Izotek - cz.II - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-12, 18:56   #4651
Energy_Drink
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: Izotek - cz.II

Z izotekiem wiążą się stany depresyjne, mam dla was ankietę, która bada czy trądzik jest problemem w aspekcie psychologicznym. Jak to było przed izotekiem , stosowaliscie zabiegi, kremy do cer trądzikowych ?
Aktualnie sama jestem na izoteku to już 6 miesiąc - cera mogłaby pozostać taka jaka jest aktualnie

Prosze wypełnijcie ankietę
Ankieta - ! KLIK !
Energy_Drink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 19:32   #4652
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Energy_Drink Pokaż wiadomość
Z izotekiem wiążą się stany depresyjne, mam dla was ankietę, która bada czy trądzik jest problemem w aspekcie psychologicznym. Jak to było przed izotekiem , stosowaliscie zabiegi, kremy do cer trądzikowych ?
Aktualnie sama jestem na izoteku to już 6 miesiąc - cera mogłaby pozostać taka jaka jest aktualnie

Prosze wypełnijcie ankietę
Ankieta - ! KLIK !

W wolnej chwili wypełnię ale te stany depresyjne to podobno od trądziku a nie leku. Taką opinię kiedyś znalazłam na stronie któregoś z warszawskich gabinetów dermatologicznych. Nie mam zdania, bo u mnie po tych dwóch miesiącach tylko lepiej, bo krostki schodzą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 19:40   #4653
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
W wolnej chwili wypełnię ale te stany depresyjne to podobno od trądziku a nie leku. Taką opinię kiedyś znalazłam na stronie któregoś z warszawskich gabinetów dermatologicznych. Nie mam zdania, bo u mnie po tych dwóch miesiącach tylko lepiej, bo krostki schodzą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To przeczytaj ulotkę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 20:29   #4654
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To przeczytaj ulotkę

Przeczytałam ją. Przecież ten artykuł nie powstał na zasadzie „a teraz napiszemy coś kontrowersyjnego” tylko właśnie do tego typu informacji się odnosił.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Poza tym nie napisałam tego na zasadzie że teraz powiem wszystkim prawdę objawioną tylko raczej podzieliłam się „ciekawostką”. Skoro ktoś tworzy ankiety to zakładam, że temat go może zainteresować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 21:37   #4655
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Przeczytałam ją. Przecież ten artykuł nie powstał na zasadzie „a teraz napiszemy coś kontrowersyjnego” tylko właśnie do tego typu informacji się odnosił.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Poza tym nie napisałam tego na zasadzie że teraz powiem wszystkim prawdę objawioną tylko raczej podzieliłam się „ciekawostką”. Skoro ktoś tworzy ankiety to zakładam, że temat go może zainteresować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdyby stany depresyjne nie były od leku, to nie widniałyby w ulotce w skutkach ubocznych. Jednak takie sytuacje się zdarzały, a Wikipedia mówi, że ich mechanizm nie jest do końca poznany.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 12:51   #4656
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
W wolnej chwili wypełnię ale te stany depresyjne to podobno od trądziku a nie leku. Taką opinię kiedyś znalazłam na stronie któregoś z warszawskich gabinetów dermatologicznych. Nie mam zdania, bo u mnie po tych dwóch miesiącach tylko lepiej, bo krostki schodzą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bzdura. U mnie nigdy trądzik nie powodował stanów depresyjnych. A kiedy zaczęłam brać izotek, działy się nieprawdopodobne rzeczy z moją głową i nie, żadne krosty nie zrobiły mi z mózgu sitka.
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 14:41   #4657
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

No i ok, przecież nie napisałam że:
A) tak napewno nie może być,
B) nikt tak nie napisał w ulotce.

Tu link dla zainteresowanych: http://www.novaderm.pl/klinika-tradziku/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 15:20   #4658
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
No i ok, przecież nie napisałam że:
A) tak napewno nie może być,
B) nikt tak nie napisał w ulotce.

