Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 18:36   #4951
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Przynajmniej wiesz, że ten szpital odpada w kwestii porodu... Ale jak mogą nie zrobić USG, niepoważne to jakieś wszystko... A mała to akrobatka, niech wraca na swoje miejsce i znów będzie nietoperkiem
Lekarz mnie straszył, że w 70% przypadków jak dziecko odwróci się w drugą stronę to małe szanse że wróci główką w dół mam nadzieję, że sobie głupio żartował, bo nie podoba mi się, że mój pęcherz służy małej za trampolinę

Tu zrobili mi tylko zwykłe USG, a niby jeden z lepszych lekarzy w mieście robił. Zbadali dopiero dzień później i tylko tyle się dowiedziałam, że szyjka skrócona ale zamknięta.

Dobrze, że w sobotę mam wizytę u swojej lekarki to wszystkiego się dowiem.
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 19:16   #4952
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Lekarz mnie straszył, że w 70% przypadków jak dziecko odwróci się w drugą stronę to małe szanse że wróci główką w dół mam nadzieję, że sobie głupio żartował, bo nie podoba mi się, że mój pęcherz służy małej za trampolinę

Tu zrobili mi tylko zwykłe USG, a niby jeden z lepszych lekarzy w mieście robił. Zbadali dopiero dzień później i tylko tyle się dowiedziałam, że szyjka skrócona ale zamknięta.

Dobrze, że w sobotę mam wizytę u swojej lekarki to wszystkiego się dowiem.
Nie znam się na tym w ogóle, ale wydaje mi się, że jak szyjka jest lekko skrócona to nie ma powodów do obaw, szczególnie że w 31 tygodniu już chyba może być lekko skrócona w stosunku po początku ciąży ale faktycznie ważne jest ile ona faktycznie ma... Dobrze, że masz za niedługo wizytę wszystko się dowiesz
A jak mała ma jeszcze wystarczająco miejsca to może się przewrócić jeszcze parę razy, więc na pewno Cie tylko straszył, bo dzidzia nawet w ostatnich tygodniach się odwraca nie wiem co lepsze skakanie na pęcherzu, czy kopniaki w żebra
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png

Edytowane przez pater86
Czas edycji: 2014-04-20 o 19:18
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 22:00   #4953
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Puk puk... Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta...?

Witam się wielkanocnie, mam nadzieję że wszystkie brzuszki najedzone i wypoczęte, że spędziłyście ten czas w zdrowiu spokoju i rodzinnym gronie.

Straasznie dawno mnie nie było, nawet nie ma szans żebym to nadrobiła.. Ale cóż, nie wiem jak Wy to robicie dziewczyny, ja po prostu nie znajduję czasu na forum... W dzień jestem totalnie zajęta, a to dziecko, a to dom, a to zakupy. Na dodatek mam troche pracy swojej ostatnio a to pochłania już kompletnie mój czas. Wieczorami dosłownie PADAM nie mając ochoty kompletnie na nic... Obejrzę jakiś film i pa lulu... Nie wyrabiam na zaketach... Męża wiecznie nie ma, a jak jest - no to jest po pracy, więc nie pomaga mi w niczym. Przed świętami nie było go całe 3 dni, wszystko więc - zakupy, sprzątanie, gotowanie robiłam sama, no z synkiem... W sobotę wieczorem to rwa mnie tak napierniczała że na czworaka do łóżka doszłam... Dzisiaj było pięknie, ale co z tego, znowu ja tylko podawałam, nosiłam. eh... 8 miesiąc mi się dopiero zaczyna a czuję się jak tydzień przed porodem... Brzuchol wielki - mam 105 cm w obwodzie! Ja nie wiem jak ja dotrwam do końca czerwca naprawdę... Na dodatek dzisiaj zauważyłam że strasznie puchnę - stopy jak dwa balerony, prawie nie poznałam że to moje... Są jakieś sposoby na to??
Moja dzidzia ułożona ostatnio pośladkowo była, ale ja czuje ze ona sie jeszcze przekreca raz tak, raz tak. Więc może do porodu będzie jak trzeba. Chociaż po wielkości mojego bebecha zaczynam powoli szykowac się na powtorke z rozrywki, czyli wielkie dziecko= cc....

No sie wygadałam chyba...

Spróbuje teraz chociaz troche doczytac co u Was!
__________________
Pozdrawiam, Monika

DailyMoni- o życiu, o domu, o dzieciach, o mnie

Leoś
Natasha
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 08:00   #4954
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Czyzbym przegapiła wkroczenie w 30 tydz hymm? gubie sie dzis mam 29 t3d
W środe usg 4d
I chyba zamówie łóżeczko i pościel...

Powiedzcie mi tylko bo mam kołderke i poduche po córce,ona spała na podusi a kołderka jest nie uzywana..
Czy kupić nowe czy zostawic to?
Dodam ze ma ty juz 12 lat i pewnie materiały mogły się zmienić do wypełniania na lepsze niz kiedyś,czy kupiły byście nowe?
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 10:02   #4955
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Monica80 hej hej jasne, że pamiętamy, widziałam nawet ostatnio Twoje zdjęcie z synkiem, a dokładnie Twojego brzuszka na fb i tak się zastanawiałam co u Ciebie super jest to zdjęcie, bardzo mi się podoba Ciesze się, że z małą wszystko dobrze. Na Twoje puchnięcie nic nie pomogę, bo sama nie wiem co robić, jedynie co jest na pewno wskazane jest większy odpoczynek Chociaż wiem, że przy dziecku w domu to nie takie proste... Pisz częściej
Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Czyzbym przegapiła wkroczenie w 30 tydz hymm? gubie sie dzis mam 29 t3d
W środe usg 4d
I chyba zamówie łóżeczko i pościel...
Brawo za kolejny tydzień
Co do kołderki to wydaje mi się, że jak mało używana to nie ma co kombinować i kupować nowych, lepiej sprawdzić tą i może jak się nie sprawdzi to wtedy sobie jakiejś innej poszukasz czy grubszej czy cieńszej, a na razie to i tak przy maluszku nie będzie potrzebna bo takie malotki pod kołderkami nie śpią
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 10:45   #4956
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Czyzbym przegapiła wkroczenie w 30 tydz hymm? gubie sie dzis mam 29 t3d
W środe usg 4d
Byłam w środę na 4D i zobaczyliśmy tylko uszko i rączki... Które zasłaniały całą twarz.
Też się bardzo cieszyłam na to usg. No ale to nic Za dwa miesiące go zobaczę na żywo

Monica80 fajnie że się odezwałaś. Tez mam 105cm w pępku

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 13:56   #4957
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Witam świątecznie!

