Noski jednoczmy się!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-28, 00:24   #181
rafVe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
rafVe, cierpliwości. Jesteś świeżo po operacji, nosek musi się wpierw zagoić. Zapewne jest teraz mocno opuchnięty i trochę minie czasu aż się idealnie wykształtuje (co może trwać nawet rok). Zresztą "efekt świnki", czyli zadartego noska często występuje po zabiegu, to naturalne. Później czubek opadnie, zejdzie opuchlizna - będzie dobrze . Pozdrawiam.

Dziękuje ci dobra kobieto za miłe słowa,niestety jakoś niemam w to wiary,jak by miało być dobrze już by było nos praktycznie czuje już w całości,kości niemiałem łamanej tylko bawienie sie chrząstką,może akurat opdanie,ale niewierze zabardzo jest chrząstki nadal za dużo,albo rzeczwywiście opuchnięte to jest jeszcze ale niewydaje mi sie.Buzka
rafVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 20:05   #182
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez rafVe Pokaż wiadomość
Witam,operacje robiła pani Dr Janina Janicka Grabowska z Bytomia,czuje sie odrobine lepiej,ale niestety niejest tak jak chciałem,nadal mam nozdrza za szerokie pomimo ich przycięcia,i co mnie boli najbardziej to to że nos nadal jest leko zadarty wrrr,dziennie go masuje w dół bo tak zaleciła dr,oby jeszcze opadł...jeszcze może poprawke bede miał robioną czas pokaże,aż czasem żyć sie niechce,miało być super,myślałem że mój świat odmieni sie o 360 stopni,niestety tak niejest,i jak mi psychika całkiem wysiądzie to jeszcze zrobie z 5 operacji i skończe jak Michael Jackson,jak ja czegoś chce w życiu,cierpie dąże kupe lat do czegoś,psychicznie sie wykańczam to nieraz niewyjdzie tak jak ma wszystko.Nos napewno jest lepszy niż przed.Pozdrawiam ciepło . . .


nie martw sie
na pewno bedzie dobrze
ja ciagle nie moge sie zdecydowac na zabieg
i na lekarza ktory by to zrobiul
pozdrawiam
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 20:11   #183
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Moniak
ciesze sie ze zdecydowalas sie na zabieg
ciekawa jestem kogo ostatecznie wybralas
ja jeszcze czekam
pozdrawiam
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 21:44   #184
rafVe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Z poprawką może bedzie w miare ludzno,narazie tego niewidze,,,A co ci sie niepodoba Anitko w twoim nochalku ?
rafVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 21:02   #185
klimatyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 67
Dot.: Noski jednoczmy się!!

moim problemem jest rowniez moj nochal,ogolnie jestem ladna dziewczyna,tylko zeby nie ten nos,z profilu normalnie koszmar.Powiedzialam dosc i zapisalam sie na operacje we wrzesniu.Juz sie nie moge doczekac pozdrawiam wszystkie noski,fajnie wiedziec ze nie jest sie jedyna osoba cierpiaca z powodu swojej klamki
klimatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:16   #186
enka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Noski jednoczmy się!!

dlaczego ja nie widzę zdjęć Twojego noska?
enka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:26   #187
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Czy któraś z was miała może operację w NZOS w Słubicach? Pytam bo widziałam tą klinikę w rankingu szpitali/korekty nosa a miałabym tam najbliżej. Oczywiście nie zależy mi na tym żeby było blisko, tylko żeby nie skopali mi noska :P Czy możecie polecić mi dobrych lekarzy z Poznania albo Wrocławia? Myślę o doktorze Skupinie na dzień dzisiejszy, ale chciałabym poznać opinie o innych lekarzach. Czy ma ktoś fotki nosów zrobionych przez dr.Skupina?
Boję się że coś nie wyjdzie i jeszcze bardziej znienawidzę mój nos


Zastanawiam sie czy potrzebna mi pełna korekta czy tylko korekta chrząstna, mam nierówne nozdrza, mam mały garbek (ale nie przeszkadza mi tak strasznie) mam wrazenie ze kosc jest troche krzywa, koncowka wyglada najgorzej, straszny kartofel, nierowny, przegrode chyba mam prosto, ale na jednej fotce widac ze tak jakby opada z jednej strony. Zdaję sobie sprawę że mogłam trafić gorzej, ale mam straszne kompleksy z powodu nosa. Chyba zapisze sie na konsultacje i porozmawiam z lekarzem.