Tu link dla zainteresowanych: http://www.novaderm.pl/klinika-tradziku/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiarygodność 0%
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 15:26   #4659
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wiarygodność 0%

Tak jak dla mnie wikipedia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 15:46   #4660
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Tak jak dla mnie wikipedia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można i tak podejść do tematu, nikt Ci nie broni. Nadal skutkiem ubocznym stosowania retinoidów jest depresja. Nie skutkiem ubocznym posiadania trądziku Więc trochę słabo, że lekarz dermatolog w jakimś wywiadzie podważa to, co twierdzi producent leku. Najwidoczniej "wie lepiej"
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 15:50   #4661
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Można i tak podejść do tematu, nikt Ci nie broni. Nadal skutkiem ubocznym stosowania retinoidów jest depresja. Nie skutkiem ubocznym posiadania trądziku Więc trochę słabo, że lekarz dermatolog w jakimś wywiadzie podważa to, co twierdzi producent leku. Najwidoczniej "wie lepiej"

Jejku ale ja nie podchodzę do tematu, piszę to już któryś raz. Napisałam to bo ktoś tworzy ankietę- to ma jakieś stanowisko, kogoś z branży, nota bene znanego, może to wykorzysta, może nie, dla mnie obojętne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 16:59   #4662
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Jejku ale ja nie podchodzę do tematu, piszę to już któryś raz. Napisałam to bo ktoś tworzy ankietę- to ma jakieś stanowisko, kogoś z branży, nota bene znanego, może to wykorzysta, może nie, dla mnie obojętne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwne, że tak ostro bronisz czegoś, co Ci jest obojętne
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 18:17   #4663
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziwne, że tak ostro bronisz czegoś, co Ci jest obojętne

Czego bronię? Tego żebyście nie sugerowały że to moje zdanie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 19:10   #4664
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Czego bronię? Tego żebyście nie sugerowały że to moje zdanie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skomentowałam artykuł, że dla mnie nie jest wiarygodny. Napisałaś, że tak jak dla Ciebie Wikipedia. Jak dla mnie to jest obrona swojego zdania, bo najwidoczniej Ci przeszkadza, że ktoś uznaje wrzucone przez Ciebie rzeczy za niewiarygodne
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 21:31   #4665
monique97
Raczkowanie
 
Avatar monique97
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 63
Dot.: Izotek - cz.II

Czy zauważyłyście ,że skóra na waszej twarzy stała się bardziej porowata pod wpływem kuracji?? Zaczęłam właśnie 4 miesiąc brania axotretu i pory na mojej buzi są jakby bardziej widoczne ,mnie to jakoś szczególnie nie przeszkadza ale czy to się unormuje po zakończeniu kuracji? Miał ktoś podobnie ?
monique97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 21:50   #4666
abi2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek - cz.II

Cześć Muszę się was poradzić w sprawie suchości śluzówki odbytu. Na internecie mało znalazłam niestety informacji na ten temat.Zwykła wazelina przed defekacją średnio się sprawdza w moim przypadku. Za każdym razem odczuwam dyskomfort. Ma ktoś do polecenia sprawdzoną maść lub jakiś sposób żeby uporać się z tym problemem?
abi2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 23:41   #4667
Energy_Drink
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
W wolnej chwili wypełnię ale te stany depresyjne to podobno od trądziku a nie leku. Taką opinię kiedyś znalazłam na stronie któregoś z warszawskich gabinetów dermatologicznych. Nie mam zdania, bo u mnie po tych dwóch miesiącach tylko lepiej, bo krostki schodzą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za Twoją opinię. Co do depresji podczas przyjmowania doustnej izotretynoiny zdania są podzielone. Wydaje mi się, ze złe samopoczucie wynika ze zbyt długiego okresu leczenia, często niskiej satysfakcji z jej skutków (poczatkowy wysyp). Jestem w trakcie 6 miesiąca izoteku, nie miałam wysypu, nie zauważyłam też stanów depresyjnych, jednak jestem bardzo chwiejna emocjonalnie co moze mieć z tym związek. Wspomnę też o ogromnej senności. Niemalże codziennie zdarzają mi się drzemki w ciągu dnia ( i nie trwają 15 minut, a dwie trzy godziny)

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez monique97 Pokaż wiadomość
Czy zauważyłyście ,że skóra na waszej twarzy stała się bardziej porowata pod wpływem kuracji?? Zaczęłam właśnie 4 miesiąc brania axotretu i pory na mojej buzi są jakby bardziej widoczne ,mnie to jakoś szczególnie nie przeszkadza ale czy to się unormuje po zakończeniu kuracji? Miał ktoś podobnie ?
Moja koleżanka brała axotrex, pod koniec kuracji wyglądała straszne. Stany zapalne wokół ust, poparzenia wywoływała nawet ciepła herbata. Ostatnio poznałam też osobę która mówiła o podobnych przypadłościach. Po izoteku osobiście nie słyszałam o niczym podobnym

