Fryzjer - Bydgoszcz - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 09:58   #331
rapidity
Przyczajenie
 
Avatar rapidity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dobrze brzmiące miasto
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Chyba chętnych sporo do p.Agnieszki Zaremby,dziś rano dzwoniłam,to zapisano mnie na 10 kwietnia dopiero.A myślałam,że w tym tygodniu jeszcze się uda dostać... a co do cen to nie wiem,nie pytałam.
rapidity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:32   #332
MMisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Hej
ja polecam Panią Lilę ze Studia Olivia, chodziłam do niej do salonu na Dworcową a teraz ma nowy salon przy Dolinie, przedłużenie Poznańskiej. Babka z klasą i salon też! Mają właściwie wszystko, salon fryzjerski , kosmetyczny, solarium i nawet jest laska co robi masaże, załapałam się na gratisowy masaż pleców… bajka. Co do włosów to jestem zawsze bardzo zadowolona, świetnie farbuje i ścina jest dokładna a ceny całkiem, całkiem.
Salon też robi wrażenie, polecam
MMisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 14:17   #333
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez PoppyHoney Pokaż wiadomość
Hairka, Upraciucha ile płaciłyscie ?????


WIe ktos ile bierze Łukasz z kolaprestige i czy dobrze cieniuje ?
Ja zaplacilam 210zl naszczecie wiecej moja noga tam nie postanie
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 14:50   #334
madzkadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

MMisiaa ile płaciłas ?? dla mnie to akurat ważne bo jeszcze studiuje. Pozdrawiam
madzkadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 15:28   #335
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Mmisia.. też kiedyś chodziłam do Lilianny.. nawet czesała moją siorkę na ślub..
co do cen to też pamiętam, że były przystępne.. a sama ona bardzo dobrze cieniowała włosy, oraz dobierała kolor..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 16:59   #336
Ortopla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Czy moglby mi ktos podac namiary na owa pania Lile z salonu przy Dolinie??? Probowalam w necie znalezc nr tel ale bezskutecznie. Kiedys pracowala na Dworcowej w "Olivi" i wedlug waszych postow teraz dziala przy Dolinie. Z gory bardzo dziekuje.
Ortopla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:38   #337
MMisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez madzkadz Pokaż wiadomość
MMisiaa ile płaciłas ?? dla mnie to akurat ważne bo jeszcze studiuje. Pozdrawiam
Hej
zapłaciłam za cieńcie i farbowanie 2 kolory 140 pln a włoski mam sliczne do ramion chodze tam cały czas. jestem zawsze miło zaskoczona jej dokładnością, wyciąga starannie pasme i je farbuje, profesjonalnie. pozdro.
MMisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 18:41   #338
MMisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

no to mamy takie same zdanie o Liliannie, uważam ją za super fryzjerkę! a byłaś w nowym salonie?
MMisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:43   #339
MMisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez MMisiaa Pokaż wiadomość
no to mamy takie same zdanie o Liliannie, uważam ją za super fryzjerkę! a byłaś w nowym salonie?
To było do lemonki
pozdrawiam
MMisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:50   #340
MMisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez Ortopla Pokaż wiadomość
Czy moglby mi ktos podac namiary na owa pania Lile z salonu przy Dolinie??? Probowalam w necie znalezc nr tel ale bezskutecznie. Kiedys pracowala na Dworcowej w "Olivi" i wedlug waszych postow teraz dziala przy Dolinie. Z gory bardzo dziekuje.
hej
ale mi zadałaś ćwieka! Bo ja dzwonię do Pani Liliany na komórkę - jestem już jej stałą klientką - ale prosiła mnie żebym tego telefonu nie podawała nikomu... więc musiałam kurcze zadzwonić i ustalić tel. stacjonarny, udało się podaję nr 3211482, ul. Dolina 2 - jesteś mi winna duże dzięki a i upewnij się że zapisałaś się do Pani Lilianny bo są tam też inne babki.
pozdro!
Misia
MMisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 19:03   #341
MMisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez aniusi84 Pokaż wiadomość
Jestem po raz pierwszy na forum i mam troszkę inne pytanko w związku z tym tematem.
Chodzi mi o fryzury wieczorowe (upięcia), to dosyć pilne. Kogo możecie polecić?


