
Wymęczony będzie Miko okropnie po tych chorobach i lekach

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

U nas piękne słońce świeci ale rano było -2 st. jak szłyśmy do przedszkola.

Robię jeszcze muffinki. Co ciekawe miało ich wyjść ok 14 a ja mam 28
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 11:19   #1538
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cześć,


Ja na szybko bo nie mam czasu...

Radosnych Swiąt Wielkanocnych!Smacznego jajeczka,mokrego dyngusa i miło spędzonego czasu w gronie rodzinnym.Zyczą Curly i Ala.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 11:24   #1539
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Iza - daj przepis na muffinki.

Libra i nie tylko - podajcie mi przepis na dobra, łatwą babkę piaskowa.

U mnie obydwie kaszlą okropnie. Nie wiem co im jest. Wczoraj od kaszlu Nataszek zwymiotował, a dzisiaj rano Oliwka.
A najlepsze jest to ze moja siostra rozmawiała rano z Tz a ten jej powiedział ze dziewczynki zdrowe. . Wiec ja zaraz za telefon i dzwonię do Tz z pytaniem czy on aby o tych naszych wspólnych dzieciach mówił. Moze ma jakieś inne dzieci. Bo moje dzieci chore. A moze ja im nie potrzebnie daje lekarstwa i do lekarza latam. Nie ma go ostatnio wcale w domu wiec chłop nie ma pojęcia. Wychodzi jak śpią wiem wraca albo i nie wraca na noc.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 11:42   #1540
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj wolne w pracy. Piekę tort na kolejną turę urodzin.
Żmijka mi się chyba rozchoruje. Obudziła się w kiepskiej formie, płacz ze chce do tatusia, nie chce kaszleć ... Zaprowadziłam do przedszkola jako wyrodna matka
Pyrosal jej daj, mojemu zawsze przy początkach pomaga.

Ja dzisiaj musiałam auto do mechanika odstawić, sam sobie winien, około 4 tyg temu tz złamał klamkę, mechanik wymienił, ale zepsuł centralny, i ta nowa klamka w 4 dni znowu lekko odłamana, lakier przez nią porysowany bo nierówna jakaś, a dzisiaj się zablokowała, kluczem próbowałam odkluczyć zamek to się odblokowała i słuchajcie z kluczykiem cały zamek wyciągnęłam no jak się nie wkurzyć.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 12:04   #1541
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Dziewczyny slyszalyscie o zagłodzeniu 6 m- czego dziecka. Stosowali żywienie ekologiczne od 3 miesiąca życia. Co to moze być za żywienie.? Chyba nic bardziej eko od mleka matki być nie moze.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 12:14   #1542
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Pop http://www.mojewypieki.com/przepis/urodzinowe-babeczki
tylko bez kakao. Pierwszy raz je robię.

Następni. Niedawno roczne dziecko nigdzie nie zgłoszone prawie zagłodzone a teraz 6 m-cy Czymże ekologicznym można karmić 3-miesięczne niemowlę

Madzia w tym problem że syropy u niej działają odwrotnie, czyli wzmagają kaszel.

Madziwinia czym Michasia Cię tak wyprowadziła z równowagi że użyłaś takiego środka ? Linczować nie będę boś ciężarna ale wiesz co myślę na temat nawet klapsów
Jest pełnia albo sie zbliża i dzieciaki odczuwają. Do tego ona też już ma pewnie dość siedzenia w domu. Potrzebujecie odpoczynku od siebie.

Tak poważnie to uważaj na to jakie metody karania stosujesz. Wszystko może być odebrane przez Michasię inaczej niż Ty planujesz. Może to jednoznacznie wiązać z pojawianiem się dzidziusia.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 13:48   #1543
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość

Madziwinia czym Michasia Cię tak wyprowadziła z równowagi że użyłaś takiego środka ? Linczować nie będę boś ciężarna ale wiesz co myślę na temat nawet klapsów
Spokojnie nie uzyłam siły... i kiedys miałam podobne zdanie jak ty.. totalnie anty...
Pomogło gdy zagroziłam że jej domek z kartonu pójdzie do pieca na rozpałke.. no ale to o co poprosiłam trwało tylko 2 godziny!!! mam nadzieję ze nic do wtorku juz jej nowego nie złapie i pójdzie w cholerę do przedszkola... bo sie obie wykanczamy

a gdy juz się pojawi Pola to zdaje sobie sprawe ze karanie jakiekolwiek musi byc 10 x przemyslane... chodź po jakims czasie i tak na bank bedzie okazywala zazdosc... no obym sie myliła... Michasia preznt dla siostry juz kupiła...:d... siostra tez jej prezencik "przyniesie" gdy w domku sie pojawi..