U nas święta nieciekawe, bo syn nam się rozchorował - ma anginę, dużo gorączkuje, kaszle, nos zapchany, nie chce jeść za bardzo, więc głównie siedzimy w domu nie zapraszamy nikogo z małymi dziećmi, ani nigdzie nie idziemy, bo to jednak zaraźliwe.A pogoda taka fajna... Dostał rowerek od zająca, ale nawet nie ma jak go przetestować

Aldrin trzymam kciuki za jak najdłuższe wytrzymanie w dwupaku

Ramona doczytałam co przeżyłaś Masakra, dobrze, że tylko tak to się skończyło, ale jak widać czasami tak niewiele brakuje do tragedii

Pater ja mam parowar Zelmera - http://www.zelmer.pl/dla-kuchni/parowary Kupiłam właśnie w pierwszej ciąży Polecam, fajna sprawa. W sumie dzięki niemu moje dziecko stało się mniejszym niejadkiem niż było i zaczęło jeść warzywa

Berenika żelazo samo w sobie, już obojętnie jakiej firmy może powodować zaparcia. Ja biorę Tardyferon, ale u mnie skutek póki co raczej odwrotny Do tego brzuchy mamy coraz większe, jelita ściśnięte, metabolizm wolniejszy i będzie coraz trudniej pewnie Najważniejsza dieta bogata w błonnik i dużo wody

Monica 100 lat Cię nie było! Mój tż też wiecznie zajęty, wszystko trzeba samemu załatwić, tu zakupy, tu z dzieckiem do lekarza, wózek obejrzeć, jutro jadę sama pralkę kupić, ale z drugiej strony cenię sobie tą samodzielność i niezależność. Ale gdybym miała jeszcze do pracy chodzić to bym raczej nie wyrobiła...

Uciekam, bo jedziemy na obiad do teściów. Miłego dnia!
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 14:39   #4958
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Są jakieś wieści od Aldi?
Niestety zostawili ich w szpitali
Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Niestety ale krążek niesie ze sobą bardzo duże ryzyko infekcji.. Także wewnetrznomacicznej. To ciało obce zaciśnięte na szyjce... Musze stosować profilaktycznie globulki i co dwa tygodnie wymaz z szyjki...
Więc ani ja ani lekarz nie chcieliśmy go zakładać, jeżeli była szansa donosić ciążę do 37tygodnia.


Kupujecie karuzele na łóżeczko?
Mi się nic nie podoba...
Chciałbym jakaś niebiesko kremową, bo takie są kolory w kąciku małego ale nic nie znalazłam
A robili Ci posiew przed założeniem? Mi lekarz jedynie o jego korzyściach wspominał i stwierdził że nawet nie trzeba posiewu a drugi powiedział że szyjka mu si być czysta i wypisał globulki :/ Ciekawa jestem co mi w czwartek powie będę wtedy w 33tc0d
Przeglądałam karuzele ale wszystkie mi się strasznie drogie i nie za specjalne wydają wiec twierdziłam że odkładam temat na później. Wiem tylko że jak coś to chce w jak najbardziej intensywnych kolorach żeby przyciągała uwagę synka a nie pasowała do wystroju
Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Jednak nadal siedzę w szpitalu, wyniki mogą być dopiero po południu, więc może jutro rano łaskawie mi coś powiedzą. Antybiotyki działają, już praktycznie nic nie czuje, tylko jak mi mała przywali w pęcherz
Za to dowiedziałam się dzisiaj, że mam skróconą szyjkę ale o ile to już mi nie powiedzieli, w sobotę mam wizytę u swojej lekarki to zmierzy
Ten szpital to istny kabaret, teraz będę się martwić do soboty bo im się nie chce USG robić
Jak będę rodzić to od razu jadę do drugiego szpitala, jak nie będą chcieli mnie przyjąć to im na korytarzu urodzę, do tej rzeźni więcej nie przyjdę
Sprawdziłam jeszcze co mi tak mądrego wypisali po pierwszym USG i okazało się, że moje przypuszczenia co do położenia młodej się sprawdziły. Odwróciła się ale nie w tę stronę co trzeba... łepek ma na górze a nóżki na dole
faktycznie beznadziejny ten szpital tego co piszesz :/ a maluch i w ostatniej chwili może się przekręcić ale z tego co wiem najlepiej/najczęściej do 34tc wiec jeszcze Twój ma czas. Na Twoim miejscu bardziej bym dopytywała o swoje wyniki bo mnie strasznie wkurzają teksty typu szyjka się skróciła ale nie powiemy o ile
Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość

A tak w ogóle witam się Świątecznie w 33 tygodniu
Dziś od rana miałam strasznie zły dzień i humor, co chwile płakałam, nawet nie umie napisać dlaczego, łzy mi same leciały... Taka jakoś żałość mi się wkręciła, że nie umiałam sobie poradzić Może to przez to, że to pierwsze święta w tych obcych stronach i tylko z mężem je spędzamy, a jednak wiadomo, że to co innego jak w rodzinnym domu pełnym ludzi. Mimo, że wcale się jakoś źle nie nastawiałam na te święta... No nic już jest lepiej. Pogoda piękna, spacer trochę pomógł, ale oczywiście stopy to mnie tak bolały, że już myślałam że nie dojdę jednak to 10 kg na plusie robi swoje
Dobrego humoru dziewczyny
gratki za tydzień i z humorkami Cie rozumiem bo mi też się oczy zaszkliły jak mąż sam na kilka godzin do swojej rodziny pojechał
Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Puk puk... Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta...?
My pamietamy ale Ty chyba już całkiem o nas zapomniałaś... jak przygotowania na nadejście nowego członka rodziny?
Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Czyzbym przegapiła wkroczenie w 30 tydz hymm? gubie sie dzis mam 29 t3d
W środe usg 4d
I chyba zamówie łóżeczko i pościel...