Byłam jakiś czas temu w stylu w fordonie u takiej fryzurki i nie byłam zadowolona. Mam proste włosy, które np po zakręceniu mają tendencje do prostowania. Pani stworzyła mi loczki, delikatnie podpięte, wyglądało początkowo fajnie, ale po 2h po fryzurze nie było śladu. Poza tym klientki poumawiane były co 30 min!, wiec nie mogła mi poświęcić zbyt dużo czasu. Uważam, że 30 min to stanowczo za mało.

P.S. Jeśli chodzi o strzyżenie i farbowanie to ze stylu jestem jak dotąd zadowolona
hejjeśli chodzi o frzurki oklicznościowe to polecam również p. Lilianę, czesała na ślub moją bratową , suuuuuper! Pozdro Misia
MMisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 21:19   #342
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Mmisia.. nie- w nowym nie byłam..
ogolnie ostatnio u niej bylam dawno..dwa lata temu.. mam sklonnosci do zmiany fryzjera.. spontanicznych mysli "moze pojde do fryzjera?"
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 21:41   #343
Ortopla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Wielkie dzieki Mmisiaa!!!! i przy okazji dzieki dla lemonki za info o poscie Mmisi o namiarach :
Ortopla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 11:47   #344
uparciucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

PoppyHoney:


Ja za swoje włoski(poldlugie) płacilam 135zl.na moje wlosy poszlo full farby(1 kolor) a sciecie bylo minimalne(podciecie koncowek i zrobienie grzywy). i tak jestem zadowolona,bo juz w portfelu mialam przygotowane 200zl i nie wiedzialam,czy to mi starczy teraz musze zaczac ciułac na nastepna wizyte u Agnieszki ( skonczyc kupowac nastepne bluzeczki!!!)


Pati28


Agnieszke Zarembe wyobrazalam sobie jako wielka paniuche(achy,ochy) a tu wielki zonk,bo to jest normalna laseczka-usmiechnieta,gadatliwa.ta k jak pisalam wczesniej salon nie robi szału a z tego co slyszalam to Aska ma swoj fajnie urzadzony.wydaje mi sie,ze obydwie super scinaja i na 100% siostry nie sa tradycjonalistkami(lubia poszalec).nigdy nie bylam u Aski,wiec nie mam porownania ale gdy, bede miala zamiar isc ponownie do fryca( i gdy bedzie kasa) to na pewno pojde do Agi.
uparciucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 13:42   #345
MMisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
Mmisia.. nie- w nowym nie byłam..
ogolnie ostatnio u niej bylam dawno..dwa lata temu.. mam sklonnosci do zmiany fryzjera.. spontanicznych mysli "moze pojde do fryzjera?"
no tak ja też lubię spontaniczność… ale u mnie objawia się ona inaczej… zmieniam często ale cos innego a jeśli chodzi o fryzjera to jestem stała! Jestem z Pani Lilianny bardzo zadowolona wieć już nie szukam. Jeśli nie byłaś w nowym salonie to naprawdę warto zajrzeć, fajne wnętrze i miła atmosfera - jak złapiesz oczywiście spontaniczny nastrój Może załapiesz się jeszcze na gratisowy masaż… nie wiem czy jeszcze mają tę promocję, ale warto zapytać... mi się udało Pozdrawiam
MMisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 13:48   #346
MMisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez Ortopla Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki Mmisiaa!!!! i przy okazji dzieki dla lemonki za info o poscie Mmisi o namiarach :
Nie ma sprawy… myślę że będziesz zadowolona
Pozdrawiam
MMisiaa
MMisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:30   #347
PoppyHoney
Wtajemniczenie
 
Avatar PoppyHoney
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 586
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

dziekuje za odp )))
bardzo ^^, ale jeszcze 2 pytanka jesli ktos zna odp to wdzieczna jestem :P

p.Liliana ile bierze za sciecie?
zaleszy mi na cieniowaniu gdyz mam b.gęste włosy, czy ona moze dobrze cieniuje ?