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nos.jpg (111,2 KB, 487 załadowań)
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 15:18   #188
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez karmenisia Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała może operację w NZOS w Słubicach? Pytam bo widziałam tą klinikę w rankingu szpitali/korekty nosa a miałabym tam najbliżej. Oczywiście nie zależy mi na tym żeby było blisko, tylko żeby nie skopali mi noska :P Czy możecie polecić mi dobrych lekarzy z Poznania albo Wrocławia? Myślę o doktorze Skupinie na dzień dzisiejszy, ale chciałabym poznać opinie o innych lekarzach. Czy ma ktoś fotki nosów zrobionych przez dr.Skupina?
Boję się że coś nie wyjdzie i jeszcze bardziej znienawidzę mój nos


Zastanawiam sie czy potrzebna mi pełna korekta czy tylko korekta chrząstna, mam nierówne nozdrza, mam mały garbek (ale nie przeszkadza mi tak strasznie) mam wrazenie ze kosc jest troche krzywa, koncowka wyglada najgorzej, straszny kartofel, nierowny, przegrode chyba mam prosto, ale na jednej fotce widac ze tak jakby opada z jednej strony. Zdaję sobie sprawę że mogłam trafić gorzej, ale mam straszne kompleksy z powodu nosa. Chyba zapisze sie na konsultacje i porozmawiam z lekarzem.


Wydaje mi się, ze będzie potrzebna całkowita korekcja, bo z pewnoscią ten minimalny garbek będzie trzeba zniwelować. Chyba, ze ma zostac? Wtedy tylko końcówka do wymodelowania- czyli chrzęstna.
Zdecydowanie polecam dr Stępniewskiego - przyjmuje w Kobylnikach pod Poznaniem.
Więcej info mogę napisać na PW
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:28   #189
MlecznaTruskawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Noski jednoczmy się!!

KARMENISIA

Uważam, że w Twoim przypadku nie jest potrzebna korekta całkowita, nosek masz zgrabny i pasuje do twojego typu urody. Masz ładne rysy twarzy, istnieje więc jakieś małe ryzyko, ze po całkowitej korekcie nie będziesz już taka ładna Co do części chrzestnej, to myślę, że w Twoim przypadku wystraczy zabieg w znieczuleniu miejscowym, bez ingerencji w przegrodę nosową, jedynie usunięcie tej wystającej końcówki. Zakończenie mojego nosa jest bardzo podobne, jeśli więc masz możliwosć skontaktuj się ze mną przez gg. 46 60 625
Pozdrawiam
MlecznaTruskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 18:47   #190
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Noski jednoczmy się!!

a wiecie co? moj byly chlopak wyznal mi szczerze ze pierwsza rzecz na ktora zwrocil u mnie uwage byl moj nos . Oczywiscie strasznie sie zmieszalam bo to bylo na poczatku naszej znajomosci i tez robilam "uniki"... Moja klame odziedziczylam po mamie. Ona zrobila sobie operacje, ale mi wmawia ze mam ladny nosek... tak to jest z tymi mamami... moze jak uzbieram pieniazki to pojde, narazie mnie nie stac.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 18:52   #191
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Noski jednoczmy się!!

jak sie ma zadarty nos to spiki od dolu widac hihi Ale ja mam szopenowski i tez mi widac...
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 19:08   #192
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Noski jednoczmy się!!

ah jeszcze zapomnialam dopisac ze kiedys moi znajomi nazwali mnie konkord (jak taki samolot co ma zakrzywiony dziob) i pozniej robili samoloty z papieru i wyginali im dzioby. Myslalam ze sie przewroce... A tak jak mowila wczesniej jedna z wizazanek tz chodzilam kiedys z najladniejszym chlopakiem w liceum. Wiec nie jest tak zle. Nos do gory! :P
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 14:24   #193
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Noski jednoczmy się!!

http://www.panoramaurody.pl/zd.jak.wybrac.php
tu są porady jak wybrać lekarza, dobrze też poznać opinie pacjentów danego lekarza. Ja niestety nie byłam tak przezorna i teraz muszę mieć operację poprawkową...
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 18:54   #194
Schizofremiczna
Zadomowienie
 
Avatar Schizofremiczna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 567
Dot.: Noski jednoczmy się!!

tez sie zastanawiam nad operacja nosa
tyle ze moj nos jest okropny ;(
lekko skrzywiona przegroda nosowa i ten garb okropny
chcialabym miec prosty ladny nosek
Schizofremiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:20   #195
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Noski jednoczmy się!!