Powiedzcie mi tylko bo mam kołderke i poduche po córce,ona spała na podusi a kołderka jest nie uzywana..
Czy kupić nowe czy zostawic to?
Dodam ze ma ty juz 12 lat i pewnie materiały mogły się zmienić do wypełniania na lepsze niz kiedyś,czy kupiły byście nowe?
No to faktycznie przegapiłaś wiec teraz czekamy na 31tc
Podusia i kołderka nie są potrzebne maleństwu od początku i często pościelą sprzed lat są dużo lepsze od tych nowych więc może przejrzyj w jakim stanie jest ta która masz
Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Witam świątecznie!

U nas święta nieciekawe, bo syn nam się rozchorował - ma anginę, dużo gorączkuje, kaszle, nos zapchany, nie chce jeść za bardzo, więc głównie siedzimy w domu nie zapraszamy nikogo z małymi dziećmi, ani nigdzie nie idziemy, bo to jednak zaraźliwe.A pogoda taka fajna... Dostał rowerek od zająca, ale nawet nie ma jak go przetestować
zdrówka dla synka
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 15:42   #4959
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
faktycznie beznadziejny ten szpital tego co piszesz :/ a maluch i w ostatniej chwili może się przekręcić ale z tego co wiem najlepiej/najczęściej do 34tc wiec jeszcze Twój ma czas. Na Twoim miejscu bardziej bym dopytywała o swoje wyniki bo mnie strasznie wkurzają teksty typu szyjka się skróciła ale nie powiemy o ile
Pytam co obchód i za każdym razem, że są święta i jeden lekarz który nie ma czasu (tzn który 80% dnia pije kawkę z pielęgniarkami )
Jak mnie nie wypuszczą to jutro wyjdę na własne żądanie, dzisiaj ostatnia dawka antybiotyku i niech mnie w tyłek cmokną. W środę powtórzę mocz, żeby na sobotnią wizytę mieć aktualny wynik i zobaczymy co moja lekarka powie. Profilaktycznie przez te 3 dni nie będę zbytnio chodzić bo diabli wiedzą co z tą szyjką.

Dzisiaj jeszcze dostałam zakaz chodzenia po korytarzu, bo jak będę chodzić to szybko urodzę ten szpital to nadaje się do jakiegoś kabaretu
__________________
Nadeńka 30.06.2014

Edytowane przez NecroKitty
Czas edycji: 2014-04-21 o 15:44
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 16:16   #4960
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Niestety zostawili ich w szpitali

A robili Ci posiew przed założeniem? Mi lekarz jedynie o jego korzyściach wspominał i stwierdził że nawet nie trzeba posiewu a drugi powiedział że szyjka mu si być czysta i wypisał globulki :/ Ciekawa jestem co mi w czwartek powie będę wtedy w 33tc0d
Przed ostatni wymaz miałam miesiąc temu. I było ok. Na ostatniej wizycie, zanim założył krążek pobrał znowu wymazy (i zwykły i gbs). Myślałam że będziemy z krążkiem czekać, aż będą wyniki. Ale dr powiedział, że można zakładać (jedynie przy szwie musi być jałowo). Byłam zdziwiona. Ale z drugiej strony czekać kolejny tydzień, gdy szyjka tak szybko się skraca, to by było ryzyko. Stosuje od kilku tygodni profilaktycznie Macmiror (dr kazał pomimo dobrych wyników wymazów). Nie mam żadnej wydzieliny. Więc mam nadzieję że też nie mam bakterii... Przy krótkiej szyjce trzeba robić co jakiś czas kontrolne wymazy i właśnie profilaktycznie globulki (obojętnie czy jest krążek czy nie). Ufam w miarę temu lekarzowi. Więc mam nadzieję że się nie zawiode.

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kucyk_Truskawkowy
Czas edycji: 2014-04-21 o 16:19
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 19:08   #4961
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Aldrin, Necro współczuję świąt spędzonych w szpitalu

Kakusia gratuluję sprzedaży wózka Majkela teraz trzymam kciuki za sprzedaż Twojego, mam nadzieję że telefony się jutro rozdzwonią

Sylwia z kołderką i poduszką na razie się wstrzymaj, myślę, że na początek wystarczy sam kocyk, poduszki i tak się nie używa, a kołderkę jak nieużywana to zostaw na później
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 19:09   #4962
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Hej Jednak udało mi się wejść na forum ciut wcześniej Myślałam, że nowy wątek będzie już
Święta minęły bardzo szybko i mało rodzinnie, przez to wesele... Samo wesele takie sobie.. Muzyka ok, jedzenie pyszne, ale wiadomo.... w 35 tc to nie impreza. Zatańczyłam kilka piosenek, czułam się nawet dobrze. Ale akurat ta część mojej rodziny uważa się za wielką burżuazję, traktowali nas jak jakieś dno społeczne... O 3 zabraliśmy się do domu. Jak tylko wsiadłam do auta, zaczęło mnie trząść z zimna i nagle złapał mnie taki skurcz i to krzyżowy, że myślałam, że zacznę tam rodzić Ale na szczęście to był jednorazowy incydent. Za to dzisiaj obudziłam się już o 10 i nie mogłam zasnąć, więc wykąpałam się i wtedy poczułam dopiero zmęczenie. Do tej pory tak mnie boli kręgosłup, biodra, nogi, no wszystko dosłownie, że nie mam siły się z łóżka zwlec..
Ja chcę już czerwiec!!!


Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Ja się witam w 31tc
gratulacje


Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Kupujecie karuzele na łóżeczko?
Mi się nic nie podoba...
Chciałbym jakaś niebiesko kremową, bo takie są kolory w kąciku małego ale nic nie znalazłam
ja mam karuzelę po starszym z fisher price, jest niebiesko kremowa z misiami, o taka


Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Jednak nadal siedzę w szpitalu, wyniki mogą być dopiero po południu, więc może jutro rano łaskawie mi coś powiedzą. Antybiotyki działają, już praktycznie nic nie czuje, tylko jak mi mała przywali w pęcherz
Za to dowiedziałam się dzisiaj, że mam skróconą szyjkę ale o ile to już mi nie powiedzieli, w sobotę mam wizytę u swojej lekarki to zmierzy
Ten szpital to istny kabaret, teraz będę się martwić do soboty bo im się nie chce USG robić
Jak będę rodzić to od razu jadę do drugiego szpitala, jak nie będą chcieli mnie przyjąć to im na korytarzu urodzę, do tej rzeźni więcej nie przyjdę

Sprawdziłam jeszcze co mi tak mądrego wypisali po pierwszym USG i okazało się, że moje przypuszczenia co do położenia młodej się sprawdziły. Odwróciła się ale nie w tę stronę co trzeba... łepek ma na górze a nóżki na dole
współczuję, okropny ten szpital. Ale przynajmniej już wiesz, żeby tu nie jechać do porodu... i oby mała się odwróciła


Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość

A tak w ogóle witam się Świątecznie w 33 tygodniu
gratulacje


Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Puk puk... Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta...?

Witam się wielkanocnie, mam nadzieję że wszystkie brzuszki najedzone i wypoczęte, że spędziłyście ten czas w zdrowiu spokoju i rodzinnym gronie.

Straasznie dawno mnie nie było, nawet nie ma szans żebym to nadrobiła.. Ale cóż, nie wiem jak Wy to robicie dziewczyny, ja po prostu nie znajduję czasu na forum... W dzień jestem totalnie zajęta, a to dziecko, a to dom, a to zakupy. Na dodatek mam troche pracy swojej ostatnio a to pochłania już kompletnie mój czas. Wieczorami dosłownie PADAM nie mając ochoty kompletnie na nic... Obejrzę jakiś film i pa lulu... Nie wyrabiam na zaketach... Męża wiecznie nie ma, a jak jest - no to jest po pracy, więc nie pomaga mi w niczym. Przed świętami nie było go całe 3 dni, wszystko więc - zakupy, sprzątanie, gotowanie robiłam sama, no z synkiem... W sobotę wieczorem to rwa mnie tak napierniczała że na czworaka do łóżka doszłam... Dzisiaj było pięknie, ale co z tego, znowu ja tylko podawałam, nosiłam. eh... 8 miesiąc mi się dopiero zaczyna a czuję się jak tydzień przed porodem... Brzuchol wielki - mam 105 cm w obwodzie! Ja nie wiem jak ja dotrwam do końca czerwca naprawdę... Na dodatek dzisiaj zauważyłam że strasznie puchnę - stopy jak dwa balerony, prawie nie poznałam że to moje... Są jakieś sposoby na to??
Moja dzidzia ułożona ostatnio pośladkowo była, ale ja czuje ze ona sie jeszcze przekreca raz tak, raz tak. Więc może do porodu będzie jak trzeba. Chociaż po wielkości mojego bebecha zaczynam powoli szykowac się na powtorke z rozrywki, czyli wielkie dziecko= cc....

No sie wygadałam chyba...

Spróbuje teraz chociaz troche doczytac co u Was!
pewnie, że Cię pamiętamy, zastanawiałam się nawet wczoraj, czy nie napisać do Ciebie wiadomości na fb, bo częściej jesteś tam chyba dostępna współczuję dolegliwości i pracy, rzeczywiście duży brzuch masz


Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Czyzbym przegapiła wkroczenie w 30 tydz hymm? gubie sie dzis mam 29 t3d
gratulacje


Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Witam świątecznie!

U nas święta nieciekawe, bo syn nam się rozchorował - ma anginę, dużo gorączkuje, kaszle, nos zapchany, nie chce jeść za bardzo, więc głównie siedzimy w domu nie zapraszamy nikogo z małymi dziećmi, ani nigdzie nie idziemy, bo to jednak zaraźliwe.A pogoda taka fajna... Dostał rowerek od zająca, ale nawet nie ma jak go przetestować
zdrówka dla synka
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 19:30   #4963
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Fajnie ze mnie jeszcze nie zapomnialyscie

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi tylko bo mam kołderke i poduche po córce,ona spała na podusi a kołderka jest nie uzywana..
Czy kupić nowe czy zostawic to?
Dodam ze ma ty juz 12 lat i pewnie materiały mogły się zmienić do wypełniania na lepsze niz kiedyś,czy kupiły byście nowe?
Ja bym wyprała i zostawiła. Jeślio wypełnienie nie jest z piór (które mogą uczulać) to nie ma sensu kupowac nowego zestawu imho.

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Monica80 hej hej jasne, że pamiętamy, widziałam nawet ostatnio Twoje zdjęcie z synkiem, a dokładnie Twojego brzuszka na fb i tak się zastanawiałam co u Ciebie super jest to zdjęcie, bardzo mi się podoba Ciesze się, że z małą wszystko dobrze. Na Twoje puchnięcie nic nie pomogę, bo sama nie wiem co robić, jedynie co jest na pewno wskazane jest większy odpoczynek Chociaż wiem, że przy dziecku w domu to nie takie proste... Pisz częściej
Dzięki NO tak,na moją wyraźną prośbę mąż zrobił mi aż 4 zdjęcia z brzuchem - to pierwsze moje zdjęcia robione nie telefonem od początku ciąży! Zgroza z tym moim chłopem.. resztę fotek wrzuciłam na mojego bloga tylko to jedno na fejsie jest

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Monica80 fajnie że się odezwałaś. Tez mam 105cm w pępku
Uf, pocieszylas mnie, myslalam ze tylko ja mam taki duzy brzuch

Cytat:
Napisane przez kamilla123;46115160
[B
Monica[/B] 100 lat Cię nie było! Mój tż też wiecznie zajęty, wszystko trzeba samemu załatwić, tu zakupy, tu z dzieckiem do lekarza, wózek obejrzeć, jutro jadę sama pralkę kupić, ale z drugiej strony cenię sobie tą samodzielność i niezależność. Ale gdybym miała jeszcze do pracy chodzić to bym raczej nie wyrobiła...
No tak, ja mam o tyle dobrze że to rpaca przychodzi do mnie. Bo mam studio w domu, a zleceń poza domem nie biorę. Ale i tak jest potem dużo siedzenia przy kompie - a jest to coraz bardziej uciążliwe...