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Dziewczyny kupiłam" lepszy" zlewozmywak do kuchni.. niemieckiej firmy Franke.. ale juz żałuje... jak ja moge go doczyścić.. cilit nie działa.. mleczko tez nie..starsznie łapie brud prysniecia herbaty itp.... a niby powłoka jakas super!!!! buuuuuuuuuu
wypróbuje wszystko???
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!

Edytowane przez madziwnia
Czas edycji: 2014-04-18 o 13:45
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 14:30   #1544
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Libra i nie tylko - podajcie mi przepis na dobra, łatwą babkę piaskowa.

U mnie obydwie kaszlą okropnie. Nie wiem co im jest. Wczoraj od kaszlu Nataszek zwymiotował, a dzisiaj rano Oliwka.
A najlepsze jest to ze moja siostra rozmawiała rano z Tz a ten jej powiedział ze dziewczynki zdrowe. . Wiec ja zaraz za telefon i dzwonię do Tz z pytaniem czy on aby o tych naszych wspólnych dzieciach mówił. Moze ma jakieś inne dzieci. Bo moje dzieci chore. A moze ja im nie potrzebnie daje lekarstwa i do lekarza latam. Nie ma go ostatnio wcale w domu wiec chłop nie ma pojęcia. Wychodzi jak śpią wiem wraca albo i nie wraca na noc.
robiłam tylko jedna babkę jakd do tej pory jakos nie pałam miłoscią do takich ciast i to była ta babka http://www.mojewypieki.com/przepis/babka-piaskowa wyszła ładnie i dobra była.

co się dziwisz chłopu jak widzi dzieci tylko jak śpią
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dziewczyny slyszalyscie o zagłodzeniu 6 m- czego dziecka. Stosowali żywienie ekologiczne od 3 miesiąca życia. Co to moze być za żywienie.? Chyba nic bardziej eko od mleka matki być nie moze.
słyszałam ,masakra ,też się zastanawiałam na czym polega to żywienie ekologiczne

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny kupiłam" lepszy" zlewozmywak do kuchni.. niemieckiej firmy Franke.. ale juz żałuje... jak ja moge go doczyścić.. cilit nie działa.. mleczko tez nie..starsznie łapie brud prysniecia herbaty itp.... a niby powłoka jakas super!!!! buuuuuuuuuu
wypróbuje wszystko???
a z czego ten zlewozmywak jest ?
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 16:34   #1545
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

stal nierdzewna ale taka chropowata... buuu
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 16:43   #1546
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

No własnie z czego ? Ja też mam Frank i od początku mnie drażni ale już taki był jak się Tż wprowadzał. Na mój cif działa.Te metalowe są niefajne i każdą kroplę wody widać. Trzeba by je wycierać do sucha po każdym użyciu zwłaszcza jest woda jest zakamieniona.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 16:46   #1547
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow .
Kurujcie sie bo smingus dyngus za pasem .


MADZIWNIA moje to samo , szaleją , sto razy musze upominać .
Jeszcze troche i po wolnym .
A cif bathroom sprey? Albo cif mleczko ? Albo takie specjalne pasty .


MADZIA nie ma jak dobry mechanik

Moj mały dostał zawiadomienie o rozpoczęciu szkoły, takze od wrzesnia idzie , juz nie moze sie doczekać .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 16:51   #1548
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

madzia, ja tez mam stalowy chropowaty i na moim najlepiej działa cif mleczko, ale nie to w pryskaczu, tylko zwykły, mleczko. Wszystko mi dopiera. Ewentualnie możesz papki-soda + ocet, pogoogluj proporcje
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 16:55   #1549
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

chyba.. chyba bym musiała do sucha... buuuuu sobie ułatwiłam. ale te zwyklaki za 100 zł.. zwykłe to mleczko na błysk czysci a to cholerstwo zostawia slad..