Agnieszka czy Asia Zaremba ... która waszym zdaniem jest lepsza w cięciu badz farbowaniu?
gdzie one przyjmuja? ma ktos telef.?

kłaniam sie.
PoppyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:31   #348
Czarnaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Witam was chce wam powiedziec bylam ostatnio u frzyjera na konopnickiej w studio urodzy nefrettete i jestem bardzo zadowolona pierwszy raz od dawna bardzo ladnie mi zrobila kolor z delikatnymi refleksami sciecie super same sie ukladaja a dostalam namiary od znajomej ktora chodzi do tej babki juz bardzo dlugo .Jest to szefowa zrobila mi nawilzanie naprawde polecam i jest niedrogo bo zaplacilam 110zl
Czarnaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:36   #349
mirka067
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez rapidity Pokaż wiadomość
Chyba chętnych sporo do p.Agnieszki Zaremby,dziś rano dzwoniłam,to zapisano mnie na 10 kwietnia dopiero.A myślałam,że w tym tygodniu jeszcze się uda dostać... a co do cen to nie wiem,nie pytałam.

To jest właśnie denerwujące. Wróciłam od Asi Zaremby. Czekałam prawie 2 miesiące. Wychodząc zapisałam się na następny raz. Niestety muszę czekać bo nikt nie strzyże i farbuje tak jak Asia. Salon super urządzony.
Niestety Asia sporo podróżuje ( na koniec maja mnie nie przyjęła bo leci do RPA szkolić tamtejszych fryzjerów) i nie zawsze można dopasować termin. Mimo wszystko warto czekać.
Polecam.
mirka067 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 10:28   #350
paulinaalicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

witam!

zapisałam się do Agnieszki Zaręby na 15 kwietna
będę robiła balejaż (czy jak to tam się pisze na włosach koloru myszowatego - ni to ciemny ni to jasny blond + podcięcie i modelowanie - kolor pasemek ma być ładny jasny blond
włosy mam grubie z półtora roczną chodowlą odrostów.
Kobitka ma teraz pole do popisu, bo włosy na sporej długości są zdrowe i naturalnego koloru.
UUUUUUdusze Was wszystkie na tym forum, jeśli zniszy mi włosy
jeśli bedzie dobrze to dam wam znać, że fryzjerka godna polecenia.

pozdrawiam
paulinaalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:24   #351
rapidity
Przyczajenie
 
Avatar rapidity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dobrze brzmiące miasto
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Wrażenia po wizycie w salonie u p.Agnieszki Zaremby.
Salon szału wizualnie nie robi... jest umieszczony z tyłu domku rodzinnego na Nakielskiej.
Jak weszłam zaskoczyła mnie ilość ludzi tam obecnych.No i średnia wieku pań tam przebywających - ok.60 lat !!! ale spokojnie,te panie to do Pani Zaremby Seniorki. Najwidoczniej p.Asia poszła na swoje, a p.Agnieszka współpracuje z mamą. Poza tym byli tam uczniowie w liczbie sztuk 5,cztery dziewczęta i jeden chłopak. Myją włosy,przygotowują farby i jak nie maja co robić - to się przyglądają.

Na co zwróciłam uwagę i chyba pierwszy raz zauważyłam tak wyraźnie - dba sie tam o higienę. Żadne tam ręczniki frotte - tylko jednorazówki, po skończonej usłudze - leci uczeń i w koszyczku wynosi zużyte nożyczki,szczotki i grzebienie. No za to duży plus!!!