Zdrówka dla synka. Nasz od stycznia chorował praktycznie non stop. Dopiero od 2 tygodni jest spokój i mam nadzieje zostanie na dluzej...

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
My pamietamy ale Ty chyba już całkiem o nas zapomniałaś... jak przygotowania na nadejście nowego członka rodziny?
Heh nie zapomnialam, ale czasu brak... Obiecuje poprawe
Przygotowania u mnie stanely w miejscu, nadal nie mam lozeczka i kosza mojzesza, wszystko wybrane ale ciagle sa jakies inne wydatki..
Torby do szpitala tez w ogole nie zaczelam pakowac, ale juz o tym mysle
W sumie mam ubranka, wozek zamowiony i troche kosmetykow, cala reszta w powijakach....

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;46117985]

pewnie, że Cię pamiętamy, zastanawiałam się nawet wczoraj, czy nie napisać do Ciebie wiadomości na fb, bo częściej jesteś tam chyba dostępna współczuję dolegliwości i pracy, rzeczywiście duży brzuch masz
[/QUOTE]

Tak na fb jestem bo tam zawsze ktos cos do mnie pisze ze znajomych, wiec tam zlapac mnie mozna prawie zawsze

Kurcze doczytalam ze dziewczyny w szpitalu.. No zdarza sie niestety, ale poki co dobrze ze wszytsko z nami ok. Biorac pod uwage stan dzisiejszej medycyny i mozliwosci sprzetu - nasze dzieciaczki maja juz 100% szanse na normalne urodzenie i zdrowie nawet teraz. Mimo wszystko mam nadzieje ze wszystkie doczekamy do terminów
__________________
Pozdrawiam, Monika

DailyMoni- o życiu, o domu, o dzieciach, o mnie

Leoś
Natasha
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:20   #4964
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Pytam co obchód i za każdym razem, że są święta i jeden lekarz który nie ma czasu (tzn który 80% dnia pije kawkę z pielęgniarkami )
Jak mnie nie wypuszczą to jutro wyjdę na własne żądanie, dzisiaj ostatnia dawka antybiotyku i niech mnie w tyłek cmokną. W środę powtórzę mocz, żeby na sobotnią wizytę mieć aktualny wynik i zobaczymy co moja lekarka powie. Profilaktycznie przez te 3 dni nie będę zbytnio chodzić bo diabli wiedzą co z tą szyjką.

Dzisiaj jeszcze dostałam zakaz chodzenia po korytarzu, bo jak będę chodzić to szybko urodzę ten szpital to nadaje się do jakiegoś kabaretu
No tak lekarz jak pani w urzędzie "zajęta jestem, kawę piję" dobrze że antybiotyk wybrałaś
Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Przed ostatni wymaz miałam miesiąc temu. I było ok. Na ostatniej wizycie, zanim założył krążek pobrał znowu wymazy (i zwykły i gbs). Myślałam że będziemy z krążkiem czekać, aż będą wyniki. Ale dr powiedział, że można zakładać (jedynie przy szwie musi być jałowo). Byłam zdziwiona. Ale z drugiej strony czekać kolejny tydzień, gdy szyjka tak szybko się skraca, to by było ryzyko. Stosuje od kilku tygodni profilaktycznie Macmiror (dr kazał pomimo dobrych wyników wymazów). Nie mam żadnej wydzieliny. Więc mam nadzieję że też nie mam bakterii... Przy krótkiej szyjce trzeba robić co jakiś czas kontrolne wymazy i właśnie profilaktycznie globulki (obojętnie czy jest krążek czy nie). Ufam w miarę temu lekarzowi. Więc mam nadzieję że się nie zawiode.

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
dobrze że to kontrolujesz
[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;46117985]Hej Jednak udało mi się wejść na forum ciut wcześniej Myślałam, że nowy wątek będzie już
Święta minęły bardzo szybko i mało rodzinnie, przez to wesele... Samo wesele takie sobie.. Muzyka ok, jedzenie pyszne, ale wiadomo.... w 35 tc to nie impreza. Zatańczyłam kilka piosenek, czułam się nawet dobrze. Ale akurat ta część mojej rodziny uważa się za wielką burżuazję, traktowali nas jak jakieś dno społeczne... O 3 zabraliśmy się do domu. Jak tylko wsiadłam do auta, zaczęło mnie trząść z zimna i nagle złapał mnie taki skurcz i to krzyżowy, że myślałam, że zacznę tam rodzić Ale na szczęście to był jednorazowy incydent. Za to dzisiaj obudziłam się już o 10 i nie mogłam zasnąć, więc wykąpałam się i wtedy poczułam dopiero zmęczenie. Do tej pory tak mnie boli kręgosłup, biodra, nogi, no wszystko dosłownie, że nie mam siły się z łóżka zwlec..
Ja chcę już czerwiec!!!