We wrześniu wybieram się po skierowanie do laryngologa na zabieg korekcji przegrody nosowej Co prawda na zabieg będę czekała aż rok, ale jak się żyło 23 lata z krzywą przegrodą nosową to można pożyć jeszcze 12 miesięcy

Bardzo się cieszę, że zabieg będzie za free, bo juz zaczynałam odkładać kaskę na "operację", która uczyniłaby mój nosek prościutki ... qrcze, wreszcie będę miała ładne zdjęcia, bo na nich szczególnie widać, że nos zachodzi mi na prawo


Zabieg będę miała robiony w Bydgoszczy w Juraszu. Koleżanka już miała - nie ma co się bać, ale wiadomo... ona jest już "po", więc łatwo jej mowic No, ale nosek ma teraz miodzio
spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:17   #196
Schizofremiczna
Zadomowienie
 
Avatar Schizofremiczna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 567
Dot.: Noski jednoczmy się!!

te operacje za free sa niebezpieczne wg mnie bo robia je aby robic...
duzo czytlaam o tmy i wielu osoba tylko to zaszkodzilo by efekt byl fatalny
Schizofremiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:19   #197
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez Schizofremiczna Pokaż wiadomość
te operacje za free sa niebezpieczne wg mnie bo robia je aby robic...
duzo czytlaam o tmy i wielu osoba tylko to zaszkodzilo by efekt byl fatalny

Płacąc też nie masz zagwarantowane, że zrobią dobrze!
Nigdy gwarancji nie ma!

Szpital został mi polecony przez znajmą - zaufam jej...
Zresztą szpital im. Jurasza w Bydgoszczy ma wielu dobrych specjalistów...

Idę za free, płace podatki to chce coś za ro mieć - czytaj. prosty nosek!
spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 14:20   #198
evien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Ja juz dlugo mysle nad operacją.....
evien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 15:00   #199
Schizofremiczna
Zadomowienie
 
Avatar Schizofremiczna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 567
Dot.: Noski jednoczmy się!!

to napiszesz mi jaki masz nosek po operacji


gwarancje masz jak zaplacisz- proces sadowy-zwrot kosztow-kara dla szpitala i chirurga oraz darmowa operacja .

zawsze to jakies pocieszenie
Schizofremiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-14, 16:58   #200
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez Schizofremiczna Pokaż wiadomość
to napiszesz mi jaki masz nosek po operacji


gwarancje masz jak zaplacisz- proces sadowy-zwrot kosztow-kara dla szpitala i chirurga oraz darmowa operacja .

zawsze to jakies pocieszenie



a jak nie płacisz i zrobisz sobie zabieg za publiczne pieniądze to juz procesować się nie możesz? można! w obu przypadkach musisz udowodnic, że zabieg nie został wykonany prawidłowo...

nie wiem czy ktokolwiek poddałby się ponownej operacji (prywatnej) w tej samej klinice, która pierwszy zabieg spartaczyła? jak dla mnie darmowa operacja w ramach "rekomensaty" to zadne pocieszenie!

prywatnie nie znaczy lepiej
spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:22   #201
Schizofremiczna
Zadomowienie
 
Avatar Schizofremiczna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 567
Dot.: Noski jednoczmy się!!

dla mnie prywatniej znaczy lepiej bo wtedy robia to o wiele lepiej


to wg mnie to jak idziesz za free to lekarz powie ze to jest dobrze itp i nic jemu nie zrobisz....
Schizofremiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:36   #202
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez Schizofremiczna Pokaż wiadomość
dla mnie prywatniej znaczy lepiej bo wtedy robia to o wiele lepiej


to wg mnie to jak idziesz za free to lekarz powie ze to jest dobrze itp i nic jemu nie zrobisz....
mogłabym polemizować i polemizować....


prywatny lekarz moze równiez powiedzieć, że "jest dobrze"!
zreszta korekta przegrody nosowej nie jest trudnym zabiegiem, wiec schrzanic coś będzie cieżko... no chyba, że bede miała cholernego pecha!

zeby dostac odszkodowanie to i tak wymagana, jest opinia niezależnych lekarzy - bo to, że Ty sobie stwierdzisz, że "zabieg został wykonany źle - bo Ci się nos nie podoba" mozesz sobie schowac do kieszeni...
odszkodowania za stwierdzenie "niepodoba mi się, bo myślałam, że bedzie nos wygladał inaczej" raczej nikt jeszcze w Polsce nie dostał


trzeba jednak pamietac, że większość lekarzy przeprowadzających takie "zabiegi" w publicznych szpitalach prowadzi równiez prywatna praktykę...
moze sie zdarzyc że Twój lekarz co będzie Ci "operował" nosek za kilkaset tysięcy złotych, naprawi również mój nos .. z tą różnicą, że ja nie wydam na to ani złotówki

spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:20   #203
Schizofremiczna
Zadomowienie
 