Pani Agnieszka - super,bardzo miła, otrzymałam dużo porad i wskazówek. No i najważniejsze - obcięła mnie czadowo. Zapytała wcześniej czy lubię takie zdecydowane cięcia czy raczej grzeczne,no ja oczywiście preferuję zdecydowanie niesforne fryzurki i trochę mi zasugerowała co by tam zrobiła najchętniej no i efekt końcowy jak dla mnie rewelka!!!
Koszt niewielki- 52 zł - cięcie plus odżywka na gorąco.
POLECAM!!!
rapidity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:30   #352
ephemeral
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Dla mnie znalezienie dobrego fryzjera w naszym mieście graniczy z cudem.. ;/ Obecnie chodzę z 5cm odrostem i już nie wiem gdzie się udać. Co wizyta to jestem niezadowolona. Albo mi odmawiają, a jak już ktoś się podejmie to masakra. Mam bardzo jasny blond i za każdym razem gdy idę pofarbować odrost to odróżnia się on od reszty włosów. Załamka
ephemeral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:58   #353
balcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Hej Kobitki !!!
Szukam dobrego fryzjera jesli chodzi o koki czy tez innego rodzaju fryzury slubne, czytam i czytam dotychczasowe opinie i doczytalam sie jedynie czegos pozytywnego o p. Lilianie, ja niestety nie znam nikogo a MUSZE kogos znalezc, PROSZE POMOZCIE!!!

ps. jesli chodzi o farbowanie i sciecie od ponad roku chodze do stylu w fordonie do p.Ilony jest swietna i nigdy nie zetnie Wam 10 cm jesli mowicie "podciac wlosy' ) niestety nie ma jej w dniu mojego slubu no i zostalam na lodzie.

pozdrawiam)
balcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 17:38   #354
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

balcia.. p.Liliana czesała moją siostrę na jej ślub, była bardzo zadowolona, także polecam..nr telefonu został tu podany..
przyjaciółka mojej siostry na swój ślub czesała się w salonie RELAX w centrum miasta, niedaleko pl.Wolności.. też była bardzo zadowolona-w efekcie chodzi tam do fryzjera od kilku dobrych lat..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:52   #355
PoppyHoney
Wtajemniczenie
 
Avatar PoppyHoney
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 586
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

no to i ja się wypowiem wkoncu musimy sobie kobitki pomagac
Ostatnio głosno było o p.Agnieszce Zarembie na tym forum wiec i ja zaryzykowałam i sie wybrałam. Nie miałam innego wyjścia gdyz moja fryzjerka w ciąze zaszła
Kompletnie nie wiedzialam jak tam sie doczłąpać. Wkoncu okazalo sie ze dojechac mozna tam tylko AUTOBUSEM 56 (tak na przyszlość :P) Spóżniłam sie ponad 20 min. SAlonik normalny. Wchodząc zauwazyłam 3 uczniów, jedna dziewczyna i dwoch facetów. P.Agnieszka bardzo miła, nawet powiedziałabym, że czasami az za bardzo.
Prosiłam o nowa grzywe i mocne pocieniowanie. Włosy pocieniowane sa za.j.e.b.iii... noo ale grzyweczka taka sobie. W rzeczy samej chciałam miec gęstą grzywe, ale nie az tak. Musze sobie troszke sama poprawic
Z tego wzgledu ze spoznilam sie ok pol godziny p. Agnieszka nie miala czasu by ułozyc mi włosy. Zrobił to uczeń, po czym jednak p.Ag. poprawiała, nie mogl sobie poradzic z moja gęstą czupryną.
Ogólnie w pewnym momentach np. podczas układania wlosow, mycia głowy czułam sie głupio i żałośnie bo poprostu wygladałam zabawnie, a Ci uczniowie sie cały czas kręcili, az mi sie śmiać chciało xD
WIem, że oni akurat mieli mnie głęboko, ale sam fakt.