ja mam karuzelę po starszym z fisher price, jest niebiesko kremowa z misiami, o taka[/QUOTE]
Dobrze że to był tylko 1 skurcz i nadal w dwupaku jesteś
Powiedz często korzystałaś z projektora w karuzeli? mi się taka marzy ale nie wiem czy warto?
Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Heh nie zapomnialam, ale czasu brak... Obiecuje poprawe
Przygotowania u mnie stanely w miejscu, nadal nie mam lozeczka i kosza mojzesza, wszystko wybrane ale ciagle sa jakies inne wydatki..
Torby do szpitala tez w ogole nie zaczelam pakowac, ale juz o tym mysle
Wierzymy na słowo
Jak masz wszystko powybierane to luz dziś zamawiasz jutro masz u siebie
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 06:23   #4965
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Dzień dobry
witam sie po świętach, no niestety nie odezwałam się w trakcie
już się tłumaczę.... otóż zarządziłam w domu zakaz korzystania z komputera
w piątek piekłam ciasta do 23 i już nie małam czasu i siły tu zajrzeć, a w sobotę od rana też robota, tż przyszedł spytać się czy pomóc, stwierdziłam, ze w kuchni dam sobie radę i zeby poszedł ogarnąć dom, a on sobie poszedł w czołgi zagrać myslę, co tak cicho się zrobiło w pokoju, zachodzę, a on przed kompem sobie jak długi siedzi, się wkurzyłam i ogłosiłam zakaz włączania kompa aż do wtorku

mam nadzieję, ze wszystkim Wam święta minęły w miare spokojnie tak jak mnie
zaraz pędzę na kawkę i brzdąca
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 06:26   #4966
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

cześć Brzuchatki

wczoraj zaczęłam 32 tc/8 m-cOMG! za 2 m-ce Maluch powinien już być z nami
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 07:20   #4967
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

z okazji nowego m-ca i kolejnego tyg. wrzucam fotkę brzucha już wydaje mi się gigantyczny a jeszcze 2 m-ce intensywnego wzrostu

oraz mój "rodzinny spadek" ciuszki (do ok. 6 m-cy, pieluszki, ręczniki i nie wiadomo co jeszcze). Czeka mnie mega praca:przejrzenie 10 toreb,segregacja, pranie, , prasownie


wczoraj miałam mały wypadek szłam chodnikiem i nie wiem jakim cudem poplątały mi się nogi no i nie mogąc złapać równowagi runęłam jak długa w głowie miałam tylko jedno - chroń brzuch!!!! i tak niefortunnie się asekurowałam, że mam zdartą całą lewą rękę i nogę, ale brzuch mam cały no i najważniejsze, że Małemu nic się nie stało (właśnie ma czkawkę)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040346.jpg (73,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040349.jpg (48,0 KB, 25 załadowań)
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 07:28   #4968
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
cześć Brzuchatki

wczoraj zaczęłam 32 tc/8 m-cOMG! za 2 m-ce Maluch powinien już być z nami
gratulacje
Powiem nieskromnie, ze może nawet wczesniej
przynajmniej ja tak liczę

połozna mówiła, ze po skończonym 36 tc można bezpiecznie już rodzić, bo maluszek jest rozwinięty, a przez ostatnie 3 tygodnie "tylko" ćwiczy oddychanie, ssanie itd., więc modlę się, by nie przenosić... podobno dziewczynki rodza się przed TP

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
z okazji nowego m-ca i kolejnego tyg. wrzucam fotkę brzucha już wydaje mi się gigantyczny a jeszcze 2 m-ce intensywnego wzrostu
sliczny brzuszek, wcale nie jest gigantyczny, jest w sam raz



mnie przez ostastnie 4 tygodnie przybyło tylko 1cm w obwodzie, dużo nie urósł, ale cieszę się, ze wielowodzie się nie powiększa
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 07:34   #4969
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Witram po światecznie uffff

Wstalał o 8 z planem że jadę pooglądać łóżeczka, a jutro złoże zamówienie
Zjem śniadanko ogarnę się i zrobie sobie rundkę po sklepach.
Zadzwonie też do weterynarza i zapytam czy mogła bym przywiezć dziś psa na czyszczenie zębów,bo wali mu z paszczy to znak że kamień trzeba zdjąć A chciala bym to zrobić zanim Lena przyjdzie na świat bo jak bedzie jej dawał busiaki to bez smrodku
Strzyżenie zrobimy w połowie maja,i bedzie przygotowany na powitanie
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 07:43   #4970
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Powiem nieskromnie, ze może nawet wczesniej
przynajmniej ja tak liczę

połozna mówiła, ze po skończonym 36 tc można bezpiecznie już rodzić, bo maluszek jest rozwinięty, a przez ostatnie 3 tygodnie "tylko" ćwiczy oddychanie, ssanie itd., więc modlę się, by nie przenosić... podobno dziewczynki rodza się przed TP
z dziewczynkami i TP to różnie. siostra pierwszą córkę urodziła 2 tyg po terminie (przez to przenoszenie strasznie popękał jej brzuch ) a drugą córkę urodziła ok tydzień przed TP.

nie wiem sama, chyba idealnie jak dziecko rodzi się w terminie. Ale z dwojga złego wolałabym urodzić wcześniej niż przenosić. Bo wtedy każdego dnia tylko czekasz i czekasz aż się zacznie a to musi być bardzo stresujące

przez święta nie myślałam o porodzie, a dziś, gdy zostałam sama znowu wraca mi lęk! o 10 mam gimnastykę dla ciężarnych ruch na pewno odgoni złe myśli
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:24   #4971
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Witam się po świątecznie

U nas od rana pranie. Nazbierało się tego troszkę. Może jak starczy miejsca na strychu to coś dziecięcego jeszcze wypiorę

Milenka od wczoraj wyjątkowo spokojna. Na dworze niby ciepło ale jakoś tak dziwnie, jak by padać miało.

Bogini, dobrze że nic poważnego Ci się nie stało
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:35   #4972
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Dobrze że to był tylko 1 skurcz i nadal w dwupaku jesteś
Powiedz często korzystałaś z projektora w karuzeli? mi się taka marzy ale nie wiem czy warto?
karuzela jak dla mnie bardzo fajna, projektor super, melodyjki też fajne Ale tak jak wspomniałam, to zależy od dziecka, mojego Adasia nie interesowały żadne karuzelki, maty, czy grzechotki


Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
wczoraj zaczęłam 32 tc/8 m-cOMG! za 2 m-ce Maluch powinien już być z nami
gratulacje


Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
z okazji nowego m-ca i kolejnego tyg. wrzucam fotkę brzucha już wydaje mi się gigantyczny a jeszcze 2 m-ce intensywnego wzrostu

oraz mój "rodzinny spadek" ciuszki (do ok. 6 m-cy, pieluszki, ręczniki i nie wiadomo co jeszcze). Czeka mnie mega praca:przejrzenie 10 toreb,segregacja, pranie, , prasownie


wczoraj miałam mały wypadek szłam chodnikiem i nie wiem jakim cudem poplątały mi się nogi no i nie mogąc złapać równowagi runęłam jak długa w głowie miałam tylko jedno - chroń brzuch!!!! i tak niefortunnie się asekurowałam, że mam zdartą całą lewą rękę i nogę, ale brzuch mam cały no i najważniejsze, że Małemu nic się nie stało (właśnie ma czkawkę)
śliczny brzuś i dobrze, że z wypadku Mały wyszedł cało


Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
połozna mówiła, ze po skończonym 36 tc można bezpiecznie już rodzić, bo maluszek jest rozwinięty, a przez ostatnie 3 tygodnie "tylko" ćwiczy oddychanie, ssanie itd., więc modlę się, by nie przenosić... podobno dziewczynki rodza się przed TP
bardzo możliwe.. Jak leżałam po przenoszeniu w szpitalu, to z tych dziewczyn, co były też po tp, to same chłopaki


Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
nie wiem sama, chyba idealnie jak dziecko rodzi się w terminie. Ale z dwojga złego wolałabym urodzić wcześniej niż przenosić. Bo wtedy każdego dnia tylko czekasz i czekasz aż się zacznie a to musi być bardzo stresujące
jest a najgorszej, gdy 4 dni po tp lekarz Ci mówi, że do porodu daleko...
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:45   #4973
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
z okazji nowego m-ca i kolejnego tyg. wrzucam fotkę brzucha już wydaje mi się gigantyczny a jeszcze 2 m-ce intensywnego wzrostu

oraz mój "rodzinny spadek" ciuszki (do ok. 6 m-cy, pieluszki, ręczniki i nie wiadomo co jeszcze). Czeka mnie mega praca:przejrzenie 10 toreb,segregacja, pranie, , prasownie


wczoraj miałam mały wypadek szłam chodnikiem i nie wiem jakim cudem poplątały mi się nogi no i nie mogąc złapać równowagi runęłam jak długa w głowie miałam tylko jedno - chroń brzuch!!!! i tak niefortunnie się asekurowałam, że mam zdartą całą lewą rękę i nogę, ale brzuch mam cały no i najważniejsze, że Małemu nic się nie stało (właśnie ma czkawkę)
za 8 miesiąc już bliziutko Dobrze, ze nic się nie stało z brzuszkiem, a ręka i noga niech się szybko goją
I masz super brzuszek, w cale nie jest taki wielki

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Witram po światecznie uffff

Wstalał o 8 z planem że jadę pooglądać łóżeczka, a jutro złoże zamówienie
Zjem śniadanko ogarnę się i zrobie sobie rundkę po sklepach.
Zadzwonie też do weterynarza i zapytam czy mogła bym przywiezć dziś psa na czyszczenie zębów,bo wali mu z paszczy to znak że kamień trzeba zdjąć A chciala bym to zrobić zanim Lena przyjdzie na świat bo jak bedzie jej dawał busiaki to bez smrodku
Strzyżenie zrobimy w połowie maja,i bedzie przygotowany na powitanie
Powodzenia w realizacji łóżeczkowego planu

Dzień dobry
Po świątecznie piękna pogoda a ja chora... Nie byłam na kompie od piątku, więc gratuluję rozpoczętych tygodni w tym czasie

Ja już 34 tc i 2 dni... Z tego wszystkiego zaczęłam robić zamówienie w gemini.... i już z przerażeniem patrzę na kwotę... co prawda zapisałam w koszyku trochę kosmetyków dla siebie ale już jest 180 zł a jeszcze termometr... ehhhh

Od jakiegoś czasu mam katar. W sobotę doszedł do tego kaszel i brzuch podskakuje strasznie, staram się przytrzymywać ale ciężko jest... W niedzielę stwierdziłam że jedziemy do lekarza bo boję się o Małą. Niby temperatura najwyższa to 37,4 ale nie chciałam się denerwować.
No i pojechaliśmy... Oczywiście musiałam się oczekać aż łaskawie zje śniadanie z innymi na dyżurze... Po 20 minutach zostałam przyjęta. Osłuchowo ok, ale pan doktor przepisał paracetamol w razie gorączki. I uwaga jakiś syrop wykrztuśny i krople do nosa. Pani w aptece złapała się za głowę jak zobaczyła receptę i pyta czy to dla mnie. Ja że tak, a ona że nie radziłaby tego brać w trakcie ciąży... no i tym sposobem wykupiłam tylko apap w razie gorączki... Mówiłam już jak bardzo nie lubię lekarzy!?!?!

tym sposobem leżę w łóżku i się kuruje domowymi sposobami... do nosa sól morska i maść majerankowa, wit. C. Jak nie będzie dziś trochę lepeij to idę do mojej rodzinnej.
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:50   #4974
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Heej
Wczoraj zaczęłam 34 tydzień I w związku z tym, dziś jedziemy na zakupy, pokupić to co nam zostało, w maju tylko zamówię komodę kąpielową i jesteśmy gotowi na przyjście Maluszka