Miska obudziła sie , zjadła spaghetti, prosze 10 razy ubierz rajty.. trzymam je w reku a ona podchodzi wyciera buzie.. SOSEM POMIDOROWYM brudzi rajtki i nawet nieswiadoma co zrobiła idzie dalej.... czasami się zastanawiam czy to specjalnie czy jakies "upośledzenie"!!!! kur...
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 17:11   #1550
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Hej dziewczyny, ja ostatnio bardzo zabiegana i sporo różnych spraw na głowie mam
Wpadam tylko życzyć wszystkim chorym zdrówka
I..
Zdrowych wesołych i spokojnych Świąt

Michał już dziś pojechał do babci, ja jutro pracuję do 16, tz nie wiem czy pracuje bo nie mogę się dodzwonić a dowiaduje się z dnia na dzień przeważnie czy idzie czy nie.
We wt Misiek ma urodziny, w święta muszę wyrzeźbić mu tort - znów wóz strażacki - do przedszkola (ten na świętowanie w domu robi babcia) Mam w ten dzień wolne więc gdzieś go zabiorę po południu, choćby na lody. Na urodziny dostanie rower


__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 17:13   #1551
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

MADZIWNIA jak nie świadomi co zrobiła ? Wzięła rajtki i nimi wytarla budzie , dobrze wiedziała , tym bardziej, ze ja prosiłam wcześniej, zeby je ubrała.
Kara , niech te rajtki weźmie i wypierze w rękach , a ty przy niej stoj i sie nie daj . Nie pozwalaj sobie na takie zachowanie , co ona nie wie ze rajtki sie ubiera na dupke i nogi ?? Wlasnie ze wie !

Moj mały tez czasem tego tupu akcje zrobi- o nie , bedzie kara.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 17:29   #1552
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Dzię przez 2 nh sprzatałą pokój... nic nie ruszyłąm.. tylko jej ciagle móiłąm co ma zrobic.. a zaznaczam wczoraj malowałą farbami plakatowymi, a potem jechalismy do CH ona do babci a o 22.30 dopiero ja odebralismy wiec nie miałą jak sprzatac dzis musiała... nawet kilka klocków lego padło ofiara, panele piłka do skakania i grzejnik.. nic jej nie pomogłam - tylko płukałam szmate po farbie.

Dokupiłam wczoraj komode na ubrania dla Michaliny bo nie ma jak szuflady.. MULA.. BIAŁA wiem ze nie komplet ze Stuva ale tez fajnie wyglada bo nie stoi obok tamtych.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

aaaa zapomniałam .. pierwszy raz kupiłąm coś fajnego z akcji charytatywnych .. koszulke Darii TVN-owską..
fajne... ale.. mam r. M.. i to na brzuch ciazowy pasuje.. bo XL... była jak na słonia serio z 5xl
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 17:33   #1553
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Ale ona sprzątala ten pokoj jako kara za rajtki czy poprostu sprzątala wczorajszy syf bo wczoraj nie było czasu.
Bo to dwie inne sprawy i nie masz co jej usprawiedliwiać , bo wysprzatalam sama pokoj .
Musi sie nauczyć ,ze tak sie nie robi i tyle .
To było chamskie .
Mimo ze to tylko 4 latka zrobiła .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 20:18   #1554
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
sara, w zeszłym roku miałam lirene dla dzieci i używałam dla siebie i małej.
Mam jeszcze jedno zafoliowane opakowanie więc i w tym roku będę ją smarować i tym. Te kremy są niedrogie, fotostabilne, nie pachną i nie lepkie
takie (ale jedno miałam w starszej wersji opakowania)
i małe (do zostawiania jej w przedszkolnej szafce)

jest też 30 do ciała
tu cała gama

dla siebie vichy matujący i/lub ziaja matująca ( w zeszłym roku ziaja wypuściła nową fotostabilną serię filtrów)
miałam też próbki ziaji tonującej i też mi się podobała

zdrówka dla twojej bandy
ja uwielbiam Lirene . Miałam w egipcie i Olka przyjechała mało opalona .
więc dla mnie to oznacza że krem jest super
I właśnie tą 50 tkę miałam

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!!

chcę oddac w dobre ręce dziecko!!! od tego siedzenia w domu z niaja mam nerwicę a ona wcale sie nie słucha...dziś juz dostała kalpsiora.. ale to nie pomaga.. więc kara na tv i gry i kom.. itd.. ma tylko swojego boomboxa..