Włosy ułozone mam na bombke bo wyciagane byly na szczotke, teraz wystarczy tylko sprobowac ułozyc je samemu i juz na pewno bez szczotki ;]Ogolnie moge powiedzieć, że jestem zadowolona, ale nie do konca. Za taka cenę mogłąbym wymagać duzo więcej (60 zł). Musze jeszcze zobvaczyc tylko czy włosy bd sie w ogole ukladaly i jakos wglądały az sie boje.

sie rozpisałam xD pozdrawiam
PoppyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 01:05   #356
madzkadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Mi się ostatnio trochę spieszyło do fryzjera... no i skorzystałam z usług lovely look a auchanie.... Pani Karolina zrobiła mi farbowanie no i ścieła włoski. w salonie używają farb firmy artego... pierwsze słyszałam ale sie zdecydowałam. Jeśli chodzi o kolor to chciałam lekko zamienić moje czarne włoski na coś ciemnego z prześwitami czerwonego. I faktycznie kolor fajnie wyszedł ale zauważyłam że farba strasznie szybko się spłukuje a poza tym jak położyłam się spać z leciutko wilgotnymi włosami to moja ulubiona podusia zafarbowała na czerwono :/ no cóż...... wrrrrr.......
jeśli chodzi o ścięcie to na początku mi sie podobało miałam włosy do ramion, końcówki lekko pocieniowane i mała grzyweczka czesana na bok... Pani Karolina pocieniowała mi włosy troche bardziej bo odległości około 7 cm od czubka głowy i potem schodkami w dół. Moje wrażenia na początku były bardzo pozytywne. Podwinięte wyglądały po prostu ślicznie, tak jak chciałam, a poza tym cieszyłam sie bo pasowały do mojego charakteru. ale już następnego dnia nie było tak fajnie...... włosy nie chcą się układać.... każdy żyje swoim życiem i robi co chce.... :/ nigdy wcześniej zaraz po ścięciu tak nie miałam.... :/
podsumowując wrażenia jako takie :/ zastanawiałam się czy to się kwalifikuje pod reklamacje ale już chyba sobie odpuszczę bo jak zrobią jeszcze gorzej to sie chyba załamie.... Odczekam chwilkę i zapisze sie do pani Asi Z. albo pani Liliany jak radziłyście....
pozdrawiam
madzkadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:58   #357
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Przeczytałam cały wątek i zaspiałam się do Pani Agnieszki Zaremby.
Zobaczymy co mi wyczaruje na głowie... ciagle mam spiete włosy w kitkę i czas na zmiany!! Się boję trochę, ale zaufam Pani Adze. Liczę, że dobrze mi doradzi, bo ja zupełnie nie mam pomysłu co z moimi włosami zrobic
spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 11:00   #358
camika
Raczkowanie
 
Avatar camika
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Czy któraś z Was słyszała może opinie o salonach Jean Louis David. Troche o nich poszperalam w necie - generalnie są bardzo różne. W focus parku maja otworzyc właśnie ich salon. Nie wiem jaką mają opinię w innych miastach. Chociaż na renomę salonu pracują fryzjerki, więc pewnie na początku ich działania nie ma się co pchać, bo dopiero bedą się "docierać", a lepiej niech się nie szkolą na moich włosach Jesli któraś z Was zaryzykuje to czekam na opinie. No i ceny!
__________________
Moja wizja biżu
troszkę listopadowych nowości...
camika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 22:29   #359
Pati28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

no laski ja 22.04 lece fryzurować się na Gdańską do p.Asi zaremby mam nadzieję że wyjdę mega happy!!!
już "po" przylece podzielic siez Wami moimi wrazeniami:eh em:
Pati28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 09:05   #360
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez Pati28 Pokaż wiadomość
no laski ja 22.04 lece fryzurować się na Gdańską do p.Asi zaremby mam nadzieję że wyjdę mega happy!!!
już "po" przylece podzielic siez Wami moimi wrazeniami:eh em:
Mam nadzije ze dzieki wam w koncu znjade normalna fryzjerka, ide na slub we wrzesniu takze musze podjac decyzje gdzie isc sie czesac. A jak pani Asia spisuje sie w kokach i fryzurach okolicznosciowych??? Chcialam isc na geana do fryzjera a po przesledzeniu tego watku chyba Pani Aska Zareba wygra
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 14:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.