Bogini, dobrze, że nic poważnego Ci się nie stało! Piękny brzusio

To ja też Wam się pokaże, świątecznie I biorę się za poświąteczne sprzątanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4200005.jpg (83,4 KB, 32 załadowań)
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:06   #4975
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Bogini, blue - śliczne macie te wasze brzuszki
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:28   #4976
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Dzień dobry... albo i nie
Był wynik tego nieszczęsnego posiewu i wyszło, że mam e.coli w moczu. Będę jeszcze przez 5 dni dostawać antybiotyk dożylnie, więc jeszcze minimum 5 dni w szpitalu coś czuje, że będzie cud jak wyjdę na długi weekend Czemu ja mam takiego pecha do tych infekcji. Jestem załamana ale co zrobić. Pocieszam się, że jeszcze dwa miesiące, mała będzie już z nami i skończą się problemy i szpitale
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:33   #4977
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Dzień dobry... albo i nie
Był wynik tego nieszczęsnego posiewu i wyszło, że mam e.coli w moczu. Będę jeszcze przez 5 dni dostawać antybiotyk dożylnie, więc jeszcze minimum 5 dni w szpitalu coś czuje, że będzie cud jak wyjdę na długi weekend Czemu ja mam takiego pecha do tych infekcji. Jestem załamana ale co zrobić. Pocieszam się, że jeszcze dwa miesiące, mała będzie już z nami i skończą się problemy i szpitale
trzymaj się dzielnie, współczuję szpitala, ale ważne że dostajesz leki i dla dobra Małej warto się przemęczyć
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:37   #4978
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
z okazji nowego m-ca i kolejnego tyg. wrzucam fotkę brzucha już wydaje mi się gigantyczny a jeszcze 2 m-ce intensywnego wzrostu
oraz mój "rodzinny spadek"
wczoraj miałam mały wypadek
Piękny masz brzuszek, taki okrąglutki i wcale nie za duży
Super, że tak Cię rodzinka obdarowała mnóstwo pieniążków zaoszczędzisz
I całe szczęście, że się wyratowałaś z upadku, tzn. brzuszek uratowałaś teraz o stracenie równowagi jest bardzo łatwo...
Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
To ja też Wam się pokaże, świątecznie I biorę się za poświąteczne sprzątanie
Ślicznie wyglądasz
Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu mam katar. W sobotę doszedł do tego kaszel i brzuch podskakuje strasznie, staram się przytrzymywać ale ciężko jest... W niedzielę stwierdziłam że jedziemy do lekarza bo boję się o Małą. Niby temperatura najwyższa to 37,4 ale nie chciałam się denerwować.
No i pojechaliśmy...

tym sposobem leżę w łóżku i się kuruje domowymi sposobami... do nosa sól morska i maść majerankowa, wit. C. Jak nie będzie dziś trochę lepeij to idę do mojej rodzinnej.
Oj bardzo współczuję, też to przechodziłam niedawno i z tego co wyczytałam to powstrzymywanie kaszlu za bardzo nie pomoże, bo i tak wtedy spinasz brzuch... Trzeba to po prostu przejść i wykaszleć, ale co się wymęczysz to Twoje...
Do lekarzy nie mam słów, dlatego ja nie poszłam do żadnego, tylko leczyłam się domowymi sposobami i w końcu pomogło, ale trwało to i trwało... Siedź w domku, zrób syrop z cebuli, pij herbatkę z miodem i cytrynką, a ja trzymam kciuki żeby Cię szybko puściło

Wiecie co bym zjadła.... TRUSKAWKI już się doczekać nie mogę...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:39   #4979
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Witam się po świętach


Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
z okazji nowego m-ca i kolejnego tyg. wrzucam fotkę brzucha już wydaje mi się gigantyczny a jeszcze 2 m-ce intensywnego wzrostu

oraz mój "rodzinny spadek" ciuszki (do ok. 6 m-cy, pieluszki, ręczniki i nie wiadomo co jeszcze). Czeka mnie mega praca:przejrzenie 10 toreb,segregacja, pranie, , prasownie


wczoraj miałam mały wypadek szłam chodnikiem i nie wiem jakim cudem poplątały mi się nogi no i nie mogąc złapać równowagi runęłam jak długa w głowie miałam tylko jedno - chroń brzuch!!!! i tak niefortunnie się asekurowałam, że mam zdartą całą lewą rękę i nogę, ale brzuch mam cały no i najważniejsze, że Małemu nic się nie stało (właśnie ma czkawkę)
Współczuję upadku. Dobrze, że nic brzuszkowi się nie stało.

Za brzuszek ( fotkę)

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
połozna mówiła, ze po skończonym 36 tc można bezpiecznie już rodzić, bo maluszek jest rozwinięty, a przez ostatnie 3 tygodnie "tylko" ćwiczy oddychanie, ssanie itd., więc modlę się, by nie przenosić... podobno dziewczynki rodza się przed TP
Z tego co ostatnio czytałam to są różne opinie. Najczęściej chyba pojawia się skończony 37 tydzień, ale również 38. Ja jestem najbliższa temu ostatniemu czyli max dwa tygodnie przed terminem porodu. Ja w każdym razie nie chcę rodzić wcześniej, ale oczywiscie wpływu nie mam
A podobno objawy wcześniacze mogą się pojawić u dzieci, które teoretycznie są dochodzone jeśli np. była planowana cesarka a nie był to poród który rozpoczął się naturalnie. - bo je zwykle się robi przed terminem. Nawet coś mi się obiło o uszy, że chyba od jakiegoś czasu w wielu szpitalach robi je się bliżej terminu porodu niż kiedyś. Ale to wszystko indywidualne. Znam dziecko, która urodziło się jako wcześniak i pięknie się rozwija na równi z innymi równieśnikami.




Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Heej
Wczoraj zaczęłam 34 tydzień I w związku z tym, dziś jedziemy na zakupy, pokupić to co nam zostało, w maju tylko zamówię komodę kąpielową i jesteśmy gotowi na przyjście Maluszka

Bogini, dobrze, że nic poważnego Ci się nie stało! Piękny brzusio

To ja też Wam się pokaże, świątecznie I biorę się za poświąteczne sprzątanie
Za brzuszek

---

Co do karuzeli - to zwróćcie uwagę, żeby kolory były takie, które przyciągają uwagę maluszka.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 09:39   #4980
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Dzień dobry... albo i nie
Był wynik tego nieszczęsnego posiewu i wyszło, że mam e.coli w moczu. Będę jeszcze przez 5 dni dostawać antybiotyk dożylnie, więc jeszcze minimum 5 dni w szpitalu coś czuje, że będzie cud jak wyjdę na długi weekend Czemu ja mam takiego pecha do tych infekcji. Jestem załamana ale co zrobić. Pocieszam się, że jeszcze dwa miesiące, mała będzie już z nami i skończą się problemy i szpitale
Ale Ci się przyłapało to dziadostwo... Nic nie poradzisz, musisz to wyleczyć... Szkoda, że nie można tego antybiotyku brać w domu, ale tam przynajmniej jesteś po opieką, trzymaj się
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 12:02:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.