A teraz coś milszego... wczoraj o 19 pojechalismy do CH i do 22 nam zeszło.. ale mam płyny doprania chusteczki te w składzie dobre zakupiłam itd...


SARA...http://www.srokao.pl/2012/04/filtry-...i-analiza.html poczytaj i wybierz co uważasz... niektóre niby dobre kremy zawierają filtry przenikające a o tym tu poczytasz http://www.srokao.pl/2011/05/szokuja...wiadomosc.html
Dawaj dziecko , ja ją ustawię
A sztuka jedna więcej już mi różnicy nie zrobi
DZIŚ MIAŁAM 3 szt i jak w wojsku było grzecznie

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dzię przez 2 nh sprzatałą pokój... nic nie ruszyłąm.. tylko jej ciagle móiłąm co ma zrobic.. a zaznaczam wczoraj malowałą farbami plakatowymi, a potem jechalismy do CH ona do babci a o 22.30 dopiero ja odebralismy wiec nie miałą jak sprzatac dzis musiała... nawet kilka klocków lego padło ofiara, panele piłka do skakania i grzejnik.. nic jej nie pomogłam - tylko płukałam szmate po farbie.

Dokupiłam wczoraj komode na ubrania dla Michaliny bo nie ma jak szuflady.. MULA.. BIAŁA wiem ze nie komplet ze Stuva ale tez fajnie wyglada bo nie stoi obok tamtych.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

aaaa zapomniałam .. pierwszy raz kupiłąm coś fajnego z akcji charytatywnych .. koszulke Darii TVN-owską..
fajne... ale.. mam r. M.. i to na brzuch ciazowy pasuje.. bo XL... była jak na słonia serio z 5xl
Chyba malm ?
Ja tez mam komodę z malma bo taka do wyra kosztowala 600 z ta tylko 270

Dzieciaki dziś już w domu .
Koleżanki córa u nas była cały dzień , więc placyk był grany . Dobrze że pogoda fajna oby już tak zostało
Wieczorem karate i dzieciarnia mi padła
Olka juz się pyta kiedy inny pas będzie miała
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 20:22   #1555
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
stal nierdzewna ale taka chropowata... buuu
to ja też taki mam i zwykłym mleczkiem cifem myję ,tylko długo później trzeba spłukiwać bo osad biały jest
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 06:03   #1556
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Ja też mam zlew chropowaty ze stali i myję go płynem odkamieniaczem z W5 z lidla - polewam, lekko przetrę i spłukuję - zero śladów, kamienia, osadów - zlew jest cały czas jak nowy

Wesołych Świąt
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 07:50   #1557
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Witam w ten piękny poranek,

Moje "zdrowe" dzieci kaszlą na przemian. Nataszka wczoraj wieczorem oczywiście zwymiotowala wiec o 1 w nocy postawiła wszystkich na nogi bo glodna. Oliwka kszle okropnie wiec zrobiliśmy jej rano inhalacje i jest lepiej. Nataszka kaszle trochę mniej.
Mnie łep boli. I nic nie mamy przygotowane na święta.

Jest po prostu pięknie.

Wesołych i radosnych świat Wszystkim życzę.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 09:32   #1558
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

PoP współczuję ogromnie , nei wyobrażam sobie dwójki maluchów chorych
jajka ugotuj tam nic nie trzeba robić


Wiecie z tym zlewem to dużo zależy od twardości wody bo u mnie woda twarda bardzo to jak wyczyszczę krany ,wypoleruję to wystarczy kilka kropek wody i już zostają jasne plamy ,ale używam w sumie tylko mleczka cifa ewentualnie ocet
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 10:05   #1559
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

zdrowia dla chorasków



wesołych świąt
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:07   #1560
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Wesołych świat
Dla każdej z osobna
I wszystkich razem.
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-29 13:33:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.