Cytat:
Napisane przez abi2222 Pokaż wiadomość
Cześć Muszę się was poradzić w sprawie suchości śluzówki odbytu. Na internecie mało znalazłam niestety informacji na ten temat.Zwykła wazelina przed defekacją średnio się sprawdza w moim przypadku. Za każdym razem odczuwam dyskomfort. Ma ktoś do polecenia sprawdzoną maść lub jakiś sposób żeby uporać się z tym problemem?
Solcoseryl - regeneruje, do kupienia w aptece, ale uwaga ! głównym składnikiem aktywnym jest bezbiałkowy dializat z krwi cielęcej
Energy_Drink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 09:43   #4668
monique97
Raczkowanie
 
Avatar monique97
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 63
Dot.: Izotek - cz.II

[/COLOR]
Moja koleżanka brała axotrex, pod koniec kuracji wyglądała straszne. Stany zapalne wokół ust, poparzenia wywoływała nawet ciepła herbata. Ostatnio poznałam też osobę która mówiła o podobnych przypadłościach. Po izoteku osobiście nie słyszałam o niczym podobnym



Nie chodzi mi o przesusz ust bo to chyba każdy ma. Axotret i izotek to przecież to samo tylko inna nazwa rynkowa.
monique97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 12:16   #4669
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Izotek - cz.II

A ja mam pytanie odnośnie zaczerwienienia, bo coraz bardziej mnie to irytuje.
Przestałam brać izotek z początkiem stycznia. Mamy połowę marca, a wciąż mam czerwoną twarz (w szczególności policzki bliżej okolic nosa jak i sam nos lekko ale znacznie mniej). Tak samo, jak w trakcie brania izoteku. Lekarze mnie zapewniali, że jak izotek się już "wypłucze" z organizmu, to nie będę czerwona. A jestem nadal mimo, że czuję, że izoteku już nie ma zbyt wiele w organizmie - skóra znów zaczyna być tłusta, włosy muszę myć już codziennie a nie jak w trakcie kuracji co tydzień. Ogólnie wszystko wróciło do "normy", tylko ta twarz taka czerwona...

Wizytę mam za niecały miesiąc w celu usunięcia pieprzyka na twarzy (chyba już będę mogła, co?) u lekarza, który prowadził moją kurację, więc na pewno dopytam, jednak nie zaprzeczam, że wolałabym wiedzieć już teraz, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Dodam, że traktuję swoją skórę wyjątkowo delikatnie, z resztą od zawsze. Żadnego pocierania twarzy, żadnych peelingów. Jedynie peeling enzymatyczny na noc, ale on właśnie mi pomaga zredukować lekko zaczerwienienie. Pomaga mi w tym również olej z dzikiej róży, jednak to nie jest pomoc "na zawsze", jedynie chwilowo.
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 15:35   #4670
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez abi2222 Pokaż wiadomość
Cześć Muszę się was poradzić w sprawie suchości śluzówki odbytu. Na internecie mało znalazłam niestety informacji na ten temat.Zwykła wazelina przed defekacją średnio się sprawdza w moim przypadku. Za każdym razem odczuwam dyskomfort. Ma ktoś do polecenia sprawdzoną maść lub jakiś sposób żeby uporać się z tym problemem?
Spróbuj może czopki glicerynowe, maści łagodzące np. Bepanthen, czopki na hemoroidy. Ja też mam ten problem używam też maści wymienionej wyżej i też działa.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 17:59   #4671
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Można i tak podejść do tematu, nikt Ci nie broni. Nadal skutkiem ubocznym stosowania retinoidów jest depresja. Nie skutkiem ubocznym posiadania trądziku Więc trochę słabo, że lekarz dermatolog w jakimś wywiadzie podważa to, co twierdzi producent leku. Najwidoczniej "wie lepiej"
Akurat depresja może być "skutkiem ubocznym" trądziku. Mnie to dotknęło, a od kiedy biorę Izotek, jest znacznie lepiej. Co do informacji zawartych w ulotkach leków, producenci mają obowiązek zamieszczać tam nawet niepotwierdzone działania niepożądane. Badania nad obniżeniem nastroju przy izotretynoinie nie dały podobno jednoznacznych wyników.
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 18:22   #4672
renata1155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: Izotek - cz.II

Co do porów - w trakcie 4-5 miesiąca były bardzo widoczne. Teraz kończę kurację i jest lepiej.

Byłam u okulisty. Wada z -0,5 na jednym oku i -0,75 na drugim wzrosła do -1,25 na obu. Okulista stwierdził, że nie ma dowodów naukowych na to, że wada może się pogarszać od Izoteku, ale wg mnie to lek mógł być tego powodem, zwłaszcza w tak krótkim czasie. Wcześniej wada była stabilna.