Avatar Schizofremiczna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 567
Thumbs up Dot.: Noski jednoczmy się!!

spineczkabdg w tym momencie mnie rozbawilas bardzo

prosze bar dzo skoro cie niestac na porzadna operacje to idz na darmowa ,ale jak byspogadala naprawde z ludzmi po darmowych operacjach to bys sie przekonala ,ze tylko 60% sie udaje,

oraz przy darmowej operacji,lekarz uprzedza,ze w razie komplikacji trzeba bedzie poprawic ale juz prywatnie,natomiast w prywatnej klinice lekarz nie ma prawa Ci spieprzyc poniewaz wiaze sie to z wieloma ciezkimi konsekwencjami dla niego ,

wiec nie pieprz ,ze darmowe sa lepsze
bo to tak samo jak bys nie chciala mercedes tylko bys wolala chodzic z buta - bo to mniej kosztuje : D
Schizofremiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:27   #204
Schizofremiczna
Zadomowienie
 
Avatar Schizofremiczna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 567
Dot.: Noski jednoczmy się!!

aha jeszcze jedno ,mas zracje wielu prowadzi prywatna praktyke ,lecz zapamietaj jedno,zaden lekarz (POLSKI) nie wykona Ci operacji darmowej z taka sama starannoscia,precyzja i zaangazownaiem jak prywatna dobrze platna

przekonac sie mozesz nawet u okulisty ,ostatnio bylam ,chcialam sie zarejestrowac - zarejestrowali mnie na 10 pazdziernika na godzine 10, bylo to za dlugo dla mnie bo nie lubie czekac- dalam 50 zl za prywatna( w tym samym miejscu u tej samej okulistki) i zostalam na tychmiast przyjeta ,standardowe badanie trwa kolo 5 minut ,ja tam siedzialam kolo 25 -zostalam zabadana dla pewnosci 2 razy ,oraz mialam szereg dodatkowych badan typu prawidlowa reakcja soczewki na obiekty ,swiatlo itp


wniosek nasuwa sie sam
Schizofremiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 18:57   #205
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Noski jednoczmy się!!

z iloma ludzmi rozmawiałaś, ze wysuwasz takie wnioski? z dwoma, pięcioma? nawet jeśli z 15stoma, to jeszcze nie 60%!!
idąc twoim tokiem myślenia: poczytaj sobie Koleżanko ile operacji zostało schrzanionych przez prywatne kliniki... tu nie ma reguły czy prywatna czy państwowa, cały czas Ci się staram to wytłumaczyć

z tego co piszesz wynika, że wszystkie operacje jakie sa wykonywane w szpitalach (za darmo) są przerowadzane z przymusu i byle jak... oj, bójcie sie pacjenci szpitali!
kobiety w ciązy nie rodzcie w szpitalach bo wasze dzieci są zagrozone, jak masz zawał nie wzywaj lekarza bo masz wieksze szanse na przezycie jak nie przyjedzie... lol... jak sobie złamiesz nogę to idz do prywatnego lekarza, bo zapewne w szpitalu zle ci złożą kości i zamiast włożyć w gips obłożą plasteliną

czy jak wykonują operacje na sercu, i inne bardziej skomplikowane tez uprzedzają, że jak sie nie uda to "proszę sobie zrobić prywatnie"


umieram ze smiechu czytając, że "w prywatnej klinice lekarz nie ma prawa spieprzyć" ma prawo! czy Ty tego chcesz czy nie ryzyko istnieje zawsze... a etyka lekarska obowiazuje wszystkich, nie tylko lekarzy w prywatnych klinikach


i nie pisz "skoro Cie nie stac na porządną operację to idz na darmową"... bo mnie nie stać ... a Ty wyrażając taką opinie sugerujesz, że Ci co leczą się za free są gorszej kategorii ... gratuluje toku myślenia
spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 00:23   #206
Schizofremiczna
Zadomowienie
 
Avatar Schizofremiczna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 567
Dot.: Noski jednoczmy się!!

jestes glupsza niz mylslalam, w internecie idzie znalesc badania opinii w ktorych bralo udzial kilkaset kobiet po operacjii,stad wiem ,ze okolo 60%

poza tym nie porownuj rodzenia z operacja bo to zupelnie co innego

wroc do przedszkola a pozniej sie madrz jak bedziesz miala czym bo na razie to "puste blondi"-dno
Schizofremiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 00:25   #207
Schizofremiczna
Zadomowienie
 
Avatar Schizofremiczna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 567
Dot.: Noski jednoczmy się!!