Jeżeli chodzi o śluzówkę odbytu - byłam u lekarza pierwszego kontaktu + u okulisty. Pierwszy zalecił wizytę u proktologa (dochodziło do tego, że zaobserwowałam bardzo dużo krwi), drugi natomiast (okulista), zalecił każdego dnia rano wypić na czczo szklankę wody + zjeść 1 kwi. Pomogło. Problem częściowo minął, więc nie poszłam do proktologa.

Edytowane przez renata1155
Czas edycji: 2018-03-16 o 11:05
renata1155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 21:05   #4673
vericious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 65
Dot.: Izotek - cz.II

Cześć wszystkim, u mnie 85 dzień Izoteku. Pojawiła mi się jakaś kaszka na czole, co z lekka mnie podłamało. Mam nadzieje, że to tylko chwilowe.

Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy.
vericious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 15:07   #4674
monique97
Raczkowanie
 
Avatar monique97
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 63
Dot.: Izotek - cz.II

Polecacie pić wywar z kocanki albo macierzanki ? Czy pomaga to komuś na wątrobę i żołądek?
monique97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:10   #4675
paulapaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Izotek - cz.II

Cześć,
czy jest tu osoba która jest juz długi czas po zakończeniu kuracji a ciagle boryka się ze skutkami ubocznymi?
Obecnie jestem 8 mies po odstawieniu a skóra głowy jest tak sucha że aż pęka, włosy mi sie przerzedziły oczywiscie przez kuracje wiec tą suchośc nawet widac... Mam ciągle zaczerwienienia na linni włosów i na skroniach, domyślam sie że to podrażnienie.
I mam też ciągły katar, taki jakby alergiczny.....
paulapaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 19:24   #4676
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez paulapaulina Pokaż wiadomość
Cześć,

czy jest tu osoba która jest juz długi czas po zakończeniu kuracji a ciagle boryka się ze skutkami ubocznymi?

Obecnie jestem 8 mies po odstawieniu a skóra głowy jest tak sucha że aż pęka, włosy mi sie przerzedziły oczywiscie przez kuracje wiec tą suchośc nawet widac... Mam ciągle zaczerwienienia na linni włosów i na skroniach, domyślam sie że to podrażnienie.

I mam też ciągły katar, taki jakby alergiczny.....
Ja też mam katar. Ciagle mi kapie z nosa i nie jestem przeziebiona.
Myslisz ze to od izo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 20:15   #4677
paulapaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Izotek - cz.II

Możliwe. Ja mam to ciagle, najbardziej przy gorących posiłkach i np gdy wchodze z zimnego do cieplego domu.
Szukalam info na ten temat ale niczego konkretnego sie nie doczytałam
paulapaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 20:18   #4678
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez paulapaulina Pokaż wiadomość
Cześć,
czy jest tu osoba która jest juz długi czas po zakończeniu kuracji a ciagle boryka się ze skutkami ubocznymi?
Obecnie jestem 8 mies po odstawieniu a skóra głowy jest tak sucha że aż pęka, włosy mi sie przerzedziły oczywiscie przez kuracje wiec tą suchośc nawet widac... Mam ciągle zaczerwienienia na linni włosów i na skroniach, domyślam sie że to podrażnienie.
I mam też ciągły katar, taki jakby alergiczny.....
Ja też jestem jakieś 8-9 miesięcy pod odstawieniu. Wypadło mi dużo włosów, ale już w miarę sobie z tym radzę. Poza tym mocno dokuczają mi stawy. Skóra głowy jest w takim samym stanie jak przed kuracją. Skóra twarzy sucha nieco mniej niż w trakcie kuracji. Usta normalnie. Odporność mi poleciała na łeb na szyję i to by było "tyle"
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 13:20   #4679
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez paulapaulina Pokaż wiadomość
Możliwe. Ja mam to ciagle, najbardziej przy gorących posiłkach i np gdy wchodze z zimnego do cieplego domu.
Szukalam info na ten temat ale niczego konkretnego sie nie doczytałam
Ja mam taki katar od kilku lat. Moja mama też :p Nie zauważyłam zmian w tym względzie przy izo.
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 17:53   #4680
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Blondynka93 Pokaż wiadomość
Ja mam taki katar od kilku lat. Moja mama też :p Nie zauważyłam zmian w tym względzie przy izo.
Ja też mam taki katar przez cały rok. Albo alergia albo wrażliwa błona śluzowa. Tak mówi mój lekarz
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.