aaa wlasnie tym porownywaniem (zlamania rodzenie ,serca itp)udowodnilas jak bardzo NIEZNASZ sie na operacjach ,typach zabiegow oraz obowiazujacych normach i zasadach przeprowadzania operacji .

gratuluje GLUPOTY .
Schizofremiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 08:02   #208
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez Schizofremiczna Pokaż wiadomość
jestes glupsza niz mylslalam, w internecie idzie znalesc badania opinii w ktorych bralo udzial kilkaset kobiet po operacjii,stad wiem ,ze okolo 60%

poza tym nie porownuj rodzenia z operacja bo to zupelnie co innego

wroc do przedszkola a pozniej sie madrz jak bedziesz miala czym bo na razie to "puste blondi"-dno
naprawdę, to teraz umiejetnośc korzystania z internetu bądz jej brak świadczy o tym czy ktoś jest głupi czy nie, wooow!
serio, rodzenie to nie to samo co operacja, wooow



Cytat:
aaa wlasnie tym porownywaniem (zlamania rodzenie ,serca itp)udowodnilas jak bardzo NIEZNASZ sie na operacjach ,typach zabiegow oraz obowiazujacych normach i zasadach przeprowadzania operacji
pewnie, że nie jestem specjalistą w dziedzinie operacji, ale dam sobie ręce uciąć, że Ty również... ale moja powyższa wypowiedz była wypowiedzią ironiczną, nawiązujacą do Twojego stwierdzenia, że prywatnie znaczy lepiej (ogólnie) ...

a z tą pusta blondi to hohoho... stereotypowe myślenie


reszte zostawię bez kometarza, bo widzę, że polemika z Tobą nie ma sensu... idziesz po najprostszej linii - obrażasz, bo widocznie w inny sposób swojego zdania obronić nie umiesz...


bardzo łatwo Cię sprowokować

na tym temat zakończę

Edytowane przez spineczkabdg
Czas edycji: 2007-08-17 o 08:38
spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:24   #209
eithelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Witam wszystkich serdecznie! Piszę do użytkowniczek tego forum z prośbą o radę i obiektywną ocenę. Cóż, nie będę pewnie oryginalna pisząc, że nie jestem zadowolona ze swojego nosa. Już nieraz zastanawiałam się nad operacją, ale na razie niestety nie mam na to ani czasu ani środków finansowych. Moja najbliższa rodzina twierdzi, że niepotrzebna mi operacja, ale ja nie potrafię uwierzyć w ich obiektywizm, niestety Bardzo proszę o pomoc - czy ulegam tylko złudzeniom czy faktycznie powinnam poważnie myśleć o operacji. Wyrzucam sobie, że jestem próżna, ale ta myśl (myśl o operacji i niezadowolenie z powodu nosa) powracają zbyt często, żebym mogła je ot tak odrzucić. Potrzebuję obiektywnej, szczerej oceny. Zwracam się do Was kochanie forumowiczki, jako że wiem, iż jesteście lub byłyście w podobnej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie i co najważniejsze załączam nieszczęsne zdjęcia do oceny

Edytowane przez eithelle
Czas edycji: 2007-09-03 o 14:10
eithelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 08:56   #210
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Droga Eithelle,

ja tam nie widzę nic co trzeba by było w Twoim nosie naprawiać... (zapewne nie ja jedna). Krzywej przegrody chyba nie masz, bo nie widzę by nosek uciekał Tobie na lewo czy prawo, zatem co się Tobie w Twoim nosie nie podoba?

Masz dwa wyjścia, albo zaakceptować siebie taką jaką jesteś (moim zdaniem jest OK), albo jeśli rzeczywiście czujesz się bardzo źle z własnym nosem, poddać się operacji!

Ja mam krzywą przegrodę i jeszcze do zeszłego roku mój nos dla mnie nie stanowił problemu, dopóki na jednym zdjęciu nie zauważyłam, że nos "schodzi" mi na prawo dziwne, bo jakoś wczesniej tego nie zauwazyłam, a co ciekawsze... na zdjęciach z lat wczesniejszych mój nos prościutki był nie mam pojęcia kiedy nochal uciekł mi na bok
Potem wizyta u laryngologa (z uszami) i przy okazji porada lekarza "proszę pomyślec o zabiegu nosa"... dziś już jestem zdecydowana, choć i tak więksozśc mi mówi, że mój nos jest OK! No ale ja chce mieć w końcu ładne zdjęcia, no i najważniejsze, nie chce mieć kłopotów ze zdrowiem

Mój nos osobiście mi się także nigdy nie podobał (nie mam na myśli krzywej przegrody), ale go zaakceptowałam... "zabieg" to jednak konieczność.
spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.